VERBAZEND Van Houten's RONA Cacao zoo voordeelig in het gebruik is. Ge maakt er meer koppen cacao van dan van dezelfde hoeveelheid van welke andere soort ook. Daarbij is de smaak zoo heerlijk. Vlaatnel|{k nieuws. Heusden, 9 Nov. Bij de behandeling der gemeentebegroo- ting door den raad der gemeente Haarlem mermeer, werd besloten het salaris van den adjunct-commies ter secrffarie P. G. 0. van Bruchem behoudens de periodieke ver hoogingen met ingang van 1 Jan. 1913 met f 150 te verhoogen. De heer Van Bruchem was, zooals men zich zal herinneren, voorheen ambtenaar ter secretarie dezer gemeente. Spraken we in ons vorig nummer de hoop uit, dat we spoedig zouden kunnen mededeelen, dat het vermiste horloge zou zijn teruggevonden, tot ons genoegen kun nen wij thans mededeelen, dat de timmer man Van der Ende aan de zaak geheel onschuldig was. Zie achterstaande adver tentie van den heer Luijt. Onze vroegere stadgenoot P. J. v. d. Sande, thans te Breskens, is benoemd tot buitengewoon opzichter bij de werken van het Merwedekanaal te Zeeburg, (gemeente Amsterdam). Bij de Donderdag 1.1. gehouden ver koop van vier-jarig hakhout, toebehoorende aan het College van Godshuizen alhier, werden veel hoogere prijzen besteed, dan vóór 4 jaar. Was alstoen de prijs voor circa 4 hectaren f 927, thans werd f 1305 geboden. Bij het Donderdag j.l. te Breda ge houden examen voor vrije- en orde-oefeningen slaagde de jongenheer J. L. Leestemaker alhier, leerling van de Rijksnormaalschool te 's-Bosch. Tot concierge van het Raadhuis te Gorinchem is benoemd de heer P. de Bruijn, wachtmeester bij de marechaussée te Wou- drichem, voorheen alhier. llrakel. Aanvankelijk met een 20-tal leden is hier onder den naam „Door een dracht sterk" een mannen-zangvereeniging opgericht. Als leden van het bestuur zijn verkozen de heeren J. van Gessel, voorz.; Chr. Klop, secr.; P. de Graaf, penn.plaats vervanger H. van der Linden. Poederooien- Bij de op 5 dezer al hier gehouden stemming ter verkiezing van een lid van den gemeenteraad (vacature J. Baeselman J.G.Nz.) werden uitgebracht 85 stemmen, waarvan 5 van onwaarde. Op A. Hasselman werden uitgebracht 29 stemmen, op G. A. Ha^sehnan 28 stemmen en op J. W. Brienen 23 stemmen, zoodat eene herstemming moet plaats hebben tus- schen beide eerstgenoemden. Nederhemert (Noordz.) De jacht partij Maandag aan de Zuidzijde begonnen, is Dinsdag in het Starre- of Mauritsbosch voortgezet. Dank zij het waakzaam oog der jachtopzieners en politie was het jachtveld goed bevolkt, zoodat wederom een twintig hazen werden geschoten. Door den heer Den Dekker van Andel werden op de Arkenswaard en de Doorn waard Woensdag een negental hazen geschoten. Geen dag gaat voorbij of de langooren worden nog erger dan de Turken achtervolgd. In enkele dagen zijn er ruim 50 opgeruimd. Toen Woensdagavond een bakkers knecht uit het naburige Aalst brood bij een zijner klanten zou brengen, had hij de zorg over paard en kar aan een kleinen jongen toevertrouwd. Bij zijn terugkomst was alles weg en lag de heele boel onder aan den dijk. Met vereende krachten stond het voertuig spoedig op den dijk. Alleen de kap was beschadigd. (Zuidz.) Voor het reizend publiek zal het aangenaam zijn te vernemen, dat aan het veer van de Noordzijde naar het Eiland eerstdaags een nieuw wachthuis geplaatst zal worden. Het tegenwoordige verkeert in vervallen staat, zoodat men aan regen en wind is