Openbare Verhuring 163 Hectaren ffeitoemaat, Openbare Verkooping T11NDV1UGHTE1 N. T. le Tijdgeest A.van Dijk ifiZn., Heusden, floor Notaris KERKHOVEN teWerMam, Notaris KERKHOVEN tefertaflai: door Notaris KERKHOVEN te Wertaflam, Openbare Verkooping Openbare Verhuring WEITOEMAA.T, Openbare Verkooping Hoofdprijs loten f 50,000. Hoofdprijs palissen I00.0U0. eende krachten overmanden zij den in breker en waarschuwden de politie, die den ongenooden gast inrekende. Het bleek te zijn zekere Wilhelmus M., die voor een paar jaar uit Indiëte Doesburg was weergekeerd, nadat hij om zijn schandelijk gedrag uit den dienst was weggejaagd. Hij is naar Arnhem vervoerd om ter beschikking van de justitie te worden gesteld. Hij kon de gelegenheid niet vinden iets te ont- Uit Borger schrijft men Het omploegen van heideveld voor landontginning met behulp van Noord- Brabantsche ossen, alhier vroeger ge heel onbekend en in 1907 voor het eerst in deze streken uitgevoerd, heeft reeds zooveel opgang gemaakt, dat men in alle Oost-Drentsche gemeenten per ceelen veld vindt, welke op die wijze zijn omgewerkt. Gewoonlijk wordt zulken grond of in het eerstvolgend najaar met winterrogge bezaaid of in het volgend voorjaar met aardappelen bepoot. De ontginning van woeste gronden, als hier overvloedig zijn, gaat met reuzenschreden vooruit en het aanleggen van geheele boederijen op vroeger woesten grond, als bij Gasselte en bij Odoorn tot uitvoering gekomen, vindt meer navolging. Dr. M., een te Amsterdam gevestigd arts, die aldaar de laatste jaren uit sluitend in hotels woont, had laatstelijk, gedurende eenige maanden, zijn intrek genomen in „Palais Royal". In dat hotel wilde men hem echter om zijn zonderlinge wijze van doen en zijn bui tengewone lastigheid niet langer logies verleenen. Daarom was den dokter reeds sedert eenige weken de verdere huis vesting ontzegd. Toen Zondagavond een der directeuren, de heer Meijer, zich op zijn kamer begaf, haalde de dokter een revolver voor den dag en moet hij gezegd hebben: „Ziezoo, nu zullen wij eens afrekenen". De heer Meijer, die zeker vermeende te weten dat de re volver tot tweemaal toe ketste, bukte zich en greep den dokter bij de hand, waarin deze het gevaarlijke wapen hield. Toen ontstond een worsteling, waarbij de dokter moet gepoogd hebben het wapen op de borst van den hotelier te richten. Hij werd hierin echter verhin derd door eenige hotelknechts, waar van een reeds van den aanvang af ach ter den heer Meijer had gestaan, zoodat hij, ware de revolver afgegaan, over den heer Meijer heen, door bet schot zou zijn getroffen. De politie werd gerequireerd, de dok ter meegenomen naar den politiepost Molsteeg, alwaar de geladen revolver werd in beslag genomen. Kort daarna vervoegde de dokter zich, begeleid van een agent van politie, weer aan het hotel om zijn goed en zijn „vergiften" te halen. Begrijpelijkerwijze werd hem evenwel de toegang geweigerd met de bootschap dat men bereid was zijn in het hotel aanwezige bezittingen onmiddellijk af te geven. De kamer, waarin de grootste wan orde heerschte, was door de directie van Palais Royal afgesloten. In de Streek (N.