steld. Denzelfden avond vertrok Johan Orth naar Engeland. Onder de anarchisten van Barcelona, zoo wordt er geseind, is het onrustig. De politie neemt strenge voorzorgs maatregelen. Te Bruckhausen bij Oberhausen werd Woensdag bij een Poolsch gezin, voor achterstallige belasting, de inboedel opgeschreven. De menigte nam daarbij zulk een dreigende houding aan, dat de commissaris van politie de agenten last gaf, met hun sabel van leer te trekken. Op dat oogenblik kreeg de commissaris een messteek in den slaap en zakte morsdood ineen. De opstootjes hielden nog langer dan een uur aan. Vijf belhamels werden in hechtenis genomen. Uit Petersburg wordt d.d. 14 dezer gemeM: Golowin, de voorzitter van de Doema, ontving hedennamiddag om 1 uur 50 min. een eigenhandig geschreven brief van Stolypin, kennis gevende, dat hij aan de Doema medelingen te doen had, die geen uitstel konden lijden. Hij ver zocht den voorzitter hem onraiddelijk na de opening van de bijeenkomst der Doema het woord te verleenen en op grond van art. 44 de openbaarheid der bijeenkomst op te heffen, daar er afge vaardigden deel uitmaakten van de revo lutionaire strij dende organisatie, zoomede omdat zij betrokken waren bij de voorbe reiding van een gewapenden volks opstand. Stolypin eischte in de vergadering de oniniddelijke gevangenneming van 16 sociaal-democratische afgevaardigden, zoomedo de toestemming om het groot ste deel der overige sociaal-democraten ongeveer 55 gerechtelijk ter ver- antwoordiging te roepen. Het heet, dat de kadetten het voor stel zullen afstemmenin dat geval zou de ontbinding dei Doema volgen. Het paleis der Doema is door een sterke afdeeling troepen, gendarmen en politie omgeven. Burgerpersonen wor den aangemaand door te loopen. Naar het Petersburgsche telegraaf- agentschap meldt, kwam de politie er achter, dat het huis van den sociaal- democratischen afgevaardigden Ohsol ook door leden van de revolutionaire en militaire organisatie bezocht werd. Bij ingestelde huiszoekingen werden geschriften gevonden, die aantoonden, dat 55 sociaal-democratische Doema-af- gevaardigden een vereeniging gevormd hadden met het doel den bestaanden regeeringsvorm omver te werpen en de republiek uit te roepen. Tengevolge van dit onderzoek dien de de regeering bovengenoemd voor stel bij de Doema in. Des avonds om half 12 was men in de Doema nog niet tot overeenstemming gekomen. De onverwachte gebeurtenissen maken in de stad een geweldigen indrukmen gelooft echter niet, dat er onlusten zul len uitbreken. l*l»atHel||k. Nieuws. HEUSDEN, 15 Juni. Aanbesteding op 12 Juni 1906. Het maken van een waterkeering in de Binnen Oude Maas, onder Oudheusden. K. A. v. Rijswijk, Heusden, f400. A. Dankers, Heusden, „580. J. v. Stokkum, Vlijmen, „610. P. van Gerven, Herpt, „640.85 J. van Galen, Vlijmen, 750. J. van Luyben, „775. Blankers, Nieuwkuik, „963. Voor rekening van het Waterschap de Binnen Oude Maas. Gegund aan den laag- sten inschrijver. De huisvrouw van B. alhier was aan het houthakken en hakte daarbij het bovenste lid van den duim af. Zij heeft zich onder geneeskundige behandeling ge steld. Aan de draaibrug over het Heusdensche kanaal zal eerstdaags eene nieuwe inrichting worden aangebracht, waardoor men die brug op eenvoudiger wijze zal kunnen openen en sluiten en tevens minder per soneel voor den dienst zal worden vereischt. WERKENDAM. Woensdagmorgen te zes uur vertrokken uit onze gemeente de leden der Christelijke Jongedochtersvereeni ging „Wie den aime geeft, leent den Heere", teneinde zich per rijtuig te begeven naar Utrecht en van daar verder per spoor naar Baarn en omstreken. Tegen 10 uur 's avonds waren ze weer in 'tdorp teruggekeerd. De hooilanden brachten dit jaar in deze streek over het algemeen minder op dan het vorig jaar. Volgende week Zaterdag vertrekken van hier weer eenige personen naar China. Er wordt daar door de arbeiders en op zichters veel geld verdiend. We vernemen van 45 tot 100 gulden per week. De collecte voor het fonds ter aan moediging en ondersteuning van den ge- wapenden dienst in de Nederlanden zal dit jaar gehouden worden Dinsdag a.s. Door het college van B. en W. zijn voor deze gemeente als dagen van stemming en herstemming van gemeenteraadsleden successievelijk aangewezen den 5 en 17 Juli a.s. NEDERHEMBRT. Aan de beurt van aftreding als lid van den gemeenteraad bij de aanstaande verkiezing zijn de heeren A. Bakker en E. Smits. Laatstgenoemde is wethouder. Wegens gezondheidsredenen zal naar men verneemt de heer D. Bouman oud-wethou der zijn ontslag als raadslid nemen. Den visschers Oomen uit het nabu rige Wellseind mocht het gelukken eer. steur van ruim 180 pond te bemachtigen. Voorzeker een buitenkansie nu de elft- en fintentij d is afgeloopen en de zalm nog op zich laat wachten. DUSSEN. Wegens ongesteldheid heeft ds. Aalders alhier, op medisch advies, eenigen tijd rust genomen, en vertoef Z.Eerw. op 't oogenblik in Friesland. In de Geref. kerk zal a.s. Zondag namiddag optreden ds. Goedbloed uit Nieuwendijk. DRONGELEN. Alhier is een zangver- eeniging opgericht, met aanvankelijk 35 leden, die tot naam draagt „Nut en Ge noegen". Tot directeur is benoemd de heer E. Boll te Genderen. EETHEN. Maandagavond geraakte de 78-jarige wed. W. Uythoven, door een dui zeling bevangen, in eene sloot naast hare woning. Ze werd spoedig gered, doch over leed den volgenden dag, waarschijnlijk aan de gevolgen van den doorgestanen schrik. ♦NIEUWENDIJK. Zeker wel abuis is de vermelding op het gemeentelijk aan plakbord, dat de onderteekening door 10 kiezers voldoende was om iemand tot lid van de Provinciale Staten te candidateeren. WIJK. De rupsen veroorzaken dit jaar veel nadeel aan de vruchtboomen. Som mige boomen staan reeds gedeeltelijk bla derloos. Het bandschillen aan de manden makerij de Werkverschaffing „de Vlijt" is geëindigd. Veler handen hebben daarmede werk gehad, wat aan menig huisgezin zeei ten goede kwam in de afgeloopen weken van werkeloosheid. HAARSTEEG. Gerardus van de Wiel. die indertijd veroordeeld werd wegens mis handeling die den dood tengevolge had, is door den Minister van Justitie voor waardelijk in vrijheid gesteld, met aan wijzing van Arnhem als verblijfplaats. ROSSUM. Vorige week zijn door de rijksveldwachters Haaitsma en v. d. Brakel alhier op de Waal te Hurwenen vier Wou- drichemsche visschers bekeurd, dezelfde die op de Maas te Hedel in den val zijn ge- loopen. De griffier van den raad van beroep (Ongevallenverzekering) te Dordrecht, maakt bekend, dat Gededuteerde Staten van Zuid- Holland, bij besluit van 4/11 Juni 1907 ontslag als lidwerkgever hebben verleend aan J. C. Mortier, te Gorinbhemdat mits dien van rechtswege in zijne plaats is ge treden C. Muilwijk, te Gorinchem, en dat tot diens plaatsvervanger is benoemd A. van der Giessen Jr., te Gorinchem. STATENVERKIEZINGEN. NOORD-HOLLAND. H. van Eeghen, a.-r., en mr. Schoch, chr.-h. I. aftr., en Sillem, 1 aftr. Tusschen tij dsche vacaturegekozen P. Bos, r.