Van Houten's Cacao m Talrijk zijn de openlijke en bedekte aanvallen, waaraan dit goede fabrikaat, waarvan men de concurrentie vreest, blootstaat. In weerwil daar van worden dagelijks talrijker de gebruikers die de goede eigenschappen er van op prijs stellen. Zuiver en oplosbaar vol vetgehalte heer lijke krachtige cacaosmaak licht verteerbaar. Uiterst goedkoop, want men heeft veel minder noodig voor de bereiding. de verschillende legers, die in een oor log tegenover elkaar komen te staan, becijfert de Westminster Gazette, dat Bulgarije aanstonds 235,000 maü in het veld kan brengen van de 375.000, die zijn leger op voet van oorlog op papier sterk is. Servië 110.000 van de 175.000. Griekenland 50.000 van de 100.000. Hoeveel Montenegro van zijn 40.000 weet het blad niet. Turkije zou vooreerst van zijn millioen mau niet meer dan 300 000 man in 't vuur kunneD brengen. •Igens de berichten zou Bulgarije zelfs ^touds een goede 300.000 man be schikbaar hebben.' De reden waarom Griekenland maar de helft van zijn leger direct bij de hand heeft ligt hierin, dat veel personen in het buitenland vertoevenalleen uit Amerika moeten er reeds 8000 onderweg zijn om hun vaderland te komen helpen. lieuwit. fileusden, 5 Óct. Op de keuring van ingevoerde halfjarig?! merrieveulens, Donderdag alhier gehouden, werden 5 van warmbloed en 4 van koud- bloed ras aangeboden. Bekroond met f 90 werden2 Belgische veulens, n.l.een vos-veulen van J. God schalk te Empel en een zwarte van H. van. der Leeden te Bokhoven, en 4 warmbloeds, n.l., een vos van Aart Straver Wz. te Babi- loniën broek, een bruine witvoet van Joh. de Fijier te Andel, een vos-bles-witvoet van J. Pulles te Vlijmen en een bruine van Aart de Fijter te Andel. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand Sept. 1912 inge legd f 10316,21 en terugbetaald f 10467,41. Het laatste, door het kantoor uitgegeven, boekje draagt het nummer 2561. Donderdagmiddag van kwart voor één tot kwart voor twee uur werd in Zui delijke richting een luchtballon waarge nomen, te hoog om te kunnen uitmaken of en hoeveel passagiers de reis medemaak- ten. Ze verdween zuidelijk. De werkzaamheden aan de doorgraving van de stadswal en het leggen van een aanlegplaats over een afstand van 70 meter, geven eene opgewekte bedrijvigheid. Het doorbreken van den dijk gaat echter mét groote moeielijkheden gepaard. Telkens stuit men op resten van de vroegere poort, -zeer solide met tras gebouwd, toen vóór eeuwen de poort een gedeelte van de ver dedigingsmiddelen der vesting uitmaakte. Het landhoofd, dat, als boven gezegd, 70 meter lengte zal hebben, wordt door een nagenoeg gelijk getal steigerpalen vast ge houden, die door een heitoestel tot groote diepte in den grond gedreven worden. Door den heer Commissaris der Ko ningin in deze provincie zijn herbenoemd tot zetter der Rijks bel. alhier, de eerste candidaten Ch. de Jongh en L. J. Veerman. Tegen 16 December a.s. is benoemd tot kantoorbediende ten post- en telegraaf- kantore alhier F. J. van Dijk. Werkendam. Woensdag 16 Oct. a.s., hoopt het spoorwegcomité „Het Land van Heusden en Altena" des nam. 3 uur te vergaderen ten Raadhuize der gemeente Wijk. De punten van behandeling zijn. 1. Vaststellen van een adres aan H. M. de Koningin inzake den aanleg van spoor- of tramwegen door „Het Land van Heus den en Altena." 2. Voorstel der Commissie voor het adres, inzake verdere samenwerking met het spoor- wescomité „Bommelerwaard". 