ONMISBAAR!! Wijksche poort - HEUSDEN, lood gebruikt. De zieken kregen allen hun meel uit dien molen. Menschen, die hun meel van elders hadden, wa ren dan ook gezond gebleven. Een telegram uit Mexico zegt, dat drie guai:o-eilanden op de kust van Yucaten verdwenen zijn. Er waren geen menschen op, maar voor de eigenaars is er voor duizenden aan guano ver loren gegaan. >*lMatHel(ik üieuws. HEUSDEN, 25 Januari. Door de Prancfurter Act. Ges. fürRhein und Mainschiffahrt te Frankfurt a. d. Main is aan de Naaml. Venn. Maatschappij voor Scheeps- en Machinebonw „Bergsche Maas" alhier, opgedragen de bouw van 2 sleep- kanen, ieder groot 300 last van de volgende afmetingen: totale lengte 56.90 meter, breedte 8 meter en holte 1.96. Gelijk met de vele opdrachten neemt ook het aantal werklieden toe en is dit thans reeds gestegen tot 71 personen. WERKENDAM. Vele schippers, die tot op heden gevaren hadden zonder zich om de ongevallenwet te bekreunen, kregen de zer dagen de nota's der Rijksverzekerings bank thuis, die niet alleen loopen over het afgeloopen jaar, doch ook over de daaraan- Voorafgaande jaren, die de ongevallenwet heeft gewerkt. Bij wintertijd en geen ver dienste voorwaar geen buitenkansje. Tot ouderling der Geref. Kerk A is benoemd de heer C. Ippel. ANDEL. De door de Zangvereeniging „Crescendo" gegeven uitvoering mag weder om uitstekend geslaagd heeten. De 10 ten grhoore gebrachte zangstukjes voldeden uit muntend wat wel het herhaalde applaus bewees Van de voordrachten voldeden ze ker het meest „Teun de Kippendief" en de „Jood in den val". Ook bracht den heer B. met zijn gr «,maphoon veel tot de gezel ligheid van den avond bij. DUSSEN. De hier bestaande Chr. Zang- vereen. „De Lofstem" is van plan a.s. Vrij dag hare tweede uitvoering te geven. Het programma ziet er keurig uit en bevat 16 xangnos. Ter afwisseling worden voordrach ten ten beste gegeven. De fanfare Wilhelm ina" heeft hare eere- en honoraire leden een prettigen avond bezorgd. Het concert zelf slaagde uitnemend. Eere haar wakkeren, fermen directeur, de heer E. Vingerhoets! Met den heer C. M. de Bont uit Dongen heeft de fanfare velen aan zich verplicht. 'tls een genot dezen populairen humo rist te hooren. AALST. Wegens het heerschen der ziekte onder de schoolkinderen is de school tijdelijk gesloten. VEEN. Een gehouden collecte ten be hoeve der Diaconie der Ned. Herv. gemeente heeft opgebracht de som van f 86.75. ALMKERK. Het mannenkoor „Halle lujah", alhier, is in gemengd koor omge zet. Directeur is de heer H. Romijn. DRONGELEN. Op 1 Februari a.s. hoopt de zangvereeniging „Nut en Genoegen" al hier haar eerste uitvoering te geven. H|nni>iilti«»d. Eergisteren waren, naar de Tel. uit goede bron verneemt, de volgende por tefeuilles aanvaard in het nieuwe mi nisterie: Mr. Th. Heemskerk Jzn., formateur, Buitenlandsche Zaken. Mr. E. R. H. Regout, Tweede-Ka merlid, justitie. Mr. De Marez Oyens, oud-minister, Financiën. Ds. A. S. Tal ma, Tweede-Kamerlid, Landbouw, Handel en Nijverheid. J. J G. baron Van Voorst tot Voorst, commandant van het regiment grena diers en jagers, Oorlog. I>e andere portefeuilles zijn nog niet definitief bezet. Het Nieuws v. d. Dag verneemt, dat de heer Michiels van Verduynen be stemd is om als minister van buiten landsche zaken op te treden in het nieuwe Kabinet. In de afdeelingen der Eerste Kamer is algemeen geklaagd over het nieuwe stuiverstuk. Het werd leelijk, onbruik baar en onpractisch genoemd. 