Leuhan en Lnz een hevige pokken-epidemie; reeds zijn 200 personen aan de ziekte overleden. o Plaatselijk Nieuws- Binnenland. Burgerlijke Stand. Ondertrouwd: D. Bart, 32 j. met D. II. Schuit, 20 j. Gemengd Nieuws en Allerlei- Hoe is dat nu mogelijk? Naar ons verzekerd "kort maar "plechtig en indrukwekkend, en werd meermalen door zacht orgelspel afgewisseld. Toen de redenaar wees op den hoogen leeftijd, dien Keizer Wilhelm had bereikt, zeide hij «En toch heeft de Keizer zich niet overleefd, maar, gelijk een tweede Mozes, wiens oog niet verduistert en wiens kracht onverminderd blijft, bleef hij rusteloos werkzaam tot de laatste dagen zijns levens en zoolang zijn kracht het gedoogde, een voorbeeld van plichtsbetrachting, met de zinspreuk: Ik heb geen tijd moede te zijn. Bijna een eeuw bleef de Keizer de onze, gedurende alle wisselvalligheden van Pruisen en Duitsch- land, aan welker geschiedenis hij nieuwen luister bijzette." Intusscheu, terwijl de kerkelijke plechtigheid plaats vond, verzamelden zich de bedienden en hofbeambten des Keizers op het plein voor het paleis. Daar werd de staatsiewagen in ge reedheid gebracht. Acht paarden, elk door een bedienden aan den toom geleid, trokken de koels, welke onmiddellijk na het einde van den lijkdienst voor den ingang gereed stond. Voor afgegaan door de kamerheeren en de ministers, die de rijks insignes droegen, hieven 12 hoofdofficieren de lijkkist van de verhevenheid en brachten deze naar den lijkwagen. Acht hoofdofficieren leidden nu de paarden, vier ridders van den Zwarten Adelaar hielden ds slippen van het kleed, dat de lijkkoets bedekte en generaals namen den troonhemel over van de hofbeambten, die dit van het paleis tot de kerk hadden gedaan. Allengs schaarde de grootsche stoet zich in orde, onder de tonen van het orgel en weldra zette de indrukwekkende stoet zich onder het plechtig klokgelui in beweging. De stoet volgde het middenpad der ,/Unter der Linden," trok de Brandenburger poort door en hield halt bij de zoogenaamde „Siegerallee." Daar keerden de meeste deelnemers van den stoet terug en ook de deputatiën werden hier ontbonden. Al de Duitsehe en vreemde vorsten gingen echter mede uaar het Mausoleum, evenals Keizerin Victoria. Ongeveer een uur later was men, met een toch nog zeer talrijke stoet, te Charlottenburg. Keizer Friedrich stond aan een der vensters van de zaal die op 't Park uitziet. Hij droeg de generaals uniform en 't groot kruis van den Zwarten Adelaar. Zichtbaar overstelpt van smart, staarde hij de uitvaart van zijn beminden vader aan en ver liet 't venster niet, voordat het lijk, tusschen de praalgraven van Keizers Wilhelm ouders, de voorloopige rustplaats, was bijgezet. Te 4 uren kondigden 101 salvo's van 't geschut aan, dat de plechtige teraardebestelling van Keizer Wilhelm I was volbracht. Te Arles hebben nog ernstige demonstraties plaats gehad; 10.000 personen kwamen aan 't stadhuis en eischten de Italianen op, die een paar zouaven hebben gedood. De politie moest tusschenbeide komen en er vielen weer heel wat slagen. Ook werden eenige Italianen aangeval len. Bij de begrafenis der twee zouaven waren 20.000 personen op de been. De maire hield een rede en verzekerde dat de aannemers van 't werk, waarbjj Italiaansche werklieden zijn aangesteld, ben allen zullen wegzenden. o Van de bekende werf der firma Thomson te Glasgow is een schip te water gelaten van 10.500 ton inhoud; het zal (bestemd voor de Inman-linie op New-York) 2000 passagiers kun nen opnemen, moet 20 knoopen in 't uur maken en wordt gezegd niet te kunnen zinken Het schip is gedoopt City ofNew-York«, het werd door Lady Randolf Churchill te water gelaten. Het is thans het grootste schip van de wereld. o De kleinodiën van Marie Regnault, het