VAN HOUTEN 'S Teerheid. **lHMtN«mk Hieuw». (leusden, 5 April. Tot examinator bij het examen ter ver krijging van een diploma van bekwaam heid in de gemeente-administratie is be noemd de heer H. J. v. Eggelen, gemeente- secr taris alhier. In het afgeloopen seizoen is in de Bergsche Maas buitengewoon veel zalm gevangen. Met de elftvisscherij is het treurig gesteld, daar nog geen enkel exemplaar bema' htigd kon worden. Van jaar tot jaar verminderd de vangst van dezen heerlijken zeevisch. Aan het postkantoor alhier, en de daaronder ressorteeren de hulppostkantoren werd gedurende de maand Maart 1913, in gelegd f 13074,69, terugbetaald f 13931,80. IJ et laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 5364 Donderdag slaagde te Breda voor de nuttige handwerken mej. M. M. Boll te Gen- deren. De geslaagde was leerlinge der R. N. L. alhier. Werkendam- De Raad dezer Gemeente vergaderde gisteravond te kwart voor zeven. De onderwerpen ter behandeling waren 1. Notulen; 2. Ingekomen stukken; 3. Voorstel van Burg. en Weth. inzake het aanschaffen van een faecaliën-tankwagen 4. Voorstel van Burg. en Weth. inzake uit breiding buizennet waterleiding; 5. Be noeming hoofd der school A6. Benoeming lid en plaatsv. lid stembureaux Gemeente raad en Prov. Staten. In de Donderdag 1.1. gehouden ver gadering der werkliedenvereeniging „Een dracht" deelde de voorz. mede, dat de uitkeeringen aan zieken over de afgeloopen 3 maanden groot waren geweest, doch dat de donatrice, mevrouw de Weduwe Sig- mondde Voogd, die zulks vernomen had, ter gemostkoming daarin f 100,had ge schonken, waarvoor hij haar dank bracht. Bij de Rijkspostspaarbank alhier werd gedurende de maand Maart ingelegd f 5323.68. Terugbetaald werd f7561.55. Het laatst uitgegeven boekje is no. 1926. Er werden 309 telegrammen behandeld en 353 gesprekke» gevoerd. Tegen 1 Mei a.s. zal de heer Verkerk deze gemeente verlaten, daar hij vanaf dien datum werkzaam zal zijn onder de directie der reg. en domeinen te Amsterdam, voor de prov. Noordholland en Utrecht. Aan het postkantoor, alhier, is terug te bekomen een groote zilveren broche, ge vonden op de openbare straat. deWe.rken. Tot kweekeling aan de Rijkskweekschool voor onderwijzers te Nijmegen, is, na afgelegd examen, toegelaten H. Duijnen, alhier. Capelle. Bij den heer W. Ver meulen alhier, is een koe gestorven aan de besmettelijke ziekte miltvuur. Moge het bij dit ééne geval beperkt blijven. De café-houder C. Boeser heeft zijn lokaal aanmerkelijk vergroot, om alzoo de gelegenheid te geven in zijn café vergade ringen enz. te honden. Vrijhoeven Cappcl In ver schillende woningen alhier is reeds de gasleiding gelegd, om wanneer de hoofd leiding door de straat klaar is, direct van het gaslicht te kunnen profiteeren. Naar we vernemen zal deze maand de aanbe steding der hoofdleiding plaats hebben. Weeil. Aan het telefoonkantoor al hier werden over de maand Maart behan deld 51 telegrammen, waarvan 28 zijn verzonden en 23 werden ontvangen. Naar wij vernemen worden er po gingen in het werk gesteld om de Hooge Maasdijk weder open te stellen voor het verkeer met auto's. Waar wij hier toch zoo geisoleerd zijn, is het te hopen dat deze pogingen mogen slagen, te meer, daar de auto geregeld meer in gebruik komt en niet alleen meer als luxe-voertuig. En wanneer slechts worde bepaald dat met geen grooter snelheid dan bijv. 15 of 20 K M. mag worden gereden, dan is zeer zeker een auto in het verkeer op een dijk niet gevaarlijker dan een gewoon rijtuig. Aan de Geldersche zijde van de Maas waar het verkeer met auto's zonder beperkende bepaling is toegestaan, en de dijk over het geheel smaller is dan