goedkeuring des Keizere had verworven. Men vermoedt, dat de ongenoemde Engelsche tusschen persoon de bekende, te Berlijn wonende, Engelsche journa list Bashford is, die vroeger correspon dent der Daily Telegraph te Berlijn was en reeds sinds jaar en dag bij voor keur door den Keizer gebruikt werd om het Engelsch publiek omtrent de bedoelingen des Keizere in te lichten. De uiteenzetting der Norddeutsche geeft aan de heele geschiedenis een humoristisch tintje: een rijks kanselier, die struikelt over den Britechen lijf journalist van Z. M. den Duitschen Keizer! Dat is een politieke klucht voor vreemde toeschouwersvoor de Duitschen echter niet, daar zij de kosten van de opvoering van het stuk moeten dragen. De voornaamste Briteche bladen too- nen een verklaarbare vroolijkheid over de „Köpenick-achtige" komedie van vergissingen, door de ambtenaren aan het departement van buitenlandche za ken te Berlijn vertoond. Maar ook wijst de Engelsche pere op de ernstige gevolgen die het paskwil voor de internationale staatkunde kan hebben, wijl er uit gebleken is, dat de Europeeeche staatslieden thans min der dan ooit kunnen vertrouwen in de Duiteche diplomatie, zulks om de aan het licht gekomen stumperachtige ma nier, waarop zij met staatsbescheiden van groot gewicht te w?rk gaat. De Duitechers zoo redeneeren de Engelsche couranten, moeten het zaakje maar onder elkander uitvechten. De Engelschen hebben enkel te maken met de bekentenis des Keizers, dat de meerderheid van het Duiteche volk anti-Engelsch gezind is; zg moeten den wenk des Keizers beantwoorden met een onverwglde, kracbtigen ver sterking der Britache vloot. Telegrammen uit Tokio aan de En gelsche bladen behelzen, dat de ont hullingen nopens de toekomstige rol van Duitschland in de Oost-Aziatische wateren de Japansche bladen vragen, wat de dreigende taal des Keizers jegens Japon en China te beteekenen heeft. Is het een vergeefsche poging om het Britsch-Japansch bondgenootschap te verbreken, en weer te komen tot een samengaan van Engeland en Duitsch land in Oost-Azië? William Redmond stelde Maandag in het Engelsche Lagerhuis minister Haldaue de vraag of het plan de cam pagne om een einde aan den oorlog tegen de Boeren te maken, waarnaar Roberts handelde, van den Duitschen Keizer werd ontvangen en zoo ja of Haldane dat stuk openbaar wil maken Minister Haldane antwoordde hierop, dat in de archieven van het departe ment van oorlog geenerlei document van dien aard aanwezig isnoch is er eenige aanteekening, dat er zoodanig stuk in het bezit is gekomen van iemand, aan het departement van oorlog ver bonden. Ik ben eindigde Haldane derhalve niet in staat te voldoen aan het verzoek om het stuk openbaar te maken (gelach). Omtrent het vergaan van de Yarmouth (zie ons vorig no.) lezen we nog het volgende: De gezagvoerder van het stoomschip Fredheim rapporteert, dat hij Dinsdag avond om tien uur, toen hij op ongeveer 2 mijl Z.W. het Gabbard-vuurschip passeerde, een 20 30 stuks wrakgoed oogenschijnlijk balen katoen heeft waargenomen. Hg hoorde een man, die zich aan dat wrakgoed had geklampt, luid schreeuwen, doch door de duisternis en hooge zee kon hij den toestand niet bepalen. Hij bleef nog twee uur in de nabij heid en zette daarop de reis naar Huil voort. Zroals wij reeds gemeld hebben be vonden zich aan boord vau de Yarmouth 22 man, bijna allen gehuwd; 21 behoor den er tot de bemanning. Een der ma chinisten, een zoon van kapitein Chil- vers, walkapitein van de schepen der Great Eastern, had zgn broeder aan boord. Kapitein Chilvere verliest dus twee zonen. Naar de Shipping Gazette meldt, is de Vienna te Harwich ter ggekeerd na 30 uur