een flinke Dienstbode, P. G. Een KANTOORBEDIENDE CANADA-POTEN te koop. een aftands RUINPAARD, Notaris KNOOK te Andel ERHOUT. 11IZEMVEN Woonhui S, VIJF STALEN SCHEPEN. Coöperatieve Centrale ItsmiietM. JAN C. SCHERFF te Waardhuizen. TE KOOP: Notaris DE VOCHT, Notaris RIETHA Gelukkig jong meisje. IV. Rundv ee-Stamboek, Aid. N.-Br. HERINNERING! publiek verkoopen Een groote partij publiek verkoopen: Notaris KERKHOVEN Vier HUIZEN met ERVEN, Openbare Verkooping publiek verkoopen: Notaris RIETRA te Dussen sproken, J. v. A., id., teruggegeven aan zijn vader zonder toepassing van straf, M. B. M. V., id., 2 X f subs. 2 X 4 d., met verbeurdverkl. van het geweer, ge schat op f 5, bij niet uitlevering of be taling te vervangen door 5 dagen. Overtr. visscherijwet: N. K. en J. K., de Werken, elk f 5 subs. 2 d., .J. V., Veen, f 3 subs. 2 d., A. V., id., f 6 subs. 4 d Overtr. rijwielregl.: J. v. B., de Wer ken, f 3 subs. 2 d., J. S., Woudrichem, f 2 subs. 2 d. Overtr. prov. regl.: J. K Nieuwkuik, f 0.50 subs. 1 d., G. V., Veen, f 3 subs. 3 d., H. G id. en B. v. M., de Werken, elk f 2 subs. 2 d. Overtr. rijkswegen regl.: N. D., zwer vend, 2 X f 3 subs. 2 X 3d. Trekdier onbeheerd laten staan: M. S., de Werken, f 3 subs. 2 d. Straatschenderij A. P., Werkendam, 1 jaar proeftijd. tiinnenlafsd. De Vereeniging van Broodbakkers patroons uit de Luxe-, Gemengde en Middenbedrijven, gevestigd te Haarlem, heeft in een adres aan de Tweede Kam r verzocht, aan de mondelinge behande ling van het nader gewijzigde ontwerp van wet op de afschaffing van nacht arbeid voor bakkers een afdeelingsonder- zoek te doen voorafgaan. De wijzigingen in het onderwerp van wet aangebracht, zijn naar hun oordeel van zoo ingrijpenden aard, dat het h i. hoogst ongewenscht zou zijn, zonder een nader schriftelijk onderzoek van de gevolgen der voorgestelde regeling het wetsontwerp tot wet te verheffen. De firma Veikade en Co. te Zaandam verzoekt in een uitvoerig adres aan de Tweede Kamer, het nader gewijzigde ontwerp van wet tot beperking van Zondagsarbeid en nachtarbeid in brood- bakkerijén en van den arbeidsduur van bakkersgezellen niet goed te keuren Het Christelijk Nationaal Vakverbond in Nederland heeft een verzoekschrift met toelichting gezonden aan de Tweede Kamer, om in de Arbeidswet nog zoo danige wijzigingen te willen brengen, dat verkregen wordt: a. een wettelijke vaststelling van den arbeidsduur voor alle volwassen man nelijke arbeiders, naar den grondslag van een normalen 10 urigen arbeidsdag met de noodzakelijke uitzonderingen voor de bedrijven di6 dit eischen en overgangsbepalingen, waar directe in voering niet mogelijk is; b. verbodsbepaling van. allen nacht arbeid, waar dat door den aard van de onderneming niet noodzakelijk wordt gemaakt c. verbodsbepaling van allen arbeid door de gehuwde vrouw in een onder neming. Waar alsnog geen spoedige verwezenlijking daarvan te verwachten is, of als het bedrijf er zich niet toe leent, een verbod, om in een tijdperk van 6 weken na bevalling arbeid te mogen verrichten; d. een bepaling, dat des Zaterdags niet na één uur mag worden gewerkt in alle ondernemingen, waar zulks voor het bedrijf geen grondig bezwaar op levert; e. een bepaling, dat kinderen van beiderlei geslacht, vóór hun 