Nederlandsch finaal verkoopen: LANDERIJEN finaal verkoopen L. Veerman De Notaris VERBERNE Notaris LOEFF 10 Mr. J. DE KONING te Dordrecht, 2 H. 7! A. 90 C. BOUWLAND aan de Blindesteeg bij de Zandsteeg, Kad. Sectie D nos. 47 en 48. 1 H. 89 A. 90 C. WEILAND achter vorig perceel, Kad. Sectie D Nos. 45 en 46. 1 H. 46 A. 80 C. BOUWLAND en kade ,,het Vinkenburg" aan den Grooten weg, Kad. Sectie D Nos. 123 en 124. 2 H. 76 A 80 C. BOUW- en WEI LAND in het Nieuwland van Altena aan den grooten weg, Kad. Sectie D nos. 81 en 82. 92 A. 10 C. WEILAND, zijnde kade, Kad. Sectie C no. 52. Burgerlijke Htund. Afloop Aanbestedingen. Men zie in de annoncen; Grands Magasins du Printemps te Parijs. TE HEUSDEN, 11 uur, voor de Erven J. Koolhaas Ver schoor en Jenneke Millenaar, krachtens In den Uppelschen polder. In het Bakkersland. oog te bonden en handelend op te treden, zoo het tot eene uitbarsting mocht komen. Daar het fokmaterieel (hengsten) in vele landen tot 1 Juli moet gestationneerd blijven op de plaatsen, waar het bekroond is of zich verbonden heeft om te blgven is door het uitvoerend comité der intern, sport- en visscherg-tentoonstelling te Scheveningen besloten, de internationale paarden-tentoon- stelling een maand uit te stellen en die te houden in plaats van 22 Juni tot 31 Juni van 22 Juli tot 31 Juli. Dat het verspreiden van geruchten en voorspellingen soms treurige gevolgen kan hebben, bleek dezer dagen te Weerdinger- mond. De profetie nl., dat de wereld den 29n Maart jl. zou vergaan, had bij de huis houdster van den bakker Van B. aldaar geloof gevonden en zij scheen dien dag niet gerust tegemoet te gaan. De laatste dagen vóór den 29n was zij reeds wat zonderling in haar gedrag en liet haar werkzaam heden soms raar in de war loopen, tot het den 29n Maart, al pratende over het ver gaan der wereld, bjj haar tot volslagen verstandsverbijstering overging, De Keizer van Duitschland heeft gisteren weer geposeerd voor de buste, die mevr. Yan der Hoeven, echtgenoote van onzen gezant te Parijs, van den Keizer maakt. Omtrent de inbraak en moordaanslag te Zaamslag wordt nog gemeld De inbrekers haalden de reeds bejaarde vrouw van het bed en mishandelden haar op deerlijke wijze, zoodat zjj met wonden overdekt is, voornamelijk aan het hoofd. De zoon werd eveneens uit het bed ge sleurd op hem werd een schot hagel ge lost, dat hem in den arm trof en het sleutel been brak. Het gestolene bedrag is niet precies op te geven, maar het moet, behalve goud en zilver geld, pl. m. f 1400 aan gelds waardige papieren bedragen. Voorts werden gestolengouden ringen, 1 paar gouden stukken en 1 paar zoogenaamde broek stukken. Op welke ruwe wjjze te werk werd ge gaan, blijkt als men het terrein der mis daad opneemt. De vloer en de tafel nl. lagen letterlijk bezaaid met linnengoed, kleederen en alles wat zich in kabinet of kast bevond. De kast, waarin zich het glas werk, borden, schotels enz. bevond, bleef onaangeroerd. Wel zijn eenige stukken ge broken, doch dit zal wel het gevolg zijn geweest van het instampen der binnendeur. Dit alles was het werk van 20 minuten. De zoon verloor zijn bewustzijn, doch de vrouw, hoewel op verschrikkelijke wijze mishandeld, liep in haar nachtgewaad naar de naastbgliggende hoeve en kwam verge zeld van de bewoners naar huis terug. Chr. Dieleman, die 's middags geopereerd werd, herkreeg 's avonds zijn bewustzijn. Hij verklaarde dat de inbraak door 7 per sonen werd gepleegd. Het is echter, in ver band met gevonden voetsporen, aan te nemen dat slechts 6 daaraan deelnamen. Verder is aan het licht gekomen, dat vier of vijf personen te Stekene (België) hadden afgesproken om de weduwe te bestelen. Sporen van hun komen en gaan uit en naar de richting van België zijn bekend. Waarschijnlijk zal weldra meer aan het licht komen. Door de rijks- en gemeenteveldwacht te Houtrjjk en Polanen zijn Dinsdag middag aldaar op telegraphisch verzoek van den officier van justitie te Middelburg drie Zeeuwen gearresteerd, als verdacht van medeplichtigheid aan de inbraak met ver wonding te Zaamslag. Het zijn S. en D. Paling en D. Hagenaars, geboren te Stekene (België.) De Zeeuwen waren reeds Dinsdag ochtend aangekomen. 