blootgesteld. Sprang. Voor enkele dagen had de schoenmaker S. het ongeluk zijn hand te stooten, waarbij hij een onbeduidend wondje opliep. De gevolgen waren: dat zijn hand op zwol, zoodat hij genoodzaakt was de hulp van een geneesheer in te roe pen. Deze constateerde bloedvergiftiging. Sleeuwfj k. Donderdag j.l. ontstond bij A. C. v. H. alhier, hoogstwaarschijnlijk door het spelen van een kind met lucifers, brand in een schuurtje. Met vereende krach ten is het echter gelukt den brand in zijn begin te stuiten. Nieuwcndfjk. Terwijl de vrouw van P. S. alhier bezig was met waschgoed op te ruimen, had zij het ongeluk baar hand te stooten aan de waschtob, waardoor haar hand erg opzwol en blauw werd. De geneesheer constateerde bloedvergiftiging. Woensdag had de heer A. de L. alhier, terwijl zijn fiets uitslipte, het on geluk iq volle vaart in een vliet met water te rijden. Gelukkig liep dit onheil met de schrik en een nat pak af. Capelle. Bij de op j.l. Woensdag alhier gehouden markt was geen enkel stuks vee aangevoerd; desondanks zag men toch nog enkele kooplieden. De Christelijke muziekvereeniging „Hallelujah", zal op Dinsdag 19 Nov. e.k., in het kerkgebouw der Ger. gemeente alhier een uitvoering geven. Naar we vernemen is het bestuur van de Zondagsschool door de milde gaven der ingezetenen in staat gesteld de kinderen de met Kerstmis voorgenomen versnaperingen te geven; te oordeelen naar de geruchten, belooft het een waar feest voor de kleinen te worden. Vrfjhoeveii-Cappel. Op j.l. Woensdag 6 Nov. gaf het fanfare-gezelschap „Sirena" in de zaal van A. Stam een uit voering, gepaard met humoristische voor drachten door het duo Voget uit Amsterdam. De fanfare speelde haar reeds meermalen gehoorde nummers onberispelijk, terwijl ook het duo Voget zeer zeker tot tevreden heid werkte. Vooral de nummers „het ge vaarlijke buskruitmagazijn" en „een amu sante repetitie, of de verliefde tooneelspeel- ster" voldeden blijkbaar zeer goed aan het vrij talrijk opgekomen publiek. Veen. Door den heer H. Schreuders, ambtenaar v. d. burgerlijken stand is uü deze betrekking ontslag aangevraagd. Aan het telefoonkantoor alhier zijn over de maand October behandeld 50 tele grammen, waarvan 27 werden verzonden en 23 zijn ontvangen. Bij de deze week gehouden drijfjacht op hazen door den heer Honcoop uit Heus- den, werden slechts een vijftal hazen be machtigd. Wel een bewijs, dat weinig wild in den polder aanwezig is. Besoijen. Donderdagmorgen had de losse werkman J. v. d. Hoek alhier, aan de Waal wij ksche haven het ongeluk door de glibberigheid van den weg uit te schuiven en te vallen met het noodlottig gevolg, dat zijn rechterbeen onder de juist voorbijrij dende tram geraakte, waardoor twee zijner teenen geheel werden verpletterd. Aii(lel. Op het telefoonkantoor alhier werden gedurende de maand October 54 telegrammen behandeld, waarvan 27 werden verzonden en 27 ontvangen. Aangezien de Chr. zangvereeniging „Heb dan de Waarheid en den Vrede lief" nog steeds zonder directeur is, treedt als zoodanig voorloopig op de heer A. Nieuwen- huizen. Rnaiusdonk. Aan de boterfabriek is in Oct. verwerkt 187130 L. melk. Aan het herhalingsonderwijs alhier wordt door 12 leerlingen deelgenomen. De prijzen der mollenvellen zijn tot 30 cent gestegen. Soms worden op 1 dag door 1 persoon van 2030 diertjes buit gemaakt. Voorwaar een goed daggeld. Kaatsheuvel- De marechaussees hebben Dinsdag