Openbare Verkoopmg Openbare Verhuring 180 H.A. WEiïüElAAT, K KINDER MEEL. Notaris KERKHOVEN te Werkendam; Geen middel had mij geholpen. De Pink Pillen hebben mij genezen. KAKEL FRANS Brood- en Beschuitbakkersknecht Piano-, Orgel- en Vioolles. Bestnur der Domeinen. verk.oopen Haver, Tarwe, Rogge, Duivenboonen 6n Erwten, Openbare Verkooping waaronder de verdachten gezocht wor den, op de hoogte waren van de aan wezigheid van dezen politieambtenaar. De in arrest gestelden, wier schuld, naar men verneemt, echter nog niet onomstootelijk vaststaat, worden voor- loopig tijdens het onderzoek in de kazerne in arrest gehouden. Een wachtmeester, tegen wien de militaire autoriteiten bewijzen meenden te hebben, dat hij ondergeschikten zou gewaarschuwd hebben omtrent de aan wezigheid in de kazerne van een politie ambtenaar, was in de provoost opge sloten en, na daaruit ontslagen te zijn, teruggesteld tot huzaar. Naar aanleiding van een meermalen geuite klacht, dat de nieuwe stuiver stukken nog maar steeds uitblijven, diene het volgende. Aan de Munt schijnt men bezig met het aanmaken van een groote partij centen voor Indië. Gesproken wordt van 5 millioen. Wan neer deze klaar zijn zou het nieuwe stuiverstnk spoedig in circulatie te verwachten zijn. Zaterdagmiddag is in het ziekenhuis te Rotterdam geschouwd het lijk van H. M., verlaten vrouw van K. H. L., die Donderdagavond in den Nieuwen Vogelenzang aldaar is overleden. Door den geneesheer, die den dood consta teerde, is het vermoeden geopperd, dat de mogelijkheid niet is uitgesloten, dat de vrouw vergift heeft ingekregen. Het onderzoek der politie stelt vrijwel vast dat er van misdrijf geen sprake is. Omtrent de elevatorkwestie in de Rotterdamsche havens wordt geschre ven Zaterdag ontving d© burgemeester op het stadhuis een zevental vertegen woordigers van de Duitsche graanim- porteurs van den Beneden- en den Boven-Rijn, die zich tegenover de we gers hebben verbonden niet per eleva tor te ontvangen. Zij beklaagden zich over het nadeel dat zij ondervonden doordien hun graan vaak ongewogen in lichters werd ge stort en riepen de hulp des burge meesters in tegen deze, naar hunne meening onrechtmatige beh indeling. Hun werd daarop door den burge meester geantwoord dat ook hij den tegenwoordigen toestand in hooge mate betreurde, maar niet de macht had er een einde aan te maken of in den door hen bedoelden zin op te tredente dien aanzien zouden zij zich tot den rechter moeten wenden. Hij meende verder dat wellicht door minnelijk over leg tusschen alle bij de zaak betrok ken partijen een bevredigende rege ling zou kunnen worden getroffen en ried hun aan, van hunne aanwezigheid te Rotterdam gebruik te maken om met de verschillende belanghebbenden te onderhandelen, verklarende hij zich daarbij bereid dezen tot een door hem te leiden samenkomst uit te noodigen. Tengevolge daarvan hebben dien ge- heelen dag tot laat in den avond op het stadhuis verschillende besprekin gen plaats gevonden, waaraan behalve door de reeds genoemde importeurs werd deelgenomen door vertegenwoor digers der cargadoors, en der Neder- landsche importeurs die zich niet ver bonden hebben slechts op de oude wijze te doen wegen, door de directie der Elevator maatschappij, de besturen der wegerscorporaties en afgevaardigden van de verschillende bij de zaak be trokken werkliedengroepen. Het resultaat is geweest het sluiten van een wapenstilstand, gedurende welken over een definitieve regeling zal worden onderhandeld. Daartoe is de volgende voorloopige overeenkomst gesloten: Er zal een