gezocht te hebben. In de buurt van het Gabbard-lichtschip zag men honderden vleeschkisten drijven. Kapitein Avis, nu met de Yarmouth verongelukt, heeft indertijd met de Amsterdam de lijken van vele slacht offers van de ramp van de Berlin naar Engeland overgebracht De Duitsche Kabelmaatschappij ver neemt uit Sjanghai, dat er in Tibet een opstand is uitgebroken en de kei zerlijke troepen verslagen zijn. DeChi- neesche regeering zal versterkingen zenden en verlangt van den Dalai La ma. dat hg de benden in Tibet zal be velen uiteen te gaan en de orde te herstellen. De Dalai Lama zei echter, dat zijn invloed niet zoover reikt. Te Valence (Frankiijk) heeft de po litie de hand gelegd op een bende, die in den loop van vier jaar in het gebied van Dröme en Isère niet minder dan 14 moorden heeft gepleegd. Een hun ner heeft de zaak verraden en volledige bekentenis afgelegd. Een kist met het opschriftspecerijen, is aan het station Le Breuil, bij Issoire (Frankrijk) in de lucht gevlogen. Twee spoorbeambten werden gedood en eenige andere gewond. Er zat dynamiet in de kist Een juwelier uit Kopenhagen heeft bij de Hamburgsche politie aangifte gedaan, dat hem uit een kluis van het hetel Hamburger Hof sieraden, waar onder vele paarlen, ter waarde van f300,000 ontstolen zgn. De dief moet gebruik hebben gemaakt van een val- schen sleutel. De boycott-beweging tegen de Japan sche goederen, leidde Zondagavond tot ernstige ongeregeldheden. Chineeech gepeupel plunderde 26 Chineesche winkels, waar Japansche artikelen voor radig waren. De politie kwam tus- schenbeiden, waarbij een Engelsch hoofd inspecteur werd aangevallen en een ander gewond. Ook een paar inlandsche poli tie-agenten (uit Br.-Indië) werden gekwetst. Er zijn 250 personen in hech tenis genomen. Het gepeupel kreeg drie Chineesche kooplui te pakken. Van twee werden de ooren afgesneden, van een derde de neus. De Halkan-crlüifi. De Porte heeft aan de Bulgaarsche gedelegeerden doen weten, dat zij b> reid is in onderhandeling te treden. De Bulgaarsche gedelegeerden voor deze (rechtstreeksche) onderhandelingen,zijn reeds naar Konstantinopel vertrokken. De Daily Chronicle verneemt uit Konstantinopel, dat Bulgarije aan Tur kije een vergoeding van 3 millioen Turkache pouden in ruil voor de Oost- Roemeensche schatting heeft aange boden, en dat Turkije vermoedelijk zal toeslaan. Naar in politieke kringen te Parijs verluidt, heeft koning Victor Emma nuel een brief gezonden aan zgn schoon vader, vorst Nikolaas van Montenegro. In dien brief zou Victor Emmanuel vorst Nikolaas waarschuwen voor over ride stappen tegen Oosten rijk-Hon garije. Het zenden van Montenegrijn- sche troepen naar de grenzen zou voor Montenegro gelijkstaan met zelfmoord. In dien brief zou de Italiaanschekoning verder vorst Nikolaas in vriendelijke, doch besliste termen onder het oog brengen, dat Italië aan hetbondgeneot- schap met Oostenrijk-Hongarije zal vast houden en, in geval Montenegro een onvoorzichtigheid begaat, Montenegro niet zal helpen. Er hadden in den laatsten tijd aan houdend geruchten geloopen, dat Italië Montenegro heimelgk tegenoverOosten- rijk-Hongarije steunde. Is het bericht omtrent den brief juist, dan is hij blijk baar er op berekend den Montenegrijn- schen Vorst eens en voor goed alle il lusies over hulp van Italiaansche zijde te ontnemen. Dinsdag werden te Belgrado allerlei verontrustende berichten ontvangen, o. a. het gerucht dat Oostenrijk-Hon garije van zins was zich van Belgrado meester te maken. Met het doel, de openbare meening gerust te stellen, zijn sterke militaire patrouilles in oorlogsformatie naar de openliggende buitenwijken der stad en naar