14e jaar geen arbeid mogen verrichten in een onderneming; f. een bepaling, dat allen arbeiders én in het voorjaar, én in het najaar minstens een heele vrije dag moet worden gegeven met behoud van loon. Men meldt aan de N. R. Ct. In verband met de stijgende onte vredenheid onder gansch het spoorweg personeel hoofd- en eerstaanwezende ambtenaren uitgezonderd is aan het dagelijksch bestuur van de Nederl. Ver eeniging van Spoor- en Tramwegper soneel opgedragen in contact te treden met de bondsbesturen van de Roomsch- Katholieke Spoorwegpersoneel vereeni ging St. Raphaël en van de Protest. Christelijke Bond om te geraken tot een gemeenschappelijk optreden inzake de nieuwe dienstvoorwaarden van het spoorwegpersoneel, welke slechts groote verbittering hebben gebracht. Het resultaat van het onderzoek naar de in een gang aan de Tuinstraat te Amsterdam ontdekte valsche munterij is, dat drie personen in verzekerde be waring worden gehouden, n.l. de 20- jarige van der West, zijn zuster en zijn vader, die blikslager van beroep is. Deze zegt, zich steeds tegen het bedrijf van zijn zoon te hebben verzet. De burgemeester van Apeldoorn geeft in overweging, om vóór men in handels- relatiën treedt met G. G. Moll, hoeve Zeldenrust te Apeldoorn, die in ver schillende bladen per advertentie fruit en aardappelen te koop aanbiedt, nadere inlichtingen in te winnen bij den burgemeester. In een der sasgebouwen van de artil lerie-inrichtingen aan de Hembrug is Zaterdagnamiddag bij het vullen van slaghoedjes een machine uit elkaar gesprongen, tengevolge waarvan de ser geant-majoor H. de Ruijter, gehuwd, oud 46 jaar, uit Zaandam, een stuk koper tegen het lichaam kreeg, dat hem de borst als het ware openreet. De dood trad onmiddellijk in. Bij dit ongeval werd verder nog gewond, niet levensgevaarlijk, de 34-jarige werkman H. van der Horst, te Zaandam. Deze kon per brancard naar zijn woning worden vervoerd. Moederliefde. Dezer dagen arri veerde in de Lombardstraat te Arnhem een vrouw meteen kinderwagen, waarin een kind van 14 maanden en een van 9 weken. De vrouw trof in de straat een oude. kennis, wie ze vertelde dat de man die haar onderhield, in de gevangenis zat en zij pas was ontslagen uit het Huis van Bewaring te Zutphen. In laatstgenoemde inrichting was de zuigeling geboren; nu zocht ze een woning in Arnhem. Vrouw v. Lbij wie ze aangekomen was, heeft het wel arm, doch had medelijden. Zij hielp de vrouw en zou eenige uren op haar zuigeling passen. Dit was Dinsdag j.l., de vrouw met de kinderwagen ging met het kind van 14 maanden bood schappen doen en deed Vrijdag nog boodschappen. Vrouw van L vermoedde dat het geen zuiver zaakje was en ging naar de politie. Een onderzoek werd ingesteld, doch de vrouw met den kin derwagen was nergens te vinden en heeft vermoedelijk de gemeente verla ten, waarom de politie hare opsporing verzoekt Het achtergelaten kind zal voorloopig door het burgerlijk armbe stuur worden verzorgd. De verdwenen vrouw is genaamd G. W„ verlaten huisvrouw van zekeren J., zij is van middelbaren leeftijd, heeft donker haar, een litteeken op de rechterwang, ge kleed met zwarten rok en jak, zwarte wollen muts, zwarte pantoffels, Friesche boezelaar. Zij voert met zich een kin derwagen met houten