JOHANNA SOPHIA RITMEESTER, BASTIANA JOHANNA, nabijgelegen geheel gevulde tanks te J uehouden. De schade door den brand aangericht beloopt 40,000 francs. Uit Montlouis, arrondissement Prades vOostelijke Pyreneeën) wordt geseind, dat daar zooveel sneeuw gevallen is, dat zij tot 1.50 M. hoog op de wegen ligt. De sneeuwopruimers van het beheer der bruggen en wegen kunnen onmo gelijk daarin voorzien. De postboden zijn niet aangekomen. De leerlingen der eerste afdeeling van de school voor kunsten en ambachten t« Ch&lons-sur-Marne hadden zich één verklaard met de leerlingen die uitge sloten waren, omdat zij met een zwaar stuk ijzer naar een der toezicht hou- dei den hadden gegooid en zijn aan het muiten geslagen. Nadat de prefect te vergeefs getracht had de opgewonden jongelui tot bedaren te brengen, ont sloeg hij de heele afdeeling. De school werd door soldaten bezet en de ont slagen leerlingen gingen onder militair geleide naar het station om naar huis gezonden te worden. Juist toen de laatste leerlingen van die eerste afdeeling naar het station vertrokken waren, het was toen half een, gingen ook de leerlingen van de tweede afdeeling zich verzetten. De prefect weer dadelijk naar de school waar hij zag dat de „oproerlingen" zich verschanst hadden in het hout magazijn, van waaruit zij met stukken ijzer gooiden en zij zich onledig hiel den met het inwerpen van de ruiten; dit alles onder het zingen van revolu- tionnaire liederen. Vergezeld van den directeur der school, liet de prefect de deuren openmaken en begaf hij zich te midden van de muitende schaar. Hij wilde, dat ze onmiddellijk aan het werk zouden gaan, maar dat wilden de leer lingen juist niet; ze weigerden het vlakweg. Toen bepaalde de prefect, dat ook de tweede afdeeling ontslagen was en dat de leerlingen onmiddellijk naar huis gezonden zouden worden. Eenige stokebranden van de derde afdeeling werden eveneens weggestuurd. Strenge tuchtmaatregelen zullen ten aanzien van de leiders van dit relletje genomen worden. Alle pogingen om de drie mijnwer kers uit do ondergeloopen schacht van do kolenmijn te Roachburn bij Carlisle te redden zijn opgegeven. Het water rees aldoor. Volgens de onder-directeur zal dat gedeelte van de mijn niet meer ontgonnen kunnen worden en heeft de maatirtwhappij daardoor een schade van f 3 0,000. En de lijken van de drie mijnwerkers van den ongelukkige, die niet bijtijds het lijf kon bergen, en de twee edelen, die te hulp snelden zullen in den put blijven. In den laatsten tijd vertoonen zich de Bulgaarsche benden ook in het wilajet Adrianopel, hetgeen op een overslaan der Bffigaarsche revolutionnaire bewe ging naar Thracië duidt. Men meldt daaromtrent uit Athene: Den 29en Januari omsingelden Turk ish e troepen een Bulgaarsche bende in het dorp Kleinvakoef. Vier komitadji's sneuvelden. Het gebied in die buurt moet een waar toevluchtsoord van Bul gaarsche benden zijn. Mogelijk zijn dus in de naaste toe komst weer tal van moorden te ver wachten, want de inwoners van het wilajet Adrianopel zijn voor 't meeren- deel Grieken. Volgens een bekendmaking van den Britschen postmeester van Fort Jameson in de North Eastern Rhodesia Govern ment Gazette zijn de postboden, die 8 September jl. de Europeesche en ko loniale brievenmalen te Fort Jameson moesten afleveren, nabij de plaats Mlilo in het Petauke-district door leeuwen overvallen. Teneinde zich te redden, is do«»r de postboden het prairiegras in brand gestoken. Volgens de gedane nasporingen is de op 3 Augustus van Southampton verzonden post gedeelte lijk door de leeuwen