Mandenmakers. het Schoenwerk af geslagen Ph. VAN HELVOIRT, 6000 Dennenpalen, Een Hé met Erf en Té Heeren Mode- en Hoedeiimagazijn. Merais Cornelis MMz, UTERSCHOENIN merk „CaMee" Se leste. Notaris DE VOCHT" publiek verknopen verkocht Openbare Vrijwillige Verkooping. Vuehterstraat 3638, 's-B OSC H. Gummi en Waterproof regelen zijn genomen om uitbreiding der ziekte zooveel mogelijk te voorkomen. Drongelen. Door het college van zetters dezer gemeente is tot schatter der huurwaarde der pers. belasting voor het dienstjaar 1910 aangewezen de heer P. van der Schans alhier. Kerkdriel. Onze gemeente-veld wachter, M. van Bokhoven was bijna ge vallen als offer van de volkstelling. Een schip had voor de gemeente op Oudejaarsavond het anker laten vallen en de veldwachter als volksteller toog er met den rijksveldw. Van den Berg op Nieuw jaar hêen, om de kaarten in te vullen. Door den sterken stroom sloeg v. B. bij het scheep willen gaan, te water en had het geluk een uitgestoken riem te grijpen en zich daarna aan het bootje vast te klemmen. In dien toestand moest hij blijven hangen tot de schipper te hulp kwam, die hem in de boot hielp. Het invullen zal nu wel een tijdje uitgesteld zijn geworden. fitaamsrionkveer. De diefstal gepleegd door W. W. en D. v. d. A. schijnt de politie op het spoor te hebben gebracht van meer andere diefstallen, welke tot nog toe min of meer onbekend gebleven waren. Ten huize van gemelde personen heeft de Burgemeester met de Rijkspolitie een huis zoeking verricht, wat verschillende voor werpen aan het licht bracht, welke hier of daar zeer waarschijnlijk ontvreemd zijn. Alles werd in beslag genomen en naar de kazerne gebracht. Ook bij een zekeren B. T. alhier is een huiszoeking ingesteld. Gemelde B. T. is voorloopig in verzekerde bewaring genomen. Zijn zoontje, een kind van 5 6 jaar, ver wees de politie gedurende het onderzoek naar een sloot achter het huis. De politie heeft deze sloot afgevischt, zeer veel ijzeren voorwerpen, afkomstig van den grooten brand van dezen zomer, wer den daar gevonden. Nederhemert. (Noordzijde.) Don derdag 30 Dec. j.l. gaf de fanlare „Concor dia" alhier, hare eerste winteruitvoering, onder directie van den heer P. G. Baselaar te Ammerzoden. Van het programma, dat behalve de voor drachten 6 muzieknummers telde, getuig den vooral „Tirailleur-Marsch" van Werk man en „Milanesse" van Bouman dat de leden ernstig hun best gedaan hadden. De komische voordrachten als „de Ver kiezingstijd", „In feestelijke stemming" en „Bankbreuk" sloegen bij het publiek goed in. Jammer dat de opkomst niet grooter was. (Zuidzijde.) In 't hartje van den winter gebrek aanijs! Wie zou dat kunnen denken? Zoo snikheet kan het 's zomers niet zijn, of de ijskelder van het kasteel alhier is rijk voorzien. Thans is de groote voorraad, alleen wel willend beschikbaar ten dienste van zieken, geheel uitgeput. Er is op het oogenblik, 3 Januari, geen brokje meer te krijgen want er is geenijs. Meeuwen. Tot schatter der huur waarde der pers. belasting voor 1910 is door het college van zetters aangewezen de heer A. L. de Graaff Czn. alhier. In de vergadering van den raad dezer gemeente van 31 December j.l. werd o.a. behandeld a. Beëediging van den Gemeente-Secre taris. b. Benoeming van den heer J. L. Sprang tot le Ambtenaar van den Burg. Stand, tot 2e Ambtenaar (plaatsvervangend) de heer A. L. de Graaff Czn. Herpt. Omtrent het alhier a.s. Za terdag te houden feest, ter eere van het zilveren ambtsjubilé van