Van Houtens RONA Cacao In zijn de vleeschvormende bestanddeelen in de juiste verhouding verbonden aan de vetvormende stoffen. Daarom is dit een ideaal voedingsmiddel. Tevens is het een aangenaam genotmiddel. Geen wonder dat het algemeen als de volksdrank bij uit nemendheid wordt aanbevolen. De onbehuisden zijn meerendeels in kerkgebouwtjes van methodisten en doopsgezinden ondergebracht. Volgens de Daily Mail zal eerlang in Engeland een wetsontwerp worden in gediend, waardoor de „hongerstaking", meermalen door kiesrechtvrouwen toe gepast, om zich aan gevangenisstraf te onttrekken, onmogelijk wordt gemaakt. Een gevangene die voedsel weigert zal eerst worden losgelaten als de gevan genisdokter dat dringend noodzakelijk acht. Is bij of zij buiten de gevangenis muren weer aangesterkt, dan volgt op nieuw gevangenneming. Inderdaad een uitmuntend middel. PlHatNellik üleuwti. Neusden, 8 Maart. In twee dagen tijds twee onheilen. Dat is te veell Gelukkig liep het nog al z.g., wonder boven wonder, goed af. Bij den bakker Van Diessen kwam op een gegeven oogenblik het plafond in den winkel naar beneden. Groote consternatie! Alles riet, kalk en stof wat meD zag. Ge lukkig was op het oogenblik niemand ter plaatse en door vereende krachten van tim merman, stucadoor en verwer was in enkele uren het onheil overkomen. Den volgenden dag liep het paard van den heer Verhoeven voor een camion. Door een of ander toeval rukte het voorgedeelte met twee raderen los, waarmede bles aan den haal ging. Het rende voort in de rich ting Wijksche poort, alwaar tal van kin deren bijeen waren; toen het paard nage noeg daarbij gekomen met een der raderen tegen een hoop met steenen liep en ge dwongen werd tot stilstand. Ook dat onge luk werd voorkomen. 4 Werkendam. Dinsdag 11. behaalde mej. L. de Jong, alhier, te Rotterdam acte nuttige handwerken. Wie op de laatstleden gehouden ver gadering van de land bouw vereen iging alhier een portemonnaie heeft verloren, inhoudende ruim f 8, kan ze terug bekomen bij den gemeenteveldwachter, S. v. d. Ruit, alhier. De Landbouw-Vereeniging „Wer kendam en Omstreken" zal Woensdag 12 Maart 1913, des avonds te 7 uur, in het Societeitslokaal van mej. de wed. Wink te Werkendam een buitengewone algemeene vergadering houden. De agenda luidt 1. Opening en notulen. 2. Huishoudelijke zaken. 3. Aanneming van een nieuw lid, voor gesteld wordt de heer Ant. van den Assem te Werkendam. 4. Bespreking, oproeping standplaats Veearts. 5. Rondvraag en sluiting. Aulburg;. Een zekere reiziger uit Gorinchem, welke met zijn rijwiel in dolle vaart voor een ander in verkeerde richting uitweek, kwam in die vaart tegeneen heining met prikkeldraad terecht, waar hij zich ernstig bezeerde en zijn weg met een zeer beschadigde fiets moest vervolgen. An del- Donderdag werd hier een begin gemaakt met het contracteeren van suikerbieten, voor den prijs van f 11,per 500 Kg. Op het hulptelegraafkantoor werden gedurende de maand Februari 57 telegram men behandeld, waarvan 31 werden ver zonden en 26 ontvangen. Capelle. De Algem. Nederl. Wiel- rijdersbond heeft aan den Raad dezer ge meente het verzoek gericht in de kom der gemeente, ter lengte van circa 550 M., een rijwielpad te doen aanleggen. Het gunstig daarop beschikken zou zeer zeker door wiel rijders worden toegejuicht. Eethen. Bij de openbare verhuring van weilanden, toebehoorende aan eenige ingezetenen van het dorp Eethen, de z.g. Gemeent, was de opbrengst circa f 510, zijnde ruim flOO meer dan in het vorige jaar. Gameren. De gemengde zangver- eeniging „Aurora", directeur de heer Late- stein, is voornemens op Donderdag 13 Maart eene uitvoering te geven in de openbare school. Naar het programma te oordeelen, belooft „Aurora" weer eens flink voor den dag te komen. 