wielen, waarin liet kind van 14 maanden en houdt zich vermoedelijk in slaapsteden of volkslogementen op. Hare aanhouding wordt door den commissaris van politie te Arnhem verzocht. Naar aanleiding van hetgeen de Ned. over de speelhuizen te 's-Gravenhage schreef, én over de daar gemaakte slachtoffers, welk bericht wij hebben overgenomen, wordt thans aan dat blad medegedeeld, dat in de Deliclub geen officier een bedrag van twee ton heeft verloren, en dat er ook geen verband moet gezocht worden tusschen de ont slagaanvrage van den door de Ned. be doelden officier en diens fiuancieele aangelegenheden. Naar de D. Ct. verneemt, heeft de beurtschipper van Dordrecht op Lage Zwaluwe, Lucas, terwijl hij de vorige week langs het Hollandsch Diep nabij de spoorwegbrug van Moerdijk bezig was met het snijden van riet, tusschen de steenen een portefeuille gevonden, welke een aanzienlijk bedrag aan bank biljetten bevatte. Hij heeft daarvan terstond mededeeling gedaan aan den burgemeester van Hooge Zwaluwe, die de vondst in bewaring nam en een onderzoek heeft ingesteld, dat tot dus ver echter nog geen resultaat heeft op geleverd. Vermoed wordt dat het geld van diefstal afkomstig is. De Wognummers zijn Maandagmid dag met zeer veel succes voor het eerst in het Hippodrome te Londen opge treden. Het zeer talrijke gühoor heeft hen herhaaldelijk teruggeroepen. Zondagavond is tijdens hevigen hagel slag en weerlicht, in de Kanaalstraat te IJmuiden een vuurbol ter grootte van een mansvuist uit de lucht komen vallen en tegen een trottoirband uit eengeslagen. Op den afleider der N. H. kerk te Maasland is de bliksem geslagen. De draad schijnt afgebroken, en op die plaats zijn groote steenklompen naar beneden geslingerd. De justitie te 's-Hertogenbosch is Maandagmorgen naar Well (gemeente BergenLimburg) vertrokken, tot het instellen van een onderzoek naar een aldaar plaats gehad hebbenden doodslag op den rijksveldwachter P. Stevens, in den nacht van Zaterdag op Zondag. Maandagavond is de vermoedelijke dader van Well naar 's-Hertogeubosch overgebracht. De vermoorde was gehuwd en had zeven kinderen. In de mijn Oranje-Nassau I te Heerlen is Zaterdagmiddag ten gevolge van het te vroeg ontploffen van een dynamiet lading een gedeelte eener steengang ingestort. De opzichter B. en een werk man, beiden in dienst van den aannemer F. K., die deze steengang aanlegt, zijn gedood, een ander arbeider der zelfde firma is zwaar gewond. Waterhoogte Heusden, Hoog Water Laag Water. 17 Febr. 1 76 M. 1.18 M. N.A.P. 18 1.63 1.25 19 1.96 1.23 20 1.86 1.45 Waterhoogte Maastricht (brug). 20 Febr. 0.62 M. boven 0. 21 0.70 ff yt 19 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 20 Febr. 1.51 M. boven 0. 21 2.01 Er zijn zoovele vrouwen, zoovele jonge meisjes die ongelukkig zijn omdat zij lijden, omdat wij gelooven goed te doen met het voorbeeld van een jong meisje dat door de Pink Pillen eeu eind aan hare smarten heeft gemaakt, onder hare oogen te brengen. Dat jonge meisje, dat ons haar portret tot dank voor hare genezing heeft gezonden, schreef ons tegelijker tijd het volgende briefje: „Ik ben 22 jaren oud, en ik kan zeggen dat ik se dert mijne kinds heid altijd ziek ben geweest, mijne kindsheid was dan ook wel treurig. Ik had geen