onzen burgemees ter, kunnen we mededeelen, dat te 10 ure eene openbare raadsvergadering ten gemeen tehuize zal worden gehouden. Na afloop hiervan zullen te half elf de feestelijkheden aanvangen. Daar de nadere regeling en vaststelling van het programma in eene heden Woensdagavond te houden vergade ring zal geschieden, willen we er thans verder nog niets van vertellen. Keïzersveer. Met ingang van 1 Januari 1910 is de heer P. den Dunnen tot nu toe pontwachter der stoompont al hier, benoemd en aangesteld tot gezag voerder tevens gaarder der veergelden al hier. Den heer den Dunnen die om zijne welwillendheid tegenover het reizend pu bliek algemeen geacht wordt, van harte geluk gewenscht met deze schoone pro motie. Nieuwend)jk. Voor de afd. „Pa trimonium" zal a.s. Zaterdagavond ds. Rudolph uit Leiden als spreker optreden in het Instituut-lokaal. Pouderoojjen. Als een bijzon derheid, kan gemeld worden, dat de land bouwer W. B. met Oudejaarsdag zijn vee eerst heeft op stal gehaald. *AuileI. In het jaar 1909 werden door het hulptelegraafkantoor alhier 688 tele grammen behandeld waarvan 377 verzonden en 311 ontvangen. Door de Wilhelminasluis alhier zijn in het afgeloopen jaar niet minder dan 23892 vaartuigen gepasseerd. Tonneninhoud 3,096,690 en hadden 9734 schuttingen plaats. Over den veehandel in Gelderland schrijft men thans: Er is weinig verandering de laatste dagen. De aanvoer op de markt is gering. In de prijzen kwam om zoo te zeggen geen ver andering. Naar eerste soorten van dragend vee was nog al eenige vraag. Ook prima qualiteit vet vee was zeer begeerd. Er is echter niet veel goed vet vee meer. In varkens blijft de stemming levendig. Alle soorten werden vlug verhandeld, zon der verhooging in prijs. De aanvoer van biggen was groot en de handel levendig. Biggen voor Engeland blijven aan den ouden prijs. Paarden en schapen handhaven de be kende prijzen zonder dat de handel bijzon- her levendig is. De prijzen waren als volgt: vet vee lste kwaliteit 70 71 ct., 2de kwaliteit 50 4 60 ct., vette kalveren 60 A 61 ct., vette var kens 59 A 60 ct., voor Engeland, 58 A 59, alles per K.G., gewicht na slachting. Melkkoeien f 130 f 215, neurende f 105 a f 225, guste f 130 a f 180, pinken f 40 a f 65, kalveren f 12 A f22, biggen f6 f 10, drachtige zeugen f 50 k f 65, drachtige gelten f 40 a f 52, schot telingen f 17 a f 25, schapen f 12 a f 20, vette lammeren f 10 k f 14, luxe-paarden f 500 f 650, werkpaarden lste kwaliteit f 300 a f 450, 2e kwaliteit f 205 a f 310, twee-en-een-halfjarige f 150 a f 240,ander- halfjarige f af per stuk. Present-Almanakken. De present-almanakken, dienende om de zaak meer algemeen bekend te maken en tevens om met de afnemenden in eene aange name verstandhouding te blijven, komen af. We ontvingen een zeer practische sous- mains, met aangehechte agenda, keurig uitgevoerd, van de firma Knijff &Verweij, firma Schouwenburg, Kalkblusscherij „Stee- nenhoek" en „de Linge", handel in bouw materialen te Gorinchem. Geheel in anderen geest heeft de reederij „Jeannete" een maandkalender verzonden, die aan de keerzijde de dienstregeling aan geeft tusschen Gorinchem, Rotterdam, Via- nen en Utrecht. Met zoo'n kalender aan den wand, heeft men steeds de verschillende uren van vertrek van alle booten bij de hand. Kerknieuws. leen. De heer J. Blankers Sr. is benoemd als president-notabel der Herv. kerk alhier. Andel. De benoemde ouderling De Fijter als ook de diaken Nieuwenhuijzen, hebben voor die benoeming