Van Houten's Cacao Bloed met iedere pil. SAocders geeft uw kinderen dagelijks te drinken, dat is gezonder voor hen en voor hunne zenuwen dan welke andere drank ook; maar let er op dat ge van deze krachtige pittige cacao niet veel noodig hebt voor de bereiding, dan zult ge ondervinden dat ge hun voor uiterst weinig geld het gezondste te drinken geeft dat maar te bedenken is. sloegen op de vlucht. De Montenegrij- neu hadden 2 dooden en 8 gewonden. De verliezen der Turken zijn onbekend. Te Parijs is een schandaal aan het licht gekomen, zooals slechts bij uit zondering voorkomt. Aan de Kamer was ter goedkeuring voorgelegd een aanvullingspost op de begrooting van 4.336.000 frank, voor veranderingen aan het nieuwe gebouw der staatsdruk kerij in de Rue de la Convention. Voor dit bouwwerk was reeds 5.845.000 frank besteed de totale kosten bedragen dus 10.181.000 frank. Bij de behandeling van deze aan vrage zullen merkwaardige onthullin gen aan het licht komen. De rappor teur, de afgevaardigde Brouss, heeft een memorandum opgesteld, dat bijna ongelooflijke toestanden in verband met dezen bouw blootlegt, en dat bewijst, op hoe verantwoordelijke wijze er met millioenen gegooid is. Do voorgeschiedenis van den bouw is belangwekkend. In Mei 1896 bracht de toenmalige directeur der staatsdruk kerij, Christian, rapport uit over het voorgenomen werk, waarvan hij de kos ten op 10.250.000 frank berekende. Deze som zou later door verkoop van het terrein der oude drukkerij gedekt wor den. Caillaux, de toenmalige minister van financiën, vond de berekening eenigszins twijfelachtig, waarna de heer Christian zijn berekening eerst op zeven, vervolgens op vijf en ten slotte op vier millioen frank teruggebracht. De nieuwe staatsdrukkerij zou 3.962.000 frank kosten, waarvan 3.520.000 frank later op de reeds genoemde wijze zou den terug worden ontvangen. In April 1902 stond het parlement de noodige kredieten toe. Zoo wij den heer Brouss gelooven moeten, dan was de geheele bouw van het begiu tot hef einde een zeer groote knoeierij. Het terrein aan de Rue de la Convention was gekozen, omdat het „op grond van zorgvuldige studiën voor den bouw in het bijzon der geschikt was." De zandlaag was slechts 3:5 meter dik, en dieper dan 5 meter werd geen grondwater gevon den. Inderdaad ligt echter het genoemde terrein op een plaats, waar een oude zijtak van de Seine stroomt en toen men met de fundeeringswerken aan ving, bleek het, dat de zandlaag 5 meter was, en dat men beneden 8 meter diepte nog steeds grondwater vond. Toch zette men den bouw door. Bij de groote overstrooming van 1910 was de nieuwe staatsdrukkerij een der meest bedreigde gebouwen. Teneinde haar kelders te beschermen, moest men zich een uitgave van 100.000 frank ge troosten. Even slordig als bij het terrein- onderzoek, was men bij den bouw zelf te werk gegaan. Ten eerste was er in de berekening een foutje van 100.000 frank geslopen. De ontwerpen waren ■verder niet veel meer dan oppervlak kige schetsen. Er moesten nieuwe teeke- ningen vervaardigd worden. Maar toch zette men den bouw voort, alvorens de teekeningen gereed waren. Tengevolge hiervan lagen tijdens het werk de direc teur, de architect, de ingenieur en de teekenaar voortdurend met elkander .overhoop. Zij beleedigden elkander, en beschuldigden elkander wederkeerig. Er heerschte totale anarchie. In de zetters- zaal moest de cementvloer worden op gebroken, en door een plankenvloer vervangen worden30.000 frank. Ver andering in de kantoorlokalen: 99.000 frank. De kosten aan