verscheurd, ge deeltelijk door het vuur vernietigd. Van de op 23, 24 en 26 Augustus van Bulawayo, Livingstone, Kalomo en Broken Hill verzonden posten was geen spoor meer te vinden. REklJIDM IklMG. Paarden keuring. De Gedeputeerde Staten der Prov. Noordbrabant, hebben besloten te be palen als volgt: In het jaar 1908 heeft keuring plaats van a. tweejarige hengsten in de provincie geboren c. merriën, mirstens 4 tot hoogstens 8 jaren oud; en wel: te Eindhoven, op Maandag 24 Februari van hengsten en op Dinsdag 25 Februari van merriën te Ons, op Vrijdag 28 Februari van hengsten en op Zaterdag 29 Fe bruari van merriën te Heusden, op Maandag 9 Maart van hengsten en op Dinsdag 10 Maart' van merriën te Bergen op Zoomop Maandag 16 Maart van hengsten en op Dins dag 17 Maart yan merriën te Zevenbergen, op Vrijdag 20 Maart van hengsten en op Zaterdag 21 Maart van merriën. De keuringen zullen aanvangen tel kens des voormiddags te 11 ure. Belanghebbenden, die hunne heng sten en merriën ter keuring wensclien aan te bieden, zijn gehouden daarvan 14 dagen vóór de keuring aan den se cretaris penningmeester der provinciale keuringscommissie, den heer C. J. J. Daniëls te 's Hertogenbosch, schrifte lijk en vrachtvrij aangifte te doen in onderstaanden vorm. Eigenaar van den hengst of de merrie: Naam Woon plaats Beschrijving van den hengst of de merrie Naam Kleur Kenteekenen Ouderdom Hoogte Ras, warmbloed, koudbloed. 's Hertogenbosch, 30 Jan. 1908. De Ged. Staten voornoemd, A. van Voorst tot Voorst, De Griffier, Wagen aar, 1. Gr. 3*l»ati«elHk Wieuws. HEUSDEN, 8 Februari. Op de scheepswerf alhier had een jong maatje, het zoonte van A. Kuipers, de on bedachtzaamheid om op een in aanbouw zijnd vaartuig achteruit te loopen, zoodat hij achterover van een aanmerkelijke hoogte kwam te vallen en bewusteloos werd op genomen. Bij onderzoek bleek dat een borstbeen en een der beenen gekwetst is. Hij is ter verpleging opgenomen in het St. Antonius gasthuis. HEESBEEN. De bevolking op 31 De cember 1906 bedroeg 1043 personen. Ge durende het jaar 1907 hadden de volgende veranderingen plaats Overleden 14 en vertrokken 50 personen, alzoo eene vermindering van 64. Geboren werden 28 kinderen en er ves tigden zich 66 personen,alzoo eene vermeer dering van 94 personen. De vermeerdering overtreft de vermindering mét 30, tenge volge waarvan de bevolking op 31 Decem ber 1907 bestond uit 1073 personen. In de maand Januari zijn in de gemeente reeds 7 menschen gestorven, dat is juist de helft van het geheel aantal sterf gevallen in het jaar 1907. EETHEN. Aan den zoon van onzen Predikant Ds. van Asch, die dit jaar onder de wapenen moest komen, is op zijn ver zoek, met het oog op zijn studie, een jaar uitstel van eerste oefening verleend. HERPT. Naar wij vernemen zal door den heer W. F. Hilwig, rijksveearts te Heus den, alhier een cursus in paardenkennis worden gegeven. Daar wij bij ondervinding het groote nut van dergelijke cursussen kennen, juichen wij het plan van den heer Hilwig zeer toe. Het Kerkbestuur der Ned. Herv. Ge meente alhier ontving met blijdschap van een belangstellende in de restauratie aan het inwendige van het kerkgebouw, een som van f 50. GENDEREN. Naar wij van zeer goed ingelichte zijde vernemen, zal het hoofd der Christelijke school alhier, de heer P. Lutein, zich binnen enkele maanden naar Transvaal begeven, waar hij eveneens bij het onderwijs werkzaam denkt te zijn. NIEUWENDIJK. De landbouwer Joh. van Breugel, wegens 't verweiden van aan mond- en klauwzeer geleden hebbend vee veroordeeld tot de hoogste boete is in hoo- ger