een Directeur. HOUT- en RIETGEWAS. Twee Woonhuizen Weiland, WIMI.il US..a. ROBSON's Kalverenmeel PIJNEN. Gevraagd ai Se Cbr. Zaipereenipite Aiiel, N.-B. te koop gevraagd. ERFHUIS. Be Districts Apt P. VAN BRIEL, Gesticht Bethesda WILLEM TREFFERS, Notaris L. 6. van Gendt te Heusden, publiek verkoopen: Notaris KERKHOVEN publiek verkoopen: Notaris Kerkhoven te Werkendam, Hebt U al eens gevoederd? laat hadden gewerkt. Op zijn verzoek verklaarden beiden zich bereid, hem te volgen naar het politie-posthuis aan het Droogbak. Maar vóórdat zij daar waren aangekomen, nam één hunner do vlucht. De andere werd aangehouden. Op hem werd gevonden een bedrag van f 500 aan geld, benevens een aantal inbrekers werktuigen. Het was de 24 jarige boot werker D. P., die voorloopig in bewaring werd gehouden. Een der firmanten van de firma Rött- gering en Van Exter, die gistermorgen het kantoor bezocht, vond alles over hoop, de brandkast, waarin zich de boeken bevonden, geforceerd en lesse naars opengebroken. Uit een der lesse naars vermiste hij een bedrag van f 1000. De politie vermoedt, dat de buit vóór de aanhouding gedeeld is. De benadeelde firma is niet verzekerd tegen inbraak. Te Haarlem is een milicien ingelijfd, (uit de gemeente Winkel) die weigert de uniform aan te trekken. Maandagochtend heeft op de Sloter- straatweg te Amsterdam een caféhouder een schot gelost opeen meisje, dat niet levensgevaarlijk werd verwond. Daarna pleegde de dader zelfmoord. Men meldt uit Didarn aan de „Msb." Vrijdagavond deden acht rijksveld wachters en een gemeenteveldwachter een inval op de Diemsche Hei. Zeven mannen en een vrouw werden wegens aanranding en mishandeling in den avond van den 15 October j.l., geboeid weggevoerd naar 's-Heerenberg. Men meldt uit Alkmaar aan de „M. CV: Ongeveer een paar jaar geleden werd in den Singel alhier het lijk gevonden van een onbekend manspersoon, die 's avonds te voren nog in café's was geweest, toen Duitsch sprak en in 't bezit werd gevonden van een porte- monnaie met geld en een horloge met ketting. Bij het vinden van het lijk waren geld en horloge verdwenen en werd in de onmiddellijke nabijheid een parapluie gevonden, welke sporen toonde van als een voorwerp van verweer te hebben gediend. Niettegenstaande de vele door de politie ingestelde pogingen, is het haar toen niet mogen gelukken den oorzaak van den dood vast te stellen. Thans echter gaan er hardnekkige geruchten, dat er toen een moord, na een vooraf gepleegden diefstal heeft plaats gehad en de vermoedelijke daders twee man nen en een vrou.v, bekende Alkmaar- sche individuen, als verdacht daarvan, in verzekerde bewaring zijn genomen. Voor de rechtbank te Tiel hebben terecht gestaan H. van H., uit Zuili- chemJ. P., uit Rotterdam en C. S., uit Zuilichem; de eerste twee wegens diefstal en de andere wegens mede plichtigheid. Toen de sleepboot „Thys- sen IV", waarop H. en P. werkzaam waren, op 11 Sept. j.l. op de Waal, nabij Zuilichem, 's avonds voor anker lag, waren zij aan wal gegaan om wat te „passagieren". S., de derde beklaag de, sloot zich bij hen aan en vertelde „dat hij wel wat visch voor hen le vinden wist", hetgeen H. en P. be lust op een „lekker hapje" wel aan stond. Met een roeiboot bracht S. hen eerst naar een boot van een rivierven- ter, waaruit twee hanen, een kip, ha ring, eieren, koffie, thee en suiker wer den ontvreemd. Hierna werd