commissie tot onderhan deling benoemd worden. Bij die onderhandeling zal uitgeslo ten zijn de bespreking van het stil liggen der elevators voor goed. Een wapenstilstand zal worden ge sloten tot Zaterdagavond (20 Juli). Gedurende dien wapenstilstand zal niet met elevators gelost worden op de schepen aan het adres der aanwezigen, behalve uit het s.s. Coverdale, dat reeds nu met elevators gelost wordt. Op de firma Ruys zullen de aanwe zige cargadoors hunnen invloed uit oefenen om ook de Livonia niet per elevator te doen lossen. Inmiddels zal gedurende den wapen stilstand de boycot opgeheven zijn. Voor Dinsdag, Woensdag, Donder dag, Vrijdag en Zaterdag zullen de mannen der Volharding niet gebruikt worden, mits wegers van andere cor poraties beschikbaar zijntevens zullen de wegers der Volharding in 't minst niet bemoeilijkt worden. Van de zijde der Rotterdamsche be langhebbenden is er daarbij uitdruk kelijk op gewezen dat het tijdelijk stil leggen der elevators allerminst beduidt dat men het voornemen zou hebben deze in den vervolge niet meer te gebruiken (trouwens de inhoud van het voorloopig contract sluit deze gedachte reeds uit) maar alleen is bewilligd om een bewijs van toenadering te geven, omdat van werkliedenzijde werd aan gevoerd dat de onderhandelingen meer kans van slagen zouden hebben, indien inmiddels niet met de elevators werd gewerkt en dus de zich tot nog toe dagelijks vertoonende conflicten achter wege bleven. Een commissie is benoemd om nader over een vaste overeenkomst te beraad slagen. In verband met dezen wapenstilstand zijn de genomen politiemaatregelen aanzienlijk beperkt, al spreekt het van zelf dat de militaire macht aanwezig moet blijven, totdat een meer difinitieve toestand is ingetreden. Tot zoolang zal ook het verbod van samenscholingen moeten gehandhaafd blijven, hoewel natuurlijk bij de toepassing daarvan met de gesloten overeenkomst en de daaruit te verwachten rust rekening zal worden gehouden. Uit Rotterdam wordt bericht: Een inspecteur van politie van hier heeft zich, zoodra hier de aanhouding van den beruchten R. H. Walther be kend was, wederom naar Haarlem be geven. Daar heeft hij hem in de straf gevangenis gesproken en doen beken nen dat hij twee jaren geleden uit de gevangenis te Utrecht ontvluchtte, waar hij toen onder den naam Richter op gesloten was. Mede is ook gebleken dat hij niet schuldig kan zijn aan den diefstal met braak bij de firma B. en Zoon in de Zalmstraat alhier. Een confrontatie met den opnieuw te Amsterdam aangehouden kellner J. Stubbe leidde tot niets. Walther kon zijn alibi bewijzen. Thans is J. Stubbe hierheen gebracht en voorloopig in het Huis van bewa ring aan de Bergstraat opgesloten. Men meent zeker te zijn, dat hijzelf met eenige kameraden de inbraak in de Zalmstraat alhier pleegde. Te Breda bracht Woensdag 3 Juli het dochtertje van juffrouw De H. een aangeteekenden brief aan het post kantoor. In plaats van dit poststuk aan het loket af te geven, wierp het meisje den brief eenvoudig in de bus. Thans is bericht ontvangen dat de brief niet op zijne bestemming (Amsterdam) is aangekomen. De brief bevatte 20 gulden aan bankpapier. De politie heeft de zaak in onderzoek. Men meldt uit Utrecht aan de Tel.: Tegen een praktiseerend advocaat alhier, mr. R. H., is een aanklacht in gediend, wegens oplichting van ruim f 100, ten nadeele van een zekeren K., alhier. De zaak is in handen 7an de politie. Wegens openbare dronkenschap en verstoring van de nachtelijke rust, is dezelfde advocaat eenigen tijd geleden reeds met de politie in