RONA Cacao In ieder huisgezin is plaats voor De Volksdrank RONA Cacao is welkom Van Houteri's RONA Cacao j- In de in het Volksgebouw te Brussel gehouden vergadering onder voorzitter schap van den afgevaardigde van Luik van het Groot Nationaal Comité is be sloten de algemeene werkstaking op 14 April te bepalen. Van de 300 afgevaardigden stemden er 290 voor, terwijl 10 onthoudingen waren van de afgevaardigden van Char leroi. Deze stelden voor om den datum van het partijcongres op 22 Februari vast te stellen, opdat, de staking op 3 Maart zou kunnen aanvangen. SMuuUiiellJk Nieuws. Heuscien, 15 Febr. Woensdagmiddag vond de knecht va® mej. K. aan de Steenenbrug een man iat het hooi liggen, die reeds stervende was. Het was de 50-jarige Anton Peters, die sedert een 20 jaar van tijd tot tijd alhier al» verver werkzaam was. De man was van> goeden huize en tamelijk ontwikkeld, maar eteeds langs een hellend vlak al dieper en dieper gezonken. Eer nog een geestelijke, wiens bijstand was ingeroepen, verscheen, was de onge lukkige reeds overleden. Werkendam. Ziooals men weetv benoemde de Gemeenteraad, in een harer vergaderingen, uit haar midden eenigen tijd geleden een comm issie, bestaande uit de heeren J. Visser AzC. J. Visser en K. de Boon, teneind.e de uitvoerbaarheid van een gedeeltelijke inpoldering van den Bieschbosch en vloedvrijmaking van Wer kendam, nader onder de oogen te zien. De commissie heeft niet stilgezeten en heeft aan belanghebbenden bij een gedeeltelijke inpoldering van den Bi<;schbosch het vol gend schrijven gericht: De groote schade, waardoor de verschil lende polders in den Bieachbosch zoo menig maal worden geteisterd, tengevolge vani storm vloed er», en doorbrnken, heeft bij menig een reeds meermalen het plan doen ont staan, om. zijne eigendommen door eene vloedvrije bedijking te beschermen. De groote kosten van aanleg en onder houd van zulk een dijk, deden deze plannen echter telkens in duigen vallen. Thans hebben ondergeteekenden de eer U een plan voor te leggen voor het indijken van ongeveer 350 Hektaren en van deze landen gelegen tusschen het Ka?aaaltje, de Bakkerskil, de Bruine kil en het Heymans gaatje een waterschap te vormen. Wanneer dit plan kon doorgaan zouden de daarin gelegen landen het groote voordeel hebben aan het vaste land verbonden te zijn, en geheel ontlast te zijn van het onderhoud van kaden en duikers, daar toch evenals bij alle binnenpolders het polderbestuur zou zorgen voor het onderhoud van dijken en kaden en uitwatering en wegen, tegen betaling der te heffen polderlasten. De gemeente Werkendam heeft tevens bij dit plan het groote voordeel geheel vloed- vrij te worden. Om deze rede heeft de gemeenteraad van Werkendam de ondergeteekenden verzocht zich tot belanghebbenden te wenden, en te trachten deze zaak tot stand te brengen. De ondergeteekenden hebben ingevolge deze opdracht de éer U als eigenaar van Hektaren in dit nieuw op te richten water schap, beleefd uit te noodigen tot het bij wonen van eene vergadering, op Maandag 17 Februari 1913, des avonds ten 7 ure, in het lokaal van de Weduwe Wink te Werkendam. De heer B. D. van. Tienhoven te 's-Hage, heeft aich bereid verklaart op deze verga dering deze plannen nader toe te lichten en eene globale kosten berekening daarvan te maken. Het doel dezer vergadering is boven staande plannen nader uit te leggen en te bespreken en eene commissie te benoemen, teneinde verdere stappen te doeD, ook bij Gedeputeerde Staten en de ministers van Waterstaat en van Oorlog, om deze plannen te ondersteunen. Mocht U verhinderd zijn deze vergade ring bij te wonen, zoo 2 al het ons aange naam zijn, ind ien U zic,h door een gevol machtigde wilde doen vertegenwoordigen, of per brief aan een der ondergeteekenden van Uwe