-k. UTRECHT. LIMBURG. FRIESLAND. GELDERLAND. Voor de vacature D. Brocx, 1., is gekozen mr. A. C. baron Van der Feltz, 1. Bij de tusschentijdsche verkiezing (vacature mr. Bosch) is gekozen Ten- king, a.-r. OVERIJSEL. GRONINGEN. Bij de gehouden stemming ter verkie zing van leden der Provinciale Staten in Noord-Holland, Overijsel, Gelder land, Utrecht en Limburg is de over winning der kerkelijken, Dinsdag be gonnen, bezegeld. Van belang is het, dat in het twijfel achtige district Amsterdam VII, dat thans den liberaal dr. Blooker naar de Tweede Kamer afvaardigt, twee leden der kerkelijke partijen zijn gekozen; doch nog van veel grooter beteekenis is het succes der verbonden kerkelijke partijen in Overijsel, waar de Staten thans om zijn en dus thans ook de kerkelijken in dat college de meerder heid hebben. Voor de vrijzinnigen is de hoop om de Eerste Kamer, die door de Provin ciale Staten gekozen wordt, om te zet ten, voor de eerstvolgende jaren voor goed vervlogen. Maar tevens zal de Eerste Kamer uit het thans gevallen votum terecht den moed putten, meej dan tot dusver het geval was, zich schrap te zetten tegen vrijzinnige maat regelen en te duchten is het, hoewel nog niet zeker, dat menig sociale maat regelen, die op het regeeringsprogram staat, de inzet zal worden van het nu geëindigde politieke spel. Met eene Tweede Kamer met zeer zwakke vrijzinnige meerderheid en eene Eerste Kamer met een sterke kerke lijke meerderheid, die zich na dezen verkiezingsstrijd nog sterker in 't zadel zal gevoelen, is de regeering tot mach teloosheid gedoemd. Even als na de verwerping der Oor- logsbegrooting door de Eerste Kamer rijst thans onwillekeurig de vraag: wat nu? Itiniienland. Naar het N. v. d. D. meldt is he den door de hoofdbesturen van de vol gende landbouwmaatschappijenDe Hollandsche Maatschappij van Land bouw, De Twentsche Maatschappij van Landbouw, De Overijselsche Landbouw- maatschappij, De Geldersch-Overijsel- sche Maatschappij van Landl ouw, Het Genootschap voor Landbouw en Kruid kunde in Utrecht en de Noordbrabant- sche Maatschappij van Landbouw aan de Tweede Kamer der Staten-Generaal een hoogst belangrijk adres gezonden inzake het Ontwerp-Landbouw-Ongeval- lenwet. Wordt er gehoor gegeven aan de wenschen, in dit adres neergelegd, en het oor geleend aan de opmerkingen, daarin gemaakt, dan zijn de adressan ten overtuigd, dat de uitvoering van de Wet billijker, eenvoudiger, doeltref fender en minder kostbaar zal zij n, ter wijl h. i. bovendien het uit een alge meen oogpunt zoo hoog te stellen doel zal worden bereikt, dat de landbouw zelf, werkgevers en werknemers, niet in naam (zooals in het wetsontwerp) maar inderdaad, zooveel als eenigzins mogelijk is, in de uitvoering van de wet worden betrokken. Daarom hopen de adressanten van harte, dat de stem van deze landbouwmaatschappijen weer klank moge vinden in de Tweede Ka mer. In bedoeld adres wordt dan op de volgende zaken de aandacht gevestigd. Behooren alle werkgevers onder de Landbouwongevallenwet te vallen? Welk soort van werklieden is ver zekerd Hoe geschiedt de vaststelling van het dagloon? De Taak der Commissie (van Aan slag) voor de Landbouwbedrijven. De Plaatselijke Commissies van Toe zicht. Wat wordt uitgekeerd aan personen beneden den leeftijd van 18 jaar? Wat dient er te geschieden met kleine blijvende renten? Hoe worden de veranderingen in het bedrijf aangegeven? Is het gewenscht, dat aan inwonen de knechts en dienstboden