Van Houten's Cacao Munt uit: door groote voedzaamheid door zuiveren cacaosmaak door voordeeligheid (omdat zoo weinig noodig is voor een heer lijken pittigen kop chocolade) woordiger def regèering ontvingen, sprak deze den wensch uit, dat zij dat vaandel spoedig op de tinnen van Saloniki zou den mogen planten. Woensdag werd uit Sofia gemeldNa eeii slag van twee dagen heeft het Bulgaarsche leger een volkomen over winning behaald op de hoofdmacht der Turken, die zich in wanorde heeft terug getrokken. Loele Boergas is genomen. De Kölnische Zeitung bericht, dat het Turksche leger, ter sterkte van 150.000 man, metterdaad bij Loele Boergas, na hardnekkigen tegenstand, geheel verslagen is. De Turksche ver liezen zijn ontzaglijk. Uit Sofia werd Woensdag aan de Matin geseindIk geloof niet dat de gebeurtenissen mij zullen logenstraffen, als ik verklaar dat er morgen groote gebeurtenissen op het oorlogsveld zullen plaats vinden. Reeds vandaag hebben de Bulgaren, na een grooten slag bij Loele Boergas deze plaats ingenomen, en zijn tot Moeradii (ongeveer 175 K.M. ten W. van Konstantinopel) vooruitge drongen hun cavalerie patrouilles zijn tot Rodosto aan de Zee van Marmora opgerukt. De toestand voor Adrianopel wordt voldoende gekenschetst door de bulletins uit het Bulgaarsche hoofdkwar tier alle wanhppige uitvallen der Tur ken werden teruggeslagen. Donderdag werd uit Sofia gemeld Na een hardnekkig gevecht van drie dagen hebben de Bulgaren het Turksche leger onder Nazim pasja verslagen. De Turken vluchten in wanorde. Het Bulgaarsche leger vervolgt den vijand. Een groot aantal kanonnen, vaandels en schietvoorraad viel den Bulgaren in handen. Veel Turken zijn gevangen genomen. Ook hebben de Bulgaren nog een Turkschen trein in de nabijheid van Loele Boergas buit gemaakt. Het dorp Aigala bij Loele Boergas en Larasj ten Westen van Adrianopel heb ben de Turken in brand gestoken. De heelö christelijke bpvolking is vermoord. Ook hebben de Turken alle dorpen in het district Molnik verbrand. De berichten uit Macedonië luiden De Grieksche troepen trekken op Sa loniki aan. - Aan den slag bij Koemanowa nam bijna het heele Servische leger, ten ge tale van 100,000 man, deel en streed tegen 75,000 Turken, waaronder 25,000 man ongeregelde troepen. Men schrijft de overwinning toe aan het Fransche geschut en houdt den veldtocht in Macedonië voor feitelijk voltooid. Een afdeeling van het Servische leger heeft op weg naar Perlepe een belang rijke stelling bij Tervo tusschen Keu- prulu en Perlepe genomen. De Liberté verneemt uit Belgrado, dat de Serviërs de stad Prisrend in storm genomen hebben. Zij maakten een groote hoeveelheid oorlogsmateriaal buit. Een ambtelijk telegram meldt, dat de troepen van generaal Woekotits Ipek hebben genomen. Volgens te Napels ontvangen berich ten kruisen Grieksche torpedobooten in de Libische wateren met het doel om transportschepen met Turksche troepen op te vangen.* Volgens bericht uit Athene hebben de Grieken de eilanden Thasos en Imbros in de Aegeïsche Zee bezet, en hebben daar de Grieksche vlag geplant*. Zij heb ben een kruiser gezonden om het ei landje Strati, ten Zuiden van Lemnos, te bezetten. Er zijn twee Grieksche tor pedojagers op Lemnos aangekomen. Volgens de Neue Freie Presse zijn de Balkandiplomaten van meening dat de vier verbonden staten geneigd zouden zijn om een wapenstilstand te sluiten, maar dat zij niet dan onmiddellijk met Turkije, dus .zonder bemiddeling