nog een visschersboot bezocht en uit de open gebroken beun vijf groote, dikke pa lingen gestolen, met welken mondvoor raad de stoker en zijn makker „naar boord" teruggingen, om zich eens recht „te goed te doen". De diefstal werd echter ontdekt en de sleepboot die inmiddels reeds was vertrokken door de Rijkspolitieboot achterhaald. Beide beklaagden en hun medeplichtige wer den naar de gevangenis te Tiel over gebracht. Alle drie legden een volledige be kentenis af, doch S. zegt, niets ont vreemd te hebben, hetgeen hem echter niets helpt, want het Openbaar Mini sterie eischte tegen alle drie 6 maanden gevangenisstraf, waartoe de rechtbank hen ook heeft veroordeeld, echter met aftrek van het voorarrest. Zaterdag zijn te Vlissingen twee Grieksche torpedobooten binnengeko men. Beide vaartuigen dezer thans oor logvoerende mogendheid zouden binnen den conventioneelen tijd van 24 uren de reede hebben moeten verlaten, maar konden wegens het stormweer niet uit gaan. Dientengevolge zijn de oorlogsvaar tuigen met toestemming van de re- geeringsautoriteiten in de haven geble ven en later vertrokken. De firma Alkemade en Co., te Noord wijk, heeft tusschen 350 en 400 duizend beste tulpenbollen geleverd aan land bouwers in de omstreken van Bolsward en Wonseradeel. Met feestelijkheden worden zij geplant, met vlag-uitsteken en vreugde-schoten, het eerst bij den heer Ypma, te Arum, onder leiding van den leverancier, den heer N. M. Alkemade, lid der genoemde firma. Friesland heeft zijn bloembollencultuur begonnen. In het voor eenige weken verschenen Gemeenteblad van Nijmegen werd mel ding gemaakt van het besluit om voort aan in de politie-verordening te ver bieden het gemaskerd en vermomd op straat verschijnen gedurende Maandag en Dinsdag van Carnaval. In de Zater dag gehouden Raadszitting werd dit voorstel met algemeene stemmen aan genomen. Hiermede is dus het Nijmeeg- sche Carnaval op straat, dat de laatste jaren toch al weinig beteekende, van de baan. Nu zal ook geen verlof meer worden gegeven tot het houden van Carnavalsoptochten, welke in Den Bosch en Breda nog wel worden gehouden. Een dame, die vroeger te Utrecht woonachtig was, doch sedert eenige jaren in Duitschland vertoefde, had tal van familiestukken in kisten verpakt, in bewaring gegeven op den zolder van een perceel in de Hofpoort (Nieuwe* Gracht) te Utrecht, welk per ceel het eigendom is van de Duitsche Orde Balije van Utrecht. Dezestukken bestaande uit porcelein, damast, zilver en schilderijen, vertegenwoordigden een zéér aanzienlijke waarde. Toen nu Za terdag bedoelde dame zich vervoegde in de Hofpoort, om haar bezittingen eens na te kijken, kwam men tot de ontdekking, dat alle kisten van hun inhoud waren beroofd. Het porcelein was weg, het damast was weg, al het zilver verdwenen, terwijl van de schilde rijen de meesten brutaal weg uit hun lijsten waren gesneden. Onmiddellijk werd de politie van dezen omvangrijken diefstal kennis gegeven; ook de justitie werd gewaarschuwd. Op den zolder van het huis, dat onder bewaking stond van een concierge, was geen spoor van braak te ontdekken. De kisten, waarin de kostbare voorwerpen geborgen waren, stonden, zooals het behoorde, netjes boven elkander. De inhoud alleen was verdwenen. Een zéér groot schilderij hebben de daders achtergelaten, vermoedelijk omdat het te groot was, om het te transporteeren. Een pendant van