Publieke Houtverkooping. Nieuw gezaagd Hout, OPENBARE VERHURING Bouwland, F8Ü1T6EWAI HUIS, Tink Tillen De kuur der Pink Pillen staat gelyk met een luchtkuur. KINDER MEEL. Notaris KERKHOVEN te Werkendam, Openbare Verhuring Openbaren Verkoop van Vastgoed te Dussen. Notaris METRA te Dassen, EUGENE DE JONG, EUCENE DE JDHG, Stoomboot-Maatschappij zeld en van het ander een gedeelte van den voet. Ook inwendig moet hij ernstig gekneusd zijn, want reeds eenige uren na het ongeval is hij in het R.-K. gasthuis aldaar overleden. Te Winschoten zijn naar de gevan genis overgebracht F. St. en zijn vrouw J. H., verdacht van brandstichting op 27 Juli jl. in hun woning te Wagen borgen. Twee jonge menschen, een jongen van 11 jaar en een onderofficier zijn Zaterdagmiddag bij het baden te Sche- veningen verdronken. In de buurt van het ververschingskanaal hadden zij zich zonder toezicht in zee begeven. De klee ren zijn gevonden, doch de lijken nog niet aangespoeld. Te Opheusden woonde, volgens het Hbld., een echtpaar, dat eenige jaren geleden naar Duitschland vertrok. Hun gezin vermeerderde en een vijftal had den ze, toen de kostwinner ziek werd en stierf. Het weinige huisraad werd ingepakt en daarmede kwam de weduwe terug en vestigde zich in hare geboorte plaats. Van gemeentewege werd gezorgd voor een woninkje en verder moest ze maar zien met haar kinderen, waarvan de oudste 12 jaar was, rond te komen. In het begin ging alles redelijk goed moeder ging druk uit werken en haar kroost trachtte met bedelen ook wat te verzamelen. De buren bemerkten dat zij nu en dan logés hadden en vooral een vroegere kennis uit Duitschland begon zijn bezoeken opvallend druk te herhalen. De bezoeker werd eindelijk niet meer gezien en op een goeden dag misten de kinderen de moeder, die 's avonds te voren haar kachel en eenig ander huisraad te gelde gemaakt had. De vrouw was in gezelschap van den Duitscher 's avonds met den trein van half twaalf in de richting van Duitsch land vertrokken. En nu de kinderen? Dezen loopen hulpbehoevend rond en gaan dagelijks langs de huizen rond om hetallernoo- digste levensonderhoud bijeen t) krij gen. Hun toestand is eenvoudig niet te beschrijven vanwege vervuiling enz., want die ellende duurt al sedert eenige weken. Wel helpen de buren, ook be hoeftige menschen, zooveel zij kunnen, doch hoe moet het gaan als bet najaar en vooral als de winter aanbreekt? Er dient spoedig ingegrepen. Een Hollandsch deserteur, Frieden- berg genaamd, had zich vóór eenigen tijd in Moresnet gevestigd met zijn meisjemaar zijn slecht gedrag had tengevolge dat hij tot driemalen toe van het neutrale grondgebied werd ge zet, de laatste maal zelfs met drie maanden gevangenisstraf. In dien tusschentijd keerde het meisje naar neutraal Moresnet terug en kreeg daar een anderen vrijer. Toen Friedenberg de gevangenis ver liet vernam hij, dat het meisje in het logement Knops woonde. Met een groot mes gewapend, belde hij in den nacht van Zaterdag op Zondag aan de herberg aan. Knops deed zelf open. Friedenberg hield hem voor zijn mededinger en bracht hem messteken toe in het hoofd en de borst. Een der steken doorboorde de long. De Duitsche gendarmerie arresteerde den moordenaar. Op den Brembos onder Roosendaal is Vrijdagmiddag ingebroken bij J. Claessens, terwijl de vrouw achter de woning aan het werk was en deze on beheerd stond. Ontvreemd werden alle hare gouden sieraden benevens die harer dochter. Verdacht worden een tweetal vreemdelingen