behalve een uitkeering van loon ook nog een uit- keering van kostgeld worde gegeven? Is het gewenscht, dat een werkman uit een ongeval een blijvend financieel voordeel trekt? Door de Prov. Staten van Drenthe is gisteren gekozen tot lid der Eerste Kamer de heer mr. E. Pelinck te As sen met 24 stemmen van de 28 gel dige. De heer J. Blom te Meppel had 4 stemmen op zich vereenigd. Het Nbl. v. h. Kanton Oosterhout meldt: In politieke kringen was te Ooster hout de overtuiging gevestigd, <lat de gemeente 's Gravemoer ressorteerde on der het kiesdistrict Zevenbergen. Zon dag jl. vernamen wij, dat aldaar op dat tijdstip nog geen oproepingsbiljctten (voor de Staten-verkiezing) waren rond gezonden. Bij nader onderzoek bleek ons, dal die gemeente officieel bericht uit Zevenbergen had ontvangen de stemming uil te schrijven. Nu zijn er sommigen, ook daar ter plaatse, die de meening zijn toegedaan, dat 's Gravemoer sedert de paar laatste jaren getrokken is bij het district Til burg, doch weer anderen toonden ons aan uit officieele staatstukken, dat in 1904 de inlijving bij Zevenbergen nog een feit was en sedert dien er geen wijzi ging was gepubliceerd. Ook heden telegrafisch ingewonnen inlichtingen te 's Bosch duiden aan de ressorteering onder Zevenbergen. Indien dit inderdaad het geval is, zoo verzekert men ons van zeer goed ingelichte zijde, dan zal de stemming nietig verklaard moeten worden. Uit vele plaatsen in ons land komen berichten van een verschrikkelijke rup- senplaag. De vruchtboomen hebben er veel van te lijden, en de heggen langs de wegen worden eveneens kaal ge vreten. Dat komt er van, als men vinken en sijsjes op de vinkebanen wegvangt en vermoordt! schrijft Land en Volk. Naar men aan het Hbl. van Oranje- Nassau-Oord bericht, is tot geneesheer directeur dezer stichting benoemd de heer dr. A. Schuld, te Rotterdam, sinds het vertrek naar elders van dr. J. van der Hoeven geneesheer-directeur van het Sophia-Kinderziekenhuis aldaar, waaraan hij te voren vele jaren lang naast dr. H. W. de Monchy verbonden was als tweede geneesheer. De N. R. Ct. meldt: De benoeming door H. M. de Ko ningin-Moeder van dr. A. Schuld, te Rotterdam, tot directeur van het Sa natorium Oranje-Nassau's Oord, ge schiedde uit een voordracht van drie geneesheeren, door commissarissen der stichting opgemaakt. Uit Skibbereen wordt dd. 13 dezer gemeld Heden is de beschuldiging van het drijven van verboden handel binpen de grens van drie zeemijlen vau de Engelsche kust, tegen het Rotterdam- sche schip Cosmopoliet, buiten werking gesteld. Zooals men weet werd deze kotter voor eenige dagen door de Engelschen opgebracht wegens verdachten smok kelhandel. Uit Bloemendaal meldt men aan de Avp. Het jonge meisje uit Leiden, dat eenigen tijd geleden aldaar op den Rijns- burgerweg door de tram gegrepen, ge wond en in een sloot geworpen werd, omdat zij een hond wilde redden, is sedert hersteld, thans naar Bloemen daal teruggekeerd naar de dame, die zij in de huishouding assistentie ver leende. Eergisterenmorgen nu heeft dit meisje opnieuw, thans waarschijnlijk e3n nog ernstiger ongeluk getroffen. Bij het bereiden van boenwas in de keuken vatte de vloeistof in de pot vlam, en door den schrik elke bezin ning verliezende, goot zij den bran denden inhoud uit in den gootsteen, waarbij terstond haar kleeren in brand geraakten. Gillend liep zij de gang door de deur uit naar buiten, waarbij zij al meer en meer als in vlammen gehuld werd. Eindelijk