slacht offer van Pranzini, hebben in publieke veiling 87.050 fr. opgebracht. o Het verdrag tusschen de Vereenigde Staten van Noord-Amerika e:i China, waarbij aan de Chineesche werklieden gedurende de eerstvolgende 20 jaren de toegang tot de Vereenigde Staten wordt ontzegd, is, volgens telegraphische mede- deeling uit New-York, geteekeud. o Nadere berichten uit Noord-Amerika beves tigen het vermoeden, dat de sneeuwstorm zich niet bepaald heeft tot Newyork, maar de gansche landstreek heeft geteisterd. Te Boston en Phila delphia werd o. a. eveneens het geheele verkeer gestremd. Het aantal ongelukken is ontelbaar. Van de 29 loodskotters, die te Newyork thuis behooren, waren er slechts twee tijdens den storm in de haven. Negen leden schipbreuk en achttien wer den de open zee ingedreven. In Newyork zelf is de toestand veel verbeterd, dank zij den dooi, die thans is gevallen. Duizenden handen houden zich thans onledig met sneeuwopruiming en met het herstellen dei- schade. Op den luchtspoorwpg liepen weer eenige treinen. In den omtrek van vijftig mijlen dei- stad hieven niet minder dan 75 treinen steken. De schade aan de telegraaflijnen wordt op meer dan 500,000 dollars geschat. - Dooi den ijsgang is de Miavalbrug te Stasvar (Hon garije) ingestort. 50 personen kwamen in den stroom teregt: de reddingsboot, die te hulp kwam, sloeg om en behalve de personen, die men wilde te hulp komen, verloren ook de redders nieeren- deels het leven. - In de provincie Saragossa nemen de overstroomingen een meer en meer onrustbarend karakter aan. - De Seine is aan den Pont-Royal te Parijs tot 3.90 M. gewassen. - In Zwitserland is de rivier de Aar uit hare oevers getreden, en eenige lage gedeelien der stad Bern zijn overstroomd. De brandweer is aan den arbeid om den vloed te keeren. - In het Noorden van Engeland en Schotland hebben hevige sneeuw stormen het spoorwegverkeer zeer belemmerd. O. a. bleef de bekende trein, de »Flying Scotch man te Morpeth in de sneeuw steken. - Te lvubin, in Hongarije, is bijna 't geheele markt plein met alles wat zich er op bevond, afgebrand. Verschillende personen kwamen in de vlammen om. - Op dit, oogenblik beerscht te Douarnenez, »De meid weet er niets van.« »Maak dat een ander wijs; toen de jongen bij je kwam, was ze reeds oud genoeg. Bij de heilige maagd, ze weet niets. Ik heb haar na den dood van haar moeder onder vreem den gestuurd, en toen ik haar later weer tot me muil en ze den jongen vond, zei ik haar, dat hij de zoon van mijn overleden broeder was, dien ik als kind had aangenomen en dien zij voortaan ook als broeder moest behandelen. Dat is eveneens; ze moet weg, anders loopt ze den jongen na en ik wil geen aanhang. Neem haar mee.« »Dnn moet ik haar onderhouden, en daar heb ik weinig lust in. Ik wil mijn geld voor mijn behouden. »Voor jezelf blijft nog genoeg over; als je mijn voorstel niet aanneemt, geef ik de zaak op en zend naar de politie. »De meid is haar eigen baas. Ik kan haar niet dwingen mee te gaan.« Als je haar geld laat zien, zal ze wel volgen.* (Wordt vervolgd.) Keulen heeft het initiatief reeds genomen voor de oprichting van een standbeeld voor Keizer Wilhelm. De gemeenteraad heeft 30,000 Mark voor dit doel toegestaan, tot opening van de algemeene inschrijving. o Baronnesse Yon Schleinitz, die wijlen Keizer Wilhelm in 1848, toen hij voor de woede der oproerige Berlijners de vlucht moest nemeu, in haar huis opuam en de kleederen van haar man gaf, waarin de Prins 't land verliet, is op 86-jarigeu leeftijd te Meran overleden. o Carnot, vader van den President der Fransche Republiek, is overleden. Door den gemeenteraad van Parijs is een be sluit genomen, waarbij wordt bepaald, dat het getal vreemde werklieden, die de stad in dienst mag hebben, niet