Besluiten voor 1911. White, dat te Dover gestald stond, verbrand. De loods waarin het vliegtuig geborgen was, ging geheel in de vlam men op. Zaterdag werd uit Londen gemeld Drie Russen, de schilder Doebof, de machinist Federof en Peters, zonder beroep, zijn heden voor den politie rechter in de Gildenhal verschenen onder beschuldiging van samenzwering tot inbraak te Houndsditch en moord op de politieagenten. Crawford, de procureur der City, trad voor de beschuldiging op en zeide te kunnen bewijzen, dat alle drie op den avond van den moord achter Hounds ditch gezien zijn. Peters en Doebof hebben den doodelijk gewonden Gard- stein naar Grovestreet in Whitechapel gedragen en hebben een zekeren Levy, den eigenaar van een tabakswinkel, die hen naliep, gedreigd met revolvers dood te schieten. Deze Levy is door de be schuldiging als getuige opgeroepen en verklaarde niet den minsten twijfel te koesteren, of Peters en Doebof waren werkelijk dezelfden, die hij Gardstein had zien wegdragen. Hij had ze beiden onmiddellijk herkend in het commis sariaat van politie, toen ze onder ver schillende andere getuigen stonden. Hij had ook Gardstein herkend, toen hij dezen in het lijkenhuis van de City had gezien. Peters en Doebof riepen Levy toe, terwijl zij met revolvers op hem mikten: „Volg ons niet!" De politierechter verdaagde de zaak tot Donderdag. Peters en Doebof zullen dan tegelijk met de beide aangehouden vrouwen voorkomen. Pasits, de Servische premier, is geheel onverwacht naar het buitenland ver trokken. Men spreekt van een reis met politieke bedoelingen. Milovanowits neemt tijdelijk het praesidium van den ministerraad op zich. Pasjits heeft een manifest tot zijn kiezers gericht, waarin hij beweert, dat z. i. politieke gebeurtenissen van het hoogste gewicht in aantocht zijn, die de Balkanvolkeren zouden kunnen mee- sleepen. Deze moeten zich daarom voor bereid houden en waakzaam zijn. Een Rus schrijft aan de Jewish Chro nicle, dat in Rusland misdadigers dik wijls Joodsche namen aannamen. Als de misdaad ontdekt is en de bedrijvers verdwenen zijn, gaat de politie onder de Joden zoeken. Eenige Joden worden er dan opgepakt, en de overheid is overtuigd, dat de misdadigers gevat zijn. De schr jver haalt als voorbeeld aan een groote roofpartij te Bezdani bij Wilna, waarvoor Jolen gestraft zijn, hoewel zij er niets mee te maken hadden. Hofrichter, de Oostenrijksche luite nant, die getracht heeft eenige kame raden van den generalen staf te ver giftigen, om zijn eigen promotiekansen te verbeteren en daarom veroordeeld is, heeft een eigenhaudig opgesteld ver zoek ingediend tot wederopvatting van zijn proces. Dit verzoek is echter van de hand gewezen. Mevrouw Hofrichter heeft echtscheiding aangevraagd en naamsverandering voor zichzelf en haar zoontje. In de gang van een huis te Weenen is in een waschmand een in stukken gesneden lijk eener vrouw gevonden. Het lijk is herkend als dat van een veertigjarige naaister. Als verdacht van kan beseffen. Voor den man, die zwijgend aan Krosky's zijde liep, had nooit een Kerstboom ge schenen; van zijn eerste jeugd af was hij onder vreemden geweest en waarschijnlijk had hij zich vandaag voor 'teerst op een gelukkigen Kerstavond verheugd. Brennenberg streek met de hand over de oogen en, terwijl hij voor een huis staan bleef, zeide hij op gedwongen kalmen toon „Hier, kameraad, nu bent u er!" En op twee verlichte vensters wijzende, voegde hij er bij „Haar kamer is verlicht Vaarwel, Krosky. En word gelukkig!" Toen keerde hij zich schielijk om, en ging heen. Voor de huisdeur bleef Krosky staan en zag hem na, tot hij verdwenen was. Toen Krosky alleen stond richtte hij zijn blikken naar de verlichte vensters waar achter het geluk schuilde, waarop hij in de toekomst hoopte. „Zou ze wel vermoeden wie hier beneden staat?" fluisterde hij. Juist op dat oogenblik teekende zich een schaduw tegen het gordijn af. „Zou dit haar lief kopje