die men in de omgeving heeft gezien, doch die sedert verdwenen zijn. Ten huize van den heer S. E. M., Rokin 120, te Amsterdam, had giste rennacht een droevig ongeluk plaats. Sinds eenige dagen logeerde daar een 23-jarig nichtje, mej. M. S. Toen zij des morgens, later dan gewoonlijk, nog niet beneden was gekomen, e er op het herhaald kloppen geen antwoord werd gehoord, forceerde men de deur van haar slaapkamer. In de slaapkamer hing een sterke gaslucht bij onder zoek bleek dat de gaskraan open stond en mej. S. lag bewusteloos te bed. In allerijl werd de hulp van een ge neesheer ingeroepen, maar deze mocht niet meer baten. Te Beerta (Gr.) heerscht in erge mate de typhus. In korten tijd reeds zijn er "fces gevallen geconstateerd, waarvan twee met doodelijken afloop. De gevangene H. S., die te Tiel eenige maanden geleden ontsnapt, maar daarna weder gearresteerd is, is Zaterdag op nieuw uit de gevangenis ontsnapt en over een 8 meter hoogen muur geklom men. Zijn vrijheid is nu echter van korten duur geweest. Door de rijks- en gemeentepolitie werd terstond getracht hem weer in handen te krijgen en jacht op hem gemaakt, natuurlijk eerst in de richting der ouderlijke woning. Werkelijk werd de ontvluchtte daar in die omgeving ontdekt, nl. in een boom in den tuin by het huis van wijlen den heer B. Poot, waar hij al spoedig werd opge merkt door de politie, die hem nu wel dra weer achter slot en grendel brach ten. Een der bestuursleden van de afdee- ling Arnhem van den Volksbond, Ver- eeniging tegen drankmisbruik, heeft een drietal prentbriefkaarten ontwor pen, met verschillende voorstellingen van de gevolgen van het drankmisbruik. Deze prentbriefkaarten zijn in den han del gebracht. Maandagmiddag is in de Almelosche Aa te Almelo in een ijzeren pan drij vende gevonden, het lijkje van een pasgeboren kind, dat reeds in staat van ontbinding verkeerde. De politie stelt een onderzoek in. Gisterenmorgen is in het Wilhelmi- napark te Tilburg een kindje van drie weken, een meisje, gevonden dat te vinden gelegd was. Men vermoedt dat het kind van het echtpaar H. is. Men schrijft aan de N. R. Ct. Het uitroeien en vermoorden van onze mooie zeevogels gaat ongestoord zijn gang, ik was er de vorige week nog getuige van. Ditmaal waren het menschen van Wieringen, die eenige dagen op Vlieland doorbrachten en er honderden schoten, meest sterns (want die zijn niet beschermd door de wet), maar ook andere vogelsoorten zijn bun welkom. Als men er nu bij bedenkt, dat al die vogels hun jongen in het duin hebben, die dus ook omkomen, dan rijst de vraaghoe lang zal het nog duren, voordat de totale uitroeiing is geschied De wijze van dooden gaat zeer gemakkelijk. Voor zoover ik zien kan gaat dat als volgt: De jagers gaan met een bootje bij een der zandbanken liggen; soms hebben ze een hondje bij zich, waar de vogels op afkomen, die dan rustig worden weggeschoten. Ik zag dit evenwel nietmaar anders is het slechts de kwestie om één vogel te schieten of aan te schieten, zoodat hij in het water valtde andere zwer men daar steeds luid krijschend boven, en het moorden gaat nu kalm door. Men verzekerde mij, dat dit jaar de vogels al belangrijk minder waren en dat juist het jagen er op in dezen tijd al zeer verderfelijk was; ook worden er steeds op 't strand aangeschoten, doode vogels gevonden. Met kisten vol zijn de vogels deze week van Vlieland gezonden dan komt Terschelling aan de beurt, en zoo wordt alles afgejaagd, en onze vogelwereld