Griendland. Riet- en Bandgewas. Hout- en Rietgewas. 4-jarig GRIENDHOÜT. 1- mi 8ie| RIET _enJ0UT. 2-jarig Bitturpias Notaris KERKHOVEN te fertaiam, Notaris RIETRA te Dossen, 8 liect. Itiet publiek verhuren: publiek verkoopen: Verwonden n gen van een behanger. Julie Christine van Eijk. Notaris Kerkhoven te Werkendam, publiek verkoopen: diverse perceelen, Ongeveer 112 Heet. Rietgewas, Openbare Verkooping van ongeveer 29 Heet. TEEN of LOTBAND. 37.48.04 Hectaren 4:jarig GRIENDHOÜT en ongeveer 30 Hectaren Rietgewas, Notaris Kerkhoven te Werkendam, publiek vet 70 Hectaren 4-jarig Houtgewas, Notaris KNOOK te Andel, verkoopen Meubilaire Goederen, Landbouwgereedschappen, Hooi, Tarwe, Riet, Paarden, Vee, Varkens, publiek verkoopen: Notaris RIETRA te Dussen voor het rijk beteekent, terwijl de be trokken aannemers van deze bedijking, die dit werk, zooals reeds medegedeeld, nog niet als voltooid hadden opgeleverd, eveneens een groot flnanciëel nadeel erdoor lijden. De aannemingssom bedroeg f293,000. De spoordam over het Kreekerak, die tengevolge van de bedijking van zooeven genoemdegrondeü, geheel ontbloot werd van steenglooiing, zal nu opnieuw weer moeten verdedigd. Uit Ierseke schrijft men: De storm zal ons hier lang heugen Vooreerst heeft heel Ierseke in nood verkeerd dat er zeer nabij een doorbraak ontstaan is in den dijk, die het dorp beschermt. Juist op het critieke oogen- blik trad de ebbe in. De dijk heeft veel geleden; men is dadelijk aan het werk gegaan om verder gevaar af te wenden. Van den havendam is de kruin ruim een meter afgespoeld. Maar het ergst heeft de visschersvloot geleden. Twee vaartuigen zijn versplin terd, 2 in de haven gezonken en niet minder dan 38, waarbij een korstoom- boot, zijn uit de haven weggedreven. Bijna alle zijn al teruggevonden, maar alle zijn meer of minder zwaar bescha digd. De visschers van die vaartuigen, voor zoover zij geen werkgevers zijn, zijn een tijdlang buiten werk, en middelen voor reparatie zijn niet voorhanden. Uit Numansdorp wordt gemeld: Twee gaten werden in den buitendijk geslagen, waarvan één een lengte had van 20 M. De veerboot Minister Lely, die Zater dagmiddag op gewonen tijd van hier vertrok, is te Zijpe op den steiger ge- loopen en in twee stukken gebroken. De passagiers en het personeel zijn allen gered. Uit IJmuiden: Van den stoomtrawler Gerberdina Johanna, alhier binnenge komen, is de matroos Z. uit Vlaardingen overboord geslagen en verdronken. Uit Katwijk: Van den Logger KW. 131, te IJmuiden binnengekomen, is door den storm de matroos L. Koek van hier overboord geslagen en verdronken. De logger heeft zware schade bekomen. Het stoomschip „Solo" van de Rot- terdamsche Lloyd is Zaterdagavond 7 uur bij Terheide gestrand. Op de noodseinen, die van boord gegeven werden, ging de reddingsboot van Terheide, onder bevel van schipper Tuk, er op uit om te trachten de beman ning van boord te halen, maar de duister nis en de storm maakten het onmoge lijk iets uit te richten. Zondagmorgen zoodra het licht was, is de reddingsboot opnieuw in zee gegaan. Met behulp van, met het red dingsmortier van den wal uit over het schip heen geschoten lijnen heeft men toen de verbinding tusschen den wal en het schip verkregen. En met groote