schilderwerk waren op 15.000 frank geschat, zij beliepen echter 70.000 frank. Het pleisterwerk kwam op 67.000 frank te staan, in plaats van op 14.000 frank. Het metselwerk overtrof de raming met 100.000 frank. Enzoovoorts, enzoovoorts. De leider van het heele bouwwerk, de hoofd-architect, was een vroegere bureau-ambtenaar, wien men, ondanks volslagen gemis van bouwkundige ken nis, op een goeden dag de leiding van den bouw opdroeg. Bij zijn voortduren- den strijd met den directeur Christian schonk men hem geloofde heer Chris tian werd gepensioneerd en verscheidene onder-architecten kregen hun ontslag De Kamer zal de gevraagde sommen wel moeten toestaan, daar het werk immers verricht is. Maar zij zal tevens wel een enquêta openen, die voor de leiders van het bouwwerk zeer onaan gename resultaten kan opleveren. Pla»t8el(lk Hieuw». Heusden, 1 Febr. Op verzoek nemen we over, uit de Prov. N.-Br. Courant, het versje door den heer Varossieau toegezonden aan het duo Ro- towsky. Het duo Rotowsky, dat Zaterdagavond en Zondagmiddag het volk weer gratis van zijn kunstvol spel in het Concertgebouw alhier zal doen genieten, ontving van een zeventig jarigen blinde uit Hpusden, waar het duo eveneens concerteerde, een epigram me in öraille-schrift, hetwelk wij vertaald hier onder laten volgen. „Het duo Rotowsky was te Heusden ge- [komen. Hun trekschuit lag veilig, bevrijd van de [stroomen. Op 't Concordia gaven zij drie maal muziek Voor een zeer deftig en talrijk publiek. Ik heb er tweemaal geweest en waarlijk ge- [noten, Ik kon het duo niet zien, dat heeft mij ver- [droten. 'k Ben 70 jaar oud en verklaar op mijn woord, 'k Had zoo iets in mijn leven nimmer gehoord. Het duo zal nu West-Europa bevaren, Dat God hun voor weelderige armoe beware 'k Wensch, dat het hun beiden fortuinlijk [zal gaan, Dan krijgen ze zeker een onomstootelijk be- [staan. Ik ga nu besluiten, want het wordt mij te [druk, Het beste op aarde is Huwelijksgeluk." Hoewel hier niet minder dan 4 scholen zijn, behoefde in het afgeloope:o jaar geen enkel ouderpaar of aansprakelijk persoon wegens overtreding der leerplichtwet voor de commissie tot wering van schoolverzuim te verschijnen. Aan de scheepswerf ligt een motor vaartuig dat blijkens opschrift: „Holland- sche Buurtspoorwegen" bestemd is voor den nieuwen dienst HeusdenAmsterdam. Het vaartuig ziet er sierlijk van vorm en solied gebouwd uit. Als de proefstrooming voldoet, zullen nog een vijftal dergelijke vaartuigen alhier gebouwd worden. Halst. Bij het uitrijden der veerpont had het paard van den koopman B. het ongeluk met zijne zware vracht te vallen. Spoedig was er hulp aanwezig, die het dier wisten te bevrijden door het tuig stuk te snijden en liep dat ongeluk betrekkelijk goed af; daar het beest den nek had kunnen breken. Hlidel- De schutsluis alhier, geraakte Donderdagnamiddag in het ongereede, door eene aa nvaring van een stoomboot, waardoor alles zoodanig ontzet werd, dat in de sluis geen beweegkracht te brengen was. Tal van schept in en booten lagen weldra aan weers zijden en velen trachtten langs een grooten omwog door de Bergsche Maas de reis te vervolgen. Den geheelen nacht is, ook tijdens den storm, met kracht doorgewerkt en heden morgen was bijtijds alles weder zoodanig hersteld, dat de passage kan plaats hebben. Baardwijk. Alhier geraakte bij het vervoeren van een lading hout A. Sch. be kneld tusf<chen de kar en een boom. Vreesde men aanvankeilijk voor het leven van den man, thans m.ag men hopen, dat hij het leven behouden zal, *H