Cacao De goede raad van een schoonzuster. voor ZOO ZIET EEN BUS VAN HOUTEISTS ER UIT. Met volle gerustheid kan aan het publiek de beoordeeling van dit fabrikaat worden over gelaten. 1 Kg. 1.50 0.80 /4 Kg. 0.42 - 0-18 zijn in het bezit van al de artillerie en den schietvoorraad van het garnizoen van Prizrend. De soldaten hebben zich bij hen aangesloten. Hun taak is Uskub van het Noordwesten uit aan te vallen. Verder wordt uit Uskub geseind: Al hier heeft een groote menigte reser visten het telegraafkantoor bezet en van de regeering te Konstantinopel ge- eischt, dat zij onmiddellijk ontslagen zouden worden. Aan dezen eisch is di rect voldaan. liicuwH. Heusden, 7 Aug. Reeds in den vroegen morgen wapperden Vrijdag van alle openbare en vele particuliere febouwen de vlaggen ter eere van de thans 4-jarige Koningin-Moeder. 's Avonds deed de Harmonie eene mu zikale wandeling door de stad, wat altijd zeer gezelling is en door velen gewaardeerd wordt. Moge H.M. nog vele jaren gespaard blijven 1 Maandagmiddag vond Hendrika Boeren alhier op het eiland Nederhemert twee aan eengebonden groene ballons, die al zwevende over het gras trokken. Er was een ansicht aangehecht met een landschap uit Wille broek in België, provincie Antwerpen, met als naam van afzendster Mad.elle Rebeeren, 69 Rue du Mouüd. Het tijdstip van vertrek was niet aan gegeven; doch het bewijs is toch geleverd, dat die kinderballons een grooten afstand kunnen maken. De vindster heeft de bedoeling der afzend ster begrepen en met een Heusdensche ansicht van de ontvangst kennis gegeven. Werkendam. De op 1, 2 en 3 Augustus alhier gehouden Huisvlijttentoon stelling mag wel geslaagd heeten. Niet alleen overtrof het aantal inzendingen aller verwachting, maar ook het bezoek, zoowel van hier als elders, was vrij druk. De volgende prijzen werden door de com missie aan de verschillende inzenders toe gekend le. prijzen: D. Potters, sigarenpijp; Dr. Graftdijk van Giessendam, bloemenmand; M. J. Mol van Dordt, bloemenmandM. van Herwaarden van Heusden, tafelkleedTem pelmans Plat van Dordt, bloemenmand; D. Geerlof, horlogekettingA. Brienen, paar portretlijstenCs. van der Pijl, horlogeket ting; A. Frank, schrijfmap, en S. Frederiks, paar planten. 2e prijzen: Van Wijk van Sleeuwijk, hor logeketting Van Gent van Gorinchem, plant; mej. W. Graftdijk van Giessendam, plant A. Hoogendoorn, plantF. Hakkers, zakmes M. C. van Driel, dominospelT. Binnendijk, pijp; M. Vos, paar portretlijsten; D. Potters, zakmes; P. van Berchum, photografie; Hoe- vens, thermometer, en G. van Andel, thermo meter. 3e prijzenCorns. Hakkers, horlogeketting; H. H. de Roon, portretlijsten; H. van der Wiel, sigarenpijp; L. M. T. Graftdijk van Giessendam, plant; A. H. Kers, sigaren- kastje; A. T. van Oversteeg, vaas; G. Ver sluis, tabakspijp, en Corns, van Berehum, schrijfmap. 4e prijzen: Ca. van den Heuvel, broche W. van der Hoeven, brocheC. v. d. Hoeven, brocheC. v. d. Steenhoven, zilv. vingerhoed C. Kieboom, doos met zeep, en S. Meijer, schrijfmap. 5e prijzen: K. van Andel, photografie; Jaca. Donkelaar, broche; H. Kooiman, kop en schotel; N. Klop, broche; B. B. Paans, briefkaartenalbum C. Rij kers, brocheG. Klop, doos zeep, en Wilh. v. d. Steenhoven, plant. Eervolle vermeldingen werden toegekend aan: Varossieau te Heusden, mej. W. van Driel, mej. Zwemmer, H. Visser, Hoevens, P. van Berchum, J. H. de Gelder, G. Vink en mej. J. v. d. Hoeven. Dezer dagen behaalde de heer M. Knol, alhier, de acte Fransch 1. o. BesooQen. Zaterdagmiddag hadden eenige jongens de brutaliteit een hooimijt, toabehoorende aan A. L. in brand te steken. De brandweer slaagde er in de houtschuur, die in de nabijheid staat, voor "t vuur te bewaren. Voor den eigenaar is het even wel geen schadepost, daar de waarde van de hooimijt hem ruimschoots vergoed werd. 