instemming liet blijken. Hoogachtend hebben wij de eer te zijn, Ued. dw. dienaren, (volgen de handteeke- ningen. We hopen, dat vooral de eigenaren van het in te polderen land door hun tegenwoor digheid of door hun vertegenwoordiging van hun belangstelling zullen doen blijken en dat het pogen der commissie een goed succes moge hebben, dat we ook toewenschen aan de woningbouwvereeniging „Werken dam Vooruit", waaromtrent we mede onder het plaats"lijk nieuws iets vermelden. De statuten van de alhier het vorig jaar opgerichte schietvereeniging „Prins Hendrik" zijn thans goedgekeurd, terwijl het verzoek der vereeniging om als schiet vereeniging te worden toegelaten, in handen van den heer Burgemeester om advies is gesteld, zoodat deze zaak wel spoedig geheel haar beslag zal krijgen. Maandagavond vergaderde alhier ten raadhuize het voorloopig bestuur der Bouw- vereeniging, die onlangs werd opgericht tot vaststelling der statuten. Besloten werd aan de vereeniging den naam te geven van „Werkendam Vooruit". Er zal een stamkapitaal worden gevormd bestaande uit aandeelen van f10 4 pCt. Eene inschrijving daarvoor is bereids opengesteld. (Zie nevenstaande advertentie.) Ook kan men zich bij een der leden van het voorloopig bestuur of bij den Burge meester ten raadhuize als lid opgeven. Mini mum contributie fl. Zij die aandeelen nemen zijn tevens lid ook zij die der vereeniging eene gift in eens van f100.schenken. De leden van het voorloopig bestuur zijn H. J. Groote Balderhaar ten Velde, burge meester, voorzitter, H. Bogers en J. de Klerk, wethouders, C. H. Bogers, P. Baggerman Jr., F. Kramer C.Dz., A. Mijnlieff en C. Bresier, artsen, J. Kerkhoven, notaris, D. C. Hakkers, K. de Boon, J. J. van Oord, J. van Loon Jz., Joh. van Loon C.Dz., M.J.Meijer, J. Visser Az., C. J. Visser en Mr. J. A. van Tienhoven, secretaris. Gisteravond vergaderde de gemeente raad om 6.45 uren. De onderwerpen ter behandeling waren 1 Notulen. 2. Ingekomen stukken. 3. Aanmerkingen begrooting 1913. 4. Benoeming van een lid van het Bur gerlijk Armbestuur. 5. Voorstel van den heer C. de Graaf e. a. inzake de straatverlichting en onderzoek van het gas. 6. Voorstel van den heer J. Visser Azn., inzake de aanschaffing van een faecaliëntank- wagen. 7. Voorstel van B. en W. op het adres van H. van Andel, inzake den aanleg der waterleiding in 't Laantje. 8. Vaststellen tener instructie voor den administrateur der waterle'ding. 9. Alsvoren, voor het onderwijzend per soneel. 10. Voorstel van B. en W. inzake de benoeming van een hoofd der O. L. school. 11. Benoeming leden stembureau. De 54ste alg. vergadering van de landbouw vereeniging „Werkendam en om streken" zal op Vrijdag 21 Februari 1913, des avonds half zeven, in het Societeitslo- kaal van mej. de Wed. Wink alhier, ge houden worden. De agenda luidt: 1. Opening en notulen 2. Huishoudelijke zaken; 3. Aanneming van nieuwe leden, voorgesteld worden de heeren B. M. Ippel Antz., C. A. Versluis Az., Chr. de Koter en A. de Keizer van Werkendam, J. A. de Hollander te De Werken en G. Dekker Az. te Almkerk; 4. Verloting onder de aanwezige leden van eenige landbouw- en andere voorwerpen5. Rondvraag en sluiting. Mr. C. W. v. Ommeren, Secretaris der gemeente Assen, is benoemd tot hoofd commies, chef der 3e afdeeling, aan de Provinciale Griffie te Arnhem. Aalst. Enkele jongens alhier, ver maakten zich nabij het stoomgemaal op een geladen wagen met steenkolen. Het ongeluk evenwei wilde, dat een der jongens kwam te vallen voor een der wielen. De knaap werd tengevolge dipr val op verschillende' In de gehouden vergadering der com- plaatsen aanmerkelijke wonden aan zqn been toegebracht en was de hulp van den dokter noodzakelijk. Het is te voorzien dat de knaap langen tijd onder behandeling zal moeten