aanraking geweest. Uit Aardenburg schrijft men aan de Middelb. Ct Eene schandelijke baldadigheid bracht hedenmorgen onder de inwoners dezer gemeente heel wat beroering. Toen de landbouwer M. zijne koeien uit de weide wilde halen, bemerkte hij dat een der dieren een schot had gehad in den kop, het andere erg was gekwetst aan de heup. Een paard van den brouwer H., dat in een weide aan de overzijde van den weg liep, had een schot hagel in de borst. Hierbij bleef het nog niet. Ook in de weide \an den landbouwer De R., gelegen eenige minuten verder achter de Elderschuur, was een der dieren aangeschoten. De hulzen der patronen zijn gevonden. Bij zorgvul dige verpleging kunnen de dieren waar schijnlijk blijven leven. Omwonenden hebben tusschen een en twee uur in den nacht schoten gehoord. Tot nog toe is de dader onbekend. Het geheel lijkt het werk van een krankzinnige Men meldt uit Sittard Een brutale inbraak met diefstal had Zondag plaats in het naburige Lutte- rade: terwijl de kapelaan aldaar met zijne huishoudster in de kerk was, waar van de dieven natuurlijk op de hoogte waren, hebben deze in zijne woning alle kasten en laden doorsnuffeld, en wat van hun gading was, als eenige kostbaarheden en f 100 aan geld, mee genomen. De politie doet naar alle richtingen onderzoek. Uit Zaandam wordt geschreven: De nieuwe Hembrug is defect. Zij vertoont afwijkingen, die voorloopig het draaien ongewenscht maken. De brug is dicht en de treinenloop gaat dus geregeld, maar de groote scheep vaart is gestremd. Men meldt uit Dordrecht: De machinisten- en stokersbeweging alhier is geëindigd. Slechts vijf Rijn- sleepbooten van Dordtsche eigenaars hebben het contract nog niet geteekend. Volgens de Alkm Ct. is de heer Chr. G., wethouder der gemeente Me- demblik, op denzelfden dag veroor deeld tot: 1. 25 gld. boete of 5 dagen hechte nis voor het plaatsen van een gebouw op een waterkeeringsdijk, zonder ver gunning van het waterschapsbestuur. 2. 25 gld. boete of 5 dagen voor het doen graven in een waterkeeringsdijk, zonder vergunning van het waterschaps bestuur. 3. 150 gld. boete of 30 dagen, we gens het bouwen zonder vergunning (overtreding der bouwverordening). De wethouder trekt zich van de wet blijkbaar niets aan. Men meldt uit Putten op de Veluwe aan de Tel.: Zondagmorgen, ca. 9 uur is de uit richting Nijkerk komende auto, eige naar de heer Nienhuis te Amsterdam, met bestemming naar den heer Oud mans, op Schonenhorst alhier, op den circa 3 kwartier gaans rechten weg van Diemen naar Bijsteren, met de grootste snelheid, ongeveer als een sneltrein, voor de Chr. school te Hoef tegen een boom gereden. De kar vloog van het onderstel en kwam een paar meter verder gekanteld op den weg terecht. De chauffeur kwam er met den schrik af. Van de 5 inzittenden kwamen een heer en twee dames met lichte verwon dingen te voorschijn. Erger was het met twee anderen gesteld. De eigenaar der auto, de heer Nienhuis, oud 71 jaar, had eenige ribben gebroken en ook zijn borst bezeerd, terwijl de heer van Tien hoven, zoon van den commissaris der Koningin in Noord-Holland, een diepe wonde in het gelaat had, waardoor veel bloedverlies ontstond en ook nog andere ernstige verwondingen opliep. Te Amsteidam is bericht ontvangen dat de heer mr. Henrik Sillem, die een bekend bergbestijger was, te Cour- mayeur van een berg gestort en aan de gevolgen overleden is. De heer Sillem besteeg in vrijwel alle deelen der wereld, in Midden-Azië, Nieuw-Zeeland en Amerika bergen, die vaak nimmer te voren door menschen- voet betreden waren. Het was bij de