-H.) breidt de typhus zich nog steeds uit, vooral in de dor pen Grootebroek, Lutjebroek en Boven karspel. Dezer dagen is weer een geval met doodelijken afloop voorgekomen, terwijl bij velen de ziekte van ernstigen aard is. Men meldt uit Alfen (bij Tilburg) aan de 's-Hb. Ct. De groote plaag, die onze bosschen teistert door de ontzaglijke hoeveelheid nonvlinders, wordt hier met kracht bestreden. In de drie laatpte dagen werden door schoolkinderen en parti culieren niet minder dan 34 kg. vlin ders en poppen gevangen, d. i. volgens matige berekening plus minus 300,000 (zegge driehonderdduizend) stuks. Veilig mag men aannemen, dat min stens een derde daarvan vrouwelijke vlinders zijn, en daar een vrouwelijke vlinder tot 200 eitjes legt, zouden hier door alleen reeds twintig millioen rup sen zijn vernietigd. 't Is te hopen, dat door volhardend ijverig werken do plaag worde afgewend. Men meldt uit den Haag: Naar aanleiding van de aanhouding van den gewezen kantoorbediende van de Eerste Hypotheekbank met of zon der Levensverzekering, die in December 1906, near hij toen beweerde, een be drag van f 21,540 door verliezen of door dat het hem ontrold was, vermiste, kan het volgende worden gemeld Vrij spoedig nadat de ontrouwe kan toorbediende, W. K. T. genaamd, het geld „vermiste", nam hij vrijwillig ont slag uit zijn betrekking bij bovenge noemde bank. Dit trok de bijzondere aandacht van de politie, die toen het aanvankelijk breed opgezette, doch bij gebrek aan resultaat gestaakte onder zoek opnieuw hervatte en den jonge man scherp liet nagaan. Aanvankelijk bleef de jongeman, die ongehuwd was en bij zijn moeder in woonde, hoogst eenvoudig leven. Toen hij blijkbaar dacht, dat in den loop der tijden de zaak was vergeten, begon hij een andere en meer weelderige le venswijze. Toch was dit nog niet van dien aard, dat justitie of politie aan leiding vonden om in te grijpen. In- tusschen bleef geen enkele handeling van den verdachte voor de politie ver borgen. Eindelijk waren er zoodanige gegevens verzameld en aan het licht gekomen, dat de justitie en politie de zekerheid kregen, dat van het verliezen of ont rollen van het geld geen sprake is ge weest en dat er alle grond was, om aan te nemen, dat de jonkman de hem door de Bank toevertrouwde gelden had verduisterd. Maandag werd door de justitie een huiszoeking gedaan in de woning van T. te Scheveningen. Daarbij werd ge vonden een polis van de maasschappij Kosmos en een bedrag aan bankpapier. Onmiddellijk in verhoor genemen, viel T. door de mand en bekende, dat hij het geld had verduisterd en voor een bedrag van f 20,000 zich een lijfrente had gekocht bij bovengenoemde maat schappij, terwijl hij de rest van het geld gedeeltelijk had uitgegeven voor levensonderhoud. T. werd nu gearresteerd en naar het huis van bewaring overgebracht. Over het plotseling overlijden van den te Tilburg welbekenden M. Kort hout, waaromtrent wij in ons vorig no. een mededeeling aan de 's-Hert. C. ontleenden, meldt de N. Tilb. C. Toen Dinsdagavond K. smoordronken langs den weg op den Beekschen dijk lag, koos de straatjeugd hem tot mik punt van hare baldadigheid en wierp hem met steenen. Dit duurde, totdat een viertal 18-jarige knapen den dronk aard op zijn verlangen naar de in de nabijheid liggende herberg van de Kort geleidden. Hier binnen getreden, trak teerde K. geheel uit eigen beweging, zijn helpers op een glas bier en vroeg voor zichzelf jenever. Uithoofde echter van den verregaanden staat van dronkenschap waarin de vra ger verkeerde, gaf de waardin hem water. Korthout betaalde onmiddellijk het geheele verteer, zonder daartoe in het minst te moeten worden aange spoord. Nadat de vier jongelui waren heen gegaan, begon vrouw de Kort het ge zelschap van haar