A. C. van der Steenhoven, DIENSTMEISJE ÜHgsichles. Liederen-Avond MfiïïOB JULIA CEP, 5 a 6 Smeden Westlaüdsche Hypotheekbank op Zondag 28 April. iiitpe L. J. VEERMAN te Heista, Dr. J. CASPARIE. RIJWIELEN op Schoolbibliotheken adjunct- directrice-hoofdverpleegster aan het Sanatorium Erica te Nunspeet. Het bestuur der Nederlandsche Ver- eeniging tot bevordering van de be langen van verpleegsters en verplegers Nosokomos heeft een adres aan de Ko ningin-Moeder gezonden, waarin het als zijn rrieening te kennen geeft, dat als adjunct-directrice van Oranje Nassau's- Oord iemand noodigis, die kennis heeft van ziekenverplegen als vak. Het be stuur verzoekt derhalve Hare Majesteit dringend, dat bij benoeming van een adjunct-directrice de keuze zal vallen op een gediplomeerde verpleegster. Mag men den Haagschen correspon dent der „Middelb. Courant" gelooven dan zijn er plannen gaande, om in het bestuur van het sanatorium Oranje Nas sau Oord verandering te brengen. Men beoogt uitbreiding met toevoeging van deskundigen. De bekende gebeurtenissen der laatste maanden, welke dit gesticht in zoo slechten reuk hebben gebracht én onder het leekenpubliek én onder de vakmenschen, schijnen lang niet zoo zonder uitwerking te zijn gebleven in zeer hooge kringen als wel schijnbaar 't geval was. Zondagavond is te 's-Gravenhage, na een langdurig lijden, overleden luite nant-generaal J. W. Bergansius, oud minister van Oorlog. Het aantal werkwilligen te Rijsen neemt voortdurend toe; bijna eiken dag melden zich een of meer stakers aan, om het werk te hervatten, zoodat hun aantal reeds 407 bedraagt. De vo rige week zijn er 28 bijgekomen, waar onder 11 leerlingen der twee openbare scholen, die aan het toelatingsexamen der fabriek voldaan hadden. Volgens eene opgaaf van een lid van het stakings-comité is de vorige week nog aan 681 stakers(sters) steun ver leend. Gedurende de 20 weken der sta king is ongeveer f 60,000 uitgekeerd. De vorige week ging 't gerucht, dat er weldra zou gestemd worden over het al- of niet-voortzetten van de steking, maar nadat een paar sprekers van el ders tot volhouden hebben aangespoord wordt daarvan niet meer vernomen. Van de stakers, die eenigen tijd ge leden naar Duitschland zijn vertrokken om in katoenfabrieken te werken, zijn er verleden week zeven teruggekeerd. De staker S., die verdacht wordt den werkwilligen N. ernstig mishandeld te hebben, wordt nog altijd te Almelo in voorloopige hechtenis gehouden; reeds zes weken is hij daar gevangen en de termijn is nu opnieuw met 30 dagen verlengd. Maandagavond om half acht had de mijnwerker Badjou, uit Wijnandsrade, het ongeluk op de mijn Oranje-Nassau te Heerlen met een kolenwagen in een 25 M. diepe zijschacht te vallen. Toen de ongelukkige opgenomen werd, bleek dat hij zich de wang doorgevallen had op den rand van den kolenwagen en dat hij 't linkersleutelbeen gebroken had, ook had hij een hersenschudding bekomen. De ongelukkige verkeert nog steeds buiten kennis, zijn toestand is zeer ernstig. Bij de politie hier te lande, is de aanhouding verzocht van den 20-jari- gen postbeambte Carl Krause uit Keu len, die sedert 7 dezer voortvluchtig is, na verduistering van ongeveer 12.000 mark aan kasgelden. Op zijn aanhouding en terugbezorging van het geld is een belooning van 800 mark gesteld. Te Amsterdam had Zaterdag een hoogst treurig ongeluk plaats. Een jong echtpaar, dat zich met 1 Mei a.s. op het derde bovenhuis van perceel 142 Bloemgracht