't Werd door onderscheidene leden beter geacht om niet verder te gaan op den verkeerden weg waarop men zich thans bevindt, en zij gaven in overwe ging een nieuw stuiverstuk te laten maken. In hst Zuiden van ons land zijn de inbrekers de laatste dagen druk in de weer. Te Maastricht hebben zij ingebroken bij den rechter De Wit en bij notaris Merckelbach. Bij den eenen is, zoo meldt men f100, bij den ander f 400 gestolen. De daders zijn onbekend. Uit de woning van den koopman Wauben te Geleen, is een som van f 1000 ontvreemd, welke zich bevond in een kistje inhoudende gouden, zilveren en Duitsche munten en Duitsche en Ne- derlandsche bankbiljetten, alsmede een spaarbankboekje. By den likeurstoker P. te 's-Bosch werd de brandkast op zulk een mees terlijke wijze verrold en geforceerd, dat men vermoedt dat de beruchte Amster- damsche dieven hier aan 't werk zijn geweest. Een aanzienlijk bedrag aan bankpapier wordt vermist. Enkele dagen geleden werd te Hoe velaken, onder Amersfoort, het lijk ge vonden van H. v. d. H. Men dacht aan doodvriezen. Op loopende ge ruchten mengde zich de justitie in deze zaak. De sectie te Utrecht heeft als doodsoorzaak gevonden een ver bloeding in de hersenen, een gevolg van een slag, dien zekere H. R. het slachtoffer twee dagen te voren op het achterhoofd had toegebracht. Deze persoon is daarom in voorloopig arrest gehouden. Juffrouw Catharina Taillie, weduwe du Mez, is gisteren honderd en één jaar oud geworden. Geboortig uit het land van Cadzand, in Zeeuwsch Vlaan deren, woont zij de laatste jaren in bij haar dochter, de vrouw van S. R. Schuitemaker, in do Delistraat, te Rot terdam. De oude vrouw is nog helder van hoofd, maar erg doof eh zij helpt zich zelf nog in alles zonder hulp. Zij wordt geheel onderhouden door haar bijna 70-jarige dochter, wier man, Schuite maker, al twee jaar hulpbehoevend is en thuis zit. Door het houden van kostgangers tracht men in het gezin in de allernoodzakelijkste behoeften te voorzien. Uit Schoonhoven wordt bericht: Al weder heeft het ijs in de Lek bij deze gemeente zich vastgezet. Waar men Maandag en Dinsdag nog booten zag varen, is nu reeds weder een pad over de rivier. Te Hardenberg (Ov.) zakte gistermid dag de zestienjarige A. de Br., terwijl hij bezig was met schaatsenrijden, door het ijs. Zijne moeder, die dit zag, sprong te water om hem te redden, doch mocht daarin niet slagen. Zij zelf werd na veel moeite gered, doch de zoon is verdron ken. De aanraring der Harwich-boot. Woensdagmorgen ongeveer 5 uur heeft er ter hoogte van het vuurschip, tijdens dikken mist, een aanvaring plaats ge had tusschen het stoomschip Amsterdam van Harwich naar den Hoek van Hol land en het stoomschip Axminster, ko mende van New-York. Een van de pasagiers van de Amster dam gaf hierover het volgende verhaal Een minuut of vijf voordat de aan varing plaats had, was ik aan dek gegaan. Het was toen zeer mistig. Juist was ik weer beneden of het zei krak! Eerst een tamelijk zachte, dadelijk daarop een hevige kraak. En toen geschreeuw van de bemanning der beide stoombooten. De passagiers kwamen aan dek en voorzagen zich van reddinggordels. Ieder nam er maar een; ze werden niet uit gereikt. Sommigen deden den gordel verkeerd om; de bemanning verleende daarbij geen hulp. De zeelui waren naar de sloepen ge vlogen. 