hier, gebeurden er tot nu toe nooit ongelukken. Herpt- Wegens ontslagname van den heer C. Kerkhofs, als directeur van de harmonie „De Eendracht" alhier, is thans als zoodanig voorloopig benoemd de heer A. A. van Vrede te Luttelherpt. De werkzaamheden zijn thans in vollen gang. Er komen op 't oogenblik handen te kort. Er is aan geen werkvolk te komen. Duisea. Voor de 12 April e.k. te houden stemming voor een lid van den ge meenteraad zijn candidaat gesteld G. v. d. Beek, Ant. van Krimpen en D. Koekkoek. Kleemvjjk Tot lid van het college van Zetters altner, is in de vacature A. Sigmond benoemd de heer C. Slagmolen, Almkcrk. In de laatstgehouden raadsvergadering werd tot telegram bastei Ier benoemd A. Pauli en tot lantaarnopsteker C. Vago. llifshoscli Donderdagmorgen zou op de Prikwaard, nabij Nieuwendijk, pu blieke verhuring plaats hebben van 85 H.A. weiland. Tot groote teleurstelling der vee houders werd door den notaris bekend ge maakt, dat de verpachting der landerijen was uitgesteld. Er waren vele boeren uit het Land van Altena en van de Zandstreek aanwezig. Als een zeldzaamheid deelt men ons mede, dat op den polder Pauluszand, van den heer H. Boogers te Werkendam, een paard drie veulens heeft geworpen. Mteuwendök (Kil). In de Zater dagavond gehouden vergadering der Begra- fenisvereeniging alhier, is tot le voorzitter benoemd O. Walraven, 2e voorz. A. van Noorloos, le penningm. A. v. d. Steld Cz., 2e penningm. H. de Ruiter, secretaris Jac. v. d. Steld Mz., en tot commissarissen J. Monshouwer en C. Monshouwer. Hp rans. Gedurende de maand Maart werd aan het hulppostkantoor alhier op 's R. P. S. belegd f 4039,25 en terugbetaald f 1143,72. A.s. Dinsdag des avonds om half acht zal de gereformeerde jongelingsvereeniging „Timotheus" haar 14e jaarvergadering hou den. Bij deze gelegenheid zal als spreker optreden de weled. heer H. Both. Onderwerp „De beteekenis van 1813." Deze vergadering zal in het Geref. kerk gebouw gehouden worden. J.l. Zondag geraakte het kind van zekere v. d. M., achter diens woning te water. Nog bijtijds werd dit bemerkt en wist men alzoo dit kind van een anders wissen dood te redden. Mederhemert Bij de a.s. verkie zing voor leden van den gemeenteraad zijn aan de beurt van aftreding de heeren E. Smits (weth.) en A. Bakker. De prijzen der aardappelen zijn bij weinig vraag thans bijzonder laag. Woensdag werd door den commissionair, den heer W. van Genderen, een schip afge laden van 700 HL. tegen fl,40 per HL. Bij de laatst gehouden verpachting van koescharen op de Arkenswaard was veel animo en werden flinke prijzen besteed. De scharen brachten gemiddeld f60 op. Gravemoer. De voorloopig vast gestelde kiezerslijst dezer gemeente voor het dienstjaar 1913-1914 bevat 190 namen van kiezers voor de Tweede Kamer, 189 voor de Prov. Staten en 185 voor den Gemeenteraad. Door het hulptelegraafkantoor zijn in de vorige maand behandeld 69 telegram men, waarvan zijn verzonden 31 en ont vangen 38. Op de Rijkspostspaarbank werden 25 in lagen gedaan tot een bedrag van f 1535,65, terwijl 12 terugbetalingen plaats hadden tot een bedrag van f532,16. Kaatsheuvel. In de bestuursver gadering der „Hanze", deze week gehouden, is besloten om het volgend jaar bij de ge meente, de Provincie en het Rijk subsidie aan te vragen voor den Handelscursus. Op Woensdag 2 April had de heer Johannes van Dongen het voorrecht zijn 9lsten verjaardag te vieren. Hij is niet tegenstaande zijn hoogen leeftijd nog zeer kras en gezond. Andel. Eindelijk is door de melk boeren alhier besloten de prijs der zoete melk, welke aan huis verkocht wordt, van 8 op 7 cent per liter te brengen. Aangezien door de fabriek slechts 5| cent wordt betaald, is de prijs nog te hoog. Op het hulptelegraafkantoor werden gedurende de maand Maart 73 telegrammen behandeld, waarvan 37 werden verzonden en 36 ontvangen. Wijk. Aan het telefoonkantoor alhier werden gedurende de maand Maart ont vangen 51 telegrammen. De aanvraag der rijksbijdrage krach tens art. 53 der Lager Onderwijswet bedraagt voor dit jaar voor deze gemeente f1400. Op 8 April a.s. zal alhier raadsver gadering worden gehouden, voorm. 