zijn?" XXII. Daarboven, in het kleine meisjeskamertje, was het aangenaam en gezellig; de kachel verspreidde een weldadige warmte en de lamp verlichtte de omgeving en de helder witte gordijnen voor de ramen. De bewoonster van dit gezellige vertrek wandelde onophoudelijk in de kleine ruimte op en neder; peinzend was het hoofd naar den grond gericht en de handen rustten vast saamgestrengeld op de borst. Als ooit een dag geschikt is treurige her inneringen bij haar op te wekken, bitter leed nog dieper te doen gevoelen, dan is 't wel deze dag, waarop de geheele wereld zich verheugd, ieder Christen een weinigje geluk verwacht. {Slot volgt.) den moord is gearresteerd Marie Bar- tunek, de vrouw van een kleermaker. Deze woonde in hetzelfde huis, waar het lijk gevonden werd. In haar woon vertrek werd een stuk courantenpapier gevonden, dat juist paste bij een strook, waarmede de mand, die het lijk be vatte, bedekt was. In de kachel van het woonvertrek van Marie Bartunek zijn overblijfselen van verbrande men- schenbeenderen gevonden. Volgens de Lokal Anzeiger is de jongste aanval der Bedoeïenen op den Hedsjasspoorweg te wijten aan de re geering, die de door Abdoel Hamid aangegane verplichting, om den Be doeïenen jaarlijks een zeker bedrag uit te keeren, waarvoor dezen zich ver honden geen aanvallen te doen op den spoorweg en zich rustig te houden, niet is nagekomen. Generaal Sami pasja, de bevelhebber van het expeditiecorps tegen de Droezen, had dringend aan geraden nog dit jaar te betalen. De vali van Damascus weigerde echter, met het bekende noodlottige gevolg. De Vossische Zeitung verneemt uit Athene, dat daar dezer dagen vier Engelsche marineofficieren worden ver wacht, die een onderzoek zullen in stellen naar de slagvaardigheid van de Grieksche vloot en officieren en man schappen op de hoogte zullen stellen van de bediening van het moderne ge schut en van torpedo's. Verder zal het arsenaal zoo noodig onder Engelsche leiding hervormd worden. De regeering is bereid belangrijke bestellingen van gesohut voor de marine te doen. 37 radicale en socialistisch radicale leden der Fransche Kamer hebben een verzoek om gratie aan den President der Republiek gezonden voor Durand, die door de jury van Rouaan wegens zedelijke medeplichtigheid aan moord op een werkwillige ter dood is veroor deeld. De uitspraak der jury, betoogen zij, heeft op een vergissing berust. De Grieksche regeeriug heeft eenigen tijd geleden een onderzoek gelast naar de vervalschingen van eind examen bullen der gymnasia die men op h t spoor was gekomen. Het is nu gebleken, dat gedurende de laatste 10 jaar hon- derde studenten met vervalschte bullén aan de universiteit zijn gekomen Het aantal schuldigen is zoo groot, dat de autoriteiten absoluut niet weten, wat ze beginnen moeten. De 5 stoomschepen, die Zaterdag te New York aankwamen, hadden 21,690 postzakken aan boord, die ongeveer 20 millioen brieven en kaarten bevatten en te zamen 800,000 kilogram wogen. i'laalMeiiik Nieuw*. Ileuiden, 28 Dec. Wat al tegenstrijdigheden. De bladen berichten, dat een groote koude aanstaande is en gelijkertijd komt de heer Hille mij een levende meikever toonen, in zijn tuin gevonden bij het spitten, en iets later zendt de heer Sprengers uit Oudheusden een bouquet roosjes, op 24 December in zijn tuin op den kouden grond geplukt. Het zullen dit jaar wel de laatsteu zijn. Vóór en na het Kerstfeest verrezen de verschillende Kerstboomen, omhangen met cadeautjes voor de kinderen in het Protestantsch Ziekenhuis, in de Ned. Herv. Kerk en in de Geref. Kerk. Beide laatsten op 2en Kerstdag. Veel belangstelling mochten allen onder vinden, zoowel van bijdragende leden als van genietende kinderen. De kinderkoren, waaraan veel tijd en geduld was besteed, voldeden algemeen. Een woord van dank aan allen die voor het goede doel hebben medegewerkt, is zeker niet misplaatst. Vergadering van den Raad dezer ge meente op heden, des avonds ten 8 ure. Te behandelen onderwerpen: 1. Rekeningen over 1909 en Begrootingen over 1911 der Godshuizen. 