besluit ingetrokken te hebben, waarbij b' paald was, dat de blanke en Japan se e kinderen niet de zelfde scholen machten bezoeken. 'I (iNellik •HEUSDEN, 16 Maart. J.l. Donderdag werd alhier de Provin ciale voorjaarskeuring van springstieren gehouden. Er werden er 43 aangeboden, waarvan er 10 werden afgekeurd. De le prijs van f 40 werd toegekend aan gebrs. Oerleraans-Van der Schans te Dron- gelen voor den 3 jarigen zwartblaard „Grunorus" de 2e prijs van f25 aan W. van Drunen te Wijk voor een zwartbonten en de 3e prijs van f25 aan de wed. W. Lakerveld te Aalburg, eveneens voor een zwartbonten. Verder werden in reserve gesteldNo. 1, een zwartbonte van W. M. Branderhorst te Genderenno. 2. een zwartbonte van C. L. van der Kolk te Doeveren; no. 3, een 2 jarige zwartbonte van D. van Carapen te Drongelen en no. 4, een licht- zwart'oonte van A. van Veldhoven te Hedik- huizen. Vervolgens werden nog de volgende s;it*ren goedgekeurd; een zwartbonte van P. Nieuwkoop te Drongeleneen 3 jarige zwartbonte van D. van Campen te Dron gelen een 1 jarige lichtzwartbonte van D. van Campen te Drongelen; een 3 jarige zwartbonte „Hein" van gebrs. Oerlemans Van der Schans te Drongelen; de 1 jarige lichtzwartbonte „Maartebloem" van dezelfde eigenaarseen 3 jarige vaalbonte van D. Vos te Drongelen; een zwartbonte van A. Verdonk te Heesbeeneen zwartbonte van G. Vos te Gendereneen zwartbonte van G. Branderhorst Jzn. te Genderen een zwartblaard van M. J. de Roon te Wijk; een zwartbonte van de wed. D. Blijenberg te Wijk een vaalbonte van Jac. Bouwman te Wijk; een blauwbonte van de wed. B. de Waal te Wijkeen zwartbonte van L. van Engelen te Vlijmen een blauwbonte van denzelfden eigenaareen 2 jarige zwartbonte van H. Vermeulen te Vlijmen; een zwartbonte van J. C. van Bokhoven te Herpt; een zwartbonte van Jac. Buijs te Herpteen zwartbonte van J. A. de Haas te Engeleneen zwartbonte van J. Kuij^ters te Engeleneen zwartbonte van J. van Mil te Bokhoveneen zwartbonte van Joh. van Bokstel te Oudheusdeneen vaalbonte van J. Muskens te Oudheusden een zwartbonte van A. van Vugts te He- dikhuizeneen zwartbonte van P. van den Brand te Hedikhuizen en een zwart bonte van G. de Goei te Nieuwkuik. Een, naar het ons toeschijnt, nieuw en goed idee brengt eene dame alhier in bewerking. Met het" doel om met de baten het Ned. Herv. ziekenhuis alhier te steunen, zijn een 400-tal kaarten met gravuren in omloop gebracht. Aan de eene zijde ziet men een gezin met kinderen en in eene bedstede eene zieke liggen, die alle ver pleging mist, dus een groote factor om ge nezing aan te brengen; aan de andere zij de ligt een zieke, verpleegd naar den eisch door eene verpleegster. De kaart bevat 25 stippen, die met eene speld doorpriemd kunnen worden. Die kaarten worden be kenden aangeboden om er zooveel gaatjes in aan te brengen, als men verlangt. Voor elke gedane prik moet dan een dubbeltje geofferd worden en elke geheel doorpriemde kaart wordt dan met f 2.50 ingeleverd. Slaagt het doel, waaraan we niet twijfelen, want alom in den lande circulesren ze reeds, dan is er f 1000 bijeen. Wij gelooven ons niet aan onbescheiden heid schuldig te maken, als we zeggen, dat men kaarten, om mede werkzaam te zijn voor het goede doel, kan bekomen bij Mevr. de Wed. Bosch-Verhagen, alhier. Op verzoek nemen we het volgend bericht over uit het Algem. Politieblad: „De Hoof-Ccommissaris van Politie te 's-Graven hage brengt ter algemeene kennis, dat vele klachten bij hem zijn ingekomen over de wijze, waarop de Brandverzekering- Maatschappij „Prudentia", gevestigd te 's-Gravenhage, Charlotte de Bourbonstr. 