de gebroeders R., die nog wat te goed hadden, maar nergens te vinden waren, aangehouden en geboeid naar 's Her togenbosch overgebracht. Naar wij vernemen heeft dezer da gen de schoenfabrikant A. v. S. alhier, wegens finantieele moeieljjkheden zij q knechts en stiksters gedaan gegeven. Deze zullen nu tegen den winter moeilijk op een andere plaats werk vinden. Het herhalingsonderwijs aan de openbare lagere school te Loonechen Dijk wordt gevolgd door 12 jongens en 6 meisjes, dat aan de openbare school te Berkdijk door 9 jongens, 't Ware te wenschen, dat meer ouders er hun kinderen van lieten profi- teeren. Hedel- Op de Maandag jj. gehouden paardenmarkt waren aangevoerd 1690 paar den en veulens. De prijs der l^-jarige was f 190f 370 en der veulens f 120f 240. Handel vlug. 's-Gra venioer. Onder de bewoners van wijk Vaart, circuleerde dezer dagen een adres aan den Inspecteur der Posterijen en Telegraphie, ter verkrijging eener derde postbestelling, gelijk in de kom der ge meente. Op Donderdagavond 14 dezer, zal voor het departement der Maatschappij tot Nut van 't Algemeen, in de zaal van den heer J. Kuijpers, de heer H. de Hoog uit den Haag als spreker optreden met: Oor spronkelijke Novellen. ♦Uitwijk. Het bieten rooien, rijden en afleveren geeft hier een groote drukte. Een groot gerief voor de landbouwers is het afwegen als er geen scheepjes zijn. Men kan dan toch afleveren. De opbrengst valt zeer tegen en blijft beneden het middelmatige. Naar aardappelen is volstrekt geen vraag. Als er niet spoedig verandering komt, zal men tot inkuilen moeten overgaan. Bussen. Maandagavond 1.1. is de oudste inwoner onzer gemeente, de heer Johannes Akkermans op ruim 98-jarigen leeftijd overleden; een man die nooit ziek is geweest, doch van ouderdom is gestorven. Waspik. Bij besluit van Gedepu teerde Staten dezer provincie, d.d. 31 Oct. j.l., is goedgekeurd de begrooting dezer ge meente, dienst 1913, in ontvangst en uit gaaf op f 20114,32. Vorige week werd van de werf der scheepsbouwmeesters P. en A. Ruijtenberg alhier, met goed gevolg te water gelaten, een van staal gebouwd Sambreschip, ge naamd „Eclipse", groot ongeveer 385 ton, voor rekening van den heer P. Savelkoul te Herstal (B.) De kiel zal worden gelegd voor een sleepkaan, groot 590 ton, te bouwen voor den heer A. Poppelier, alhier. Zondag j.l. hield de Mariavereeni- ging alhier, haar drieraaandelijksche ver gadering, welke tevens eene jaarvergadering was. Door mej. Smeets, secretaresse, werd verslag uitgebracht over het afgeloopen jaar. Hieruit bleek dat de vereeniging, die met 53 leden was begonnen, thans 126 leden telt; dat de St-Annavereeniging, die aan vankelijk 61 huishoudens omvatte, met 1 was verminderd. Vervolgens werd door mevrouw Ver meulen-Verder, penningmeesteresse, verslag uitgebracht van den toestand der kas, waar in nog aanwezig was f 108,52. Daarna werden door het zangkoor eenige liederen gezongen o.a. „De Watermolen", „De Heer is ons een toeverlaat" en „De omnibus-conducteur" welke zeer in den smaak der aanwezigen vielen. Besloten werd voor de kinderen der St.