Mei. E SCHOLTEN, CREDIETE Voor HmljjtsiiiM ei ie Luiermand De Pink Pillen de vingers en verspreidden reeds een rip lucht van ontbinding. Men weet niet nog wat de oorzaak van den dood is, en gist, dat de fosforus van de lu cifers, die de boot als lading bad, ver giftiging beeft teweeggebracht. I)e Belgische arbeiderspartij en het Internationale Bureau zullen voor de begrafenis van Tsjerniak te Antwerpen zorgen. Volgens later bericht begint men er aan te twijfelen of de slachtoffers wel gestikt zijn door de fosforus, daar ook de twee kokinnen van de boot ziek zijn geworden en die hebben niet bij de groote kajuit geslapen. Men vermoedt nu, dat er vergif in het eten is gedaan. De kapitein zegt, dat toen Tsjerniak aan boord kwam, twee speurders hem in bet oog bielden. Ook werd er kort voor het vertrek iemand aan boord ont dekt, die er niet te maken had en dien men moest wegjagen. Misschien heeft dit alles niets met den dood der vier reizigers te maken, maar in de onze kerheid ziet men er allicht iets geheim zinnigs in. HEU8DEN, 16 Febr. Door de Woudrichemsche visschers is Dinsdag 1.1. de eerste zalm van dit jaar ai hier gevangen, wegende 18 pond. Door ijs en ijsgang was het visscben op zalm vóór dien niet mogelijk. Bij de te Rotterdam gehouden Rijks keuring van dekhengsten is bekroond met f 250 „Frans IV" van Gebrs. Oerlemans Van der Schans te Drongelen. ALMKERK. Uit deze gemeente doet men ons weten, dat het bericht in ons blad van 9 dezer, meldende „dat er door peurders 214 pond paling is bemachtigd" geheel be- zlfden de waarheid is en zelfs in het ge heel geen paling gevangen is, maar, (en dat past nu eigenlijk niet hij deze ontken ning) „dat eenige belhamels geregeld de „aardigheid hebben om roeibooten en „voederbokken te verbergen en het te wen- „schcn was, dat de politie daaraan een „einde maakte." Wij geven het weêr zooals het bij ons inkwam. Onze berichtgever zal dit moge lijk kunnen ophelderen. ZALTBOMMEL. In de Dinsdagavond gehouden vergadering van het Kiescollege der Ned. Herv. kerk alhier werd beroep uitgebracht op ds. F. W. J. v. d. Kieboom, predikant te Anloo. NIEUWENDIJK, 15 Febr, Door de kiesvereeniging hier is voor de arme stakers te Rijssen circa f -25 gecollecteerd. De col lecte wordt nog voortgezet. WIJK. Door ingezetenen van deze ge meente en het naburige Veen is een adres gericht aan Gedeputeerde Staten van Noord- Brabant om den Hoogen Maasdijk te slui ten voor andere dan tweewielige motor rijtuigen. Terwijl de 84-jarige timmerman Th. v. A. op zijn houtzolder bezig was, had hij het ongeluk door een plank te trappen met het gevolg, dat hij er door zakte. Bleef hij eerst nog even op de ellebogen hangen, spoedig tuimelde hij geheel neer en werd in zijn val nog getroffen door een neerval lend zwaar stuk hout. De geneesheer, wiens hulp werp ingeroepen, constateerde ont wrichting der beide schouders en been breuk. Was er gedurende bijna den gehee- len winter totaal geen vraag naar aard appels, en waren de meeste landbouwers genoodzaakt ze in te kuilen, thans komt er wat levendigheid in den handel en zijn er enkele partijtjes opgekocht tegen f 2 per H.L. Een landbouwer van hier reed Maan dag uit Gorcum met een boerenwagen huis waarts. Een eierenboer uit den omtrek, die zijn waar niet verkocht had en in eene mand bij zich droeg, reed mede. Onderweg loopt een wiel af, de wagen kantelt, voerman en passagier rolden over elkaar en de eieren door elkaar. En wat er overbleef, kan ieder, die dit leest, begrijpen. niet boos over mijn bedrog?" Hij keek haar in het smeekende gezichtje. „Ik moest u eigenlijk om vergeving vragen, maar „Maar u heeft mij veel verdriet gedaan," bracht