gezondheid en ik ben altijd in mijn werk ge hinderd door ziek te. In het bijzon der leed ik aan hoofdpijnen die mij iederen dag op het zelfde uur overvielen, en dat gedurende weken. Dan was ik ook zeer zenuwachtig en zeer gevoelig. Ik was onmiddelijk ver schrikt en om weinig zaaks van streek. Mijne zenuwen waren altijd ziek. Ik heb velerlei middelen gebruikt en daar mee zijn mijne spaarpenningen verloren gegaan, zonder dat ik er de zoo zeer begeerde kracht en gezondheid door heb verkregen. Eindelijk heeft men mij de Pink Pillen voorgeschreven, waarvan ik reeds veel goeds had hooren zeggen door menschen bij wie ik ge werkt had. Het verheugt mij u te zeggen dat uwe Pink Pillen een eind aan mijn ongelukkig leven hebben gemaakt, deor mij de gezondheid weer te geven." Get.: Henrietle Jacobs, Lieve Verschuierstraat,30, te Rotterdam. Geef uwe spaarpenningen niet uit om u te genezen met middelen te koopen die geene bewijzen van genezing hebben gegeven. Neem de Pink Pillen die sedert 20 jaren u iederen dag altijd nieuwe genezingen aanwijzen. De Pink Pillen mogen duur schijnen wat hun prijs betreft. Zij zijn goedkoop wanneer men bedenkt dat zij genezen, dat zij snel genezen, dat zij uwe pijnen doen op houden en u veroorloven te werken. Verkrijgbaar fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Her togenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij verschillende Apothekers en goede drogisten. Deriet* ten. vette schapen f16 a f26 per stuk, biggen f 9 a f 12, nuchtere kalveren f 10 a f 18, konijnen f0.65 a fl.50, slachtkippen f 0.60 a fO.iO en geiten f 8 a f 14. IdierleiHlën. Aangiften voor de Voorjaars- inspectie moeten uiterlijk 1 Maart zijn ingekomen bij den Secretaris A. BAX Gz. te Zevenb. Hoek. Terstond gevraagd: van goede getuigen voorzien, om direct of 1 Maart in dienst te treden. Hoog loon, klein gezin en wasch buiten's huis. Aan melden in persoon Woensdag en Zaterdag 'g namiddags tusschen 2 en 6 uur. Adres Mej. A. COHEN, Grobbendonckstr. 44, s-BoschReiskosten worden vergoed. gevraagd, eenigszins bekend met kan toorwerkzaamheden en teekenen. Brieven met volledige opgave gewacht onder No. 86, Bureau van dit blad. Rotterdamsche eierenreiling, gehouden op de Groote Beurs van Koophan del. Aangevoerd binnen- en buitenlandsche eieren 51920 stuks. Hoendereieren van f 2,65f 4,40 per 100 stuks. Beneden-Langstraat, 21 Febr. De handel in vette kalveren gaat uitnemend; zij worden aan flinken prijs en vlug omgezet. Wolvee gaat bij den geringen voorraad aan vaste prijzen. Varkens behouden eveneens goede vraag. Nuchtere kalveren en biggen staan stijf. Men besteedt voor vette kalveren 60 üt 66 ets. per kg., vette varkens 31 en 32 ets. per halve k.g., lichtere soorten 29 a 30 ets., best soort, b{{ bij ANT. COX, Hoepelmaker, Oud-Heusden bericht, dat de ten zijnen overstaan geveilde Onroerende Ciioederen onder Andel en Veen. zijn ingezet als volgt: Koop 1 op slechts f 3400, 2 met verhooging op slechts - 2800. 3 met verhooging op slechts - 2250. 4 op slechts - 225. 