's-Gravemoer. In de vorigemaand zijn door het hulptelegraafkantoor alhier behandeld 58 telegrammen, waarvan zijn verzonden 30 en ontvangen 28. Op de rijkspostspaarbank werden 38 in lagen gedaan tot een bedrag van f 2896, terwijl 10 terugbetalingen plaats hadden tot een bedrag van f 1801,67|. üederhemert. Behalve de gewone bijdragen in de kosten van het lager onder wijs is aan deze gemeente, ter te gemoet- koming, door het Rijk nog eene extra sub sidie verleend van f 300. Mleuwemlfjk. Vrijdag werd door den bouwkundige Johs. Colijn aanbesteed het bouwen van twee dubbele woningen voor den heer P. H. Rombout. Ingeschreven werd als volgt: L. G. Kooiman, Almkerk, f3000. Gebrs. J. A. Straver, Almkerk, - 2978. A. de Later, Nieuwendijk, - 2950. H. Kol ff, Almkerk, - 2800. A. Pellekaan, Dussen, -2796. G. van Andel, Nieuwendijk, - 2765. Sprang; Naar men ons meedeelde, heeft onze dorpsgenoot M. in 't Veld, de slooping der oude sluis, de verlaging van den dijk en de uit gewapend beton te ver vaardigen nieuwe sluis aan den Meeuwen- schen dijk, onder de hand aangenomen van het bestuur van het waterschap „de Binnen- polder van Meeuwen". Veen. De abrikozen zijn in deze om geving zeer schaarsch en de prijzen ook vanzelf hoog. Een bewijs mag zeker daarvan wel zijn, dat deze week door een koopman deze vruehten werden opgekocht voor 3 cent per stuk. De aardappelen gingen de laatste dagen weer terug in prijs; er werd slechts f 1.70 per H.L. voor de Eigenheimers besteed. Voor dien prijs zijn weinigen genegen ze af te leveren. Voor de St. Jans-uitjes ook wel Zilver uitjes genaamd, wordt door de commissi onairs besteed van f 5.tot f 5.25 per H.L. Als een bijzonderheid mag ver meld worden, dat gedurende de maand Juli niet één huwelijk gesloten is in deze gemeente. Ter voorziening van water in de kom dezer gemeente, zal eerstdaags door Verhoeven uit Drunen een brandput ge maakt worden. Vergadering van den Ratad der gemeente Heusden, op Vrijdag 2 Aug. 1912. Agenda: 1. Notulen der vorige vergadering. 2. Aanbieding gemeente-rekening 1911. 3. Opmaken voordracht zetters wegens gewone aftreding van de heeren C. de Jongh en L. J. Veerman. 4. Vaststelling kohier hoofd el ij ken om slag 1912. Voorzitterburgemeester Honcoop. Secretarisde heer H. J. v. Eggelen. Alleen de heer Van Andel is afwezig. De vergadering door den Voorzitter ge opend zijnde, worden door den secretaris de notulen der vorige vergadering voorge lezen, welke na goedkeuring worden vast gesteld. Vervolgens biedt de Voorzitter den Raad de gemeente-rekening over 1911 aan en be noemt daartoe eene commissie van onder zoek bestaande uit de heeren L. de Mol, L. J. Veerman en G. Vos. Tot zetters worden als eerste candidaten herkozen de heeren C. de Jongh en L. J. Veerman, terwijl als tweede candidaat van den eersten de heer L. de Mol en van den laatsten de heer K. A. v. Rijswijk wordt gekozen.. De Voorzitter doet mededeeling, dat de verpachting van kermisgelegenheid f 60 hooger is dan het vorig jaar, dat de op brengst van verkocht oud lood f 151.30 bedraagt, maar hier tegenover eene uitgave staat van f 140 reparatie van klokken. De Raad besluit deze posten te vereffenen. Vóór tot het laatste punt der agenda|werd overgegaan, sloot de Voorzitter de openbare vergadering, om de vaststelling van het kohier van den hootdelijken omslag over 1912 in comité-generaal te behandelen. Van