Notaris RIETRA, WEI- en HQQILAWDT en Openbare Verhuring Notaris KERKHOVEN, GESPIT GRIENDLAND, Notaris KERKHOVEN, Te Courrières zijn Vrijdag 14 mijn werkers levend opgehaald uit schacht 2 Zij hadden sedert de ontploffing op gesloten gezeten en geleefd van de levensmiddelen die de slachtofiers bij zich hadden en van de haver voor de paarden. Maar één van hen is ziek. Uit Parijs wordt gemeld: Het bericht van het vinden van nog in leven zijnde mijnwerkers, die twintig dagen onder den grond hebben door gebracht in duisternis en de mijn door kruisende, zich voedende met hout en stukken van een paardenlijk, een enkele maal met haver dien zij vonden, heeft hier groote ontroering gewekt. De cor respondent van de Temps geeft een uitvoerig, ontroerend beeld van de red ding en van den mijnwerker Nemy, die, zijn tegenwoordigheid van geest steeds behouden hebbende, allen gered heeft. Men herinnert zich hoe een ingenieur, correspondent van Le Journaal, eenige dagen na de ramp zijne overtuiging uitte dat nog levenden aanwezig waren. Door de officieele ingenieurs was deze onderstelling verworpen en zijn raad om dit het allereerst te onderzoeken en bij de opruiming en brandblussing in de eerste plaats met die mogelijk heid rekening te houden, schijnt niet opgevolgd te zijn. Men begrijpt hoe dit de ontroering verhoogt en welke zware verantwoordelijkheid dit op sommige personen kan laden. RGKJiMUlIikIK;. Burgemeester en Wethouders der Ge meente Heusden brengon ter openbare kennis, dat het verzoek van A. Swade- makers, wonende alhier, om in het perceel, kadastraal bekend in Sectie A, No. 738 een bewaarplaats voor benzine te mogen oprichten, door hen is toe gestaan Heusden, den 30 Maart 1906. Burgemeester en Wethouders voornoemd, De Secretaris, De Burgemeester, H. J. VAN EGGELEN. HONCOOP. HEUSDEN, 31 Maart. Jac. Kuijpers, alhier, die meermalen met h.h. jagers op jacht gaat en dus wel met vuurwapenen bekend is, had de onvoor zichtigheid eene buks, waarvan het slot door roest bekneld was, te verwarmen, zon der zich vooraf te overtuigen, of het geladen was. Onverwacht ging nu het schot af en schoot hem nagenoeg de wijsvinger van de linker hand af. Had het geweer een paar centi meter in andere richting gelegen, het schot ware hem in den buik terecht gekomen zoodat hij bij dit ongeval toch nog van geluk kan spreken. Met opgewektheid ziet men het vee van heeren veehouders het vertrek naar de weide aanvaarden. Als er nu maar geen nachtvorsten of veel regenbuien komen; anders zou de reis wel weer eens rechtsom keert moeten voortgezet worden. Door de marechaussee alhier werd Donderdag een vrouwspersoon wegens dron kenschap in den amigo gebracht. Men verzocht ons mede tedeelen, dat de heer Peerlkamp van Middelburg, die 17 Maart verhinderd werd zijne lezing over „Openbaar- en Bijzonder Onderwijs" met debat te houden, dit nu hoopt te doen Woensdagavond 11 April a.s. in het café „Concordia" en niet in 't Wapen van Am sterdam, zooals wij in ons vorig nummer hebben vermeld. Wij maken onze lezers, zoowel buiten als binnen de stad, attent op de advertentie, voorkomende in dit nummer, betreffende de oproeping „tot stichting van een School- vereeniging". Wij hopen, dat het aan belangstelling voor deze zaak niet zal ontbreken. Bij Kon. besluit is tot correspondent van de Directie van den Landbouw bij het Ministerie van Landbouw, Nijverheid en Handel voor het Land van Heusden en de kleigronden onder Besoijen, Waalwijk, Baardwijk en Oudheusden benoemd de heer J. Oerlemans te Drongelen. Voor de Langstraat met Haarsteeg werd benoemd de heer H. Prinsen te Haarsteeg en voor den Bieschbosch de heer Dingeman Timmermans te Raamsdonk. Voor Vlijmen, Nieuwkuik, Drunen, Hedikhuizen, Engelen