6, Directeur L. Casteleijn, hare verplichtingen ten opzichte van hare verzekerden nakomt en geeft degenen, die zich bij die Maat schappij willen verzekeren, den raad, te voren bij hem inlichtingen in te winnen. Overneming in de Nieuwsbladen is ge- wenscht." WERKENDAM, 11 Maart. Namens de landbouwvereeniging „Werkendam en Om streken" is onderstaand adres verzonden aan H. M. de Koningin, en zijn afschriften daarvan gezonden aan de leden van de Tweede Kamer, aan de Ministers en aan de leden van den Raad van State Geeft met den meesten eerbied te kennen dat niettegenstaande de groote tegen beweging in de provincie ook van onze zijde door adresseering, toch de Provinciale Staten hebben besloten tot heffing enz. van weggeld op alle wegen in beheer en onderhoud bij deze provincie te willen overgaan; dat volgens dat besluit een soort recht zal worden geheven, dat geacht moet worden te zijn eene retributie wegens het gebruik der provinciale wegen; dat echter bedoelde retributie zal worden geheven uitsluitend en tot een gelijk bedrag van houders enz. van rij-, trekdieren enz., lo. die het voorrecht hebben te wonen binnen eenen kring enz. waar uitsluitend of hoofdzakelijk provinciale wegen zijn; 2o. van hen, die door omstandigheden verplicht zijn den provincialen weg, mis schien maar over eenen zeer geringen af stand te moeten of te willen berijden, en 3o. die bij uitzondering, b.v. een enkele maal per jaar, dien weg berijden; dat, gelet op het feit, dat in deze om streken provinciale wegen uitzondering zijn, door het gebruik van Rijks-, polder- en particuliere wegen, waarop hier nergens tol- of weggeldheffing voorkomt, zooveel mogelijk zal worden getracht de provinciale weggeldheffing te ontgaan, waardoor het verkeer daarop belangrijk zal toenemen en de kosten van onderhoud zeer drukkend zullen zijn in verhouding tot de tegenwoor dige uitgaven; dat in de gemeente Werkendam slechts plusminus tien Meter provinciale weg aan wezig is, waar men b.v. den wagemaker, toevallig wonende in dat gedeelte van de gemeente Dewerken, hetwelk onmiddellijk grenst, ja, om zoo te zeggen een deel uit maakt van het dorp Werkendam, niet kan bereiken dan door circa honderd Meter den provincialen weg te berijden; dat dergelijke voorbeelden van vreemde gevallen in grooten getale zijn te vermelden, behoeft niet verder te worden aangetoond, wanneer men slechts een blik werpt op de kaart van het gedeelte dezer provincie, ingesloten door Maas en Merwede, met zijn talrijke harde wegen, waaronder die, loo- pende van Werkendam over Alm kerk naar •le brug over de Maas te Heusden rakende verschillende dorpen slechts als provinciale weg voorkomt; dat vorengenoemde provinciale weg geen aansluiting blijft voor de verdere verkeers wegen en gronden, maar eene afsluiting daar van zal worden, daar personen enz., die niet geregeld gebruik maken van den provin cialen weg zich toch niet de uitgave, beter gezegd de weelde zullen, ja mogen veroor loven, hiervoor rij-, trekdieren enz. aan te geven in de weggeldheffing; dat de meeste bewoners vermoedelijk zouden wenschen, dat de bedoelde weg dan maar niet bestond of niet meer werd onder houden, daar het genot geenszins verband houdt met de financieele lasten; dat die weg zal worden eene afschrikking want, wee hem, die hem wil berijden moet zich eene belangrijke uitgave getroosten voor een geheel jaar of hem wacht eene hooge boete; dat genoemde heffing niet mag worden genoemd eene retributie voor het gebruik der provinciale wegen, maar de provinciale paar denbelasting, welke volgens beslissing van de Tweede Kamer der Staten-Generaal in deze provincie moet worden opgeheven onder eene vermomming wederom inge voerd dat genoemde heffing in hare uitvoering zeer belemmerend, buitengewoon ongelijk matig drukkend, een behoorlijk toezicht op hare naleving vrijwel ondenkbaar en boven dien zeer kostbaar zal zijn in verhouding tot hare opbrengst; Redenen, waarom zij meent Uwe Majes teit met den meesten eerbied te moeten verzoeken, Uwer Majesteits goedkeuring aan het besluit tot weggeldheffing in Noord-Brabant te willen onthouden. 