's Avonds nog werden zjjn gevankelijk naar Haarlem overgebracht. Gisterenmorgen te ö1/^ uren had te Zwolle een droevig oagelnk plaats. J. Dijk, die een waggon met paarden naar Utrecht moest vervoeren, had de onvoorzichtigheid zijn hoofd buiten den waggon te steken, juist toen de locomotief langs zijn waggon kwam, waarmede zijn hoofd zoodanig in aanraking kwam, dat het geheel verbrijzeld en in elkander was gedrukt; hij was onmiddellijk dood. Waarschijnlijk door het wegwerpen van een brandenden lucifer, is te Moergestel brand ontstaan in een uitgestrekt mastbosch van 3 meter hoogte. In korten tijd werden bijna 9 hectaren bosch door het vuur ver nield. Ook in het Roekelsche bosch, onder Ede heeft een hevige heide- en boschbrand ge woed. Circa 13 hectaren bosch, toebehoorende aan H. W. Dros, te Bennekom, en anderen, en 25 hectaren heide van de buurt Ede Veldhuizen, zijn verbrand. Oorzaak onbekend. Het Zuiderzendingsfeest zal dit jaar ge- honden worden op 20 Juli, op het land goed »Goeree,« gelegen langs de spoorlijn WouwBergen-op-Zoom. Voor die gelegenheid zullen ten gerieve van het uit- en instappen der reizigers, die zich met de extratreinen naar het feestterein wenschen te begeven, expresselijk daarvoor perrons worden aangelegd, langs de beide lijnen. Op de Botersloot te Rotterdam werd van een buitenman uit een binnenzak van zijn jas een vrij aanzienlijk bedrag gerold. De be stolene, een man van diep in de 70 jaar, greep j den zakkenroller en wist hem te honden tot hij bijstand kreeg, waarna de dief naar het politiebureau aan de Kaasmarkt gebracht en daar in bewaring gehouden is. De dader was een als heer gekleed Franschman. Nadere bijzonderheden ontrent den moord te Gouda brengen aan het licht, dat deze in koelen bloede is geschiedt. Tot tweemaal toe moet er een snede zijn toegebracht, en dat niet zonder verweer, aangezien de toppen der vingers waren doorgesneden. Andere aanwijzingen doen blijken, dat de dood niet plotseling, maar eerst na een verschrikkelijk lijden is ingetreden. Naar men vermoedt, is ook het lijk twee a driemaal verleid geworden, om den diefstal mogelijk te makende diefstal zelf moet, wat het geld betreft, grooter zijn dan aanvankelijk werd gemeend, aangezien ook de opbrengst van winkelgoederen in het bezit van de verslagene was. Het totaal van het ontvreemde moet dan ongeveer f 400 hebben bedragen. Dat de moordenaar bij den diefstal nog met oordeel is te werk gegaaB, kan daaruit blijken, dat alleen het horloge met ketting van wijlen O. is medegenomen, en de ket ting, aan den kommensaal behoorende is achtergelaten. De gearresteerde verdachte moet werke lijk 's nachts naar Rotterdam zijn geloopen en tusschen Gouda en Moordrecht door den rijksveldwachter G. zijn ontmoet. Met den tweeden trein zou hg dan van Rotterdam naar Amsterdam zjjn vertrokken. Het onderzoek in de woning aan den Kleiweg schijnt gesloten te zgn, aangezien de goederen der verslagene, volgens het »G. Dbl.,« duaruit zgn verwgderd en naar het verkoophuis getransporteerd. Naar wij verder vernemen, heeft de raad kamer te Rotterdam rechtsingang met bevel tot gevangenhouding verleend tegen den verdachte Pierre Franfois Corneille Pieterse, 22 jaar, slagersknecht. Bij de commissie voor de noodlijdenden te Beets zjjn nog verscheidene giften ont vangen. Het totaal bedrag der ontvangsten is thans groot f 20,776.50 Ya- In de strafgevangenis te Leeuwarden waren op I April j.l. 216 gevangen, waar van 9 levenslang veroordeelden. Een eigenaardig geval doet zich voor bij de verandering van de postwet, merkt »Het Nbl. van Ned.