en Bokhoven werd aangewezen de heer M. H. Boom te Vlijmen. SLEEUWIJK. Predikbeurten op a.s. Zondag in de Ned. Herv. kerk: voor- en namiddag Ds. H. Visch. DOEVEREN. Aangezien de brug over het Oude Maasje alhier dreigend gevaar voor het verkeer opleverde, is de brug van hier naar Baardwijk door Burgemeester en Wet houders onzer gemeente afgesloten. BRAKEL, 28 Maart. Heden ontving de kerkeraad alhier van den WelEerw. heer M. Meijer, cand. tot den H. D., het teleur stellend bericht, dat hij voor de toezegging van beroep bedankte. ZALTBOMMEL. Dinsdag had de ver pachting plaats der hooi- en weilanden, Dehoorende aan deze gemeente. De totaal opbrengst was f 13.914 tegen f14.500 in'05. Het grootste gedeelte der perceelen was dit jaar verpacht om te worden geweid. Het grasgewas der wallen bracht evenals het vorig jaar f 43 op. NEDERHEMERT. Terwijl de landman C. Wolfers bij zijn aardappelkuil aan het werk was, zag hij op den grond een blin kend voorwerp liggen, dat bij nadere be schouwing een gouden tientje bleek te zijn met de beeldenaar van Koning Willem I. Voorwaar een buitenkansje! HERPT, 30 Maart. Hoewel de hevige koude min of meer storend werkt op den veldarbeid, wordt deze toch zooveel moge lijk met kracht aangevat. Hier en daar be gint men met aardappelpoten Ook ziet men hier al jong vee in de weide loopen. Gras is er echter nog niet en wanneer het weder niet milder wordt, zal er geen gras groeien. DUSSEN, 30 Maart. Hedenmiddag werd alhier op plechtige wijze de Chr. School geopend. Talrijke ouders en belangstellen den waren aanwezig. Ds. Aalders, eere voorzitter van het Bestuur, hield de ope ningsrede, waarna hoofd en personeel ge ïnstalleerd werden. Het hoofd, de heer Van der Zwaai, hield daarna een toespraak tot de ouder etc. Voorts voerden enkele hoof den van Chr. Scholen uit den omtrek het woord, alsmede ds. Goedbloed van Nieu- wendijk. In de keurig ingerichte school werden de kinderen op versnaperingen onthaald. Z.Ed. Achtbare Burgemeester van Dussen was tegenwoordig. Bij de gehouden publieke verpach ting van hooiland op den polder de Prik- waard, groot 85 bunder, werd ditmaal f 800 meer besteed dan verleden jaar. De prijzen liepen vanaf f 57 tot f83 per H.A. Er was veel bezoek en animo. De handel in aardappelen is gedu rende de laatste dagen ietwat beter. De verzending naar Rotterdam of Utrecht is van geen beteekenis. Naar de Langstraat gaan af en toe heele karrevrachten weg. De Zeeuwen gelden vanaf f 3 tot f 3.75 per H.L. De meeste komen uit kuilende kwaliteit valt nogal mee. HEDEL. Met het sluiten van contracten voor den verbouw van suikerbieten wil het hier niet best vlotten. Door den lagen prijs, dien de fabrikanten geven, fl.50 minder dan 't vorig jaar, en de flinke Erijzen der aardappelen, zullen de land- ouwers, die de voorschotten kunnen missen geen of ten minste zoo weinig mogelijk bieten, maar daarentegen meer aardappelen verbouwen. Het water in de Maas is thans zoover gevallen, dat de noodbrug, die eenigen tijd geleden alléén voor voetgangers van den Hedelschen wal tot de losse brug is gelegd, weer in gebruik is genomen. Voor rij- en voertuigen enz. geschiedt de overtocht per pont. WIJK. Wegens gebrek aan hooi zijn hier verschillende veehouders genoodzaakt geworden hun vee naar de weide te brengen. Jammer, dat ook daar nog weinig voedsel voor de dieren is te vinden. WAALWIJK. Er was weer weinig aanvoer ter hoornveemarkt, nog steeds als gevolg van slecht weder en min of meer geïnundeerde wegen in de Langstraat en van hier naar 't Land van Heusden en Altena. Wat er werd aangevoerd vond on middellijk koopers en op de stallen werden eveneens tegen ferme prijzen kalf beesten, voor Belgische rekening, gedeeltelijk