meer zal mogen bedragen dan 5 percent van hot totaal dier werklieden. o Er zijn voorzorgsmaatregelen genomen tegen Boulangistische nianifestatiè'n. De troepen zijn geconsigneerd en (enige escudr.ons dragonders opgesteld op de binnenplaats van het Hotel des Invalides. De Regeering is vast besloten om met gestreng heid te handelen. Verscheidene candidaten bij de aanstaande wet gevende verkiezingen trekken zich terug ten gunste van Boulanger. HEUSDEN, 19 Maart. Bij koninklijk besluit is pensioen verleend aan den heer J. H. Baggerman, vroeger directeur van het rijks post-en telegraaf kantoor te Waal wijk, ten bedrage van f 942. Het getal sterfgevallen binnen deze ge meente, met een bevolking van 2000 zielen, is in het begin dezes jaars bizonder groot en had 17 dezer reeds No. 22 bereikt, zonder dat al gemeen heerschende ziekte daarvan de oorzaak was. Hetzelfde cijfer werd het vorig jaar den 3 Juli verkregen, zoodat men zeer hoopte, dat deze aanvankelijke groote sterfte door eene algemeene gezondheid zal gevolgd worden. De stand van het water is in de laat ste dagen geweest als volgt: 17 Maart, vm. 8 uur, 4.78 M. -f- A.P. 18 4.76 19 4 65 19 nm. 4 4.64 Zaterdag 1.1. had alhier de groote pro- visioneele verkoop plaats van hakhout, wei- en bouwland, zooals dat te voren in ons blad door notaris Rits te 's Bosch werd geannonceerd. Zonder in détails te treden, waartoe eene advertentie zich beter leent, deelen wij toch voor belangstellenden de totale sommen van enkele massa's reeds nu mede. De 5 koopen houtgewas onder Oudheusden c. a., over eene uitgestrektheid van 12.50 heet., werden ingezet met verhooging op f 7300. De 5 koopen weiland onder Eethen en Oud heusden, met een klein perceeltje hakhout, sa men groot 9 heet. 3 areu, werd ingezet en ge hoogd tot f 37,500. De 8 koopen weiland onder Andel, samen groot 8 heet. 76 a. en 40 centiaren, werden ingezet tot f 23,000. Een weêrpraatja. Jongens! wat is het koud!« zegt de een, opgewekt, die zich even van de kachel verwijdert om zijn neus in den wind te steken. »'tls terdege koud en de wind snijdt je langs je ooren,« zegt de ander, die verplicht is in dit z.g. honden weertje zijn weg te vervolgen. »IIu! hu! 'tis zoo koud« zeggen de arme kinderen, ineen gekrompen van koude, terwijl zij in de handjes blazen die ze weldra uitsteken om de aalmoes te ontvangen. Alle willen malkander op deze wijze liet nieuws van den dag toeroepen, dat eigenlijk voor niemand eenig nieuws bevat. Diezelfde snerpende wind, bracht heden het water op het Bossche Veld zoodanig in beroe ring, dat niemand de passage van Vlijmen naar 's-Bosch durfde ondernemen. De postkar, die hedenmorgen van hier vertrok, bracht de zak met nieuws wel tot Vlijmen; maar verderging het niet. In enkele jaren iiad dat oponthoud niet plaatswel een bewijs, dat de wind in jaren zich bij hoogen waterstand niet zoo sterk op het Bossche Veld liet gevoelen. Toen was de posterij dadelijk in de weêr om een andere passage aan te geven en nu ging het nieuws naar den Overlaat, werd door den con ducteur over de spoorbrug gedragen en aan een gereed staande postkar overgegeven, die alles naar Waalwijk bracht, van waar het nu, langs een omweg, wed<-r zijn bestemming zal bereiken. Gelukkig die brug over den Overlaat aan de eene zijde, en de stoomboot de Maasstroomaan de andere zijde, kan nu liet verkeer niet zoo spoe dig door werking van Overlaat en Bossche Yeld, onze reis belemmeren. Moeten we dan ook som tijds, evenals de brieven, een omweg maken, we kunnen tegenwoordig toch komen waar we wil len zijn en worden niet meer voor één of twee dagen van de buitenwereld afgesneden, zooals dit O O voor eenige jaren nu en dan het geval was. IJ SS EN. Verleden Maandagavond werd hier een zoogenaamden brandbrief, met