's Gravemoer. Mej. G. A. van Deelen, onderwyzeres aan de fröbelbewaar- school, die de hier van ouds bestaande kunst van kant maken, pas heeft aange leerd, behaalde met hare inzending op de Huisvlijttentoonstelling te Nijmegen een diploma met geldprijs. De herijk der maten en gewichten zal voor deze gemeente plaats hebben in het eerste lokaal der openbare school, op 17 Mei a.s. van 9 tot 11 ure v.m. denderen. Woensdagavond 26 Fe bruari had plaats de vergadering der leden van de Coöp. Stoomzuivelfabriek „Op Hoop van Zegen" te Genderen. De voorzitter opent de vergadering en heet den aanwezigen met een enkel woord welkom, waarna hij den secretaris de gelegenheid geeft de notülen der vorige vergadering voor te lezen, welke onveranderd worden vastgesteld. Hierna heeft rekening en verantwoording plaats, waaruit blijkt, dat over het boekjaar 1912 is verwerkt 821.556 liter melk, dat is 113.552 liter meer dan in het vorige jaar. Het ge ur ddeld vetgehalte bedroeg 3.08 pCt. Geproduceerd werden 24.288 K.G. boter, welke verkocht werd tegen een gemiddelden prijs van f 1.3963 de K.G. Voorts werden nog geproduceerd 6644 Goudsche en 460 Frieeche kazen. De boter gaf een opbrengst van f33.896 32; de kaas gaf een opbrengst van f 12 812.83; voor room, volle-, tapte-, karnemelk en wei werd ontvangen f 5.813.27. Aan de melk leveranciers werd zonder eenige korting gemiddeld uitbetaald f 5.27 per 100 liter melk, boven dit 8£ maand gratis hun procenten-wei terug. De exploitatiekosten over 1912 bedroegen f0.95£ per 100 liter melk. Het saldo winst bedroeg f 1356.87. Van het winst-saldo is f 1000 uitbetaald aan aandeelhouders van de obligatieleening en de rest is gestort in de „reserve", waarin f 189.38 was gestort, zoodat wij nu eene „reserve" hebben van f546.25. De balans met winst- en verliesrekening en verdere bescheiden zijn nagezien door den heer C. J. A. van Liempt, ged. boekhouder te Herpt, en voor zoover zijn controle reikte, bleek alles in orde te zijn. De voorzitter zegt, naar aanleiding van de rekening, welke met zulke gunstige cijfers sluit, dat de terugblik over 1912 ons dank baar mag stemmen en naast de gunste Gods, in de eerste plaats oorzaak daarvan is de uitstekende leiding van onzen beheerder en hij brengt dan ook gaarne den heer Van Dam als directeur, met zijn personeel, warm zijn dank voor trouwen arbeid en noeste vlijt, ook 't vorige jaar weer betoond. Vervolgens worden de diensten door be stuursleden en commissarissen aan de zaak bewezen, erkend, en met een opwekkend woord de leden gewezen op hun plicht tegen over de fabriek, welke nooit verzaakt mag worden, want optrekkend en 't symbool van eendrachtige samenwerking, is er mogelijk een klimmen om te bereiken de volle mid daghoogte van ons bestaan. Het lid Van Campen zegt te meenen de tolk der leden te z;jn, wanneer hij het bestuur met den directeur dank zegt voor al hun moeite en opoffering, gedaan in het belang onzer gemeenschappelijke zaak. Na enkele bespreking van zaken rakende de fabriek, wordt deze vergadering met een woord van dank voor betoonde belangstel ling en het aangenaam verloop, door den voorzitter gesloten. Op Vrijdag 28 Febr.il. vergaderden te Meeuwen de leden der Paardenverzeke- ring „Onderlinge steun". Na opening met een woord van welkom door den voorzitter den heer D. v. Buuren werden de notulen der vorige vergadering door den secretaris, den heer C. J. Branderhorst, voorgelezen en i onveranderd vastgesteld. Hierna wordt re kening en verantwoording gedaan. De voor zitter verzoekt de leden P. Scherff en Adr. j Straver Wz. de rekening na te zien. De commissie van onderzoek zegt de rekening, welke sluit met een batig slot van f 335,96£ in orde bevonden te hebben en stelt voor den penningmeester voor zijn richtig finan- ciëel beheer over 1912 te dechargeeren. De voorzitter zegt de commissie dank voor de gedane moeite en den rendant voor zijn correct beheer, waarna de rekening unaniem wordt goedgekeurd. Als nu wordt door den secretaris verslag uitgebracht ingevolge