Madge in het midden. „U had het niet moeten doen. Ik heb dingen gezegd u verkeerd beoordeeld, omdat u mij zoo hadt teleurgesteld mij zoo'n verdriet hadt gedaan." Haar oogen werden vochtig en de laatste woorden fluisterde zij bijna. „Ik ik dacht, dat hier het doel de middelen heiligde", stamelde Cyril, die eigenlijk niet wist, wat hij zeggen moest. Er volgde een oogenblik van stilte, terwijl Cyril doorlas. Eensklaps dansten da letters hem voor de oogen, toen hij aan Jacks verklaring kwam, dat zij vrij was. Hij legde den brief neer en keerde zich naar haar. „Juffrouw WestbrooX Madge zeg mij je moet hadt je hem lief?" „Ikik had het beloofd," fluisterde zij met neergeslagen oogen. „Beloofd 1 beloofd 1 Alleen maar beloofd Ik dacht altijd, datje van hem hieldt!" riep Cyril. Madge antwoordde niet, maar kreeg eensklaps een kleur. „Lieveling I lieveling 1" riep hij, harts tochtelijk hare handen in de zijne nemende. „Ik was het, die je liefhad, niet Jack. Ik bedroog je om der wille van jezelve, niet om hem. Wat kon ik doen Kon ik je verdriet aanzien? Ik had je van het eerste oogenblik af lief, maar had nooit gehoopt het je te kunnen vertellen. Is het hopeloos voor mij, dat nu te doen, Madge, liefste Er klonk geen antwoordmaar toen hij haar naar zich toetrok, las hij het in hare gelukkige oogen. (Slot.) Zaterdag j.L hadden D. de B. en zijn zoon alhier een aardig buitenkansje met het afvisschen van het zoogenaamde Sluis- gat, daar zij veertien honderd pond wit- visch bemachtigden, die dadelijk naar het buitenland verzonden werd. ANDEL. De koopman S. alhier kwam Donderdagavond bij zijne thuiskomst tot de ontdekking, dat men, door een gat te snijden in den wagen, een partij goederen had ontvreemd, ter waarde van f 60. Bij onderzoek door den gemeente-veldwachter en den eigenaar werd er op den weg nog een rol goed gevonden, 't Is te hopen dat men de(n) dader(s) spoedig zal ontdekken. NEDERHEMERT. Hoe roekeloos som migen hun leven wagen, bewees de 16-jarige J. Wijburg door zich Woensdagmiddag nog met een slede op het broze ijs der Maas te wagen. In het midden verdween hij plot seling in de diepte. Gelukkig kwam de veerboot juist van de overzijde aanvaren en het mocht den veerman Smits en den heer J. van Rossum, «raadslid, gelukken den drenkeling, die zich inmiddels aan de ijsschotsen vastklampte, van een wissen dood te redden. Ofschoon de mazelen van de lijst der besmettelijke ziekten zijn geschrapt, eischen ze nog vele slachtoffers. Komen ze eerst sporadisch voor, weldra blijft er geen gezin meer verschoond en heerschen ze epidemisch. Aan de Zuidzijde is dit het geval en moest de openbare school wegens gebrek aan leer lingen worden gesloten. DOEVEREN. Zooals bekend is, bezit de Hervormde Kerk alhier geen toren en moet de gemeente bij godsdienstoefeningen bij een geroepen worden door eene klok, han gend in een nabijstaanden boom. De kerk in 1803 gebouwd, zou ook een toren hebben en de fundamenten werden er ook gelegd, doch het bleek alstoen, dat de middelen ontbraken om dat in zijn geheel uit te voeren. Aan dien wanstand willen de ingezetenen een einde maken en nu hebben de gemeente leden der Herv. kerk in een daarvoor op 12 Februari gehouden vergadering besloten, om tot het bouwen van een toren met uur- en slagwerk over te gaan, indien ze daar voor de goedkeuring kunnen erlangen van de daarover gestelde autoriteiten. GENDEREN. Voor de eerste maal hoopt de Chr. Jong.