Dienstbode. Hotel JAR SEERTZEB, St Jaisstr. 's-BOSCE itoorMi Persoon, Aanbesteding. lioHinan, A. J. P.'s Braadsausblokjes A.J.P.S Kers tpndding 150 Heet. Wei-enHDOËanfl Robert VIII, Mej. Wed. A. EOLFF te Almkerk. Bij dit Nummer behoort een Bijvoegsel. bekwame Schilders Restauratie den geheeien dag. aanbesteed Het bouwen van een Schuur. Verkrijgbaar bij A. J. P. S Ammandeltjespudding C. BOUMAN, Notaris KNOOK te Andel, Notaris KNOOK te Andel, HUIS met SCHUUR Boerenverdriet. De Notaris J. J. van der Kaaden verhuren Staat ter dekking: DEK0ELD 10 0ULDBN, De Times verneemt uit Sjanghai, dat de volksvertegenwoordiging te Nanking na heftige beraadslagingen het besluit heeft genomen, den zetel van het revo lutionaire bewind over te brengen naar Peking. De revolutionaire onder-ministers zul len onder de nieuwe regeering aan blijven. De Daily Telegraph verneemt uit Peking, dat Joeansjikai zoo spoedig mogelijk buitengewone gezanten naar het buitenland zal sturen, teneinde te bewerkstelligen, dat de Chineesche re publiek erkend worde. Uit de bergstreken van Duitschland komen berichten over zwaren sneeuw val. In den Boven-Harz lag de sneeuw Dinsdagavond twee duim hoog. Een bericht uit Tennessee maakt melding van een overstrooming, veroor zaakt door het wassen van de Mississippi. Slechts zelden is de waterstand in de Mississippi vallei zoo hoog geweest als thans. Groote gebieden staan blank en de bewoners der steden en dorpen langs d^oevers, van Kaïro (Illinois) tot Helena (Arkansas) moesten in vele gevallen hun woningen ontruimen. Vooral de plaats Hickman (in Kentuckie) is zwaar ge teisterd. President Taft heeft een boodschap gericht tot het Congres, waarin hij aan- •Lringt op het toestaan van eeu krediet, gruwt 600.000 dollars, ten einde den watersnood te keeren. Naar de Ti mes uit Liverpool verneemt, vreest men, vroeg in den zomer weer last bij de scheepvaart te zullen krijgen. Men gelooft, dat de Nationale Unie van Matrozen en Stokers, na de welgeslaagde staking van verleden jaar Augustus, de reeders nieuwe eischen zal stellen. Die eischen zouden hierin bestaan, dat de bemanningen versterkt worden naar de grootte der schepen, en de Lascars en andere Aziaten van de Engelsche sche pen verwijderd worden. Deze tellen on geveer 3000 koppen. In het geheel zou den de eischen neerkomen op een 20,000 nieuwe zeelieden die er noodig zijn. Heugden, 6 April. De vogelwereld is ook al in de war. Was het vroeger „op 1 Mei leggen alle vogeltjes een ei", nu zat op 3 April, in den tuin van de heeren Prins, reeds een merel op 3 eitjes te broeden. Werkendam Aan de Ambachts school te Gorinchem zijn bevorderd: At'deeling timmerenVan "het 2e naar het 3e leerjaar H. J. Lammere en C. A. v. d. Pol. Afdeeling smedenVan het le naar het 2e leerjaar A. de Gelder en A. Paans. Van het 2e naar het 3e leerjaar: H. P. v. d. Wiel. Een diploma ontving voor smeden: M. de Gelder. Mag de heer J. C. Pieck, alhier, 24 April a.s. beleven, dan zal hij op een werk tijd, als Secretaris dezer gemeente, kunnen terugzien van 50 jaar. Voorwaar een groote zeldzaamheid. Een commissie heeft zich gevormd om ook dien dag voor den heer Pieck niet ongemerkt te laten voorbijgaan, wat de heer Pieck dan ook wel heeft ver diend, daar hij als Secretaris en Ontvanger steeds trouw zijn plicht heeft gedaan en de belangen der gemeente