op levering in de volgende maand, gekocht. KERK-DRIEL. In de laatste dagen heeft hier een drukke leverantie plaats gehad van hooicirca 250,000 halve kilo's werden van hier uit verscheept tegen den prijs van f15 f 15,50 per duizend pond. Ook in aardappelen blijft de omzet vrij levendig; de prijs blijft vast op f3 per H.L. BOMMELERWAARD. Naar men schrijft, waren de uitkomsten der zalmvisscherijen op de Waal en de Merwede in de laatste 8 dagen minder bevredigend. In het traject van Tiel tot Woudrichem werden slechts 18 zalmen gevangen, te Gorinchem 8 en te Hardinxveld 42op de Lek te Ammerstol 51 stuks. Met de elftvangst gaat het nog zeer slecht; de visschers bemachtigen er maar zeer enkele, die zeer hooge prijzen doen, tot f 5 per stuk. Sedert eenige dagen is de vangst op prikken afgeloopen. De prijs was wel minder dan vorige jaren, doch nog alleszins loonend. Er werd betaald f 12.50 per tal van 204 stuks. In 't geheel werden onder Leeuwen van October tot Maart 9000 stuks gevangen. De besomming aan andere riyier- en poldervisch blijft zeer schraal. Zalm gold f 1.40f 1.60, aal 2025, paling 5055, snoek 2225, snoekbaars 3740, zeelt 2830, baars 1720, bliek 1316, voorn 69 ct., alles per half K.G. WOUDRICHEM. Verslag der Raads zitting van Woensdag 28 Maart 1906. De Voorzitter opent de vergadering en wijdt een kort woord aan de geschiedenis van het in deze vergadering aan de orde komend ontwerp visscherij-contract. Met genoegen gewagende van de voor de vis schers zoo gunstig verkregen bepaling, hoopt hij op eene spoedige en gunstige afdoening der overeenkomst, tot tevredenheid der partijen. Ingekomen stukken: Van den heer Roomer, dat hij als lid van den Raad heeft bedanktvan den heer G. Goossen, onderwijzer aan de le open bare school, dat hij wegens zijne benoeming tot onderwijzer te Sluis verzoekt om eervol ontslag tegen 15 April. B. en W. stellen voor het ontslag te verleenen tegen 1 Juni of zooveel eerder als er door een vaste of tijdelijke benoeming daarin zal voorzien zijn; van den Gemeenteraad te Bergen op Zoom, een verzoek om adhaesie aan het verzoek aan de Prov. Staten, tot verhooging der Provincia le bijdragen voor armlastige krank zinnigen, hetgeen wordt toegestaan; van de gezondheidscommissie te Heusden een versl ag met rekening van ontvangst en uitgaaf. Alsnu komt in herstemming het in de vorige vergadering gestaakte voorstel tot wijziging van art. 92 der gemeente politie verordening. Het voorstel wordt met vier stemmen tegen en 1 voor verworpen. Hierna werden de notulen gelezen en goedgekeurd. De Voorzitter brengt nu ter tafel het ont werp overeenkomst met den Staat der Nederlanden betreffende de visscherij op de Nieuwe Maas. In het breede ontwikkelt hij de geschiedenis, de moeielijkheid en de volharding die noodig geweest zijn om tot zulk een gunstig resultaat te komen als nu is verkregen. De hoofdpunten der over eenkomst zijn: Uitsluitend mogen in het nieuwe water visachen alleen Woudriehemsche visschers de overeenkomst wordt aangegaan van 1 April 1906 tot en met 1910. Voor de zegen- visscherij moet jaarlijks aan den Staat worden betaald een pachtsom van f 10. voor alle andere wijzen van visachen moet jaarlijks f400.betaald worden. Het water ter bevissching strekt zich uit van Ammer- zoden tot de Brug, met het Heusdensch Kanaal. Niemand mag op dit traject vis achen die niet is voorzien van eene ver gunning van burgemeester en wethouders en door den ontvanger der registratie voor „gezien" geteekend. Zij, die na 1 April 1906 wegens visch- delict veroordeeld zijn, kunnen geen ver gunning bekomen. De oorspronkelijke terug werkende kracht van deze bepaling is dus vervallen. Hij, wien door B. en W. eene vergunning is geweigerd, kan