der mogendheden, vredesonderhandelingen zouden willen openen. Een Servisch staatsman heeft gezegd, dat de verboiiden Balkanstaten Kon stantinopel zullen nemen en daar de vredesvoorwaarden zullen voorschrijven. Een Servisch koopman te Neusatz, in Hongarije, heeft aan het Servische en aan het Montenegrijnsche Roode Kruis elk 150,000 kronen en naar Servië boven dien nog 60 waggons tarwe gezonden. Ook uit Bosnië en Herzegowina komen groote giften die met inzamelingen bij eengebracht zijn, aan. De berichten van Vrijdag luiden: Het Journal ontleent aan de Itali- aansche Stampa het volgende telegram In den slag bij Loele Boergas zijn 20.000 Turken gesneuveld of gewond, 50.000 Turken gevangen genomen met vele tropeeën en vaandels, kanonnen en geweren. Het buitgemaakte materiaal wordt op 70 millioen geschat. Het wordt bevestigd, dat ook Nazim pasja gevangen genomen is. Met hem verdwijnt de beste Turksche generaal. Nazim pasja trachtte de verspreide vluchtelingen samen tebrengenop 7K.M. ten Zuiden van Loele Boergas en den opmarsch der Bulgaren tegen te houden. Maar de Bulgaren zetten hun vervol ging van den ontredderden vijand voort zonder eenige vermoeidheid te toonen, niettegenstaande zij een strijd van drie dagen en drie nachten achter den rug hadden. Men heeft treinen aangehouden, die men met de gevangen genomen Turken naar Kirk-Kilisse gezonden heeft. Nazim pasja is gevangen genomen bij Tjorloe, waar hij met 120,000 man een wanhopigen tegenstand bood aan de steeds voorwaarts dringende Bul garen. Zijn troepen vormden de helft van het leger, dat te Loele Boergas gestreden had maar de tegenstand was vergeefs. De bevelhebber van Skoetari heeft aan den bevelhebber van Saloniki ge seind om Turksche troepen, aangezien hij onmogelijk de vesting kon houden met enkel Albaneezen. Uit Wranja wordt aan de Daily Mail bericht, dat de Serviërs de verovering van Macedonië als volbracht beschou wen. Hun toekomstplannen zijn nog onzeker. De Serviërs kunnen optrekken naar Adrianopel of Saloniki. Een Grieksche torpedojager heeft den Turkschen kruiser Feth i-Bulend in de golf van Saloniki in den grond geboord en het eiland Samothraki bezet. Plaatselijk Hieuws. Heusden, 2 Nov. Het fanfarecorps „Prins Hendrik" uit Aalst, directeur de heer Tj. Jonker te Veen, heeft het voornemen op 7 Nov. a.s. in de zaal van „Concordia" alhier, eene uitvoering te geven. Door het bestuur zijn een tweetal bekende komieken uit Breda geëngageerd om ter afwisseling voordrachten te houden. (Zie achterstaande advertentie.) Werkendam. De gemeenteraad vergaderde gisteravond te kwart voor zeven. De onderwerpen ter behandeling waren: 1. Notulen; 2. Voorstel van B. en W. inzake de benoeming van een tijdelijk on derwijzer voor 't herhalingsonderwijs. (Voor gesteld wordt te benoemen den heer Van Drimmelen); 3. Onderzoek geloofsbrief van het nieuw gekozen lid den heer J. van Loon 4. Vaststellen van de begrooting 1913 voor de waterleiding; 5. Alsvoren voor het Bur gerlijk Armbestuur; 6. Alsvoren voor de Gemeente; 7. Uitloten van 2 aandeelen der leening, ad. f 80000, aangegaan in 1900; 8. Voorstel van B. en W. om met B. van Laren eene procedure aan te gaan, inzake overtreding der voorwaarden voor wuter- leverantie. Woensdag 11. viel Jan de Vries Az. van een hooge stelling bij de in aanbouw zijnde nieuwe Ger. kerk A. De val werd gelukkig gebroken door een lagere stelling. Gelukkig is hij er, naar we vernemen, met een ernstige