den Donaukant gezonden om die te bewaken. Uit Konstantinopel werd Zaterdag gemeld: Vanmorgen is hier een mui terij uitgebroken in een compagniesol daten, deel uitmakende van een batal jon, dat last had gekregen naar de pro vincie te vertrekken. De manschappen weigerden te gaan en riepen om hun afdanking. De troepen, die aangekomen waren om de muiters te vervangen, kregen bevel, om tegen hen op te ruk ken. Er werd een salvo gelost, ten ge volge waarvan 3 muiters sneuvelden en 15 gewond werden. De overigen wer den gevangen genomen. Volgens een ander bericht, zgn er 8 dooden. De Indépendance Beige maakt een telegram uit Konstantinopel openbaar, meldende dat er een ernstige paleis muiterij is uitgebroken. De Daily Telegraph vernam Maandag uit Konstantinopel: De muiterij der troepen te Konstantinopel breidt zich uit. De angst van den Sultan neemt toe, want zijn vijanden bepleiten steeds open- 1 ijker zijn onttrooning. Hlnnenland. \ederland en l'enezuela. De Parijsche correspondent van de N. R. Ct. seint: De Parijsche uitgaaf van de New York Herald verneemt uit Willemstad Particuliere brieven, die hier ontvan gen zijn, melden, dat het Venezolaansche antwoord op de tweede Nederlandsche nota, vragende om de zending van een buitengewoon gezant tot vriendschap pelijke regeling van de hangende vraag stukken, in zeer beleefde bewoordingen gesteld is. Het antwoord ia den 19den October van La Guiaira afgezonden en zal Nederland op 6 November bereiken. Voor het oogenblik valt op te mer ken, dat volgens dezelfde berichten uit Willemstad het bestuur van de kolonie zich met groote bedrijvigheid op mo gelijke gebeurlijkheden voorbereidt. De zee-officieren en regeeringsambte naren nemen echter volkomen geheimhouding in acht. Naar men uit den Haag meldt, zal door den Minister van Buitenlandsche Zaken een strafvervolging tegen De Telegraaf worden ingesteld, naar aan leiding van de publicatie der beschei den, aangaande Venezuela. Bij de directie van De Telegraaf ver voegde zich Maandag, naar het blad meldt, een inspecteur van de recherche om, in opdracht van den Minister van buitenlandsche zaken, te vragen van welke zijde ,De Telegraaf' het geheime stuk had ontvangen. De directie heeft geweigerd de bron te noemen. De ,N. H. Ct." verneemt, dat bin nenkort, waarschijnlijk in den loop der volgende maand, de postzegels van 15 en van 10 cent in nieuwe kleuren zul len verschijnen, en wel allebei in twee kleuren gedrukt. Die van 15 cent zijn blauw-paara met rood medaillon, die van 20 cent hebben een blauw-grijs kopje in een lichtgroenen rand. Te Nieuwpoort ontstond Zondagavond een hevige twist tusschen twee jongens, waarbij de 10-jarige J. M. met een mes vreeselijk werd toegetakeld. Hij kreeg een snede over het achterhoofd van 10 c.M. lang, en een over zijn voor hoofd niet minder org. De dader ie bekend. Uit Nizza wordt geseind, dat aldaar is aangehouden een 15-jarige knaap uit Holland, wiens opsporing door de Nederlandsche justitie was verzocht. Naar wij vernemen moet deze knaap, de 16-jarige de V. zgn, die er den dden October met f 4200, toebehoorende aan zgn patroon, de firma Kupsch en Abas te Amsterdam vandoor ging. Te Rijssel heeft zich het treurige verschijnsel voorgedaan, dat tegen een ruim 13-jarig meisje door de politie procesverbaal is opgemaakt moeten worden wegens openbare dronkenschap. Men schrgft aan de N. R. Ct. Men wil dat eenige Bosschenaren, die verleden week gezamenlijk de kermis te Nijmegen bezochten, daar met Nij- meegsche kermishouders zouden hebben getwist en gevochten. Nu Zaterdag een der Boschenaren, de heer D., 2e-keur meester op de vischmarkt te's-Herto- genbosch, in het