zal vestigen deed alvast eenige goederen overbren gen door den kruier Richter, uit de Gerard Doustraat. Bij die goederen be hoorde ook een piano. Na de bevestiging aan de touwen, werd het gevaarte aan den hijschbalk omhoog getrokken. Richter zelf stond te hijsclien, en spelenderwijze trokken twee kleine knapen meê. De een was het 6-jarig zoontje van Richter, de an der een 12-jarig speelkameraadje, Hel sloot genaamd. Toen de piano tusschen de eerste en tweede étage bengelde, is vermoedelijk de lus van het hijschtouw uit de ka trol geschoten. Het zware stuk kwam naar beneden en viel pardoes op beide kinderen. Een ontzettende consternatie volgde, vooral omdat het bloed over de straat- steenen gutste Men wentelde de piano van de knaapjes af om tot de treurige wetenschap te komen, dat een der kin deren reeds een lijk en het andere stervende was. Beide kinderen waren in- en uitwendig vreeselijk gewond. Het zoontje van Richter werd dood opgenomen, en met het gewonde mak kertje naar de Volksapotheek aan de Rozengracht vervoerd. Vandaar zijn beide kinderen per 1 irancard naar het Buitengasthuis is gebracht alwaar ook het andere kind is overleden. De heer P. ter St. te Zwolle kreeg de vorige week een bloedzweer aan zijn hals. Hij had de onvoorzichtigheid deze open te maken en uit te knijpen, waardoor bloedvergiftiging is ontstaan met doodelijk gevolg. Zaterdagavond is hij overleden. De heer ter St. was adj. comm. Ie kl. ter prov. griffie van Overijsel en een zeer geacht ambtenaar. Een jongmensch te Haarlem, die bij de loting in 1905 'n twijfelnummer ge trokken heeft, en dus eerst in Maart van dit jaar is opgeroepen, weigert on der de wapenen te komen. Hij rekent zich tot de „vrije socia listen" en meent op dien grond wei gerachtig te moeten blijven, aan zijn plichten te voldoen. Reeds heeft hij, na opgemaakt procesverbaal, een dagvaar- ding gekregen, om voor den kanton rechter te verschijnen, doch hij heeft te kennen gegeven, ook op deze uit- noodiging niet te reageeren en even zoo te doen met alle andere die komen zullen. Hij zal dus wel met geweld ingedeeld moeten worden. De muzikant F. H. M. te Assen, die bij een feest te Westerbork zijn mede werking had verleend, is op geheim zinnige wijze om het leven gekomen. Bij terugkeer met zijn collega L. legden zij zich aan den weg te slapen. Toen L. weer wakker werd was zijn collega ver dwenen, doch diens instrument er nog. M. werd in een naburige sloot verdron ken gevonden. Men meldt uit Utrecht: Als verdacht van verduistering is al hier aangehouden de heer van 't E., secretaris-boekhouder van de Aalmoe zenierskamer. De man zou anders voor- loopig nog wel op vrije voeten zijn ge bleven, doch hij vestigde de aandacht op zichzelf door een poging tot zelf moord. Men vond hem badende in zijn bloed in zijn woning in de Geertstraat. Met een scheermes had hij getracht zich te dooden, hetgeen hem waarschijn lijk wel 'gelukt zou zijn, indien men slechts een oogenblikje later gekomen ware. Hij is thans echter naar het zie kenhuis gebracht, alwaar hij waarschijn lijk wel weer op verhaal zal komen. Het onderzoek is intusschen in vollen gang en heeft reeds heel wat aan het licht gebracht. Uit Arnhem wordt gemeld: Bij een twist heeft Zondagavond in de Coehoornkazerne alhier de milicien der lichting 1907 H., uit Arnhem, een anderen milicien S. uit Eibergen, met een bajonet doorstoken, tengevolge waar- yan de laatste na enkele minuten over leed. Een