bedankt. Tot ouderling is nu benoemd de heer D. G. Mans die de benoeming heeft aangenomen en tot diaken de heer O. v. Andel die ook weer voor die benoeming heeft bedankt. Pouderoijen, 30 Dec. Maandagavond is 't jaarlijksche Kerstfeest gehouden voor de zondagschoolkinderen. In de kerk was een prachtig versierde kerstboom opgericht. Ds. Smith opende de bijeenkomst met gebed, waarna de kinderen werden onthaald op chocolade, krentenbroodjes en speculaas en toepasselijke liederen zongen. Het was een genot te zien hoe ze zich te goed deden. Tot slot kreeg ieder kind een gedachtenis mee naar huis, waarna ds. Smith met dank gebed sloot. Een woord van dank aan de leeraressen Mev. Smith en Mej. Uljee en allen die tot het welslagen van dit feest hebben meegewerkt is hier zeker niet misplaatst. Uitwjjk. In de vacature door het bedanken van J. Kant, als ouderling der Herv. Gem. alhier, is benoemd Arie Nieu- wenhuizen Az. en herbenoemd als diaken Pieter Nieuwenhuizen. Meeuwen, Bij de Herv. gem. alhier werden herkozen tot ouderling de heer L. van Koyck en tot diaken de heer Joh. de Raad. R|jsw|jk. Door den kerkeraad der Herv. gemeente alhier is gekozen tot ouder ling, de heer R. de Jongh. Herkozen wer den de heer J. v. d. Wetering als ouderling en de heer A. Smits als diaken. Sleeuwljk. Bij de op 23 dezer gehou den stemming voor diaken bij de Ned. Herv. gem. alhier, wegens het bedanken van den heer L. Kootwijk, is gekozen de heer C. van Pouderooijen, die echter ook bedankt heeft. Verslag van de Gemeenteraadsvergadering van Sleeuwijk, van Donderdag 30 Dec. Afwezig de heeren Van der Meijden en Sigmond met kennisgeving. De voorzitter opent de vergadering met gebed, waarna de secretaris lezing geeft van de notulen der vorige vergadering, welke met algemeene stemmen wordt goedgekeurd. Aan de orde is: 1. De voorzitter doet mededeeling, dat door B. en W. op 22 Dec. j.l. de boeken en kas van den gemeente-ontvanger zijn opgenomen en is gebleken, dat de boeken regelmatig waren bijgehouden en een bedrag van f 2271,21 in kas was. 2. Een schrijven van Ged. Staten, hou dende mededeeling dat hunne beslissing omtrent het raadsbesluit tot wijziging der bouwverordening is verdaagd geworden. 3. Een schrij ven van Ged. Staten waarbij de begrooting voor het dienstjaar 1910 is goedgekeurd in ontvangst en uitgaaf op f 18,508,79. Punt 1 tot 3 wordt aangenomen voor kennisgeving. 4. Een adres van B. A. van den Heuvel te Dewerken, houdende het verzoek het brandspuithuis te Dewerken te verplaatsen naar de Schans. Wordt besloten dit adres aan te houden tot de eerstvolgende vergadering. 5. Een adres van W. van Driel, verzoe kende om intrekking der verleende ver gunning inzake recht van overgang over het voetpad te Dewerken en adres van de wed. B. J. Ritmeester te Dewerken om genoemd voetpad +e verhuren of te ver- koopen. Het dagelijks bestuur heeft de vergun ninghouders kennisgeving gedaan dat zij zorg moeten dragen, dat de brug over de haven vóór 1 Jan. a.s. volgens de bjj de vergunning gestelde voorwaarden in orde is gebracht, zullende anders de vergunning worden opgezegd. Op de adressen wordt dus thans niet beschikt. 6. Wordt op voorstel van B. en W. be sloten, om aan H. M. de Koningin voor te stellen het maximum aantal vergunningen drankverkoop te beperken tot 8. 7. Een schrij ven met eene brochure over „Onze wegen," welke voor kennisgeving wordt aangenomen. 8. Wordt tot lid van burg. armbestuur van Sleeuwijk herbenoemd de heer J. Verhagen en voor dat van Dewerken P. Ippel. 