beenkneuzing afgekomen. Maandag a.s. zullen weer boeken te bekomen zijn uit de bibliotheek van het departement „Werkendam", van de maat schappij Tot Nut. van 't Algemeen. Aalburg;. Donderdagnacht vond de landbouwer J. Mans alhier, een zijner koeien, die pas gekalfd bad, dood in den stal liggen. Zeker wel een schadepost voor den eigenaar. DniSen. In de raadsvergadering van 30 Oct. 1.1. zijn benoemd tot het geven van herhalingsonderwijs, aan school wijk A, de heer W. Bos, onderwijzer, als hoofd de heer P. A. Michaëlschool wijk B, de heer C. A. Frohn, onderwijzer, als hoofd de heer A. B. van Gooi, en school wijk C, de heer A. Broeders, hoofd. Van de 19 lotelingen dezer gemeente, welke dit jaar aan de loting hebben deel genomen, zijn er 15 voor de militie aange wezen. (lapclle. Op Woensdag 6 Nov. e.k. zal alhier de gewone markt van hoornvee, schapen en varkens gehouden worden op het terrein nabij de haven. Van 15 op 16 Nov. e.k. zullen in deze gemeente in verband met het onderzoek van verlofgangers der Landweer worden ingekwartierd één hoofdofficier, een adjudant, 3 sergeants en 2 manschappen. Bij de op j.l. Vrijdag nabij het café van L. F. van Dongen gehouden paarden- monstering waren aangevoerd 15 stuks, waarvan er 3 tegen flinke prijzen werden verkocht. De metselaars, bezig aan het bouwen van het huis voor J.'Boeser in de kom alhier, legden de vorige week wegens een klein verschil met den patroon het werk neder en zijn bij een ander direct aan het werk gegaan. Naar we vernemen is het den aan nemer nog niet mogen gelukken nieuwe metselaars te vinden. In deze gemeente heerschen onder de kinderen zeer veel de mazelen. Van de school in de kom zijn zelfs een 25-tal kinderen lijdende aan die ziekte. Vrfjhoeven-Cappel- Terwijl de kinderen van S. Rempt alhier, in de werk plaats aan het spelen waren, had het jongste de onvoorzichtigheid met zijn handen aan een der machines te komen, met het gevolg dat een vinger totaal werd afgekneld en direct geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Naar we vernemen zal de Utrechtsche Onderwijzers-tooneelvereeniging, die het vo rig jaar een zeer goed geslaagde uitvoering te Capelle heeft gegeven, dit jaar optreden in deze gemeente en wel in de zaal van A. Stam. Wij twijfelen niet of velen zullen daar gebruik van maken, daar ongetwijfeld iets degelijks zal opgevoerd worden. IU leuwe n tl Uk. Tot griffier van den Raad van Beroep voor de Ongevallenwet te Almeloo is benoemd onze vroegere dorps genoot mr. J. W. Goedbloed. Bij de firma Wijnands en Groeneveld alhier, zijn Woensdag twee varkens plotse ling bezwekenof men hier aan vlekziekte moet denken is nog niet uitgemaakt. Door het bestuur der Chr. school alhier, werd Woensdag aanbesteed de leveran tie van brandstoffen. Laagste inschrijver was de heer Joh. Colijn, voor Duitsche kachelkolen f 1.10 per H.L., en voor cokes f 0.72 per 37* K.G. Na een tijdje rustig te zijn geweest schijnen de dieven hun handwerk weder opgenomen te hebben. Zoo werden dezer dagen bij A. Prins alhier, alle spruitjes en kool tot aan den grond afgesneden en mede genomen. Kaatsheuvel. Voor de lichting 1913 zullen voor onze gemeente van de 22 lotelingen er 17 worden ingediend. Woensdagmiddag bleef het vierjarig dochtertje van den schoenmaker Waarts op de Rechtvaart met de rokjes haken in een op den grond staanden ketel kokend water. Het kind viel en ook de ketel rolde om, waardoor het meisje ernstige brand wonden bekwam. Dr. Van der Meulen ver leende geneeskundige hulp. 