nader bericht hierover meldt: Beide miliciens waren samen uit ge weest, S. had getracteerd en wilde op tijd thuis zijn, hij verliet daarom zijn kameraad H., kermisreiziger van be roep, waarschijnlijk na eene ruzie. Toen hij in de kazerne kwam, ging hij on middellijk naar'bed, de opmerking makende, dat H. als hij thuis kwam, wel ruzie zou maken. Toen H. op de kamer kwam trok hij dadelijk de ba jonet en stak die S. in het hart. De voorloopige hechtenis voor Polak, die den aanslag pleegde op den Mi nister van Justitie, is dezer dagen ver lengd met 30 dagen, in afwachting van het rapport der deskundigen, be last met het onderzoek naar zijn gees testoestand. Men meldt uit Prinsenhage aan de 's-Hb. Ct.: De gep. O.-I. militair M. v. H. al hier, die onlangs een moordaanslag pleegde op zijn zwager, is van uit de gevangenis te Breda naar Medemblik getransporteerd. Bij deskundig onder zoek is gebleken, dat v. H. niet wel bij 't hoofd is. Te Wouw, N.-Br. heeft zich bij een vrouw, afkomstig uit Roosendaal, een geval van hersenvlies-ontsteking, met doodelijken afloop voorgedaan. Zaterdag jl. gevoelde ze hevige hoofdpijn, Zon dag overleed ze en Maandag is ze reeds begraven. Zaterdagavond omstreeks 10 uur ont stond er brand in de woning van Meeldijk te Klaaswaal. Het bleek, dat de brand vermoedelijk aangestoken was door den 34-jarigen zoon Arie, die toe vallig thuis was. Gelukkig kon zijn bejaarde moeder den brand nog bijtijds blusschen, waardoor geen groote schade ontstaan is. Blijkbaar was de zoon niet tevreden over het mislukken van zijn daad. Spoedig daarop verliet hij het huis en kwam bij den nachtwaker A. van Es sen, aan wien hij vroeg eens mede te gaan, om te zien, hoe hij brand zou stichten. En werkelijk zag deze, dat M. een bos stroo aanstak tegen het huis zijner ouders. Ook thans kon de brand door het handelend optreden van den nachtwaker gebluscht worden. Als re den voor zijn lafhartige daad gaf M. op, dat hij deze feiten gepleegd had om in de gevangenis te komen. De burgemeester stelde M. in be waring, en liet hem geboeid naar Dor drecht overbrengen. Van verschillende zijden is mij mede gedeeld zoo schrijft o.m. ds. H. Pierson, directeur der Heldring-gestich ten te Zetten, in de „Bode der Hel dring-Gestichten", dat men het voor nemen heeft mijn 50 jarige ambtsbe diening in de Ned. Her. Kerk op den 12en Juli a.s. te gedenken. Al ben ik zeer dankbaar voor deze goede gezindheid jegens mij en al ver lang ik geenszins dat die dag onopge merkt voorbij ga zeer beslist verzoek ik dat er geen feestviering zij. Een feest heb ik gehad (21 Januari 1902), toen ik 25 jaren aan Zetten verbonden was en de heugenis daarvan is onuitwischbaar in het hart van mijn echtgenoote en mijmaar de oude La- tijnsche spreuk: „non bis in idem" (niet tweemaal hetzelfde) is, dunkt ons, hier zeer toepasselijk. Dat feest was zoo glansrijk, zoo overweldigend van beteekenis voor -ons hart, dat een tweede den indruk daarvan slechts ver flauwen, maar nooit versterken kan. Zondagavond ontstond in een café, genaamd „Kippendaal", onder de ge meente Cuijk (N.