de zijde van het publiek, dat anders trouw de vergaderingen van den Raad bij woont, was voor deze vergadering totaal geen belangstelling. Het raadsel was echter spoedig op te lossen, want buiten hoorden we de schetterende fanfares van de Har monie. Zelfs de verslaggevers lachten in hun vuistje, dat de respectabele Voorzitter zoo spoedig den hamer liet vallen. Ingekomen van: Gorinchem, Z. Wij- nands; Dongen, J. Oerlemans; Sprang, N. de RooijBerghem, G. Vos en gezin. Vertrokken naar: Rotterdam, A. de Jong en vrouw: Raamsdonk, C. L. de Bruijn en A. Pols; Zevenbergen, J. v. Tilborgh en vrouw; Groningen, A. v. d. Hoek. Nederhemert, over de maand Juli. Geboren: Theodorus Johannes Ber- nardus, z. v. B A. Stevens en M. E Boekhorst (wonende te Bemmel); Evert Joost, z. v. E. J. Baron Lewe van Aduard en M. S. F. van Lidth de Jeude; Aria, d. v. M. van Heemskerk en J. Bruijgom Ernstje, d. v. A. van de Werken en A. de Koning. Overleden: Jenneke van Aalst, 13 m. Ingekomen van: Poederoijeu, J. Baks en M. van Driel. Vertrokken naar: Ammerzoden, J. van der SteldKerkwijk, E. van Wijk. Geertruidenberg, over de maand Juli. Ondertrouwd: Anton A. van Oor schot, 25 j. ep Cornelia L. Krols, 35 j. Getrouwd: Fr. L. v. Meurs, 26 j. en Joha. C. Tniel, 24 j. Geboren: Cornelia Johanna, d. v. C. H. Kroos wijk en P. A. Peeters Adriaan Wouter Gerardr.s, z. v. G. van Hal en W. M. Gamers Johanna Adriana, d. v. J. v. Stenis en A. Thielen Johan nes Adrianus, z. v. D. v. Dongen en M. A. Bogaarts. Overleden: B. J. Fritten, 53 j echtg. van H. Vene8 G. B. v. Campenhout, 65 j.; A. Sweep, 71 j, echtg. van A. v. d. Kaa. Meeuwen, over de maand Juli. Ondertrouwd: Cornelia J. Verbeek, 26 j. en Cornelia van Drunen, 22 j. Geboren: Johanna Hendrika, d. v. P. Dekker en J. van Tilborg; Eliza beth Katharina, d. v. J. A. van Dis en A. Diepenhorst; Jenneke Helena, d. v. L. C. van der Steenhoven en J. Mans. Overleden: Johanna Cornelia Haver- kals, 54 j.; Willemina Boeser, 68 j. Ingekomen van: Rotterdam, C. van DrunenAmsterdam, N. A. Haspels. de Holl. IJzeren Spoorwegmaatschappij onze goederen naar België te vetvoeren, omdat de vrachtbrieven in het Neder- landsch waren uitgeschrevenhet moest in het Duitsch of Fransch zijn." Zondagnacht is de Maassluische logger MA. 21, van den reeder A. C. Buynink, op de Maasvlakte nabij het Brielsche Gat gestrand. Twee man van de be manning gingen met de soheepsboot van boord en zijn Maandagochtend door de sleepboot Kijkduin ter hoogte van Scheveningen opgepikt. Tien man zijn door de stoomreddingsboot Prins Hen drik der Nederlanden, van Hoek van Holland, gered en aldaar geland; één van de opvarenden, genaamd Smith, is verdronken. De logger, die totaal wrak werd, had 14 last haring aan boord. Kerknieuws. Doeveren. Na des voormiddags tot zijn Heilig Dienstwerk ingeleid te zijn door ds. G. J. A. Jonker van Utrecht met eene rede naar aanleiding van 1 Thes. 5:25, hield ds. C. W. Bastiaanse alhier zijne in treerede. Ds. Jonker verzocht de gemeente haren nieuwen herder toe te zingen Ps. 134:3. De jeugdige leeraar verbond zich aan zijne eerste gemeente met de woorden ont leend aan 1 Cor. 1:21. Daarna nam de consulent ds. Ruijsch van Dugteren te Heus den het woord en verzocht ds. Bastiaanse toe te zingen Gez. 913. Ooslcrlioiit. De weleerw. heer ds. H. van Dijk, predikant der Ned. Herv. Gem. alhier, door de vereeniging voor Evan gelisatie te Zutphen benoemd om te helpen voorzien in de geestelijke behoeften der rechtzinnigen aldaar, heeft voor deze be noeming bedankt. Meinieren. Ds. R. Brouwer, predi kant bij de Geref. Kerk alhier, heeft voor het