bestijging van den Montblanc, dat de koene bergbeklimmer door een nootlot- tigen val om het leven kwam. Mei kvoedsel voor KindererienZi ekerj^ Ziehier wat Mej. Geertriuda Groeneweg, te Dubbeldam, zegt. Zij leed aan de maag, het orgaan dat het meest doet lijden en verouderen. Zij heeft ten slotte de Pink Pillen genomen en daarover schrijft zij ons het volgende: „Sedert langen tijd leed ik aan hevige maagpijnen. Ik kon bijna niets meer eten en alle dagen nam mijne zwakte toe. Het was zoover gekomen dat ik bijna niet meer kon werken. Zelfs des nachts vond ik geen rust, want ik werd gewekt door brandin gen in de maag en ik kon den geheelen nacht niet meer inslapen. Ik zag er zeer slecht uit. Ik heb verschillende genees middelen genomen, maar die hebben mij geen baat gegeven. Ik was ten einde raad. Toen heb ik een laatste proef willen nemen met de Pink Pillen, en dezen hebben mij dadelijk goed gedaan. Mijn toestand is snel verbeterd, ik kreeg opnieuw een goede spijsvertering, mijne krachten kwamen te rug en ik ging er goed uitzien". De Pink Pillen zijn zeer goed voor be dorven magen, d. w. z. voor magen die de kracht niet meer hebben hun verterings- werk uit te voeren. De Pink Pillen bezor gen hun die kracht doordat zij het ver armde bloed versterken, en dit rijke bloed, dat zij door de aderen doen stroomen, naar alle organen, de maag daaronder begrepen, de kracht voert die er niet meer aanwezig is. De Pink Pillen zijn ook onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht, algemeene zwakte, zenuwlijden. Prijs f 1.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepöthouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. BureerlSike Stand. Heusden, van 10 tot 17 Juli. Geboren: Elisabeth, d. v. L. Schilt en F. Konijn; Johannes, z. v. H. van Beersum en J. M. Liefaard. Rechtzaken. kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafzaken dd. 11 Juli '07. Openbare dronkenschapL. R., zwer vend, C. v. D., te Dussen, L. B., te Nederhemert, J. v. d. P, te Nederhe- mert f 5 subs. 3 d., J. r. d. B. te Heus den en D. M. V. te Veen 3 d., A. B., te Heusden f 6 subs. 3 d., G. v. O., te Heusden en J. V., te Veen f 15 subs. 3 d. Th. v. D., te Dussen, overtr. verord. Dussen 4 X f 3 subs. 4X13. E. J. v. B., te Werkendam, overtr. verord. Werkendam f 8 subs. 4 d. M. B., zwervend, overtr. verord. Sleeuwijk f 3 subs 1 d. A. v. M. te Almkerk, overtr. prov. reglement, f 2, sub. 2d; D. v. R. te Veen, idem, f 1, sub. 1 d. Overtr. rijwielregl.A. C. v. R., te Oss, J. v. d. A., te Haarsteeg f 3 subs. 3 d., C. J. de V., te Dussen f 3 subs. 1 d., M. de M., te Waalwijk f 5 subs. 5 d. F. J. G., te Werkendam, overtr. kin derwet f 25 subs. 10 d. Overtr. woningwet: F. J. G.,te Wer kendam f 50 en 25 subs. 20 en 5 d., C. W. D., te Werkendam, C. J. D. te Buren, f 10 subs. 5 d., G. C. v. de A., J. J. L. v. d. L., beiden te Elshout 2X12 subs. 2 X 2 d. K. v. d. B., te Heusden, overtr. drank wet f 25 subs 10 d. P. C. te Heesbeen, overtr. stieren reglement f 6 subs. 4 d. D. v. D., te Aalburg, overtr. leer plichtwet f 3 subs, 3 d. W. d. D., te Andel, een trekdier on beheerd laten staan f 4 subs. 3 d. G. v. d. L., te Haarsteeg, alsvoren, f 5 subs. 3 d. StraatschenderijW. v. d. P., te Dus sen f 8 subs. 3 d., J. v. d. S., te Wer kendam, 1 jaar proeftijd. M. v. d. B., te Heusden, overtr. visch- delict f 5 subs 2 d. 4aiibeMl«'dins;en. llarkfberichlen. Waterhoogte Maastricht (brug) 15 Juli 0.45 M. beneden 0. 