art. 15 van het reglement. Daaruit wordt ver nomen dat in 1912, 147 paarden zijn ver zekerd, geschat op eene gezamenlijke waarde van f 38925. Geheven werd 1 pCt. inleg- geld voor éénmaal en f pCt. halfj aarlij ksche premie. Aan uitkeering voor drie gestorven veulens werd betaald f 280. Met f pCt. halfjaarlij ksche premie heeft onze verzeke ring zich 't verloopen tegen beloopen schade kunnen dekken. Een en ander stemt voor zeker tot dankbaarheid. De leden worden opgewekt ijverig werkzaam te zijn in 't be lang onzer onderlinge verzekering en an deren op te wekken zich aan te sluiten in de rijen onzer leden, opdat onze zoo nut tige en voor den landbouwer paardenhouder profijtelijke zaak hooger opwaarts mag stuwen. Eén voor allen en allen voor één en dan alleen zullen wij onze jeugdige „On derlinge Steun" tot volle en mannelijke grootheid brengen. De voorzitter dankt den secretaris voor zijn verslag en spreekt de wensch uit, dat velen zich bij ons mogen aansluiten, opdat onze bestaans zekerheid nog grooter worde. Bij rondvraag worden nog enkele zaken betreffende de verzekering besproken, waar na de voorzitter met een woord van dank voor opkomst en gehouden bespreking de vergadering sluit flerpt. Bij het huis bewoond door Ant. v. G. alhier, zijn eenige schoone vrucht- boomen omgehakt en vernield. Een ingesteld onderzoek naar de(n) pleger(s) van dez*- echandelijk lage daad, mi°schien uit wraak verricht, leverde tot beden geen resultaten op. kaatsheuvel. Op 8 October a.s. hopen D. V. J. van Dongen en echtgenoote (Den Hill) hun gouden bruiloft te vieren. Ter bestrijding der onkosten heeft zich een commissie gevormd, die wekelijks de buren afgaat om geld in te zamelen. De omtrent 22-jarige C. M.. werkzaam op de stoomschoenfabriek van Th. v. Dord- mond-Pennock, had dezer dagen het ongeluk met zijn hand onder de doornaaimachine (snelnaaier) te geraken. Twee maal ging de naald door zijn hand en andere personen moesten te hulp snellen. Door weigering van den zoogenaamden transporteur ontstond het ongeluk. Medische hulp werd door dr. Rüding verleend. De firma Corn. Kroot-Foorians zal haar fabriek aanmerkelijk uitbreiden door het plaatsen van een motor en andere machines. Wel een bewijs van den bloei der schoenenindustrie in onze gemeente. Aan het postkantoor alhier met de daaronder resorteerende hulppostkantoren werd in de maand Febr. '13 ingelegd f7615,45, terugbetaald f 2902,56 en 7 nieuwe boekjes uitgegeven. Luttelherpt. Woensdag arriveerde alhier een groote nieuwe stoomketel voor de zuivelfabriek „St. Isidore.". Op het terrein aangekomen zakte de wagen door het enorme gewicht zoo diep in den grond, dat ze niet verder was te krijgen. Eerst Donderdagmid dag heeft men het groote ijzeren gevaarte op zijn plaats kunnen krijgen. HieuwendU de Zaterdagavond gehouden vergadering der Chr. school ver eeniging alhier, deden de secretaris en de penningmeester rekening en verantwoor ding, waaruit bleek, dat, de school in bloei- enden welstand verkeert. Het referaat van den heer Kuipers werd met aandacht en eenig debat gevolgd. llaamsdonk. Aan de stoomzuivel fabriek is in Februari verwerkt 226473 L. melk. Sprang. Maandagavond jl. werd door de Chr. zangvereeniging „Excelsior" haar 28-jarig bestaan feestelijk herdacht. Om c.a. half zeven opende haar voorzitter, de heer P. D. Netten, deze feestvergadering. De secretaris 't woord verkrijgend, bracht een goed verzorgd jaarverslag uit, waaruit bleek dat thans het ledental dertig bedraagt. De finantiëele toestand gaf rede tot tevre denheid. Na een oogenblik gepauzeerd te hebben, werden de tafels in gereedheid gebracht en de feestvierenden op een rojale wijze ont haald. Ter afwisseling werden verschillende voordrachten ten gehoore gebracht. Hoogst voldaan verlieten allen deze jaar vergadering, zeker met het goede voornemen, om alles in het werk te Btellen wat den groei en bloei van