inspanning en overleg is het gelukt langs deze lijnen de „Solo" tabereiken en in drie tochten de bemanning, be staande uit 39 koppen, veilig en wel aan land te brengen. Uit Vlissingen wordt gemeld: Door de sleepboot John Buil zijn twaalf man van het Engelsche stoom schip Edward Dawson, hetwelk hier strandde, afgehaald en alhier geland. De Grimsbyboot Wrexham had inmid dels reeds 6 man gered en naar Ant werpen medegenomen. Twee man bevinden zich aan boord van het Noorsche st. Vidar (hier op de reede geankerd). Een is er reeds over leden en de andere is zwaar gewond. De Edward Dawson, geladen met petroleum, geraakte in brand en brandde geheel uit. Het Duitsche stoomschip Gladiator, is buiten IJmuiden gezonken 3 man der equipage zijn verdronken. De 9 overigen zijn gered door het Noorsche sioomschip Svorre. Te Rotterdam zijn door het stoom schip Abbey de schipbreukelingen aan gebracht van het Eng. visschersvaar- tuig Hope. Door den logger K.W. 7, schipper C. Varkenvisser, zijn te IJmuiden aange bracht 15 menschen, waaronder twee vrouwen, van het Zweedsche stoomschip Bris, welk stoomschip op 80 mijlN.W. van IJmuiden in zinkenden staat werd aangetroffen. De kapitein die het laatst aan boord is gebleven, is waarschijnlijk gered door een Deensch stoomschip dat in de nabijheid was en westzuidwest 'koerste. De redding had plaats Zondag ochtend bij vliegend stormweer met behulp van een sloep van het stoom schip. Aan den Hoek van Holland is een flesch aangespoeld, waarin een briefje in 't Engelsch, hetwelk luidde S.S. Kingfisher zinkt snel. Hij (of zij) die dit vindt gelieve aan mijn moeder, 28 Trafford road Tornton Heath te schrijven, John Smith. Door de reddingboot te Brughsluis is de Belgische loodschoener No. 14 te Brouwershaven binnengebracht. Het heeft verlies van zeilen, helmstokken en anker. Het volk is gered. Het van Leith te Rotterdam aange komen Eng. st. Durward, heeft de geheele equipage, bestaande uit 16 man, van de Zweedsche bark Wakefield gered en aldaar aangebracht. Het te Maassluis binnengekomen st. Cawdor Castle heeft de bemanning ge red van het Nederl. st. Willy. Laatst genoemd st. was bestemd van Newcastle naar Rotterdam en is op zee gezonken. In de Noordergronden (Vlieland) is een schoener gezonken; de bemanning is omgekomen*. Door het Duitsche stoomschip Fiducia, te Harlingen aangekomen, is aange bracht de equipage van het Russische schoenerschip Solo. De schoener werd in zinkenden staat door de Fiducia aangetroffen en de ge heele equipage, bestaande uit 9 mannen en 1 vrouw gered. In het Noordwestelijk gedeelte van België heeft de storm ook hevig gewoed en groote schade aangericht. Ook op de kusten van Frankrijk, voor namelijk op de Noordkust, heeft de storm gedurende 24 uren geweldig huis gehouden. Duitschland heeft echter weinig van den storm geleden. De politie te Haarlem heeft een jong- mensch aangehouden, dat er zijn werk van maakte om door derden oplichting te doen plegen. Hij maakte quitanties, teekende die met den naam van een of ander bekend bestuurslid van een vereeniging en zond er dan een derde op uit, om die quitanties te innen. Zaterdag deed hij dit weer, maar de man, die het geld zou halen, vertrouwde de zaak niet, gaf de politie er kennis van, en