blijven. Onze vroegere dorpigenoot, de heer H. Sprong, thans onderwijzer te Sliedrecht is bestemd voor den dienst in Ned. Indië als onderwijzer 3e klasse bij het Europeesch lager onderwijs. A11 «lel De Chr. zangvereenigins „Hebt dan de Waarheid en den Vrede lief" hoopt onder directie van den heer A. Nieuwen- huizen, op Zaterdar 22 Febr. a.s. hare ge wone winteruitvoering te geven, in het lokaal der openbare school. Capelle. De schoenindustrie schijnt in deze gemeente zeer vooruit te gaan. De heer H. Rerst zal een zuiggasmotor plaat sen, terwijl R. van Drongelen zijne fabriek ook belangrijk gaat uitbreiden. Driillilieleii. Woensdag 19 Febr. a.s. hoopt de Knapenvereen. „Iramanuël" alhier, in het kerkgebouw der Geref. kerk haar 4e jaarfeest te vieren, onder leiding van den WelEerw. heer ds. M. M. Horjus van Breda. Gameren Naar men uit vertrouw bare bron verneemt, is door wijlen me vrouw Van Bergeijk, geb. de Jongh, over leden te Kerkwijk, onder meer gelegateerd: Aan de christelijke school alhier f 25,000, aan de Herv. diaconie f 8000 en aan de Geref. diaconie f 2000. 's Gravemoer. In eene op Donder dag 20 dezer, 's avonds acht uur, in de zaal van den heer J. Ku ij pers. te houden open bare vergadering van het departement der Maatschappij tot Nut van het Algemeen, zal als spreekster optreden mevrouw Ada van Duijl uit Scheveningen. Kaatsheuvel. Dezer dagen kon men getuige zijn van een woest schouw spel. C. v. F. reed met paard en kar op het veerpad, toen zijn paard schichtig werd, begon te slaan en te trappen, op hol sloeg en in den sloot terecht kwam. De bestuur der zelf tuimelde van zijn kar, kreeg een wiel over zijn voet en werd zoodanig ge kwetst, dat hij 't bewustzijn verloor. Met behulp van gedienstige handen werd alles weer zoowat in orde gebracht. Als een bijzonderheid dient vermel ding, dat in den tuin van het hoofd der chr. school alhier, reeds salade is gesüeden van den kouden grond. Wel een blijk van het milde weder, waardoor deze anders zoo koude maanden, zich kenmerken. Een paar dagen geleden heeft mijn heer v. d. H. het ongeluk gehad met zijn stoomfiets een zekere mej. A. S. aan te rijden, waardoor voornoemde juffrouw erge wonden opliep. Geneeskundige hulp moest worden ontboden. Deze week werd door de Arrondis sementsrechtbank te 's-Bosch, het geval van ruiten vernieling op 5 Jan. j.l. bij H. v. d. L„ tailleur alhier, behandeld. Als ge tuigen verschenen onze burgemeester, H. v. L. en mej. C. W. De verdachten, R. en L., bijgenaamd de „Kruik" hoorden een paar dagen gevangenisstraf tegen zich eischen, Mederheiuert (Rietschoof.) De trek naar Amerika is nog altijd groot, $elfs zóó groot, dat niet eens allen op de reuzen- schepen plaats kunnen krijgen. Dit onder vond L. van Ooyen alhier, die naar Rotter dam vertrok, om zich als 2e klas passagier in te schepen, maar wegens plaatsgebrek onverrichterzake moest terugkeeren. Alle hutten waren bezet. Nieuweil«l{jk. Onder leiding van den heer J. Monshouwer, is Zaterdagavond eene vergadering gehouden teneinde een kerkhof op te richten, waartoe in beginsel werd besloten. Een voorloopig bestuur, be staande uit de heeren J. Monshouwer, A. v. d. Stelt Cz., Jac. v. d. Stelt en O. Walraven, werd hiertoe gekozen. Toen de directeur van de stoomzuivel- fabriek alhier dezer dagen naar de varkens ging kijken, kwam hij tot de onaangename ontdekking, dat er twee vette beesten dood in het hok lagen. Het bouwen van een boerenhofstede voor den heer A. v. d. Boogert te Rozenburg, is gegund aan den heer A. de Later alhier voor f24.383. Raamsclonk. Gisteren viel de 8- jarige C. Niessen met het gezicht in den punt van een ijzeren hek. De punt drong door de tong heen. Dr. Quirijns verleende hulp. Heden werden alhier de 15K.M.