2. Machtiging tot het houden van ver pachtingen en verkoopingen in 1911. 3. Ingekomen stukken. 4. Suppletoir-kohier van den hoofdelijken omslag over 1910. Werkendam. Eergisteravond is door een onbekende oorzaak W. Verwoert, watermolenaar te de Werken, te water ge raakt en verdronken. Nnriel- Maandagavond gaf de fanfare alhier hare winteruitvoering. Er werd goed gespeeld; jammer echter dat voor fanfare muziek, die toch nog al scherp klinkt, de ruimte niet grooter was. De zaal was stamp vol, zelfs geen staanplaats was meer te be komen. Ofschoon het publiek, evenals altijd, nogal woelig was, hield het zich tijdens de voordrachten erg kalm. De heer Aug. de Laat uit Tilburg deed ons verschillende komische voordrachten hooren. We hopen nog meermalen in de gelegenheid te zijn een dergelijke uitvoering bij te wonen. Drimiltclen. Zondagmorgen ont dekte de heer W. W. Stal, dat zijne acht kippen en haan uit het hok verdwenen waren; bij nader onderzoek bleken deze, benevens nog twee kippen van den rijks veldwachter v. d. Moor, in verschillende tuinen door een hond in den grond ver borgen te zijn. keoHriiitlenbcrg. Naar we ver nemen zijn de voormalige vestingwerken alhier in het beheer der Domeinen over gegaan. 's IJ ra vcmocr. Zaterdag werd alhier gearresteerd en door de maréchaussée van Rijen naar het huis van bewaring te Breda overgebracht de schippersknecht C. A. V. Meende men aanvankelijk dat deze arrestatie in verband stond met het ingooien van ruiten, nader bleek, dat dit jongmensch nog enkele dagen gevangenisstraf ondergaan moest. De christelijke zangvereeniging „Hal lelujah" met haar vierstemmig gemengd koor gaf Maandagavond weder hare gewone Kerstuitvoering. De stukken werden uit muntend gezongen en de in het programma ter afwisseling ingelaschte samenspraken werden keurig uitgevoerd. Deze uitvoering lokte als naar gewoonte een talrijk publiek, hetwelk in deze Kerst dagen daarin eene mooie afleiding vindt. Elke kerkelijke gemeente heeft hier hare zondagsschool. Die van de Ned. Herv. en van de Chr. Geref. Gemeente vierden haar Kerstfeest Maandagavond, die van de Geref. Gemeente Dinsdagavond. Neilerhemert. Algemeene ver slagenheid verwekte het hier te vernemen, dat Baronesse Van Nagell van Nederhemert op len Kerstdag plotseling ernstig onge steld is geworden. De toestand blijft nog steeds ernstig en de algemeene wensch is, dat de bejaarde dame, die steeds ijverde voor het belang harer medemenschen, zoowel moreel als materieel, spoedig zal herstellen en nog geruimen tijd, als Vrouwe der gemeente gespaard zal mogen blijven. Raamidonk. Vrijdagavond vierde de jeugd der zondagsschool van Dorp en Veer in de Ned. Herv. Kerk alhier een uitstekend geslaagd kerstfeest. Te 5 uur opende de voorzitter, de heer J. Sneep, het feest, door een hartelijk welkom toe te roepen en de talrijke oudere feestgenooten aan te sporen de feestvreugde slechts te verhoogen. Nadat alle aanwezigen deD Lofzang van Zacharias vers 1 hadden ge zongen, smeekte ds. Meischke Gods besten zegen af voor het welslagen van dit kinder feest, waarna Zijn Eerw. zich met de klein tjes onderhield. Hierna vertelde de heer Sneep een mooi kerstverhaal. Inmiddels was de zangvereeniging Excelsior van R'veer ter kerke gekomen en zong met orgelbege leiding een zestal liederen. Deze nummers werden afgewisseld door de kerstliedjes, die de jeugd ten gehoore bracht. Wat een vreugde in die kinderzieltjes. Hoe straalden die oogjes van genoegen als ze opzagen naar den schitterenden, smaakvollen kerst boom. Welk een tevreden gezichtjes als tusschen de liederen versnaperingen enz. werden uitgedeeld. Recht genoeglijk werd de avond gepasseerd. De heer Sneep be dankte de kleintjes voor hun behoorlijk gedrag en de ouderen voor hunne over- groote belangstelling. Zeer voldaan ging oud en jong naar huis. Wij