5 op slechts - 150. Toeslag blijft bepaald op 23 Febru ari a.S.. des namiddags 2 uur, bij de Wed. KALIS te Andel. Inlichtingen en verhoogingen ten kantore van den Notaris. om contant geld Op Donderdag 23 Februari 4911., des vóórmiddags te 44 ure, aan de Haven te Waalwijk; Op Frijdag24 Februari 494f, des vóórmiddags te 49 ure, ter her berge van G. L. ROIJMANS te Elshout, des namiddags te 4 uur. ter herberge van ANTOON MERKX te Nieuwkuik; Op Zaterdag 24 Februari 1914, des vóórmiddags te 49 ure, aan de Haven te Waspik te Werkendam. te Dussen, zal te Drongelen, op Vi'ijdag 24 Febr. 1944, bij PIET NIEUWKOOP bij Inzet en op Vrijdas 40 llrt. 1944 bij iDIRK NIEUWKOOP bij toeslag, tel kens nam. 2 uur precies, waarin BAKKERIJ met flinke SCHUUR en STALLING, TUIN en BOOMGAARD te Drongelen, bij het Dorp, Sectie A nos. 286 en 854, groot 20,70 Aren. Tot 1 Mei 1911 verhuurd voor f 155 per jaar. Aanvaarding 2 Mei 1911. te Werkendamzal op 41 a a 11(1 a SOU 24 Februari en 9 Haart 4914, tel kens des nam. 8 uur precies, in de herberg van de Weduwe D. L. van der Wiel, aan den Sasdijk te De Werken, veilen en verkoopen In éénen koop. *»tee en Privaten, aan het pad naar den Sasdijk, op Zevenhuizen, te Werken dam, plaatselijk geteekend nummers 336, 337, 338 en 339, kadaster sectie A, nummers 1222, 1223, 1745 en 1746, groot 1 are 93 centiaren. De Woningen zijn verhuurd, samen tegen f 5.per week. Breeder bij biljet omschreven. Inlichtingen bij den Heer C. P. CORNET te Werkendam en ten Kantore van den Notaris. van De Notarissen KERKHOVEN te Werken dam, en VAN HOLTEN te Zalt-Bommel, zullen op Vr;jda££ 3 Haart 1911, des nam. 2 uur precies, in de herberg van de Weduwe D. L. van der Wiel, te Werkendam, aan den Sasdijk, namens de Erven van den Heer J. W. VAN DER ELST, v«f stalen §(1IEPB^' met staand en loopend Want en verderen Inventaris, volgens beschrijving, benevens bij elk eene Hoeihoot, als: 1. Het Klipperschip, genaamd „Willem Jacob", groot ruim 146 1on, bevaren door schipper Dirk Verdoorn, te Wer kendam. 2. Het Tjalkechip, genaamd Mathilde groot ongeveer 79 ton, bevaren door schipper Cornelis Ritmeester, te Wer kendam, 3. Het Tjalkschip, genaamd „Maria Ca tharinegroot ruim 72 ton, bevaren door schipper A. Hoegee, te Werkendam. 4. Het Aakschip, genaamd AIwine", groot 52 ton, bevaren door schipper Dirk Zuidam, te Herwijnen. 5. Het Aakschip, genaamd „Erica", groot 39 ton, bevaren door schipper Gerrit Zuidam, te Herwijnen. Inlichtingen geven voornoemde Nota rissen, ten wier kantoren gratis biljetten te bekomen zijn. Bezichtiging, behalve op Zondag, acht dagen vóór de verkooping, v.m. van 912 en n.m. van 14 uur, op vertoon van een permissie-biljet van Notaris KERKHOVEN. bericht, dat de Huizen met Tuinen enz. te Dussen zijn ingezet en verhoogd op slechte Koop 1 f 975.Koop 2 f 1150, 3 - 350.—, 4 - 1200.—. Toeslag 2 Maart 494S, voorin. 44 uur precies bij v. BEURDEN. Geregelde Stoombootdien teo vuu Heusden en «aissekeerd. Van Heusden en van Amsterdam Maan dag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 4 uur, uitgezonderd Zondags. Aankomst aan beide plaatsen den daaropvolgenden dag, voorm. Plaats van afvaart te AmsterdamKlo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alten, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Ter Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en Verschure, 's-Bosch. f Goederen voor Delft, Wiaardinjgen, Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Scheurs, Zieke 27 en 28. Intoïtaaiiën