dit schilderstuk hangt in het Rijks museum. Onder de gestolen schilderijen bevindt zich ook een Maris van zéér groote waarde. De dieven heb ben de doeken uit hun omlijstingen genomen en de lijsten laten liggen. Wanneer de diefstal is gepleegd, is onbekend. De kisten hebben jarenlang op den zolder gestaan, zonder dat er iemand naar omkeek. De concierge be weert van niets te weten. Het Utr. Dbld. verneemt nader, dat de huisbewaarder van dit pand, G. A. v. d. V., die Zondag door de politie in voorloopige hechtenis werd gesteld, voor den commissaris heeft bekend den diefstal zelf gepleegd te hebben. De rechercheurs mochten er reeds in slagen een groot deel van de ge stolen voorwerpen op te sporen en in beslag te nemenook op eenige der vermiste schilderijen wist de recherche de hand te leggen. Al deze waarden werden door de benadeelde dame als haar eigendom herkend. Toen men den verdachte de opgespoorde voorwerpen toonde, kwam hij tot de bekentenis de dader van den diefstal te zijn. In het begin der vorige week had de landbouwer D. R., aan den Zuiderweg te Beemster, een dreigbrief ontvangen, waarin hem werd gelast, de som van f 1000 in een goed gesloten doch niet al te groote bus of koker op een be paalde plaats neer te leggen, waarvoor den bedreigde tot uiterlijk Zondag tijd werd gegeven. Tevens werd hij gewaar schuwd, dit niet aan de politie mede te deelen, daar het anders slecht met hem zou afloopen. De heer R. deed dit echter wel en de politie hield een wakend oog. In den nacht van Zaterdag op Zondag, ongeveer twee uur, kwam de briefschrij ver werkelijk opdagen. Het bleek een jongmensch te zijn, sedert eenigen tijd dienstbaar in den Beemster en afkomstig uit Middellie. Voor den burgemeester gebracht, bekende hij. In de Heerestraat te Groningen is de oud-Indische ambtenaar de heer Th. v. O. door de tram letterlijk middendoor ge reden. In de Jan Beerendtsstraat te Nijmegen is het lijkje van een pasgeboren kind gevonden. De beide beentjes zaten er niet meer aan. Maandagavoud is de 23-jarige A. v. Heivoort te Oss aan de wond, hem door den 16-jarigen A. de V. Zondag toe gebracht, overleden. De dader, die aan vankelijk alles ontkende, is tot bekente nis gebracht. De steek was met een roestig dolkmes toegebracht en tot in de long doorgedrongen. De rechtbank te Assen, geen voldoende schuldbewijs aanwezig achtend, heeft de invrijheidstelling bevolen van A. Ph., sedert 20 September gedetineerd als verdacht van poging tot vergiftiging van haar man R. A. door kwik in zijn soep te doen. Wilt gij heel den winter aan uw rheumatiek lijden, terwijl het zoo ge makkelijk is u er van te verlossen en deze pijnen te vermijden die bij som migen de hevigheid van een marteling bereiden Wilt gij niet een geringe poging be proeven om van uw leven te kunnen genieten en niet gedwongen te zijn tot hinderlijke voorzorgsmaatregelen In dien gij er toe overgaat dien proef te nemen, doe het dan met de Pink Pillen. Een kuur met dien wederbelever van het bloed zal uw bloed zuiveren van alle slechte stoffen die, zooals gij. weet, de eenige oorzaak zijn van rheumatiek en van pijcen. Gij moet die kuur nu doen, voor dat de gure dagen komen, en zoo gij voorbeelden noodig hebt om uwe overtuiging te vestigen, leest dan het volgende. Ziehier een brief van mevrouw Van den Berg, Maastrichts Bierhuis, 5 Monu- mentstraat, Tilburg: „In de hoop nuttig