3. Besprekingen over de terugontvangst der gemaakte of nog te maken kosten. De wekelijksche centencollecte voor Neerbos* h heeft alhier over het derde kwar taal opgebracht f 14.60. lm kerk.. De heer Van Daalen, vroeger onderwijzer alhier, is thans benoemd tot klerk aan de suikerfabriek te Standaart- buiten. Audel Aan den gemeente-opzichter M. Versteeg, is voorloopig de betrekking van nachtwaker opgedragen. De weegbrug welke sedert eenigen tijd geheel klaar is, voldoet uitstekend en voorziet in eene reeds lang gevoelde be hoefte. Het geheel ziet er degelijk uit en doet den leverancier &lle eer aan. Op het hulptelegraafkantoor werden gedurende de maand September 64 tele grammen behandeld, waarvan 25 werden verzonden en 39 ontvangen. Kahiloniënbroek. Heden kocht de heer A. Costerman uit Eist de extra mooie tweejarige donkerbruine merrie Ester van mej. de wed. J. Straver Wz. voor f 1000, de merrie stamt af vader- zijds Ehrenberg en moederzijds, van Oranger op de keuringen meermalen bekroond. Ester werd te Zevenbergen bekroond met den lsten onderhoudsprijs. Riesboscli. Met het uitsteken der beetwortelen hebben enkele boeren een be gin gemaakt. De suikerbieten die nu reeds gerooid en scheep gebracht werden, zien er tamelijk goed uit. Ze zijn wel wat kort, doch vrij dik en weinig getakt. Men schat de opbrengst per H.A. op 35.000 K.G. Droiig;eleii. Door den gemeente raad alhier is eene subsidie toegekend aan de vereeniging van oud-leerlingen van den landbouwwintercursus voor eene op te rich ten landbouw-bibliotheek. Ceertruïclenbers;. Donderdag had alhier de installatie plaats van den EdelAchtb. heer H. J. C. M. Allard als burgemeester dezer gemeente, bij welke ge legenheid de gemeente feest vierde, 's Mor gens half negen rondgang der Harmonie, vervolgens opstelling van een optocht, waar na men gezamenlijk naar Statendam (de grens der gemeente) toog, om aldaar den nieuwen burgemeester af te halen. Ter plaatse hield de heer C. J. Mollenberg, hoofd van feestcommissie een toespraak. Nadat de stoet gekeerd was, ging men weder naar de ge meente terug, alwaar om twaalf uur de installatie plaats vond. De eerste wethouder de heer Manders, sprak Z.E.Achtb. toe, waarna deze het woord nam. Z.E.Achtb. drukte de hoop uit, dat hij bij de vervul ling zijner taak den steun der raadsleden zou mogen ondervinden en ae lust en noodige kracht hem zouden worden geschonken, om de gewichtige taak waardig te vervullen en dat de hierdoor geboren gemeenschap pelijke arbeid onder Gods onmisbaren zegen mocht strekken tot bevordering van den bloei en de welvaart der gemeente. Tijdens de installatie had zich voor het Gemeen tehuis eene groote menigte samen getrokken, welke Z.Ed., toen deze op het bordes verscheen een krachtige ovatie-bracht. Van 22.30 uur was er een drukke recep tie, tijdens welke de zangvereenigingen Aurora en Ons Genoegen, benevens het mannenkoor Cecilia, elk een korte uitvoe ring gaven en om 4 uur gecostumeerde voetbalwedstrijd. Des avonds om 6.30 uur muziekuitvoe ring en vuurwerk. Ter eere van den Burgervaarder wapper de van schier elke woning de Hollandsche driekleur. Voorts waren drie eerepoorten opgericht en was het versierde gemeente huis, alsook het daarvóór aangelegd bloe menperk, aardig geïllumineerd. 