van bovenstaande diensten in te winnen bij den Heer D. VAN WIJ NEN, Wilhelminaplein te Heusden. t Deze diensten zijn vrij van veergeld. De Bank verleent crediet aan den Iiidustrieelen en HaudcldrU- venden Middenstand onder zeer gunstige voorwaarden, en neemt gelden k deposito. Inlichtingen te bekomen ten kantore der Bank Boselistraat 48a BREDA, dagelijks van 10 tot 12 uur 's voormiddags, en bij de Correspondenten Mr. J. H. van der Meulen, Bergen op Zoom. Nuts- i (Secr. A. Doeleman) Geertruidenberg departe- (Secr. J. A. Tavenier) 'a Gravemoer. menten (Secr. A. Mercier) Zevenbergen. F. R. Gostelie, Ortheneinde, 's-Bosch. L. J. Veerman, Heusden. H. A. Zeijlmans-v. Emmichoven, Oisterwijk. G. H. van Everdingen, Waalwijk. W. F. A. Hagethorn, Werkendam. D. Hendrikx, Maastricht. ff ERKEN BAMDe zetting der boter is deze wrtk op de markt 70 ets., in de xoinkeh dus 75 ct pet half ki/o. Eieren O 85 de 26 stuks. SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt 77 ct. per half kilo en die der eieren f 0 95 de 26 stuks. OOSTERHOUT 21 febr. Boter ƒ1,54 a 1,56 per Kg Eieren 0,13 en 0,16 de 4 stuks BESOOIJEN21 Febr. De prijs der Boter was heden f 1.45 1.52 per Kilo. Aangevoerd 400 KG. Eieren f 0 91 de 26 stuks. GORINCHEM, 20 Febr. Op de veemarkt waren aan gevoerd 84 runderen 5 nuchtere kalveren. 20 vette varkens 670 biggen0 schapen en 00 lammeren De prijzen waren als volgt: zware kalf koeien f 240 300, kal/vaarzen f 160 a 240, gulste vaarzen f 00 a 000, melkkoeien f 1 0 a 250, twee-en-een-half jarige ossen f a anderhalf jarige f a pinken f a graskalveren f 00 a 00 nuchtere f 10 a 18. schapen f a lammeren f - a - biggen f 7 a 17 per stuk. Vette varkens -- a 25 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 8. a 8,25 roode dito 7 75 a 8 witte dito 7 40 a 8. inl. rogge f 5. - a 5 60 buitenl dito f 5 20 a 5.60 gerst f 4.50 4 5.60 haver f 3.25 a 4.--, duivenboonen f -. a blauwe erwt n f a mais, 75 pond, f 4.70 a 5 20 alles per heet Boter 70 a 75 ct. per half kilo Eieren f 0.90 a 1.per 26. Kippen f 0.00 a 0.00 per stuk. ROTTERDAM20 21 Febr Op de veemarkt waren heden aangevoerd 976 vette runderen, 1263 magere dito. 309 vette en graskalveren1038 nuchtere kalveren 153 schapen of lammeren 777 varkens, 114 biggen. De prijzen wiren als volgt: runderen le kwaliteit 80 Ie kw 69 eer.t. kalveren 1<? kw 130. Ie kw 115 schapen le kw 56 ïe kw. 48 ct. vette varkens 54 a 56 ct. licht soort 53 a 55 ct. per kilo. Nuchtere fokkalvtren f 15. - a 21.idem voor de slacht f 8. a 12Biggen f 1.50 a 2 00 per week. Op de botermarkt w rden aangevoerd 46/8 en 17/16 ton tn 198 stukken van een half li o. Prijs le kwali teit f 69 ïe kw. 65 3e kw. f 60 Per half kilo 80 a 85 cent. Zeeuwsche eieren f 5 40 a 5 60, Overmaassche dito 5 60 a 5 80 per 100. ROTTERDAM 20 Febr. Tarwe puike jarige per 80 kilo, f a per 100 kilo f 10. all 50, nieuw f a Rogge f .er heet Gerst f a Chevalier fa -. Haver f 7.-— a 7 40, per 100 kilo, Bruine boonen f 10 a 13 25 witte fa Erwten f - - a 9 te Waalwijk, zal ten verzoeke van den Heer J. DEGE- NAARS te Klundert, Voor GO VERTv. d. NIEU WEGIESSENJz. Het heclit en sterk Voor de Erven van Mejuffrouw de Weduwe CORNET—ROEST. p

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1911 | | pagina 3