10 uur. Te behandelen onderwerpen 1. Verzoekschrift van E. G. Vorsselman, om eervol ontslag als onderwijzer met ver plichte hoofdacte aan de openbare school te Wijk met ingang van 1 Mei e.k. 2. Adres van B. v. d. Steenhoven, houdende verzoek om hem aan te wijzen tot onder wijzer met verplichte hoofdacte aan de openbare school te Wijk. 3. Rekening van 't Burgerlijk Armbestuur over 1912. 4. Het gemeente-verslag over 1912. 5. Aanvrage om buitengewone subsidie krachtens art. 53 der Lager Onderwijswet. 6. Wijziging der gemeente-begrooting, dienstjaar 1912. 7. Mededeeling kasopneming. Cjieert ruidenbertf. In de op Donderdag 3 April j.l. te Made gehouden vergadering van Stemger. Ingelanden van het waterschap „de Emiliapolder" is ter vervanging van den heer N. Meijers, over leden, gekozen tot Seoretaris-Penningmees* ter van genoemd waterschap, de heer N. G. E. Meijers, alhier. IIeeuw en Aan het telef<K>nkantoor alhier, werden gedurende de maanden Maart jl. ontvangen 32, verzonden 26 telegrammen. Drongelen Woensdagmorgen 1.1. ontving de heer P. Lagendijk 't heuglijk bericht, dat hij geslaagd was voor de Rijks kweekschool voor onderwijzers te Maastricht Hij genoot zijn opleiding van den heer M. Verzijl, hoofd der school, alhier. Drimmeleii. Aan 't hulptelegraaf kantoor alhier werden in de maand Maart behandeld 62 telegrammen, waarvan 40 ont vangen en 22 verzonden. Gedurende de maand Maart 1.1. werden aan dit hulpkantoor in de Rijkspostspaar bank ingelegd f 1339,25 en terugbetaald f 292,31. De jongejuffrouw Camille Belledame, waarvan wij hier hel bevallige gezichtje afbeelden, is een jong meisje van 13'/s jaar, wonende bij hare ouders te Parijs, 6, passage Kusner. Dit jonge meisje heeft altijd een eenigszins zwak gestel gehad, gevoelig voor zenuwachtigheid, zooals dit bijna altijd voorkomt bij per sonen wier geaardheid een weinig wan kelend is. De jongejuffrouw Belledamehad zicht baar bloedarmoede en was niet zoo sterk als zij had moeten zijn. Zonder eigen lijk ziek te zijn, had zij nooit dien in druk van welvaren die personen in volkomen goede gezondheid ondervin den. Zij beklaagde zich altijd over kleine ongemakkenschele hoofdpijnen, duize lingen, aandoeningen van koude, slaap loosheid, gebrek aan eetlust, langzame spijsverteering die wel aanduiden hoe teer haar gestel was. Die teerheid moge al in gewonen tijd geen onmiddellijk gevaar aanbieden, zij wordt verschrikkelijk in zekere kritische tijdperken, zooals bij voorbeeld in den groei en van de vorming, wanneer het organisme dringender eischen heeft. Zoo werd dan ook de jongejuffrouw Camille Belledame gedurende het tijdperk van den groei zeer op den proef gesteld. Toen schreef men haar de Pink Pillen voor, en men kan zeggen dat van af den dag waarop zij de Pink Pillen heeft genomen, een groote verandering zich bij haar voordeed. De Pink Pillen hebben bloed en krachten aan dat teere jonge meisje gegeven. Dank zij de behandeling met de Pink Pillen heeft de jongejuffrouw Belledame een uitmuntende eetlust ge kregen, zij ziet er weer goed uiten lijdt niet meer aan al die kleine ongemak ken die het leven veronaangenamen. De jongejuffrouw Belledame bezit nu eene