beroep naar Zuidwolde (Dr.) bedankt. Itrakel Tot predikant bij de Ned. Herv. Gemeente alhier, is beroepen ds. H. W. Th. Jansen te Werkhoven. Bin SSurgeplIjke 'sGravemoer, over de maand Juli. Ondertrouwd J ohannes Kuipers, 25 j en Janna Verdick, 25 j. Geboren: Willem, z. v. W. Pruijssers en A. Rosenbrand; Willem, z. v. W. Schlüter en W. B. C. de Jong. Overleden: Gerrit Bijl, 70 j.; Dirk Talen, 81 j. Ingekomen van's Gravenhage, D. van Dongen; Watergraafsmeer, H. G. van AlfenE. A. F. Kaag, 8 kinderen en A. VeermanBreda, A. M. van Kan Teteringen, G. van Dongen. Vertrokken naarVoorschoten, M. H. Vreeling; 's Gravenhage, Cath.Versteeg Raamsdonk, Joh, Verbunt. Capelle, over de maand Juli. Getrouwd: P. A. Konings, 31 j. en C. L. de Bruijn, 19 j.L. P. Oerlemans, 28 j. en A. van den Hoek, 23 j. Geboren: Pieter Jan, z. v. P. J. Dek kers en P. A. Timmermans; Geertruida Anna, d. v. M. van Esch en G. A. de RooijJacobus, z. v. C. Mandemakers en A. G. Boeser; Antonie, z. v. A. van Vuuren en A. G. van Dongen. Overleden: Adriaan Smits, 69 j.; Wijnand Konings, 17 j. Een od bekend man had in het laatst van de vorige week den uitdrager v. E aan den Goudschen Rijweg te Rotter dam, een rijwiel te koop aangeboden. Deze vertrouwde de zaak niet en zeide den man, Zaterdagmiddag terug te ko men. De rechercheur E. H. stond toen op post om den onbekende, indien deze mocht komen, in te rekenen. Tegen vier uur kwam de man, die een herberg in de nabijheid binnenging. De uitdrager wees hem den rechercheur, die den vermoedelijken rijwieldief aanhield. Op weg naar het politiebureau aan de Meer manstraat, ging de verdachte aanvan kelijk gewillig mee, maar ter hoogte van de v. d. Werfstraat wilde hij er plotseling vandoor gaan. De rechercheur hield hem echter vast; bij de worsteling, die daarop ontstond, haalde de arrestant een vijl te voorschijn, waarmede hij den politieman op het hoofd sloeg. Hoewel H. hevig bloedde, liet hij den man niet los, die hem herhaaldelijk met de vijl sloeg en die ten slotte met de hulp van omstanders werd overweldigd. Op het bureau vond men nog een doos met 15 nieuwe vijlen op hem, die hij, volgens zijn zeggen, op de markt voor twee kwartjes had gekocht. De eigenaar van de vijlen is nog niet bekend. Tegen den arrestant, die bleek te zijn de 30-jarige tuinman J. C. W. v. d. B., wonende aan het Oosteinde aldaar, is proces-verbaal opgemaakt ter zake van mishandeling van een ambtenaar en diefstal. Het rijwiel was gestolen uit het zeekantoor aan de Boompjes. Een firma te Rotterdam deelt aan de „N. R. Crt." het volgende merkwaardige en droevige staaltje mede van hoe in ons eigen land, onze eigen taal door groote lichamen als asschepoester wordt behandeld. „Bij verzendingen naar België, schrijft zij, hebben wij de vaste gewoonte de vrachtbrieven enz. in het Nederlandsch uit te schrijven, zonder dat dit tot nog toe tot eenig bezwaar aanleiding had ge- geven. Heden Zaterdag weigerde echter Terwijl Vrijdagavond de schoenmaker G. B. v. G. te Aalsmeer met zijn vrouw naar de feesten van de oponing der spoorlijnen was gaan kijken, heeft men in zijn huis ingebroken en uit een ge sloten linnenkast ongeveer f 400, een gouden horloge, een paar spaarbank boekjes en een afschrift van een testa ment ontvreemd. Met een pook heeft men de kast en een zich daarin bevin dend stalen geldkistje geforceerd. Als verdacht van dezen diefstal is door de politie een bij v. G. inwonenden knecht opgesloten. Uit Amsterdam wordt aan de N. R. Ct geschreven: Er dreigt op het oogenblik een ern stige strijd in de diamantnijverheid hier ter stede. Voor een vijftal