't Welk doende enz., ALMKERK. Op Maandag 11 Maart had alhier de provinciale voorjaarskeuring van Dekstieren plaats; 38 werden aangevoerd, waarvan 25 zijn toegelaten. Goedgekeurd werdende zwartbonte van Job Verschoor, idem van A. de Jong Cz., de roodbonte van C. Noorloos, de zwart bonte van Arend Verschoor, de witten van H. Pruijssen, Johs. Werther en C. P. van Herwijnen, de blaardkop van M. M. van Baasbank, de zwartbonte van J. J. Dibbits, de witten vanH. van Haaften, W. N. de Leeuw en J. Snoek, alle te Almkerk. Uit de navolgende gemeenten werden goedge keurd drie zwartbonten, toebehoorende aan P. van Drunen, P. Dekker en A. B. van de Koppel te Dussen; een zwartbonte van L. van Andel te Andel; twee zwartbonten van A. Kant en M. Boele van Andel te Wou- drichem; drie zwartbonten: eenvanA.La- grouw, een van A. Verhoeven en een van B. Dekker te Dewerken en Sleeuwijk en een vaalbonte van J. Pellikaan te Werken dam. De 1ste prijs, f 40.werd toegekend aan B. Dekker te Sleeuwijk, de 2de prijs, f30. aan A. B. v. d. Koppel te Dussen; terwijl voor reserve in aanmerking kwamen, die van J. Snoek te Almkerk, die van J. P. Dibbits te Almkerk en die van M. Boele van Andel te Woudrichem. De tusschenkeuringen zullen alhier plaats hebben op Dinsdagen 14 Mei, 16 Juli, 17 September en 17 December a.s. VEEN. De collecte, gehouden voor den 300en geboortedag van den zeeheld De Ruy- ter, heeft flink wat opgebracht, hierdoor is de commissie in staat gesteld de kinde ren een aangenaam schoolfeest te bereiden. Ze zullen dien dag onthaald worden op cho colade, taartjes, krentekoeken enz.prijzen worden gekocht om er bij verschillende spelen om te laten kampen. Het fanfare corps „Wilhelmina", zal door haar tonen de feestvreugde verhoogen. Geen wonder dus dat de jeugd zich thans reeds blij maakt voor dien dag. Op 't door de leden van 't fanfare corps „Wilhelmina" verzonden request, in houdende het verzoek om gratie voor een haar opgelegde boete, is door H. M. de Koningin afwijzend beschikt. WAALWIJK. De Kamer van Koophan del en Fabrieken te Waalwijk heeft in dato 14 Maart 1907 het navolgende adres ver zonden aan den heer Directeur-Generaal der Maatschappij tot exploitatie van Staats spoorwegen te Urrecht. De Kamer van Koophandel en Fabrieken te Waalwijk ontving d.d. 9 dezer van de ge meente Baardwijk een schrijven, waarvan wij U bij deze een afschrift toezenden. Wij kunnen niet anders dan aan dat adres onze volle adhaesie schenken, daar het opheffen van de stopplaats Baardwijk van de locaaltreinen Zwaluwe-'s-Bosch voor die gemeente een zwaar verlies zou zijn. Immers het kan niet ontkend worden, dat Baardwijk zoo door zijne ligging, als door zijn landbouw en zijn zich gestadig uitbreidende industrie, aan een stopplaats ▼oor genoemde locaaltreinen, een groote, schier onmisbare behoefte heeft. Van Dru nen toch is die gemeente gescheiden door den Overlaat, welke 's winters vaak weken blank staat, zoodat die plaats dan van de Oostzijde alleen per spoor bereikt kan wor den. Zouden de reizigers, die naar Baard wijk willen, verplicht zijn in Drunen of Waalwijk uit te stappen, wacht hun nog een tocht van ongeveer 3 kwartier, om de kom der gemeente te bereiken. Is die tocht van Waalwijk naar Baardwijk reeds be zwarend, van Drunen uit is hij wegens de koude en meestal scherpen wind op het hooge, smalle voetpad der spoorbrug in den Overlaat, zoo goed als ondoenbaar. En hoe onmogelijk wordt die reis niet bij slecht weder en duisteren avondstond. Daarbij bedenke men wel, dat bedoelde stopplaats aan de