bedrei gingen, ontvangen door den heer M. De daders hebben zich niet vertoond. De maréchaussee's doen onderzoek, doch hebben de schuldigen nog niet gevonden. ANDEL, 15 Maart. Terwijl hedenavond de postkar, van Hensden komende, hier passeerde, verschrikte liet paard van een, op de hoogte van het hof staan den kermiswagen en sprong van den dijk. Gelukkig kwam alles binnendijks in een lieg terecht, zoodat de val gebroken werd. Spoedige hulp bracht kar en paard weer op den dijk. Uitgenomen een lichte blessure, welke een der inzittende bekwam, liep het betrekkelijk gelukkig af; erger zou 't misschien geweest zijn, indien, bij zulk eene hooge rivier, het ongeval buitendijds had plaats gehad. BABILONIENBROEK, 18 Feb. Ds. Flieringa heeft een beroep ontvangen naar de Ned. Herv. gemeente te Giessen-Niemvkerk. Reeds driemalen heeft Z.Eervv. bedankt voor beroepen naar eene andere gemeente. Ook nu hopen wij het voor recht te genieten, hem in ons midden te mogen behouden. DALEM, 11 Feb. Hoewel weinig, is de Waal toch iets vallende. De hoogste stand aan de peilscheil der inundatiesluis alhier, wees 3.88 M. -j- A.P. Heden (Zondagavond), stond het water 3.82 M. -f- A.P alzoo nog 0.37 M. hooger dan bij onze vorige opgave. Het stoomgemaal »Con- stancia Adriana« doet in den polder voortdu rend goeden dienst. Zal den winter velen, vooral van den wer kenden stand, lang heugen, voor den ganzenvan- ger was hij daarentegen zeer voordeelig. Zekere P. v. W. alhier, ving tot heden reeds 71 ganzen; nog kortelings maakte hij er in drie dagen 14 buit. Dat de man op (leze wijze goede zaken maakt, is licht te begrijpen. WOUDRICHEM, 16 Maart. Alhier is on Ier hevel van luit. De Bruin een afdeeling ponton niers gedetacheerd om de voorbereidende werk zaamheden te verrichten voor in de aanstaande zomer te houden oefeningen in het slaan van bruggen over de Maas. Heden, Dinsdag, 20 Maart, begonde lente o Zooals men zich herinnert, heeft de Minister du Tour van Bellinchave, een nieuw beginsel in onze strafwetgeving invoerende, aan de invrij heidstelling van mevrou Bulkley de voorwaarde verbonden, dat zij niet meer in de omstreken van Apeldoorn mocht komen. Ware het niet even rationeel en in het ge val, hetwelk zich thans voordoet, practischer geweest haar te verbieden in de omstreken van Lugano te verschijnen? —o Het personeel van de bierbrouwerij »de Haan en Sleutels« te Amsterdam heeft aanzegging ge kregen, dat 15 Mei de fabriek zal worden gesloten. o In het Westland heeft het Donderdagavond zwaar geonweerd. o Uit Wageningen schrijft men: Het water bleef nog een weinig wassen en O O staat van dijk tot dijk. Do weg naar het Wolf- waardsche veer is gedeeltelijk overstroomd en evenzoo de weg naar het veer te Opheusden, 't welk nu niet bereikbaar is. De dijken hebben tot heden weinig geleden. Overtocht aan het Lexkesveer per gierpont, aan het Manenswaardsche veer geheel gestremd. De IJsel is thans zóó hoog, dat in de om streken van Deventer vele lage graanakkers zijn ondergeloopen. o In het noorden heeft het zóó sterk gesneeuwd, dat op sommige plaatsen in Groningen drie voet sneeuw ligt. De treinen van die richting kwamen alle met eenige vertraging te Zwolle aan, terwijl de middagtrein daardoor de aansluiting op de Cen traal heeft gemist, waardoor een 100-tal land verhuizers den ganschen middag in het station te Zwolle moesten verblijf houden. —o Deskundigen verwachten tegen Mei een on gekende» toevoer van water, tengevolge van het smelten der ontzachlijke sneeuwmassa, welke in de laatste maanden gevallen is en tegen dien O O tijd eerst zal ontdooien. Bij de keuring voor de militie te Arnhem is een jong mensch uit Zevenaar afgekeurd, die 260 halve kilo's woog. Gebreken waren bij hem niet zichtbaar, maar