-palen in onze gemeente geplaatst. Een treurige dag voor motorrijders en automobilisten! Sprang L.l. Maandag vond de bak ker D. V. alhier, toen hij achter zijn woning missie tot wering van schoolverzuim, alhier, is tot voorzitter herkozen, de heer M. |C. J. van Son. Wyk. Openbare raadsvergadering, op Woensdag 19 Febr., des v.m. te 10 ure. Te behandelen onderwerpen: 1. Inge komen stukken; 2. Wijziging algemeene politieverordening; 3. Benoeming leden commissie tot wering van schoolverzuim; 4. Aanbieding rekening 1912, algemeen armbestuur; 5. Goedkeuring wijziging be grooting algemeen armbestuur; 6. Wijzi ging begrooting 1912. Bij de gehouden aanbesteding voor het bouwen van een dubbel woonhuis, voor den heer C. Poorter alhier, waren de minste inschrijvers de heeren J. van Wijk en G. van Alphen, beiden alhier, voor de som van f 3100, Vergadering van den Raad van Almkerk, gehouden op Donderdag 11 Febr. Aanwezig alle leden. De notulen worden gelezen en onver anderd vastgesteld. Ingekomen stukken Een verzoek van de muziekvereeniging „Nooit Gedacht" en van de zangvereeni- ging „Ecxelsior", om het gymnastieklokaal voor hare oefeningen te mogen gebruiken. B. en W. stellen voor afwy zend te beschik ken. Bij stemming wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Besluit Gedeputeerde Staten houdende goedkeuring van e«n raadsbesluit tot af- van het slot Loevestein zooveel mogelijk en overschrijving van begrotingsposten. in zijn ouden toestand terug te brengen Nz. nm. 2 u. dezelfde. Pouderoijen, nm. 2 u. ds.Ten Bokkel Huinink uit Well. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. F. Gobius du Sart. §fflriueulan«l. Te 's Graveuhage is Donderdag op gericht de vereeniging Slot Loevestein, die zich ten doel stelt het inwendige Een schrijven van Gedeputeerde Staten t stoffeeren, roodat het publiek zich om nadere berekening van de te heffen schoolgelden op de opinb. scholen, waarop voorstelling zal kunnen maken hoe besloten wordt hieraan te voldoen. deze staatsgevangenis er ongeveer heeft Een voorstel van B. en W. om den heer uitgezien tijdens het verblijf aldaar van Cornet te benoemen tot waarnemend seer., Hugo de Groot. wordt na langdurige discussie, waarbij B. en W. hun standpunt handhaven, ver worpen met 6 tegen 5 stemmen. Voor dat de politie-verordening aan de orde komt, wordt de gebruikelijke rond vraag gedaan. Door den voorz. wordt medegedeeld, dat de lantaarnopsteker Groeneveld verzocht heeft zijn salaris gelijk te stellen met dat van den lantaarnopsteker te Almkerk. Na discussie wordt dit aangenomen. Op voorstel van B. en W. wordt beslo ten f40 uit te trekken voor de ambtenaren ter secretarie als belooning voor de werk zaamheden, welke verèischt worden voor het in orde brengen der tabellen van den B. S. Op voorstel van den heer Van der Kaa- den wordt besloten om voortaan het be drag dat betaald is op de biljetten der hondenbelasting te vermelden. Op een aanmerking van de heer Snoek, dat de Dorpsstraat nog niet in orde is, wordt medegedeeld, dat de zaak bij B. en W. reeds in onderzoek is. Thans komt aan de orde de politie-ver ordening. Daarvan worden behandeld 50 artikels, welke met kleine wijzingen wor den aangenomen. Wegens het vergevorderde uur stelt de heer Dekker voor de behan deling der overige artikels tot een vol gende vergadering te verdagen, waarmede de meeste zich kunnen vereenigingen, waarop de vergadering werd gesloten. Tot leden van het dagelijksch bestuur werden gekozen de heeren: prof. mr. A. C. Visser van IJzendoorn, te Leiden, voorzittermr. M. Tydeman Jrlid van de Tweede Kamer, te Breda, onder voorzitter; mr M. J. van der Flier, penningmeester J. L. Frederiks, archi tect, oud-directeur van het Haagsch Museum van Kunstnijverheid, te 's-Gra- venhage en jhr. mr. B. de Jong van Beek