- Annavereeniging met St. Nicolaas een feestje te organiseeren. Aalburg- Voor het herhalings-on- derwijs gedurende de wintermaanden heb ben zich een zestal jongens aangemeld. Sleeuwe li- Naar wij vernemen zal door het Gemeentebestuur dezer gemeente, aan den Minister van Waterstaat, het ver zoek worden gedaan om aansluiting aan het rijkstelefoonnet. Een interlocal© tele foondienst zal ongetwijfeld veel tot gerief strekken. Brongelen. De Unie-collecte voor de scholen met den bijbel, heeft dit jaar alhier en te Meeuwen f 27,41 opgebracht. Kerknieuws. Met warmte beval hij ook aan de Halve Stuiverevereeniging, waarvoor mejuffrouw N. Huizen zich beschikbaar stelde als col- lectante op te treden. Naar wij vernemen is zij reeds bezig als zoodanig eene afdeeling op te richten. ♦Uooii op Zand. De weleerw. heer ds. J. H. T. Rem me te Rijssen heeft voor het beroep der Ned. Herv. Gem. aan den Loonschendijk alhier bedankt. In hun vergadering van Maandag avond hebben de notabelen der Ned. Herv. Gemeente van Loon op Zand tot president kerkvoogd gekozen den heer H. Michaël, van den Loonschendijk. Meeuwen. Zondagavond j.l. trad in de Ned. Herv. kerk alhier op de heer Hoekendijk uit Heemstede, sprekende over de in ons land zoo talrijk voorkomende „vallende ziekte" en de daarvoor speciaal opgerichte gestichten te Haarlem en Heem- stede, en meende het gehoor te moeten opwekken deze nuttige gestichten zooveel mogelijk te moeten steunen. De tot dit j doeleinde gehouden collecte, bracht ruim f 8 op. Babiloniënbroek. Naar wij na der vernemen heeft onze vroegere predikant ds. M. Lindenboom zijn benoeming tot zendings-director te Rotterdam aangenomen. 's Clravemoer. Op Dinsdagmid dag 12 dezer zal in de consistorie der Ned. Herv. Gem. de periodieke verkiezing van notabelen plaats hebben. In de godsdienstoefening der Chr. Geref. Gemeente, gehouden op Woensdag avond j.l., ter gelegenheid eener dankure voor het gewas, is het aanzienlijk bedrag van f 58.56 gecollecteerd. Er waren circa 60 toehoorders opgekomen. Sprang. De uitslag van de op Woens dag 6 Nov. gehouden herstemming, voor een lid van het kiescollege bij de Ned. Herv. Gemeente alhier, is als volgt: Uit gebracht werden 83 geldige stemmen, hier van verkreeg C. v. Heijst 42 en J. v. d. Schans Jr. 4l stemmen, zoodat eerstge noemde werd gekozen. ♦Uitwjjk. Jl. Zondag trad in de Ned. Herv. Kerk alhier op de heer J. A. Hoeken dijk uit Heemstede om te spreken over de belangen der stichting voor on- en min vermogende lijders aan vallende ziekte. Op zeer aangename wijze wist hij zijn hoorders te wijzen op de moeielijke en veel omvat tende taak, om dagelijks voor 400 verpleeg den en het noodige personeel in aller onder houd te voorzien. Het derde zakje als col lecte voor dat doel bracht 5 gulden op. PBEDIKBEURTEM, 10 November. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. 6 u. ds. Kamper. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. de heer Van Brum- men te Dordrecht. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. loniënbroek. Montijn. 13 Nov., nm. 7 u. ds. Bastiaanse, dankstond voor den Oogst. Drunenvm. 10 u. ds. Van der Hoff, H.A. Drongelen, geen dienst. ds. Rennes. Chr. Geref. Kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 1.30 u. leeskerk. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds. G. v. d. Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. leeskerk. Heesbeen, geen dienst. Nz. nm. 2 u. dezelfde. Nieuwendijk, Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Goedbloed. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral Juist en tUdiff in te zenden. Rechtzaken. De rechtbank te Tiel heeft Donderdag veroordeeld den matroos v. N., te Rot terdam, tot 27s jaar, en de parlevinkers IT. en v. S., te Zuilichem, tot 3 jaar i gevangenisstraf, wegens scheepsdiefstal. De eisch was tegen ieder 4 jaar. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafzaken op 7 Nov. Overtr. motor- en rij wiel wet: H. B., Wijk, en A. P., Elshout, f 3 of 2 d.; C. v. P., Sleeuwijk, f 5 of 3 d. Valsche naam opgevenC. v. P., Sleeuwijk, f 15 of 10 d. Visscherijwet: J. H., Meeuwen, f 5 of 3 d., met verbeurdverklaringC. v. d. M., Uitwijk, f3 of 2 d., zonder verb.verkl. DrankwetJ. A. S., Heusden, f 3 of 2 d. IJkwet: M. v. B., Veen, f 5 of 3 d., met verb.verkl. Rijkswegenregl.: L. v. G., Kaatsheuvel, f 3 of 2 d. Openb. dronkenschapG. D., Gieten, M. W. v. O. en M. Z., Werkendam, f3 of 2 d.; 2e herh W. v. d. W., idem, 3 d. Dierenmishandeling: J. C. S., Waard huizen, f15 of 3 d. Art. 460 S.W.A. J. A. S., Andel, f10 of 3 d. Vee op bezaaid landH. C. K., Luttel- herpt, f 5 of 3 d. StrooperijW. F., Genderen, f 3 of 1 week tuchtschool; J. V., idem, en W. de L., Hedikhuizen, 1 maand tucht school met l jaar proef. Straatschenderij: G. V., De Werken, straf van berisping. Visscherijwet: (verzetzaken) A. V., Veen, vroeger vonnis vernietigd, thans 2 X f 40 of 2 X 20 d. en f 20 of 10 d., met verb.verkl. Uitspraak 1 Nov. Art. 426 S. W.: (verzetzaak) W. v. d. W., Werkendam,vröeger vonnis bekrachtigd. Sf lm tenia nd. De verkiezing voor de Tweede Kamer, die tengevolge van het niet aannemen van zijn benoeming door mr. iE. ba ron Mackay in het district Ommen moet plaats hebben, is bepaald op Za terdag 16 dezer, de stemming zoo noo- dig op Dinsdag 26 d.a.v. en de her stemming zoo noodig, op Dinsdag 3 De cember d.a.v. Prof. dr. Kouwer heeft, gelijk men zich zal herinneren, indertijd een klacht ingediend tegen een te Hamburg woon achtigen fabrikant, die voor de bevalling van H. M. de Koningin aan hem een middel had gezonden, dat moest die nen tot verlichting van de verlossing. De man had om terugzending van zijn artikel verzocht, indien dit niet aan gewend werd. Aangezien aan dit ver zoek niet voldaan was, verspreidde de fabrikant na de bevalling het gerucht, dat zijn middel succes had gehad. Door deze voorstelling, als zou hij kwakzal versmiddelen gebruikt hebben, voelde prof. Kouwer zich beleedigd en diende een aanklacht in tegen den fabrikant. De rechtbank te Hamburg heeft Don derdag den koopman vrijgesproken, om dat de beklaagde, toen hij zijn middel niet teruggezonden kreeg, te goeder trouw gehandeld had. Woensdagnacht is uit een provoost cel van het arrestantengebouw in de artillerie-kazerne te Naarden een met provoost gestrafte milicien-kanonnier ontsnapt, op eene wijze, die een beroeps uitbreker niet onwaardig zou zijn. Aller eerst heeft hij zich door een opening, groot 20 bij 40 cM. weten te wringen deze opening is gemaakt in een deur en bestemd tot doorrriking van spijs en drank aan arrestanten. Zij kau wor den afgesloten, doch werd om den man meerdere frissche lucht te laten, open gelaten. Vervolgens wist hij door een 2 M. hoog tuimelraam, dat naar binnen open ging het kazerneterrein te bereiken. Daarna heeft hij kans gezien ongemerkt in de kazerne te komen, zich op zijn compagnieskamer met de kleedingstuk- ken van zijn slapende kameraden een behoorlijke uniform te verschaffen en is met medeneming van een splinter nieuw rijwiel, dat aan de krib van den slapenden eigenaar was vastgebonden door een der ramen weer ongemerkt buiten de kazerne gekomen, waar