aldaar met een totalen ondergang bedreigd. De bewo ners van de eilanden zien het met leede oogen aan, maar er is niets aan te doen. De behandeling met de Pink Pillen wordt byzonder aanbevolen aan hen die niet naar de zeekust of naar het land kunnen gaan, om daar door een luchtkuur herstelling te zoeken. De luchtkuur verlevendigt en zuivert het bloed. De Pink Pillen doen dit ook. De luchtkuur geeft de verloren krachten weer. De Pink Pillen doen dit ook. De luchtkuur herstelt de eetlust, verkwikt de zenu wen. De Pink Pillen doen dit ook. Zoo gy dus geen luchtkuur kunt doen, doe dan een kuur met de Pink Pillen. De uitslag zal dezelfde zyn. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma's V. d. Dries, Apotheker, VischBtraat, en Firma Lamers Indemans, te 's-Hertogenbosch, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. Prijs: fl.75 de doos, 9.per 6 doozen. Burgerlilke Stand. Heusden, van 4 tot 11 Aug. Geboren Megchelina Maria, d. v. P. J. Dukins en A. J. Veltstra. VERSLAG van het verhandelde in de Gemeenteraadszitting van Woudrichem van Vrijdag 7 Augustus. Voorzitter de heer P. Verhagen, burge meester. Afwezig de heer D. Daim. Na opening der vergadering geschiedt de voorlezing der notulen der raadszitting van 3 Julij.l. welke onveranderd worden goed gekeurd. Ingekomen stukken: a. Van Ged. Staten goedkeuring van het raadsbesluit tot vermindering en gedeelte lijke teruggaaf van vergunningsrechtgelden aan P. G. Wilhelm. b. Van Ged. Staten goedkeuring van het raadsbesluit tot het opnemen van f 1000, kasgeld. c. Van de directie van het departement van Landbouw; ter visie nedergelegd. d. Van Z.Exc. de Minister van Water staat een schrijven naar aanleiding van een door den raad gedaan verzoek tot vergroo ting en uitbreiding van de los en lading plaats buiten de waterpoort. De Minister bericht dat de Staat wel genegen is beneden de aanlegplaats tot demping en ophooging, doch verdere inrichting wordt overgelaten aan belanghebbende, en de vergrooting dus aan de gemeente wordt overgelaten, die dan tevens verplicht is het werk zelf te onderhouden. B. en W. adviseeren en stellen voor op dit schrijven als .zijnde financieel boven de krachten der gemeente niet in te gaan. De heer Kole zoude het geschikter vin den de zaak eerst nog eens rijpelijk te over wegen, en wil liever in een volgende ver gadering een besluit te nemen. De heer Wierckx voegt hieraan toe, dat het niet alleen een gemeentelijk, doch wel degelijk een algemeen belang heeft, en wil ook, deze zaak als zijnde er geen haast mede, later behandelen, waartoe besloten wordt. e. Van het gem. bestuur te Leek, prov. Groningen, een verzoek om adhaesie aan een adres aan H. M. de Koningin tot wij ziging van art. 20 der woningwet, opdat het verhinderd worde, zooals nu ook in die ge meente weer geschied is, dat eén woning door de eigenaar zelf bewoond, onbewoon baar verklaard wordt en zij op straat ge zet zijn. B. en W. stellen voor het adres te steu nen en aan het verzoek toe te voegen, bij onbewoonbaarverklaring of onteigening, een zekere schadeloosstelling of vergoeding uit te keeren. Aangenomen. f. Van Z.Exc. den Commissaris der Ko ningin, dat een eervol ontslag is verleend aan den heer Alma, als lid der Gezond heidscommissie, zetelende te Heusden. g. Van den centralen gezondheidsraad een verzoek tot aanbeveling van tweeper sonen voor de vacature, ontstaan door het eervol ontslag van den heer J. Alma. Na 2 stemmingen wedden hiervoor aan bevolen de