« op. Wanneer men; nu een bedrag van f 17.50 per postwissel in eens verzendt, moet men 10 cent port betalen en wanneer men er twee postwissels van maakt, een van f 12.50 en een van T 5, dan betaalt men 7Ya cent. Terwijl men dus aan de post dubbele moeite veroorzaakt, is de verzending goedkooper. Uit Amsterdam meldt men Naar wij vernemen, is in de keuken van I het huis des heeren Viotta, waarin Anna Verhoeven vermoord is gevonden, een bak met water ontdekt, houdende sporen van j bloed. Een en ander is gesteld in handen j van prof. Gunning en den apotheker Van Ledden Hulsebos, om chemisch onderzocht te worden. Tevens zijn 150 facsimiles verspreid en aangeplakt van de brieven, door de onbe kende Sara aan politie en justitie gericht. Daarbij wordt door de politie ieder, die in het schrift dier adressen een bekend handschrift meent te herkennen, uitgenoo- digd zich aan te melden aan het bureau der politie op het Leidscheplein. Het Hbl. meldt nog omtrent den moord op de Prinsengracht te Amsterdam Het is gebleken, dat ook een zekere Van Dalfsen een brief van de reeds genoemde Sara heeft ontvangen en waarschijnlijk on geveer van denzelfden inhoud als de beide brieven, den officier van justitie en den com missaris Zur Mühlen in handen gekomen. Deze Van Dalfsen is de vader van het meisje, dat op het oogenblik bij haar broeder in den kelder aan de Prinsengracht woont, en terwijl zij in verstandhouding stond tot Vos, intusschen ondertrouwd was met een zekeren Dalder. Men vermoedt daarom, dat deze Dalder de genoemde brieven heeft geschreven om Vos eenigen tijd uit de nabijheid van het meisje te verwijderen. Vos heeft zelf vroeger dreigbrieven ont vangen, die met dezelfde hand als de brieven van »Sara« zijn geschreven. In den brief, dien Van Dalfsen ontving, wordt medege deeld, dat Vos en nog een ander persoon den moord hadden gepleegd; dat Vos zich niet vermomd had, maar dat de ander zich met een valschen baard onherkenbaar had gemaakt. De jongen, die verklaard heeft, dat hij op den bewusten avond twee personen uit het huis der familie Viotta heeft zien komen, houdt vol, dat Vos een dezer twee is. De officier van justitie te Amsterdam en de commissaris van politie Zur Muhlen aldaar ontvingen heden weder brieven, on derteekend Sara, over den moord der dienst bode van de familie Viotta. Deze brieven waren echter met een andere hand ge schreven dan de vorige, terwijl een bekend notaris ook een brief ontving, in spiegel schrift, houdende aanduiding van twee per sonen, als de vermoedelijke moordenaars. Maandagmiddag is de boerderij van den landbouwer Bloemersgelegen tussGhen Varsseveid en Dinxperioo, geheel door brand vernield. - Te Hazerswoude zijn eenige woningen uitgebrand. Vier personen werden daarbij onder een invallenden muur bedolven. Een hunner, een 24-jarige arbeider, stierf kort daarop; van een ander werden beide beeneu gebrokenterwgl de twee anderen zware kneuzingen bekwamen. - Te Arnhem zgn uit een gesticht ter verpleging van vrouwen ontvlucht zekere S. R. en M. P., 18 en 20 jaar oud. Haar aanhouding en opzending wordt verzocht. - De watermolen »De Leeuw* onder den Boer is uitgebrand. Vermoedelijk is de molen in brand gestoken. Dlaatselijli: Nieuws. HEUSDEN, 8 April. Dat men in het voorjaar zeer vast kan slapen, bewees een arbeider, Joh. V., uit