heeft behartigd. Aluikcrk. De alhier bestaande Chr. Zang vereen iging „Soli Deo Gloria" is voornemens op Maandag 2e Paaschdag eene openbare uitvoering te geven. Dussen. Op de 3 April j.l. ge houden verpachting van wei- en hooilanden der „Zuidhollandsche polder" alhier, is de opbrengst gemiddeld als verleden jaar. Kpruilg. Gedurende de vorige maand werd op 's Rijkspostspaarbank alhier be legd f 2069,48 en terugbetaald f 349,39. De kiezerslijst in deze gemeente ver meld. voor de verkiezing der 2e Kamer en Pröv. Staten 231 en voor den gemeenteraad 226 kiezers. Zaterdag kwam deafd „Patrimonium" ia vergadering bijeen, teneinde de agenda, voor de op 15 en 16 April te Amsterdam te houden bondsvergadering te bespreken. Door stemming werd W. Dalmeijer als af gevaardigde aangewezen. Wegens ongesteldheid van den voor zitter kon de op 2 April aangekondigde jaarvergadering der jongelingsvereeniging „Timotheus" niet doorgaan. Alsnu zal deze op Dinsdag 9 April gehouden ®tvorden en zal door haar eere-voorzitter de heer H. Both, een onderwerp ter bespreking worden ingeleid „Het schoone in de schepping Gods." Maandagavond trad in het Geref. Kerkgebouw voor de afd. Sprang van den Chr. Lederbewerkersbond op: de heer K. Kruithof van Maassluis met het onderwerp „Christelijke Vakorganisatie". Op zeer duide lijke wijze werd door spr. het nut en de noodzakelijkheid der chr. vakorganisatie uiteengezet. Van de gelegenheid van het debat werd door enkelen gebruik gemaakt, wat het leer zame en schoone van deze bijeenkomst zeer verhoogde. J.l. Maandag herdacht het personeel der stoomleerlooierij „Van Iersel-Willox en Co. te Waalwijk, het 12|-jarig bestaan der fabriek. Aan hen die sinds de inwerking treding dezer fabriek aldaar hebben gewerkt, werd een bedrag van f 25 ter hand gesteld, terwijl de overige knechts f2,50ontvingen. Van de vele Sprangsche arbeiders, die op deze fabriek werken, was een drietal ar beiders, zijnde B. Ophorst, A. Ophorst en C. v. Beek; die f 25 ontvingen. Elshout. In de Dinsdag gehouden vergadering van het Waterschap Oudheus- den, werd benoemd tot Secretaris-Penning meester, de heer J. J. Gij zeis met 74 van de 98 uitgebrachte stemmen. Deze verkiezing geschiedt ter vervulling van de vacature, onlangs ontstaan door het overlijden van den heer H. van Laarhoven. Veen. De 7-jarige N. C. vermaakte zich op den bol aan het veer. Ze waagde zich wat ver en het ongeluk wilde dat ze in de Maas terecht kwam. Gelukkig was de veermansknecht in de nabijheid, welke haar wist te grijpen en bracht ze er dat met een nat pak, natuurlijk een hoop schrik er bijzonder goed af. Op 1 April werd de openbare school alhier bezocht door niet minder dan 158 leerlingen. Een getal dat nog niet werd bereikt. Meeuwen. Aan het telefoonkantoor alhier werden gedurende de afgeloopen maand ontvangen 27, verzonden 18 tele grammen. Tot ons genoegen kunnen we ver melden dat onze dorpsgenoot Gerrit J. Gouda, leerling der rijksnormaalschool te Heusden, benoemd is tot kweekeling bij de rijkskweekschool voor onderwijzer te Maastricht. llrongelen. Naar wij vernemen is alhier een vereeniging van oud-leerlingen van den hier gehouden 2-jarigen landbouw- wintercursus opgericht. De heer Verzijl, hoofd der school in deze gemeente, is in gelijke betrekking benoemd te Drimmelen. De cursus van boerenmeisjes, die dezen