uitmuntende gezondheid en indien men hare ouders en hare vrienden on dervraagd, kan men zich rekenschap geven dat zij allen verrast zijn over een zoo gunstige verandering die zich in. zoo weinig tijd voordeed Verkrijgbaar af 1.75 per doos, en f9per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdam; voor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, Herman J. A. Zeegers, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij ver schillende apothekers en goede drogisten. PREDIKBEURTEN, 6 April. u. leesdienet. Geref. kerk (Puiterstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. Geref. kerk A, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9.30 lezen en nm. 6 u. ds. v. d. Zande, van Andel. Chr. Geref. Kerk, geen opgaaf. Aalst, vm. 9.30 u. ds. Paddenburg, bed. H.A. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Notten uit Velp. uit Well. Doopsbed. Ger. kerk, vm. 9.30 u. leesdienst, en nm. 2 u. ds. Ruijs van Dintel- oord. Dassen, vm. 9 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm 9 en nm. 2 u. ds. Van Rennes. Keek uit Zuilichem. H. Avondm. Geertruidenberggeen opgaaf. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 1.30 u. ds. Brouwer. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2,30 u. ds.Van der Zanden. Chr. geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Klumper. Heesbeen, nm. 2 u. ds. Ruijsch van Dug- teren uit Heusden. Herptgeen opgaaf. Zaltbommel. Nz. nm. 2 u. dezelfde. Nieuwendijk, Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2.30 u. ds. Goedbloed. Pouderoijen, geen dienst. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. P. H. de Jonge. F. Gobius du Sart. OUtinenland. Naar we vernemen, bestaat bij de re geering het voornemen, de betrekking van directeur-generaal der posterijen en telegrafie op te heffen. Voor de poste rijen en voor de telegrafie zullen dan afzonderlijke directeuren aangesteld worden. Donderdagmorgen had op de binnen plaats van de Oranjekazerne te 's-Hage, de splitsing plaats van het regiment grenadiers en jagers in twee regimenten. Daartoe hadden de troepen on beider muziekkorpsen zich aldaar opgesteld. Nadat kolonel Weber den ban had laten openen en de geweren werden gepresenteerd, deelde de kolonel het besluit tot splitsing mede, wees er op, wat het oude regiment grenadiers en jagers steeds was geweest en herinnerde aan enkele episodes uit het 84-jarige bestaan, waarbij vooral werd gewezen op de heldhaftige houding der troepen in den 10-daagschen veldtocht. Ten slotte rukten beide regimenten onder hun respectieve luitenant-kolonel kommandanten, vereenigd tot de brigade van 't korps, onder bevel van kolonel Weber uit, tot het maken van de we kelijksche militaire wandeling. De hoofdcommissaris van politie in Den Haag maakt bekend, dat wederom verschillende ingezetenen van de resi dentie een aangeteekenden brief uit Hamburg hebben ontvangen van Carl König, zich noemende door den Staat geconcessioneerd hoofdcollecteur der Hamburg8che Staatsloterij, waarbij hun ongevraagd werd toegezonden behalve een circulaire, 4 original lot (^en x.g. geluksnummer) tot den prijs van 30 gul den, een ingevulden postwissels tot dit bedrag en een gefrankeerde enveloppe, om eventueel het lot terug te zenden, indien het niet wordt geaccepteerd. Te verwachten is, zooals reeds vroeger plaats had, dat zij, die verzuimden het lot terug zenden of het als scheurpapier vernietigden, binnenkort een brief van König zullen ontvangen, waarin hun wordt meegedeeld, dat zij door niet-re- tourneering van het lot gerekend wor den het te hebben geaccepteerd en zij worden aangemaand zoo spoedig moge lijk de dertig gulden