deze gemeente. Hij was Dinsdag in een bosch, in de Oosters onder Ondheusden gelegen, met hakken werkzaamtoen hij tijdens den rusttijd een vuurtje aanmaakte, koffie ^ette en zich gemakkeljjk op den grond neder- vleide, met de voeten naar het vuur gekeerd. Het vuurtje vlamde goed op en V. dommelde gelijkertijd in. Het water had al over ge kookt en het vuur zich medegedeeld aan een nedergevelden boom en die voor het grootste gedeelte verteerdmaar nog sliep hjj door. Eindelijk voelt hij in zijn slaap een kittelend gevoel onder zijne voetenhij rekt zich uit en voelt dat zijn haren verschroeid zgn en naar de oorzaak van de ontwaking ziende, bemerkt hij dat zijn beide klompeu verbrand zijn en het vuur blgkbaar lust had zijne vernieling voort te zetten, indien de kitteling hem niet had gewekt. Voor de a.s. kermis alhier, die op 19 April a.s. aanvangt, zgn reeds tal van aanschrijvingen ontvangen, als: 3 koekkramen3 galanteriekramen cirque Beige; vélocipède-molen panorama; mecha nisch panopticum; hout-snij- en ivoorwerk- kraam Turksche schommels4 oliebollen- kramen 2 slagmachines1 gebakkraam 1 historisch-plastische en mechanische ten toonstelling carousselprofessor Boltini, acrobatische toeren, enz. Naar wjj vernemen, is aan de heeren J. J. A. Kuijs te 's-Hage, en A. Hartog Az. te Rotterdam, een nader uitstel verleend tot bet voldoen aan de voorwaarden, waaronder hun concessie is verleend voor den aanleg en de exploitatie van een stoomtramweg van 's-IIertogenbosch naar deze gemeente met een zijtak naar Waalwijk. WAALWIJK. Den 26 April a. s. zal op Musis eene vergadering der Onderwjjzers uit 't Arrondissement Waalwijk gehouden worden, waarin zulle» behandeld worden Het teekenonderwijs in de lagere school en doel en werking van het N. O. G. HAARSTEEG, 5 April. Dat men alhier op het gebied der warmoezierderij niet achter behoeft te staan bjj andere plaatsen, bljjkt uit het volgende. De hovenier J. v. Bladel, te dezer plaatse, had reeds op 28 Maart j.l. eene aanzienlijke partij kropsalade te 's-Bosch aan de markt. Volgens de publieke uiting was hij in deze streek de eerste, die dat product aldaar aanvoerde, alwaar hij met graagte tegen hooge prijzen zijne afnemers vond. Wel een bewijs dat de grond alhier zich voor alles leent, en dat v. B. volkomen met zijn bedrijf op de hoogte is. LANGSTRAAT. Alhier is men reeds druk bezig met het scharen van jong vee. Wel is er nog weinig gras in de weilanden en is er alleen wat voedsel te vinden, waar bij het vorige weiseizoen de landerijen niet te kaal zijn blijven liggen, doch gebrek aan stalvoeder noodzaakt vele boeren aldus te handelen. Opmerkelijk is het echter, dat het hooi, dat in de stallen ternauwernood be roken wordt, wanneer men het naar de wei landen brengt met gruagte door het vee verorberd wordt. DRONGELEN. Door het bestuur van het waterschap voor de Oude Maas is aan de Tweede Kamer een verzoek gericht om het ontwerp van wet tot onteigening voor den aanleg van een afwaterings-kanaal van 's Hertogenbosch naar Drongelen niet aan te nemen. RIJSWIJK. De opbrengst van de ver pachtingen der weilanden, zoo hier als in naburige gemeenten, verschilt over het ge heel genomen niet veel met die van het vorige jaar; wel zijn nu en dan enkele perceelen lager gepacht, doch andere daar en tegen brachten weer meer huurprijs op. Strikt genomen zgn de pachten iets hooger. Vele landbouwers hebben hier en daar reeds jong vee naar buiten gebracht; de warme Aprilsche zon doet het gras goed te voor schijn komen. In den kring van dit hulpkantoor waar brieven tot 15 gram met 3 cent en van 15 tot 200 gram met 5 cent kunnen gefrankeerd worden, is alleen Uitwijk op genomen. ALMKERK. Door