KNECHT gevraagd. een Bakkersleerling, NETTE DIENSTBODE, 6. P. DDDBIIfi, Veldgewassen. J. Th. COÜWENBERG, VAN LEEUWENTCO., CoimissioiiMirs in Effecten, Dankbetuiging. Oogarts, 's Bosch, is van 14 Juli tot 4 Augs. Notaris Kerkhoven te Werkendam, PUBLIEK VERKOOPEN: Ververstraat 25, 's Hertogenbosch. Nederlandsche Stoomlederfabriek te Rijen, voor de som van f 22,980. Met genoegen kunnen we mededee- len, dat onze dorpsgenoot, de heer H. van Son, dezer dagen slaagde voor het eind examen 5-jarige cursus H. B. S. De ge slaagde was leerling van het Cannisius College te Nijmegen. Gisterenmorgen viel vrouw V. M., op het Dijkje alhier, bij het waterscheppen in de haven. Door de buren werd zij van een wissen dood gered. Gedurende de afgeloopen week werden, naar men aan de N. R. Ct. meldt, op de Ben eden-Waal gevangen: te Gorinchem 17 zalmen, wegende van 3 tot 23 pond; te Woudrichem 108 zalmen, alsmede een partij paling en snoekte Bato's Erf 1 zalmte Hurwenen 3 zalmente Rossum 1 zalm te Tiel 3 zalmen. Aan de vischmarkt te Gorinchem be steedde men voor de zalm f0,95 tot f 1.53, te Woudrichem gold de zalm f 1,07$ tot f 1,50, paling f 0,25 tot f 0,60, snoek f0,35 tot f 0.45, alles per half K.G. Verslag van de vergadering van den Raad der gemeente Capelle, gehouden op Za terdag 19 Juli j.l. Afwezig de heer A. v. d. Hoeven. Na opening der vergadering worden de notulen der vorige gelezen en onveranderd goedgekeurd. De Voorzitter deelt mede, dat is ingekomen het proces-verbaal van kasopneming, gedaan bij den gemeente-ontvanger op 21 Juni 1.1. en waaruit blijkt, dat alle boeken behoor lijk zijn bijgehouden en het vereischte be drag in kas aanwezig was. Aangenomen voor kennisgeving. Vervolgens worden onderzocht de geloofs brieven van de herbenoemde raadsleden, de heeren M. J. Rijken en A. L. Sneep, waartoe de Voorzitter een commissie be noemt van 3 leden. Na onderzoek brengt de commissie, bij monde van het lid S. Oer- lemans, verslag uit en adviseert tot toelating, waartoe met algemeene stemmen wordt be sloten. Daarna wordt vastgesteld de staat, be doeld bij art. 8 der verordening op de in vordering van den boofdelijken omslag over 1912. Voorts worden overgelegd de gemeente rekening over 1912, de rekening over 1912 en de begrooting voor 1914 van het burger lijk armbestuur. Al deze stukken worden ter fine van on derzoek gesteld in handen eener commissie, bestaande uit de heeren A. M. Verheijden, S. Oerlemans en J. v. d. Hoeven. Alsnu zegt de Voorzitter, dat Burg. en Weth. gevolg hebben gegeven aan de uit- noodiging van den Commissaris der Konin gin om met een commissie uit de Staten te 's Bosch op 11 Juli j.l. een bijeenkomst bij te wonen inzake de electriciteitsvoor- ziening in Noord-Brabant. Als resultaat daarvan deelt hij mede, dat het plan is, dat de provincie de electrische stroom zal leveren aan de gemeenten en die weer aan particulieren, uitgezonderd aan groot industrieëlen, waarmee de pro vincie zelf contracten wenschtaf te sluiten. Er zal in deze gemeente een transformator moeten worden gebouwd, hetgeen de pro