Bow-.lBi-snGrienilaM KINDER MEEL. De toevlucht der bloedarmen. OUNSTB03E p.«. publiek verkoopen: Openbare Verkooping veilen en verkoopcii: publiek verpachten: waren er ook marechaussee. Ter verduidelijking zij nog vermeld, dat de aannemer Jansen voor een paar maanden een stuk heeft geteekend en afgegeven, waarin hij verklaart, naar men zegt, op 15 Juli 1907 het gebouw ter beschikking te stellen van het be stuur, als op dien datum het gebouw niet gereed is, en aangezien dit tijdstip verstreken is en het lokaal niet klaar, wil het bestuur thans zijn rechten doen gelden. We vernemen nog, dat Zaterdag middag wevers het gebouw hebben be zet en het gereedschap der timmerlui daaruit verwijderd hebben. Ze zijn er gebleven, om het gebouw te bewaken. Men meldt uit Nijverdal, d.d. 5 Augustus, aan de Zw. Ot. Hedenmiddag te vijf uur heeft in het arbeiderslokaal Eendracht maakt Macht door het bestuur der vereeniging aan wijzing plaats gehad van nog uit te voeren werken, waarvan a.s. Woensdag de aanbesteding zal plaats hebben. De burgemeester was met den rijks- en gemeente-veldwachter aanwezig met vier bereden marechaussees ter bewa ring van de openbare orde. Alles liep kalm af, ook een vergadering van leden der vereeniging fabrieksarbeiders die plaats had ongeveer zeven uur. Fabrieksarbeiders zijn in het gebouw gebleven om het des nachts te bewaken. Voor de openbare orde bleef politie aan wezig. Des avonds is ook de officier van justitie uit Almelo ter plaatse ge weest. Men schrijft uit Twenthe De landlooperij en bedelarij neemt op het platteland onrustwekkende af metingen aan. Het bedelen gaat soms gepaaid met drankmisbruik en bedrei gingen. Het zijn veelal geen personen die werkelijk hulpbehoevend zijn en wien men gaarne uit liefdadigheid geeft. Neen, 't zijn mannen en vrouwen, nog in de kracht huns levens, die be delen echter onder het voorgeven, dat ze ziekelijk en gebrekkig zijn, tijdelijk geen werk hebben, etc. Men geeft ge dwongen, hier uit schrik, daar om van het lastige vragen en nog eens vragen ontslagen te worden, terwijl men meer malen hoort, dat de gebedelde centen in jenever omgezet worden. De veilig heid lijdt er onder. Het Mijn en Dijn wordt ook niet altijd geëerbiedigd. Men meldt uit Huissen aan De Gel derlander Donderdag werd nabij den Loodijk het lijk gevonden van den landbouwer P., die den vorigen dag met paard en karretje naar de Doesburgsche paarden markt was gegaan. Het karretje lag in den greppel en het paard stond erbij. Hoe zich het ongeval heeft toegedragen, kan niet met zekerheid gemeld worden. Op het stoomschip Heredale, gelegen hebbende aan paal 11 in de Maashaven te Rotterdam en Maandagavond naar zee vertrokken, stelde men Maandag middag vast, dat -een paar bootwerkers moedwillig gereedschap, toebehoorende aan de corporatie de Volharding, heb ben vernield of beschadigd. De politie, aan boord tegenwoordig, bleek door het verzet van de andere zich op dit stoom schip bevindende bootwerkers, onmach tig de daders te arresteeren, waarom meer politiehulp en ook een afdeel'ng mariniers van de Noordbrabant werd te hulp geroepen. Ook daarna bleven de gezamenlijke bootwerkers weiger achtig, hun beide kameraden te laten medevoeren, maar toen daarop van den commandeerenden officier het bevel weerklonk: „laad de geweren", was het verzet gebroken. De beide bedoelde bootwerkers zijn ver vol gens onder politie- en militair geleide van boord en naar een politiebureau gebracht. De dames Caroline Beijerinck, 24 jaar oud, wonende in Den Haag, en Anna Pitlo, 35 jaar, onderwijzeres te Leiden, met