zomer alhier gegeven wordt, zal Woensdag 26 Juni aanvangen. Ook meisjes uit omliggende plaatsen worden toegelaten. De leerlingen behooren den leeftijd van 18 jaar bereikt te hebben. Aanmelding moet vóór 13 April a.s. bij den burgemeester onzer gemeente geschieden. Andel. De kiezerslijst dezer gemeente voor 19121913 is vastgesteld met 171 voor de Tweede Kamer, 170 voor de Prov. Staten en 163 voor den Gemeenteraad. Het vorige jaar waren die aantallen respectie velijk 155, 155 en 137. Nieuwendfjk. Tot machinist aan de stoomzuivelfabriek alhier is benoemd H. H. Mik uit Gorinchem. Dinsdagmorgen werd de bakker M. Lievaart, terwijl hij met A. Noorloos bezig was zijn hit te tuigen onderweg plotseling ongesteld en viel bewusteloos op den weg neer. Ofschoon de ontboden geneesheer zeer spoedig ter plaatse verscheen, kon deze helaas niet anders constateeren dan dat de man overleden was. Men vermoedt hart verlamming. Door de Chr. Zangvereeniging „De Lofstem" alhier, is benoemd tot directeur de heer G. Vlaanderen, hoofd der Chr. school, die deze benoeming heeft aange nomen. Driltimclcn. Vrijdag 12 April a.s. zal de zangvereeniging „Onze Vrije Uren" van hier, 's avonds om 7 uur in het hotel van J. A. N. Lucas te Geertruidenberg eene zanguitvoering geven ten bate van de Prot. Bewaarschool aldaar. ll jjli. Woensdagavond gaf de fanfare „Oefening en uitspanning" hare aangekon digde uitvoering in haar gewoon lokaal. Wat hebben we weer genoten. De muziek was goed, zooals we dat van onze vereeni ging gewoon zijn en de heeren Van Doveren, Verlouw en Zoon (viool) en Vorselman (piano), die ter afwisseling eenige nummers tengehoore brachten, kweten zich uitste kend van hunne taak. Het tooneelstukje, in de pauze gegeven, werd keurig gespeeld, dit kon niet beter. De vereeniging mag trots zijn op de goede vorderingen die zij onder haren flinken directeur, den heer Baselaar uit Ammerzoden maakt. M. alhier, bezig zijnde met hout hak ken, bekwam het ongeluk in zijne hand te hakken, welke wonde zoo ernstig was dat geneeskundige hulp moest worden ver leend. kerknieuws. ISMPgeis'iiike Heusden, van 29 Maart tot 6 April. Geboren: Marinus Johannes, z. v. Adrianus Johannes Boeren en Maria van Ooijen Aagje, d. v. Marinus van der Brugge en Annebetje RornijD. Werkendam, van 29 Maart tot 4 April. Ondertrouwd: Willem Arie Verhoe ven, 35 j. en Adriana van de Werken, 34 j Geboren: Gerardus, z. v. E. Visser E. A. Baaijens; Trijntje Jacoba, d. v. W. van Driel en J. Grandia; Woutrina Gijsberta, d. v. B. v. Laren en J. Visser. Rechtzaken. kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafz. dd. 2 April 1912. Jachtwet: H. P., zwervende, 2X^5 of 2 X 4 dagen. VisscherijwctN. K. en J. K., De- Werken, ieder f 60 of 20 dagen, met ontzegging van de bevoegdheid tot vis- schen gedurende 18 maanden. Straatschenderij: J. v. A., Veen, her opening op 26 April e k. W. v. D., M. C. v. d. S., A. G. v. d. S., B. M. B. en P. G., De Werken, ieder 1 maand tucht school met 1 jaar proeftijd. Openb. dronkenschap: H. S., Zeven bergen, f 3 of 2 d.; T. G. d. H., Wer kendam, f 5 of 3 d. Rijwiel zonder belC. A. B., Heusden, rijwiel zonder licht, A. C. v. H. en H. v. A., Andel, en voertuig zonder licht, J. R., Almkerk, ieder f 3 of 2 d. Aalst. Ds. G. Davelaar, pred. bij de Geref. kerk alhier, heeft het beroep naar Lunteren aangenomen. Mie uwen dijk.