daarvan in hooger beroep komen bij den Minister van Financiën. Het ontwerp wordt na eene korte be spreking met algemeene stemmen aange nomen. Door den voorzitter wordt nu nog be sproken de nadere overeenkomst met de visschers zelf. Door hen moet voor zalm, elft, steur enz. 6 pCt. en voor de kleine visscherij 2| pCt. aan de Gemeente op gebracht worden; ook voor het nieuwe vischwater dient een nadere regeling be sproken te worden. De Visschers-vereeniging heeft dien aan gaande ook voorstellen ingediend en spreker acht eene nadere bespreking met het be stuur, als ook met al de visschers, wel gewenscht. De afdoening dezer zaak wordt gesteld in handen van B. en W. Hierna wordt de vergadering gesloten. itiiiiteiiliiud. Mr. H. J. Dijckmeester, secretaris generaal aan het Departement van Bin- nenlandsche Zaken, is benoemd tot Com missaris der Koningin in Zeeland. De Staatsct. meldt: Bij Koninklijk besluit van 30 Maart 1606 no. ol is, met ingang van 1 Mei 1906, benoemd tot burgemeester der gemeente Rotterdam, mr. A. R. Zim merman, burgemeester der gemeente Dordrecht, met toekenning van gelijk tijdig eervol ontslag uit laatstgenoem de betrekking. Met meldt uit Vlissingen aan de N. R. Ct.: Naar aanleiding van het bericht, dat bij een behoeftige vrouw alhier een i bedrag van f 29,000 is gevonden, heb ben wij bij den betrokken man navraag gedaan. De man wist hiervan evenwel niets on noemde het bericht een praatje ook aan de politie is niets bekend. Aan boord van hetstoomschip Kenley, dat van Rangoen gekomen ligplaats genomen heeft aan paal 8 in de Rijn haven te Rotterdam, zijn onder de equipage pokken geconstateerd. Reeds zijn zeven man van de bemanning als lijdende aan die ziekte naar het zieken huis Woudensteyn vervoerd, terwijl men thans bezig is om aan boord van het stoomschip Kenley de overige be manning op de gebruikelijke wijze te ontsmetten, waarna deze lieden, een veertigtal ongeveer, in den loop van heden naar de observatieinrichting in de Noord-Molendwarsstraat worden over gebracht om daar tijdelijk te blijven. Te Oud-Vossemeer is op alle plaatsen een proclamatie van de Gezondheids commissie aangeplakt, waarin deze de bevolking er op wijst, dat het spoedig betrekken van de woningen met bet oog op de gezondheid ten sterkste is af te raden. Eerst moeten de huizen goed worden schoongemaakt met water, dat de overheid zal verstrekken en vervolgens drooggestookt, waartoe de noodige kolen van overheidswege be schikbaar gesteld zullen worden. Ook bet Watersnood-comité dringt hierop ten sterkste aan. De adjudant der Landkolonie van bet Leger des Heils te Barneveld, de beer Stel, in welke kolonie een inrich ting voor ontslagen gevangenen bestaat, deelt omtrent het werk van het Leger onder de ontslagen gevangenen mede, dat de uitslag tamelijk bevredigend te noemen is. Ongeveer 50 pCt. der ver pleegden was namelijk op den goeden weg teruggebracht. i Oorzaak, waarom de resultaten nog niet beter waren, is bet feit, dat men de veroordeelden moet aannemen zoo als de gevangenis hen aflevert, zonder 5 in de gelegenheid te zijn diegenen er uit te kiezen, waarmede men blijkbaar het meeste succes zou hebben. Daar de hiervoor aangewezen officieren van het Leger zich echter bij de Vereeniging tot zedelijke verbetering van ontslagen gevangenen hebben aangesloten, zullen deze weldra toestemming van den mi- nister verkrijgen om de veroordeelden reeds in de gevangenis te kunnen be zoeken, hetwelk het streven om de ontslagen gevangenen als bruikbare menschen aan de maatschappij terug te geven, ten zeerste zou bevorderen. nCiEZO!