llhlIMlK.IM, Firma Soesman, „In de Kleine Winst." Copieer-persen een flinke Dienstbode, Kolenbakken en Vulemmers. Bclple Kachels, Platte PïtaMs Raadgevingen voor de zieken. eene Reukenmeid, eene tweede Meid. Jaarsma-Haarden, Pracht ge soi teeriiiG: TEGELPLATEN1, in r uimo keuze toonde zich een geest van ontevreden- heid onder de huzaren van de depots, die Zondag en gister tot uiting kwam, door dat een vijftig bij elkaar, Zondag 30 en gister nog 20 wegliepen. De on tevredenheid heeft o. m. als corzaak de slechte voeding. De vorige week werd driemaal niet al te best gegeten dan de eisch zich het haar te laten millimeteren, zeer zware dienst enz. Van de weggeloopenen zijn een 12 te Amsterdam gepakt en 4 kwamen vrijwillig terug. De anderen zijn nog weg en zijn vannacht te Egmond aan Zee geweest en nu weer op Beverwijk teruggekomen, waar de burgemeester ze laat volgen door drie veldwachters, die echter niet veel kunnen uitrichten. Twee wachtmeesters zijn daarheen. Er is geen kader weggeloopen. De 12 te Amsterdam gepakt, werden heden naar hier gebracht en moesten dadelijk te paard. Zij hadden te Am sterdam gegeten en verweten den maj oor, dat de voeding hier niet was als daar, waar toch de dienst hier veel zwaarder was. Nader meldt men ons nog De weggeloopen huzaren waren gister zingende door Beverwijk naar Wijk- aan Zee getrokken en vandaar naar Egmond. Vanochtend kwamen zij dood bedaard te Beverwijk terug, maar toen een veldwachter er een beetgreep, ver zetten zij zich daartegen. Burgemeester Strick van Linschoten raadde hun aan kalm naar Haarlem terug te keeren. Daaraan beloofden zij te zullen voldoen en voldeden er ook aan. Majoor v. d. Capelle ontving een brief, waarin stondAl heb jij geen haar meer op je kop, daarom gelieven wij nog niet als geschoren apen rond te loopen. Te Winschoten failleerde voor eenige dagen de aannemer K. J., aldaar, die zijn curator o.a. meedeelde, dat zijn behuizing met een tweede hypotheek was bezwaard. Thans is gebleken, dat enkele dagen voordat het faillissement werd uitge sproken, de zoon van den gefailleerde een tweede hypotheek kreeg over het ouderlijke huis, zonder dat er geld ter leen was verstrekt. De justitie is met deze zaak in ken nis gesteld. Ongeveer tien jaar lang kwamen zoo schrijft men aan de Middelb. Ct. in de gemeente Hontenisse telkens branden voor, die blijkbaar door kwaad willigen waren aangestoken, doch men zocht die tevergeefs. In 1904 zelfs had den tien branden plaats en verbrandde veel vee. De bewoners zetten op eigen kosten nachtwakers uit, terwijl de politie op de loer lag, doch zonder succes. Het kroondomein loofde f 1000 pre mie uit aan hem, die zoodanige aan- wijzigingen gaf, dat een straf volgde. Thans is men de daders op het spoor. In den nacht van Vrijdag op Zater dag had te Hontenisse wederom een brand plaats en wel bij zekeren De Waal. Kapitein Thomson, die zich in die gemeente bevond, begaf zich er onmid dellijk heen met zijn brigade en legde de hand op de personen, die maar eenigszins werden genoemd in betrek king tot de plaats gehad hebbende on heilen. Hij begaf zich met de zijnen naar een herberg en arresteerde daar zekeren A. A. van J., schildersknecht. Deze begon met alle schuld van zich te werpen, maar was zeer ontdaan en deed, in 't nauw gebracht, mededee- lingen, waarbij hij een ander als dader aanwees. Dat was zekere P. C. J., die nog dien zelfden nacht in zijn huis eveneens werd aangehouden, doch eerst den vol genden