-Ver. „Excelsior" haar jaarfeest te vieren D. V. op Vrijdag 22 Febr. a.s.1 In de samenkomst met de gemeente, des avonds ten half zeven in de Herv. kerk, zal als spreker optreden de heer J. van Bommel, Alg. Secretaris van het Nederl. Jongelings-Verbond. i Het nafeest, dat in een der lokalen der openbare school zal gevierd worden, zal bij gebrek aan plaatsruimte, alleen toegankelijk zijn voor leden met genoodigden en be gunstigers. Mej. N. G. Braams slaagde dezer da gen voor de akte fraaie handwerken. van Amsterdam, onderhandeld over de vorming van een nieuw ministerie. Het Haagsche Correspondentiebureau doet de volgende mededeeling: Naar aanleiding van de verkeerde ge volgtrekkingen, die gemaakt zijn uit het bezoek dat Z. K. H. de Prins op 2 Februari gebracht heeft aan luit -gene raal Kool in diens bureau op het Plein, kan uit de meest betrouwbare bron wor den medegedeeld, dat dit bezoek, evenals reeds vroeger dergelijke van dien aard, geen ander doel had dan een gesprek over tactische oefeningen op de kaart, welke onder leiding van den chef van den generalen staf met officieren worden gehouden, en waarbij de Prins meerma len in persoon tegenwoordig was. Blijkens bericht, voorkomende in de „Belgische Moniteur" van 10 dezer, is bij besluit van den Belgischen minis ter van Landbouw, van 9 dezer, de in voer van runderen, schapen en geiten uit Nederland langs het tolkantoor te Watervliet van 15 Februari af tot nader order verboden. 'sitivienlnnd. Als maatregel van bezuiniging, is te Delft bij de constructiie-werkplaatsen ressorteerende onder de directie der artillerie-inrichtingen zoo meldt De Tijd, aan een aantal werklieden te ken nen gegeven dat zij binnenkort wegens personeelvermindering zullen worden ontslagen. Ook bij de rijkskleeding- magazijnen is reeds aan eenige kleer makers wegens personeelvermindering ontslag aangelegd. Door den minister van binnenland- sche zaken is een schiijven gezonden aan de Gedeputeerde Staten in de on derscheidene provinciën, waarbij wordt medegedeeld, dat bij de voorbereiding van de reeds in 1901 voorgenomen herziening der armenwet de vraag zich heeft voorgedaan, of het ook wonschelijk zou zijn, in het wetsontwerp betere be palingen op te nemen terzake van de ziekenverzorging ten platten lande, we gens de moeilijkheid tengevolge van onvermogen ien platten lande om een ziekenhuis op te richten. Behoorlijke voorziening zou, volgens den minister, zijn te verkrijgen, indien aan de pro vinciën werd opgedragen om, met of zon Ier steun van het rijk, voor nader aan te wijzen groepen van gemeenten een ziekenhuis op te richten De kosten van verpleging zouden moeten blijven voor rekening der gemeenten volgens vast te stellen tarief. De minister vraagt advies vóór 1 April a.s. De correspondent te Batavia van de „N. R. Ct." seinde dato 13 Februari: Poeang Tikoe is uitgeweken naar La- li en heeft zich, met steun van het Toradja-hoofd Saroerang, genesteld in het complex van Talasi Ambiso, be staande uit een tiental hooge, steile versterkingen. Hiervan werd b Febru ari een gedeelte genomenhet overige gedeelte werd op 8 Februari omgetrok ken en ontruimd. De vijand liet 20 dooden achter. Poeang Tikoe ontsnapte. De vervolging wordt voortgezet. Bij dit telegram teekent de redactie aan, dat haar dit telegram zware ge- dachteninspanning heeft gekost. Wie Poeang Tikoe is hst Toradjahoofd, dat van Mei tot October 1906 onze troepen voortdurend heeft bezig gehou den zal onzen lezers wel bekend zijn. Maar.., die verdere namen! Het eerst stuiten wij op het „Toradjahoofd Saroerang". Wij meenen hier aan een seinfout te moeten denken en dat „Saroerang" gelezen moet worden „Siroerang". Dit gedeelte van de Toradjalanden werd 19 Februari 1906 voor het eerst door onze troepen bezocht en ligt in de buurt van het genoemde Lali, dat door een bergrug verbonden is met het be kende Baroepoe. De hoofdzaak uit