9. Een adres van eenige ingezetenen ter verkrijging eener straatverlichting te Sleeu wijk. Hierop wordt afwyzend beschikt. 10. Worden tot leden der commissie tot wering van schoolverzuim te Sleeuwijk be noemd de heeren B. Dekker, J. van der Sluijs, C. van Poederoijen, G. F. van 't Sant en C. Verhagen; te Dewerken de heeren K. Ph. H. Duijne, O. Brienen, P. H. Olde- mans, C. Slagmolen en J. Kallewaard ea te Kille de heeren K. Walraven, J. van Breugel, J. Monshouwer, A. van Noorloos en M. Ver steeg. Niets meer te behandelen zijnde wordt de vergadering gesloten en gaat de Raad in geheime zitting over. Politiezaken. 24 December j.l. is een solarlantaarn verloren tusschen het stoombootenhoofd Heusden en de gemeente Drunen. De eerlijke vinder ontvangt eene goede belooning. De lantaarn te bezor gen bij den Wachtmeester te Heusden. Mooie genezing van een schipper en zijn vronw. De verschijnselen van algemeene zwakte verschillen naarmate de oorzaak er van verschilt, maar men vindt daar onder altijd uitputting, gemakkelijk zweten, spoedige vermoeidheid bij ge- ringen arbeid, oorsuizingen, fladderin gen voor de oogen, pijnen in den rug, duizelingen, slaap die geen rust geeft. De oorzaak van die storingen kan voortspruiten uit overwerking van het organisme, maar dan houdt de ziekte met die overwerking op. Indien de oorzaak een andere is, komt dit door oen onvoldoende voeding der organen ten gevolge van een groote slapheid van het bloed. Het geval van den heer Rullens en van zijn vrouw, die zoo merkwaardig door de Pink Pillen genezen zijn4 toont aan welk een uitmuntende herstellei van het bloed en versterker van het zenuwstelsel dit geneesmiddel is. Mej. Rullens, wonende te Made (Noord- Brabant) schrijft ons: „Mijn echtgenoot, de heer Johannes Rullens, die schip per is, heeft zich zeer te beklagen ge had over een ernstigen staat van alge meene zwakte. In het bijzonder had hij een groote zwakte in debeenen,en hij zeide dat die hem niet konden dra gen. Gedurende vele maanden beklaagde hij zich geen eetlust te hebben en over benauwdheid en duizelingen. Hij besloot toen de Pink Pillen te gaan gebruiken die reeds eenigen tijd te voren in een gelijk geval zoo gunstig voor mij waren geweest. De Pink Pillen hebben hem volkomen genezen, zooals zij mijzelf genezen hadden." De Pinx Pillen zijn onovertroffen tegen bloedarmoede, bleekzucht bij jonge meisjes, maagpijnen, schele hoofd pijn, zenuwpijnen, heupjicht, rheuma- tiek, St.-Vitusdans, neurasthenie. Prijs fl.75 de doos, f9.per 6 doozen. Verkrijgbaar bij Snabilié, Hoofd-depothou- der voor Nederland, 7 Groote Markt te Rotterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apo theek te Waalwijk, en verder bij ver schillende Apothekers en goede drogisten. ifiurcerlDkc Stand. Wijk, ca over de maand Dec. Getrouwd: J. van Rijswijk, 26 j. en T. v. Kuijk, 21 j.; A. van VVijk, 32 j. en J. Vos, 29 jM. van Wijk, 35 j. en H. van Helden, 27 j.; G. Bax, 29 j. en J. Bouman, 25 j. Geboren: Goverdina Laurina, d. v. G. de Bruin en J. van Veen; Cornelis Antonie, z. v. G. Bouman en M. de Waal; Maria Magdelena, d. v. D. van Wijk en J. van Heesch. Overleden; A. van Dijk, 6 w.A. v. Rijswijk, 4 j.; W. v. Rijswijk, 28 j. J. Bouman, 63 j.T. Bouman, 73 j.; P. Vos, 20 j.; A. v. Dijk, 64 j.: Ph. Verhagen, 71 j.; W. de Wit, 82 j. Sprang, over de maand Dec. Getrouwd: Jacobus Timmermans, 28 j. en Cornelia Kruijf, 25 j. Geboren Johanna Cornelia, d. v. P. Vos en A. C. Bolder; Huibertje