maanden heeft de bekende firma Asscher in de Tol straat voor hare roosjes-werklieden eene loonsverlaging voorgesteld van 1520 pet. De firma meent namelijk dat zij te veel betaalt, en heeft er op gewezen dat vroegere werklieden van haar, elders tegen veel lager loon aan den arbeid zijn gegaan. De Alg. Ned. Diamantbewerkersbond weigerde echter zijne medewerking tot die loonsverlaging te geven, en in ver band met die weigering heeft de firma Asscher thans aan den bond een ulti matum gesteld van 48 uren, eindigend Woensdagmiddag 12 uur. Wordt de voorgestelde loonsverlaging niet door den A. N. D. B. aanvaard en daarop is weinig of geen Kans, daar de bond zich altijd met hand en tand verzet heeft tegen het omlaag gaan der tarieven dan zal de firma Asscher op dieD dag en dat uur haar fabriek sluiten, waar door in totaal een 630-tal werklieden werkloos worden. Begrijpen wij den toestand wel beide partijen bewaren grootendeels 't stilzwijgen dan onder neemt de firma Asscher deze actie ge heel voor zichzelf, dat wil zeggen niet met hulp en steun van de Amsterdamsche juweliersvereeniging, althans wij verna men dat het hoofd der firma ontslag heeft genomen als bestuurslid dier ver eeniging, en dat de firma haar lidmaat schap heeft opgezegd. In den nacht van Zondag op Maan dag heeft men getracht in te breken in de R. K. kerk te Hoogerheide (gem. Woeusdrecht). Reeds hadden de dieven een raam uitgesneden om zich aldus toegang te verschaffen in de kerk. Zij schijnen echter onraad bespeurd te heb ben en zijn gevlucht alvorens iets te hebben medegenomen. Men schijnt het tegenwoordig er voor al op kloosters en kerken gemunt te hebben, zonder dat de dieven tot nu van eenig succes van beteekenis kunnen gewagen. Men meldt uit Nijmegen: Nabij de weesinrichting „Neerbosch" is het lijk gevonden van een tot nu toe onbekend manspersoon. Het lijk lag er blijkbaar al eenigen tijd, te oordeelen naar verschillende schendingen, die door roofvogels zijn toegebracht. Toen de wagens van het Hollandsche circus „Roberti", dat eenige dagen in Rees voorstellingen had gegeven, over den Rijn naar Reeserschanz werden overgezet, troffen de voerlieden op den weg eenige wagens aan van rondtrek kende ketellappers en korvenvlechters. Een knecht van het circus verzocht de passage vrij te maken; op dit verzoek werd met scheldwoorden geantwoord en weldra vielen revolverschoten. Een kogel doorboorde daarbij den linkerarm van een circusartist. De hem te hulp snellende collega's werden even eens hevig beschoten en een geregeld revolvergevecht begon. Binnen tien mi nuten tijds werden 40 revolverschoten gelost. De landloopers bleken een vol ledig wapendep6t bij zich te hebben, vertelt de „Geld." Verschillende wape nen, die hun door de circuslui afge nomen waren, werden aan de politie, die eerst later had kunnen ingrijpen, uitgeleverd. Vijf personen, drie der aanvallers en twee der verdedigers, werden min of meer ernstig gewond. Te Bedum was Vrijdagnacht ruzie in een herberg tusschen boerenknechten en tichelwerkers. Plotseling werd er geschoten en kreeg de tichelwerker Jan Tuinman uit Roderveld (Dr.) een schot in de borst. De politie heeft 4 personen aangehoudende gewonde is naar het academisch ziekenhuis te Groningen vervoerd. Op Twickel is een mooie valk, een zoogenaamde „roode millan", gevangen, die in deze boschrijke streken nog nim mer was waargenomen. Het dier is een halve meter hoog en heeft een vlucht van 1.75 meter. Het 4-jarig zoontje van den heer Braams, te Gasselte, dat in Gasteren te loge.ren was, is daar op treurige wijze om het leven gekomen. Het ventje