het telegram is echter duidelijk. Poeang Tikoe, het Toradjahoofd van Poen gala, dat na den val van Baroepoe in het laatst yan October 1906 zich onderwierp en sedert, naar het scheen, loyaal wenschte mede te werken met onze troepen, om de overige Toradjalandschappen beter te leeren kennen en te pacificeeren, die zelfde Poeang Tikoe is weer vijandig. Waarom Dat is bij dergelijke halve wilde machthebbers hoogst moeilijk na te gaande geringste tegenslag in hun verwachtingen kan daartoe aanleiding geven, vooral als een hoofd, zooals dat van Siroerang, zijn invloed daartoe aanwendt. Niet ten onrechte schreef de „Makasaarsche Courant" indertijd over Poeang Tikoe„Een wilde blijft altijd maar een wilde". Overigens late men zich niet al te veel intimideeren door het tiental ver sterkingen, dat na het overloopen van Poeang Tikoe is aangetroffen. Haast alle rotsen in de Toradjalanden en die zijn zeer talrijk zijn als verster kingen ingericht. Bij onderzoek blijken zij echter veelal onbezet. De vervolging wordt voortgezet dus zullen we er spoedig wel meer van hooren. Naar „Het Volk" verneemt, wordt met de heeren Tydeman, Kamerlid voor Tiel, en Van Leeuwen, burgemeester Eenigen tijd geleden bevatte de Staats courant het bericht, dat aan F. J. M. Colson, geneesheer te Ginneken, verlof was verleend tot het aannemen van een buitenlandsche ridderorde. Gelijk men zich herinnert, werd toen de opmerking gemaakt, dat de heer Colson ten on rechte den titel van geneesheer voert. In de Staatscourant komt thans een „herplaatsing wegens misstelling" voor, waarin aan F. J. M. Colson in 't kort het gevraagde verlof wordt verleend. Men meldt uit Den Haag In een woning aan de Vaillantlaan had Donderdagmiddag een droevig on geluk plaats. Een driejarig kind, dat door de moeder alleen thuis was ge laten, kwam met de kleertjes in aan raking met de brandende kachel. Deer lijk met brandwonden overdekt werd de kleine naar het gemeenteziekenhuis overgebracht, waar het kind kort na de opening overleed. De correspondent van de „N. Ct." te i Haarlem meldt, met vrij groote zeker heid te hebben vernomen dat de vermist e luitenant der infanterie Nix niet met schaatsenrijden verdronken, doch naar het buitenland is vertrokken. ven werd. Dadelijk werd alles in het werk gesteld om den ongelukkige uit zijn hachelijke positie te verlossen, vrij spoedig was de aarde verdwenen, doch de man verkeerde toch reeds in be- wusteloozen toestand. Naar zijn woning vervoerd, werd onmiddellijk een genees heer geroepen, die constateerde dat de beide beenen van af het lichaam ge- heel verlamd waren en de ongelukkige waarschijnlijk voor altijd het gebruik ervan zal moeten missen. De man heeft een behoeftig gezin met 3 kinderen. Te Vlissingen werd het gezin van hat echtpaar v. B. vermeerderd met de geboorte van een drieling, nl. 2 jon gens en 1 meisje. De beide jongentjes zijn reeds overleden. De bejaarde boerenarbeider A. M., te Warns, had een onbeteekend wondje aan de hand. Hij molk de koeien en bemerkte nu, dat de hand opzwol. Da delijk werd geneeskundige hulp inge roepen, maar een herhaalde operatie mocht niet meer baten, de oude man bezweek aan bloedvergiftiging. Men schrijft uit Egmond-aan-Zee aan het N. v. d. D. De melkboeren hebben hier allen hun melk metl ct. opgeslagen. Geen van hen kan nu zijn melk kwijt raken, want als zij aan de deur komen, worden zij door de visschersvrouwen overladen met scheldwoordenin een buurt waren al de vrouwen in opstand. Verleden jaar heeft men geheel het zelfde ondervonden, toen de melk ook l cent opgesl igen was. De roeper ging toen rond en schreeuwde uit volle borst „Zoolang de melk opgeslagen