vincie zal doen, maar de platte grond moet door de gemeente worden geleverd, daarvoor zal volgens professer Van Swaaij zoo weinig grond voor noodig zijn, dat het voor geen enkele gemeente een bezwaar kan zijn. Na dat de Voorzitter nog enkele mededeelin- gen daaromtrent gedaan heeft, stelt hij namens Burg. en Weth. voor dat de Raad in beginsel besluit tot aansluiting aan de eventueel op te richten provinciale electrische centrale. Enkele leden vragen nog inlichtingen, die voor zoover mogelijk, allen beantwoord worden. Wel zullen er zeer groote kosten mede gemoeid zijn, maar het belang van de zaak brengt zooals de Voorzitter zegt ook voor deze gemeente mee, dat de Raad het voorstel aanneemt; in stemming ge bracht zijnde, wordt voornoemd voorstel met algemeene stemmen aangenomen. Ten slotte deelt de voorzitter mede, dat bij Kon. besluit van 25 Juni 1912, Stbl. no. 192, nieuwe eischen zijn gesteld betref fende den bouw en de inrichting van school lokalen. De school in de Kom voldoet in geen enkel opzicht aan die eischen. Wel is er nog getracht door het aanbrengen van enkele veranderingen zooveel mogelijk daar aan te voldoen, maar de districts-school- opziener weigert er zijn goedkeuring aan te hechten. De Voorzitter doet daarom na mens Burg. en Weth. het voorstel om in beginsel te besluiten tot het bouwen van een nieuwe school in de Kom en wel in den tuin achter de bestaande. Enkele leden vragen, wat er alzoo veranderd zou moeten worden, waarop de wethouders nader nog eens alles uiteenzetten. Na nog eenige ge- dachtenwisseling, waaruit blijkt, dat alle leden van oordeel zijn, dat het bepaald noodig is over te gaan tot het bouwen van een nieuwe school worden Burg. en Weth. gemachtigd bestek en teekening te laten gereed maken en te dier zake overleg te plegen met den district-schoolopziener. Niets meer aan de orde en niemand het woord nog verlangende sluit de Voorzitter deze openbare vergadering. Binnenland. Men meldt uit Amsterdam, dat in een bijeenkomst van de sociaal-demo cratische Kamergroep, met het bestuur van de S. D. A. P. en de redactie van Het Volk, definitief is besloten de door dr. Bos aangeboden drie portefeuilles niet te aanvaarden. Een minderheid in de vergadering, die vóór aanvaarding was, legde zich tenslotte bij de meer heid neer. Hierdoor is dus het buitengewone congres van S. D. A. P., dat tegen het einde van deze week was uitgeschreven, overbodig geworden. Uit „Het Volk" blijkt, dat de verwer ping van het voorstel is geschied met 13 tegen 8 stemmen. Uit de briefwisseling tusschen dr. Bos en den voorzitter van de Sociaal-demo cratische Kamerfractie blijkt, volgens „Het Volk", dat de weigering van de S. D. A. P. om de drie ministerporte feuilles te aanvaarden, tengevolge zal hebben, dat dr. Bos voor de hem ge geven opdracht als Kabinetsformeerder zal moeten bedanken. Men zal zich herinneren, dat de, aan dr. Bos gegeven opdracht sprak van het samenstellen van een ministerie uit de „geheele" linkerzijde. Naar we vernemen, zal H. M. de Koningin het Vredespaleis openen. Een wetsontwerp