'sdravemoer. Door het hulptele graafkantoor alhier zijn in de vorige maand behandeld 59 telegrammen, waarvan zijn ontvangen 38 en verzonden 21. Op de rijkspostspaarbank zijn 22 inlagen gedaan tot een bedrag ven f 559.49, terwijl terugbetalingen plaats hadden tot een bedrag van f 1463.48. Bij besluit van Gedeputeerde Staten v»n 26 September 1912, G no. 180, is de rekening dezer gemeente over het dienstjaar 1911 goedgekeurd in ontvangsten op f 10802.54J en in uitgaven op 18599.89^, met een batig slot alzoo van f 2202.65. Dinsdagmorgen heeft de storm groote schade toegebracht aan de bloemisterij van den heer P. van der Dussen. Er is vooi eene aanzienlijke waarde aan glas stuk ge waaid, behalve nog deschade aan de bloemen. Herpt. Dat men nog geen professor behoeft te zijn om aan verstrooidheid te lijden, bleek hier. Een zoon van J. v. O. ging naar een weide in het Herptscheveld om koeien te melken. Bij de weide aange-J komen waren de koeien verdwenen. Op eens herinnert hij zich dat hij'ze zelf 's morgens mee bad verschaard naar eeD weide aan de andere zijde van*'t dorp ge legen. Hij bleek dus wel-in hevige mate aan verstrooidheid te lijden. Het aarduppelrooien is ic vollen gang Het aantal rotte knollen valt nogal mee; de eigenheimers lijden er het meest aan. Er is nog weinig handel en men koopt nog slechts voor de dagelijksche comsumptie. Een paar partij tjgs bravo's werden verkocht voor f 2,70 per H.L. Kaatsheuvel. Door den hevigen storm stortte alhier dezen morgen van de in aanbouw zijnde R. K. kerk de hoofd-i stelling in elkaar. Een hijschmachine is totaal verbrijzeld. Daar het ongeval gedu rende schafttijd- plaats had, vielen er geen persoonlijke ongelukken voor. Meeuwen. Door Ged. Staten dezer provincie is bij hun besluit van 26 Sept. j.l. vastgesteld de rekening over het dienst jaar 1911, sluitende met een goed slot van f 248,86. Naar wij vernemen is de kring waar binnen in deze gemeente de avond bestelling wordt gedaan, eenigszins uitgebreid en strekt zich thans uit van den korenmolen» tot aan de woning van den heer A. A. van Turnhout, op de Baan. Tot leden van het college van Zetters zijn in deze gemeente*tloor den heer Com missaris der Koningin herbenoemd, de hegren D. van Buuren en Ara. Straver. ftieuvt Cmlfjk. Door het bestuur van het waterscffap ,,'tNieuwland van Al tena" is tegen Donderdag 10 Oct. n.m. 2 uur, bij M. v. d. Heuvel een vergadering van Stemgerechtigde Ingelanden belegd: Onderwerpen ter behandeling: 1. Oprich ting van een Stoomgemaal; 2. Bemaling van de boezems van rijkswegen. Pouderoifen. Tot poldermeester van den dorpspolder Pouderoijen en Zhilichem beneden den Meidijk, is benoemd de heer A. Hasselman, alhier. Raaitistlonk. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulp postkantoren werd gedurende de maand Sept. 1912 ingelegd f 6559.69 en terugbe taald f 7529.23. Laatste boeknummer 5011. Het Kon. Gilde „St. Bavo" zal op Woensdag 11 Oct. weder een uitvoering geven ten huize van den heer J. Boons. Het programma bevat o.m. „De Eer eens Vaders" een dramatische schets, en het blij spel „Een luistervink". Rtfswfjk. De heer P. L. uit Wer kendam werd deze week, onder onze ge meente, door een voorbijgaand wielrijder zoodanig van den dijk gereden, dat hij zich ernstig bezeerde. Sleeuwtyk. Onze dorpsgenoot de heer A. Ottevanger, is benoemd tot kom mies der Directe Belastingen 3e klasse te Standaartbuiten. Sprang Gedurende de maand Sep tember, werd aan het hulp-postkantoor op 's flffjkpostspaarbank belegd f 1199,07 en terugbetaald f 2230,57. In deze gemeente komt onder de varkens de zoo gevreesde vlekziekte voor. Veen. Het bieten «ooien in de Haar lemmermeer heeft reeds een aanvang geno men. Om alsdan deze werkzaamheden te verrichten vertrokken j.l. Maandag van hier niet minder dan 50 arbeiders. Vrfjhoeven-Cappel. In de rijks postspaarbank werd gedurende de maand September 1912 alhier ingelegd een som van f 1428,90. Met ingang van 1 October 1912 is alhier als hulpbrievenbesteller benoemd G. Oerlemans te Capelle (Heistraat.) Waalwfjk. Vergadering van het onderwijzersgezelschap in het arrondisse ment Waalwijk op Donderdag 10 October 1912. De agenda bevat o. m.: 1. Voorstel om de vergadering alleen des namiddags te doen plaats hebben. 