beroep vrijgesproken. Woensdagavond zal hier voor de Ant'rev. kiesvereeniging in een openbare vergadering optreden Prof. P. A. Diepen horst, met het onderwerp: „Godsdienst is de zaak van elke persoonlijke overtuiging." ♦GIESSEN. De handel in aardappelen is alhier in de laatste dagen zeer vlug, terwijl de prijzen aanmerkelijk zijn ge stegen. Men besteedt thans voor Gelder- sche blauwe f 2.50 f 2.75 en voor Zeeuwen f 2.65 f 2.80 per mud. Sommige verbouwers van dit product zijn echter weinig toeschietelijk, daar men nog hooger prijs verwacht. Ter inschrijving voor de Nationale militie lichting 1909, hebben zich alhier 6 jongelingen aangegeven. Gister herdachten W. van Tilborg en zijne echtgenoote alhier hunne 50-jarige echtvereeniging. Uit schier alle woningen wapperde het dundoek. Vele geschenken van waardeering werden het echtpaar aangeboden. Wij wenschen, dat het van Tilborg en zijne echtgenoote nog vele jaren wel moge gaan. Itlrmenland. De Locomotief spreekt, in oen eerste artikel over het Atjeh-onderzoek, daar een hoogst ongunstig oordeel over uit. Het persoonlijke optreden van den gouverneur-generaal heeft, volgens het blad, het aanzien van gouverneur van Daalen onherstelbaar geknakt. De punten van onderzoek waren, hoe de meening van de hoofden en de bevolking is over de belasting en de heerendienstenten tweede de stand der gewassen, en algemeene klachten. Er is toezegging gedaan de haven van Segli niet te sluiten. De minister van binnenlandsche zaken, brengt ter kennis van belanghebbenden dat op 1 Mei bij de Rijkskweekschool voor onderwijzeressen te Apeldoorn en bij de Rijkskweekscholen voor onder wijzors te Nijmegen, Haarlem, Middel burg, Deventer, Groningen en Maas tricht, ten hoogste 24 kweekelingen kunnen worden geplaatst. Bij gelijke bekwaamheid en aanleg genieten die genen de voorkeur, die in de gemeente wonen waar de kweekschool gevestigd is, of die, elders wonende, zelf in de kosten van huisvesting en verpleging voorzien. Bij de aangifte moet daarvan door de ouders of voogden melding worden gemaakt. Zij die voor plaatsing aan eene van de Rijkskweekscholen voor onderwijzers in aanmerking wen schen te komen, moeten zich vóór 1 Maart aanmelden bij den directeur der Rijkskweekschool die zij wenschen te bezoeken, en zij die plaatsing verlangen aan de Rijkskweekschool voor onder wijzeressen te Apeldoorn, moeten zich vóór 20 Februari bij de directrice dier inrichting aanmelden. Het Centrum verzekert, dathetnieuwe Kabinet „niet tot een onmiddellijk be roep op de kiezers zal overgaan, maar alleen tot Kamerontbinding zal beslui ten, indien het een linkerbloc dwars op zijn weg vindt". Te Heerle, gem. Wouw (N.-Br.) heeft een hevige vechtpartij plaats gehad tusschen een tweetal stroopers, wegens een oude veete. Zekere Matthijsen werd door zijn tegenstander, J. Suikerbuijk, met een mes als 't ware doorkerfd. Over armen en handen werden hem verschillende sneden toegebracht, zoo ook in het gezicht, terwijl hij mede nog een steek in den schouder kreeg. De man zag er onkennelijk uit. De dader is in hechtenis genomen. Uit Nieuwkoop meldt men Woensdag had de beroepsvisscher No- teboom alhier, het geluk in den zegen, waarmede hij op den Nieuwkoopschen plas aan 't visschen was, 54 groote kar pers te vangen, zoowel inlandsche als edel karpers, die te zamen het gewicht hadden van 423 pond. Er waren in landsche onder van meer dan 25 pond en edelkarpers van 9 10 pond. V Het te Schiedam thuisbehoorende en door kapitein Koymans uit Rotterdam gevoerde stoomsohip Union II is Dins dagochtend in een sneeuwstorm