Helena, d. v. M. van Beek en W. Vos; Catha- rina Antonia, d. v. A. van Beers en M. J. Buitenkamp; Antonia Margaretha, d. v. J. de Roon en M. van Vuuren. Overleden: Christoffel Soeters, 73j., echtg. van A. BrouwersJacoba Adriana Braspenning, 1 j.; Willem van der Schans, 4 mnd. Genderen, over de maand Dec. Geboren: Johan z. v. B. C. Verdoorn en J. Nieuwkoop; Jenneke Maria, d. v. C. Treffers en M. Vos. Overleden: J. A. Haspels, 21 j.; S. M. Splinters, 5 j.; M. van der Mooren, 67 j.; P. Bax, 80 j. Drongelen, over de maand Dec. Vertrokken naar Meeuwen, J. van Hoven; Zwijndrecht, A. VosHerpt en Bern, G. Korsten. H. Muller; Meeuwen, Johanna Wijnbelt. Geertruidenberg, over de maand Dec. Geboren: Cornelia Henrica, d. v. J. Boot en J. P. Smits; Gerrit, z. v. G. v. Tilborg en C. Janson; Christina, d. v. M. Huijskens en J. v. d. Muijsenberg; Adrianus Jacobus, z. v. P. J. Snijers en M. Avontuur; Catharina Maria Lucia, d. v. A. C. Krols en H. A. Krols; Catharina Carolina, d. v. S. G. Berende en J. M. Stael; Wilhelmus Marinus, z. v. T. J. Goossens en P. Oomes Cornelis Adrianus, z. v. G. C. Leijsen C. v. Dongen. Capelle, over de maand Dec. Geboren: Willem, z. v. A. v. Beek en P. Roomer; Dingemau Pieter, z. v. D. P. v. Tilborgh en A. Werther. Overleden: Lambert Wagenmakers, 66 j. Marktberichten. Heusden, van 29 Dec. tot 4 Jan. Geboren: Gerardus Cornelis, z. v. A. Toethuis en F. G. v. d. Aa. Werkendam, van 23 tot 30 Dec. Getrouwd: Leendert Slinger, 21 j. en Dirkje Visser, 21 j. Geboren: Maaike Willemina, d. v. P. Versluis en M. Ippel; Ileinier, z. v. J. Brandt en A. M. Hoegee. Overleden: Antonie Hendrikus Ip pel, 13 m. Sleeuwijk, van 23 tot 30 Dec. Geboren: Jan, z. v. T. Termaat en C. J. v. d. Stelt. Overleden: Cornelia Francina v. d. Stelt, 13 m. Meeuwen, over de maand Dec. Geboren Christina, d. v. P. van Andel en T. SchoutenAlbert, z. v. G. J. Oost en S. A. Vos. Rotterdamsche eierenreiling, gehouden op de Groote Beurs van Koophan del. Aangevoerd binnen- en buitenlandsche eieren 11298 stuks. Hoendereieren van f 4,65f 6,40 per 100 stuks. Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 1 Jan. 2.69 M. 2.56 M. f N.A.P. 2 2.75 2.63 3 2.75l 2.66 Waterhoogte Maastricht (brug). 3 Jan. 1.85 M. boven 0. 4 1-63 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 3 Jan. 4.45 M. boven 0. 4 4.18 Advertentiën. Heden overleed, na een kort doch smartelgk lyden, tot mijne diepe droefheid, mijn innig geliefde Echt genoot, de Heer Commies bij de Maatschij. tot Expl. van Staatsspoorwegen, in den ouder dom van 59 jaren. A. C. PRILLEVITZ van ReEKUM. GEVRAAGD: 4 K.nech.ts, bekend met Engelsch werk tegen flink loon en vast werk, en 4 Leerlingen. loon naar bekwaamheid. Zich te vervoegen bij P. NOOTEN DE BONT, Heusden. IK HEB iVïans halve zooien met hakken f 1.10 Vrouwen id. id. ,,0.90 Kinderwerk naar grootte. Water of Jachtlaarzen lever ik één maand op proef. Verder alle besteld werk tegen verminder «-■ prijzen. Alles netjes en sterk. Aanbevelend, Heusden. te Waalwijkzal ten verzoeke van den heer J. ERVEN, Houtkooper te Oirschot, op Maandag ÏO Januari I910, des v.m. te I© ure precies, op Plantloon onder Loon-op-Zand, geschikt voor Heiningpalen, ter lengte van 1.80 Meter en 1.60 Meter. Onmiddellijk na afloop van bovenstaande verkooping, zal ten verzoeke van de Heeren TIMMERMANS q.q.a aldaar, achter den Melkdijk onder Loon-op-Zand worden Eene groote partij Heinsparren, Slieten, Staken, Snoeiling, lieht en zwaar Brandhout, zijnde on geveer 200 koopen. Plaats van samenkomst bij LUCAS VAN DER KAA, op Plantloon onder Loon-op- Zand. De Notaris J. J. van der Kaaden te Almkerkis voornemens om op Wjftter- dagen 8 en 15 Januari 1910, telkens 's avonds t» uur, hij M. van den Heuvel te Nieuwendijk in het openbaar te veilen en te verkoopen: te Almkerk, aan den Buitendijk, groot 3 Aren, 50 Centiaren. Dadelijk te aanvaarden. Inlichtingen geeft de Notaris. J HOFLEVERANCIER, LEVERT MET SUCCES Model Rodley, met Buffelhoornknoopen. - PRIJS f 18.