te zijn aan hen die aan rheumatiek lijden en door deze ziekte in de uitoefening van hun dage lij kschen arbeid gehinderd worden, geef ik u kennis dat ik dank zij uwe Pink Pillen ven mijn rheumatiek ben ver lost. Ik heb gedurende drie jaren ver schrikkelijk er aan geleden. Mijne ge wrichten waren zoo pijnlijk dat ik er geheel stijf door was wanneer ik liep. Ik heb tal van middelen zonder succes gebruikt en verklaar volmondig dat alleen de Pink Pillen mij hebben kun nen genezen." De heer Hendrik Kooien, wonende Vogelengang 44, te Rotterdam, schrijft: „Sedert twee jaren was ik in het ge heel niet goed. Ik had dikwijls be nauwdheden, het ontbrak mij aan eet lust en ik kan zeggen, dat het eten mij eerder tegenstond dan mij aanlokte. Daarbij leed ik aan rheumatische pijnen, vooral in de beenen, zoo hevig, dat ik dikwerf niet loopen kon. De benauwd heid dwong mij dan, mijn bed te ver laten en ik was verplicht op krukken te loopen. Na vele middelen zonder succes te hebben gebruikt, heb ik de Pink Pillen beproefd. Ik verklaar uit volle overtuiging, dat ik eerst twee doosjes te Gorinchem, toen twee doos jes te Dordrecht en eindelijk twee doos jes te Rotterdam heb genomen. Ik ben dadelijk genezen. Ik loop nu met het grootste gemak, ik eet goed, ik ben niet meer benauwd en ben nu gezond." Verkrijgbaar fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. Rotterd&Msche eiereareiÜBg, gehouden op de Groote Beurs van Koophan del. Aangevoerd binnen- en buitenlandsche eieren 9524 stuks. Hoendereieren van f 5,00f 8,10 per 100 stuks. Laatste Berichten. B<*r«;erl|jke Stand. Heusden, van 15 tot 22 Oct. Getrouwd Johann Heinrich August Feldhaus, 39 j. en Joanna Lamberdina Antonia Theodora Hermina van Poor ten, 36 j. Overleden: Maria Johanna Verhoe ven, 10 m.Johanna van der Linden, 83 j Meeuwen, van 115 Oct.- Geboren Adriana Johanna in 't Veld. Overleden: Gijsbertus Cornelia Has pels, 13 j. Ingekomen van Rijswijk, G. C. Has pels Bussem, A. C. Libert, wed. Gort mans; Woudrichem, G. van Stokkum. Vertrokken naarRotterdam, A. Oost en gezin Rotterdam, J. v. Mersbergen. Aan bestedingen. 23 Oct. Prov. bestuur van Zeeland, het verbeteren van strandhoofd no. 26 aan de Oude Hoeve, aan de noordkust van 't eiland Schouwen, behoorende tot de zeewerken van Zeeland. Raming f 9000. 28 Oct. Prov. bestuur van Limburg, het verruimen van en het maken van boord- voorzieningen langs de Zuid-Willemsvaart onder de gem. Weert. Raming f 14.000. 30 Oct. Min. van Waterstaat, de verbete ring van den IJssel beneden Windesheim, tusschen de kilometerraaien CXV en CXVII der herziene rivierkaart. Raming f 66.000. 30 Oct. Prov. bestuur van Noordbrabant, het maken van eene schutsluis met ophaal brug en bijkomende werken bezuiden den Koningsdijk onder de gem. Oosterhout, be hoorende tot de werken van het Wilhemina- kanaal. Raming f 221.000. Mark t berichten. Een telegram uit Sofia bracht Dins dagochtend .het belangrijke bericht, dat voor de vesting Kirk Kilisse, die de oostelijke flank van de vesting Adria- nopel dekt, Zondag en Maandag ver woed gevochten is, zonder dat de strijd nog tot een beslissenden uitslag geleid heeft. Kirk Kilisse is een stad in het Turksch-Thracische wilajet Adrianopel met ongeveer 15.000 inwoners. In vogel vlucht ligt het ongeveer 58 KM. ten Oosten van de stad Adrianopel, én het is daarmee door een verharden weg verbonden. Van Klein