-Br.), tusschen een drie tal jongelingen over een klein meening- verschil een twist, welke zoo hoog liep, dat het mes werd getrokken en zeke ren P. Cr., aldaar woonachtig, een le vensgevaarlijke wonde in den rug werd toegebracht, zoodat de getroffene wegens hevig bloedverlies in weinig tijds ge heel buiten kennis was. De ijlings ont boden geneesheer constateerde, dat de toegebrachte wonde 8 c.M. diep was, en gelastte terstond overbrenging naar het ziekenhuis der Eerw. zusters. Des avonds laa> werden zekere Van U. en S. door de politie gearresteerd. Van U. is wederom op vrije voeten gesteld, ter wijl S., dien men voor den dader houdt naar 's-Hertogenbosch werd getrans- poiteerd. Naar men meedeelt, is A. M. iemand, I Overleden: Hendrik Doeland, 7 d die allerlei aan de hand heeft gehad Frans Vos. en den laatsten tijd heeft gevaren als stoker op een zeeboot. Zijn bejaarde ouders zijn oppassende lieden; zijn vader is indertijd postbode geweest en thans gepensionneerd. Aan bes tod in geil. laiili«N(editi8;en. llarlilhcriclilcit. Melkvoedsel voor Kinderen en Ziekery Rechtzaken. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van 19 April 1907. Openbare dronkenschap: A. B., f 10 subs. 3 'd., J. v. d. B. 3 d., beiden te Heusden; T. G. d. H. te Werjtendam, 12 d.A. A. v. d. P. f 12 subs. 3 d., J. v. d. P. en J. J. E. elk f 6 subs. 3 d., L. A. S. 3 d., allen te Dussen; D. V. 3 weken en G. V. f 3 subs 3 d., beiden te Veeu. Overtr. Rijwielreglement: B. S. te Andel, f 3 subs. 3 d.A. R. te Alm- kerk, f 10 subs. 5 d.L. B. te Dewer- ken, f 0.50 subs. 1 d. Overtr. Woningwet: W. v. S. f 5 subs. 5 d. en P. B. f 4 subs. 4 d., bei den te Dussen. Th. v. D. te Dussen, overtr. veror dening van Dussen, 2 X f 3 subs. 2 X 1 d. C. v. D. te Dussen, overtr. Woning wet, f 8 subs. 4 d. D. O. zwervend, overtr. verorde ning Dewerken, f 5 en f 2 subs. 8 en 1 d. Overtr. Melk verordening: P. B. te Werkendam, f 20 subs. 5 d. en A. d. G. te Dewerken, f 12 subs. 4 d. Overtr. Provinciaal reglement: J. v. B. te Veen, 6 en f 5 subs. 5 en 3 d.; M. V. te Andel en M. D. te Kaatsheu vel, elk f 3 subs. 3 d.; G. d. B. te De werken, f 5 subs. 5 d.; H. M. H. te Woudrichem, f 12 subs. 3 d. B. K. te Dewerken, overtr. Wapen wet, 1 jaar proeftijd. G. d. B. te Dewerken, in staat van dronkenschap eens anders veiligheid bedreigen, 5 d. A. H. te Almkerk, overtr. hinderwet, I f 50 subs. 25 d. Overtr. Vischdelict: J. V. te Veen, f 8 subs. 2 d.; J. V. en J. V. te Veen, elk f 5 subs. 2 d.; A. V. te Veen, f 12 subs. 4 d.; J. M. te Heusden, f 12 subs. 6 d. Overtr. verordening van Almkerk: A. v. d. O., f 15 subs. 5 d.; W. v. D., f 0,50 subs. 1 week tuchtschoolB. K., J. B., J. V., C. J. v. D., H. V., S. V. en A. B., elk f 1 subs. 1 d., allen te Almkerk. D. v. R. te Wijk, loopen over eens anders grond, vrijgesproken. Burgerlijke Stand. Heusden, van 16 tot 23 April. Getrouwd: A. Verkooijen en A. de Ronde. Geboren: Gerdina, d. v. F. de Bruijn en G. van Diessen; Johannes Petrus, z. v. J. A. Ropers en A. G. M. Zernits Michiel, z. v. M. A. Janson en A. Raams. Waterhoogte Maastricht (brug) 22 April 0.09 M. boven 0. 23 0.05 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 20 April 1.14 M 0.79 M. -f N.A.P. 21 1-10 0.72 22 1.31 0.89 23 1 39 0.68 Advertentlëii. Getrouwd: LOUIS MOSTERMAN en MINA VAN DEN BESSELAAR, die, ook namens wederzijdsche familie, hun nen hartelijken dank betuigen voor de tal rijke bewijzen van belangstelling bij gele genheid van hun huwelijk ondervonden. Nieuwkuik, 23 April 1907. Oudheusdensche Poort, HEUSDEN, Mr. KLEERMAKER. Op de Scheepswerf „BERGSCHE MAAS" te Heusden, kunnen direot Of' PLiATdERKERi ge- p 1 ft B f S t V5 Orde O. Aanmelding in persoon of schriftelijk. Te s-HERTOGENBOSCH wordt tegen Juni GEA'BAAGO een nette R. C., een goede burgerpot kunnende koken en netjes werken. Loon f110,Wa#ch buitenshuis. Br. fr. onder lett. L N, bureau van dit blad. GEVRAAGD. Loon flOO.