speelde in de nabijheid van een wagen met hooi, die men bezig was af te laden. De hooivork viel van den wagen en doorstak het kind, dat kort daarop aan de gevolgen overleed. Donderdagnacht is, naar de Tel. mee deelt, te Driehuizen de Ned. Herv. kerk, die in 1686 gebouwd was, door den bliksem geraakt en geheel afgebrand. Op den straatweg tusschen Den Haag en Leiden is Zondag een automobiel in brand geraakt en in vlammen opgegaan. Men meldt ons uit Delft De politiezaak te Delft schijnt nog lang niet uit te zijn. De sociaal-demo craten achten het oneervol ontslag, ge geven aan den heer Brakke, volkomen onrechtvaardig. Aangezien de Raad den heer Van Dijk geen toestemming ver leende over deze aangelegenheid den burgemeester te interpelleeren, zal de S. D.-fractie trachten haar doel op een andere wijze te bereiken. De vraag wordt daarom ernstig overwogen of zij niet moet voorstellen aan den heer B. eene gratificatie te geven, gelijk aan het pen sioen, dat hij bij eervol ontslag zou ge noten hebben Op deze wijze zal men de kwestie in den gemeenteraad ter sprake kunnen brengen. De onderwijzers der openbare school te Egmond-aan Zee hebben geweigerd deel te nemen aan het Oranjefeest, ter gelegenheid van den verjaardag van H. M. de Koningin-Moeder. Weer een genezing ten voordeele wan de Pink Pillen. Mejuffrouw A. Nass, geb. De Boer, wonende Cliffordstraat 9, te Amsterdam, verkeerde in een verontrustenden ge zondheidstoestand. Deze was te veront rustender daar er geen middel tegen de kwaal scheen te bestaan, want alle geneesmiddelen die beproefd waren, hadden geen de minste uitwerking ge geven. Een goede fee kwam in de persoon van de schoonzuster van Mej. A. Nass, en daar deze indertijd zeer goed genezen was door de Pink Pillen, raadde zij die pillen dadelijk aan haar familielid aan, daarbij zeggende dat, indien zij zelve door de Pink Pillen zoo goed genezen was, er veel kans bestond dat zij ook voor haar schoonzuster goed zouden zijn. Mejuffrouw A. Nass heeft de Pink Pillen genomen en wat men verwachtte is gebeurd. Zij is zeer goed genezen. En waaraan leed wel Mej. Nass Een voudig aan een slechte werking van de maag. Daar de maag om zoo te zeggen de krachtmachine van het lichaam is, wijl zij dit voedt, is het zeer begrijpelijk, dat indien de maag ziek is, zij niet voedt. Een groot aantal kwalen komen daaruit voort, als zwakte, zenuwuitput ting, schele hoofdpijnen. Ook is het be grijpelijk dat, zoodra de maag van den zieke verbetert, deze onmiddellijk een groot gevoel van welzijn ondervindt, dat hij herleeft, doordat hij zich kan voeden, zoo al niet volkomen, dan toch op voldoende wijze. Maar om dat gevoel van welzijn, die soort van herleving te ondervinden, moet men gebruik maken van een ge neesmiddel dat een werkelijken en heil- zamen invloed op de maag heeft. Ter wijl vele geneesmiddelen dien invloed niet bezitten, doen de Pink Pillen dit wel, en de genezing van Mejuffrouw Nass, komend na die van haar schoon zuster, terwijl alle andere geneesmid delen waren mislukt, is er een nieuw en treffend bewijs van. Verkrijgbaar k fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apotheker^ en goede drogisten. EEN AFSCHUWELIJK MISVERSTAND. Dinsdag der vorige week bereikte ons de mare, dat de alhier gevestig de „Centrale Verzekering-Maatschappij voor Paarden en Vee" door de Arron- dissements-Rechtbank was verklaard te zijn in staat van faillissement. Onaan nemelijk als ons dat nieuws voorkwam, Ron A De Overgenomen uit het „Zwolsch Nieuws- en Advertentieblad" van 31 Juli 1913.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2