zoo liep het jongmensch inde knip. Een behanger, de Heer J. Kolkman, wonende Van Diemenstraat 101 te 's Gra- venhage, is zeer verwonderd geweest. De eerste maal, toen hij waarnam dat de voorgeschreven geneesmiddelen niet bij machte waren hem te genezen, de tweede maal, toen hij waarnam dat de Pink Pillen, in tegenstelling met die andere, reeds genomen geneesmiddelen, hem onmiddellijk hadden beter gemaakt. De Heer Kolkman is er toe overgegaan de Pink Pillen te nemen, omdat hij er van alle zijden gunstig over had hooren spreken. Evenwel dacht hij, daar de andere geneesmiddelen geen beterschap bij hem hadden te weeg gebracht, dat de Pink Pillen dit evenmin zouden doen. Hij heeft zich bedrogen en hij komt daarvoor uit. „Gedurende vele jaren, schrijft hij, leed ik aan een voortdurende verzwak king'. Ik had bloedarmoede in den erg- sten graad. Ik behoef u niet te zeggen dat ik slecht sliep, dat ik geen eetlust meer had, dat ik aanhoudend aan de maag leed en dat ik mij geheel en al ellendig gevoelde. Ik had zoo weinig krachten, dat ik genoodzaakt was tijde lijk mijn beroep van behanger te onder breken en ik had reeds een hoop ge neesmiddelen gebruikt, maar geen enkel had iets geholpen. Uwe Pink Pillen daarentegen hebben een eind aan mijn lijden gemaakt. Van af de eerste doosjes heb ik een zeer merkbare verbetering waargenomen. Ik voelde duidelijk dat mijne krachten terugkwamen en dat mijn algemeene toestand veel meer vol doende was. Ik ben dus met de behan deling voortgegaan en ik kan zeggen dat ik aan de Pink Pillen mijne gezond heid en mijne krachten dank evenals het genoegen dat ik nu van het leven ondervind. De Pink Pillen zijn dan ook het eenige middel dat zoo talrijke bewijzen van genezing kan geven. De Pink Pillen toonen gemakkelijk aan, met bewijzen tot steun, dat zij genezen. Zij zijn on overtroffen tegen bloedarmoede, bleek zucht, neurasthenie, algemeene zwakte, maagkwalen, rheumatiek, schele hoofd pijn, zenuwpijnen. Verkrijgbaar fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat, te 's-Her- togenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij verschillende Apothekers en goede drogisten. Durgerlfjke Staud. 's Gravemoer, over de maand Sept. Getrouwd: D. Everaers, 28 j. en J. Dekkers, 27 j.; D. de Graaf, 28 j. en C. Rutters, 31 j. Geboren Hendrika, d. v. J. Rosen- brand en H. Dekkers; Wouter Antonie, z. v. P. Bakkeren en J. Rosenbrand Adriana Antonia, d. v. A. Talen en A. de JongPetronella, d. v. C. H. Bonis en W. Blom. Overleden: Marinus de Geus, 40 j. Ingekomen van Dongen, C. E. Stam. Vertrokken naar: Besoijen, M. G. van BeugenGinneken, W. van Gooi Ned.-Indie, J. van Willigen en J. S. C. Poleij Stratum, C. Rutters Maas- bree, J. M. LouwetGeertruidenberg, C. Feskens, J. de Geus, W. H. Fes- kens, J. Feskens en A. Feskens. Wijk en Aalburg, van 1 tot 30 Sept. Getrouwd: A. de Waal, 28 j. en M. Bouman, 28 j H. Labordus, 27 j. en .J. Mans, 24 j.; C. Versluis, 26 j. en G. Millenaar, 23 j.; J. Bouman, 27 j. en M. Schouten, 27 j. Geboren: Christiaan, z. v. D. van Wijk en J. van Hees; Johannes, z. v. P. Mans en P. D. van EschWilhelmina, d. v. H. de Waal en F. Kamerman; Jan Marinus, z. v. B. Schouten en C. J. van RijswijkPeter, z. v. G. de Bruijn en