2. Reformteekenen, inleider de heer A. Froklage. 3. Kindergedichtjes, inleider de heer J. C. Kleijn. Na afloop „De student thuis", blijspel in 3 bedrijven door Frederik van Eeden, 'op te voeren door de onderwijaerstooneel- vereeniging „O. K. O. Waspik- Bij besluit van den Com missaris der Koningin in deze provincie, d.d. 28 Sept. j.l. zijn benoemd tot Zetters voor 's Rijks directe belastingen, de heeren Th. C. de Bont en J. de Graaf. Donderdag sloeg alhier het paard van den molenaar op hol. In dolle vaart ging het met de kar achter zich door de gemeente. Na vele vergeefsche pogingen gelukte het den voerman eindelijk het angstige dier tot staan te brengen. Persoonlijke ongelukken vielen gelukkig niet voor. Woucirichem. Tot ambtenaar ter Secretarie in deze gemeente is benoemd de heer Van Ommeren te Poederoijen. Wl*k Als zeldzaam mag zeker wel dienen het feit dat door den koopman V., een nuchter kalf werd verkocht voor den buitengewonen prijs van f 50,Het was een prachtexemplaar. De 'rietdekker W. F. is zoodanig van het dak bij A. S. gevallen, dat onmiddellijk geneeskundige hulp moest worden inge roepen. Kerknieuws. W ijk. Onze geachte predikant Gobiu? du Sart heeft voor de toezegging van het beroep naar de Ned. Herv. gemeente te Nordhorn, graafschap Bentheim (Pruisen) bedankt. Loon op Zand. De weleerwaarde heer ds. A. Dekker te Gameren heeft voor het beroep der Ned. Herv. Gein. aan den Loonschendijk alhier bedankt. •\feuwendljk. In de Geref. Kerk Jbuiten dienst een mantel te dragen. alhier, zal a.s. Zondagavond zes ure, eene bij eenkomst plaats hebben in 't belang van de Zending. PREUIKREUR TE A 6 October. Geref. kerk, vm.- 9.30 u. en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putteretraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 n. consistorie, lezen en in de Nuts-, zaal ds. De Jong en nm. 2 u. in de Ned Herv. kerk, dezelfde. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Kamper Chr. Geref. Kerk, (lokaal be waarschool) vm. 9.30 u. en nm. 6 u. de heer Van Brum- men. Montijn. Loonschendijk, vm. 9,30 lezing en nm. 2 u. ds. Van Leeuwen, van 's Gfavemoer. Geref. kerk, geen dienst. Dussen, vm. 9 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. ds. Dekker. Doopsbed. Coll. x, d. Christ, school. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leeskerk. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. Brouwer uit Wes- terborg. N. Z. vm. 9.30 u. ds. Van Voorst Vader. 2 u. ds. Goedbloed. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. De Jong uit Werkendam. Sprangvm. 9,30 en nm. 2 u ds. Pop. Geref. kerk vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leesdienst. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral juist en in te zenden. Rlnneuland. Te Soerabaja hebben zich twee ge vallen van pest, met doodelij ken afloop, voorgedaan. Er zijn verscheidene ver dachte ziektegevallen vastgesteld. Men verwacht, dat Soerabaja binnenkort door pest besxnet zal worden verklaard. De beschrijving van de nieuwe uni form is thans aan de korpsen van het leger toegezonden. Voor alle wapens wordt ingevoerd de schako (cavalerie en rijdende artillerie de kolbak), de pet en de veldmuts als hoofddeksel en een korte jas (veldjas) en een z.g. overkleed. De uitmonstering van de peten veldjas is voor de^jnfanterie, cavalerie, genie en geneeskundigen dienst blauw, voor de artillerie zwart, voor de grenadiers scharlakenrood, voor de jagers groen, voor de kwartiermeesters karmijnrood. De veldjas is van grijsgroen laken met 1 rij van 7 knoopen en voorzien van 2 borstzakken. De overkleeding bestaat voor alle wapens uit een overjas vau grijsgroen laken met 2- rijen uniform- knoopen. Officieren bovendien op de sluitpatten van achteren 2 uniform- knoopen. De wielrijders dragen een jekker. Adjudanten-onderofficieren wor den weer voorzien van hals(vang)snoeren overeenkomstig het model voor den tweeden luitenant. De wit zeemleeren handschoenen worden alleen gedragen in groot-tenue, overigens bruin-leereu handschoenen. Aan onderofficieren van de onbereden wapens is toegestaan om Onderofficieren en miuderen dragen kleeding van ordinair laken. De Haagsche recherche heeft aange houden een persoon, in dienst van L. Z. en I. de J., die hun kantoor te Sche- veningen gevestigd heliben. Op den aangehoudene werden verschillende pa pieren gevonden, die aanleiding waren dat tegen Z. en de J. proces-verbaal werd opgemaakt ter zake van overtre ding vau het bookmakersverbod. De procuratiehouder van der H., van het te Amsterdam gevestigde bijkan toor der cargadoorsfirma C. en Zoon te Rotterdam, heeft vermoedelijk de wijk naar Amerika genomen. Een bedrag van f 16,000 is in den loop van. den laitsten tijd verduisterd, waarbij ver moedelijk van valschheid in geschrifte is gebruik gemaakt. De landbouwvereeniging Vriesche'oo te Vriescheloo (Gr.) waarvan zoo goed als alle landbouwers in het dorp lid zijn, heeft besloten dtt jaar geen mollen- vangers op de landerijen toe te laten. De stand van de werkzaamheden aan het Vredespaleis doet verwachten, dat het gebouw in de tweede helft van Juli of het begin van Augustus van 19±3 ter opening gereed zal zijn. In de volgende maanden, dus nog vóór het einde van het jaar, zullen de laatste perceelen, die het grondgebied van het jfoleis nog omringen, worden gesloopt, t.w. het hoekgebouw aan de. Anna Paulownastraat en Schevening- schen weg, wat de verbreeding van den verkeersweg op dit punt ten goede zal komen. Rondom het Vredespaleis is de tuin-, terras- en vijveraanleg zoo goed als ge reed. De bassins zijn reeds met water gevjild, afkomstig uit de beek, die zich 'door Zorgvliet slingert en het water vlak wordt doorsneden door e'enige ver- bindingsbruggen in den stijl vah een zuilengang. Grasperken en kleine plan-- ten geven reeds kleur aan het park. Sedert de opening der Rijks viscli- hallen te IJmuiden bedroeg het bedrag van den visch verkoop in 1910 en 1911 bo ven de 5 millioen gulden. Thans is tot 1 October van dit jaar voor f 4.613.677 om gezet, zoodat verwacht kan worden, dat de som van 5 millioen- reeds in de helft van deze maand zal worden overschreden. Naar aanleiding van eenige te Rot terdam voorgekomen gevallen van ver giftiging door het gebruik van aniline- houdende verfstoffen, welke speciaal ge bezigd worden voor het zwart maken van leder, zooals schoenen, tasscheu euz. waarschuwt de Gezondheidscommissie aldaar tegen de volgende merken welke min of meer aanzienlijke hoeveelheden aniline bevatten: Panther Schwifrze, Noir de Panthère. Noir de Faucon, Securitv. Cerberol. Eveneens