't Neerlaten van desloepen duur de betrekkelijk lang en scheen niet naar een commando te gaan. Onder de 56 passagiers waren mis schien 15 of 20 dames, die het eerst in de sloepen mochten gaan. Daar was ook een moeder met een zuigeling bij. Sommige passagiers, die bij de aan varing te bed hadden gelegen, waren half gekleed boven gekomen. Enkele minuten na de aanvaring stond er in de gang bij de hutten lste klasse al water; 't kwam de passagiers, die daar langs kwamen, over de enkels De sloepen roeiden bij kalme zee naar de Axminster, die bestemd was voor Rotterdam, maar al een etmaal voor anker had gelegen, wegens het dikke weer. Ongeveer halfzes waren de passagiers op de Axminster gebracht. Daarna wer den met de sloepen de mailzakken van de Amsterdam gehaald. De Axminster, waarin het water tot het eerste beschot stond, bleef eerst liggen. De Amsterdam, waarop o.a. de ka pitein en de loods gebleven waren, stoomde weg om te trachten binnen te komen. Toen de passagiers al geruimen tijd aan boord van de Axminster waren geweest, werd hun gezegd, dat zij de reddinggordels bij de hand moesten houden. De Axminster was toen ook gaan varen. Een loods was er niet aan booid. Tweemaal ontmoette men een schip, maar daar had men ook geen loods. Een derde stoomschip, dat stil lag en ook naar Rotterdam moest, had wel een loods, maar wenschte hem niet af te staan aan de Axminster. Langzaam werd verder gevaren, onder het geven van het noodsignaal. Dat is gehoord door den loodskotter Jan Spanjaard, die met stoom-op voor anker lag. De Jan Spanjaard kwam langs zij van de Axminster, de loods van den kotter kwam aan boord en zei„Geen gevaar! We zijn dicht bij de kust." Dat was een heele gerusstelling De passagiers gingen daarna over op de loodskotter, welke hun, na een heel kalme vaart, te ongeveer 10 uur aan den Hoeic aan wal zette. De Amsterdam blijkt te zijn ingeva ren even achter de commandobrug aan bakboordzijde. Boven water is de schade niet zoo groot. Onder water is een groote scheur ontstaan van de ankerketting van de Axminster. Die komt uit in het salon. Van de Axminster is de voorsteven ingevaren. Deze lag van den vloed ten anker. De Amsterdam koerstte blijkbaar juist op de boeg, is toen op het laatste oogenblik er voor langs willen gaan en toen had de aan varing plaats, met het stooten op de ankerketting. De Amsterdam is eerst naar den stei ger doorgevaren, maar toen zij zooveel water maakte is zij aan den Zuidwal tegenover het station op den grond gezet. Het aanvankelijk vermoeden, dat alle opvarenden van da Amsterdam, zooals de kapitein, de loods en de overige passagiers dachten, op de Axminster zouden zijn overgebracht, is helaas niet bewaarheid Nader bleek, dat één sloep met 21 passagiers, 3 stewardessen, 1 matroos en 1 hofmeester, totaal 26 personen, werd vermist. Vrijdag werd van den Hoek van Holland bericht Vannacht om vier uur vertrokken de Gouwzee en de Lauwerzee om de schipbreukelingen op te sporen en te ruim half twaalf stoomde de Gouwzee binnen met de vermisten, 23 in getal. Het schip, waardoor de boot na an derhalf uur roeiens aanstonds opgepikt is, is het Noorsche stoomschip Songa, kapein Johan Erland. De schipbreuke lingen, onder wie, de drie stewardes sen, nog twee dames waren, hebben het daar aan boord uitstekend gehad. Alleen de zorg over ongeruste familie leden, dis zonder bericht waren plaagde hen natuurlijk. Maar er is aan wal ze ker veel heviger geleden door vrienden en verwanten dan door de vermisten zelf. Dezen zochten voortdurend naar middelen om verbinding te krijgen met de kust voor tijding. En hedenochtend stelden eenige mannen zich beschik baar om met brieven en telegiammen in een roeiboot te gaan, toen omstreeks elf uur de Gouwzee allen uit hun isole ment in den mist kwam verlossen. Het ss. Wodan van L. Smit Co., dat gisterenmiddag omstreeks drie u ar werd uitgezonden om het ss. Amster dam, dat aan den zuiderwal te Hoek van Holland aan den grond zit, nog wat om te zwaaien, waardoor het