vacantie te Chanionix, bestegen Zatordag den Mont Anvers. Op een kilometer van het hotel van den Mont Anvers raakte eensklaps een reusachtige steen van den berg los en raakte mej. Beijerinck aan het hoofd. Het meisje werd door den hevigen schok omvergeworpen. Hare vriendin zag, dat zij een diepe hoofdwond had. De dood was onmid dellijk. De ouders van het slachtoffer in Den Haag zijn door den burgemeester van Chamonix verwittigd. De beide toeristen waren daags tevoren uit Martigny (Zwit serland) aangekomen. Omtrent den geheimzinnigen dood van het meisje te Gronsveld (Limburg) wordt thans gemeld: De lijkschouwing heeft niets verdachts opgeleverd, zoodat aangenomen moet worden, dat het geweer vanzelf is afge gaan en het meisje getroffen heeft. Uit Rotterdam wordt geschreven Zaterdagmiddag half vijf kreeg vrouw van der S., wonende in de Bagijnen- hofstraat twist met A. G. v. M., een doofstom meisje, dat in de Lange To renstraat woont. Zij viel de doofstomme aan en verwondde haar met een mes in het gelaat en op het hoofd. Even daarna kreeg dezelfde vrouw van der S. het in de Bagijnenhofstraat te kwaad met de dochter van R. uit de Wijde Broedersteeg, welke laatste spoedig door vader, moeder en haar broeder J. H. R. ter zijde werd gestaan in het algemeen gekijf, dat heel de Wijde Broedersteeg en Bagijnenhof straat op stelten zette. Vrouw van der S. kreeg harerzijds steun van haar zoon M. v. d. S. die, toen hij zag dat de geheele familie R. zijn moeder te lijf wilde, een groot mes te voorschijn haalde en hiermede al zwaaiende en stekende J. H. R. in de linkerzijde zoo ernstig verwondde, dat zijn opname in het Ziekenhuis noodzakelijk was. De politie arresteerde den dader en sloot hem voorloopig op het bureau op. Ook zijn moeder volgde haar zoon weldra derwaarts in verband met de verwondingen, die zij het doof stomme meisje toebracht. Uit den Haag meldt men: Naar men verneemt, is thans de schade, veroorzaakt door de inbraak in het magazijn van den heer M. J. Goudsmit, juwelier, Passage alhier, met de betrokken verzekeringsmaatschappij geregeld. Door die maatschappij is op zeer coulante wijze de zaak behandeld, met erkenning harerzijds van de volkomen betrouwbaarheid en eerlijkheid van den heer Goudsmit. Men meldt uit Oegstgeest Zaterdagavond werd door een auto mobiel, komende uit de richting Leiden, een zoontje van den heer H. in de Kerkbuurt alhier overreden, met het treurig gevolg, dat de kleine bijna on middellijk dood was. De auto behoort aan den heer Etman, te 's-Gravenhage. Of hier schuld is bij den chauffeur zal worden onderzocht. Naar wij vernemen, hebben zich bij den landbouwer W. v. E., die de vorige week van Ede werd overgebracht naar het huis van bewaring te Arnhem, wegens poging tot moord op zijne vrouw, verschijnselen vankrankzinnigheid voor gedaan. Zijn wij wel ingelicht, dan heeft hij in het huis van bewaring ge tracht zich van het leven te berooven. Volgens zijn familie deed hij vroeger ook meermalen zeer vreemd. Uit Breda wordt gemeld Aan het station is gisterenmorgen door de marechaussees gearresteerd de brievenbesteller R uit Ginneken, ver dacht van verduistering. Gisterenochtend is aan het strand te IJmuiden een der lijkjes van de Don derdag verdronken jongens van het St. Aloysiusgosticht te Amsterdam aan gespoeld. Het lijkje is dat van W. Nobert. Het zal te IJmuiden worden teraardebesteld. Een treurig ongeval had gistermor gen nabij Franeker plaats. De melk rijder W. had zijn 7-jarig zoontje bij zich op den wagen. Het kind viel er af en de vader kon onmogelijk zoo vlug den wagen