gast te vervelen. Ze nam hem daarom bij een arm en zette hem buiten de deur. Dronken schap belette K. echter te staan en zoo viel hij neer met zijn hoofd op de stee nen. Toen de Kort thuis kwam, vond hij den dronkaard, dien hij opnam en aan den overkant van den weg in het gras neerlegde. En op dezelfde plaats vond men hem 's morgens dood. Dat de beide echtelieden de Kort herhaaldelijk door de politie onder vraagd zijn, ligt voor de handvan een arrestatie is echter hoegenaamd geen sprake. Vrijdagnacht werd op een bank in de Westerlaan te Zwolle aangetroffen een Duitscher, die in het bezit was van twee handvaliezen en van f 17000 in bankbiljetten van duizend gulden, die hij verklaarde bij een notaris te Dordrecht te hebben ontvangen om daarmede een voor hem in aanbouw zijnd ijzeren schip te betalen. Daar hij te Zwolle onbekend was en bang was, met 't oog op dat vele geld, in een logement te gaan, verklaarde hij die bank als rustplaats te hebben verkozen. Uit een later ontvangen tele gram van genoemde notaris bleek, dat hij werkelijk dat geld daar had ont vangen Bij een vechtpartij onder Hoofdplaat ter gelegenheid der kermis is in den nacht van Zaterdag op Zondag een landbouwersknecht uit IJzendijke le vensgevaarlijk door een messte k ge wond. De steek werd toegebracht inde linkerborst en is 3 centimeter breed en 5 centimeter diep. De vermoedelijke dader is gearresteerd en gevankelijk naar Middelburg gebracht. Maandagmiddag gingen de jongste zoon van den burgemeester van Hat- tem, baron Van Heemstra, en zijn neef je, de oudste zoon van het lid der Tweede Kamer, baron Van Wassenaer van Catwijck, zeilen op het Apeldoorn- sche Kanaal bij Hattem. Er was veel wind, het schuitje sloeg om de jongens konden niet zwemmen. De jonge Van Heemstra werd spoedig uit het water gehaald, maar hoewei twee uren lang al het mogelijke werd gedaan, de levens geesten konden niet meer worden op gewekt. Na een paar uur visschen is eerst het lijk van zijn neefje gevonden. De laatste was voor een dagje met zijn ouders over, om een familiefeestje bij te wonen. Vrijdagavond ontstond in de Lom bokstraat te Rotterdam een woorden twist tusschen den verlofhouder M. Kapitein, wonende aan den Breeden Hilledijk en zijn gehuwde zuster, die in de Lombokstraat woont. Nadat dit gekijf eenigen tijd geduurd had, voegde zich by den oploop die ontstaan was, de bootwerker G. Bos&ers, die als kostganger bij die zuster in woont. Hij trok voor die zuster partij, trad dadelijk hardhandig op en gafM. Kapitein een slag in het gelaat. Deze haalde nu een groot broodmes te voor schijn en ging hiermede den bootwer ker te lijf, hem een snede van af het linkeroor tot in den hals en een steek in de borst toebrengende. Dadelijk daar op zakte Bossers, die ontzettend veel bloed verloor, in elkander en binnen gedragen in de wasch- en strijkinrich ting van B., in de Atjehstraat, over leed hij kort daarna, volgens een doc- ter, wiens hulp werd ingeroepen en die den dood constateerde, vermoedelijk tengevolge van bloedverlies, daar zijn slagader ter linkerzijde van den hals was doorgesneden. De verlofhouder M. Kapitein, die het dadelijk op een loopen gezet had, meld de zich later bij de politie aan. Melkvoedsel voor Kinderen enZiek en./ iedere moeder Is verantwoordelyk voor de gezondheid harer kinderen. Voorzichtige moeders hebben dan ook altyd een afdoend middel by de hand tegen de ziekten die dikwyls de kindsheid bedreigen. De moordda