voor ons kunnen niet nalaten, bij dezen een woord van hulde te brengen aan de dames en heeren bestuursleden, die zich jaar in jaar uit met de zondagsschoolkin deren bezighouden en een dergelijk prettig feest, als dezen avond gevierd werd, orga- niseeren. §pi 'ang. In de vorige week had zekere v. D., wonende aan de „Zijne", alhier het ongeluk, dat zijn paard schrok. De gevolgen waren dat hij viel en onder de kar terecht kwam. De ontboden geneesheer constateerde inwendige kneuzii g. Heden is zijn toestand iets vooruitgaande. Naar men ons mededeelde is onze vroegere dorpsgenoot, de heer J. M. van Beek, thans onderwijzer aan de O. L. S. te Oosterbeek, benoemd tot onderwijzer met verplichte hoofdacte te Kuilenburg. Vorige week Donderdag ontving onze dorpsgenoot K. D. van Caam, zijn aan stelling als arbeider aan het station der S. S. te Nijmegen. Ongeveer 4| jaar is ge noemde hulparbeider aan het station der S. S. te Waalwijk geweest. Neeil. Het fanfarecorps Wilhelmina heeft het voornemen op 29 dezer haar winter- concert te geven. Het programma belooft veel en voor het comische gedeelte heeft het bestuur geëngageerd de heer De Laat uit Tilburg. Een en ander voorspeldt ons een gezelligen avond. *W«k. De loteling C. van Helden, der vorige lichting, is door de Gedeputeerde Staten voor den dienst afgekeurd. Door den raad dezer gemeente is aan den gemeenteveldwachter Leysma een jaarlij ksche toelage van f 25 toegekend tot onderhoud van een fiets. Verslag der gemeenteraadsvergadering te 'sGroevemoer op Zaterdag 24 December 1910, des voormiddags 10.30 ure. Tegenwoordig zijn alle leden. Voorzitter is de heer D. Smits, burgemeester. Na opening dezer vergadering, leest de Voorzitter de notulen van 30 Nov. j.l., die daarna worden vastgesteld. De Voorzitter deelt mede, datdegemeei te- rekening en de wijziging der begrooting over 1910 door Ged. Staten zijn goedge keurd, alsmede dat de verkooping van schaarhout op de Geldlooze Pad f 14 50 heeft opgebracht. Een schrijven van den armmeester J. Kuij- pers om bij eene nieuwe verkiezing als zoo danig buiten aanmerking te mogen blijven zal met eene dankbetuiging voor bewezen diensten worden beantwoord. De Voorzitter stelt aan de orde de goed keuring der rekening over 1909 en der begrooting over 1911 van het algemeen armfonds. Bereids zijn deze door de raads leden in commissie onderzocht, welk onder zoek tot eenige bemerkingen heeft geleid. Het armbestuur zal in overweging gegeven worden om de betaling van huishuren wekelijks te doen plaats hebben; met het ophalen dier huren kon bijvoorbeeld de veldwachter worden belast, voor welke diensten 1 15 als belooning kan worden uitgegeven; eene belegging van kasgelden, ten bedrage van f 1000 op de rijkspost spaarbank komt den raad gewenscht voor, alsmede het doen van twee of drie malen 'sjaars van kasopneming door burg. en weth. Omtrent een paar andere aangelegen heden laat zich de vergadering door den secretaris van het armbestuur nader inlich ten. Nadat de rekening door den Voorzitter post voor post is voorgelezen, wordt deze in ontvangst op 5346.40 en ia uitgaaf op f 2639.83 met algemeene stemmen goed gekeurd de begrooting wordt eveneens goed gekeurd, zooals deze was aangeboden, in ontvangst op 6926,62 en in uitgaaf op f 5926.62. Voor eene benoeming van een armmeester worden door B. en W. de heeren M. J. de Jong en P. Versteeg aanbevolen. Laatstge noemde wordt met 4 stemmen gekozen, terwijl de overige stemmen op de Jong waren uitgebracht. Als leden van het stembureau in 1911 worden gekozen de heeren Versteeg en Mouthaan, als derde lid Beunis, terwijl de overige heeren als plaatsvervangers worden aangewezen. Met het oog op het ontwerpen eener nieuwe politieverordening wordt besloten hiervoor geene commissio aan te wijzen, maar dit werk aan den Voorzitter over te laten, waarna het ontwerp door den raad in commissie kan worden nagegaan. In verband met ingekomen klachten