veiliger zou komen te liggen, is toen het vóór de Amsterdam om wilde varen, door den stroom tegen den boeg van het vastliggende schip gedreven. Het anker van de Amsterdam drong onder water in de zijde van de Wodan, die, na zich los gerukt te hebben, on- middelijk begon te zinken en eveneens aan den grond gezet moest worden. De oud-gezagvoerder A. Bakker, aan den Hoek, die veertig jaar lang de zee heeft gediend, zeide dezer dagenVaren in mist, dat deden wij vroeger niet; nu doen ze het wel en ge ziet de ge volgen. Laat de kapiteins weigeren, al worden zij ook met ontslag bedreigd; er hangen te veel menschenlevens aan af en als het publiek dit voldoende aan het verstand is gebracht, dan zal het niet meer prijzen doch laken de stoom vaartlijnen, wier booten op tijd varen als het zóó dik van mist is. Prins Hendrik was om tien uur aan den Hoek aungekomen en was juist weer naar Den Haag vertrokken toen de Gouwzee met het blijde nieuws bin nenkwam, 't welk algemeen jammer gevonden werd. De Prins immers stelde zoo echt warm hartelijk belang in wat men vermoedde een nieuwe ramp te zijn. En na de Berlin is Zijne Hoogheid aan den Hoek met menschen en toestanden zoo vol komen vertrouwd. Men had Prins Hen drik met de beide heeren en den bur gemeester, zonder eenig opzien te wek ken, moeten zien wandelen langs het Kanaal naar den steiger van de Caland. Hoe hij zonder formaliteiten rond en vriendelijk een ieder aanspreekt, den kapitein, zoowel als den dekknecht, wanneer die aan boord toevallig in zijn buurt kwam, en er viel wat van de schepen te vragen. De Prins was van plan eerst naar de Amsterdam over te steken, en dan meezoekende, buitenuit in Schevenin- gen te landen. Dat dit voor den aan wezigen journalist een bezwaar zou wezen, om nu weg te varen uit den Hoek, was mee een reden, waarom de Prins dan maar weer terug zou keeren naar den steiger. „Eén ding is het echter niet" zei Z. H. het is geen Berlin-weer. Zoo als het toen geweest is, dat beleven we nooit meer!" Om op de Amsterdam te komen was een zeer bedenkelijke klauterpartij noo- dig over een losliggende plank, waarbij over de beijzelde slang van de pompende schepen moest worden heengeklommen. Monter ging de Prins voor, klauterde binnen door het nauwe poortje, bleef in stikke donker van den tunnel voorop. Niemand wist van het hooge bezoek. Een steward kwam prins Hendrik toe vallig tegen, die dadelijk als gids werd aangeklampt, naar de kritieke plaatsen. Overal was het glad van ijs, en met lucifers moest telkens bijgelicht wor den. In den salon xat de kapitein te ontbijten. Hartelijk van deelneming sprak de Prins hem aan, en verzocht hem voort te eten. Aan dek, bij de indeuking, herkende Z. H. Sperling. Met de armen van blijdschap uitgeslagen ging hij op hem toe, schudde hem de hand, en sprak een tijdlang over de Februari-ramp, en over de geredden, die de Prins nog tel kens opzoekt. Alles zonder ceremonieel, en als volkomen kameraadschappelijk. Na een poosje de klauterpartij weer terug. Met de hand boven de oogen uitzien naar de file van schepen die binnenkwam door den mist. „Zou het de Gouwzee soms wezen? Zouden ze iets weten van die arme menschen?" Aan allen die toevallig bij hem stonden, vroeg de Prins het. Maar de burgemeester zeide Gouwzee kon nog zoo lang uitblijven, en de kans op goed nieuws was zoo gering. Toen de Prins op het paleis terug was vond hij het telegramalle vermis ten zijn gezond en wel aan den wal. Het N. v. d. D. meldt: In het Binnengasthuis te Amsterdam is overleden de eenmaal zoo beruchte Jannetje Struik, de millioenen-juffrouw uit de jaren 