stilhouden. Het kind werd overreden en met verbrijzeld hoofd, naar men zegt, opgenomen. De geldswaardige papieren ter waar de van 3 millioen mark, te Wijk op het Noord-Friesche eiland Föhr aan strand gevonden, zijn gebleken niets waardige cheques op de Doversche bij bank van de National Provincial Bank of England te zijn. Een klant van de bank heeft bij verandering van adres een half jaar geleden een hoop cheques en andere papieren in een zak buiten Dover in zee laten werpen Die che ques zijn nu op Föhr aangespoeld. PlaalselDk Mleuws. HEUSDEN, 7 Augustus. Aan de Maaszijde is aan den scheepswerf een steiger aangebracht, die zich met eene brug verbindt met den vasten wal. Naar wij vernemen is zulks noodig om over het rijksgedeelte het particulier terrein te naderen. Het Rijk toch geeft wel passage over het inpacht gegeven gedeelte, maar laat niet toe dat daarop verhooging van grond wordt toegestaan. WERKENDAM. Het aantal gegadigden tot aansluiting aan de Gasfabriek is reeds tot 260 gestegen. De heer J. Ippel Jz. heeft ontslag genomen als diaken der Ned. Herv. Gem. alhier. SLEEUWIJK. Aan het hulppostkan toor alhier werd in den loop der maand Juli in de Rijks-postspaarbank ingelegd f 823.90, verdeeld over 57 inlagen. Terug betaald werd f 578.35. BIESBOSCH. Bij de gehouden publieke verhuring van naweide werden hooge prij zen besteed. Er was veel ambitie't voor uitzicht is nu niet zoo erg gunstig, zoodat •r duurder werd gepacht dan verleden jaar. Men bood gemiddeld f 20 30 per bunder. HERPT. Naar wij vernemen is de ke gelclub door „Vriendschap stóm verbon den" alhier voornemens op Zondagen 18 en 25 Augustus en 1 September een kegel wedstrijd te houden om pryzen, waaraan ook honoraire leden deel mogen nemen. BOMMELERWAARD. Door het gure weer der vorige maanden is het rijpen der graangewassen zeer ongelijk; waar op de eene plaats met maaien kan worden aan gevangen, daar moet elders nog op het rijpen gewacht worden. Toch mag de oogst niet ongunstig worden genoemd. Erwten. Laat rijp. Het stroo heeft door het nat veel geleden en is weinig waard. Aardappelen. Gelukkig valt in den knol weinig of geen ziekte te bespeuren; het loof is grootendeels afgestorven. Het is een middelmatig beschot. In de vroege aardappelen weinig handel. Peeën. Buiten verwachting de laatste weken goed gegroeid. Stand gunstig. Toemaat en naweide. De laatste re gendagen en het zachte weer hebben veel gras gegeven, zoodat het vee om te weiden overvloedig voedsel vindt, wat op het vet worden invloed heeft. Veulens. Drukke handel; 3 maanden oud, brengen zij op van f 150 tot f200. De prijs van slacht en kalfvee is onder- uitloopend; weinig handel; oorzaak wordt gezocht in het voorkomen van mond- en klauwzeer. HER WIJNEN, 3 Aug. Een brutale dief stal heeft hier op klaarlichten dag plaats gehad bij R. van Zanten, rietdekker. Terwijl de bewoners van huis waren ge weest van half zeven des morgens bemerk ten zij bij hunne tehuiskomst des middags om 12 uur, dat het slot van de deur ver broken was. Binnen gekomen zagen zij beide kasten blijkbaar met een beitel ge opend. Een zakje met rijksdaalders, inhou dende 9 of 10 stuks, is meegenomen. Uit een ander zakje zijn gehaald 2 guldens, 2 halve guldens en 2 kwartjes; 2 rijksdaal ders zijn erin gebleven. De justitie doet onderzoek. VEEN. Met genoegen kunnen wij van hier melden, dat na gehouden vergelijkend examen de heer J. N. Weeda, klerk le kl. der Posterijen en telegraphie te Rotterdam, heden benoemd werd tot adspir. commies bij dat dienstvak. Genoemde heer heeft gebruik gemaakt van de gelegenheid, die