nabij Alsum, Duitschland, in aanvaring ge raakt met een Egan-stoomschip. De Union II werd daarbij midscheeps ge troffen en zonk binnen eenige minuten. De zich aan dek bevindende kapitein spoedde zich naar de kajuit om zijn reeds slapende familieleden te redden. Echter stond de kajuit reeds vol water, waaruit de vrouw van den gezagvoer der zich ternauwernood kon redden. De drie nog slapende kinderen, oud 6 en 3A jaar en een van eene maand, konden helaas niet worden gered en verdronken. Het Egan-stoomschip be liep slechts lichte schade. Men meldt omtrent den doodslag te Hedel aan de 's Hert. Ct. Het onderzoek van het lijk van den verslagene A. van Dalen, heeft aan het licht gebracht, dat de dood is veroor zaakt tengevolge van schedelbreuk. Aan de politie is het na een uitge breid onderzoek mogen gelukken, als vermoedelijken dader aan te wijzen zekeren G. P. te Velddriel. Deze heeft echter bijtijds de plaat gepoetst. Na per fiets over Tiel naar Nijmegen te zijn gereden, is hij van daar naar het buitenland vertrokken. Zijn fiets is van uit Nijmegen via 's Hertogenbosch alhier aangekomen en door zijn broer afgehaald. Uit het onderzoek is geble ken dat de slag met een paal is toe gebracht. Te Raamsdonkveer sprong Maandag morgen, zoo meldt de 's Hert. Ct., de carbidbak der firma D. P. van Suijlikam Zonen door onbekende oorzaak met een vreeselijken knal uit elkaar. De onderste helft zakte door den vloer, de bovenste vloog met ontzettende kracht door het dak de lucht in en kwam in eene naburige weide neer. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. Uit Maastricht meldt men In den afgeloopen nacht is er een inbraak gepleegd in de Stationsstraat alhier, waarbij de dader door de politie werd gevat. Het is een Luikenaar en vermoedelijk ook de dader van andere inbraken. Men meldt aan de Tel. uit Oosterhout d.d. 6 Febr. Hedennacht, omstreeks halfvier, heeft bij den heer A. T., een vermogend leer looier, woonachtig op het Oosteind, een dorp, behoorende tot deze gemeente, een brutale inbraak plaats gehad. Na door het openschuiven van een raam zich toegang te hebben verschaft, is de inbreker gekomen in de kamer, waar het echtpaar T. te bed lag, heeft, na een kast doorsnuffeld te hebben, de daar aanwezige brandkast geforceerd en daaruit een bedrag van veertig gulden en een gouden horloge ontvreemd. Op dat oogenblik werd mevr. T. wak ker, en viel haar oog onmiddellijk op den bru talen kerel. Zij gaf een gil, waar door haar echtgenoot ontwaakte en de inbreker op de vlucht sloeg. Men meldt uit Waddinxveen aan het Dgbl. v. Gouda: De bakker P de Groot, die een gasketel heeft, waarin hij uit carbid zijn eigen licht stookt, wilde Woensdagmorgen met zijn knecht dien ketel schoonmaken en hield daartoe, meenende dat al het gas reeds uit den ketel was, een brandende lucifer bij de opening, waarop oogenblikkelijk een hevige ontploffing volgde. Het deksel van den ketel vloog door het plafond heen. De heer de Groot was geruimen tijd buiten bewustzijn. Hij heeft zware brandwonden bekomen aan hoofd en gelaat en zal waarschijnlijk een zijner oogen moeten missen. Ook den knecht werd een oog uitgeslagen, terwijl zijn arm zoodanig verwond werd dat deze vermoedelijk zal moeten worden afgezet. Hij is daartoe reeds naar het academisch ziekenhuis te Leiden vervoerd. Men meldt uit Gouda: Door de politie alhier zijn gisteren twee personen gearresteerd, die verdacht worden van het maken en uitgeven van valsch geld. De zaak is ontdekt, toen een wegens dronkenschap gearresteerd individu, een bekend straattype, werd