is ingediend, strek kende om in de marine-begrooting voor het loopende jaar een artikel op te nemen, waaruit kunnen worden gekweten tege moetkomingen aan mindere geëmploy eerden, werklieden en bedienden bij 's rijks werf te Amsterdam die, in ver band met de voorgenomen opheffing van die werf als inrichting van aanbouw en herstelling, eervol worden ontslagen Omtrent die opheffing schrijft de minister van marine ad interim o. a., dat de regeering deze noodig acht in 's lands belang; de particuliere scheeps- bouwipdustrie kan in voldoende mate voorzien in de behoefte aan oorlogs schepen, waarbij kan worden aange nomen, dat zij zich zal inrichten voor den bouw van schepen van grooter af meting, dan waarvan haar de bouw tot nu toe werd opgedragen. Hoezeer voors hands nog niet met zekerheid is te zeggen binnen hoeveel jaren die op heffing volbracht zal zijn, wordt mede gedeeld, dat nevens de voltooiing in het jaar 1913 van het tankschip „Ar temis", door opdracht van den bouw van twee gouvernementsschepen voor den dienst in Nederlandsch-Indië aan 's rijks werf te Amsterdam, door den voorgenomen bouw van een stoomloods- vaartuig in 1914 en door andere werk zaamheden van minderen omvang voor het loodswezen enz. nog enkele jaren op zeer beperkten voet zal kunnen worden in stand gehouden, waardoor de opheffing geleidelijk zal plaats hebben. Een commissie uit Japan heeft bij den heer J. Ruiter, te Oosterblokken, drie koeien en een lb'j-jarigen stier voor f 3200 aangekocht. Nadat de politie-bepaling van 9 uur winkelsluiting gedurende een jaar in Helmond gewerkt heeft, heeft de ge meenteraad besloten deze bebaling weer op te heffen. Een nieuwe bepaling is echter in het leven geroepen, waarbij besloten is, dat de winkels in het ver volg om 10 uur moeten sluitenvoor de Zaterdagen is hierop geen uitzonde ring gemaakt. Zondagmiddag zijn uit de haven te Delfzijl de lijken opgehaald van Johan nes Hins van Nieuw-Minster en Walter Kuil uit Dantzig, de een matroos op het Duitsche stoomschip Utgard en de ander op de Occident, ook een Duitsch schip. De twee schepen liggen in de haven van Delfzijl. Zaterdagnacht zou één van de twee overboord gevallen zijn vaneen roeiboot, waarmee een aantal personen naar boord van de genoemde schepen roeiden. De ander zou pogingen hebben gedaan om hem te redden, waarbij de roeiboot was omgeslagen. Daardoor waren ze baiden verdronken. De lijken vertoonden echter verschillende wonden en men dacht daarom aan misdaad, doch na gerechte lijk onderzoek is verlof tot begraven gegeven. Vrijdagochtend kwam voor de fabriek van gewapenden betonbouw De Kondor te Amsterdam een schuit aan, geladen met 5000 K.G. ijzer. De boot meerde aan de Weesperzijde en zou daar door een paar bazen worden gelost. Stakende monierwerkers beletten nu echter, dat werk te verrichten en de schuit bleef volgepakt liggen. Zondagochtend echter bleek de geheele inhoud in het water te zijn geworpen. Men vermoedt, dat men hier te doen heeft met sabotage. De zaak is in handen van de politie. Te Terborg, waar ter gelegenheid van de