Excelsior kan bevorderen. Heden doet zich onder de kinderen in het gezin van zekeren P. v. V. een geval van diphteritis voor. Moge deze gevreesde ziekte tot dit gezin beperkt blijven. J.l. Dinsdag had onze dorpsgenoot A. v. W. het ongeluk op de stoomschoen fabriek van de firma Timmermansvan Turnhout te Waalwijk, met zijn hand onder de stanz-machine te komen. De gevolgen waren dat een zijner vingers werd afgesne den. Dr. Van Gils verleende de eerste ge neeskundige hulp. Sedert Maandag was ge noemde op deze fabriek pas werkzaam. Veen. Aan het telefoonkantoor alhier werden over de maand Februari behandeld 35 telegrammen, waarvan 22 werden ver zonden en 13 ontvangen. Ten behoeve van de rijkspostspaarbank werden aan het hulpkantoor alhier gedaan over de maand Februari 15 inlagen tot een bedrag van f 1125.50. Artfhoeven-Cappel. Gedurende de maand Februari 1913, werd op de rijks postspaarbank ingelegd f 1994. Behandeld werden op het hulptelegraaf kantoor 55 telegrammen, waarvan 33 ver zonden en 22 ontvangen. Voorts werden 34 gesprekken gevoerd en 2 telefoon-oproep berichten verzonden. Woensdag j.l. werd door A. H. Gouda, gemeente- en onbezoldigd rijksveldwachter alhier, aangehouden zekere A. F. S„ die in het Algemeen Politieblad gesignaleerd stond. Waspik.. Dinsdag had alhier, de plechtige begrafenis plaats van den over leden pastoor dezer gemeente, de hoogeerw. heer J. Wijne. Voorafgegaan door het zangkoor, werd de overledene grafwaarts gedragen door de leden der Vincentiusvereeniging. Verschil lende autoriteiten volgden de lijkbaar. Op het kerkhof werden door het koor ver schillende toepasselijk liede.en gezongen. Bij B. en W. dezer gemeente is eene aanvrage ingekomen van de N. V. scheeps bouw werven v.h. P. en A. Ruijtenberg, tot het uitbreiden van den scheepsbouwwerf en tot het plaatsen van een petroleum- motor voor het in beweging brengen van 23 lieren. Toen de heer St. van der Waals gistermiddag naar Raamsdonk fietste, kwam een pakje tusschen het stuur en de knie, tengevolge waarvan de heer v. d. W. in den sloot tuimelde naast de Kadestraat. Naar wij vernemen is dit koude bad den heer v. d. W. niet goed bevallen. WUk. Dat de bioscope voorstellingen van den heer Groth Dinsdag en Woensdag veel bezoek hebben gehad mag zeker wel dienen het feit, dat in twee avonden onge veer 650 kaarten werden uitggegeven. Ook de kleinere hebben van de middagvoor stellingen een ruim gebruik gemaakt. En het was wel de moeite waard, vooral de film waarop het vergaan van de Titanic voorkomt, werd keurig weergegeven. De heer Groth heeft een paar goede avonden gemaakt. Zaterdagavond j.l. gaf de zangvereeni ging „Crescendo" hare aangekondigde uit voering onder leiding van hun directeur, den heer W. Knoop. Reeds voor den aan vang was zooals we dat hier gewoon zijn de zaal stampvol; nu, we mogen dan ook gerust zeggen, onze verwachtingen van deze vereeniging zijn niet teleurgesteld. Alle stukken werden keurig ten gehoore gebracht, welke getuigde van degelijke studie. Vooral ook wat betrof de tooneelstukken, ook biermede werden we aangenaam verrast, welke dan ook voortdurend met luid applaus werden begroet. In één woord „Crescendo" herft ons een recht gezelligen avond verschaft en roepen haar gaarne een „tot weerzien" toe. PREDIk HËII1I1EH, 9 Maart. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5,30 u. leesdienst. Geref. kerk (Putterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. de heer Besoski, van den Moerdijk. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. de heer Van Brummen leerend ouderling, Dordrecht. Aalstvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Paddenburg. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. leeskerk. Geref. kerk, geen opgaaf. Geref. kerk, vm. 9.30 u. ds. Van Velsen uit Zuilichem, bed. H.A. Geertruidenbergnm. 5 u. ds. Feijkes van Genderen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 1.30 u. ds. Brouwer. Zaltbommel. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. F. Gobius du Sart. H.H. Correspondenten worden beleefd verzocht de Predikbeurten vooral luist en tlidi» in te zenden. «t#**» I In de Woensdag gehouden zitting der Tweede Kamer, deelde de Voorz. mede, dat het zijn voornemen is de Kamer na Paschen weder bijeen te roepen. Hij stelde voor om Woensdag 2 April de Ziektewet te behandelen, 't geen zonder hoofdelijke stemming aange nomen werd. De Invaliditeitswet is gisterenmiddag door de Tweede Kamer aangenomen met 54 tegen 35 stemmen; zuiver rechts tegen links. De commissaris van politie der ge meente Velzen waarschuwt tegen het aangaan van handelsrelaties met perso nen, zich noemende K. Zoontjes, Ver duin, G. F. de Bakker en C. Galesloot, allen wonende te Velseroord, gemeente Velsen, die alle mogelijke handelswaren zonder betaling trachten te bekomen. Te Tiel is gevankelijk uit Culemborg binnengebracht de 38-jarige W., onder verdenking van ernstige zedenmisdrij ven tegenover zijne stierf kinderen. De 15-jarige Dirk T., van Beverwijk, is er met medeneming van ongeveer f 300, in gezelschap van den 18-jarigen Gerrit H., uit Amsterdam, vandoor ge» gaan Zij hebben hun ouders doen weten, at zij naar het buitenland zijn vertrok ken. Een veelvuldig bezoek aan de bioscoop schijnt niet vreemd aan het geval te zijn. Dinsdag is de veeboot van schipper Verkozen, varende van Leiden op den Haag, bij Stomp wijk gezonken. Van de 70 varkens zijn 19 verdronken. Het onderzoek naar de verdwijning van de auto van den heer Semmeling uit Arnhem, welke Maandagavond uit 's Heerenberg naar Arnhem was ver trokken, heeft uitgemaakt, dat ze het laatst te Wehl is gezien op weg naar Laagkeppel. Daar de auto in het laatst genoemd dorp niet is aangekomen, heeft men gedregd in de Sopperskolk, langs den weg van Wehl naar Keppel. Daarbij is de auto gevonden. Men vermoedt, dat zij door de duisternis te water is geraakt. De Sopperskolk is een zeer gevaarlijk punt, waar reeds verscheidene ongelukken hebben plaats gehad. Nader meldt men, dat de lijken van d9 drie personen die in de auto geze ten hebben, de chauffeur Burkens en de leerling-chauffeurs Schimmel en Hen- driksen, opg9vischt zijn. De chauffeur was getrouwd en vader van een kind. Ook de auto is uit het water gehaald. Dank zij het uitvoerige signalement, door den burgemeester Van Diemen aan de Amsterdamsche politie verstrekt, zijn eenige rechercheurs er in geslaagd den man te arresteeren, die eenige dagen geleden de 9-jarie Sophie R., uit Am sterdam, heeft meegetroond naar Naar- den, met haar den nacht onder de Am sterdamsche poort aldaar heeft doorge bracht en zeer waarschijnlijk oneerbare handelingen met haar gepleegd heeft. Het is een 45-jarige koopman in prent briefkaarten, die reeds meermalen we gens soortgelijke feiten met de politie in aanraking is geweest. Hij werd aan gehouden in een van de logementen van het Leger des Heils. Bij confron tatie met het meisje, herkende dit hem, doch hij bleet ontkennen. De onlangs bij het 3de regiment ves tingartillerie te Geertruidenberg inge deelde V., afkomstig uit Breda, weigert zijn uniform aan te trekken en militaire diensten te verrichten. Hij is in arrest gesteld en naar Den Bosch gezonden. Donderdag werd uit Rotterdam ge schreven Vannacht om 2 uur kwam het Belgische stoomschip Antigoon, met den loods aan boord de rivier opstoo- men, om ter hoogte van den Schiemond aan een van de boeien ligplaats te némen. Aan boei 19, tezelfder plaatse onge veer, lag het met ijzererts geladen En- gelsche stoomschip Capenore en langs zijde daarvan het rijnscbip St. Joseph, schipper H. de Bot, uit Rozendaal. Dit rijnschip moest erts in lading overnemen. De rivier opstoomende, is het stoom schip Antigoon met kracht op het rijn- schip ingeloopen. De schok was zóó hevig, dat een van de boeien, waaraan