Tirnowo, ten N.O. van Kirk Kilisse, dat Zaterdag al ge nomen was, is het Bulgaarsche Ooster- leger langs een verharden weg die eerst door de vlakte voert en daarna gelei delijk tot ruim 800 M. hoogte oploopt, erheen opgerukt. De bevolking van de stad bestaat voor tweederden uit Bulgaren en voor een derde uit Turken. Op dit oogen- blik moet Kirk Kilisse echter een zeer sterke Turksch© bezetting hebben, die den Bulgaren hardnekkig verzet biedt. Het strategisch belang van Kirk Kilisse springt door zijn ligging ten opzichte van Adrianopel in het oog. Langs den weg van Kirk Kilisse kunnen de Bul garen de Turksche stelling te Adrianopel in haren rug, waar zij het zwakst aan forten is, en tegelijk den spoorweg, die haar verbindings- en aanvoersweg naar het Zuiden vormt, aantasten. Waterhoogte Heusden. Hoog Water. Laag Water. 18 Oct. 0 98 M. 0.60 M. N.A.P 19 1.32 0.47 20 1.91 0.49 21 1.12 0.46 Waterhoogte Maastricht (brug). 21 Oct. 0.45 M. beneden 0. 22 0.45 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 21 Oct. 1.45 M. boven 0. 22 1.50 Idverteutiën. Heden behaagde het den Heere van leven en dood, van ons weg te nemen onzen geliefden Vader, Behuwd- en Grootvader, in den ouderdom van 75 jaren en 10 maanden. Uit aller naam, A. TREFFERS. Wijk, 20 Oct. 1912. Brieven met verlangd salaris te zenden aan den Voorzitter der Vereeniging M. VERSTEEG Dz. Apotheek BEHRENS, Zutphen. zal op Donderdag 24 October e k.voorm. 40 u- ten verzoeke en ten huize van Mej. Wed. J. P. LUIJBEN—De Wilt en Kinderen te Luttelherpt, publiek contant verkoopen 14 stuks jong Vee, 2 Veulens, 1—2Vs jarig Merriepaard, Hoogkar, Stortkar, 2 Ploegen, Spaneggen, Holblok, Landbouw gereedschap, enz. enz. Te zien op den verkoopdag vanaf voorm. 8 uur. Notaris KERKHOVEN, te Werkendam, zal Donderdag; 24 October 1912, des nam. 2 uur precies, in het café „Zwets", aan den Sasdijk aldaar, op en aan de Bloemplaat of de Dood, onder Made en Drimmelen: A. 40.83.59 11.4. 4 jarig Hout gewas, in 10 perceeien. D. Ongeveer 30 H A. Bietgewas, in 6 perceeien. Aanwijzing op alle werkdagen. Alles omschreven bij boekje, dat gratis te bekomen is ten Kantore van den Notaris en op aanvrage franco door hem wordt toegezonden. te Werkendam zal te Eethen bij AART NIEUWENHUIZEN, op Vrijdagen 25 Oct. en 8 Aov. 1912, telkens nam. 3 u. precies bij inzet en toeslag krachtens art. 1223 B. W. met Erven, Tuin en Boomgaard, benevens gelegen te Eethen, i. h. dorp, sectie B no. 380, 381, 324, 325 en 42, samen groot 1.96.84 Heet. in 5 koopen, eigendom van H. A. Versluis. Bet. koopsom 8 Dec. 1912. te Werkendam. zal aldaar op Maandagen 28 Oc tober en 4 November 1912, tel kens nam. 9 uur precies, bij inzet in het Café „Wed. D. L. VAN DER WIEL" en bij afslag in het Café „ZWETS" voor den Heer P. Koonin gs, wegens vertrek naar elders, veilen en verkoopen Het Winkelhuis, $IUter|j, Erf, nieuwe Schuur met Stal en Delder, onder de consistorie of nieuwe kerkekamer der Hervormde Gemeente, aan de Hoogstraat en Kerksteeg een druk verkeerspunt te Werkendam, geteekend 28, kadaster A 1731 en 1729, samen groot 4 A. 40 c.A., in eigen gebruik. In 5 koopen en combinatiën. Binnen de gemeente Werkendam is het maximum aantal vergunningen tot verkoop van sterke dranken in het klein doch niet ter plaatse nog niet bereikt. Op aanvrage te bezichtigen op Dinsda gen, Donderdagen en de verkoopdagen, des namiddags