W. G. Roeland; Hendrika, d. v. P. van Drunen en J. van Kapel. Overleden: J. Mans, 3 w.; W. de Waal, 12 d.; W. Kraaij, 62 j.; M. van Wijk, o m. Capelle, over de maand Sept. Getrouwd: J. Michaël, 25 j. en A. C. L. de Rooij, 27 j.; D. Braspenning, 21 j. en A. Rijken; G. van Zeist, 25 j. en M. Verhagen, 21 j. Geboren: Johanna, d. v. Adr. Mout- haan en J. van den Boom; Johanna Maria, d. v. S. de Roon; Johannes Adrianus, z. v. A. M. Konings en S. van der Schans; Teuntje Geertruida, d. v. Joh. van Beek; Lena, d. v. P. Ver duin en M. NieuwenhuijzenJenneke Maria, d. v. A. M. van Peer en A. Ro senbrand Adriana, d. v. J. Molegraaf en J. G. de Jong. Overleden: Janus van Beek, 4 m. Antonie Gerrit Bolder, 17 j.; Martina van der Schans, 5 m.; Arnoldus Oor- nelis Kluijtenaar, 26 j. Ingekomen van: Rotterdam, N. M. VerhagenLoon op Zand, P. de Rooij en J. MichaëlDongen, M. J. de Rooij Gouda, D. A. van Campen. Vertrokken naar: Vrijhoeven-Cappel, A. J. Oerlemans, A. de Bruijn en A. Tactor R'dam, G. E. Treffers, J. J. van Beek, D. R. Lesage en vrouw; Mittweida (Duitschland), H. H. Oerlemans; Zoe- terwoude, J. de Jong; Waspik, C. A. Ramstijn Gorinchem, Z. Wijnands. ttark ib<»rl<»hten. Rotterdamsche eiereHreiling, gehouden op de Groote Beurs van Koophan del. Aangevoerd binnen- en buitenlandsche eieren 9753 stuks. Hoendereieren van 5,00f 7,30 per 100 stuks. Beneden-Langstraat, 3 Oct. Vette kalveren worden bij groote vraag duur betaald. De handel in vette varkens gaat reeds uitne mend. Schapen nebben thans een kalm verloop. Nuchtere kalveren en jonge biggen worden matig verhandeld en konijnen heb ben reeds een goeden omzet. Men besteedt voor vette kalveren 62 a 68 ct. per kg., vette varkens 29 a 30£ ct. per i kg., lam meren f 14 a f 17 per stuk, nuchtere kal veren f 10 a f 15, biggen f 5 a f 10, kuikens f 0,70 a f 1,00 en konijnen f 0,70 a f 1,40. Over den veehandel in Gelderland wordt thans geschreven: Er is verandering ten goede gekomen. Op de markten was de aanvoer van vee geringer, maar de handel was beter. Men besteedde de volgende prijzen: Melkkoeien f 135 f 250, neurende f 165 a f 225, guste f 135 a f 230, pinken f 60 f 110, kalveren f 13 f 27, biggen f f drachtige zeugen f 55 f 68, drachtige gelten f 40 f 50, schot telingen f 18 f 24, schapen f f vette schapen f 18 f 26, luxe-paarden f 555 f 655, werkpaarden lsto kwaliteit f 300 f 450, 2e kwaliteit f 250 f 340, twee-en-een-halfjarige f 150 f 325, ander- halfjarige f f per stuk. Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 29 Sept. 1.16 M. 0.44 M. -1 N.A.P 30 0.72 0.41 1 Oct 1.69 1.68 2 0.61 0.35 Stormvloed 1 Oct. 2.31 Waterhoogte Maastricht (brug). 2 Oct. 0.53 M. beneden 0. 3 0.58 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 2 Oct. 0.73 M. beneden 0. 3 0.73 Idvertenllën. Heden overleed, tot onze diepe droefheid, na eene langdurige ziekte, onze innig geliefde Zuster en Behuwd zuster, Mevr. de Wed. A. VAN DER VELDE- van Eijk. P. C. R. VAN EIJK. A. J. A. VAN EIJK. DRAI5 IAVANVALKENBUR Verkrijgbaar te: Kleumden, bij G. Malingré. Almkerk, bij Mej. S. v. Drunen. ■lussen, bij J. J. Paes. Sleeuwfjk, bij J. v. d. Linden. Werkendam, bij J. v. d. Werff. W oudricliein, bij J. Struick Czn. zal Woensdag 11 October 1911, nam. 58 uur, in het