's-Gravemoer. De gemeenteveld wachter A. Faro, is thans ook beëedigd ge worden als onbezoldigd rijksveldwachter. Ingevolge de nieuwe politieverorde ning zal ook een oud, doch sedert jaren vervallen gebruik in eere hersteld worden. Bij bekkenslag is bekend gemaakt, dat op Woensdag 6 dezer door heeren brand meesters de schouw zal worden gevoerd over de rookgeleidingen. Meeuwen. Door Ged. Staten is thans het te dragen aandeel dezer gemeent. in de lichting 1913 der militie, bepaald op 6, waardoor slechts één loteling vrij van dienstplicht is. Sprang. Op advies van den Direo teur-Generaal der Posterijen en Telegrafie is het salaris van den hulptelegraafkantoor houder door den gemeenteraad op f 75 ge bracht, ingaande op 1 Januari 1913. Bij zekeren L. de R., ontstond j.l. Donderdagmiddag begin "van brand.-Geluk- kig wist men het vuur in zijn loop te stuiten en werd erger voorkomen. Veen. Dat het vangen van mollen een goed loonend werk is, mag zeker wel dienen het feit, dat door een arbeider al hier met zijn hond vergezeld, op een dag voor ruim f 5,van deze diertjes bemach tigd werd. Ze zijn dan ook hoog van prijs en wordt tot 28 cent per stuk betaald. In verschillende gezinnen hebben zich onder de kinderen een geval van pok ken voorgedaan, doch in geen ernstigen graad. De koopman T. alhier, had het onge luk dat zijn paard voor de geladen kar tegen den grond viel. Men wilde het paard omhoog helpen en bleek dat het beest dood was. Voor de eigenaars een aanmer kelijke schadepost. Dit jaar werd aan de loting deelge nomen door 7 personen. Thans verneemt men dat van deze 7 niet minder dan 6 zullen worden ingelijfd. Dus wei een tegen- 'valler voor enkelen. Waspik. Woensdagmiddag had het zoontje van den heer Ch. Akkermans, schoenfabrikant, alhier, het ongeluk met zijn rechterbeen tusschen het rad van een hooiwagen te komen, met het noodlottig gevolg dat het been brak. Bij C. B. binnen gebracht was spoedig dr. Smits ter plaatse, die de eerste hulp verrichtte. Zondag a.s. zal de Mariavereeniging alhier haar driemaandelijksche vergadering houden. Het dameszangkoor zal alsdan eenige nummers ten gehoore brengen. Voor eenige dagen vervoegde zich alhier bij den rijwielhandelaar J. de H. iemand met verzoek hem een lantaarn te verhuren, welke hem werd gegeven. Tot heden is echter niets terugbezorgd, zoodat aangifte bij de politie werd gedaan, die de zaak ijverig onderzocht. Vergadering van den Raad van Meeuwen, van 30 Oct. 1912. Tegenwoordig 4 leden. I. De Voorzitter opent de vergadering, waarna de notulen der vorige vergadering worden gelezen en onveranderd vastgesteld. II. Van Ged. Staten zijn ingekomen: III. Hierna worden behandeld een verzoek om gedeeltelijke ontheffing, alsmede een tweetal bezwaren tegen den aanslag in den Hoofd. Omslag, dienst 1912. IV. Vervolgens wordt vastgesteld het aan vullingskohier van den Hoofdelijken Om slag, dienst 1912, tot een bedrag van f 35. V. Hierna deelt de Voorzitter mede, dat het in het voornemen van Burg. en Weth. ligt tot den betrokken Minister een verzoek te richten om aansluiting aan het interlocale Rijkstelefoonnet, waardoor het publiek tele foongesprekken kan voeren, doch wenscht vooraf den Raad te hooren met het oog op de kosten. De Raad is eenparig van oordeel, dat eene spreekcel ongetwijfeld in het belang der gemeente is, terwijl de. kosten, verbonden aan de eventueele oprichting, niet van dien aard zullen zijn, dat de totstandkoming daardoor moet achterwege blijven. Niets meer te behandelen zijnde, sluit de Voorzitter de vergadering. Kerknieuws. 