ziekenhuis op de Pa penhulst aldaar is overleden, wordt verondersteld dat tusschen het gebeurde te Ngmegen en dit sterfgeval verband bestaat. Uit Rome wordt aan De Tijd geschre ven In Rome's straten trekt tegenwoordig algemeen de aandacht onze landgenoot, de heer M. Salomonson, naar ik meen, behoorende tot de familie der bekende industrieelen te Almelo. Hg draagt, als de Nazareners, lang en golvend haar en een zwaren baard. Zijn kleeding is reer oorspronkelijk: een totopdengroüd neerhangende zwarte mantel, waarover een blauwe tunica, en roode sandalen. De onvermoeide wandelaar steunt altoos op een soort herdersstaf. Zwijgend trekt deze wandelende Jood door de straten der Eeuwige Stad, door iedereen met verwondering nagestaard. Doch in Rome is men van oudsher aan de vreemd- soortigste verschijningen gewoon. Daar mag, zooals het spreekwoord zegt, de vreemdeling naar believen het gansche jaar carnaval houden. Derhalve wordt ook deze zonderlinge figuur door niemand lastig gevallen. Hoogstens loopt de lieve straatjeugd hem een eindweegs nieuwsgierig achter na, maar niet zonder ontzag en schroom voor zijn geheimzinnigheid. De heer Salomonson treedt namelijk op als pro feet van een nieuwen godsdienst, waar door het menschdom moet terugkeeren tot den oerstaat der natuur, dus zich van al wat overtollig is in voeding, kleeding en woning geheel onthouden. Dèn eerst zal het menschdom weer ge lukkig kunnen worden! Zoo verkondigt hij aan iedereen, die hem maar aanspreekt, deze curieuze Hollander met diepe basstem en pro fetisch gebaar. De voorbijganger, die even luistert, gaat spoedig voort, terwijl een medelijdende, half-spottende glim lach op zijn gelaat weinig of geen sue ces belooft aan de instantelijke predi king. Maar geen teleurstelling of spot vermag dezen boetgezant af te schrikken. Menige stad van Italië bezocht hg reeds, zonder eenig resultaat. Eu telkens zich het stof van de voeten schuddende, trekt hg rusteloos verder, in de onver zettelijke hoop, dat vroeg of laat naar zijn dringend vermaan ernstig zal wor den geluisterd. Een Ahasverus der 20e eeuw. De looper P. van de firma B. Co. te Amsterdam haalde Maandagmorgen f1500 van de Twentsche Back aldaar. In de Torensteeg moest hij een bood schap doen, waarbij hij tot de ontdek king kwam dat de f 1500 spoorloos waren verdwenen. Hoe, is onbekend. Nader vernemen wij nog dat de looper P. het ontvangen bedrag ad f 1500 in de buitenzak van zgn jas had geborgen. Ter hoogte van de Gasthuismolensteeg gekomen, wenschte hij zich te verge wissen of hij dit bedrag nog bij zich had, toeD hg tot zgn ontsteltenis be merkte, dat hij de som kwijt was. Een qnitantie op een andere bankinstelling was eveneens verdwenen. Deze bank werd telephonisch v in de vermissing hieivan in kennis gesteld. Het bedrag van f 1500 bestond uit 1 bankbiljet van f 1000, 1 van f 300 en een van f200. Serie en letters dezer biljetten zgn bekend, echter niet de nummers. De justitie te Heerenveen heeft een instructie geopend tegen A. 8. de Groot, brievengaarder te Lipperhuizen, ver dacht van malversaties in zijne admi nistratie. Hij werd voor eenigen tgd door de directie der posterijen in zijne bediening geschorst Te Winschoten is Maandagavond na afloop der markt een hevige vechtpar tij tusschen A. van Dijk van Nieuw- oord en den landbouwer Afkes te Bo venburen ontstaan. De eerstgenoemde is zwaar gewond in het gasthuis opge nomen. Hij ligt buiten kennis en zijn toestand is zorgerlijk. De dader is over de grenzen gevlucht. 