het stoomschip Capenore gemeerd lag, den grond in ging, van de andere boei is de ring gebroken. Het rijnschip St. Joseph, dat den eersten stoot ontving, werd zóó zwaar gehavend, dat het bij na onmiddellijk zonk. De opvarenden wer den door de bemanning van de sleep boot Leeuwarden gered. Van de Antigoon is de voorsteven verbogen en gehavend. Uit vrees, dat het waterdichte schot in het voorschip bezwijken zou, heeft men het stoomschip naar den Eersten Katendrechtschen dam verhaald. Te Amsterdam hebben tweemenschen den dood gevonden tengevolge van gas- verstikking. Op het bovenhuis van per ceel 7 aan de Lauriergacht woonde het echtpaar Meyers. De 67-jarige oude heer had zijn melkslijterszaak aan kant gedaan en leefde met zijn ongeveer even oude vrouw stil. Hij hield nogal van knutselen, waarbij hem afvoerbuizen en slangen, bevestigd aan gasarmen en ook aan de gaskachel, behulpzaam waren. Zoo werd het gaskacheltje gevoed door twee slan gen, die over den grond liepen. Maandagmorgen, toen de zoon van den heer M., die buiten woont, aan de woning zijner ouders kwam, kreeg hij op zijn herhaald schellen geen gehoor. Met behulp van de politie werd de deur met geweld geopend en toen vond men de beide oudjes dood, beiden door gas gestikt. De oude heer zat in een stoel aan de tafel, met een boek voor zich, zijn vrouw lag op den grond, nog met een koffiekan in de hand. 't Bleek, dat een van de twee slangen, die aan de gaskachel verbonden waren, losgeraakt was, waardoor het gas vrij de kamer was ingestroomd. Men vermoedt, dat dit geschied is op een oogenblik, dat de heer M. alleen in de kamer was, en dat hij reeds bedwelmd was, toen zijn vrouw binnenkwam, terwijl deze onmid dellijk bij het binnentreden bewusteloos zal zijn geworden. Aan eenig opzet of aan misdrijf be hoeft niet gedacht te worden. Niemand was bij de oude menschjes geweest, en de deur was behoorlijk met de knippen gesloten. Woensdagavond had de vrouw nog v: Heusden, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalburgnm. 2 u. ds. Van Stein Callenfels uit Dussen. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijkvm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïênbroekvm. 9.30 u. ds. Blankhardt. Besoijenvm. 9.30 en um. 2 u. ds. Dierkens. Brakel, nm. 2 u. ds. Ten Bokkel Huinink uit Well. Capellevm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch, vm. bevest. der nieuwe lidmaten. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. ds. A. Brummelkamp. Loonschendijk, vm. 9,30 u. leeskerk en nm. 2 u. ds. Van Leeuwen te Gravemoer. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drongelen, geen dienst. Drimmelenvm. 10 u. ds. J. B. C. Schuuring. Dussenvm. 9 u. ds. Van Stein Callenfels. Eethenvm. 9,30 u. ds. Van Asch. Gamerennm. 2 u. ds. Van Voorst Vader uit Nederhemert. Genderen, vm. 9.30 u. ds. Feijkes. Giessen. vm. 9,30 u. ds. Benders, 's Gravemoer, vm. 9.30 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds.Van der Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Klumper. Heesbeen, geen dienst. Herpt, geen dienst. Loevestein, geen dienst. Meeuwen, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Klomp. NederhemertNz. vm. 10 u. ds. Van Voorst Vader. Bed. H. Doop. Zz. geen dienst. Pouderoijen, vm. 9.30 u. ds. Knipscheer uit Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonlcsveer, nm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, nm. 2 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9,30 u. ds. H. Visch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Uitwijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. Veen, vm. 9.30 u. en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmenvm. 10 u. ds. Ossewaarde. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J.C. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm, 6 u. ds. J. W. Wijk c.a., vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2