de Afd. Almkerk der Noord-Brabantsche Maatschappij van Landbouw zal op Vrijdag 29 April e.k. aldaar worden gehouden eene keuring van jarige hengst-veulens. Voor het waardig gekeurde hengst-veulen wordt een aanhoudingsprgs van f 40 uit geloofd. WERKENDAM. De maand Maart begon met ruw, onstuimig weer. Het woei vaak stormachtig uit het N. en N. O. In de laatste helft der maand werd het weêr meer kalm, ofschoon het, vooral 's nachts, koud bleef. Er kwamen niet minder dan 20 nachten voor, waarin het vroor, enkele malen zelfs streng. Sneeuw viel er vaak, maar niet veel. Regen kwam enkele malen voor. In het ge heel werd 25,2 mM. water afgetapt. Alleen op den 29sten viel eene belangrijke hoeveel heid, in één etmaal nl. 6 mM. DALEM, 6 April. Hoewel er nog niet veel gras is, hebben het gunstige weder in de laatste dagen en gebrek aan hooi vele vee houders, ook te Dalem, er toe geleid, om de koeien in de weiden te doen. »Wat de boer niet kent, eet hg niet* is eene spreekwijze, die in de stad meer ge bruikelijk is dan op het landhet bewijst, dat men den boer meer overleg toeschrijft dan den stedeling, die zich minder den tjjd gunt, om al het gerei te onderzoeken, dat men hem voor den neus zet. Men mag dus veilig aannemen, dat hetgeen de boer eet of drinkt, ook goed is. Van deze onder stelling gingen ook al de Beiersche stad bewoners uit, tot wie het nieuws doordrong, dat de boeren in Wörishofen (Beieren) d.' boonen-koffie hadden afgezworen en daar voor de door hun pastoor bereide Malz koffie in gebruik genomen hadden. Aan vankelijk was men wantrouwig, want men weet in de stad zeer goed, dat menig boeren dorp onder de pantoffel van zijn pastoor staat. Toen men echter den naam v*n den geestelijke vernam, verdween ieders uarze ling, want het was niemand minder dan Pastoor Kneipp, de beroemde Homopaath, die alle zenuwlijders, jicht- en rheumatiek- ljjders enz., door zijn koudwaterkuren weder geneest. Het vertrouwen in dezen weldoener der menschheid is zoo groot, dat tegenwoordig in Duitschland en Oostenrijk zetts de sol daten de Malz-koffie van »Pastor Kneipp* als morgendrank gebruiken, want zjj bevat 55°/o voedende stoffen, zooals moutsuiker, dextrine en eiwit, terwijl smaak en geur dezelfde zgn als van boonen-koffie. Daarom nemen de troepen haar ook op hun lange marschen in hun veldflesschen mede, en is zij evenzeer voor de sportliefhebbers onont beerlijk geworden. Zoo is zij ook voor den landbouwer, die onder de heete stralen der zomerzon op veld of akker zwaren arbeid verrichten moet, een ware verkwikking ge bleken, die niet slechts opwekt, maar ook versterkt, en uit dien hoofde verre te ver kiezen boven de gewone koffie en haar on gezonde en dikwerf onsmakelgke surrogaten, want deze voeden niet, terwijl de koffie zelve een plantaardige gif bevat, welks opwekkende kracht een hoogst nadeeligen invloed heeft op het zenuwstelsel. Lgders aan hart en maag, zoomede zenuw lijders, voor wie de boonen-koffie vooral zeer verderfelijk is, kan daarentegen het gebruik van Malz-koffie zeer worden aanbevolen. Als men voorts nog bedenkt, dat het halve kilo dezer »Kneipp's Malz-koffieslechts 27Y8 cent kost, dan begrjjpt men, dat deze uitmuntende volksdrank, op de voedings tentoonstelling te Leipzig met de gouden medaille bekroond, der spaarzame Holland- sche huisvrouw bijzonder welkom zal zgn. Heusden, van 31 Maart tot 7 April. Getrouwd David de Visser, 30 j., en Jenneke van Beusekom, 21 j. Geboren: Petronella Theodora, d. v. Jacobus Brujjstens en Johanna Dollekens. Almkerk, van 24 Maart tot 6 April. Geboren: Carolina, d. v. Anthonie de Later en Elisabeth van Drunen Gerrit, z. v. Jan Vink en Geertrui van het Roer; Cornelis