's Gravemoer. Donderdagavond 7 Nov. hoopt ds. G. Dalhuijzen van Nieuwer- kerk aan den IJsel in de Gereform. kerk alhier op te treden om te spreken over de Chr. verzorging van krankzinnigen in Neder land. üprang. De heer M. Vos Dzn. heeft zijn benoeming tot lid van het college van Notabeien bij de Ned. Herv. Gem. alhier, aangenomen. J.l. Woensdag had alhier stemming plaats voor 4 leden van het kiescollege. De aftredende zijnde de heerenG. van Oosterhout, A. Schaap en J. Vos Dzn. wer den allen herkozen, terwijl op Woensdag 6 Nov., tusschen de heer J. v. d. Schans Jr. en C. v. Heijst herstemming zal plaats hebben. Heeuwen. Zondagavond a.s. zal in de Ned. Herv. kerk alhier optreden de heer H. uit Heemstede besprekende de belan gen van het gesticht voor vallende ziekten, waarvoor tevens gecollecteerd zal worden. *Loon-op-Zand. Naar wij verne men zal de beroepen predikant ds. Remme van Rij sen Vrijdag deze gemeente bezoe ken en hoopt dan des namiddags te twee uur in de Ned. Herv. kerk aan den Loon- schen Dijk op te treden. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds. G. v. d. Zanden. Chr. -geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. da. G. Klumper. Heesbeen, geen dienst. Zz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. 2 u. ds. Goedbloed. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral fuist en tijdig in te zenden. Postkantoor Heusden. Lijst van bricrcn en briefkaarten, alhier ter post bezorgd, en waarvan de geadresseerde onbekend is. 2e Helft der maand October. Van Zuilichem, Raamsdonksveer. HinnenluKid. De correspondent te Batavia van de Telegraaf seint, dd. 31 October De oorzaak van de relletjes tusschen Chineezen en Arabieren te Bangil, Che- ribon en Soerabaja moet gezocht worden in het hinderlijk optreden van de Chi neezen, die, na het uitroepen van de Chineesche republiek, een overdreven eigendunk hebben gekregen. Alhier en te Soerabaja is het nog onrustig. De commissie, door het congres voor openbare gezondheidsregeling aangewe zen om prae-advies uit te brengen over het regeeringsontwerp tot wijziging van de Woningwet, zal, zoo meldt het Tijdschr. voor Soc. Hygiëne, weldra met haar arbeid gereed zijn. Vermoedelijk zal in het begin van het volgende jaar een buitengewone vergadering van het congres worden bijeengeroepen, ter behandeling van dit prae-advies, indien er althans uitzicht bestaat, dat het wetsontwerp spoedig in de Tweede Kamer in behandeling zal worden genomen. PREDIKBEURTEN, 3 November. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. 6 u. ds. Kamper. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. de heer Van Brum- men te Dordrecht. uit Dussen Doopsbediening). Almkerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. dr. Montijn. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. uit Doeveren. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm, 1.30 u. ds. Brouwer. H. M. de Koningin heeft f 500 ge schonken aan het Hoofdcomité van de Vereeniging het Roode Kruis ten eiude dit bedrag aan te wenden ter volbren ging van de veelomvattende taak, die het Roode Kruis in het vaderland heeft te vervullen en die zooveel geldelijke offers vraagt. De heer P. de Jong Czn., van Ameide a/d. Lek, arts, thans te Amsterdam, vertrok Donderdag naar het Servische leger, voor rekening van de regeering van Servië. Uit Amsterdam wordt gemeld Aan de overzijde van het IJ vertoonen zich verschillende woonwagens, waarin niet alleen menschen, maar ook apen en beren worden medegevoerd. Nadat zij te Buiksloot hadden vertoefd, zijn ze thans naar de gemeente Ransdorp ver trokken. Het „Vad." meldt, dat bij een te Amsterdam gevestigde firma het bericht is ingekomen, dat de Duitsche regeering de mijndirecties verboden zou hebben de extra-treinen, die anders kolen ver voeren naar Holland, te laten loopen. Deze treinen komen veel in Venlo binnen en vervoeren honderden tonnen kolen, zoodat begrijpelijkerwijs de kolen- voorraad in Holland hierdoor sterk zal verminderen. De betrokken firma's zul len dan ook in haar belangen geschaad worden. Het verbod schijnt zijn oorzaak te vinden in een tekort aan vervoer middelen. Rechtzaken. Voor de rechtbank te Tiel hebben terechtgestaan de rivierventers W. van T. en B. S., beiden uit Zuilichem, en de schippersknecht O. N. uit Ridder kerk, alle drie in voorloopige hechte nis. In den nacht van 30 September op 1 October werden uit een met graan geladen schip, komende van Rotterdam, met bestemming naar Mannheim, lig gende op de Waal onder Zaltbommel, eenige zakken gerst, afkomstig van de lading van het schip, ontvreemd, voor welken diefstal T. en S. zich moesten a. Besluit houdende vaststelling der reke ning over het dienstjaar 1911. b. Bericht van ontvangst der vastgestelde Motorverordening. Giessen, vm. 9.30 u. ds. Benders. Herpt, geen dienst. Loevestein, ds. Keck, van Zuilichem. Meeuwenvm. 10 en nm. 6 u. ds. Klomp. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. lezing. Nederhemert, Nz. geen dienst. Nieuwendijk, Geref. kerk vm. 9,30 en nm. Pouderoijen, geen dienst. Raamsdonk, nm. 2 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. Sleeuxoijk, vm. 9,30 u. dB. H. Visch. Sprang, vm. 9,30 u ds. Pop, nm. geen dienst. Geref. kerk vm. 9,30 eu nm. 2,u. lezing. Uitwijk, vm. 9.30 u. ds. Niemeyer. Veen, vm. 9.30 en nm. 6 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. J. C. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 eü nm. 6 u. ds. J. W. Wijk c.a., vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart. Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. consistorie, lezen en in de Nuts- zaal ds. De Jong en nm. 2 u. in de Ned Herv. kerk, dezelfde. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. Aalst, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Paddenburgh. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Aalburg, nm. 2 u. ds. Van Stein Callenfels Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïènbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Capelle, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2u. ds. A. Brummelkamp. Loonschendijk, vm. 9,30 u. leeskerk, nm. 2 u. ds. Pop uit Sprang. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Druncn, vm. 10 u. ds. Van der Hoff, Voor bereiding H. A. Drongelen, geen dienst. Drimmelen, vm. 10 u. u3. J. B. C. Schuuring. Dussenvm. 9 u. dr Van Stein Callenfels. Geref. kei ,m. 9,en nm. 2 u. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 leeskerk en nm. 6.30 u. ds. Montfrans van Bruchem. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. ds. Van Velsen, van Zuilichem. Geertruidenbergnm. 6 u. ds. Bastiaanse Genderenvm. 9.30 u. ds. Feijkes.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2