dag tot een volledige bekente nis kon worden gebracht. Beiden zijn Maandagmorgen ter be schikking van den officier van justitie gesteld en naar het huis van bewaring te Middelburg overgebracht. De 22-jaiige schilder A. A. van J., is na verhoor door den rechter-commis- saris, op vrije voeten gesteld. De ander is in verzekerde bewaring gebleven. In den nacht van Zaterdag op Zon dag heeft de politie te Arnhem een goede vangst gedaan; het gelukte haar namelijk de hand te leggen op den dader van een zeer grool aantal inbra ken, in de laatste maanden van het vorige jaar en ook nog in deze maand gepleegd, inbraken, waarvan geen mel ding werd gemaakt om het onderzoek naar den dader niet te bemoeilijken. Ingebroken werd o.a. in twee kolen- loodsen, in de fabriek van de firma de Leeuw aan den Amsterdamschen weg, in de Douaneloods, in het kantoor van de stoombootonderneming Corcordia aan de Rijnkade; tweemaal in het kantoor van de firma Duys aan de Rijnkade; bij de firma LeygraafF in de Kortestraat; de firma Hillen in de Vijzelstraat. Be halve bij de twee laatstgenoemde dief stallen, waarbij de dader zich door het bovenlicht van de winkels toegang ver schafte, werden de overige diefstallen gepleegd door uitsnijding van ruiten. Voorts herinnert men zich den diefstal in Musis Sacrum, waar ten nadeele van den directeur f 500 aan gouden tientjes, benevens een aantal brieven, werden gestolen. Ook bij de andere inbraken was het steeds om geld te doen, enkele malen werd niets vermist. Nu werd in den laatsten tijd tot tweemaal toe ingebroken in het hulp spoorwegstation aan de Vel perpoort te Arnhem, bij ééne gelegenheid werd f 30 gestolen. Veronderstellende, dat de dader nog wel eens zou terng keeren hebben een paar rechercheurs er zich gedurende een achttal nachten in hinderlaag gelegd en werkelijk kwam de inbreker in den nacht van Zaterdag op Zondag terug. Toen hij bij het verkennen van het terrein geen onraad bespeurde, paste hij zijn gewone methode toe, sneed' een ruit uit het raam van het kantoorlokaal en klom door de ope ning naar binnen. De rechercheurs hadden toen gemakkelijk spel en zonder tegenstand werd de stoutmoedige dief gepakt. Hij bleek te zijn een achttien jarige jongen, zekere V., wonende in de Schietstraat te Arnhem en hij be kende al de bovengenoemde diefstallen te hebben gepleegd. Zijne moeder, van wie vermoed wordt, dat zij van de in braken afwist en van het gestolen geld leefde, is eveneens gearresteerd. Ten huize van J. van Wingerden aan de Noozemanstraat te Rotterdam, woonde als kostganger in de 29 jarige timmerman David Woerlee, uit Gouda herkomstig. Deze timmerman heeft verkeering met de 27-jarige dienstbode Huigje Moerkerk. Zooals meer gebeurde, bracht Huigje Moerkerk, die Zondag haar uitgaans avond had, deze door in het gezin van Van Wingerden, waar haar vrijer thuis was. Ook was daar Arie Moerkerk, de broeder der dienstbode. Tegen half elf stond Huigje op om naar haar dienst terug te gaan. Zij be gaf zich naar de voorkamer op de eerste verdieping om haar mantel te halen en werd gevolgd door haar vrijer, die den ganschen avond erg stil geweest was, hetgeen zij hem ookzeide. Woerlee, een zeer jaloersch man, verweet haar, dat zij meer van haar broeder Arie, dan van hem hield. Tegelijkertijd greep hij haar onverwachts beet en wierp haar op den vloer. Dadelijk daarop voelde zij zich gewond, waarop zij om hulp riep. Nu snelden [het gezin van Van Wingerden en ook haar broeder Arie