neergevallen en in huis gedragen, bleken de vele brandwonden aan het bovenlijf van dien aard te zijn, dat er weinig hoop bestaat voor het behoud van haar leven. Dinsdagmiddag is volgens het Hbld. Zandvoort in opschudding gebracht door een brutaal geval van kinderroof. Drie meisjes vier a vijf jaar oud, van bewoners der Passage aldaar, werden omstreeks 12 uur in den middag, ter wijl zij aan het spelen waren, meege lokt door een vrouwspersoon, die de jongste van het drietal zelfs door mis handeling tot meegaan dwong. De ouders der kinderen, doodelijk verontrust door haar verdwijnen, gin gen in den middag aan het zoeken en Amsterdam, district I. Gekozen Van de Wall Bake, 1. aftr. en Caroli, 1. aftr. District II. Herstemming tusschen Goedkoop, 1., Diepenhorst a.-r., Smeen- ge, 1., en Ogtrop, r.-k District III. Herstemming tusschen Wibaut, s.-d., Pothuis, s.-d., Jitta, 1. aftr., en Wertheim v.-d. District IV. Zooals bekend zijn de af tredende leden, de heeren H. J. Hij mans en G. A. Loeff, beiden liberaal 4 Juni bij enkele candidaatstelling reeds gekozen verklaard. District V. Herstemming tusschen Wijnmalen, 1. aftr., Ingenohl, v.-d., T. Distnct VI. Gekozen zijn van Eeghen, District VII. Gekozen ter Haar, chr.-h. aftr. en de Vries, a.-r. Distrikt VIII. Gekozen P. Nolting, v.-d en herstemming tusschen Fabius, a.-r. aftr. en P. H. Ruppert, chr.-h. District IX. Herstemming tusschen van Eeghen, a.-r., Joling r.-k., Ketelaar, v.-d. aftr. en Vlieger, s.-d. Helder. Herstemming tusschen Staal man, c.-d. en Zur Mühlen, 1. aftr. Schagen. Gekozen Trapman 1. en Won der, 1. aftr. Alkmaar. Gekozen A. J. van Benthem, r.-k. aftr. en N. Glinderman, a.-r. aftr. Zaandam. Herstemming tusschen de Boer, 1. aftr., Ferf 1. aftr., de Vries, a.-r. en Baas, a.-r. Enkhuizen. Gekozen J. Buijs, r.-k. aftr., J. Tensen a.-r. aftr. Hoorn. Gekozen Wonder en Yan de Zande, beiden 1. aftr. Purmerend. Gekozen K. Kaaskooper, 1. aftr. Nieuwer Arnstel. Gekozen Colijn, a.-r, Haarlem. Herstemming tusschen Buve, r.-k., 't Hooft, 1. aftr., v. d. Mersch, 1. aftr. en de Vries, a.-r. Haarlemmermeer. Herstemming tus schen J. H. M. Evelein, 1. en J. M. van Meetelen, a.-r. Velsen. Gekozen Goes, r.-k. Weesp. Gekozen mr. Th. Heemskerk, a.-r., aftr. en mr. L. M. de Jong Schou wenburg c.-h. Utrecht, district I. Herstemming tus schen Mr. M. W. L. S. Bilderdijk, a.-r., J. F. Blom van Geel, c.-h., mr. G. H. van Bolhuis, 1. aftr., F. H. Coblijn, 1. aftr., J. H. Th. O. Kettlitz, 1., mr. M. Mendels, s.-d., mr. D. Ragay, 1. aftr. en jhr. mr. C. A. J. van Sasse van Ysselt, r.-k. District II. Herstemming tusschen H. van Andel, a.-r., H. F. Kol van Ouwer- kerk, 1., mr. M. Mendels, s.-d., mr. W. L. P. A. Molengraaff, v.-d. aftr., mr. W. H. J. Royaards, 1., jhr. mr. C. A. J. van Sasse van Ysselt, r.-k. Amerongen. Gekozen Van Beeck Cal- koen, a.-r. aftr., Van Loon, a.-r., Schim- melpenninck, c.-h. en Van de Weste- ringh, a.-r. Amersfoort. Gekozen mr. H. J. van Beeck Calkoen, a.-r., mr. C. J. W. Loten van Doelen Grothe, c.-h. en D. P. Ha mers, r.-k. aftr. Venlo. Gekozen Van Basten Baten burg, Haffmans en Janssen, allen r.-k. Gulpen. Gekozen Ansembourg en Pinckers, beiden r.-k. Leeuwarden. Herstemming tusschen R. Bloembergen, jhr. mr. C. van Eysin- ga, D. J. de Jong, Th. M. Th. van Weideren baron Rengers, T. Velstra allen 1., F. Dekenga, J. D. Krijgsman, L. Zan Istra, P. M. de Boer en D. Lau- tenbach, allen s.-d. Schoterland. Herkozen G. v. d. Zwaag, s.