de Regeering sedert eenige jaren heeft open gesteld voor jongelieden, die lust in de studie hebben, om zonder surnumerair te zijn geweest, commies te worden en zoo doende zonder kostbare opleiding te hebben genoten tot de hoogste rangen bij den post en telegraafdienst te kunnen opklimmen. Het uitdoen der St. Jans- of zilver uitjes heeft een aanvang genomen. Het werk wordt vooral in de hand gewerkt door de schoolkinderen, welke hiervoor een week langer verlof hebben gekregen. De uitkomst is bevredigend, en de prijzen zijn wel niet hoog, doch blijven stationair. Men besteedt tot f3.3.25 per 50 K.G. GAMEREN. Als man en vrouw of een heel gezin slecht of minder aangenaam met elkander leven zegt men wel eens, ze hui zen als kat en hond. Met recht kan men dat hier tegenspreken, men kan 't dage lijks zien bij Joh. v. Snijdam dat kat en hond het met elkaar uitstekend kunnen vinden. De hond laat zich geregeld zogen door twee jonge katjes, welke door de moederhond met de meeste liefde daartoe in de gelegenheid worden gesteld. De aardappelhandel is 31 Juli aan de beurs begonnen met geringe omzet en geen hooge prijs; de eerste partij, gedeel- lijk voor Duitschland, werd verkocht tegen f 1,80 per H.L. WIJK. Op Woensdag 14 Aug. e. k. hoopt de fanfare „Oefening en Uitspanning" alhier, met de zangvereeniging „Harmonie" te Aalburg eene gezamelijke pleizierreis per stoomboot Metta II, naar Utrecht te maken. De fanfare hoopt dan ook deel te nemen aan het muziekconcours te Zeist. Een mooie en goedkoope gelegenheid dus, voor liefhebbers welke de prachtige omstreken van Utrecht eens wenschen te bezichtigen. WAALWIJK. Uit onze gemeente en ook uit het naburige Baardwijk, zullen binnen kort een 40-tal personen naar Ame rika vertrekken. Amerika schijnt ook voor de bewoners der Langstraat nogal aan te trekken want reeds vroeger zijn er van hier al geëmigreerd; en 't lijdt geen twijfel, dat, als de komende berichten gunstig zijn, er meer zullen volgen. llGEZO^PEl. Wat studie en volharding vermogen dat hebben we weêr opnieuw bewaarheid ge zien in de zoo bij uitnemendheid geslaagde muziekuitvoering van het fanfare-corps „Wilhelmina", ter gelegenheid van den 50sten verjaardag van onze beminde Ko ningin-Moeder. Voor een openlijk woord van erkenning daarvan aan de werkende leden vragen wij beleefd een plaatsje in uw blad, maar tevens ook om in den heer van Wijk te huldigen den ijverigen en tactvollen direc teur, die met zijne groote gaven het werk van den heer van Heusden heeft voortge zet om het gezelschap te maken tot een sieraad van de gemeente. De opgewekte stemming, die er heerschte en de onverdeelde aandacht waarmede de verschillende nummers van het programma werden gevolgd waren zeker wel het spre kend bewijs hoe ieder leefde onder den indruk van hetgeen ten gehoor© werd ge bracht. Wij vertrouwen dus, dat de dag van gister bij menig ingezetene bij wien de wensch tot instandhouding van het corps nog slui merende was, een prikkel tot opwekking zal zijn. Met dank, De Pink Pillen. In de gevallen van bloedarmoede is de reden van de gunstige uitwerking der Pink Pillen zoo eenvoudig, zoo helder dat een kind haar gemakkelijk kan begrijpen. De bloedarmen, de bleekzuchtigen verkwijnen en 6terven door dat zij gebrek aan bloed hebben, of dat hun bloed te arm is. De Pink Pillen geven bloed, zij verrij ken en zuiveren het bloed. Zij zijn de ze kerste toevlucht voor de verzwakten en de uitgeputten. Door zich onder de bescher ming der Pink Pillen te stellen, zijn zij verzekert van de genezing, en na een lan ger of korter gebruik, al