toe, welke laatste, in de kamer geko men, door een zijsprong een messteek ontweek hem door den razenden tim merman toegedacht, die voor men hem grijpen kon de trap afliep en de vlucht nam. Dadelijk werd hulp gehaald voor de dienstbode en de geneesheeren bevon den haar toestand levensgevaarlijk. Haar was een 15 centimeter lange snede over het rechterdijbeeu, waarbij verschillen de spieren zijn doorgesneden en een groote wonde aan de buik toegebracht. Naar het ziekenhuis gebracht, bleek het, dat er geen oogenblikkelijk gevaar voor haar leven bestond. Omstreeks half twee zagen twee agen ten van politie den dader op de Spaan- schekade loopen, doch toen hij de poli tie gevraar werd snelde hij den Haring vliet Zz. op en met een aanloop sprong hij daar tegenover perceel 62 te water, verdween onder de schotsen en ver dronk. Twintig minuten later werd zijn lijk door een agent van politie met een schippershaak opgehaald. Bij de Kon. Paketvaart Mij. te Am sterdam is een telegram ontvangen, meldende, dat het stoomschip „Djambi", Maandagmiddag aan de East Wharfe te Singapore ten anker liggende en ladende, werd aangevaren door hetstoom- schip Polynesie van de Messageries Ma- ritimes en onmiddellijk is gezonken. Alle opvarenden werden gered met uit zondering van 1 inlandsch matroos en 7 koelies, die verdronken. Gisterenochtend heeft te Utrecht de portier A. P. van de Aalmoezenierska mer met een revolver geschoten op den bode C. J. A. B. dier inrichting. B. werd niet ernstig getroffen en kreeg slechts een schampschot aan het hoofd. De dader werd onmiddellijk door de politie aangehouden. De oorzaak van dezen aanslag moet liggen in de omstandigheid, dat de portier eenige dagen geleden met den bode onaangenaamheden heeft gehad, tengevolge waarvan P. zijn ontslag aan die instelling moest nemen. Maandagavond is door een jongen aan den kant van het Haringvliet, on der de gemeente Hellevoetsluis, een naakt lijkje gevonden. De politie heeft het in beslag genomen. Gisterenochtend is aan den overweg op den Vleutenschen weg te Utrecht de 60-jarige overwegwachter der Staats spoorwegen C. W. B. bij het oversteken door een trein overreden en onmiddel lijk gedood. Het lichaam van den ongelukkige was geheel verbrijzeld. Gisteravond halfnegen stortte een der ovens van de glasfabriek der naaml. vennootschap Van Deventer en Zn., te Schiedam door een onbekende oorzaak in. Hoog sloegen de vlammen op. De brandweer, die snel opgekomen was, behoefde geen water te geven. Met eigen kracht werd met goed gevolg aan de beperking van het vuur gewerkt. Tal van werklieden worden door het ongeval buiten dienst gesteld. Men meldt uit Enschedé Ten huize van zekere vrouw Nijhuis, in de Mauritsstraat alhier, bij wie in wonen de familiën Nyenhuis en Sleeu- wits ontstond Zondagavond een hevige huiselijke twist. Sleeuwits kwam thuis, terwijl de drie vrouwen de flesch op tafel hadden en deze blijkbaar goed handen aangesproken. MetS. weid ruzie gemaakt en deze woedend geworden, greep een koekenpan om daarmee naar zijn kostvrouw te slaan. Bij ongeluk kwam de slag neer op liet hoofd van een kind van de familie Nijenhuis, dat eene lange drie centimeter diepe wonde werd toegebracht. In levensgevaarlijken toestand is het naar het Ziekenhuis vervoerd. S. is aangehouden en is ter beschikking van de justitie te Almelo gesteld. Men veroudert veel te gauw, op dit punt zijn wij het allen eens. Wij moesten daarom nooit vergeten dat de jaren van lijden