Onafhankelijkheidsfeesten een groote menigte op de been was, ontmoette zekere B. uit Ambt-Doetinchem, den voermansknecht M.uitStad-Doetinchem, met wien hij nog een oude veete te vereffenen had. Onverhoeds gaf hij hem een diepe snede in den hals en aan de borst. De toestand van den verwonde is zeer ernstig. B. is onmiddellijk in hechtenis genomen. De dader van den inbraak met brand stichting, welke in den nacht van 10 op 11 Mei 1.1. plaats heeft gehad ten huize van de familie van Glahn, Vos- siusstraat 16 te Amsterdam, is gevonden. Het is een 19-jarige schildersknecht, die inwoonde bij zijne ouders op het Schapen- burgerpad, achter het bewuste perceel. De politie verschafte zich zekerheid door middel van vingerafdrukken, die de in breker had achtergelaten op een der kozijnen van de achterdeur. De aan gehoudene heeft reeds een volledige bekentenis afgelegd. Te Zaltbommel heeft de politie pro ces verbaal opgemaakt tegen een vader, die weigerde aangifte te doen van de geboorte van zijn kind. De brievenbesteller K. te Oegstgeest, die werd verdacht zich gelden te hebben toegeëigend, welke hem door een inge zetene waren meegegeven om ze per postwissel te verzenden, heeft bekend zich aan dit feit te hebben schuldig gemaakt. Zondagnacht hebben op de kermis te Waalwijk twee beruchte sujetten uit Kaatsheuvel, die pas uit de gevangenis waren gekomen, twee metselaars uit Bezoyen ernstig met messen gestoken. Een van de metselaars had niet minder dan 9 steken gekregen. De daders zijn nog denzelfden nacht van hun bed gelicht. Zondagavond te 10 uur heeft te Herpen (N.-Br.) de 22-jarige H. v. K., die twist had met Johannes van Rooy, inplaats van dezen Van Rooy, dien hij wilde treffen, den 19-jarigen Hendrikus Bier mans levensgevaarlijk met een revolver getroffen. De dader is voortvluchtig. De gewonde is in het ziekenhuis te Grave opgenomen. Te Sittard heeft er Zondag in een bierhuis een bloedige vechtpartij plaats gehad tusschen Belgische mijnwerkers en publiek. De boel werd vernield met straatsteenen en de ruiten werdsn in geworpen. Na hevig verzet gelukte het den marechaussees met behulp van het publiek de woestelingen, die veel bloed hadden verloren, te arresteeren. Te Winschoten is de 38-jarige KI. v. d. W., timmerman, te Ommelanderwijk, als verdacht van herhaalde poging tot moord op zijn vader ter beschikking van de justitie gesteld. Na drie weken te hebben gestaakt, hervatten Maandag de 90 arbeiders, die werkzaam waren aan het in den Haar lemmerweg ouder Halfweg brengen van de derde waterleidingbuis voor Amster dam, het werk, op de oude voorwaarden, n.l. tegen een uurloon van 28 cent. De aannemer, de heer Blankevoort, neemt allen weer in dienst. In de fabriek van den heerLinscho- ten aan den Springweg te Utrecht had een der werklieden woorden met den patroon. Op een gegeven moment greep de knecht een hamer en trof daarmee de heer Linschoten, zoodat deze eenige ernstige verwondingen bekwam. Nadat van uit het militair hospitaal genees kundige hulp was verleend, is de heer L. per auto vervoerd naar de rijkskli