1882 en '83. Men herinnert zich hoe zij daar en gedeeltelijk ook te Rotterdam, alles in rep en roer bracht door hare groote oplichterijen, gebaseerd op een gefin geerd verhaal omtrent een enorme erfenis welke haar deel zou zijn geworden. Goudsmeden, kleederwinkeliers en ho telhouders werden in grooten getale dupe van Jannetje, die maar kocht en bestelde en zich rond deed rijden door de stad, zonder eigenlijk een cent te bezitten. Eindelijk maakte zij het te bont en gingen de goedgeloovige leveranciers het zaakje mistrouwen, met het gevolg, dat de politie in den arm genomen en de bedriegster ontmaskerd werd. Jannetje een boerendochter uit den omtrek van Gorinchem en hare me deplichtigen, een broederen vieranderen, werden gerechtelijk veroordeeld. Zij, als hoofdpersoon, tot een gevangenisstraf van 5 jaren, benevens ('t was nog onder de oude rechtbedeeling) eenige geldboe ten van f 1000. Deze boeten, die zii natuurlijk niet betalen kon, werden in vrijheidsstraffen omgezet. In de laatste tien jaren liep Jannetje in den omtrek van den Dam te bedelen. Menigeen, die in de Paleisstraat wel eens een gilt toestopte aan een gebogen oud vrouwtje, leunende op een stokje, met een bleek gezicht, waarin nog een paar pientere oogen glansden, zal niet hebben geweten, dat dit de eenmaal zoo bekende oplichtster was, over wie in het geheele land gesproken werd. Jannetje is 60 jaren geworden en van de armen begraven. Maandag heeft een persoon, voorzien van een stok, een voetreis gemaakt over het ijs der Zuiderzee, van Elburg naar Amsterdam. Hij vertrok des mor gens 5 uur en bereikte omstreeks 4 uur in den namiddag zijne bestemming. Vóór den mond der Eem had hij we gens den stroom een groote omweg moeten maken. Al is deze waaghalzerij ditmaal goed gelukt, toch is het zeker geen voorbeeld tot navolging. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafzaken dd. 23 Jan. '08 Openbare dronkenschap: P. C. v. O. te Dussen, f 8 subs. 3 d.; M. W. v. O. te Werkendam, f 12 subs. 3 d.; J. v. d. B. te Heusden, 10 d.N. v. O. idem, 12 en 14 d.W. V. idem, 1 dag hech tenis met plaatsing in een rijkswerk inrichting voor den tijd van 6 mnd.; B. K. te Dussen, 1 dag hechtenis met plaatsing in een rijkswerkinrichting voor den tijd van 12 mnd. Overt, rijwielwet: B. A. van E. te Waspik, L. v. W. te Wijk, M. J.d. R. idem, Th. C. P. J. v. M. te Eethen, G. C. T. te Waspik, W. R. te Almkerk, A. C. S. te Heusden, ieder f 3 subs. 3 d.; D. v. d. W. te Rotterdam, f 8 subs 8 d.; L. v. d. B. te Genderen, f 2 subs 2 d.; J. A. P. te de Werken, f 12 subs 12 d. Misbruik maken van Gods Heiligen Naam: H. K. te Werkendam, 4 d. Burengerucht verwekkenH. K. te Werkendam, 2 maal f 5 subs. 2 maal 3 dagen. Overtr. ijkwet: E. v. d. P. te Heus den, 2 maal f 1 subs. 2 maal 1 d. Overtr. woningwetJ. H. te Dussen, f 3 subs 3 tl.; J, v. B. te Werkendam, 10 en f 20 subs. 2 maal 5 d. Overtr. stierenregl.: J. v. B. te Wer kendam, 2 en f 5 subs. 2 en 5 d.; A. S. te de Werken, f 2 subs 2. d.; W. S. idem, 5 en f 3 subs. 5 en 3 d.J. d. L. te Giessen, f 6 subs. 3 d.Chr. V. te Loon op Zand, 2 maal f 5 subs. 2 maal 3 d.J. A. d. B. te Capelle, f 5 subs. 3d.; W. F. K. te Besoijen, f 3 subs 3 d. Overtr. scheepsvaartregl.J. v. S. te Almkerk, 3 maal f 2 subs. 3 maal 2 d. Straatschenderij: L. B te Giessendam, f 10 subs. 3 dagen. Loopen over 6ens anders grond: P. v. d. T. te de Werken, f 3 subs. 3 d Overtr. vischdelict: W. W. te Wou- drichem, f 2 subs. 1 d.; J. O. te Well, f 5 subs. 2 d. Overtr. jacht-delict: A. v. S. te Els- hout, f 20 subs. 8 d., met verbeurd verklaring van den inbeslaggenomen