en Donk, hoofdcommies aan het departement van justitie, te 's Graven- hage, secretaris. Tot leden van de technische com missie voor de inwendige inrichting van het slot werden benoemd de heeren Frederiks, Gerritsen, prof. Martin, en jhr. van Riemsdijk. De minister van oorlog heeft reeds toezegging gedaan, aan de Vereeniging, nadat deze zal zijn koninklijk goedge keurd, onder bepaalde voorwaarden te zullen vergunnen een gedeelte van het slot in den ouden toestand, voor zoo veel mogelijk, terug te brengen en voor het publiek toegankelijk te stellen. Kerknieuws. Werkendam. Woerisdag a.s.hoopt in de Chr. Ger. kerk alhier, op te treden ds. H. Visser van Veenendaal. PIIËDIKIIËIIIITEK, 16 Februari. Geref. kerk, vm. 9.30 leesdienst (voorber. H. Avondmaal) en nm. 6 u. ds. W. Bosch te Almkerk. Geref. kerk (Put terstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 u. consistorie, lezen; idem Nuts- zaal, ds. De Jong; nm. 2 u. in de Ned. Herv. Kerk dezelfde. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. de heer N. H. Basoski, leer. ouderling van Moerdijk. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. M. den Boer van Dordrecht. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Te Breda zijn, naar de Br. Ct. mee deelt, twee Belgen, D. en B., aange houden, verdacht van den diefstal, die eenige weken geleden daar in een kerk aan den Haag weg plaats vond. Men vermoedt, dat zij zich aan meerdere kerk diefstallen hebben schuldig gemaakt. De milicien V., uit Zelhem, die te Arnhem in arrest was gesteld naar aan leiding van uitlatingen van hem en een makker over het verdrinken van S., uit Ruurlo in de Berkel, is weer op vrije voeten gesteld. De 86 jarige Pbilipsen, die Maandag bij de ontploffing in de gasfabriek te Os8 ernstige brandwonden nad opge- loopen, is aan de gevolgen overleden. nabij de „Sprangsche vaart", bezig was een Almkerkvm. 9.30 en 11m. 2 u. dr. Montijn. greppel langs het bouwland een weinig uit te diepen, een zak, inhoudend 150 paar leest-klare leeren pantoffels en 2 paar zooien. Vermoedelijk hebben ze er al een tijdje gezeten, want de voerings zijn veelal stuk. Ook het paardenleer heeft veel geleden, zoodat ze haar waarde verloren zullen heb ben. Bij de politie werd van de vondst aangifte gedaan. Men vermoedt dat ze van een diefstal afkomstig zijn. Zou de(n)dader(s) somtijds dood zijn? daar deze schoenen die een waarde van f 75,vertegen woordigde zoo onaangeroerd zijn blijven zitten. Uit het jaarverslag van den penning meester der Chr. schoolvereeniging alhier, bleek dat deze vereeniging een batig saldo van f 1453,11^ te boeken had. Het vorig Dmsen, vm Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm 2u. ds. A. Brummelkamp Loonschendijk.vm Dinsdag kwam een als heer gekleed persoon bij drie firma's in goud- en zilverwerken te Amsterdam groote in- koopen doen, met de afspraak, om, nadat zij postwissels zouden hebben ontvangen, de goederen af te zenden. Woensdag morgen vonden de leveranciers de post wissels in de bus en zij stuurden hun bedienden naar het hoofdpostkantoor, om de bedragen in ontvangst te nemen. Het bleek nu, dat de postwissels valsch waren. In aansluiting aan dit bericht, deelt het Hdbl. mede, dat de oplichters een firma in de Leidschestraat en een firma in de Reguliersbreestraat ieder voor omstreeks 300 gld. hebben benadeeld. Het bestuur van het departement Geldermalsen van de Maatschappij tot Nut van 't Algemeen heeft besloten een 930u.ds Ruijsch volkszweminrichting te openen. Een van Capelle. (H. Avondmaal). van Heusden. Geref. kerk vm. 10 en nm. 2 u. Eergisteren herdaeht mevr. de wed. *9 u. de.' Van Stein Callenfele. Bloemendaal, geb. Benjamin, te Maas- bedrag van f 1500 werd daarvoor be schikbaar gesteld. De inrichting zal ko men aan de rivier de Linge. De gemeente h(-eft een gedeelte weiland aldaar be schikbaar gesteld. jaar w»s het batig saldo f 1146,70L Vrijhoeven appel. Naar we vernemen heeft mevrouw Van Heeckeren bij gelegenheid van het tienjarig bestaan der zangvereeniging „Hallelujah" de ver eeniging een flinke gift ter hand gesteld om haar in de gelegenheid te stellen het tienjarig bestaan feestelijk, in den vorm van een teeravond, te vieren. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 1.30 u. ds. Brouwer. tricht, haar lOlsten verjaardag. Het oudje, hoewel geheel blind, verkeert toch in een uitstekende gezondheid en heeft nog een frisch, zeer helder ge heugen. Tijdens het passeeren van een goede rentrein is bij het station Abcoude een openstaande deur van een goederenwa- \Ya§pik. De werkman M. P. viel 's Gravemoer, vm. 9.30 eu nm. 2.30 u. ds. Van ^jen se'nPf*^ geslagen, waar- op de scheepstimmerwerf van de firma P. Leeuwen. door alle telefoon- en blokdraden werden en A. Ruijtenberg in het ruim van een Geref. kerk, vm. 9.30 u. en afgebroken, zoodat de verschillende och- schip. Kermend van pijn en ernstig gewond nm. 2,30 u. ds.Van der Zanden, tendtreinen van en naar Amsterdam aan werd hij opgenomen, waarna onmiddellijk Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en de blokposten moesten stoppen en veel geneeskundige hulp werd ingeroepen. i nm. 2.30 p. leesdienst. vertraagd werden. Vervolgens is die in ieder gezin. Het is een uit- stekende dagelijksche drank, heerlijk van smaak, en uiterst goedkoop. RONA bezit den zuiveren pittigen cacaosmaak. Geen wonder dat het aantal gebruikers dagelijks verbazend toe neemt. Koop nog heden een bus bij Uw winkelier, en wees niet tevreden, als hij U een ander soort wil geven met de bewering dat die „even goed Is". Er bestaat geen andere „even goede cacao" voor dien prijs. Er is een enorm verschil tusschen en andere goedkoope soorten. 1 Kg. 1 50 Va ,0.80 Va 0-421 Vio ,0.18 I Kg./1.50 V, ,0.80 0.42} '/io ,0.18 Heesheen, nm. 2 u. ds. Feijkee uit Genderen. Herpt. geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwenvm. 10 en nm. 6 u. ds. Klomp. Nederkemert, Zz. vm. 10 u. ds. Van Voorst Vader. Raamsdemk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksoeer, _>m. 2 u. ds. Meischke. Rijswijkvm. 9,30 u. ds. Benders. Sléeuurijk, vm. 9,30 u. ds. H. Yisch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 5.30 u. leeskerk. Uitwijk, vm.9.30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. Veenvm. 9.30 u. en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, vm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 u. ds. J. C. Locher. Woiidrichem, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. J. W. Wijk c.avm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. «ag- H.H. Correspondenten worden "***5» beleefd vei zocht de Predikbeurten vooral Juist en in te zenden. Heusden, vm. 10 u. ds. Ruijsch van Dug- teren. Werkendam, vm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalst, nm. 2 u. ds. Paddenburg. Aalburgnm. 2 u. ds. Gobius du Sart uit Wijk. Andelvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloménbroekvm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Dierkens. Brakel, geen opgaaf. Capelle, nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Doeveren, nm. 2 u. ds. Ruijsch van Dugteren Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drongelen, vm. 9,30 u. ds. Van Asch. Drimmelen, vm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Eethen, geen dienst. Gamerenvm. 9,30 u. ds. Keck van Zuili- chem en nam. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. leeskerk. Geertruidenberg, geen opgaaf. Genderenvm. 9.30 u. ds. Feijkes. Giessen, nm. 2 u. ds. Benders.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2