z.g. Baardwijksche Steeg ook onmiddelijk ligt aan den kortsten weg van die gemeente naar Heusden en het Land van Altena, zoodat aan die stopplaats ook zij uitstappen, die in Doeveren, Gen deren, Heesbeen en het Westelijk deel van Heusden thuis behooren. Vooral sinds de brug over het oude Maasje bij Doeveren weer voor personen en voertuigen in orde is gebracht, neemt het verkeer op dien weg met den dag nog toe. Zou het werkelijk in de bedoeling Uwer Maatschappij liggen eenige stopplaatsen op genoemde lijn voor locaaltreinen op te heffen, een maatregel die onze kamer ten zeer ste betreuren zou, dan is en blijft het hare onwrikbare overtuiging, dat Baardwijk daar voor allerminst in aanmerking mag komen, zoodat wij met bescheidenheid doch drin gend verzoeken de stopplaats Baardwijk niet op te heffen, maar aldaar liever een wachthuis te doen bouwen, waardoor het verkeer ook in't belang Uwer Maatschappij aanmerkelijk zal toenemen. UinneiilHiid. Men meldt uit Den Haag: Blijkens een uit Ned.-Indië ontvangen telegram is bij de vermeestering van het A llah-rotscomplexin Midden-Celebes een inlandsche militair gesneuveld en zijn zwaar gewond 2 Europeesche en een inlandsche en licht gewond 7 in landsche militairen, allen beneden den rang van officier. De vijand liet 280 dooden. waaronder vele hoofden van het verzet, en 65 ge weren achter. Gevangen genomen wer den 72 mannen en 200 vrouwen. Het N. v. d. D. meldt: Van particuliere, wel onderrichte zijde gewerd ons het bericht, dat een poging, door mr. Cort van der Linden beproefd tot vorming van een gemengd kabinet, is afgesprongen. Dit sluit intusschen de mogelijkheid niet uit, dat daarna een eenigszins com binatie tot stand gekomen en thans aan de goedkeuring van de Koningin on derworpen is. De credietwet voor oorlog is Donder dag door de Eerste Kamer zonder de bat of stemming aangenomen. Stbl. no. 54 1 evat een Kon. besluit van 20 Februari, waarbij met ingang van een nader door den minister van waterstaat te bepalen datum, doch niet later dan op 24 dezer zoolang de voorraad Btrekt nevens de gewone p ostzegels van 7s» 1 en 21/» cent ver krijgbaar worden gesteld bijzondere postzegels van die waarden, waarop behalve het waardecijfer, het portret van den admiraal Michiel Adriaansz. de Ruyter en eene afbeelding van eene oorlogsvloot in actie voorkomen. Zij zijn alleen in het binnenlandsch ver keer voor frankeering geldig tot en met 31 Mei daaraanvolgende te middernacht. Op deze bijzondere zegels zijn dezelfde bepalingen van toepassing, welke gelden voor de gewone postzegels. In de mijn „Oranje-Nassau", in Lim burg, heeft een ontzettend ongeluk plaats gehad. Een jonge mijnwerker, woonachtig te Ten Esschen-Voerendaal, was aan zijn dagelijksch werk in de mijn, toen hem plotseling een steen van buiten gewoon gewicht op het hoofd viel. Dadelijk schoten een aantal mijnwer kers hun kameraad te hulp, maar de steen was zoo zwaar, dat ze hem niet van het arme slachtoffer konden afwen telen. Na vervolgens het gevaarte door mid den gehakt te hebben, kon men den mijnwerker bevrijden, en een hartver scheurend schouwspel deed zich aan hunne oogen voor. De steen die den iongen man trof had hem het hoofd als 't ware verplet terd, zoodat de hersens overal in het rond gespat lagen. De dood moet oogenblikkelijk inge treden zijn. Het slachtoffer was in bloei van zijn jaren en ongehuwd Op de De Wittenkade te Amsterdam sprong een meisje in overspannen toe stand te water. Hare moeder sprong haar zonder aarzelen na, maar de bei de vrouwen bevangen door het koude water, zouden waarschijnlijk verdronken zijn, indien niet twee mannen zich ge kleed te water hadden begeven en haar tijdig hadden gered. De gewezen seinhuiswachter C. J. van Daatselaar, sedert 24 November