waarschuwt zij tegen het gebruik van de het giftige nitrobenzol bevattende, merken: Noir de Corbeau, Nigroline. Men schrijft aan de „Rott.": De 67 jarige landbouwer B., te Vin-^ keveen, die ziju koeien zou gaan mel ken, zakte plotseling ineen en bleek overleden te zijn. Zijn echtgenoote ont stelde hiervan zoodanig dat een uur later ook zij stierf. Naar de „Lokal Auzeiger" meedeelt, is de Duitsche politie weer groote smok kelarijen aan de Hollandsche grens op het spoor gekomen. Te Stralen nam eeu douanebeambte in een uit Venlo komen den goederentrein een massa thee, cho colade en tabak in beslag, welke de Hollandsche treinbeambten in Duitsch- land poogden binnen te smokkelen. Tegen de schuldige beambten werd eeu streng onderzoek ingesteld en de Duitsch- Hollandsche grensdienst nog verscherpt. In de buurtschap 't Loo, bij Zelliem, deed zich dezer dagen een geval vau slaapziekte voor. In het midden der vorige week werd de arbeider G. L. plotseling ongesteld. Van 't aardappel land moest hij per voertuig naar huis* worden gebracht, waar hij weldra in slaap viel. Thans is hrj overleden zon der tot bewustzijn te zijn wedergekeerd. Te Naaldwijk werd op klaarlichten dag in de kom van het dorp het rij wiel weggenomen van een geneesheer, die een zijner patiënten bezocht. Zoodra men den diefstal bemerkt had, snelde een der ingezetenen per motor» fiets den dader achterna. Bij Honseler- dijk haalde hij hem in, reed hem on derstboven, wierp zich op hem en bracht hem naar Naaldwijk terug, alwaar hij hem aan de politie overleverde. MfurgerlJike ^taod. Werkendam, van 27 Sept. tot en met 3 Oct. Ondertrouwd: W. Noordegraaf, 31 j. en J. A. H. Evers, 27 j. Getrouwd: L. de Keijzer, 34j.(wedn. v. A. O. Bras) en A. Potters, 28 j. Heusdenvm. 10 en nm. 6 u. ds. Roijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. PoL Aalst, nm. 2 u. ds. v. d. Put uit Andel. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Aalburgnm. 2 u. ds. Trillaard (Afscheid). Almkerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. dr. Andel, vm. 9.30 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, geen opgaaf. Babyloniénbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Capellevm. 9,30 en nm. 2u. ds. J. J. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der HofF. Drongelen, geen dienst. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Eethen, geen dienst. Gamerenvm. 9.30 u. leeskerk en nm. 6.30 u. Geertruidenberggeen opgaaf. Genderen, vm. 9.30 u. ds. Feijke3. Giessen, vm. 9.30 u. ds. Benders, 's Gravemoer, vm. 9.30 u. ds. Van Leeuweu. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds. G. v. d. Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 y. ds. G. Klumper. Heesbeen, geen dienst. Herpt, geen dienst. Loevestein, nm. 2 u. ds. Knipscheer uit Zalt- Bommel. Meeuwenvm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Klomp. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. lezing. NederhemertZ. Z. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwendijk, Geref. kerk vm. 9,30 en nm. Pouderoijengeen dienst. Raamsdonk, nm. 2 u. ds. Meischke. Raamsdonksveervm. 9.30 u. ds. Meischke. Rijswijknm. 2 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9,30 u. ds. H. Visch. Uitwijk, vm. 9.30 u. ds. Niemeyer. Veen, vm. 9.30 en nm. 6 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. C. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. J. W. Wijk c.a., vm. 9.30 u. en nm. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2