naar de gevallen, schrijven zij zooals ons heden Mejuffrouw C. Noorlander te Krimpen a.d. Lek schrijft: Ik ben begonnen met de eetlust te ver helen; ik had geen kleur meer, en mijn spijsverteering was zeer moeielijk en te gelijk zeer pijnlijk geworden. Ik had geen nut van hetgeen ik at, want ik verma gerde spoedig en mijne krachten vermin derden met den dag. Mijn gezondheid ging achteruit en alle dagen gevoelde ik nieuwe kwalen, schele hoofdpijn, duizèlingen, ver blindingen, benauwdheden. Dikwijls had ik van de Pink Pillon hooren spreken, en ik kende verscheidene personen die door die pillen genezen waren. Toch had ik ze niet dadelijk genomen, maar eerst genees middelen gebruikt die mij waren voorge schreven daar deze echter geen de minste uitwerking hadden, nam ik de Pink Pillen. Reeds na één doos gebruikt te hebben was mijn eetlust teruggekeerd en kwam ik een weinig op krachten, ik had minder last van benauwdheid. Ik heb toen gedurende eenigen tijd het gebruik voortgezet en ben volkomen genezen." Hoevele vrouwen zijn er krachtig en in volmaakte gezondheid? Altijd hoort gij dezelfde antwoordenIk gevoel me niet heel wel! Ik ben steeds vermoeid! Indien gij u zelve ondervraagt, zijt gij er misschien niet ver van af ook zulk een antwoord te geven. Dat komt doordat alle of bijna alle vrouwen arm bloed hebben, dat zij bloed noodig hebben. De Pink Pillen bezorgen bloed bij iedere gift. Zij geven aan de vrouwen wat dezen ontbreekt. Zij zijn onovertroffen tegen bloed armoede, bleekzucht, neurasthenie, alge- meene zwakte, maagkwalen, rheumatiek, schele hoofdpijn, zenuwpijnen. Prijs f 1.75 de doos, f 9.per6doozen. Verkrijgbaar bij Snabiïié, Steiger 27, Rot terdam, hoofddepóthouder voor Nederland en Apotheken. Franco toezending tegen postwissel. Mei kvoedsel KindererienZieken, Heusden, van 30 Juli tot 6 Augustus. Werkendam, van 26 Juli2 Aug. Aanbestedinsen. Marktberichten. Waterhoogte Maastricht (brug). 5 Aug. 0.52 M. benedon 0. 6 0.52 Advertentie». SÊËS^ Allen, die iets te vorderen hebben van, of verschuldigd zijn aan de nalatenschap van wijlen JAN VAN DER MOOREN te Genderen overleden den 14den September 1904, wor den verzocht daarvan opgave te doen ten kantore van Notaris DE VOCHT te Waalwijk vóór of op 15 Augustus a.s. In een klein gezin wordt voor dadelijk gevraagd een Brieven fr., lett. It bij den Uitgever van dit blad. VAN Notaris KERKHOVEN, te Werkeiulam, zalXaterda^en ÏO en 2-1 Augustus 1907, telkens des nam. 2 uur precies, in het café VAN GOOL, te Alm kerk, voor den heer L. BINS BERGEN. De onverdeelde helft in: Emmlkhoveii. 2.4>1 (SO H A. Itouwland, aan de Molensteeg, sectie D 37. 0.08.80 II.A. Qriciidlaiid, nabij den Waardhuizenschen weg, achter J. de Pender, sectie B 274. Mussen. 3 259U II.A. lAei-en Itouwland aan de Kornsche Buitenkade, in den Z.H. of Dussenschen polder, sectie D 110 on „09. Voor het geheel Emmiklioven. 1.1940 H.A. Csiriendiand, in den Duil, aan de Bansloot, setie B 127. Breeder bij biljet omschreven en inlich tingen te bekomen ten kantore van den Notaris en bij Teunis Biesheuvel, a.d. Oudendijk, te W o u d r i c h e m. Notaris KERKHOVEN, te Werkendam, zal Woeiisd'^ 21 Augustus 1907, des nam. 6 uur precies, in het Café KIEBOOM, te AAoti- drichem liet FRVITGEW1A uit de boomgaarden: onder llitwfjk, van de dames v. Eeten onder liVoudricheill, van notaris mr. H. Scholten en van den heer A. Naaijen onder Werkendam, van Mevrouw de KlerkSigmond en van Mej. G. A. Sigmond en nabij Werkendam van den heer A. Wink. Alles breeder bij biljet omschreven. Notaris LODDER te ANDEL, zal op