1'it Wageningen wordt gemeld: Het water is nu zoo laag geworden dat de booten der stoombootonderne ming Concordia te Arnhem en de stoom boot Batauwer door het hnvenkauaal niet meer in de buitenhaven kunnen komen. Ze hebben thans ligplaats ge nomen aan het Lexcesveer. De IJssel- booten varen hier niet meer. De schippersknecht H. W. te Hee renveen overleed Zondag plotseling. Hij was den vorigen dag door een an deren knecht mishandeld, waarbij hg aan het hoofd verwond werd. De justitie heeft nu een lijkschouwing gelast. Uit Sittard meldt men van Vrijdag: Heden was lotingsdag en deze heeft de rijks- en gemeentepolitie weer han den vol werk gegeven, doch dank aan hun tactvol optreden, waar gevaar dreig de voor uitspattingen, kan men nog tevreden over den afloop zijn! Zulke dagen worden gewoonlijk te baat ge nomen, om oude veten uit te vechten. Op de Linde werd S. in den namiddag met messteken toegetakeld. De politie, die den dader later wilde arresteeren, ontmoette hevig verzet, waarbg de pa- rapluiemaker S. een slag met den sa bel over het hoofd kreeg en met bloe dende hoofdwonden in arrest werd gebracht. Naderhand werden nog enkele anderen ter ontnuchtering en om ver dere vechtpartijen te voorkomen, ins gelijks gearresteerd. Tegen den avond loste de echtgenoote van F. W. opeen anderen S. in het gehucht Overhoven twee revolverschoten, waarvan een ko gel tusschen zijn ribben en de tweede in zijn zitvlak terecht kwam, uit woe de, dat hij tegen haar broeder en echt genoot partij had getrokken. Toen de politie ter plaatse verscheen, ongeveer een half uur na het ongeval, was de daderes reeds over de grens gevlucht, tenminste alle nasporingen waren vruch teloos. De winkelier in goud- en zilverwer ken, P. M. M., aan de Kipstraat te Rotterdam, werd Zaterdagmorgen langs telefonischen weg verzocht een gouden heeren-horlogeketting op zicht te zen den aan den gemeenteontvanger van IJselmonde. De ketting zou afgehaald worden. Eerst tegen half zes vanavond daagde er iemand op, die een schrij ven vertoonde, waarin verzocht werd aan den brenger daarvan den ketting mede te geven. Dit maakte den win kelier argwanend. Niettemin maakte hij een pakje klaar met waardeloozen inhoud en overhandigde dit aan den brenger van den brief, na te voren de politie gewaarschuwd te hebben. Toen de man den winkel met het waardo- looze pakje verliet, volgde hem een rechercheur op zijn weg, die naar het Maasstation voerde. Daar gaf hij het ontvangen pakje aan een tweeden per soon over, die bleek te zijn de koop man J. F. Deze koopman is gearre steerd en naar een politiebureau ge bracht, als verdacht van poging totop lichting. Hij gaf voor uit armoede te hebben gehandeld. De ontvanger van IJselmonde wist natuurlijk van niets. De deurwaarder P. v. d. W., te Bees tenwaag is, verdacht van verduistering, in hechtenis genomen. Ruim twee jaar geleden vertrok van Amsterdam naar Amerika een 27-jarige man met een van zijn oom geërfd bedrag van f 30,000. In den beginne ontving zgn vader brieven, doch daarna ver- j nam hij niets meer. Een onderzoek door tusschenkomst van den Neier- landschen consul te New-ltork leidde tot niets. Ten slotte ging de vader zelf naar New York en na vier dagen ver geefs zoeken liet hg op den hoek eener straat zijn schoenen poetsen. Toen hij den echoenpoetser betaalde, zagen de man nen elkander aan en .vader en zoon hadden elkander herkend. De jonge man had zijn vermogen verloren en als schoenpoetser moest hg in zijn onderhoud voorzien. De vader keerde verheugd met zijn weder- gevonden zoon dezer dagen te Amster dam terug. Bg de onderlinge Veehoudersvereeni- ging aan de Weteringschans te Amster dam hebben zich onregelmatigheden voorgedaan. Uit de brandkluis is name- lijk een bedrag van f 1000 ontvreemd. Een karrijder en onderbaas hebben hier