nieken, om daar te worden verbonden. Zondagochtend is de werkplaats van M. A. van Buuren te Hoogeveen ge heel uitgebrand. Het 4-jarige zoontje van Van Buuren is in de vlammen om gekomen. De 32 jarige David van Buu ren heeft zulke ernstige brandwonden opgeloopen, dat men voor het behoud van zijn leven vreest. Ook de vader en grootvader hebben bij hun pogingen om het kind te redden erge brandwon den gekregen. Beehtzaken. Kantongerecht Waalwfjk. Uitspraken dd. 17 Juli. M. R. te Capelle, visscherij-overtr. f 3 of 2 d.; H. v. d. B., C. v. d. W., beiden te Elscout, J. H. te Vlijmen, allen overtr. alsvoor, ieder f 2 of 2 d.; H, v. d. W. te Elshout, overtr. alsvoor, f 2 of 2 weken tuchtschool; J. d. R. en P. P., beiden te Waspik, J. W. K. en P. K. te Besoijen, S. V. en F. G., beiden te Waalwijk, A. V. te Wijk, M. V. te Veen, J. S. en L. S., beiden te Raams- donk, J. F. te Capelle, allen overtr. trekhondenwet, ieder f 1 of 1 d.; A. P. J. v. d. W. te Waalwijk, overtr. als voor, 2 X f 1 of 2 X 1 d.; C. A. v. O. te alsvoor, overtr. alsvoor, 3 X f 1 of 3 X 1 d.; C. v. d. W. te Elshout en A. v. H. te Waalwijk, overtr. alsvoor, ieder f 0,50 of 1 d.; A. v. Z. te Besoijen, overtr. alsvoor, f 1 of 1 week tucht school; M. v. E. te Vlijmen, overtr. wet Amerikaausche kruisbessenmeel- dauw, f 5 of 3 d.; J. W. S. te Kaats heuvel en J. S. te Raamsdonk, beiden overtr. pol. regl., ieder f 2 of 2 d.; J. v. H. te Haarsteeg, overtr. alsvoor, f 1 of 1 d.; J. E. te Vucht, C. P. R. te Capelle, H. v. C. te Tilburg, H. W. C. te Kaatsheuvel, allen overtr. algem. veiligh.wet, ieder f 3 of 2 d.; W. Th. P. te Waalwijk, overtr. alsvoor, f5of3d; P. J. v. H. te Antwerpen, overtr. motor en rij w. regl. f 10 of 5 d.; P. J. v. d. H. te Besoijen, P. Th. A. P. te Vlijmen, Th. L P. te Haarsteeg, A. v. d. H. te Sprang, C. v. C. te Kaatsheuvel, A. K. te Capelle, allen overtr. alsvoor, ieder f 2 of 2 d.; C. A. S. te Kaatsheuvel, overtr. alsvoor, f 2 of 2 weken tucht school; J. L. en P. v. R., beiden te Kaatsheuvel, en A. D. te alsvoor; A. r. O. te Sprang, J. A. D. te Waspik, L. v. E. te Vlijmen, G. M. te Sprang en J. Z. te Loon op Zand, allen dronken schap, ieder f 2 of 2 d.; G. L. de V. te Waalwijk, dronkenschap, vonnis, waartegen verzet, 1 week hechtenis; J. L. te Kaatsheuvel, dronkenschap, f 1 of 1 d.; C. v. D. te Waspik, overtr. drankwet, f 2 of 2 d.; A. J. H. te Kaats heuvel, J. B. M. te Tilburg en H. P. d. B. te Waalwijk, allen overtr. politie- verord., ieder f 1 of 1 d.; M. H., H. C. W. en A. B., allen te Vlijmen, burengerucht, ieder f 5 of 3 d.; L. H. v. d. D. te Drunen, overtr. prov. regl. f 1 of 1 d.; J. J. v. D. en A. E. v. D., beiden te Sprang, straatschenderij, teruggave aan ouders. Burgerlijke Stand. Heusden, van 15 tot 22 Juli. Getrouwd: Johannes de Visser, 21 j. en Wilhelmina Poddewijn, 24 j.Adria nus van de Griendt, 33 j. en Maria Verhoeven, 37 j. Geboren: Christianus, z. v. H. van Balkom en M. Bruijstens. Overleden: Pieternella van de Wiel, 4 m. Loon-op-Zand (Kaatsheuvel), van 1 tot 15 Juli. Ondertrouwd: L. Sikkers, 33 j. en