gefouilleerd en daarbij eenige valsche guldens voor den dag kwamen. Een nader verhoor bracht aan 't licht van waar het valsche geld afkomstig was. Een direct ingesteld onderzoek had de arrestatie van twee personen, K. S. en P. H., tot gevolg. Beiden zijn knutse laars, half rijwielreparateur, half smid. Gereedschappen enz. werden in beslag genomen. Men meldt uit Tilburg: Ten huize van zekeren A. Venmans zijn na het gebruik van pannekoek de vrouw des huizes en vier der kin deren ongesteld geworden. Een 7-jarig meisje is ondanks geneeskundige hulp reeds bezweken. De overigen verkeeren nog in levensgevaar. Twee kinderen van een der buren die ook van de koek ge geten hebben, zijn eveneens ongesteld geworden. De politie deed de noodige inbeslagnemingen vooreen scheikundig onderzoek. Een later bericht meldt De justitie uit Breda heeft hier een onderzoek ingesteld in zake de vergif tiging. De uitslag hiervan is, dat aan geen misdaad, maar aan een noodlottige vergissing het ongeluk is te wijten. De zieken nemen in beterschap toe. De „Maas-en-Waalsche Courant" ver telt het volgende verhaal: Drie leden van de natte gemeente te D. hadden op zekeren dag samen nog 'n stuiver op zak en wel voor 'n kwartje dorst. Hoe hun dorst te les- schenP Goede raad was duur! Nood zoekt list. Fluks met elkaar overleg gende, hebben ze er dra wat op ge vonden. Een grap; koddig! De jongste der snuiters wordt er op uitgestuurd. Met een leege halve flesch in den eenen en een halve flesch water in den anderen zak stapte hij opge ruimd een kleine kroeg binnen. De geheele rijkdom, de 5 ets., zijn 'tspie- ringskeEen glaasje bier! Kaste- leintje komt er mee. Praatje over weer en wind en gruis lossen volgt. Gast haalt zijn leege flesch voorden dag en vraagt een halve liter klaore. 't Is voor z'n drieën. Hij krijgt h'm en steekt flesch met klaore in den zak. Hij vraagt op de pof tot 't schip leeg isNee, nee, zegt 't kasteleintje druk, nie poffen. Der stao genog van jullie te kraoien. Och toe, zegt stam gast, we zullen wel betaolen. Nee, nee, geef maar hier, zegt 't kasteleintje. Stamgast haolt flesch met waotor tegen stribbelend uit den zak en kasteleintje giet de flesch leeg bij de klaore. Stam gast stapt de deur uit, voor 't oog mopperend op 't kasteleintje, maar in wendig schik voor tien, dat 't grapje zoo goed gelukt is. 't Drietal pimpelde lekker van 't halve literke, dat er niks gekost ha. Een kwartiertje daarna komt er weer 'n klant om 'n wipperke en kreeg een tikske uit de aongelengde kraft. Hè, wat hedde 'm gewassehen, zeit ie. 't Is klaor waoter. Grasmest. Dat ook de weide en het hooiland moe ten bemest worden, wie twijfelt er tegen woordig nog aan 't Is maar de vraag hoe, waarmede Toch is die vraag niet moeilijk te beant woorden. Er is geen enkele reden, waarom het bouwland wel en het grasland niet zou moeten hebben een volledige bemes ting. Ook de weide moet dus, behalve Kalk (die gij waarschijnlijk reeds gegeven hebt) tot bemesting hebben Stikstof, phosphorzuur en Kali. Zonder de stikstof ontstaan er te veel klavers, zonder het phosphorzuur en de kali verdwijnen ze. Een uitstekende bemesting voor de weide en het hooiland (zoowel in het voorjaar, ms na de eerste snede) is daarom Ohlen- ciortt s speciale grasmeet, die opzettelijk voor weidebemesting vervaardigd is op de basis van Peru-Guano. Vooral de grassen hebben voedingstoffen noodig, die hun gedurende de gansche groeiperiode ten dienste staan. Dat vinden zij in de organische Peru-Guano, dus ook in genoemde grasmest. Wanneer men in Februari of Maart on geveer 500 800 