labiloniënbroek.In een stamp- 1 volle zaal beeft de zangvereeniging „Zang- lust" op 25 Jan. een zeer goed geslaagde uitvoering gegeven. Inzonderheid oogstte de humorist Anton Broers met zijn voordrach ten veel succes. Wij roepen hem en Zanglust een spoedig tot weerziens toe. - Donderdagmorgen halfvier ontstond een hevige brand in de groote boerderij van den heer A. V. K. Etn paard en 15 stuks rundvee zijn daarbij omgekomen. Veel graan en hooi is verloren gegaan. Nader vernemen we, dat zware vermoedens bestaan tegen een vrouwelijk familielid, die dan ook door de politie in verzekerde bewaring is genomen. Hiesbosch. Door onbekende oor zaak is Woensdagavond omstreeks 8 uur, op den polder Jannazand, een Volkskeet afgebrand. Het daarin huizend werkvolk kon nog bijtijds hun goederen in veilig heid brengen. Dussen. Het telegraaf- en telefoon kantoor alhier, staat wegens ziekten der ambtenaren sedert Zondag 11. buiten dienst. 'sOravemoer. Ons bericht over de op 10 Februari te houden lezing van den heer E. Snellen, rijkstuinbouwleeraar te 's-Bosch, eischt in zooverre verbetering, dat deze lezing zal gehouden worden ten herberge van den heer G. Snels, aan de Vaart. Hedel. Bij de Dinsdag gehouden herstemming voor een lid van den gemeente raad werden uitgebracht 184 geldige stem men. Hiervan verkregen de heeren H. van den Heuvel Mzn. 55 en A. Hoeflak 129 stemmen, zoodat laatstgenoemde is gekozen. Kaatsheuvel- De Bijzondere school a.d. Loonschendijk bloeit. Dit blijkt uit het voortdurend toenemen van het aantal leer lingen. Op den officieelen dag van opname, eenige dagen geleden was dit getal 175. Nog enkele plaatsen dienen bezet en dan is deze school weer te klein. Naar wij vernemen zal de beer J. Snoeren (Vaartkant) zijn schoenfabriek aan merkelijk uitbreiden. Men is reeds druk aan 't bouwen. Door de gladheid der wegen zijn verscheidene menschen gevallen en hebben zich in meer of mindere mate bezeerd. Het ergste was er de boerin A. R. aan toe, die van de botermijn kwam, uitgleed en haar been brak. Deze week had op de schoenfabriek van W. v. N. een ongeluk plaats, dat naar omstandigheden, goed afliep. J. S. geraakte met zijn rechterhand onder het mes van de Stanz, waardoor zijn wijsvinger en een gedeelte der hand verplet werden. Door dr. De Both werd de geneeskundige hulp ver leend. Zondag j.l. heeft men de ruiten in geslagen bij Ant. v. d. A. (Vossenberg). De eigenaar heeft de schelmen achtervolgd en de zaak in handen der politie gegeven. Hederhemert (Zuidzijde). Mej. E. Knoop, volontaire bij't ouderwijs alhier, is na gehouden proefles door burg. en weth. van Brakel op de voordracht geplaatst ter voorziening in de vacature als onderwijzeres aan de openbare school aldaar. De 11 arbeiders van Baron van Was- senaer van Nederhemert, werden na afloop van de bietencampagne buitengewoon ver rast. Ieder kreeg behalve d Nieuwjaarsfooi als blijk van tevredenheid van den milden werkgever een gobden tientje. De menschen hadden tijdens het bietenrooien bijzonder slecht weer getroffen, zoodat deze gift hun zeer welkom was. (Rietschoot). Naar we vernemen zal aan de steenfabriek „De Rijswaard" een groote verbouwing plaats hebben, welke het werkvolk bij regenachtig weer zeer ten goede zal komen. De fabriek zal n.l. zoo ingericht worden, dat de werkzaamheden bij elke weersgesteldheid kunnen doorgaan. De te maken kosten worden op niet minder dan f 16000 geschat. (Noordzijde). Maandag had een zeer droevig ongeval plaats. Terwijl de vrouw van C. de Weerd even haar woning had verlaten, maakte