—intern. Zich persoonlijk of per brief te vervoegen bij den Restaurateur van bet station Lage- Zwaluwe. Ondergeteekende houdt zich beleefd aan bevolen tot het geven van Piano-, Orgel- en Vioolles. Aanbevelend, .V. VVV WIJK, Muziekonderwijzer. HEUSDEN. iGRA 1EAHAGG AMSTERDAM: De DIRECTIE bericht, dat de Cou pons der Pand-brieven, vervallende Mei 1903, van dien datum af be taalbaar zijn gesteld aan bovenge noemde kantoren en te Heusden bij den Heer D. PRINS. Tevens bericht zij, dat na JL Mei a.N. verkrijgbaar zijn gesteld Hieuwe Cou- pon-Bladcn tegen intrekking der ta lons van Pandbrieven Serie A Nos. 1001 tot en met 18200. 875. 100b. E 0001 F 0001a De Dirtctie: J. HOOFT GRAAFLAND. J. A. VAN ERPERS ROIJAARDS. AANVANG 8 UUR, in de groote zaal van het CONCERTGEBOUW te 's-Bosch, te geven door ALT-ZANGERES. ACCOMPAGNATEUR: Prijzen der plaatsen: le Rang f 1.95, voor leden van bet Concertgebouw f 4. 2e Rang f 0.95. Alles verhoogd met f O pf t. voor de stedelijke belasting. Kaarten te verkrijgen in den Boek- en Kunsthandel van T. H. IJTSMA, Hintha merstraat, 's-Bosch, alwaar tevens gelegen heid tot plaatsbespreking zal zijn. termijnbetaling;, le klas Engelsche, Duitsehe en Hollandsche Rijwielen van bekende merken worden aan solide personen op termijnbetaling bij matige aan- en af betaling onder stipte geheimhouding ge leverd. Reflectanten gelieven hunne adressen, met opgaaf van werkkring te zenden aan de RIJWIEL IflPORT Co. Boschje 10, Rotterdam. worden er aan herinnerd dat de Stamperius-Bibliotheek, thans bestaat uit 89 deeltjes, elk op zich zelf co -i pleet. De prijs per deeltje met 2 of 3 plaatjes is: ingenaaid met linnen rug en geïll. om slag f O.têO. gebonden in sierlijk stem- pelbandje f 0.80. Dit jaar verscheen hiervan: Jfail van Galen, Een historisch ver haal door J. G. KRAMER. Bart Wei pol. door WILLEM VAN LEEUWEN. Tobbers. door A. RENGERSEN. In Oorlog;stU«l- Een dorpsvertelling door J. STAMPERIUS. ïxsr~ Als voor het oogenblik van groote beteekenis, wordt de aandacht gevestigd op het herhaaldelijk herdrukte deeltje Wat een iongen worden kan. Schetsen uit het leven van MICHIEL ADRIAANSZ. DE RUYTER, door F. H. VAN LEENT. 25 April. Prov. best. van Noordholland, het verrich ten van baggerwerk in da Rijkszeebaven het Nienwediep. 25 April. Prov. beat. van Overjjsel. het maken van rijswerken en het verrichten van baggerwerk in het Zwarte Water. Raming f 2000. 1 Mei. Min. van Waterataat, de uitvoering van bag gerwerk in de Waal tnsachen den hoofddam te Penner- den en Loevestein. Raming f 8S5 0. 8 Mei. Min. van Waterstaat. lo.»de uitvoering van werken in de Lek onder Wjjk bij Dnnratede en Benai- chem. Raming f 20000. '2o. Het verhoogen en verzwsren van kaden langs den Amer en de DoDge, onder Made en Drimmelen en Geertrnidenberg. Raming f 45200. 10 Mei. De Noord Ooster lokaal Spoorweg Mij. te Zwolle, het maken van de grond- en kunstwerken, het leggen van sporen en wissels en het uitvoeren van eenige andere werken ten behoeve van den lokaalspoor weg van Znidbroek naar Delfzijl. Raming f 518000. 13 Mei. Prov. best. van Zuid-Holland, het maken en inhangen van een paar denren in de groote Sluis te Vianen en een paar in de Slnis bij de begraafplaats te Gorinchem, in 2 perc. en in massa. Raming le perceel f 8800, 2e perc. f 5200, massa f 14000. 