-d. aftr., en herstemming tusschen L. de Jong, K. de Jong, de Haan, v. d. Vegte, allen s.-d., Bruins Slot a.-r., Nijenhuis, a.-r., Gerritsma, 1. en Meek, 1. aftr. Sneek. Herkozen de aftredende leden L. Dokkum, a.-r., P. Groeneveld, c.-h., H. Pollema, a.-r., en J. M. Rijpkema, r.-k. Dokkum. Gekozen J. J. Beukenkamp, a.-r., M. R. v. Bruggen, c.-h., mr. J. J. Croles, a.-r. aftr., T. Nauta, a.-r. aftr., en A. G. Reitsma, c.-h. aftr. Franeker. Herstemming tusschen S. Brantsma (v.-d.), A. Draisma de Vries (lib. aftr.), S. Hannema (lib. aftr.), J. C. H. v. Harinxma (lib.), P. Peereboom (lib. aftr.), J. Kramer (c.-h A. v. d. Meer (r.-k.), H. Oberman (a -r.), F. Terp stra (c.-h.) en W. Tulp (a.-r.). Arnhem. Herstemming tusschen mr. A. H. Brandt, c.-h., F. J. W. baron Van Pallandt, 1. aftr., mr. E. G. C. Scheidius, cons. aftr. en mr. H. P. de Wilde, v.-d. Ede. Gekozen mr. Rooyaards van Scherpenzeel, c -h., M. Sanders, a.-r. aftr. Putten. Gekozen Kortlang, a.-r. aftr. en Nepveu, c.-h. aftr. Oldebroek. Gekozen van Heemstra, a.-r. aftr. en v. Wassenaer, c.-h aftr. Zutphen. Herstemming tusschen Van Nagell, 1. aftr., v. Voorthuysen, v.-d., Roeterdink, a.-r. en Rutgers, a.-r. Voorst. Gekozen jhr. mr. G. W. Mol- lerus, 1. en herstemming tusschen Van Lennep, 1. en De Bruin, a.-r. aftr. Aalten. Herstemming tusschen Man schot, Slichger van Bath, beiden 1., Ovink, a.-r. aftr. en Oorsprong, r.-k. Doesburg. Gekozen J. M. Brants, a.-r. aftr. Zwolle. Herst. tusschen Cromme, r.-k., De Herder, v.-d. aftr., Loehnis, 1. en Schuylenburg, a.-r. Kampen. Gekozen Noordtzij, a.-r. aftr. en Ten Kate, c.-h. Steenwijk. Gekozen Stroink, 1. Zwartsluis. Gekozen J. II. Post, a.-r. aftr. Dalfsen. Gekozen Huisman, a.-r. aftr. Markelo. Herstemming tusschen Hei- lersig, 1. aftr., Ter Horst, 1. aftr., Kok, s.d. en Rohaan, a.-r. Enschede. Herstemming tusschen Ben- nink, s.-d. aftr., Elhorst, a.-r. aftr Van Heek, Jacobs, 1. aftr., De Monchy, 1. en Tij hof, s.-d. j Almelo. Gekozen Van Alphen, a.-r. aftr., Roeping, r.-k. en Van der Vegte, a.-r. aftr. Ommen. Gekozen baron Van Pallandt, a.-r. aftr. en Berends a.-r. Raalte. Herkozen H. J. Schoemaker, r.-k. en D. J. van der Vegte, a.-r. Groningen. Herstemming tusschen mr. J. A. Feith, 1. aftr., mr. A. W. Romkes, 1. aftr., E. Rugge, s.-d., mr. H. C. A. Thieme, 1. aftr., mr. E. J. Thomassen a Thuessink -van der Hoop van Sloch- teren, c.-h., mr. E Tjarda van Star- kenborgh Staehouwer, 1. aftr., N. A. de Vries, s.-d., A. Zijlstra, a.-r. Iloogezand. Gekozen Van Rooijen, 1. aftr. en herstemming tusschen Rugge, s.-d. en De Koe, 1. Zuidhom. Herstemming tusschen K. van der Hoek, a.-r., W. H. Mansholt, v.-d., A. K. Schuiringa, 1. aftr., F. van Til, a.-r. Appingedam. Herstemming tusschen C. Beishuizen s.-d., D. Boerema, 1. aftr., B. Bouwes, a.-r., F. Drukker, v.-d., W. Holscher, 1., mr. Th. A. Th. v.d. Hoop v- Slochteren, c.-h H. Welt. 1. aftr., E. Niland, 1. Winschoten. Herstemming H. Dieters, v--d. aftr., L. L. Ebels, 1. aftr., H. Ken ter, s.-d., O. Knottenerus, a.-r. aftr., K. Meijer, s.-d., F. J. Oosthoff, v.-d. Oude Pekela. Herstemming tusschen Boels, a.-r. aftr., Boelken, 1., Heeres, 1. aftr., Hommes, 1. aftr., Knigge, s.-d. aftr., Middelkamp, L Strating v.-d. Bedum. Herstemming tusschen G. Th. Beishuizen, s.-d., L. H. Dijkhuis 1. aftr., Elema, 1. aftr., Van der Hoop van Sloch teren, a.-r., E. Ka dijk, a.-r., J. Rietema, a.-r., J. Timmer Jr., 1. en A. Zijlstra a.-r.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 2