het 5-jarig dochtertje een pook in de kachel gloeiend. Onverwachts viel de pook op haar schortje. In een om mezien vatten de kleertjes vlam en in doodsangst snelde het meisje naar buiten, waar de felle wind de vlammen nog aan wakkerde. Op het angstgeschrei kwam de moeder toesnellen. De vrouw, hoewel doo- delijk verschrikt, had nog de tegenwoordig heid van geest het kind in een dichtbijzijnde sloot te dompelen. De arme kleine was echter deerlijk aan borst, rug en beenen verbrand. Hieuwend!! k. A.S. Woensdag avond, ten 6 uur, zal op verzoek der land- bouwvereeniging alhier, den heer Winter- mans, rijkszuivelconsulent, in het Insti tuutlokaal een lezing houden over zuivel bereiding. Heen- Donderdagavond gaf de fanfare „Wilhelmina" alhier, onder leiding van haren directeur de heer Spiero te 's Bosch, hare winteruitvoering. Ofschoon het niet te verwachten stond, was de zaal geheel vol toehoorders, misschien wel omdat wij de toonen der alhier steeds meer geliefde iquziek van het 'gezelschap in langen t'jd niet in het openbaar hadden gehoord. Hoe het zij, de aanwezigen, dat was aan te zien, genoten weer als vroeger, en het programma werd dan ook accuraat en on berispelijk afgewerkt; en hoewel wij haast niet zouden kunnen uitmaken welk nummer het hoogste cijfer verdiende, heeft o. i. „Wil helmina" dien avond toch bewezen, dat zij de met no. 2 van het program (Héloise Overture) te Zaltbommel geoogste lauweren in eere houdt, daar dit nummer, naast no. 9 (Isabella, fantasie), als een puikje kan genoemd worden. Ook het tusschen- spel van den heer Spiero en compagnem. (viool) was eenig en verwekte eerbied onder de hoorders, waarvan het luide applaus getuigden. En tot slot zij gemeld, dat de heer De Laat uit Tilburg alhier ook weer toonde, een ervaren humorist te zijn, en de lachspieren weet gaande te maken. Een volgende uitvoering, door het gezelschap te geven, wordt dan ook weer met genoegen verbeid. Naar men verneemt heeft de ge n. zangvereeniging „Excelsior" alhier, het Jplan onder leiding van haar directeur de heer Verbeek hare uitvoering te geven op 16 Februari a.s. Waspik. De handel in hooi is on veranderd. De prijs van best hooi is f 15 per 500 k.g. Voor stroo betaalt men f 11 per 500 k.g. Woensdagavond was alhier een lucht verschijnsel te zien, waarschijnlijk een lich tende meteoor. Tegen tien uur verdween het in het Noorden. Op de te Bergen-op-Zoom gehouden ver- kooping van driejarige hengsten van het Rij kshengstenveulendepot werd de heer F. Rutten te Wamel voor de som van f 2925 eigenaar van „Orion", bruin, geboren 12 April 1910, gefokt door Wed. Bouvez Hel- lin te Hellebecq, Henegouwen. De 10 verkochte hengsten brachten totaal f 23.655 op. PRËDIkBEIIBTEÜ, 2 Februari. 5.30 u. leesdienst. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. consistorie, lezen; verder geen opgaaf. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. d9 heer Guillaume van Rotterdam. Chr. Geref. Kerk, geen opgaaf. Aalst, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Paddenburg. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 1.30 u. ds. Brouwer. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds.Van der Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Klumper. Heesbeennam. 2 u. ds. Blankhardt van Babiloniënbroek. Nz. geen dienst. uit Nederhemert. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd vei zocht de Predikbeurten vooral fuist en in te zenden. Kerknieuws. Sprung;. A.s. Zondag zal bij den uit gang van het Ned. Herv. kerkgebouw een extra collecte voor de stichten Chr. school worden gehouden. NieuwendfJ k. Op Dinsdag 11 Febr. des avonds 6 uur. zal in de Geref. kerk alhier optreden de WelEd. heer ds. D. K. Wielinga, missionair op het eiland Soemba (Ned.- Indië). Halburg;. Bij de Ned. Herv. gem. alhier is beroepen ds. Keek te Zuilichem. lïoekbeoordeeling. Het Groentetuintje, door Rb. Zwaan. 2e druk. Een bewijs hoe dit kleine practische boekje is ingeslagen, daar er reeds een 2e druk van verschijnt. Practisch is het in hooge mate en ieder arbeider, kleine kweeker, particulier, in 't kort ieder mensch, die groenten in eigen tuin wil verbouwen, heeft aan dit werkje met de duidelijke aanwijzingen en den goeden plattegrond erin, een welkome leiddraad. Dat het geheel ook een reclame voor de firma A. Zwaan Jr., zaadteelt en zaadhandel te Enkhuizen is, behoeft geen betoog, maar het is een reclame, waarmede tevens veel nut wordt gesticht. Het werkje kost slechts f 0.30 en wordt gratis toege zonden, indien men voor f 1 bij bovenge noemde firma zaden bestelt. (Red.) fifurKeeiljke Mlctnd. Dewerken en Sleeuwijk, van 2431 Jan. Ingekomen van: Almkerk, A Kamp. Vertroken naarWerkendam, VI. Drie voet en gezin J. de Vries en gezin. Kantongerecht Heusden. Uitspraak van Strafzaken 30 Jan. 1913. Motor en Rijwielwet: L. v. d. H., Hedikhuizen, J. H. M., Meeuwen, M. D., deWerken. ieder f 3 of 2 dagen. Openb. dronkenschap le herh.J. v. B., Besoijen, f 15 of 3 dagen. Art. 426 en 455 strafw.J. M. v. Besoijen, f 25 of 10 dagen en f 15 3 dagen en verb, verklaring. Arbeidswet: A. G. v. G., Dussen, vrij* spraak. Visscherijwet: N. v. d. P., Almkerk, f 5 of 3 dagen en verb verkl. Art. 461 strafw.C v. D., en J. C. B., Almkerk, ieder f 5 of 3 dagen; A. V., Almkerk, terug aan ouders zonder straf. Pol. verord. v. Werkendam: P. C. v. O., Werkendam, berisping. StraatschenderijL. v. E., Werkendam, f 5 of 2 weken tuchtschool. Men kan niet beter de werking d( Pink Pillen als herstellers van het bloe aantoonen, dan door hare uitwerking n. te gaan op personen die herstellen van een zware ziekte, een typheuse koortsen bijvoorbeeld. De zieke die tegen het kwaad gewor steld heeft, die in zich zelf, in zijn bloed, alle bronnen van kracht heeft geput om het te overwinnen, is er eindelijk in geslaagd. Maar men kan begrijpen <lat| na die worsteling het gestel zeer is ver zwakt en terneer gedrukt. De zieke wordt beter, maar kan nauwlijks op zijne beenen blijven staan, nauwlijks begint zijn eet lust te ontwaken en zijn maag een uit gezocht voedsel te verdragen. Doorallee^ de natuur te laten werken, zaldegenezr komen, maar men begrijpt dat zij slecljffl zeer langzaam kan komen en dat g durende geheel dat lange tijdperk van zwakte, de zieke blootgesteld is aan eer verkoudheid, aan een verstoring der- spijsvertering. Het bloed vormt zich oj nieuw, maar doet dit te langzaam. Kan men 't verarmde bloed op nieuw vormen? Kan men aan het ter neer gedrukte gestel rijk en zuiver bloed geven Ja, door de Pink Pillen te nemen, die met iedere pil bloed geven. Door zoo te handelen verhaast men de gene zing, vult men de herstellende werking der natuur, die zeker maar noodzakelijk te langzaam is, aan. Ziet eensin welken gezondheidstoestand zich Mevrouw G. Willemsen te Amsterdam bevond, ten gevolge van haar typheuse koorts en overtuig u dan dat die toestand onmid; dellijk gewijzigd is, zoodra deze zie1 tot de behandeling met de Pink Pilv/ is overgaan. V „Ik heb typheuse koorts gehad, schi' zij, en deze ziekte had mij heel zv*' en in een twijfelachtigen