1G 045 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 13 Juli 1.05 M. 0.49 M. N.A.P. 14 1.07 r 0.48 15 1.12 0.52 1G jj 1.05 0.51 .4d verten liëu. Heden overleed na een kortstondig lijden ons geliefd Zoontje in den ouderdom van 6 en een half iaar. C. v. d. MOOREN M.v. d. MOOREN geb. Donkersloot. Aalst, 12 Juli 1907. Gevraagd een nette door 't Hoofd der School te Babiloniënbroek tegen 15 Augustus. Direct g;evraag;d een voor noodhulp, tot 1 September wegens het vervallen van den dienstplicht van den tegenwoordigen. Brieven met opgave van verlangd Loon onder lett. R, bureau van dit blad. Ondergeteekende houdt zich beleefd aan bevolen tot geven van Tevens voor het Dirigeeren van Zangge zelschappen, Harmonie- en Fanfarecorpsen. Aanbevelend, «T. O. v. XViJü., Organist Evangelisch Luthersche Gemeente. Directeur „Heusdensch Harmonie" Koninklijk Goedgekeurd 20 April 1907, Staatscourant Nr. 77. Verkoop van De Ontvanger der Registratie en Domeinen te "W erkendam, zal in het Openbaar bij enkelen Afslag en zonder onraad i. Op Woensdag; 91 Juli 1907, des voormiddag? om 44 uur, in het logement van de Weduwe A. WINK te Werkendam, de Domaniale Tiendvruchten over 1907 onder De werken en Werkendam. II. Op Donderdag; 95 Juli 1907, des middags om 1® uur, in het Koffiehuis „Concordia" van K. VAN DEN BERG te Heusden, de Domaniale Tiendvruchten over 1907 onder Aalburg en Heesbeen. Bij hagelslag, overstrooming of andere rampen wordt de koopprijs verminderd. De kaarten liggen ter inzage en verdere inlichtingen zijn te bekomen bij voor noemden ontvanger. door Notaris KERKHOVEN, te Werken dam, op Woeuidag; '<51 Juli 1909, nam. 2 uur precies, in het café D. L. v. d. Wiel, a. d. Sasdijk aldaar, van ruim 9§ Hectaren uitmuntend te velde staande op de polders Kijfhoek en Krijntjesweide, onder Dussen; Mooke, Steen van Kloosteroord en Hoogen Hof, onder Made en Drim melen; Wil- helminapolder en Ippelschen polder, onder Dewerken; Muggenwaard, Eijerwaard, Kievits waard en Eij er waardje, onder Wer kendam. Alles in perceelen en breeder omschreven bij alom verspreide biljetten en bij gedrukte notitiën, welke gratis ten kantore van den Notaris verkrijgbaar zijn. Donderdag; 95 Juli 1909, des voormiddags 11 uur precies, in het voor malige RECHTHUIS te Emmïkhoven. Donderdag; 95 Juli 1009, des namiddags 3 uur precies, in het café WINK te Werkendam. Vrijdag; 3d Juli 1909, des voor middags ÏO uur, in het café WILHELM te Woudrichem. Zaterdag; 99 Juli 1909, des voormiddags 1© uur, in het café VAN GOOL te Almkerk. Zaterdag; 99 Juli 1909, des namiddags 9 uur. in het café DE LORM te Giessen. Bij biljet omschreven. Inlichtingen bij genoemden Notaris Kerk hoven en bij de blokers. door Notaris KERKHOVEN, te Werken dam, op Dinsdag; 30 Juli 1909, des nam. 1 uur precies, in het café Wink, aldaar, van over het nog loopend seizoen 1907, onder WERKENDAM en DUSSEN, op de polders: Klein Zalmpje, Klein Stukje, Hardenhoek, Donderzanden, Steenenmuur, Keizersguldenwaard, Buiten-Noord, Muggen- waard. en Dooyemanswaard. Dagelijks aanwijzing op de polders. 18 Juli. Prov. best. van Zeeland, lo. het leveren en atorten van steen voor het westelijk hoofd van de Wei ter- of Koopmanshaven te Vlissingea. Raming f 15000. 2o. Het herstellen van het Walenhoofd en het maken van twee aanlegtrappen voor loodssloepen aan het Wes telyk hoofd der Koopmanshaven te Vlisaingen. Raming f 5050. 24 Jnli. M''n. van Waterstaat, het heretellen en ver sterken van de oevervoorziening van den Lagen Hof of Brabander langs de Nienwe Merwede. Raming f 6200. 24 Jnli. Prov. beatnnr van Zeeland, het herstellen en het verwisselen van de ijzaren deuren der groote sluizen van het kanaal door Walcheren. Raming f 85.000. 