blijft, zoolang zullen de Egmondsche vrouwen zoar eten (gort met azijn)!" „Het Volk" schrijft: De vorige week is de torpedoboot „Batok" aan een groot gevaar ontkomen. Nadat het eenige dagen hard had ge waaid, werd zij de Noordzee opgezonden. Hier was zij aan zulk een hooge zee blootgesteld, «lat er groot gevaar voor omslaan bestond. Allen kwamen hierop voorbereid aan dek. Door de zee werd het zoeklicht omgeworpen en het voor roer maakte defect. Bij den terugkeer in de haven schoof de schroef naar achteren, daar de as in hooge zee was losgewerkt. Wanneer de boot wat langer op zee was ge bleven, zou, daar zij zonder schroef hulpeloos is, een onheil te betreuren zijn geweest. Onverantwoordelijk is het ook, dat de Batok op zulke tochten wordt uitgestuurd meteen zoogebrekkige stuurinrichting, dat zij reeds herhaal delijk heeft geweigerd. Gelukkig was dit bij bovengenoemden tocht niet het geval, maar onverantwoordelijk blijfthet. De nieuwe torpedoboot G 5 maakte de reis van Vlissingen naar Nieuwediep in zulk weer, dat de boot bij aankomst zoo lek gestampt was, dat zij in het droogdok moest worden opgenomen en in reparatie bleef. Deze booten blijken dus niet sterk genoeg om er onder alle omstandigheden menschenleven aan toe te vertrouwen. Men meldt uit Steenbergen Woensdagnacht werd zwaar gewond en uitgeput door bloedverlies bij zijn ouders thuisgebracht zekere P. Hij had eene hevige wonde in de borst, vermoe delijk met een mes toegebracht. Daar hij bewusteloos was kon hij niets uit brengen en niemand weet waar en hoe hij er aan gekomen is. Zijn toestand is zorgwekkend. De politie onderzoekt het geval. Men meldt uit Enschede: Woensdag geraakte het eenjarig doch tertje van het echtpaar B., dat door de moeder in een kinderstoel was geplaatst, waarin een test met vuur stond, in brand. Het is aan de bekomen brand wonden overleden. De arrondisgements-rechtbank te Rot terdam deed Donderdag uitspraak in de zaak van den gewezen notaris en ontslagen directeur van de Zuidholland- sche Hypotheekbank F. Bland van den Berg en veroordeelde hem overeenkom stig den eisch van het O. M. tot een gevangenisstraf van vier jaar. Men meldt uit Rheden aan de N. Arnh. Ct. Op de steenfabriek de Muggen waard alhier van de firma Arntz en van de Loo, was de 45-jarige arbeider W. Men- nink Woensdagmiddag bezig met het graven van den grond, toen plotseling een groote massa bevroren aarde naar beneden atortte en M. er onder bedol- Overleden: Teunis de Klerk, 6j. Veen, over de maand Jan. Getrouwd: Johannes van Hasselt, 33 j., en Flora Dina Savert, 25 j. Geboren Anna en Johanna, dochters v. J. Duiater en M. Millenaar; Hendrik, z. v. G. A. Scheurwater en H. v. Rijs wijk. Overleden: Anna en Johanna Duis ter, oud 11 d. en 17 d.; Aart Vos, 62 j., wedr. van M. Schreuders. Dinsdag is te Winschoten gevankelijk binnengebracht de 51-jarige brugwach ter Harm M., van Wildervank, verdacht van onzedelijke handelingen, gepleegd in zijne woning met meisjes. Beklaagde heeft bekend. Men meldt uit Utrecht: Op zeer geheimzinnige wijze wordt alhier sadert den 26en September van het vorige jaar vermist de heer H. Heijmans, thuisbehoorende te Rotter dam. Het laatst heeft men hem aan het Centraalstation alhier gezien. Het was toen 5 uur des middags. Van dat oogen blik af verliezen zijn gangen zich vol komen. Op verzoek van de familie zijn door de politie in alle stilte nauwkeurige opsporingen gedaan, doch alles is vruch teloos gebleven. De heer H. is en blijft spoorloos verdwenen. Thans wordt door den commissaris van politie in de tweede afdeeling be kend gemaakt, dat de familie f 500 uit looft voor dengene, die de noodige in lichtingen kan geven, waarvan het vin den van den vermiste, levend of dood, het gevolg is. Het signalement vermeldt, dat de heer H. van Israëlitische geloofsbelij- belijdenis is. Prijs f 1.75 de doos, t 9 per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepóthouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Marktberichten. t f Waterhoogte Maastricht (brug). 