gezondhei*| toestand gelaten. Ik had uit die zieki - een algemeene terneergeslagenheid, een volhardende vermoeienis, hoofdpijnen en pijnen in den rug gehouden. Ik koi zelfs niet het geringste huiswerk ve) richten, ik had er de kracht niet toi Om spoediger te genezen, had men in het gebruik der Pink Pillen aangerad'n Ik heb die Pillen genomen en heb 1 genoegen u mee te deelen dat ik een zeer korte behandeling was herstel ik had opnieuw eetlust, krachten eu za er gked uit." Mevr. G. Willemsen woont 2e Ooster parkstraat 68 2d. Verkrijgbaar k fl.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdamvoor Heusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten IHnneulund. De correspondent van de N. R. Ct. te Batavia seinde Donderdag De cipier op Noesa Kembangan, De Jongh, is door Atjehers gruwelijk ver moord. De redactie schrijft hierbij Op Noesa Kembangan, het tegenover Tjilatjap aan de Zuidkust van Java ge legen eiland, zijn, zooals men weet, vele Atjehsche gestraften aanwezig. Die lie den hebben door hun oproerig optreden reeds vaak van zich doen spreken. Den laatsten tijd werden er echter geen klachten daarover meer vernomen. Ze schijnen nu hun wraakzucht weer eens gekoeld te hebben, al kunnen wij zonder j kennis van de aanleiding tot dien ons geseinden moord er geen oordeel over I uitspreken. 1{ Blijkens een uit Nederlandsch Indië ontvangen telegram, werd bij kampong Heusdenvm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. vm. Doopsbed. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. Werkendam, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalburg, geen dienst. Almkerkvm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloniénbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijenvm. 9.30 u. ds. Dierkens. Brakel, vm. ds. Ten Bokkel Huinink, uit Well. Capellevm. 9,30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm 2u. ds. A. Brummelkamp. Loonschendijk, vm. 9,30 u. leeskerk en nm. 2 u. ds. Dierkens. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drongelen, m. 9.30 u. ds. Van Asch. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Geref. kerk vm. 10 u. leesdienst en nm. 2 u. de heer Taselaar van Weesp. Dussen, vm. 9 u. ds. Van Stein Callenfels. Eethen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch. Gamerenvm. 9,30 ds. Montlrans, van Bruchem, nam. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. leeskerk. Geertruidenberggeen opgaaf. Genderen, vm. 9.30 u. ds. Feijkes. Giessen, nm. 2 u. ds. Benders. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwenvm. 10 en nm. 6 u. ds. Klomp. Nederhemert, Zz. vm. 9.30 u. ds. Van Voorst Vader. Pouderoijen, nm. 2 u. ds. van Voorst Vader Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, jm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, vm. 9.30 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9,30 u. ds. H. Visch. Sprangvm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 5.30 u. de heer H. Z. de Milt, theol. cand. te 's Bosch. Uitwijk, vm.9.30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. Veen, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. dr. Tjalma. Vlijmenvm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J.C. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. J. W. Wijk c.a vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart. Geboren: Wilhelmina, d. v. P. van Breugel en M. van BreugelKlaas, z. v. G. Rosier en A. HolwerdaCornelis Arie, z. v. A. Versluis en H. van de Werken.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2