dige ziekten der aderen zyn bloed armoede, bleekzucht, veroorzaakt door slapte van het bloed. Het meest afdoende middel tegen die ziekten is zonder tegenspraak de Pink Pillen. Moeders, denkt aan uwe verant- woordelykheid, denkt aan uw ver driet, indien, doordat gy hebt ver waarloosd het bloed uwer kin deren te herstellen en te verster ken, gy hen kwaamt te verliezen. De groei en de vorming putten het bloed van jongens en meisjes uit. In dien gy de voedingstoffen die het organisme in zeer groote hoeveelheid aan het bloed ontleent, niet vervangt, verarmt dit en het kind verkwynt. De Pink Pillen zyn de grootste hersteller van het bloed, de verkwikker der zenuwen. Dit is het middel dat gy gebruiken moet. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma's V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, en Firma Lamers <fc Indemans, te 's-Hertogenbosch, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. Prijs: fl.75 de doos, 9.per 6 doozen. Rechtzaken. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafz. dd. 17 Juli '08. Wegens openb. dronkenschap C. v. E. te Dussen f3 subs. 3 d., P. v. O. te id. f 10 subs. 3 d., A. O. K. te id., 3 dagen, A. v. B. te id., f 15 subs. 3 dagen; O. G. te de Werken, f 10 subs. 3 d.G. M. B. te Werkendam, f3subs. 3 d., C. d. K., id., f 5 subs. 3 d., N. H., id., f 10 subs. 3 d. J. v. d. G. te Heus den, f3 subs. 3 d., A. v. B. te id., f 10 subs. 3d. Ovortr. rijwielwet: A. M. te de Wer ken, f3 subs. 3 <1. Overtr. prov. reglementA. v. d. V. te Vlijmen, f2 subs. 3 d. Strooperij P. v. H. en G. V., beiden te Hedikhuizen, ieder f 10 subs. 10 d. Overt, leerplichtwet: J. B. te Hedik huizen, f2 subs. 2 d. Vee-invoer in verboden kring: A. v. P. en J. M. v. P., beiden te Sprang, ieder f 1 sub3. 1 d., met verbeurd ver klaring van het inbeslaggenomen vee. Overtr. IJkwetA. J. v. P. te de Werken, 2 X H subs. 2 X 1 d. Overtr. verord. Werkendam P. v. d. W. en C. v. d. N., beiden te Rotterdam, ieder f2 subs. 2 d. Overtr. vischdelict: P. N. te Andel, 2 X fl subs. 2 X 1 d., A. B. te Woudrichem, f20 subs. 10 d L. V. te Hedikhuizen, f3 subs. 2 d., J. v. d. B. te Heusden, f3 subs. 2 dagen. Straatschenderij M. C. v. O. te Wer kendam, IJ. v. S. te Woudrichem, en L. B. te idem, allen 2 jaar proeftijd teruggave aan ouders, O. d. W. te Dus sen, f6 subs. 3 d., J. v. B. te Dussen, f 8 subs. 3 d. Burengerucht verwekkenJ. v. B. te Dussen, f5 subs. 3 d. Loopen over eens anders grondA. v. B. te Heusden, f5 subs. 3 d. Vee laten loopen op beweiden grond: J. H. te Meeuwen, f 15 subs. 3 d. Overtr. StierenreglementA. V. te Almkerk, f 5 subs. 5 d., C. A. Q. te Meeuwen, 2 X f2 en f3 subs. 2 X 2 en 3 d., J. K. te Dussen, f6 subs. 4 dagen. C. P. v. H. te Almkerk, vrijge sproken. Vee laten loopen op eenig bouwland J. H. te Meeuwen, vrijgesproken. Aanbestedingen. Aanbestedingen. llarktbcHchten. Waterhoogte Maastricht (brug) 20 Juli 0.33 M. beneden 0. 21 0 25 boven Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 18 Juli 1.25 M. 0.50 M. - N A.P. 19 1.14 0.48 20 1.25 0.53 21 1.16 0.52 A d wc r ten t lë i» Ieder, die nog iets te vorderen heeft van of te betalen heeft aan I. ALMA, vroeger Arts te Heusden, wordt verzocht dat te doen bij Dr. OEHLEMANS te Heusden of aan het adres Nachtegaalstraat 31, Utrecht. van ruim 117 Hectaren uitmuntend te velde staande gewassen, door Notaris KERKHOVEN teWerken- dam, op Donderdag 93 Juli 190§, nam. 9 uur precies, bij D. L. VAN DER WIEL, a.d. Sasdijk te d e W e r- k e n en wel 38.09.62 hectaren tarwe. 