M. A. Muizelaar, 24 j.; J. Visser, 23 j. en F. M. v. d. Akker, 18 j. Getrouwd E. Damen, 36 j. en A. M. Damen, 24 j.H. A. Maas, 29 j. en A. C. van Hal, 30 j. J. C. Vermeer, 31 j. en P. J. Brands, 27 j. Geboren: Martinus Cornelis, z. v. J. Brakx en C. J. SmidPetronella Hen- drika, d. v. M. Pruijmboom en G. van Gulik Adriana, d. v. M. van Dongen en C. FactorCornelis Johannes, z. v. G. van Broekhoven en J.M. L. de Beer; Petronella Cornelia, d. v. A. de Jong en W. KrootJohannes Cornelis Hu- bertus, z. v. C. J. v. d. Assem en A. M. MuscusJohanna Cornelia, d. v. A, J. v. d. Boom en J. M. van Alphen Bernardus Marinus Johannes Gualber- tus, z. v. B. Vesters en M. W. van DaalenEngelbertus Petrus, z. v. A. F. v. d. Mortel en M. van Spaandonk Johannes, z. v. H. v. d. Schans en A. H. de Bruijn. Overleden: M. Brands, 72 j., wed. van J. Schoenmakers J. Kleijzen, 69 j., wed. van C. HamersM. A. J. Peters, 40 j., echtg. van H. W. V. van Wil denberg; W. Stam, 5 m. Afloop 1 uitbestedingen. 21 Juli. Prov. bestuur van Limburg, het maken van werken tot verbetering van de Maas onder Maasbree, Tegelen en Venlo. Raming f 34.400. Minste inschrijver J. A. van Hattum, Den Haag, f 31,300. Vanwege de genie is aanbesteed het ma ken van een fundeeringsput en bijkomende werkzaamheden voor het kustfort te Vlissin- gen. Raming f 142,000. Minste inschrijvers de Gebrs. Dessing, Gouda, f 186,900. Marktberichten. 14 Zalmen f 1.14fl.53 per pond. 15 Zalmen f 1,10f 1,45 per pond. Deze week aangevoerd en afgeslagen 487 Zomerzalmen f 0.90 tot f 1.90 per pond. 108 Zalmen f 1.07f 1.50 per pond. Paling f 0,24f 0,60 cent Snoek f 0,35f 0,45 cent Waterhoogte Heusden. Hoog Water. Laag Water. 18 Juli 1.16 M. 0.53 M. -f N.A.P. 19 1.22 0.62 20 1-35 n 0.77 21 1.44 0.75 Waterhoogte Maastricht (brug). 21 Juli 0 44 M. beneden 0. 22 0.31 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 21 Juli 2.69 M. boven 0. 22 2.77 Ad verten tién. Ondergetoekende betuigt door deze zijn welgemeenden dank aan de Eerste Onderlinge Aannemers-Ver zekeringsmaatschappij voor de roijale en vlugge uitbetaling, betreffende het mij overkomen ongeval. Tevens mijnen dank aan den Agent J. BOEREN voor zijne be reidwilligheid. Zij die nog niet bij deze Mij. zijn ver zekerd, raad ik in hun eigen belang aan hier niet langer mede te wachten. L. BOELEN, Mr. Smid. Heusden, Juli 1913. Vereischte met paard omgaan. CHR. MERKX, Heusden. Gevraagd, wegens het in diensttreden der vorige, tegen 1 Sept., bij G. VOS, te Genderen. Gevraagd tegen Augustus of later, in een klein gezin eene eenvoudige die kan koken en zelfstandig kan werken. Wasch buitenshuis. Zonder goede getuigen onnoodig zich aan te melden. Brieven no. 4086, Boekhandel, ADR. HEI- NEN, Kerkstraat, Den Bosch. zal op Honderdag 31 Juli 1913, nam. 3 uur precies, in Café Weduwe D. L. VAN DER WIEL, a/d. Sasdijk, aldaar, 93.40.13 Hectaren Haver, 4S.05.09 Tarwe, 35.93.55 Itoonen, 4.09 Rogge en 1.50— Via*, BIJ Heusden, is geen concurrentie mogelijk (naar prijzen en kwaliteiten) van Landbouwgereedschappen, Huishoudelijke Artikelen, Vlecht- of Draadwerk, Spaden of Schoppen, Zeisen of Zichten, Messen of Scharen, in één woord alles wat boer of burger ge bruikt koopt men het best en goed koopst aau bovengenoemd adres. Minzaam aanbevelend. P.S. Iedere plaats in den omtrek wordt om de maand met paard en wagen bezocht met alle artikelen. Gevraagd: f500 4 pCt. 