van 2—4 uur. Betaling vóór of öp 4 December 1912 en dadelijk daarna te aanvaarden. Breeder bij biljet omschreven. Inlichtingen ten kantore van den Notaris. Het is billijk in prijs en doelmatig. Sleeuwijkschendijk55ate Werkendam, wenscht op elke plaats één vertegen woordiger aan te stellen. Ie IICI NUi;\. (Protesianfscli kuNthuis) voor alle gezindten. Verzorging van kranken, hulp- eu rustbehoevenden, ouden van dagen, herstellenden en kinderen. Bill ij k e voorwaarden. Adres Ds. LAATSMAN, Putterstraat Z '50. Geregelde Stoombootdiensten van Heusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam Maan dag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 4 uur, uitgezonderd Zondags. Aankomst aan beide plaatsen den daaropvolgenden dag, voorm. Plaats van afvaart te Amsterdam: Klo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwsluis, Alien, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings veen, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Tex Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn, Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B Verschure, '8-Bosch. f Goederen voor Delft, Haardiitgen, - Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Hage De Korte en Scheurs, Zieke 27 en 28. Inlormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij B. VAN KUIJK, Wilhel- minaplein te Heusden. f Deze diensten sijn vrij van veergeld. Op de graanmarkt besteedde me* voorristarwe f 9.00 a 10,25. roode dito 8 75 a 9 li, witte dito f 8 60 a 10.25 int. rogge f 6.20 a 6 40 buitenl. dito f 6 75 s 7.30 gertt f 5.85 7.haver f 4.50 a 5.25 duivenboonen f -. a -.blauwe erwt-* f a kou, 150 pond, f 5.60 a 6.15, allee per heet. Boter 78 a 80 et. per half kilo Sere* f 1,75 t 1.80 per 26. Kippen f 0.60 a 1.00 per etui. ROTTERDAM21 22 Oet. Op de veemarkt waren heden aangevoerd 986 vette runderen, 1889 magere dito 556 vette en graskalveren, 185 nuchtere kalveren, 2429 schapen of lammeren, 928 varkens, 2°3 biggen. De prig ten waren als volgt: runderen le kwaliteit 90 2e kw li cent, kalveren le he. 110, 2# he 97 cl schapen le kw. 2e kw. et. vette varkens 60 a 66 et. licht soort 54 et. per kilo. Nuchtere fokkstlveren f 19.a 27.idem voor de slacht f 12.- a 17 00 Biggen f 1.40 a 1 70 per week, Op de botermarkt werden aangevoerd 46/8 en 20/16 ton en 118 stuiken van een half Ho. Frigs le kwali teit f 61 2e kw. f 57, 3e kw. f 54. Fer half kilo 821/2 871/2 cent. Zeeuwsche eieren f 5 60 a 5,80. Overmaassehe dito f 0 00 a 6 20 per 100. W ER K EN BA M. De zetting der boter is dete wek op de markt 771/2 ets., in de winkels dus 82l/o et-, pet half kilo. Heren f 1 70 de 26 stuks. SLEETJWIJK. De zetting der boter bedraagt 80 ct per half kilo en die der eieren f 1 80 de 26 stuks. OOSTERÏÏQVT, 22 Oct. Boter f 1,48 a 1 50 per Kg Eieren f 0,26 e* 0,27 de 4 stuks. GORINCHEM, 21 Oct. Op de veemarkt waren aan gevoerd 498 runderen. 12 nuchtere halveren, 34 vette varkens, 1015 biggen, 0 schapen en lammeren. De prijzen waren als volgtzware kal/koeien f 240 325, kalfvaarzen f 120 a 165 guiste vaarzen f 100 a 150, melkkoeien f 180 a 240 twee-en-een-half jarige ossen f a anderhalf-jonge f 85 a 135, pinken 1 80 a 124 graskalveren f 40 a 90 nuchtere /16 a 22, schapen f 00 «00, lammeren f - a biggen f 7 18 per stuk. Vette varkens 30 a 81 cent per half kilo. Iwipiir

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 3