hij was al te dik. o Behalve tal van goederen, werd over het 4e kwartaal 1887 voor de weesinrichting te Neer bosch ontvangen aan giften f 26,754.271. Voor druk- en bindwerk f 16,161.39. o Omtrent de oorzaak van het aangevraagde O o ontslag der drie geneesheeren van het geslicht Voor burgte Vucht, kan worden verzekerd, dat de drie geneesheeren geëischt hebben het ontslag van den broeder overste, die naar hunne overtuiging willens en wetens patiënten laat ontsnappen. o De bedelarij, die in Noord-Brabant in den laat- sten tijd zoozeer toegenomen is, heeft men al gemeen toegeschreven aan gebrek aan werk, waardoor krachtige jongelieden genoodzaakt wa ren tot bedelen hunne toevlucht te nemen. Meestal geven zij voor, kooplieden in papier enz. te zijn en door hunne havelooze kleeding doen zij ge- looven, dat het werkelijk zeer armoedig met hen gesteld is. Men vergist zich echter, indien men meent, dat het meerendeel werkelijk arm is, want meermalen is het voorgekomen, dat bij nader onderzoek sommen geld bij hen gevonden wer den. Een nog sterker bewijs ligt hierin, dat zoogenaamde kooplui, juister gezegd bedelaars, die meestal uit de Langstraat komen en zich naar Tilburg en de baronie begeven, b ij d e staatsspoorwegen geabonneerd zijn, waardoor zij in de gelegenheid zijn, eiken dag thuis te kunnen komen. Dit bewijst dus, dat er met dat »bedelen« wel wat te verdienen valt. o Door den inspecteur van politie C. Batelt, en de rechercheurs Panhorst en Verbeek, te Amsterdam, is op nieuw een belangrijke vondst gedaan van een aantal valsche muntstukken, matrijzen en verdere gereedschappen, in een tuin aan de Baarsjes*, vroeger behoord hebbende aan een der personen, die zich wegens het ver vaardigen en in omloop brengen van valsche rijksdaalders en guldens in voorloopige hechte nis bevinden. o Opmerkelijk is bet, hoeveel noteboomen in Roermond en omliggende gemeenten gedurende den laatsten tijd voor betrekkelijk hoogen prijs zijn verkocht. Zij worden meest alle per spoor naar Maastricht cn Luik v woerd, waar ze tot het maken van geweeikolven moeten dienen. o Als een groote zeldzaamheid kan uit 's-Heer Hendrikskinderen worden gemeld dat de heer M. V. aldaar een wilde kalkoen geschoten heeft. Al leen bij zeer strenge winters komt dit wel eens voor. o Aan de »N. R. Ct.« wordt uit Almelo gemeld, dat het mislukken der poging om een vergelijk te treffen tusschen de firma's Scholten en de werk stakers, een gevolg is van de opruijïng van eenige socialisten. Het meerendeel der werklieden scheen, tengevolge eener belangrijke concessie van de firma Scholten, bereid den arbeid te hervatten, toen door die opruijïng de zaak eene andere wen ding nam. 0. De stoomhoutzagerij van den heer Blok in de Elandstraat te Amsterdam is gedeeltelijk uitge brand. - De 77 jarige van Schelt, die Zaterdag te Dordrecht in een houtzagerij met zijn arm in een machine geraakte, ten gevolge waarvan deze geheel verbrijzeld werd is aan de gevolgen overleden. - De veehandelaar R. T. te Kollutn is Dinsdagavond door de duisternis misleid te water geraakt en verdronken. Z'jn lijk werd den volgenden morgen uit een sloot opgehaald. - Een achtjarig knaapj i te Keppel, dat op weg naar huis zijn klompen in het water wilde af spoelen, had het ongeluk voorover te vallen en te verdrinken. - Te Heerjansdam is het lijk gevonden van zekeren J. B., kleermakersknecht. Het schijnt dat de ongelukkige in het water had gelegen en door de felle koude bezweken is. - Iu de Kerkstraat te Amsterdam reden, tengevolge van een verkeerden wisselstand, twee trams tegen elkander aan. Een juffrouw werd daarbij ernstig gekneusd. - Van de schipbreu kelingen, behoord hebbende tot de bemanning der op Tessel verongelukte visscherssmak »De Onderneming«, zijn sommigen