AAoeusdag 14 Augustus 1907, des voormiddags 1© uur, in de herberg van J. VOS te teen, voor den heer P. L. Honcoop te Heusden en mevrouw Bax te Oosterbeek, om te weiden, 1. de Heuff met de vier morgen; 2. de vier morgen 3. de Staart, het Waardje, acht hond en drie morgen; 4. de 8 hond, de lage morgen, de 4 hond en twee perceelen op de tien hond; 5. de lange akkers, de korte akkers en de oude Griend; 6. de Kill met de plaatjes. Om te hooieu, de nieuwe griend in drie perceelen, het bovenste weike. He Ilaver, uitmuntend te veld staande op het bene denste weike in twee perceelen. Veen, 3 Aug. 1907. Geachte Redacteur! Eenige Abonné's. voor Burgerliike Stand. Ondertrouwd: H. Bessem, j.m. 28 jaar en J. J. M. de Bruijn j.d. 30 jaar. Geboren: Gerardus Wouter, z. v. A. J. Achterdenbosch en W. Kamerman. Ondertrouwd: Huibert Herks 28 j. met Margiena Hendrika van den Heu vel, 30 j. Getrouwd: Leendert Hoogondoorn, 27 j. met Catharina Cornelia van Oord, 22 j. Geboren Arie, z. v. H. Visser en J. KapelHuibert Willem z. v. H. Kant en G. J. Vervoorn; Gerrit, z. v. A. van der Wiel en M. Dekker. 21 Aug, Min. van Waterstaat het maken van wer ken tot verbetering van den IJssel bij Kampen. Raming f 18.64". 26 Aug. Prov. b.-staar *an Utrecht, het maken en inhangen van twee nienwe beneden-schutdeuren voor de Konhginnesluis te Vreeswijk. Raming f 10.355. 5 Sept. Prov. bestuur van Noordholland, de ver hooging van gedeelte van den omringdijk op het eiland Marken. Raming f 5"00. WERKENBAAl. De tetting der boter it dete week op de markt 62'/j ett., in de winkels dut 67'/, ets. per half kilo. Ei-ren f 0.90 de 26 stuks. ALMKERK. De tetting der boter is dete week op de markt f 0.62'/j in de winkels dus f O.ÖI'/s per h. kilo. Eieren f 0.85 per 26 stuks. SLEET yiJK. De setting der boter bedraagt 70 ets. per half kilo en die der eieren f 1.00 de 26 stuks. BOM* CR tU, 5 Aug. Op dt veemarkt waren he den aan/ va srd 252 runderen en 7 nuchtere kalveren, waarvan de pry sen war n als volgt i Zware kalf koeien f 180 a 260 kal/vaarten ƒ140 210, melkkoeien f 160 a 220 twee-en-halfjarige oteen f a f anderhalf-jarige f 90 136, /uitte vasts %.-a f 100 a 140, tinken f 60 a 90 gratkalvreu f 25 e 50, nuchtere kalveren 10 a 18 - schapen f k f - lammeren f per stuk Boter f 0.65 e 0.70 per hal/ Hie, -teren f 0 95 f 1.00 vee Jfl tt-shs hippen f 0.70 a 0 75 Aangevoerd 31 vatte varkensr«n 20 tent osr half kilo, 667 biggen f 7.— 4 18.— per stuk. Op de graanmarkt besteedde men voer: Ristarwe f 9.75 a 10.Roode dito 8. 4 8.50 Witte dito 8 60 4 8 75 Ini. rogge 7.*0 i 7 40 boiUnl. d Vj 7.25 4 7.85, Gerst 4.90 4 5. 0. haver f 8.70 a 3.85, dnivenboonea f 7.50 4 7.6 M&awe erwten f 4 nasis 75 pd. 5.15, 4 5.25, alles naar kwalite't es per hectoliter verhandeld. HOITAKDAM, 5 Aug. Tim*. Jarige, puiks f 9 50 4 10.00. Per 100 kilo 10.50 til 50, Canada Tarwe f a Rogge De b'tte f 7.75 a 8 20. roede en mindere f a ©erst. Winter f-. Zomer f k fChevalier f f Haver f 9. a 9.25. Boonen. Bruine, h -i n f a. fgoede en mindere soort Witts fa f Erwten. Kooi f - ttOlJERDAJi, 5 6 Avg. Op Os emmrtt w»'-« k-den aangevoerd 780 vette runderen, 829 mager- dito 759 vetts en grojktslrersn.. 111 ascehtere kalveren 2102 'ehapen of lammeren, 975 varkens. 167 biggen hok- n geiten, 54 paarden, 2 veulens, - stelt De pryten waren alt volgtruruterrn 1» 78 tent ïv sual. 66 tent; kalveren -a 85 --rit, te fual. 70 tent sthaven lr qual. 50 »—>t *al, 45 li.; varkens 47 4 50 li., lieht snor' 44 46 'feet Hij) Fruitgewas. Ravenswaard.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1907 | | pagina 3