dubbel tellen en ons vóór onzen tijd doen oud worden. Toch moet men zich verwon deren bij het waarnemen dat zoovele men- schen nalaten voor zich zeiven zorg te dragen. Wij gelooven wel dat gij niet tot dezen behoort, maar integendeel dat gij slechts een verlangen hebt, uw verloren gezondheid terug te krijgen. Gij zult zeker tevreden zijn hier een aanwijzing te vinden en een goeden raad te ontvangen. Daarom brengen wij een brief onder uwe aandacht. Mejuff. H. M. Verkeul, 11a Plantage- Fransche laan te Amsterdam, heeft ons het volgende geschreven: „Het is nu al tien jaren dat ik door bloedarmoede ondermijnd ben. Ik zag er slecht uit en had langzaamaan al mijne krachten verloren. Ik at niet meer en was altijd vermoeid. Ik had dikwijls duizelingen, verduistering van het gezicht en oorsui zingen. Ook was ik onderhevig aan schele hoofdpijn, slaaploosheid en zulk eea erge benauwdheid dat ik verplicht was drie tot vier malen te blijven stilstaan om een trap op te klimmen. Ik had zonder eenige uit werking verscheidene geneesmiddelen ge nomen en wist niet wat er van mij worden zou. Toen heb ik eindelijk de Pink Pillen genomen, en nauwelijks was ik met die weldadige behandeling begonnen, of on- middelijk deed zich een verbetering voor. Na zes doozen te hebben gebruikt, was ik volkomen genezen." Wij zouden u honderden van dergelijke gevallen kunnen aanhalen, maar daar toé ontbreekt ons de plaats. Wij raden u ten zeerste aan een proef met de Pink Pillen te nemen en wij zijn zeker dat zij u even goede resultaten zullen geven als aan Mejuff. H. M. Verkeul. De Pink Pillen zijn na tuurlijk niet voor een enkele persoon ge maakt. Zij zijn goed voor alle leeftijden en voor alle gestellen. Wat zij voor den een hebben gedaan, zullen zij zij voor allen doen. De Pink Pillen zijn aangewezen om een groep van kwalen te bestrijden die oogen- schijnlijk verschillend zijn, maar den zelfden oorsprong hebben de slapte van het bloed en de zwakte van het zenuwstelsel. Die ziekten zijn bloedarmoede, bleekzucht, al gemeens zwakte, maagpijuen, schele hoofd pijn, zenuwpijnen, heupjicht, rheumatiek, neurasthenie. Verkrijgbaar bij Snabilié,Hoofd-depothou- der voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apo theek te Waalwijk, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. Prijs: fl.75 de doos, 9.per 6 doozen. Rechtzaken. Rant oil ge recht Heusden. Uitspraak van Strafz. dd. 8 Jan. '09. Openb. dronkenschapA. B. en A. J. A. beiden te Heusden en G. D., zwer vend, elk f 5 subs. 3 d.C. d. G. te Woudrichem, Th. M. v. D. te Dussen en T. G. d. H. te Werkendam, elk f 15 subs. 3 d.J. V. te Woudrichem. f 3 subs. 3 d.J. C. B. te idem, f 10 subs. 3 d.A. Z. te Werkendam, f 8 subs. 3 d.M. W. v. O. te idem, 3 d. Overtr. vischdelict: C. v. d. K. te Almkerk, f 1 subs. 1 d.J.P. te Wou drichem, f 5 subs. 2 d.M. K. te Ba- biloniënbroek, f 5 subs. 4 d. Burengerucht verwekken J. C. W. te Hedikhuizen, f 10 subs. 3 d.A. B. te Heusden, A. d. '.te Genderen enT, C. B. te idem, elk f 5 subs. 3 d. Loopen over grond waarvan de toe gang is verboden L. P. te de Werken, f 10 subs. 3 d.A. O. en J. O. beiden te Almkerk, elk f 3 subs. 3 d.C. V., H. A. v. d. T. en D. J. B. allen te Wou drichem, allen bevel teruggave aan oudersC. S. te idem, een jaar proef-, tijd. Vee op eens anders grond laten loo pen B. Th. te Genderen, f 10 subs. 5 d. Overtr. verord. WerkendamA. S. te de Werken, 5 d.B. K. te Werken dam, f 10 subs. 4 d.G. G. te idem, bevel tot