te betalen anders zullen zij gerechtelijk worden vervolgd. Opdat onnadenkenden van deze truc niet de dupe zullen worden, meent de hoofdcommissaris van politie goed te doen, den ingezetenen te waarschuwen zich niet door dergelijke dreigbrieven te laten verontrusten; hij raadt aan, deze ter zijde te leggen, zonder er eenig gevolg aan te geven. Als een bijzonderheid wordt gemeld, dat den llden Maart 1891 uit een Lobith een briefkaart naar Rotterdam werd ver zonden, welke aldaar door den geadres seerde werd geweigerd. Thans, na ruim twee-en-twintig jaar, ie ze aan den afzender terugbezorgd. In het Joo3t Frans van den Linden- hofje aan de Van der Werffstraat te Leiden is Donderdagmorgen omstreeks 7 uur brand ontdekt in het perceel be woond door de 79-jarige juffrouw Kuij - venhoven, Daar de deur gesloten was en men vermoedde dat de bewoonster zich in het perceel bevond, trachtte men, na het paneel te hebben ingetrapt, de woning binnen te dringen. Dit was echter door den zwaren rook niet mogelijk. In middels was de brandweer op het terrein verschenen, die den braud tot het per ceel, dat grootendeels is afgebrand, wist te beperken. Bij het binnentreden van de woning werd achter de deur het half verkoolde lijk van juffrouw K. gevonden. Uit het onderzoek van de politie is ge bleken, dat de brand is ontstaan doordat de juffrouw goed had te drogen gehangen bij een kachel en eer petroleumtoestel. Zij is toen naar bed gegaan en heeft, toen zij ontdekte dat er brand was ont staan, getracht de woning te verlaten. Dit is haar niet gelukt. Zij is waar schijnlijk door den rook gestikt. Woensdagavond omstreeks kwart na negen is te Rotterdam de 41 jarige losse werkman N. v. G uit de Wijde Broeder- steeg, bij het Postkantoor aldaar, te water gegaan. Hij zwom eenigen tijd in de Blaak rond, waarvan een talrijk publiek getuige was, en verdween daarna in de diepte. Eenigen tijd later is zijn lijk opgehaald. Donderdag werd uit Rotterdam ge meld: Vanmiddag is op een kantoor in de Wijnstraat alhier gearresteerd de kan toorbediende C. de L. uit de Croos- wijkschestraat. Dit is de derde verdachte in den diefstal van gouden voorwerpen, ten nadeele van den grossier in goud en zilver, den beer E. Goudsmid op den Schiedamschensingel alhier ge pleegd. De diefstallen dateeren van Novem ber j.l. Het verdachte drietal, dat nu is opgesloten, heeft in verschillende pandjeshuizen voor het gestolene een bedrag van f 500 tot f 600 ontvangen, welk geld in hoofdzaak op de rolschaat- senbaan en in verschillende bioscoop theaters is verteerd. De waarde van de gestolen ringen, kettingen en armban den wordt op ruim f 1000 geschat. Een portemonnaie met gouden beslag en een gouden ring van deze diefstallen afkomstig is in het bezit van een der verdachten gevonden. De kantoorlooper G. S., in dienst van de firma A. van Hoboken Co., aan de Wijnhaven te Rotterdam, verliet Woensdag het kantoor van de Disconto- Maatschappij in de Wijnstraat alhier met een portefeuille, waarin een bedrag van f 2500 aan bankpapier en eenige effecten. In de gang van dit kantoor zag hij zich plotseling het middelpunt van een zestal als heer gekleede per sonen, van tusschen de 40 en 50 jaren, van wie er een paar tegen hem aan liepen, hetgeen hem om deed kijken. Even later op de straat komende, was hij zijn portefeuille met bankpapieren effecten kwijt. Deze is hem vermoede lijk door een van het zestal ontrold. Slechts van twee hunner kon hij een beschrijving geven aan de politie. Van een fabrikant uit Delft, die op het Beursplein te Rotterdam op de tram stapte, is een portefeuille met f 1000 gerold, welk geld hij even te voren bij de firma