van schippers over het have vliggeld wordt door den heer Beunis in overweging gegeven deze liggelden in het belang der nering doenden geheel af te schaffen, waarvoor de wethouder Kielen ook wel ooren krijgt. Bij eene eventueele wijziging der verordening zal dit punt nader worden overwogen. Niemand meer het woord verlangend en niets meer aan de orde zijnde, sluit de Voorzitter deze vergadering. Kerknieuw». Werkendam. Tot ouderling is in de Geref. kerk A alhier herkozen de heer C. Ippel, terwijl tot diaken gekozen is de heer J. Elshout. SIeeuw||k. Ds. de Jonge alhier komt voor op het drietal voor predikant bij de Geref. kerk te IJmuiden. binnenland. De directeur generaal van den land bouw brengt in de Stct. ter algemeene kennis, dat, van af heden, veehouders, onder wier rundvee het besmettelijk verwerpen of de besmettelijke schede ontsteking voorkomt, dr. W. van den Akker, assistent aan de Rijksserum-in- richting, kosteloos kunnen raadplegen. Besturen van fokvereeuigiugen hebben dezelfde bevoegdheid. De aanvragen moeten worden gericht tot den directeur der rijksseruminricb- ting, Vinkendwarsstraat 15, Rotterdam. In den nacht van Zaterdag op Zon dag, ongeveer om half twee, heeft op de reede van Vlissingen recht over de Westerhaven een ernstige scheepsramp plaats gehad. Tengevolge van flecht weer lag dwars voor anker het Belgische vrachtstoom schip Baltique, van de Compaguie Giani en Muller te Antwerpen, bestemd naar Seaham. Op bovengemeld tijdstip is dit vaar tuig, dat bemand was met zestien kop pen, aangevaren door het van South ampton komende stoomschip Finland, van de Red Star, op weg naar Antwer pen. Binnen weinige oogenblikken was het schip in de diepte verdwenen. Zes opvarenden zijn bij deze scheepsramp verdronken, de overigen, waaronder de Belgische loods A. G. A. Willens, uit Vlissingsn, die juist aan boord was gebracht, alsmede kapitein Brant en de eerste stuurman Backeljuuw zijn door een boot van de Finland, die direct stopte en hulp zond, gered. De namen van de omgekomenen zijn Anton Schroeder, matroos, ongehuwd, Pierre van Crombrugge, matroos, ge huwd, Frans Mertens, kok, ongehuwd, Pierre Gijs, stoker gehuwd, Broneslaw Woznidczyk, stoker, ongehuwd en Hein- rich Bergmann, stoker, ongehuwd. Van den wal af zagen de wachten van de beide loodswezens, doordat van het schip vuurpijlen werden opgelaten, het ongeluk. Daarop vertrokken uit de haven direct de motorreddingboot van de Zuid-Hollandsche reddingmaatschap pij en de motorsloep van het Belgische loodswezen. Laatstgenoemde wist de boot van de Finland naar dit stoom schip te brengen, aan boord waarvan de geredden werden opgenomen. Later zijn de kapitein en de le stuurman aan den wal gebracht tot het afleggen van verklaringen. De reddingboot heeft tot ongeveer vijf uur rcndgekruist, doch niets meer gezien dan wat wrakhout. Door de zorg van den Belgischen consul zijn de ge redden met een sleepboot van de Fin land afgehaald, waarna allen, waaronder ook de kapitein en le stuurman, met den trein naar Antwerpen vertrokken. Honderden bewogen zich den gan- sclien dag op dea Boulevard. Van het wrak is echter niets te zien dan het topje van een mast. Het is de politie te Hoorn gelukt een belangrijken diefstal van Banka-tin, gepleegd aan de fabriek van den heer Joh. A. Beek aldaar, aan het licht te brengen. Het blijkt, dat deze diefstallen reeds gedurende de laatste 4 jaren zijn gepleegd door M. en S., die reeds in het huis van bewaring te Alkmaar zijn opgesloten en daar een volledige be kentenis hebben afgelegd. Het ont vreemde tin vertegenwoordigt een waarde van duizenden guldens. In verband met deze diefstallen zijn als verdacht van heling Vrijdag de koopman J. C. H. en Zaterdag de kooplieden M. B., P. J. en P. naar Almaar over gebracht. Te Winschoten en omliggende dorpen is men algemeen ontevreden over het optreden van een Duitsche homoepathe Minne Seifert, die te Winschoten woont en