teruggave aan ouders. Overtr. wapenwet: M. P. te Dussen, f 2 subs. 2 d. Overtr. prov. reglementA. D. te Dussen f 3 subs. 3 d. In staat van dronkenschap de orde verstoren J. R. te Woudrichem f 10 subs 5 d. Straatschenderij L. T. d. J. te Alm kerk, 2 jaar proeftijd. Een trekdier onbeheerd laten staan J. S. te Wijk, f 3 subs. 3 d. Overtr. stierenregl.M. S. te Alm kerk, f 1 subs. 1 d. Overtr. rijwiel regl. C. P. v. H. te Almkerk, f 5 subs. 5 d.W. S. te idem, J. v. d. B. te Vlijmen, L. V. te Wijk, J. v. d. P. te Aalburg en J. C. V. te Heesbeen, allen f 3 subs. 3 d.A. v. H. te de Werken, f 1 subs. 1 d.L. d. R. te Genderen bevel teruggave aan zijn ouders. Burgerlijke Stand. Heusden, van 6 tot 12 Jan. Geboren Catharina Goverdina, d. v. H. J. de Waal en W. J. Weck; Adri- anus Johannes, z. v. A. Toethuis en F. G. van der Aa. Overleden Jan Antonie van Hel den 20 maanden. Marktberichten. Waterhoogte Maastricht (brug.) 11 Jan. 0.49 M. beneden 0. 12 0.5.1 Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 9 Jan. 1.70 M. 1.03 10 1.13 0.85 11 1.26 0.75 12 1.76 1.12 Advertentlën. Tegen Februari of Mei gevraagd, P. G., die met de wasch kan omgaan. Zich te vervoegen Pastorie Herv. Gemeente te Vlijmen. Mevrouw Dr. SCHMITZ te Veen bij Heusdenvraagt met 1. llei eenigszins mei koken bekend, tevens huiswerk verrichtende, en Goed loon en verval. Voor de wasch komt eene waschvrouw. Het DAGELIJKSCH BESTUUR van het Waterschap „Oud- en Nieuwland van Ba- bijloniènbroek" doet te weten, dat door het zelve in zijne vergadering van 5 Augustus 1908 is vastgesteld de navolgende KLEUR op wegen, kaden, bruggenhoofden, wate ringen, slooten enz., in het Waterschap Oud- en Nieuwland van Babijlonlénbroek, ge legen onder de gemeente Meeuwen. Zijnde die Keur bij besluit van Gede puteerde Staten van Noordbrabant van den 24 Deccember 1908 G no. 54 goedgekeurd en is hiervan heden den 18 Januari 1909 in de gemeenten MeeuwenEethen, Dussen AlmkerkWijkDrong el en, op de voorge schreven wijze afkondiging geschied. Eventueele adressen van beroep aan den Koning moeten worden ingezonden door tusschenkomst van den Commissaris der Koningin in d-i provincie Noordbrabant. Het Dagelij ksch Waterschapsbestuur voornoemd, De Voorzitter ABR. STRAVER WZ. Het DAGELIJKSCH BESTUUR van het Waterschap den Hilldoet te weten, dat door hetzelve in zijne vergadering van 5 Augustus 1908, is vastgesteld de navolgende KL EUR op de wegen, kaden, bruggenhoofden, wa teringen, slooten enz., in het Waterschap den Hillgelegen onder de Gemeente Meeuwen. Zijnde die Keur bij besluit van Gede puteerde Staten van Noordbrabant van den 7 Januari 1909 G no. 59 goedgekeurd en is hiervan heden den 18 Januari 1909 in de gemeenten Meeuwen, Dussen, Almkerk op de voorgeschreven wijze afkondiging geschied. Eventueele adressen van beroep aan den Koning moeten worden ingezonden door tusschenkomst van den Commissaris der Koningin in de provincie Noordbrabant. Den Hill den 14 Januari 1909. Het Dagelij ksch Waterschapsbestuur voornoemd, C. VOS. De Secretaris-Penningmeester, Abm. STRAVER Wzn. Geregelde Stoombootdiensten van Heusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam eiken Maandag, Woensdag en Vrijdag, 's avonds 6 uur. Van Amsterdam ook Dinsdag en Donderdagmiddag 4 uur. Aankomst aan beide plaatsen den daaropvolgenden dag, voormiddags. f Passagiers kunnen ook van deze dien sten gebruik maken. Plaats van afvaart te