wildstrik; M. v. O. te Heusden, 5 d. hechtenis met verbeurd verklaring vau den onwettig gevangen haas bevel tot uitlevering of betaling van 1 gulden, subsidiair 1 dag hechtenis. Overtr. leerplichtwet: J. S. te Wou- drichem, f 1 subs. 1 d. Overtr. herbergregl,Th. v. R. te Genderen, A. d. J idem, J. v. d. M. idem, ieder f 1 subs. 1 d.; G. B. idem, ontslagen van alle rechtsvervolging. Aan het bevoegd gezag een valschon naam opgeven: G. C. T. te Waspik, en B. A. v. E. idem, ieder f20 subs. 20 d. Yee laten loopen op eens anders grond: J. v. A. te de Werken f 12 subsidiair 5 dagen: Overtr. prov. reglement: J. S. te Woudrichem, vrijgesproken. Burgerlijke Mtand. Werkendam, van 17 tot 24 Jan. Geboren: Christiaan, z. v. G. Kornet en M. Bastiaanse; Francijna, d. v. A. de Keizer en T. de Haan. Marktberichten. Waterhoogte Maastricht (brug). 23 Jan 0.55 M. beneden 0. 24 0.50 Advertentie». Ondergeteekende betuigt bij deze in de eerste plaats zijn hartelijke» dank aan zijn patroon, den Heer H. G. ALBERS, alhier, voor de wijze, waarop deze den herinneringadag van zijn 25-jarigen dienst tot een aangenamen heeft gemaakt, en verder aan allen, die mede blijken van belangstelling hebben betoond. C. VISSER C.Bz. Werkendam, 25 Jan. 1908. Verkrijgbaar bij JOHs. VOS, PIANINO-, FIETS- en RIJTUIGK A ARSEN Korte 8 d 2) ets. per pak. WITTE- en BRUINE-BOONEN, SOEP-ERWTEN, alles puike qualiteit. KRENTEN 20 ets. per pond. APPELSTUKKEN 30 ets. per pond, PRUIMEDANTE 30 PRUIMEN 25 Verders alle Kruideniers- en Grutterswaren. Aanbevelend, JOH's. VOS. ZAkllOllkJE voor alle standen waarin op datum volgens olïicieele opgave voorkomen markten en kermis sen in Noordbrabant en voornaamste plaat sen in Nederland. In linnen omslag, tasch en potloodsluiting formaat 21 bij 9 cM. drie dagen per bladzijde prijs f0.75 twee - 0.80 één -1. In leer gebonden respectievelijk f 1.25 11.40 A&enda. 31 bij 16 één dag per blad f 1.50 id. met vloei doorschoten - 2.50 A jgenda. 39 bij 16 drie dagen p. blad -0.60 id. met vloei doorschoten - 0.90 Buvard-Agenda 44 bij 28 cM. elke week eene bladzijde, met vloei doorschoten, in portefeuille voor sous-main en Maande- lijksche Bureau Scheurkalender fl.75. Verkrijgbaar bij alle boekhan delaren alsook bij den Uitgever L J. VEERMAN, Hensden. HEUSDEN, 25 Jan. Op de botermijn waren, heden aangevoerd kilo. De prijs varieerde van f 1.2 L tot f 1 31. Keren van S'/j tot fi'/s ft. Granen. Tarwe t 6 50 «ƒ9.—, Rogge f 6 3 1 a f 6.90, Gerst f A 70 a f 6 20 Haver f +.40 a f 8.00. Kool zaad f Raapkoeken f af Lijnkoeken a f LAND FAN ALTENA. 24 Jan. Aardappelen. Vroege f -. -. Blauwe f 1.4' i a f 1.6 Zeeuwen, f J .80 k f 2 0 Jammen f k f Hooi ie quail, f 10 k f WD' 2e qual. (voor de pers) f 9 a 10,00 Klaverhooi f 11 k f 12.25, Wit stroo f k f Geel dito f k f Varkens tot een gewicht van 75 K.G.^ 88 k 40 ets. zwaardere 40 k 44 ct., Boter f 1.20 a 1.30 per K.G. Keren 1.10 k f 1.40 per 26. ALMKERK. De zetting der boter is deze week op de markt f <).6?l/2^e winkels dus f 0.67^/2 f®** fdlo. Eieren f 1.15 per *6 stuks WAALWIJK, 24 Jan De prijs der Boter was heden van f 1,28 a f 1 4' per K.G. Zetting f 1 84. hSOOIJh V, 21 Jan. He pr i Ier Hoter nas v 1.2' fal f 1 38 tani/evoerd 403 Kilo's. Eieren f 1.50 de 26 stuks GENDEREN Staat der uitbetaling van 6 Jan. tot 18 Jan. der Coöi Zuivelfabriek KOp Hoop van Zegen alhier Hoogste prijs f >0, laagste ƒ40 per 1 Liter. DUSSEN. 23 Jan De prijs der boter was heden van f l.tl a f *26. Aanvoer 183 K.G. Zetting l.?2. Eieren f l .2 de 26 stuks.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1908 | | pagina 2