R. Mees <fc Zoonen had ontvangen. Later herinnerde hij zich, dat een paar onbekende heeren op het Beursplein tegen hem aan gé- loopen waren. Een zware, volgeladen wagen van het circus Paul Wilke reed Woensdagavond in de smalle Wijngaardstraat te Goes tegen het hekwerk van een huis en ver brijzelde dit. Men spande daarna de paarden achter den wagen, om het ge vaarte terug te trekken. Plotseling ruk ten de dieren, die nu zonder disselboom moesten trekken, den zwaren circuswa gen los. Het gevaarte draaide schuin de straat over en het voorstuk drong tus schen een groepje belangstellenden door in den gevel van een der omstaande hui zen. Een jong meisje werd tegen de huizenrij gedrukt, schoof toevallig juist voor een van de ruiten en werd daardoor heen in een kamer geduwd. Een van de Duitsche koetsiers geraakte zoodanig tusschen wageD en huis bekneld, dat hij, na uit zijn benarde positie verlost te zijn, neerviel en zwaar inwendig gekneusd bleek. Hoewel spoedig geroepen dokto ren zijn overbrenging naar het zieken huis noodzakelijk achtten, wilden zijn makkers hem blijkbaar niet alleen in den vreemde achterlaten en droegen hem naar het station. De werkman D. G., in de St. Maria- straat te Rotterdam woonachtig, werd Donderdag in den loop van den na middag door de politie uit de tapperij van B. B., in de Eerste Lombardstraat aldaar verwijderd, wijl hij twist zocht en spektakel maakte. Desavonds om streeks 10 uur kwam hij in die tapperij terug, zocht weer twist en mishandelde de vrouw des huizes. Op haar hulpge roep kwam haar man, die bootwerker van beroep is en reeds te bed lag, naar beneden. Uit een revolver, waarmee hij zich had gewapend, loste hij dadelijk een schot op G., wien de kogel onder het linkeroog in het hoofd drong. G. zakte ineen, verloor het bewustzijn en werd naar het ziekenhuis op den Cool- singel vervoerd, van waar hij kort daar op naar het ooglijdersgesticht in de Na- (^0NA Cacao De Jongejuffr. Belledame. Heusdenvm. 10 u. ds. Ruijsch van Dug- teren nm. geen dieDst. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5,30 Werkendamvm. 9.30 u. en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Aalburg, geen dienst. Almkerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babylonïénbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhardt. Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Brakel, nm. 2 u. ds. Ten Bokkel Huinink Capelle, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. J. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9.30 u. en nm. 2 a. ds. A. Brummelkamp. Loonschendijk, vm. 9,30 u. leeskerk en nm. 2. u. ds. Dierkens. Doeveren, vm. 9.30 u. ds. Bastiaanse. Drvmnvm. 9,30 u. ds. Van der Hoff. Dronaelennm. 1-30 u. ds. Van Ascb. Drimmelen, vm. 10 u, ds. J. B. C. bchuunng. Eethenvm. 9,30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9,30 u. lezing ennm. 2u.ds. Genderen, nm. 2 u. ds. Blankhart uit B.-brroek. Giessen. nm. 2 u. ds. Benders. Loevesteinnm. 2 u. ds. Knipscheer, van Meeuwen, vm. 10 en nm. 6 u. ds. Klomp. NederhemertZz. vm. 10 u. de heer Smalle- ganger uit Breda. Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveernm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijk, vm. 9.30 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9,30 u. ds. H. Visch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Uitwijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Niemeijer. Veen, vm. 9.30 u. dr. Tjalma. Vlijmengeen dienst. Waspik, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. J. C. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. J. W. Wijk c.avm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2