14 Febr. 0.19 M. boven 0. 15 0.68 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 12 Febr. 1.29 M. 0.00 M. 4- N.A.P. 13 1.28 0.00 15 1.09 0.00 Idvertentiën. Kurserliike §tand. Heusden, van 5 tot 15 Febr. Geboren: Pieter Hendrik, z. v. W. Spitzers en A. Dijksterhuis; Maria Mar tina Johanna, d. v. A. J. de Gouw en C. van Halderen. Overleden Catharina Konings, 93 j.Carl Ziegler, 52 j. Werkendam, van 8 tot 15 Febr. Ondertrouwd: Cornelia Buising, 30 j. en Alberdina Maria Gaij, 34 j. Getrouwd: Gijsbert Kornet, 27 j. en Maria Bastiaanse, 22 j. Geboren: Aria Fora, d. v. C. A. Ver sluis en G. Schaddelee; Jacoba, d. v. H. van der Mooren en D. Korsman; Jozina Sijke, d. v. B. van de Werken en V. H. van Veen; Gijsbert Gilles, z. v. J. Brandt en A. M. Hoegee. op pers. of zakelijke zekerheid en verze kering beschikbaar boven f 200.tegen 6 pCt. 'sjaars. Aanvr. met opgaaf van be drag en geboortedatum Crediet- en Assurantiekantoor, Bij niet levering geen kosten. HEUSDEN. Groote Collectie STALEN voor Costumes, Mantels, Blouses enz. Eigengemaakte Dames- en Heeren Ondergoederen. BONTWERKEN. Vitrages, Ondergordijnen en Franjes. Lancaster in rood, wit en blauw. Linnen Loopers, Tafelkleeden, Bed spreien enz. het adres. De Stalen-Collectie wordt op aan vraag gaarne ter inzage gezonden en alle inlichtingen verstrekt. De maagkwalen verwoesten spoe dig de schoonheid der mooiste vrou wen. De maagkwalen doen lijden en verouderen. De huid wordt geel, om de oogen komen kringen, op het ge laat rimpels, het lichaam vermagert, de adem wordt onwelriekend. versterken de maag, bezorgen een goede spijsvertering en herstellen spoe dig alle slechte uitwerkingen van de maagziekte. HEUSDEN. 16 Febr. Op de botermijn maren heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van f 1.26 tot f I 34 Eieren van 4'/j tot 5 et. Granen Tarwe t 7.00 a f 7.50, Rogge f 5.5T'af 6.20, Gerttf 5 Vti a f 5 50. Haver f 3.30 a f 4.3", Kool zaad fRaapkoeken f af Lijnkoeken DUSSEN. 14 Febr. De prijs der boter \cas heden van f 1.10 a f 1.39. Aanvoer lil K.G. Zetting 1.84. lieren f 1.00 de 26 tuks. LAND VAH ALTER A15 Febr. Aardappelen. Vroege f -. f Blauwe f 1.50 a f 1.60; Zeeuwen, f 1.60 i/l 70, Jammen f if.. Hooi le qual. f 1 l h j 13.00 2e qual. (voor de pers) f 14 i I 1,00, Klaver hooi f 12. i f 4 00, Wit stroo f i f -Geel dito f 9 if 11 Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 38 i 40 ets. zwaardere 42 a 44 etBoter f 1.35 4 1.45 per K.G. Eieren f 0.911 if 1 0 per 26. ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwe f 6.6' a ƒ7,-0, Haver f 3.80 a ƒ3,80. Garst f 4.21 a f 4.7s per H.L Boter f 0.70 a f 0.75 per half E.G. Eieren f .13 a f .25 per 26 stuks Biggen f 7,00 a f 12.00, Konijnen f .75 a f 1.40, Kippen f a t per stuk WAALWIJK, 1 a F br. Men besteedde voor Kalfkoeien golden f 85 a f 215. dito, Vaarzen 16o a 2 '5, Weibeesten f i Aangevoerd weilammeren van f a ƒ-,Jonge varkens aange voerd 57 stuks van f .75 af 10. J5. Ter botermarkt afgeslagen en verkocht 809 K.G. van f l 27 a f 1.37, Kieren 4"0 a f 5 >0 per '0 stuks. 14 1.53 0.00 Heerengracht 7 Amsterdam. Agentesse Bruning A Hiihreii, Amsterdam. Steeds het nieuwste, zoowel in de goedkoopste als duurdere kwaliteiten en prijzen. MEEST EEM PBÖEFYASE s. r. p.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 2