- - Prima afwerking en stoffen. Mej. Rullens. Ingekomen van Drongelen, J. van Ho ven; Oudheusden, L van der Pteen- hoven en gezin; Waspik, T. J. van Bommel. Ingekomen van Waalwijk, Dorothea Vertrokken naar Loonopzand, A. M. v. Peeren J. W. v. Oosterhout; Waspik, Corn, en Joh. Timmermans; Vrijhoeve Cappel, P. WagemakersMierlo, A. de Graaf; Raamsdonk, P. J. Schouten. Ingekomen van Rotterdam, H. W. Ro llings en J. A. Taktor; Waalwijk, Corn. H., Pietr. Jac. en Jac. Pietr. Hoefnagel. Ingekomen van Ossendrecht, A. v. d. Leide; 's-Gravenzande, N. Kieboom. Vertrokken naar Andel (N.-B.), C. Redert; Noordgouwe, J. de Wilde; Go rinchem, C. Schreuders; Zuilichem, H. j J. Benckhuizen's-Gravenhage, L. A. VerheijSliedrecht, P. Potters; Wou- diichem, A. v. Andel. Vertrokken naar Loosduinen, S. C. VosWoensel, C. BoumanKruiningen, W. A. Keim; Drongelen, J. Wijnbelt; Dussen, C. M. van Bommel. W ERKENBAM. De zetting der boter it deze week Of de markt 65 ets., in de winkelt dut 70 eti. pet half kilo. Meren f 1.1' de 26 ttukt. BESOOIJEN. 4 Jan. De prijs der Boter was heden f 1.20 i.29 per Kilo. Aangevoerd 8';0 KG. Eieren f 1.25 de 26 stuks. GORINCHEM, 3 Jan. Op de veemarkt waren aan gevoerd 49 runderen, 6 nuchtere kalveren, 25 vette varkens 129 biggen, schapen en lammeren De prijzen waren als volgtzware kalfkoeien f 200 f 250, kalfvaarzen f 180 a 200. guiste vaarzen f 80 a 120, melkkoeien f 160 a 220, twee-en een-halfjarige ossen f a anderhalf jarige f apinken f a graskalveren f 30 a 50 nuchtere f 6 a 14, schapen f a lammeren f a biggen f 6 a 14 per stuk. Vette varkens 25 a 25^ cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 10 75 a 11,-roode dito 9 80 a 10 25 witte dito 8, a 9.25 inl. rogge f 7. - a 7 20 buitenl dito /'715 a 7.30 gerst f 4.85 a 5.-, haver f 3.80 a 3.90, duivenboonen 9 30 a 9.50, blauwe erwt n f a mais, 75 pond, f 6. a 6 15 alles per heet. Boter 70 a 75 ct. per half kilo Eieren f 1.30 a 1.40 per 26. Kippen f 0.50 a 0.70 per stuk. ROTTERDAM, 3 4 Jan. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 771 vette runderen, 1022 magere dito 456 vette en graskalveren, 222 nuchtere kalveren1299 schapen of lammeren, 604 varkens, 54 biggen. De prijzen waren als volgtrunderen le kwaliteit 74, 2e kw 54 cent, kalveren le kw. 115, 2e kw. 90 cl. schapen le kw. 52, 2e kw. 32 et. vette varkens 54 a 50 ct. licht soort 49 a 50 ct. per kilo. Nuchtere fokkalveren f 13.-- a 20.idem, voor de slacht f 7. a 11 00 Biggen f 1.20 a 1 40 per week Op de botermarkt w rden aangeveerd 62/8 en 28/16 ton en 198 stukken van een half li o Prijs \e kwali teit f 60 2e kw f 58, 3e kw. f 55. Per half kilo 771/2 a 821/2 cent. Zeeuwsche eieren 5 80 a 6.Overmaassche dito f 6 a 6 20 per 100. ROTTERDAM. 3 Jan Zaadmarkt Lijnzaad i 5 a 15.50, Karweizaad 15 50 a 15 60. Koolzaad 10 73 a 11. Utrecht30 December 1909. Hartingstraat No. 2bis. Voor D. van der Stelt te Sleeuwijk. egenjassen,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1910 | | pagina 3