Café Weduwe D. L. VAN DER WIEL, aan den Sas dijk te De Werken, voor den Heer P. VAN TIEN HOVEN, voor 20 jaren, t8.99.90 Vl.it. Itouwlaild, ge naamd „De Viermorgen", in het Oudland van Babiloniënbroek, achter ANT. DEK KER, aan de Broeksche straat, kadaster gemeente Meeuwen, sectie B, nos. 330 en 331, om tot Griendland aan te leggen en te gebruiken. Inlichtingen bij den Opzichter C. J. VIS SER te Werkendam. zal Woensdag 18 Oct. 1911, n.m. 8 uur precies, in het café Zwets, aan den Sasdijk te de Werken, benevens Roode-, Grauwe en Schietwilg- band, Bitterwilg en Rijsband, per bos, alles omschreven bij boekje, dat gratis te be komen is ten kantore van den Notaris en op aanvrage franco door hem wordt toe gezonden. voor 't mes af, bijzonder geschikt voor Schilband, door Notaris KERKHOVEN, te Werkendam, op Woensdag 18 ■let. 1911, n.m. 13A uur precies, in het Café „Zwets", aan de Sasdijk te d e Wer ken, voor de Erven L. KALIS Kzn. en het Oudland van Altena, omschreven bij biljet en notitie, welke, op aanvraag aan den No taris, kosteloos wordt toegezonden. Notaris Kerkhoven te Werkendam, zal Donderdag 39 October 1911, nam. 3 uur precies, in het café Weduwe D. L. VAN DER WIEL, aan den Sasdijk te de Werken, PUBLIEK VERKOOPEN: Op en aan „de Bloemplaat of de Dood", onder Made en Drimmelen, alles in perceelen en omschreven bij boekje, dat gratis te bekomen is ten kantore van den notaris en op aanvrage franco door hem wordt toegezonden. Aanwijzing op alle werkdagen. zal Woensdag 11 Oet-1911, n.m. 3 uur precies, in het café Wed. D. L. van der Wiel, anr e'en Sasdijk, te de Werken, In den Biesbosch, on melen en Dussen, alles omschreven bij boekje, dat gratis ver krijgbaar is ten kantore van den Notaris en op aanvrage franco door hem wordt toegezonden. Notaris KERKHOVEN, te Werkendamzal op lloildertlag 19 October 4911. nam. 9 uur precies, in het café „WINK" te Werkendam, A. Ongeveer 92 I.A. 4-jarig Boutgewas en B. 2.91.10 H.A. 3-jarig Houtgewas, onder: Hardinxveld, de Werken, Sleeuwijk, Almkerk, Uitwijk, Giessen, Veen, Dubbel dam, Eethen, Werkendam, Dussen, Em- mikhoven, Rijswijk, Nederhemert, Woudri- chem en Andel C. het 4-jarig Houtgewas ran 350 Kopwiigen, aan de Hooglandsche Stoep, onder Rijswijk D. eenige perceelen Rietgewas, aan den Wil- helminapolder enz. onder deWerken en 3 H.A. aan de Griend, genaamd „de Harde", en aan de Prikwaard, onder deWerken, nabij den Nieuwendijk. Alles omschreven bij boekje, gratis ver krijgbaar ten Kantore van den Notaris, die het ook op aanvraag franco zal toezenden. is voornemens op Woensdag 11 Oct. 1911, des voormiddags ÏO uur, ten sterf- huize van den Heer ARN. 't HOOFT, te Giessen, publiek te IIESTIIOOB», birrrw, enz. Zie biljetten. zal Donderdag 13 tietober 1911 nam. 3 uur precies, te de Werken, Prik- polder, bij O. WALRAVEN, bij Prikpolder en Middelwaarden en 95.13 aren aldaar. C Sïf bericht, dat de vaste Goeileren van CORST. IN 'T VELD te Babiloniënbroek, zijn ingezet en verhoogd als: Koop I f 1000,en Koop 2 f 200, Toeslag Dinsdag ÏO October 1911, nam. 4L uur precies, te Babiloniën broek, bij de Wed. VAN DER BEEK. Gerpgelde Stoombootdiensten van Heusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam Maan dag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 