die als wouderdokteres, vooral in de omliggende plaatsen, een groote clientèle heeft. Men weet, dat zij onlangs door den kantonrechter te Winschoten veroor deeld is wegens het onbevoegd uitoefe nen der geneeskunde en het onbevoegd voeren van een titel als geneeskundige hier te lande, van welk vonnis ze in appèl ging, om in hoogste instantie te doen uitmaken, of zij een straf baar feit pleegt. Intusschen gaat ze voort bezoeken af te leggen, meest bij lichtgeloovige lieden, die van haar wonderdaden heb ben gehoord, daar allerlei verhalen van genezingen in omloop zijn. Thans heeft de politie wederom pro ces vei baal tegen haar opgemaakt ter zake van het volgende geval In Scheemda lagen dezer dagen 2 kinderen ziek aan besmettelijke keel ziekte. De armendokter der gemeente had deze ziekte geconstateerd. Bij deze zieke kinderen is de wonder- dokteres gehaald en deze heeft het oudste kind met olie gewreven en dit zout water uit een harington als braak middel toegediend, tengevolge waarvan het kind zou zijn overleden. Maandag zijn aan hetTexelschestrand drie lijken aangespoeld, die blijkbaar nog kort in zee dreven. Waarschijnlijk is er in de buurt een boot vergaan, vermoedelijk een Noorsch schip. Een goede raad aan de zieken. Velen onder u, lezers, zijn niet te vreden. In dit jaar 1910 heeft uw ge zondheid te wenschen overgelaten, en er is misschien geen enkele dag voorbij gegaan dat gij hebt kunnen zeggen „Wat gevoel ik mij wel vandaag." Zij die u iederen dag naar uw gezondheid hebben ondervraagd, hebben onveran derlijk dit antwoord ontvangen: „Het gaat niet goed, ik ben altijd vermoeid." Door zoo te antwoorden, hebt gij de nauwkeurige waarheid gezegd. Gij zijt altijd vermoed, of gij al dan niet uit- rustet. Gij zijt treurig, terneergeslagen geweest, gij hebt in niets en voor niets smaak gehad; gij hebt het geraasch en de menigte vermeden; gij kondt geen snel besluit nemen, zelfs in de meest dringende g vallen en gij kadt slech.s eene begeerte: niet te moeten denken, noch te bewegen of te handelen, maar kalm en stil te worden gelaten. Gij hebt geleden en gij lijdt nog aan zenuw zwakte, aan langzame bloedarmoede en gij zijt zeer ongelukkig. Blijf zoo niet, neem krachtige be sluiten; zoo niet, dan zal,- zooira gij tot een zekeren graad van verstomping, van verzwakking aangekomen zijt, het verval van uw lichaam met een schrik wekkende snelheid ten einde loopen. Om die vermoeienis te doen ver dwijnen, om uw lichaam weer op te wekken, om die bloedarmoede die u verteert, te bestrijden, wat te doen? Het bloed dat te arm is aan roode bolletjes moet worden hersteld, het zenuwstelsel versterkt, de lichamelijke weerstand zonder verwijl vermeerderd worden. Is daartoe eene lange behandeling noodig? Moet men een saamgesteldeu en strengen levensregel volgen? In het geheel niet. Neem eenige doosjes Pink Pillen, en dat is alles. Na verloop van weinig tijd schrijft gij u zelf uw levens regel voor. Uw eellust zal vermeerderd zijn; gij zult willen eten. Gij zult eten wanneer gij honger hebt. Uw levens kracht zal vermeerderd zijn, ten eenen deele door hetgeen de Pink Pillen aan gebracht hebben, ten anderen deele door een overvloediger en beter verteerd voedsel. De kracht, het rijke en zuivere bloed, door de Pink Pillen u gegeven, zullen maken dat gij zelf van uw ver stramming verlost wordt. Neem het besluit een kuur met de Pink Pillen te doen. Denk er aan dat zij het meest uitgeputte lichaam weer kunnen opwekken; vergeet niet dat zij alle functiën herstellen, dat zij de kracht die door den ouderdom en de pijnen, door lichamelijk of geestelijk overwerken of door overspanning of verdrietelijk heden verzwakt is, doen herleven. Verkrijgbaar fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Her- togenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij verschillende Apothekers en goede drogisten.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1910 | | pagina 2