met gedeeltelijk bevroren handen en voeten aan land gekomen. Kleederen, schoeisel en andere bezitting zijn door het omslaan der scheepsboot grootendeels ver loren gegaan. Ruim een uur zwierven de uit geputte menschen, vijf mannen en drie jongens, na met de scheepsboot het strand bereikt te hebben, in de duinen rond, voor zij een woning vonden. - De heer v. T., depóthouder van Singer's naaimachines, te Arnhem, heeft zich bij de begraafplaats Moskowa door een pistool schot van het leven beroofd. - Bij een hoop takken onder Oldeberkoop, is het lijk gevonden eener vrouw, die door kommer en gebrek is omgekomen. - Naar aanleiding van het ver drinken te Ter A pel van een schoenmakersknecht, heeft het gerecht te Winschoten een onderzoek ingesteld. Het moet gebleken zijn, dat eenige jongelui van den wal af de schouw, waarin zich de drie personen bevonden (van welke één verdronken is), door de overhaalketting vast te zetten, hebben doen kantelen, en alstoen het op een loopen gezet hebben, latende de drie dren kelingen aan hun lot over. - Het lijk van een vrouw, sedert 30 Januari 11. vermist, is in den Buiteu-Amstel drijvende gevonden. Op liet station Rozendaal heeft Zaterdagnacht een botsing plaats gehad tusschen twee treinen. Van den eenen trein derailleerde de machine ter wijl van den anderen trein eenige wagens ont spoorden. - Uit de Zuid-Willemsvaart te Maas tricht is opgehaald het lijk van den stadswerkman Smeets, die voor 5 weken bij het ontsteken der lantaarns langs de Zuid-Willemsvaart te water geraakt en verdronken is. - In de Hovenierstraat te Rotterdam is een benedenhuis, waarin een win kel in garen en banc! was gevestigd, geheel uit gebrand. - In de Leeuwenlaan aldaar is een «onbekende man, tengevolge van een hartader breuk doodgevallen. - Zaterdagmiddag is op het IJ een vlet, waarin een man en vrouw en twee kinderen zich bevonden, om tot IJmuiden uil- geleide te doen aan een broer van den man, als matroos aan boord van liet Amerikaansche stoom schip Zaandam,overzeild door een van IJmui den komende Engelsche brik. Alle vier zijn jam merlijk verdronken. - liet magazijn van tooneel- costumes van Schuttero, op den Binnen-Amstel te Amsterdam, is bijna geheel door brand vernield. Heusden, van 11 tot 19 Maart. Geboren: Maria Arnolda, d. v. J. de Waal en M. Kamerman. Overleden: Christina Doedcijns, 2 j. 5 m. Johanna Kuijpers, 14 m.; Elisabeth van Wilhel mus Duitjes, 53 j.; Johannes Ferdinandus van de Poel, ongehuwd, 78 j. Dussen. Geboren: Adriana Theodora, d. v. M. v. d. Broek en C. van Dortmont; Dirk Cornelis, z. v. C. Timmermans en O. Iloncoop; Petrus Antonius Johannes, z. v. P. J. Verschoor en M. G. J. van Dijk; Arie, z. v. J. van Dijk en W. Dekker; Cornelis Johannes, z. v. G. Lensvelt en A. Hui gen Petronella Johanna, d. v. H. Verbuut en J. van Deursen; Justinus, z. v. W. II. de Graaf en A. van Vark; Adriana Gijsberta Petronelle, d. v. A. van der Pluijm en W. A. N. van Heeswijk Adriana Johanna, d. v. M. van Tilborg en E. J. Verschoor; Petrus Johannes Jacobus, z. v. A. van der Pluijm en P. van der Pluijm; Riehardus Alphonsus, z. v. R. van der Pluijm en I. Rijken Adriana Antonia Helena, d. v. L. van der Pluijm en A. van Dintere; Cornelis Adriaan, z. v. A. Kuipers eu M. J. van DinterenJan, z. v. W. Rijken en J. van Dijk; Gerrit, z. v. C. van Til burg en J. Hermans. Overleden: Anna Maria Branderhorst, 34 j eclitg. van G. Donkersloot; Bastiaan de Rooij, 3 rm; Maria Splinlers, 77 j., wed. v. Chr. Rekkers; Govert de Rooij, 79 j., echtg. van I. H. Rombout; Johanna Maria van Boxel, 15 j. Maria van Tilborg, 3 m.Petrus de Koude, 7 m. Pieter van Mierlo, 3 m.Jacobus van Baardwijk, 76 j., wedr. van C. Verplanken.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1888 | | pagina 2