\»E^. Een correspondent van het H.blad, die eenige dagen geleden een onderhoud had met de heeren Jhr. Mr. E. A. O. de Casem- broot, voorzitter en Mr. J. F. van Deinse, secretaris-penningmeester van het provin ciaal bestuur van Zeeland tot steun van de noodlijdenden door den watersnood, betreffende het inzamelen van gelden voor de ongelukkigen in Zeeland, roept op grond van bovengenoemd onderhoud zijn land- genooten aldus op: „Vormt overal sub- comité's, verzamelt gelden en draagt die af aan den heer Mr. J. F. van Deinse te Middelburg. De nood is buitengewoon groot, enz." Ondergeteekende met de lokale aangele genheden der provincie Zeeland zeer goed op de hoogte, wendt zich tot zijne stad- genooten met de vraag: Wie der vermo gende ingezetenen wil het initiatief nemen tot het vormen van een sub-comité te dezer plaatse Gaarne wil hij, des verlangd, zijn steun en medewerking verleenen. Wordt er even tueel geen sub-comité gevormd, dan is ondergeteekende ook bereid geldelijke bij dragen in ontvangst te nemen, aan de Commissie te Middelburg over te maken en in dit blad te verantwoorden. Nog aangenamer zou het hem echter zijn, als de Redactie zich in dit geval met een en ander wilde belasten. Met dank voor de plaatsing, Mijnheer de Redacteur, heb ik de eer te zijn Uw dw., C. DE MOOR, Dir. der Rijksnormaallessen. Heusden, 29 Maart '06. Ook wij ondersteunen gaarne het voor stel van den heer De Moor, inzake het oprichten van een sub-comité, tot het in zamelen van gelden voor de noodlijdenden Wij hebben vóór 25 jaar van nabij gezien hoeveel er noodig is, om alle behoeften te lenigen en toen was de ramp niet te ver gelijken bij deze. Aangezien echter spoedige hulp het meest gewenscht is, zullen we ons ook gaarne belasten met de in ontvangst name van gelden, om die dan af te staan aan een sub-comité (indien dat tot stand mocht komen) of ze op te zenden aan Mr. Van Deinse bovengenoemd en tevens elke gift in dit blad vermelden. Redactie. Iturscrljjkc Stand. Werkendam, van 23 tot 29 Maart. Geboren: Cornelia, d. v. L. van Elze- lingen en C. van der Vliet; Metta, d. v J. T. Groeneveld en M. Kamsteeg. ifloHji taiibeiledinscn. Waterhoogte Maastricht (brug) 26 Maart 1.28 M. boven 0. 27 1.15 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 27 Maart 2.63 M. '2.45 M. N.A.P. 28 2.54 2.40 29 2.52 '237 30 2.42 2.30 %d vcHentiëii. >0&~ Zij, die genegen zijnen mede roeping gevoelen tot het stichten van een Vereeniging, ten doel hebbende het oprichten van een School met den Bijbel te Heusden, worden verzocht tot bijwoning eener vergadering, welke gehouden zal worden in de Proteslanlsche Itewaar* school te Heusden, (Oude-Manhuis- straat) op WOENSDAG 4 APRIL 190 j, des avonds ten 9 uur. W. C. FniEDLI. te Dussen, zal te Meeuwen ten koffiehuize van D. SMITS, op Dinsdagen 1© en Z4L April 1906, telkens nam. 3 uur precies, bij inzet en toeslag publiek verkoopen Koop 1. Best WEILAND, de „11 hont", in het Nieuwland van Babi- lomënbroek, kadaster Meeuwen B 217, groot 1.36.30 heet. Koop 2. Best WETLAND de „11 hont", naast koop 1, B 220, groot 1.36.30 heet. Koop 3. Massa van koopen 1 en 2, groot 2.72.60 heet. Koop 4. WEILAND „de Kooy" te Eethen, in de Oude Weide, B 14, 15 en 16, groot 2.70.20 heet. Koop 5 Boomgaard te Eethen aan de Broeksche Straat A 67 eu 68, croot 1.13.90 heet. Aanvaarding en betaling koopsom 24 Mei 1906. Notaris KERKHOVEN te Werkendam, op Woensdag A April 1906, nam. A uur precies, in het Café „D. L. VAN DER WIEL", a. d. Sasdijkte De werken, voor het seizoen 1906 en wel Onder Werkendam en Dussen, 53 Hectaren op Steenenmuur, 13' 2 het „Klein Zalmpje", 4 „Klein Stukje", 29 den „Hardenhoek", 10„Donderzanden", 41 „Keizersguldenwaard". 