heeren A. A. Giesbérts en A. M. Schaap. h. Van het burgerlijk armbestuur reke ning en verantwoording over 1907 met een nadeelig slot, groot f 18.87-è, wordt goed gekeurd. De voorzitter stelt voor het burgerlijk armbestuur, dat geen reglement heeft, als rooster van aftreding telkens met 1 Jan. voor een der drie bestuursleden een benoe ming te doen; wordt aangenomen. i. Op de voordracht voor het College van Zetters werden geplaatst voor de af tredende, de heeren B. C. Buurman en A. M. Schaap, de heeren B. C. Buurman en A. P. Schriek, a en A. M. Schaap en A. van Vugt Adama, b welke aanbe velingen aan Z. E. den Commissaris der Koningin zullen worden ingezonden. j. Aangeboden werd de gemeente reke ning over 1907 met een ontvangst f 23755,36, uitgaaf f 25102,97£, goed slot f652,38j,ter visie nedergelegd. k. Van mej. C. L. J. Sitsen te Ginne- ken, ten gevolge van een overprikkeling van het zenuwgestel, een verzoek om eer vol ontslag als onderwijzeres aan school 1. Het verzoek werd toegestaan en besloten een oproeping te plaatsen voor een onder wijzer op een salaris van f550. Niets meer te behandelen zijnde, ging de vergadering over in comité ter behan deling H. O. AanboHtediiiseii. Afloop Aanbestedingen. Melk voedsel voor Kinderen enZi eken. PER TELEGRAAF. Marktberichten. Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 8 Aug. 0.97 M. 0.43 M. 4 N A.P. 9 0.99 0.37 10 0.98 0.43 11 1.30 0.80 Waterhoogte Maastricht (brug.) 10 Aug. 0.40 M. beneden 0. 11 0.45 0. Notaris KERKHOVEN te Werkendam, zal Donderdag 13 Augustus 1908, des namiddags 3 uur precies te beginnen, aan den Boom, aldaar, PUBLIEK WERkOOPEM EENE GROOTE PARTIJ als: planken, delen, ribben, palen, ge schaafde en geploegde delen, achterdelen, latten, Amerik. grenen 2 dms. planken en zwaarder voor schoeiïngen, dorschvloeren, brugdekken enz., hekkenschroten, eiken delen en ribben en hetgeen verder ten verkoop zal worden aangeboden. DOOR op Woen dag 19 Augustus1908, des nam. 3 uur precies, in de herberg van de Kinderen SCHOENMAKERS, te Almkerk, voor 7 jaren, ten verzoeke van den Heer H. Ph. MAAS Geesteranus e. a. van 13.30.30 HA. in den Uiterwijkschen polder op den Eng, onder Uitwijk, in 15 perceelen. Breeder bij biljet omschreven. Inlichtingen bij den kooiman P. NIEU- WENHUIZEN Dz., te Waardhuizen en ten Kantore van den Notaris. A d verten tien. door Notaris Kerkhoven, te Werkendam, op Donderdag SO Augustus 1908, nam. 3 uur precies, in het Café WINK, aldaar, van: den hoog omkaadden en puiken Bouwpolder „de Middelwaard" met keet en rietgors, tusschen het Steurgat en de Bruine Kil, onder Werkendam, groot 25.49.85 hectaren, voor 6 jaren, en van het perceel Bouwland met kade „de Tweemorgen", o.d. Bakkers- kil, i.d. Grienden, a.h. Heijmansgaatje, onder deWerken, kadaster F 354, in huur by L. VERMEULEN en J. MONSHOU- WER, voor 7 jaren. Inlichtingen ten kantore van den No taris, alwaar kaart en conditiën van den polder ter inzage liggen. Breeder omschreven bij biljet, dat op aanvraag franco wordt toegezonden. Not. KERKHOVEN te Werkendam, zal Arficlag 31 Augustus 1998, des namiddags 9 uur precies, in het Café KIEBOOM te Woudrichem, publiek verkoopen: De Appelen, Beren en Moten, of ander Fruitgewas, uit de navolgende boomgaarden 1. Van de familie van Eeten, te Uitwijk, in 3 perceelen. 2. „Den Draaiboom", aan de Zandsteeg, onder Woudrichem, van Notaris Mr. H. Scholten. 3. „De Burgt" te Werkendam, van Me vrouw de Wed. J. de Klerk-Sigmond, vol gens aanwijzing. 