's Bosch96 pCt. f1000 3$ pCt. N.-Brab. Mij. voor Gemeente Crediet90 f1500 aand. Mij. tot Exploit, v. Bouwterrein 's Bosch 45 2 pCt. obl. Waterschap Groot Mijdrecht offerte. 3$ pCt. obl. Bommelerwaard boven den Meidijkofferte. Aandeelen Katholieke Illustratie offerte Aangeboden f 2000 aand. Alg. Verzekering Mij. „Adjuto" 40 10 it f500 aand. Mij. tot Exploit. v. Bouwterrein 's Bosch 60 f5500 4 pCt. Prov. Drenthe 1908 97f- 5 it f500 4 pCt. gem. Katwijk 97f f7000 4 pCt. gem. Vlaardingen 1912 96$ f2000 3$ pCt. gom. Zaandam 1891 92 f 500 3 pCt. gem. 's Bosch 1896 84 f2000 3$ pCt. gem. Den Haag 93 f 2000 3 pCt. gem. Dordrecht82$ f17.000 4$ pCt. gem. Amersfoort §102 f1000 3$ pCt. gem. Hengelo 88 f72.000 4 pCt. gem. Rotterdam 96 f 1000 4 pCt. gem. Delft 102$ f1000 4 pCt. gem. Zwolle 96$ Vragen en aanbiedingen worden KWSTKL0OS plaatst, slechts bij uitvoering wordt provisie in rekening gebracht. Coupons te Amsterdam, betaalbaar. GORIN CHEM, 21 Juli. Op de veemarkt waren aan gevoerd 143 runderen10 nuchtere halveren30 vette varkens 763 biggen, 0 schapen en 00 lammeren. De prijzen waren als volgt: zware kalf koeien f 280 320, kalfvaarzen f 180 a 240 guiste vaarzen 000 a 000 melkkoeien 220 a 260 twee-en-een-halfjarige ossen f a anderhalf-jarige f a pinken fa graskalveren f 50 a 60, nuchtere f 18 a 23. schapen f a lammeren 0 a 00 biggen f - a - per stuk. Vette varkens 27 a 28 cent per half kilo. Op de graanmarkt besteedde men voorristarwe f 9 75 a 10,25, roode dito 9.40 a 9 75, witte dito f 9 60 a 1025 int. rogge 6.10 a 6 50 buitenl. dito 6 60 a 7.10, gerst f 5.40 a 6.60 haver f 4.25 a 5.25, duivenboonen f -. a -. blauwe erwt-n f a mass, 150 pond, f 5.35 a 5 80 alles per heet. Boter 75 a 80 ct. per half kilo Bieren f 1,10 a 1.15 per 26. Kippen f 0.00 a O.OO per stuk. ff ERKEND AM. De zetting der boter is deze week op de markt 70 ets., in de winkels dus 75 ets. pet half kilo. Eieren f 1.10 de 26 stuks. SLEEUWIJK. De zetting der boter bedraagt 78 et per half kilo en die der eieren f 1.20 de 26 stuks. BESOOIJEN22 Juli. De prijs der Boter was heden f 1.27 1 32 per Kilo. Aangevoerd 150 K.G. Eieren 4l/2 a 5 et. per stuk. OOSTERHOUT, 21 Juli. Boter J 1,28 a 1,30 per Kg. Eieren f 0.20 en 0,21 de 4 stuks Vischmarkt Gorinchem. Vischmarkt Eardimreld. kralingsche Vischmarkt. Woudrichemsehe Vischmarkt. 9 9 9 HMiiiiMiiwirarn.il MIMI II TiMMiirrim-i ■n.siwiriii-if^awa»^ .'TN de volgende uitmuntend te relde staande gewassen: onder Dusscn, Werkendam, Made en Drimmelen, Almkcrk, DeWerken, Woudrichem en Veen. Alles in perceelen en breeder omschreven bij alom verspreide biljetten en bij gedrukte notitiën, welke gratis ten kantore van den Notaris verkrijgbaar zijn.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 3