AmsterdamKlo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alfen, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Ter Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B. Verschure, 's-Bosch. f Goederen voor Delft, Vlaardingen, Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Scheurs, Zieke 27 en 28. Intormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij den Heer D. VAN WIJ NEN, Wilhelminaplein te Heusden. f Deze diensten zijn vrij van veergeld. De van ouds bekende heeft een prachtige nienwe aanvulling in hare collectie stalen ontvangen. ZWARTE EN GEKLEURDE JAPONSTOF- FEN, FANTAISIE KATOEN JOUR, alles in ruime keuze. Vitrage, Tule, Glas-gordijnen, Overgordijnen, Vlaamsch linnen met gewerkt midden stuk, in alle breedten. Gordijnstoffen, FranjeEmbrassen, gemaakte Sloopen, Beddelakens, Badhanddoeken, Tafellakens, Servetten, Gezondheidscorsetten in alle w ij d t e n. Prachtige sorteering Karpetten, Kapok en Veeren voor Bedden, enz., enz. Beleefd aanbevelend, HFIISOFN. Breestraat. Seizoen 1908. Ondergeteekende bericht de ontvangst van IMeuwe Kachels: Amerikaansche Vulkachels. Iersche Kaehels. Ronde- en Vierkante Caloriferes. Mooie decors Lage prijzen enkele dagen na hestelling. tegen uiterst concurreerende prijzen. Beleefd Aanbevelend, WED. IN. G. VAAGS, Haven, WAALWIJK. uit de fabriek HEMtl DE BEAUM0W te Maas tricht, voorradig bij den specialen Agent voor HEUSDEN en OMSTREKEN: L. J. VEERMAN, Boekhandelaar. Teekeningen met prijsopgaven, van 14 M«dellei worden op aanvraag toegezonden. W ERKENDA M. De letting dn boter it dete week op de markt R6 eti., in de winkelt dut 85 et pet half kilo. Eitren f 1.40 de 2(5 itukt. SLEEU WIJK. Be zetting der boter bedraagt 70 et. per half kilo en die der eieren f 1.6 de 26 stuit GORINCHEM, 11 Jan. Op de veemarkt waren aan gevoerd 179 runderen, 2 nuchtere kalveren, 29 vette varkens, 55 biggen, schapen en lammeren De prijzen waren als volgt: zware kalf koeien f 210 300, kalfvaarzen 160 a 200 guiste vaarzen f 120 a 140, melkkoeien f 180 a 220, twee en-een-halfjarige ossen f a anderhalf jarige f a pinken f a graskalveren f a nuchtere f 12 a 18. schapen f -- a lammeren f a biggen f 7 a 9 per stuk. Vette varkens 19 a 22 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 8 10 a 8 20, roode dito 7 80 a 8 witte dito f 7 75 a 7.85 inl. rogge f 7.10 a 7 25 buitenl dito f 7. a 7.20 gerst f 4.75 a 4.90, haver f 3.75 a 3.85 duivenboonen 7 65 a 7.75 blauwe erwt n f a mais. 75 pond, f 5.85 a 5 95 alles per heet Boter 68 a 72 ct. per haf kilo Eieren f 1.35 a 1.50 per 26. Kippen f 0.70 a 0.90 per stuk. ROTTERDAM11 12 Jan. Op de veemarkt waren heden aang-voerd 1107 vette runderen, 1301 magere dito, 360 vette en graskalveren, 169 nuchtere kalveren 1591 schapen of lammeren. 832 varkens, 86 biggen. De prijzen waren a's volgt: runderen \e kwaliteit 70 2e kw 50 cent, kalveren le kw. 105, 2ekw. 75 el. schapen le kw 50 2e kw. 36 et. vette varkens 48 a 44 et. licht soort 42 a 40 et. per kilo. Nuchtere fokkalveren f 12 a 20, idem voor de slacht f 7 00 a 12 Biggen 1 10 a 1 30 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 53/8 en 33/16 ton en 236 stuiken van een half kilo Prijs le kwali teit f 61, 2e kw. f 57, Ze kw f 53 Per half kilo 75 a 80 cent. Zeeuwsche eieren 6 60 a 6 80, Overmaassche dito f 6 80 a 7 00 per 100. f) BABiJLONiëNBROEK, den 14 Januari 1909. De Secretaris-Penningmeester, G. H. STAYER De Voorzitter, VOORRADIG EEN RIJKE SORTEERING

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1909 | | pagina 3