in voorarrest onder verdenking mede plichtige te zijn aan den moord op den wisselwachter C. Drost te Amersfoort, is in vrijheid gesteld. De verdachte Driesman is nog te Utrecht in bewaring. Men schrijft uit Watergraafsmeer aan het Hbl. Bij de politie alhier was sinds eon paar weken bekend, dat herhaaldelijk zinken doozen en grafkransen ont vreemd werden op de Nieuwe Ooster begraafplaats, doCii den dader kon zij maar niet in handen krijgen. Thans is een persoon aangehouden, zich bevin dende op genoemde begraafplaats welke er zeer verdacht uitzag en ook den vorigen dag daar was gezien, onder verdachte omstandigheden. Deze persoon werd overgebracht naar den politiepost aan de Linnaeuskade alhier, en na een scherp verhoor te hebben ondergaan van ruim 2 uur, be kende hij zich schuldig te hebben ge maakt aan diefstal van een aantal graf- kranzendoozen, welke hij verkocht had bij een opkooper te Amsterdam. De dader is een 20-jarig jongmensch, woonachtig te Amsterdam. Wanneer hij zijn misdrijf pleegde, trapte hij het glas stuk van de doos, legde den grafkrans op den grond, trapte de doos of doozeu in elkaar en zag hij kans om deze te vervoeren, dan verborg hij het materiaal onder zijn lange jas. Donderdagmorgen is het lijk eener vrouw, H. genaamd, een ongeveer 64- jarige weduwe, aan de Houtmarkt te Haarlem, opgehaald uit het Spaarne. Men denkt, dat zij Woensdag dronken is geweest en daardoor te water geraak te. Den vorigen dag had zij haar in boedel verkocht, waarvan de opbrengst natuurlijk al heel spoedig bij den kas telein terecht kwam. Bij e6n twist in een café in de Zand straat te Rotterd im is de eerste stuur man J. H.van hetstoomschip Willfore" liggende in de Rijnhaven aldaar, door een kellner in den rug gestoken en le vensgevaarlijk gewond. De stuurman werd naar het Ziekenhuis overgebracht. De dader is gearresteerd. Het O. M. bij de rechtbank te Breda eischte tegen A. P., ontslagen gemeente ontvanger van Rucphen(N.-Br.), wegens verduistering, eene gevangenisstraf van negen maanden. Woensdagavond was een reparateur van automobielen en motorfietsen in de Aert van Nesstraat te Rotterdam be zig met het repareeren van een carbu rator van een automobiel. Op dat oogeublik kwam een heer bin nen met het doel een fiets te laten re pareeren. Toen deze inmiddels een sigaar aan stak ontstond door de benzinedampen, die zich in het lokaal bevonden een ont ploffing. Voor en achter sloegen de vlam men uit en ook de eerste verdieping geraakte in brand, zoodat de bovenburen in veiligheid gebracht moesten worden. In een half uur tijds was de brand met 3 slangen gebluscht. Een auto, een aan tal motorfietsen en andere fietsen wer den zwaar beschadigd. Men meldt uit Rijswijk Door het uitvliegen v&n vonken uit de kalkovens van de firma de Lint aan den Trekvliet alhier geraakte de daar naast met Friesche turf gevulde loods in brand, die door den krachtigen wind weldra in feilen gloed stond. De von ken vlogen over den vliet heen, waar door de bouwmanswoning van Van der Loos, die met riet gedekt was, ook weldra in vollen vlam stond en met de daaraan gebouwde stalling tot den grond afbrandde. Door de krachtige hulp van de stoombrandspuit der Ned. Gist- en Spiritusfabriek werd de neven staande koestal en hooiberg behouden. Paarden en vee werden gered. Nog was de brandweer van hier werk zaam bij Van der Loos, toen ook brand ontstond in den koestal van B. nabij de Hoornbrug. Deze stal brandde ook tot den grond af. Het vee werd gered. Men meldt uit Heerenveeen: De werkmeester Roorda is gisteren ook tengevolge van de brandwonden, bekomen bij het ontsporen eener tram locomotief te Beetsterzwaag, overleden. Volgens de 's-H.b. Ct. bracht de po litie eergisteren onverwacht een bezoek in de woning