omtrent een verhoor ondergaan. Men meldt uit den Haag De tandarts H. H. hier ter stede is gistermiddag omstreeks 4 uur op straat door de politie gearresteerd, verdacht van het plegen van misdrijf tegen de zeden, strafbaar gesteld bij artikel 243 Wetboek van Strafrecht Hij zou n.l. tegenover een patiënte, die onder nar cose was, zich aan strafbare handelingen hebben schuldig gemaakt, welke voor de bedoelde patiënte betreurenswaar dige gevolgeu hebben gehad. De rechtbank had te dier zake rechts ingang tegen hem verleend met bevel tot zijne inhechtenisneming. Hij is thans overgebracht naar het Huis van Bewaring. Men seint uit Schiedam aan de Resb. Gisterenmiddag omstreeks half 4 is tusschen Vijfsluizen en Schiedam op den overweg aan den Ketelweg de melkwagen, bestuurd door den veehou der van den Berg te Ketel door trein no. 531 van Hoek van Holland naar Rotterdam gegrepen. Het paard werd op slag gedood, de wagen geheel verbrijzeld en de veehou der bewusteloos opgenomen. Na veel moeite mocht men er in slagen de levensgeesten weer op te wekken. De man heeft dan ook oogenschijnlijk geen letsel bekomen. De oorzaak van het ongeluk ligt daarin, dat de afsluithoomen van den overweg niet waren neergelaten door verzuim van de wachteres, die op dat oogenblik bezig was de wasch t9 doen. Tegen haar is procesverbaal opgemaakt. De trein zette na veel vertraging de reis voort. Uitslag Loting Nat Militie. Heusdeti. No. 1 J. N. v. Baardwijk, in dienst, 2 O. Dammers, 3 W. H. v. Kessel, 4 J. Fr. de Rooij, broederdienst, 5 A. v. Leeuwen, 6 G. A. J. v. Eeuwijk, 7 J. M. M. Honco^p, br., 8 A. C. Br"ijstens, te klein, 9 M. A. v. Oogen, 10 H. W. Rooijakkers, 11 P. J. de Ronde, 12 C. J. de Bruijn. Drunen. No. 1 J. Bataille, 2 Karei Verdies- sen, gebr., 3 B. Verhoeven, 4 Th. J. Lommers, 5 M. v. d. Wiel, 6 J. M. v. d. Steen, 7 L. van Wezel, 8 P. van Dommelen, gebr., 9 A. Broermqn, br., 10 J. J. Veltman, 11 C. M. van Hees- wijk, 12 C. van Delft, 13 J. Robben, br., 14 Fr. Fressen, 15 W. Klerkx, te klein, 16 P. C. Verstijnen, te klein, 17 C. van Drunen, 18 J. Heijmans, 19 J. P. Verdienen, 20 A. Leijtens, gebr., 21 M. van Weert, 22 G. J. van der Sanden, 23 Fr. Vrijhoeven, 24 A. W. Snijders, 25 L. van Boxtel, 26 M. v. d. Wiel, 31 Mei, 27 Joh. Vissers, 28 Th. Rekers, 29 E. de Gouw, 80 J. v. d. Wiel, 31 C. v. d. Wiel, 32 P. C. Aerts, 33 G. de Gouw, 34 A. Brok. Genderen, Drongelen, Meeuwen. No. 1 A. v. d. Kolk, br., 2 C. v. d. Nooren, te klein, 3 J. C. Donkersloot, br., 4 C. L. Comber, br., 5 H. Bran derhorst, 6 T. Slagboom, gebr., 7 N. Schilders, 8 V. Nefkens, 9 J. van Gent, 10 J. Arendse, 11 C. N. de Haan, 12 L. v. Enkhuizen, 13 R. Braams, br., 14 B.v. Andel, br., 15 W. J. Heijmans gebr., 16 C. v. d. Mooren, 17 J. Thur, 18 P. W. Bouwman, J9 H. v. d. Heu vel, 20 P. W. van Mersbergen. Wijk, c.o. Veen. No. 1 G. Sonnevelt, 2 J. v. Kapel, br., 3 B. Nieuwkoop, in dienst, 4 P. v. Rijswijk, 5 A. Michaël, 6 Jac. Vos, 7 K. Bleijeuberg, 8 P. van Vuren, br., 9 L Donkersloot, 10 N. v. Bergeijk, 11 P. Kerkwijk, gebr., 12 A. v. Ber geijk, 13 H. Bouwman, 14 L. v. Helden, 15 I. den Dekker, gebr., 16 T. Bax, 17 B. Mouthaan, 18 J. Bouman, br., 19 A. van Wijk, 20 L. van Wijk, 21 J. van Loon, 22 P. Vos, 23 C. van Wijnen, 24 K. v. Kapel, br., 25 Peter Vos, 26 H. M. Duijster, 27 K. Mille- naar, br., 28 B. A. Nieuwkoop, 29 K. G. Versteeg, 40 A. Bouman, br., 31 P. v. Wijk, 32 A. K. v. d. Wetering, 33 P. van Tilburg, br., 34 M. Bouman, 35 I. J is koot, 36 P. Bouman, 37 P. A. Sodderland, 38 Jan Vos, br., 39 Fr. Nieuwkoop, 40 H. Roza, 41 H. den Boer, 42 W. A. Roeland.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1908 | | pagina 2