- IQ de Geref. kerk alhier, is alleen eerste Paaschdag dienst, waarbij ds. Goedbloed zal voorgaan. PREDIKBEURTEN, 7 April. 8 April, vm. 10 u. dezelfde. Geref. kerk vm. 9.30 u. lezing en nm. 5.30 u. ds. v. Rennes te Dussen. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. nm. 6 u. ds. Kamper. Chr. Geref. Kerk (lokaal be waarschool) vm. 9 en nm. 6 u. de heer v. Brummen. 8, idem. Bevest. lidm. 8, idem. Geref. kerk vm. 9.en nm. 2 u. ds. Bosch. 8, vm. 9,30 u. dezelfde. Wijk. 8, Geref. nm. 10 u. ds. E. Zwiers van Raamsdonksveer. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. 8, idem. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 1,30 u. ds. Brouwer. 8, idem. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. de heer A. Oost. Zz. geen dienst. Meischke. Geref. kerk vm. 9,30 ennm. 2u. ds. P. H. de Jonge. 8, idem. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. leesdienst. 8, vm. 9,30 u. 8, vm. 9,30 U. dezelfde. 8, idem. 8, idem. W. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral Juist en OJdig in te zenden. en bad nu den heer W. om reisgeld willen vragen. Al pratende bleek den beer O., dat het jonge mensch volkomen op de hoogte was van de familiebetrek kingen van de familie W., den oud- kolonél, en toen de pseudo-dokter nog had verteld pas te hebben gelogeerd bij den oud-gouverneur v. H., die ook tot de familie W. in betrekking staat, week alle achterdocht, en de verklaring dat het jongeraensch het Duitsch accent waarmee hij spreekt te danken had aan zijn opvoeding in Duitschland werd grif aanvaard. De heer O. gaf het gevraagde reisgeld en is nu tot de ontdekking gekomen te zijn opgelicht. De politie acht het waarschijnlijk, dat het jongemensch ook andere steden met een bezoek zal vereeren. Ifloop lanltesledlngeii. B. en W. van Zaandam hebben aanbe steed het uitdiepen van de ligplaats voor de binnenvaart van de oude balkentiavens enz. Laagste inschr. J. Kraaijeveld en E. van Noordenne te Sliedrecht, voor f 12.600. Harktheri ch ten 24 Zalmen f 1,35—f 1,50 p. p. 78 Zalmen f 1,35f 1,60 per pond. 38 Winterzalmen fl.40fl.55 per pond. Snoek f 0,00—10,00 Witvisch f 0,06f0,16 Deze week aangevoerd en afgeslagen 1195 Winterzalmen f 1,35 tl 2,10 p. pond. Waterhoogte Heusden. Hoog Water Laag Water. 1 April 2 27 M. 1.86 M. j N.A.P. 2 1 97 w 1.58 3 1.83 1.40 idvpptontlëtf. Binnenland. Een jongmensch, dat zich goed kan voordoen en zich uitgeeft voor dr. W. d. Br., heeft er sedert eenige dagen zijn werk van gemaakt verschillende inge- zetenen van Haarlem op te lichten. Bij j den gepensioneerde overste O. is hij op zeer sluwe wijze te werk gegaan. Daar verzocht hij mijnheer te mogen spreken en, eenmaal in diens kamer zijnde, stelde hij zich voor als W. d. Br., zoon van den oud-kolonel W. en vroeg den heer O. of hij hem ook het adres kon op geven van den heer W., een vriend van zijn vader. Toen hem gezegd werd, dat deze naar Apeldoorn was verhuisd, stelde hij zich zeer teleurgesteld aan, want hij had zijn reistasch, waarin zijn geld en j zijn kaartje, in den trein laten staan Getrouwd MARIUS W. VAN DER SCHANS en JEMNEKE VAN EETEN, die, mede namens de wederzijdsche fami- liën, hartelijk dank betuigen voor de vele blijken van belangstelling betoond bij hun huwelijk. 