Jurriaan, z. v. Adrianus Middelkoop en Geertruida de RooijAntonia, d. v. Wille- mina van Oudheusden; Adriaan, z. v. Johan nes Verlee en Adriana Teuling; Cornelia Johanna, d. v. Hendrik Pruijsen en Hester Maria Teuling. Overleden: Peter Branderhorst Johs.z., 1 d.; Cornelia Johanna Dekker Cd., 18 m.; Cornelia Johanna van Vuuren Pd., 6 j.; Johanna Hendrika van Leeuwen, 5 j. Over de maand Maart. Eethen. Gehuwd: Johannes van Ginneken, 28 j., met Teetske Elderhuis, 18 j. Geboren: Neeltje Jansje, d. v. Hendrik Bos en Arina Zoetje OosthoekDingena, d. v. Simon Branderhorst en Maajjke Bran derhorst Wilhelmina, d. v. Jan Thui enGer- dina van Meisbergcn; Antonie, z. v. Willem Honcoop en Dingena van der Zaaken. Overleden: Louwerens Vos, 1 m.; Hen drik van Koojjck, 71 j., wedr. v. Josina van GiessenTona Verdoorn, 74 j., echtg. v. Otto Boll; Johannes Klerks, 55 j., echtg. v. Antonia Nusink. Drongelen, van 1 Maart tot 1 April. Geboren: Johanna, d. v. D. C. Bron en J. Lievaart: Willem Elardus Adrianus, z. v. A. Sliedrecht en E. GravestejjnDenir Johannes, z. v. G. J. W. Kramer en W. van HonkElizabeth, d. v. C. van der Beek en G. de Haan. Overleden Marius Hendrikus Kamer man, 1 m. i - Aan het ministerie van waterstaat, handel en ngverheid werd Woensdag aanbesteed Het aanbrengen van oevervoorzieningen langs de Nieuwe Merwede, behoorende tot de werken der Merwede-killen. Minste in schrijver was W. Volker, te Sliedrecht, voor f 20,400. Maandag had vanwege het gemeentebe stuur van Delfzijl de aanbesteding plaats van Het op de diepte brengen en het daarna, gedurende vijf jaar, op de diepte houden van de buitenhaven aldaar, waarvan de raming is f 20,000 per jaar. Hierop hadden inge schreven acht aannemers, het laagst door den heer J. van Noordenne, van Utrecht, voor f 14,900. WATERHOOGTE KEULEN"- 5 April 2.92 M. boven 0. 6 April 2.85 M. 7 April 2.84 M. W aterhoogte Heusden. 5 April (voorm. 8 uur) 2.50 M. -f- A. P. 6 April 2.40 7 April 2.31 i Voor de vele blijken van helangstellinsr, ons betoond bij her owpij v n onzen geliefden Echtgenoot. Vader en Bennw«i- vader, den Heer JAN HENDRIK VERVAT, betuigen wg onzen oprechten dunlx. Uit aller naam, Wed. J. H. VERVAT— C. J. de Koning. Gorinchem, 8 April 1892. Aangiften ter inschrijving van paarden worden ingewacht vóór 15 APRIL e. k. bjj den Secretaris der afdeeling Noord- Bra bant*, A. J. VAN SON te Wouiv. te Dossen, zal te Meeuwen in 't Rechthuis,, .Dinsdag- 19 .April 1892, voorm.. Rechterlijk bevel, 1.36.50 Heet. WEILAND te Meeuwen, ingezet en verhoogd tot slechtsf 2825. 1.99.20 Heet. WEILAND al daar, ingezet en verhoogd tot slechts f 2500.— 2.57.00 Heet. WEILAND al daar, ingezet en verhoogd tot slechts f 3000.— te Drunen, zal Dinsdag 19 April 1892, voormiddags 11 ure, ter herberge van AART NIEUWENHUIZEN te Eethen, Koop I. Een flinke LANBOUWERS WONING onder Eethen, met grooten BOOMGAARD, BOUWLAND en TUIN, in gebruik bij C. Bel, ingezet en gehoogd tot den zeer lagen prijs van f 1725. Koop II. WEILAND en BOUWLAND in de Hoeven onder Eethen, afkomstig uit de nalaten schap der Wed. Jan Uit'ioven Nieu- wenhuizen, iügezet en gehoogd tot den zeer lagen prijs van f 1700. ten overstaan VAN DEN NOTARIS in het Koffiehuis Koophandel en Zeevaart aan de Groenmarkt aldaar, bjj veiling en afslag, op VRIJDAGEN 22 en 29 APRLL 1892, beide dagen des voormiddags ten ÏO uren, van de navolgende i Onder de gem. Dewerken. Combinatiën voorbehouden. Aanvaarding of in genottreding bjj' de betaling der kooppenningen. Notitiën te bekomen ten kantore van voornoemden Notarisalwaar tevens de kadastrale kaarten met de huurcontracten ter inzage liggen.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1892 | | pagina 2