K.G. van deze grasmest per Hectare uitstrooit, bespaart men zich een massa werk en is men er zeker van, dat de stikstof en het prosphorzuur en de kali gelijkmatig verspreid zijn. Het gras zal overvloediger en in betere kwaliteit groeien. Znre grassen, mossen enz. verdwij nen en de weide betaalt honderdvoudig het haar gegevene terug. BurserlHke §tand. Werkendam, van 31 Jan. tot 7 Feb. Geboren: Hendrica, d. v. C. J. Gij be en M. de Keijzer; Barend, z. v. B. Aanen en D. D. Schaddelee. Overleden: Geertje Potters, 70 j., echtg. v. Jacobus RuitenbergJohanna Sophia Ritmeester, 75j.Susanna Paans, 11 mnd. Dewerken en Sleeuwijk, van 28 Jan. tot 4 Feb. Geboren Peter, z. v. J. van der Pijl en M. Smits; Leendert Pieter, z. v. L. P. Hoegee en M. Duinhouwer. Overleden: Jan Arie Pruisen, 14 j. Nederhemert, over de maand Jan. Geboren: Eliza Christiaan, z. v. O. van de Werken en G. van DuijnenNi- colaas, z. v. J. van Bijsteiveld en W. van Wijnen; Matthijs Bertus Jan, z. v. G. J. de Weert en J. Dammers; Sophia, d. v. G. J. /an de Pol en G. Verheij Maria, d. v. M. de Weert en G. Bragt; Adrianus, z. v. A. Bouman en W. v. Eeten. Overleden: J. van der Vliet, 28 j A. J. van Dijk, 4 m.S. van de Pol, 2 weken. Giessen, over de maand Jan. Geboren: Cornelia, d. v. T. van Vugt en H. Heijstek; Pieter, z. v. A. van Vugt en J. Elshout. Ilarkfhertehten. Waterhoogte Maastricht (brug. W. 6 Febr. 0.45 M. boven 0. 7 0.45 Waterhoogte Heusden. Hoog; Water Laag Water. 5 Febr. 1.74 M. 1.64 M. -f N A.P. 6 1.76 1.50 7 1.78 1.52 m Advertentie». Heden overleed tot onze diepe droef heid na een korstondig lyden ons ge liefd jongste Dochtertje in den ouderdom van 1 jaar en 8 maanden. G. KUIJPERS. A. KUIJPERS— Bouman. Nederhemert, 2 Febr. 1908. Heden overleed, tot onze diepe droef heid, onze geliefde Zuster en Tante, Mejuffrouw in den ouderdom van bijna 76 jaar. Uit aller naam, J. C. PIECK. Werkendam5 Februari 1908. b. eenjarige hengsten in de provincie geboren HEUSDEN8 Febr. Op de botermijn Karen heden: aangevoerd kilo De prijs varieerde van f 1.31 tot f 1.4». Heren van 4 tot 4'/j ct. Granen Tarwe t 8.59 «ƒ8.81, Rogge f 8 5P af 7 .CO, Gerst f 5 79 a f 6 20 Haver f '.40 a f 7.80, Kool zaad f -Raapkoeken f af Lijnkoeken a f LAND VAN ALTENA. 7 Febr. Aardappelen. Vroege f -. - Blauwe t.S a f 1.8 Zeeuwen, f 1.60 h f 1 811, Jammen f af..' flooi I e qual. ƒ1" <t 12. 0 ">e qual. (voor de pers) 9' a 10 00 Klaverhooi /Ui ƒ13.00, Kil stroo af Geel dito f h f Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 38 i 40 cis. zwaardere 40 a 44 et Boter J 1.25 i 1.40 per K.G. Eieren f 1.00 k f 2 per 26. ALMKERK. De zetting der boter is deze week op de markt f II 6 1/2 de winkels dus f 0.671/2 per h. kilo. Eieren f 1.0O per 10 stuks KAALKIJK, 8 Febr De prijs der Boter was heden van f 1.29 af 1 40 per K G. Zetting f 1 34. f f.SOOlJ EN4 Febr. De prijs de.r Boter wat V m f 1 25 tot /U .42 Aangevoerd 501 Kilo's. Eieren ƒ1.30 de 26 stuks. DUSSEN 5 febr De prijs der boter was heden van f l.l 7 a f l 38. Aanvoer 1S8 K.G. Zetting 1.36. Eieren f 1.1 de 26 stuks ZALTBOMMEL Op de gehouden weekmarkt werden de volgende prijzen besteed Tarwef7 Sd) a f7 7 Haver f <.1° af 3.9 Garst f R.2"> a f 5.50 per H.L Boter f 0.70 a 1.8 per half K.G. Eieren f i." a f 1.2" per 26 stuks Biggen 5,50 a. f7 Ti, Konijn "n f .00 a f O. )1, Kippen f 0.00 ƒ0.0" per stuk GENDEREN. Staat d'r uitbetaling van 2" Jan. tol 1 Febr. der Coön Zuivelfabriek »Op Hoop van Zegen alhier Hoogste prijs f 5.40, laagste f 3.90 per loo Liter.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1908 | | pagina 2