4 uur, uitgezonderd Zondags. Aankomst aan beide plaatsen den daarop volgenden dag, voorm. Plaats van afvaart te Amsterdam: Klo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Gouwsluis, Alten, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Ter Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B. Verschure, 's-Bosch. f Goederen voor Delft, Vlaardingen, Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Beerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Scheurs, Zieke 27 en 28. Iniormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij den Heer D. VAN WIJ NEN, Wilhelminaplein te Heusden. t Deze diensten zijn vrij van veergeld. W ERKENDAM. De zetting der boter it deze week op de markt 80 ets., in de winkels dut 85 et', pet half kilo. Eieren f 1 45 de 26 stuks. OOSTERHOUT. 3 Oet. Boter f 1,71 a 1,76 per Kg Eieren f 0,22 en 0,24 de 4 stuks SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt 85 et. per half kilo en die der eieren f 1 75 de 26 stuks. BESOOIJEN3 Oct. De prijs der Boter was heden t 1.66 af 1 76 per Kilo. Aangevoerd 400 K.6. Eieren f 175 de 26 stuks. GORINCHEM, 2 Oct. Op de veemarkt waren aan gevoerd 430 runderen, 8 nuchtere kalveren, 30 vette varkens, 1037 biggen, 0 schapen en - lammeren De prijzen waren als volgt: zware kalf koeien f 220 ƒ280, kalfvaarzen f 180 a 220, guiste vaarzen ƒ100 a 130, melkkoeien f 180 a 240, twee-en-een-halfjarige ossen f a anderhalf jarige f a pinken 90 a 110, graskalveren f 40 a 60, nuchtere f 7 a 15, schapen f a - lammeren f a biggen f 7 a i3 per stuk. Vette varkens 26 a 26l/2 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 8,50 a 9,25 roode dito 8 25 a 8.7 5 witte dito f 8 25 a 9. - inl. rogge f 6.25 o 6 50 buitenl. dito f 6 60 a 6.90. gerst f 5.35 6.00, haver f 4.15 a 4.40, duivenboonen f -. a -. blauwe erwt n f a mais, 75 pond, f 6.00, a 6.20 alles per heet. Boter 80 a 85 et. per half kilo. Eieren f 1.65 1.70 per 26. Kippen f 0.80 a 1.20 per stuk. ROTTERDAM, 2 3 Oct. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 886 vette runderen, 1474 magere dito. 939 vette en graskalveren, 22 nuchtere kalveren 1280 schapen of lammeren, 943 varkens, 417 biggen. De prijzen waren als volgt: runderen \e kwaliteit 87 2e kw 72 cent, kalveren le kw 122, 2e kw 100 ct. schapen le kw. 46. 2e kw. 38 et. vette varkens 48 a 52 ct. licht soort 45 ct. per kilo. Nuchtere fokkalveren f 14.a 20.idem voor de slacht f 8. a 12Biggen f 1.20 a 150 per week. Op de botermarkt werden aangevoerd 55/8 en 19/16 ton en 182 stukken van een half ki o. Prijs le kwali teit f 72, 2e kw f 69, 3e kw. f 66. Per half kilo 871/2 a 921/2 cent. Zeeuwsche eieren f 3 20 a 540, Overmaassche dito f 5 60 a 6 00 per 100. ROTTERDAM 2 Oct. Tarwe puike jarige per 80 kilo, f - a per 000 kilo f 9.- a 11 50, nieuw f a Kogge f 0.— 0.er heet Gerst f 0 - a 00 Chevalier fa Haver f 8 25 a 8 75, per 100 kilo, Bruine boonen f 17 a 18'—, witte fa Erwten fa s-Gravenhage 28 Sept. 1911. Maliestraat 20. Bezoeken kunnen niet toorden afgewacht. Eenige kennisgeving. Voor het Kroondomeinrentambt Werkendam en op Steenenmuur en Keizersguldenwaard: Voorde Werkendamsc maatschappij te H

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1911 | | pagina 3