25 Juli. Prov. beatnur van Noordboiland, het maken van eene oevervoorziening en het herstellen van het jaagpad langs den grooten Rijksweg van Amsterdam tot de grensscheiding der prov. Utrecht en Noordholland onder Laren, aan de N.-zijde van de Weesper trekvaart (Kenlsche vaart). Raming f 4000. 26 Jnli. Prov. beatnnr van Friesland, het verdiepen van de vaargeul door het Brakzand, bezuiden het eiland Schiermonnikoog, ten behoeve van het veer Schiermon nikoog-vasten wal in de provincie Friesland. Raming f 6550. 1 Aug Prov. bestaar van Noordholland, het op diepte brengen van eenige gedeelten van het Noord- hollandsch Kanaal. Raming f 10.000. 11 Juli. Prov. beatnnr van Zeeland, het verhoogen van dan havendijk te Hansweert. Raming t 400'', Minsts inschrijver A. van der Straaten Jr. te Hans weert voor f 3680. 11 Jnli. Prov. bestunr van Noordholland, het maken van eene oeverbekleeding op Vlieland. Raming f 3000. Minste inschrijvers C. O. Doeksen en J. C. Kooijman te Terschchelling voor f 2790. 15 Jnli. Prov. best. van Limburg, hat maken van boord voorzieningen langs de Zuid Willemsvaart in de gemeenten Weert cn Nederweert. Raming f 180 0. Minste inschrijver J. van de Berg te Weert, voor f 18,074. WERKEN BAM. Be zetting der boter ie d-te te eek op de markt 67'/s "f*-, de toinkels dut 72!/2 ets. per half kilo. Eieren f 0.95 de 26 etuke. ALMKERK. De zetting der boter ie deze teeek op de markt f 0.57'/i teinkels due f 0.62'/j per h. kilo. Eieren f 0.90 per 26 etuke. SLEEL Uk IJK. De zetting der boter bedraagt 73 ete. per half kilo en die der eieren f 1.05 de 26 etuke. Ohj CR 4f. 15 Juli. Op de re-markt muren ,»- ■n cam re tri 158 -un deren e» 8 nuchtere kaleer en, -rarran prist, n vu- - *el<rti e kaltkoexen f 180 U 270 kaJfvneezen f 140 200 melkkoeien ƒ160 2 20 tieee-en-halj'jarige ossen f ander halt-sar gr f 90 - 120 psnett neust100 a 140, pinken f 60 «100 graekalnere' f 80 e 35, nuehterr 'kalmeren f 12 18 - schapen A f lammeren - A per stut B >ter 0.70 a 0.75 per half kilo. vu 1 00 f 1.10 ver 26 stukt. kippen 0.80 a 1 10 eer stuk Sanpe-oerd 10 vette varkens, ven 21 8 cent al* kilo, 567 hippen f 8 1 12 'i-i Op da graanmarkt besteedde men voor: Ristar'. f 9 00 a 9.25. Roode dito 8.7» a 8.85, Witte dito 8 90 k 9 00 Inl. rogge 7.25 h 7.35. buitenl. d o 7.10 h 7.25, Oerst 5.10 k 5.20, haver 3.80 3.90, duivenboonen 7.60 k 7.70 blanwe erwten f a maia 75 pd. f 5.20, k 5.30, allei naar kwalite en per hectoliter verhandeld. ROTTERDAM, 15 Jul Tarwe. J arxpe, puiks 9 50 A f 10.——. Per 100 kilo ƒ11.«11.50, Cana.t Tartte fRogge De Kitte fl.— 8 00. poedt •n mindere a (verst. Winter f e -. Zomer f A Chere lier f Haver ƒ9. e 9.25. Boonen. Bruine. De b tt wal. 8.50 a f 10 50 goede en mindere soort f Witte Erwten. Kook fa RO't TERDAM, 1516 Juli. Op ie veemarkt team ér er. uanyevnerd 702 vette runderen, 915 stayer- dit 497 vette -n jrm kolver en, 210 nuchter* kalrerm 1453 vhapen of lammeren, 825 vorkent 172 biqgen. 0 *o te yeiten, 48 vaarden veulens, ezels lie vriezen maren ais volgt runderen 1/ -vei. 78 i i. aual. 66 'entkalveren l< steal. 85 tem ie quel. 70 tent lehanen lv qxial. 45 tent, ie quai. 40 tt. varkens 46 49 et., lieht ioort 44 b 45 •trs per kilo. Zeruicethe eierm 3.80 4.00 Overmaaseeht dits 4 00 A ƒ4.20 de -00 stuke- Op de botermarkt teerden aangeroerd 89/8 tn 48 t ton, en 802 ttukken a k. kilo prqjs la fual. f 49 quel. '45 3 nu) 42 *»-**■ kali (55 70 m'\. n 9) DIENSTBODE, TEilijT Tiendvruclilcn. van door

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 3