52.20.42 haver. 5.36.39 rogge. 18.79.70 boonen, en 3.01.00 erwten, onder Dussen, Made en Drimrnelen, Wer kendam, deWerken, Almkerk en Babilo- niënbroek, op de polders Kijfhoek, Mooke, Muggenwaard, Eierwaard, Kievitswaard, Steen van Kloosteroord, Hoogenhof, Stee nenmuur, Kei zersgulden waard, Binnen- Noord, van Reesenpolder, Klein Stukje, Hardenhoek en voorts in Karnemelkspolder, Oudland van Babiloniënbroek, Ippelschen polder en Vervoornenpolder. Alles omschreven bij biljet en notitie, welke gratis .ret inlichtingen zijn te be komen ten kantore van den Notaris. op Honderdag 30 Juli 1008, 's-namiddags A uur precies, in het café „Zwets", aan den Sasdijk te de Werken, van ongeveer over het loopende seizoen 1908, op Klein Zalmpje, Pannekoek, Hardenhoek, Steenen muur, Keizersguldenwaard, Tienmorgen, Kooiwaard en Muggenwaard, onder Wer kendam en Dussen. Alles in perceel en. Aanwijzing op alle werkdagen. Bij biljet breeder omschreven. van over het nog loopend seizoen, door Notaris KERKHOVEN te Werkendam, op Arlfdag 31 Juli I908, 's na middags 6 uur precies, bij M. van den HEUVEL, a. d. Nieuwendijk onder Alm kerk, van ruim O H.A. Weiland, genaamd „het Gors", a. d. Karnemelkspol der, a. d. Nieuwendijk, onder Almkerk, van de Heeren Mr. P. C. 't HOOFT en P. de JONGH DE LEEUW. op Woensdagen 99 Juli en 5 Augustus A908, telkens des nam. 8 uur precies, in het café D. L. v. d. WIEL, a. d. Sasdijk, te De Werken: Voor de Erven van Wijlen de Echtelieden H. BAGGERMAN—MOL, van het 3 Woningen, onder één dak, Kr ven en Stoep, a.d. Sasdijk te Werkendam, get. 307, 308, 308a, 308 b, in 2 koopen en in massa. Breeder bij biljet omschreven. van oogst 1908, door Donderdag 93 Juli 1908, des voorm. AA uur precies, in het cafe „C. DEKKER," te Almkerk Vrfldag 9A Juli A908, des voorm. AO uur, in het Café „Kieboom", te Woudrichem; Ar|jdag 9A Juli A908, des nam. 3 uur precies, in het café „Wink", te Werkendam Zaterdag 95 Juli A908, des voorm. AO uur, in het café „Van Gooi" Zaterdag 95 Juli A908, des nam. A uur, in het café „De Lorm," te Giessen. Nadere inlichtingen zijn te bekomen bij genoemden Notaris Kerkhoven te Werken dam en bij de Blokers. 9A Juli begint de trekking der Staatsloten, en Tijdgeest- loten en polissen. Vao Tijdgeestlot f i.&O, Klas sikaal f 0.30. 11) id. f 3.klassik. tï .99. Tijdgeestpolis f tö.geldig voor 3 loterijen, betaalbaar met f I.p. maand. Verkrijgbaar a.h. HOOFDKAN TOOR, Zuidblaak 32 te Rotter dam, te HEUSDEN bijL. REIS. Per post, na ontvangst bedrag p'us 5 ct. port. Vraagt trekklngsplan. Machinaal aangemaakte Verven, direct voor het gebruik gereed, in alle kleuren, per bus (1 pond) netto 25, groen 30per bus (2 pond) netto 50. groen 60 ets. Verder alle soorten: DROGE VERFWAREN, Oliën, Lakken, Vernissen, Spiegel- en Vensterglas. Groote sorteering: BEHANGSELPAPIEREN. Alle Schoonmaakartikelen als: Borstelwerk, Sponzen, Zeemleer, Goud- en Zilverbrons merk „Emma" en „Ballon", Tafelzeil, alsmede: Kooltesr, Bruine Teer, Carbol: neum, Blak-Warnisch, Asphalt-Pa- pier, Heining- en Prikkeldraad, Vlecht werk, enz. Oudste en beste adres. IIOTUIIllA IlkT M AOS* Magazijnen, Kantoor en Fabriek Botermarkt O 69, O 69a. 29 Juli. Min. van Waterstaat, lo. De uitvoering van werken in de rivier Neder-Rijn, onder de gemeente Lien- den, prov. Gelderland en Bhenen, prov. Utrecht, tus schen de kilometerraaien L en LUI der herziene