4 AprU 1912. Terstond gevraagd, voor geruimen tijd werk, hoog loon. bij DUKEL ELZELIN- GEN, Mrs. Schilders, Lijnbaan 136, Dor drecht. Tegen 15 April gevraagd een flinke Dienstbode, goed kunnende werken, door G. DOEDEIJNS te Heusden. 3 minuten van 't Station. STALLING voor AUTO'S, FIETSEN, PAARDEN en RIJTUIGEN. Aanbevelend, JAN GEtRTZEN Interc. Telef. 436. De firma KEUNENMalingré te Heus den, Wijnhandel en Likeurstokerij, vraagt een aankomend bediende. Aanbiedingen is persoon of schriftelijk. Een zeer groote Wijnkooperij en Li keurstokerij, die reeds verschillende eigen winkels heeft, zoekt in elke plaats een flink die een goede en beklante zaak in Krui deniers- en Comestibleswaren heeft, ten einde aan hem het recht te verschaf fen haar firma-naam te mogen gebrui ken. Verrassende en pakkendereclame's worden gemaakt. Men verzekert zich een extra goed inkomen. Succes ver zekerd, dat bewezen kan worden. Nadere inlichting onder No. 1324, aan het Bureau van dit Blad. Hoensdag ÏO April 1919, des namiddags ten 9 uur, zal door Mej. Wed. C. STEVENS te Dussen (Polder), in het Café M. VAN DEN HEUVEL te Nieuwendijk, worden Bestek en teekening liggen ter lezing in Café VAN DEN HEUVEL. Inlichtingen zijn te bekomen bij den Opzichter JOH. COLIJN te Nieuwendijk. HEUSDEN, (merk Eden), IVs cent per blokje. 15 cent per pakje. per pakje ÏO cent. Drietrompetterstraat, HEUSDEN. bericht, dat de Onroerende Goederen onder Bab. Broek, van de Erven LANK- HAAR, zijn ingezet en verhoogd: Koop 1. op slechts f 2100, Koop 2. op slechts f 2200, Toeslag Dinsdag 9 April, n.m. 3 uur, bij VLOT te Bab. Broek. De per- ceelen kunnen in massa en kunnen ver huurd worden voor jaren, ad f 250 p. s. bericht, dat het cn Doomgaard, groot 12.10 Aren van AM. SMITS te A n- d e 1, is ingezet en verhoogd op slechts f 2400. Toeslag bij C. ROZA te Andel, ÏO April, n.m. 3 uur. te Almkerk, is voornemens, om op Dinsdag 9 April 1919, 's mid dags 1 uur, ten huize van J. E. VAN BREUGEL, op den polder Boerenverdriet te Dussen, voor het seizoen 1912, in het openbaar te Voor den Heer H. B. De Roo van Capelle. behoorende tot genoemden Polder, in perceelen als van ouds. Inlichtingen geeft de opzichter J. E. VAN BREUGEL voornoemd. de Stamboek-Hengst Goudvos met bles en achter witte beenen, ingeschreven in het N. P. S. No. 1031. Goedgekeurd voor Noord-Brabant en Zuid-Holland. Eiken Maandag Hotel VAN ANDEL te Gorinchem, Melkpad. De overige dagen bij de Eigenares by eerste toelating te voldoen. Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. G. P. A. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. R. W. de Jong. Geref. kerk B, vm. 9.30 u. en Aalst, nm. 10 en nm. 2 u. ds. Paddenburgh. Geref. kerk vm. 9.30 u. leeskerk en nm. 2 u. ds. Davelaar. Aalburg, vm. 9,30 u. ds. Trillaard. Almkerkvm. 9.30 u. dr. Montijn. Andel, vin. 9,30 u. ds. A. B. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. 8, idem. Babyloniénbroek, vm. 9.30 u. ds. Hermanides. 8, idem. Besoijen, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Dierkens, vm. H.A. nm. dankzegging en doopsbed. Capellevm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.u. ds. A. Brummelkamp. (Loonschendijk) nm. 2 u. ds. Locher van Waspik, bevest. lidm. Doeveren, nin. 2 u. ds. Gobius du Sart uit Drunen, geen opgaaf. Drongelen, nm. 1.30 u. ds. Van Asch. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Dussen, vm. 9.30 u. ds. Van Stein Callenfels. (Polderlokaal) nm. 2 u. ds. Van Stein Callenfels. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6.30 u. ds. Dekker. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Diemer van Poortugaal. Geertruidenberggeen opgaaf. Gtaderen, vm. 10 u. ds. Feijkes. Giessen, vm. 9,30 u. ds. Benders, 's Gravemoervm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. E. J. H. van Leeuwen 8, vm. 9,30 u. dezelfde. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds. G. v. d. Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Klumper. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Trillaard. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 u. ds. Klomp. Nederhemert, Nz. vm. 10 u. ds. Smith van Pouderooijen. Nieuwendijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Goed bloed. Pouderoijen, nm. 2 u. ds. Smits. Raamsdonk, vm. 9,30 u. ds. J. C. V. Meischke. Raamsdonksveer, nm. 2 u. ds. J. C. V. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9,30 u. ds. H. Visch. Sprang, vm. 9,30 u. ds. Pop. Uitwijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. nm doopsbediening. Veen, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9,30 u. ds. Locher. Woudrichem, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. J. Wijlt c.a., vm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. 8, idem. 3 April, Min. van Waterstaat, het maken van werken tot voortzetting van de verbetering van de rivier de Waal tusachen St. Andries en Tiel. Raming f 191.000. Minste inschr. H. van Anrooy Jzn. te Nieuwaal en T. van Haaften te Zaltbommel, f 166.00°. 3 April. Prov. bestuur van Zeeland, lo. het voortzet ten van de herstelling der boordvoorziening van het kanaal door Zuid-Beveland. Raming f 9000. ?o. de herstelling van de hoeken der sluishoofden van de kleine slnis te Wemeldinge, behoorende tot de werken van het kanaal door Znid-Ëeveland. Raming 157 0. Minste inschr. H. Kosten Czn., Wemeldinge, 11.921. HEUSDEN6 April Op de graanmarkt besteedt men voor: Tarwe 1 7.50 af 8 50, Rwgge f 6 00 a f 6 60, Gerst f af, Haver f 5 80 af 10 50, Kool zaad f Raapkoeken f af Lijnkoeken a f Eieren van tot et. LAND VAN ALTEN A 5 April. Aardappelen. Vroege f 0 1 Blauwe f 2 25 A 2 50 Zeeuwen, f 2 75 k f 3,00 Jammen f af.. Hooi e qual. f 15.00 k J 16 ie qual. (voor de pers) f 12. ('0 a 13 00 Klaverhooi f 19.a f 20.Wit stroo f 14.— k f 15 00 Geel dito k f 12 Vet e kalveren tot et. per half kilo. Varkens tot een gewicht van 75 K.G. 24 i 25 ets. zwaardere 28 a 29 et Boter f 0.70 a 0.80 p.r half K.G. Eieren 0 90 i f 1 00 per 26. ALMKERK. De zetting der boter is deze week op de markt f 0 75 in de winkels dus f 0 80 per h. kilo Eieren f 0 85 per 26 stuks- Boter der zuivelfabriek f 1.60. MABE-DRIMMELEN, 3 April. Ter veematkl wa- r<n aang-votrd 227 stuks hoornvee, schapen en 108 biggen. Men beste-dde voor vetvee 52 a 64 c p. Kg Kalf- koeien t' 190 a 285, Munt gen f 95 a 180, Kalf- vaa zen f 100 a 275 Ho kelingen J 35 115, Schapen f a Biggen f 8 00 a 14 50. Meuwcuilijk. Door de onderafdeeling der V. P. N. alhier, zijn Dinsdag 2350 eieren geveild te Rotterdam. De prijzen waren van 3£ a 3f cent per stuk. Yischmarkt Gorinchem. Yischmarkt Hardinxreld. Woudrichcmsehe Yischiuarkt. hralingsche Yischmarkt. Andel, I Minzaam aanbevelend,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2