van een Nederlandschen werkman, die sedert twee jaren in Turn hout woont en vond daar een treuri- gen toestand. De werkman is gehuwd en vader van vijf kinderen De vrouw is een dronkaard, die zoowat de ge- heele verdiensten van den man naar de kroeg brengt. De woning bevond zich in zulk een vervuilden toestand, dat men de deu ren en vensters moe; t openen om een weinig te kunnen ademhalenEr was slechts één bed voor de ouders. De kinderen, de arme uitgehongerde klei nen, sliepen op den grond. Zoo heb ben ze dezen winter doorgebracht! De man die heelemaal uitgeput was, was zoo geschokt door dit onverwacht be zoek, dat hij nu ziek te bed ligt. Een treurige toestand De Nederlandsche Maatschappij tot het verrichten van mijnhouwkundige werken heeft bij hare boring nabij Piel den, ongeveer 10 KM. westelijk van Venlo, welke zij voor rekening van de Rijksopsporing van delfstoffen verricht op eene diepte van 730 meter het steen- kolenterrein aangeboord. Men verwacht spoedig ontginbare steenkolenlagen aan te treffen. Op de rivier voor Dordrecht heeft een droevig ongeluk plaats gehad. De 21-jirige Abraham van Dissel, in dienst van de firma Luyten aan de Binnen- Kalkhaven aldaar, was gisterenochtend 7 uur met een ijzeren roeiboot, gela den met bouwmaterialen, naar de Groo te Lindt vertrokken. De lading die on geveer 1300 kilo bedroeg, terwijl het vaartuig er zeker 2500 a 3000 kon be vatten, was in het midden opgestapeld en schijnt dooi de beweging van het water te zijn overgezet, met het gevolg dat de boot begon over te hellen en water schepte. Even benoorden de eer ste boei beneden de spoorwegbrug over de Oude Maas onder Zwijndrecht sloeg een golf in de boot, met hel gevolg dat deze volliep en zonk. De schipper an een op stroom voor anker liggend vaartuig zag het ongeval en snelde op het geroep van den drenkeling terstond met zijn roeiboot te hulp om van D., die zich nog eenigen tijd boven water wist te houden, te redden, maar op het oogenblik dat hij deze bereikte verdween van D. in de diepte en verdronk. Zijn vader, die hem even te voren nog had toegewuifd, toen hij uit de Kalkhaven vertrok, ging terstond na het vernemen van het gebeurde met een vlet uit om het lijk te zoeken, maar vond alleen de pet van den verongelukte. Deze was eerst een paar maanden ge leden gehuwd en woonde aan de Hel lingen no. 106 aldaar. Zijn lijk is later ter hoogte van de Guanofabriek te Zwijndrecht gevischt. De 's H.li. Ct. meldt: Een geraffineerde boevenstreek werd eergisteren op het postkantoor te Heer len afgespeeld. Een klein meisje, dat ▼oor haar moeder 100 Mark moest ver zenden per postwissel, kreeg van den beambte den postwissel terug, daar hij niet voldoende was ingevuld- Toen het kind ermede wilde huis waarts keeren, kwam een juist op het postkantoor aanwezig individu op haar toeloopen en wist haar te overreden, hem de 100 Mark en den postwissel te ge ven dan zou hij alles wel in orde brengen De kleine verliet het postkantoor en de kerel haastte zich natuurlijk de 100 mrk, in zijn zak te steken en spoedig na haar het gebouw te verlaten. Toen het kind evenwel zonder re§u thuis kwam en de moeder het verhaal van haar hoorde, ijlde zij onmiddellijk naar het postkantoor, waar men van 't ontvangen van 100 Mark niets afwist, doch wel den vermoedelijken dader kon aanwijzen, daar de man, die met het kind gesproken had, zoo juist een aan- Aan Hare Majesteit de Koningin. de Landbouwvereeniging Werkendam en Omstreken" gevestigd te Werkendamgoed gekeurd bij Konk. Besluit van den 4en Sept. 1906 (St. nr. 60); Namens de Landbouwvereeniging Werkendam en Omstreken (w. g.) MULERT, Voorzitter, (w. g.) VAN DER SLUIJS, Secretaris. Werkendam, 7 Maart 1907.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 2