rivier- kaart. Raming f 23.0 0 2o. Het uitvoeren van werken aan het buiten f wateringakanaal der Dieze en aan het buitenacheepvaart- kanaal naar de schutsluis in de Henriëttewaard. prov. Noordbrabant, behoorende tot de werken tot verlegging van den Maasmond. Raming f 7800- 3o. Het maken van eene voorziening tegen en het heratellen van schade, ten gevolge van afslag van een gedeelte van den linkeroever van de rivier de Neder- Rijn nabij Malburgen onder de gemeente H nissen, prov. Gelderland, tusschen de kilometerraaien XXII en XXIV der herziene rivierkaart. Raming f 7000. 23 Juli. Prov. bestnur van Zeeland, lo. Het maken van een basaltmunr langs de oostzijde van den westelijken kanaalarm te Ter Neuzen. Raming 6' 00. 2o. Het maken van meerstoelen, beveiligingswer- ken, dukdalven, annlegsteiger en geleidingswerken ten behoeve van de werken tot verbetering van het kanaal van Gent naar Ter Neuzen. Raming 101090. 20 Juli. De Mij. tot expl. van Staatsspoorwegen, lo. het vergrooten en verbeteren van de wachterawoningen nos. 8 en 67 op het station Blerik. Raming f 1800. Laagste inschrijver Th. van Boekholt, te Venlo, voor f I;65. 2o. Het leggen van een tweede spoor van den spoorweg ZntfenDeventer met bijbehoorendc werken. Raming f 118,009, Laagste inschrijver W. F. Hoy ink, te Westervoort, voor f 107,980. WERKEN DAM. De zetting der boter is deze week op de markt 921/2 ets., in de unnkels das 6?l/2 et',., per half kilo. Ei ren f 0.95 de 26 stuks. *SLEEUWIJK. De zetting der bot-r bedraagt 72 ets per half kilo en die der eieren f de 26 stuks. QORINCHEM, 20 Juli. Op de veemarkt waren aan gevoerd 192 runderen7 nuchtere kalveren, 18 vette varkens, 349 biggen, schapen en lammeren De prijzen waren als volgtzware kalf koeien f 180 a 260, kalfvaarzen f 140 a 200 guiste vaarzen f 100 a 140, melkkoeien f 170 a 210, twee-en-een-halfjarige ossen f a- anderhalf jarige f 90 a 130, pinken 60 a 90 graskalveren f 25 a 40. nuchtere f 12 a 16, schapen f a lammeren f a biggen 6 a 10 per stuk. Vette varkens 20 a 22 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe 8 PO a 9 10, roode dito 8. 0 a 8 25 witte dito f 8,25 a 8.35 inl rogge f 7.60 a 7.70 buitenl dito ƒ7.40 a 7.50, gerst f 5.80 a 5.90, haver f 3.80 a 3 90 duivenboonen 6 20 a 6.30, blauwe erwt-n f a mais. 75 pond, f 7.70, a 7 80 alles per heet Boter 70 a 721/a ct. per haf kilo Eieren f 0.95 a 1.00 per 26. Kippen f 0.70 a 1.00 per stuk. ROTTERDAM20 21 Juli. Ou de veemarkt waren heden aang voerd 484 vette runderen, 836 magere dito. 659 vette en graskalveren. 168 nuchtere kalveren. 1540 schapen of lammeren, 807 varkens, 53 biggen. De prijzen waren a's volgt: runderen le kwaliteit 78 2e kw 58 cent, kalveren le kw. 95, 2e kw. 80 cl. schapen le kw 66, 2e kw. 46 ct. vette varkens 43 a 40 ct. licht soort 40 a 38 ct. per kilo. Nuchtere fokkalveren f 14 «22. idem voor de slacht f a 12 Biggen 0 80 a 1 10 per week. ROTTERDAM 20 'u/i Tarwe puike jarigs per 80 kilo f a per 100 kilo f 10.75 a 9. nienw f a - Rogge f - - jer heet. Gerst f - Chevalier f - - a - Haver f 7 50 a 7 15, per 100 kilo. Bruine boonen f a -.witte fa Erwten 0 00 a 00 00. Zeeuwsche eieren 4 00 a 4 10, Overmaassche dito 4 20 a 4 40 per 100. Op de botermarkt werden aangevoerd 126/8 en 38/16 ton en 282 stukken van een half kilo Prijs le kwali teit f 54 2s kw f 50, Ze kw f 48. Per half kilo 671/2 a 721/2 cent. fo A 1 mlzpTlr

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1908 | | pagina 3