hij de plaats poetste, zonder dat ook maar iemand op de kamer, waar ongeveer 25 personen sliepen, iets van zijn komen en gaan bemerkt heeft. Een echtpaar heeft, naar het U. D. meldt, Zondagavond in de Jacobiekerk te Utrecht het 25ste kind ten doop ge houden. Te Swalmen (Limb.) is de 43-jarige landbouwer P. H., die in het jachtveld met een kameraad aan het stroopen was met den lichtbak door een sur- veilleerenden marechaussee van de bri gade Roermond met een revolverschot levensgevaarlijk verwoud. De kogel moet de lever geraakt hebben. De ge troffene werd naar de kliniek te Roer mond overgebracht. Burgerlijke Stand. Werkendam, van 18 Nov. Geboren: Govert, z. v. P. van der Stelt- en H. W. Vink Klaas Jacob, z. v. P. van den Heuvel en A. H. den Haan; Jenneke, d. v. J. C. Visser en 0. Egas Justinus, z. v. G. Pruissen enC. P. Mol. Overleden: Cornells van Esch, 6 m. Dewerken en Sleeuwijk, van 18 Nov. Ondertrouwd: Egbertus Hanegraaff, 28 j. en Cornelia Ippel, 27 j. Geboren Cornelis, z. v. A. Bies heuvel en A. P. Rijkers Bastiaan, z. v. T. Vers,choor en D. VerhoevenOtto, z. v. D. A. Groeneveld en T. Konings Johanna Cornelia, d. v. A. Scherff en C. F. de Joode. Overleden: Anna Pruijsen, 53 j., echtg. van W. Monshouwer. Ingekomen van Delft, A. van Her wijnen. Vertrokken naar: Waspik, J. A. Paans; Almkerk, D. van der Stelt. Hemden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendam, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. consistorie, lezen en in de Nuts- zaal ds. De Jong en nm. 2 u. in de Ned. Herv. kerk, dezelfde. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. Aalst, vm. 9,30 u. ds.Paddenburgh, nm. geen dienst. Aalburg, nm. 2 u. ds. Blankhart uit Babij- Almkerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. dr. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloménbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Capelle, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. Loonschendijk, vm. 9,30 u. leeskerk, nm. 2 u. ds. Dierkens, van Besoijen. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drimmelenvm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Dussen, vm. 9 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk vm. 9,en nm. 2 u. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch, H. A. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6.30 u. ds. A. Dekker, vm. Voorb. H. A. Geref. kerk vm. 9.30 u. en nm. leeskerk. Geertruidenberggeen opgaaf. Genderen, vm. 9.30 u. ds. Koolhaas uit Zuidland. Giessen, nm. 2 u. ds. Benders. Herptgeen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Klomp. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. lezing. Nederhemert, Zz. vm. 10 u. ds. Van Voorst Vader. Pouderoijennm. 2 u. ds. Paddenburgh uit Aalst. Raamsdonk, nm. 2 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Rijswijk, vm. 9,30 u. ds. Benders. Sleeuwijkvm. 9,30 u. ds. H. Visch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u ds. Pop. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 5,30 u. den heer W. G. Harrestein, theol. cand. Amsterdam. Uitwijkvm. 9.30 u. ds. Niemeyer. Veen, vm. 9.30 en nm. 6 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. J. C. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 u ds. J. W. F. Gobius du Sart. Wijk c.a., nm. 2 u. ds. Gobius du Sart uit Woudrichem.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1912 | | pagina 2