15 Mei. Min. van Waterstaat, het aaebrengen van eene bezinking en bestorting op het beloop van den strekdam voor den benedenmona van het Hartelsehe gat. Raming f 1800n. 16 Mei. Prov. best. van Noord-Holland, het verbete ren van hoofdea op het Noorderstrand van Vlieland en het herstellen van hoofden op dat strand van storm schade. Raming f 89200. 24 April. Min. van Waterataat, lo. het verhoogen en verzwaren van kaden langs het noordelijk deel der Melk- haven in de gemeente Raamsdonk. Raming f 6050. Minste inschr. H. Brand te Gorcum, f5738. 2o. het opruimen en in voorraad brengen van ateen van oude werken langs de Boven Merwede. Ra ming f 2000. Minste inschr. J. van 't Verlaat, Hardinxveld, f 1846. 8o. het uitvoeren van baggerwerk in het Noord Pampns nabij de haven van Goedereede en eventueel in het Aardappelgat. Raming f 61'tO'i. Minste inschr. Internationale Mjj., Rotterdam, f 64000. WERKENDAM. De zetting der boter is d ze week op de markt 60 ets., in de winkels dus 65 etr. per halj kilo. Ei-ren f 0.7 de 26 stuks. ALMKERK. De zetting der boter is deze week op de markt f 0.62 in de winkels dus f 0.67 per h. kilo Eieren f 0.75 per 26 stuks. SLEEU WIJ K. De zetting der boter bedraagt 65 ets. per half kilo en die der eieren f ''.SP/l de 26 stuks. 'i OR1NOHEM, 22 April. Op de veemarkt toarev hc si aan.g*vo*r'' 575 runneren e» 24 nuchtere kalveren, waarvan de prijzen war e ah vmigt- Zware kaitkoeien f 200 a 280 ktilfnaarren /140 210 melkkoeien f 190 a 220, t usee-en-halfjarige ossen f af ander half-jarige f 90 120 quitte -aas* 100 a 180, pinken f 60 a 100, graskalwep f 30 50 nuchtere kalveren f 6 a 16 schapen a f - lammeren a per itm* Boter f 0.62 a 0.65 per half kiloeieren f 0 80 /0.85 per 28 stuks, kippen 105 a 1,25 per stuk Aangeroerd 6 vette varkenscan 22 14 cent ai kalf kilo, 1174 higoen f 6. 16 rter rtuk. Op de graanmarkt besteedde men voor: Ristarn f 7.90 a 8.10. Roode dito f 7.80 k 7.40, Witte dito f 7.45 k 7 60 Inl. rogge f 5.10 a 5.20, buitenl. dito 5.— k 5.15, Gerst 4.75 k 4.85, haver 3 60 3.70, dnivenboonen f 7-25 k 7.40 blauwe erwten f 2 mais 75 pd. f 4.85, a 4.95, alles naar kwalitei en per hectoliter verhandeld. lOl'l&RDAM 22—23 April. Op ie veemarkt was e- ■len mngevoero 1221 vette, e-underen, 188- magere dit 582 vette en graskalveren, 820 <iur,ktere kalkeren 245 schapen of lammeren, 897 varkens, 853 bigg-n, 3 bokt - at geiten, 28 paarden, - veulens, - ezel*. De prijzen waren als volgtrunderen l« vuat. 78 ent le qual. 62 sentkalveren is mal. 100 tem 2» qual. 80 stent schapen 1# qual. 55 sent, le qual. 45 el.; varkens 46 49 et., licht soort 44 1 46 t sliet per kilo. Zeeuwsche eieren f 8.10 i 8,80 Overmaastche dito 8 80 i ƒ3 50 de 100 stuke. Op de botermarkt werden aangevoerd 86/8 en 70'16 ton, en 804 stukken 6 h. kilo prigs le quas. f 48 2* qual. 45 8<r qual. 42, per half kilo 65 70 ets. HOITÈRDAM, 22 April. Tarwe. Jarige, puike f 9 5 h f 10.00. Per 100 kilo f 7-75 a 8 75, CanadTana ƒ-.aRogge De a-ite ƒ5.40 a 57». goed en mindere f a Gerst. Winter f a -. Zomer f - k f Chevalier f af. Haver 8.00 a 8.30. Boonen. Bruine. D brits qual f 8 00 èt f 8 60 snede en mindere soort f Witte f 13 13.50 Enrisn. Kook f 8 a f 8 50. Het beste en goedkoopste adres voor Lange Houtstraat 28. Damrak !)2. Heeren Fietsrijders worden in 't bijzonder attent gemaakt op mijne waterdichte stoflen. zeer geschikt voor Capes en Overjassen. Stalen van alle STOFFEN verknjgbaar. Vraagt Prijsopgaaf s.v.p.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 3