4. Op het „Kraaiveld", onder Woudri chem en Sleeuwijk, van den heer A. Naaijen. 5. De Oostelijke boomgaard achter het huis van Notaris Kerkhoven, volgens aan wijzing. Breeder bij biljet omschreven. Geregelde Stoombootdiensten van Heusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam eiken Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's avonds 6 uur. Van Amsterdam ook Dinsdag en Donderdagmiddag 4 uur. Aankomst aan beide plaatsen den daaropvolgenden dag, voormiddags. f Passagiers kunnen ook van deze dien sten gebruik maken. Plaats van afvaart te AmsterdamKlo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alfen, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Ter Aar, Nieuw veen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B. Verschure, 's-Bosch. t Goederen voor Delft, Aluardingeii, Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Scheurs, Zieke 27 en 28. Inlormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij den Heer D. VAN WIJ NEN, Wilhelminaplein te Heusden. f Deze diensten zijn vry van veergeld. zal aldaar er herberge „Boerendans" van M. VAN DEN BROEK, op Maandag 19 en 31 Augustus 1908, telkens v.m. 11 uur precies, krachtens art. 1223 B. W., publiek veil en en verkoopen: Werkplaats, Schuur, Boom gaard, Tuin. Bouwland en I4ade te Dussen in Noordeveld aan den Kornschen dijk, Sectie I. nos. 116, 642 en 643, groot 30 Arer, 1 centiare, eigendom j van JOB. TEULING, in 3 koopen en massa. Aanvaarding en betaling 30 Septem ber 1908. Zie biljetten. 1 .„■iiiiMUHiini 1 - iifffii TELEGRAM. Groote reclame maanden door het Fotografisch Kunst-Atelier ran Hinthamerstraat A 30, 's-BOSCH. Tot 1 Sept. 1908 geven wij bij 6 Vi site-portretten f 1.00 3 Cabinet- portretten Cadeau en bij 10 portretten op briefkaarten èf 1.005 briefkaarten Cadeau. Grootste inrichting op dat gebied. Beleefd aanbevelend, Fotograaf. Zegt het voort f f Vereenigde Heusdensche Dientsregeling 1 Klei 1 October. Bosrh-Heusden-Caoriucheiu- Dordreelit-Hotterduui. Heusdeii-Goriiiehem. Van Heusden naar Gorinchem Zondag, v.m. 8.n.m. 3.uur. Maandag, v.m. 4.5.30, 6.30, n.m. 1, 4.15 uur. Dinsdag en Vrijdag, v.m. 6.n.m. 1.uur. Overige dagen v.m. 6.30, n.m. 1.uur. Van Gorinchem naar Heusden Zondag, v.m. 10.15, n.m. 6.30. uur. maandag, v.m. 11.12.n.m. 1. 3.45, 6.30 uur. Vrijdag, v.m. 8.30, n.m. 3.45, 6.30 uur. Overige dagen v.m. 9.nm. 3.45,6.30 uur. Hoseh-Uiorlneliem. (1 April1 November). N aab 's-bosch. maandag. Van Gorinchem nm. 12.va* Heusden nm. 2.uur. Dinsdag, Donderdag en Vrijdag. Van Gorin chem v.m. 6.von Heusden v.m. 8uur. Zaterdag van Gorinchem, v.m. 6.n.m. 3.30van Heusden v.m: 8.n.m. 5.15 uur. Naar Gorinchem. maandag. Van Bosch vm. 4.nm. 3. van Heusden vm. 5.30, nm. 4.15 uur. Dinsdag, Donderdag en Vrijdag. Van Bosch nm. 1.van Heusden nm. 2.15 uur. Woensdag en Zaterdag. Van Bosch nm. 12. van Heusden nm. 1.15 uur. K\TKA VËËDIKNSTx Woensdag: vanAndel naar Bosch vm. 3.30 uur; van Heusden naar Bosch vm. 5 uur. Van Bosch naar Gorinchem nm. 12 uur; van Heusden naar Gorinchem nm. 1.30 uur. Op Gorinchemsche jaarmarkten geen geregelde dienst. Heusden-Rotterdam. Van Heusden 1 Maandag en Dinsdag 's nachts circa 1.30 uur. Overige dagen (be halve Zondag) vm. circa 4.30 uur. Van Rotterdamdagelijks (behalve Zon dag) nm. circa 12.45 uur. AGKST te Heusden: G. laliugré. Directeur: L. DE BEER, Gorinchem. 