9 „Kooiwaard", 22 „Dooiemanswaard". Alles in perceelen en breeder bij biljet omschreven. te Werkendam, op Arjjflag April 1906, nam. 2 uur precies, in het café WINK, aldaar, van tt.99.0© hectaren op den polder „de Bloemplaat" of „de Dood", onder Made c.a., om over het sei- zo6D 1906 met beetwortelen te bebouwen, in 2 perceelen en in massa; breeder bij biljet omschreven. Notaris KERKHOVEN te Werkendam, zal Arfjdag tt April 1906, des nam. 9 uur precies, in het Café „WILHELM", te Woudrichem, publiek verhuren seizoen iOOtt, Verschillende perceelen Weiland, onder Sleeuw ijk. AA oudrichcm, 11U«wjjk. U\ lessen en Idmmik- hoven; Het Weiland „de 4 Morgen", aan de Middelvaartsche Steeg, onder Woudrichem, in 3 perc. Het Hooiland „het Snijdersgat", onder Loevestein, om 2 maal te hooien, in massa. Breeder bij biljet omschreven. te Werkendam, zal Zaterdag 9 April 1906, nam. 6 uur precies, bij Sprenger te publiek verhuren: seizoen IOOtt: lo. WEI- en HOOILANDEN van het j.Laudeke", onder Dewerken; 2o. de „13 hont" op het Bakkersland, onder Sleeuwijk, van den heer C. van Leeuwen en 3o. het „Heilet" aan den Scbenkeldijk, onder Dewerken. Breeder bij biljet omschreven. Verrassend zijn de uitkomsten, verkregen met het IV A AN DEN HOEk, opvolger LEON DE RIDDER. Leuven. S- OncYertroffen middel oi BI6GEN en KALVEREN vim en voorttalii te fotten. Verkijgbaar bij JAN BEEKMANS Jz., Gorinchem, die tevens Agenten vraagt. Generaal-Agent voor Nederland en Kolo niën Jb. BLOK, Camperstraat 26, Amster dam. Inrichtingen, welke Gevaar, Schade «f Hinder kunnen Teroorzaken. iMiiataelIik nieuws. Mijnheer de Redacteur! 28 Maart. Het min. van waterataat enz., de levering van 220(1 kub. m. ballaatsteen voor de rqksvierwerken op de Maas (gedeelte Mook Wondrichem). Laagate inschrijver A. Maaasen te Lnik, voor f6261. Dijkgraaf en hoogheemraden van Delfland, het onder hond der strandhoofden van Dalfland voor 1906. Laagste inschrijver P. A. Bos te Gorinchetr, voor f 14.990. HEUSDEN, 31 Maart Op de botermijn waren heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van f 1.80 tot f l 39. Eieren van 3 tot 31/, et. Granen Tartoe t 7.00 a f 7.50, Rogge 5.10 a f 5.5", Gerst f 4 8 af 5 30, Haver f S.iO a f 4.5'*, Kool zaad f Raapkoeken f af Lijnkoeken f af.. SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt r21/2 ets per half kilo en die der eieren f .85 de ?6 stuks. LAND VAN ALTEN A. Hl Ma"rt. Aardappelen. Vroege f f Blauwe f 2 75 a f 8.25; Zeeuwen, f .'O af 3 75, Jammen f af.. Hooi I e qual. f 1 k f 12.00, ie qua/, (voor de pen) fik i' .51' Klaverhooi f 0.a f 12 50, Wit stroo f laf 11 Geel dito f 9 af Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 48 k 50 ets. zwaardere 50 a 5ctBoter f 1.1'* a 1,2' per K.G. Eieren f 0.70 af 0 90 per 26. HhSOOIJES. 27 Maart. D. prijs der Boter was v 1 17 '1 31 o" s... 570 Kilo's. D USSEN. 29 Maart. De prijs der boter was heden van f 1.10 a f 1.23. Aanvoer 31 K.G. Zetting 1.2 Eieren f .75 de 26 stuks. WAALWIJK. 3" Maart. Men besteedde voor: Kalf koeien golden f l'O a f 2.45 dito, Vaarzen f 15 a 205, Weilammeren f - af-. Jonge varkens aanvoerde stuks van f 7.50 af I 5. Ter botermarkt af geslagen en verkocht 1092 K G. van f I 19 a f 1.31, Eieren f 3.0" a f 3.5 per 10 stuks. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed-. Tarwe f 7.2 a ƒ8 7 Haver f 3.50 a ƒ4, Garst f 5.50 a 75 per H.L Boter f 0.62 a f '*.70 per half K.G. Eieren f ."af". 84 per 26 stuks Biggen f 8, 0 a 2. Konijnen f .6 af 1.40, Kippen f 0.60 a f 0.8" per stuk Namens het voorloopig Comité, VAN door door Aanwijzing op alle werkdagen en inlichtin gen bij Andries Visser, aan den Sasdijk te Dewerken. Ten verzoeke van den Heer W. A. C. van der Colff e. a.: Voor den lieer C. van Leeuwen: Voor den Heer B. D. van Tienhoven e.a.: Slemwij k, Kalfsvoedsel.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1906 | | pagina 2