26 Aug. Min. van Waterstaat, lo. het verbreeden en ver diepen van het grootacheepavaarwater in de Nieuwe Maaa en het Scheur tuaschen Vlaardingen en Maassluis en het maken van daarmede in verband staande werken, behoorende tot de werken tot verbetering van den wa terweg van Rotterdam naar zee. Raming 87&010. 2o. Het maken van oevervoorzieningen op de rivier de Vecht in Overijssel tusscben de brug te Ommen en die te Dalfsen. Raming f 2C00. 3o. Het versterken en uitbreiden van de oever- voorziening langs den linkeroever van 't Spni nabij Oud- Beijerland. Raming 7500. 27 Aug. Prov. bestuur van Noordholland, 'e verzwa ring van den buitenduinregel tusschen de strandhoofden VIlIc en XIc te Callantsoog met bijkomende werken, behoorende tot de werken tot verdediging van de Noord zeekust in de prov. Noordholland, bezuiden atrandpaal 9.800. Raming f 5650. 27 Aug. Prov. beetuur van Overijssel, het herstellen van winter- en stormschade aan de Rijkswerken op het eiland Sohoklind en aan de Rijkshavenwerken te Blok zijl. Raming 7200, I 2 Sept. Min. van Waterstaat, het maken van een grondduiker onder de rivier de Vecht boven Hardeaberg in de gemeente Amht-Hardenberg, prov. Overijssel. Ra ming f 415 HSBSrS&mtLBZ 7 Aug. Het maken van een uitwateringssluis, rioleering en bijkomende werken te Vlissingen Laagste inschr. Kraaiveld en Van Noordennen te Utrecht, 59.3 )0, 12 Aug. Min. van Waterstaat, de uitvoering van bag- gerwerk in de Boven-Merwede. Kaming f 1<<700. Minste inschr. T. den Breejen van den Bout te Nij megen voor f 6980. W ERKEN B AM. De zetting der boter is deze week op de markt 65 ets., in de winkels dus 70 et', per kalf kilo Ei-ren f 0.90 de 26 stuks. GORINCHEM, 10 Aug. Op de veemarkt waren aan gevoerd 332 runderen11 nuchtere kalveren, 36 vette varkens516 biggen. schapen en lammeren Be prijzen waren als volgt zware kalfkoeien f 200 a 290, kalfvaarzen f 140 a 200 guiste vaarzen f 100 a 140, melkkoeien f 180 a 220, twee en-een-halfjarige ossen f aanderhalf jarige f 90 a 130, pinken f 60 a 100 graskalveren f 30 a 55 nuchtere f a 16, schapen f a - lammeren f - a biggen f 6 a 10 per stuk. Vette varkens 20 a 21 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 8 90 a 9.10, roode dito 8 50 a 8 60 witte dito f 8 70 a 8.85 int. rogge f 7.40 a 7 50 buitenl. dito f 7.25 a 7.50 gerst f 4.90 a 5.10 haver f 3.80 a 3,90 duivenboonen f 7 60 a 7.70 blauwe erwt n f a mais, 75 pond, f 5.90 a 6 15 alles per heet. Boter 721/j a lb ct. per haf kilo Eieren f 1.— a 1.05 per 26. Kippen f 0.60 a 0.90 per stuk. ROTTERDAM10 11 Aug. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 726 vette runderen, 1241 magere dito, 928 vette en graskalveren, 131 nuchtere kalveren. 2288 schapen of lammeren, 1000 varkens, 130 biggen. Be prijzen waren a's volgt: runderen le kwaliteit 70. 2e kw 50 cent, kalveren le kw. 95, 2ekw. 80 ct. schapen le kw. 58, 2e kw. 40 ct. vtte varkens 43 a 41 ct. licht soort a ct. per kilo. Nuchtere fokkalveren f 14 «18, idem voor de slacht f 8 a 12 Biggen f 0 90 a 1 00 per week. ROTTERDAM 10 Aug. Tarwe puike jarige per 80 kilo, f - a per 100 kilo f 10.65 a 9. nienw f T- a Rogge f 6.10 5 75 per h ct Gerst f 8 75 a 8 25 Chevalier f - a Haver f lib a 7 40, per 100 kilo. Bruine boonen fa witte fa Erwten f 0 00 00 00. Zeeuwsche eieren f 4 00 a 4 10, Overmaassche dito f 4 20 a 4 40 per 100. Op de botermarkt werden aangevoerd 115/8 en 39/16 ton en 300 stuiken van een half kilo Prijs le kwali teit f 54. 2e kw. f 50, 3e kw f 48 Per half kilo 671/2 a 721/2 cent. ^SBSSP"*

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1908 | | pagina 3