DeVf^ouw in I9I3 Van Houten s Tevreden over zijn maag. DRINKT ALLEEN Een schoone genezing door de Pink Pillen. Plaatselijk lieuws. Heusden, 4 Oct. Woensdag j.i., herdacht de heer M. de Koning, brieveobesteller alhier, de dag dat hij 30 jaar geleden bij de posterijen werd aangesteld. Voor de hengelaars is thans de gulden tijd aangebroken. 'sMorgens vóór dag en dauw trekken zij reeds naar de bekende visch- plaatsen bij de beide bruggen. Winden van 2 en 3 pond zijn geen zeldzaamheid. Zekere E. een amateurvisscher, viDg op één dag voor ruim f 3 visch. „De a.s. feesten", dat is schering en inslag bij het discours van jong en oud. Alles is met lust bezield om aan het feest zooveel mogelijk luister bij te zetten. Honderd jaar geleden had Heusden nog fransche bezetting en hij die het toen durfde wagen Oranje te toonen, zou de gevolgen moeten afwachten en die zouden niet ge ring zijn geweest. Voor 50 jaar heeft Heusden ook feest gevierd. Toen waren de hoofdstraten met dennenboomen afgezet, waartusschen guir landes, waarbij het Oranje rijkelijk was aangebracht. We zien nog Baron van Nagell van Ne- derhemert in een jachtwagen de stad in komen, gezeten achter twee Oranjeboomen die vol vruchten stonden en die ertrotsch op was, dat dezelfde Oranje cocarde zijn hoed versierde, die hij vóór 50 jaar op zijn steek had gehad. Wat was het toen eene opgewek'te vroo- lijkheid, waar oud en jong aan mede deed. Laat ons hopen, dat het eeuwfeest, zoo mogelijk nog meer geanimeerd zai zijn.'t Is zoo gezond op zijn tijd eens recht vroolijk te zijnl Dan is er geen tijd voor haarklo verijen, nog veel minder voor narrige ge zichten. Voor ieder is er dan plaats, be halve voor de „Nurksen". Waaruit bestaat nu het feest of de feesten Dat kunnen we tot onzen spijt nog niet in zijn geheel mededeelen. Een volledig programma moet nog vastgesteld worden. Wat we zooal vernamen is, dat het de be doeling is van des middags 15 tot midder nacht 16 October feest te vieren (dus Woens dag en Donderdag.) Dat wil zeggen, met uitzondering van de uren, dat we rusten van den arbeid. Het feest zal Kerkelijk begonnen worden, indien de respectievelijke kerkelijke voor gangers daarmede instemmen. De hoofdschotel zal zijn de optocht, waar voor velen zich al hebben opgegeven en waaraan belangrijke prijzen zijn verbonden. Eveneens is dat het geval met den costuum- wedstrijd voor kinderen. Verder volksspelen, waarvoor alreeds zeer veel animo blijkt. De schoone Vischbank, in byzantischen stijl opgetrokken, een gebouw met een his torische beteekenis, zal sierlijk verlicht worden. Indien mogelijk, zal een wafelkraam en een caroussel het geheel opluisteren. Voor huisversiering hebben tal van per sonen grootsche plannen. De commissie looft daarvoor verschillende prijzen uit. De twee muziekgezelschappen uit Heus den zullen dapper medewerken en een ge zelschap van buiten zal hen nog komen versterken. Een prachtig vuurwerk zal het besluit zijn. In een volgend nummer hopen we nadere mededeelingen te doen. Nog verjemen we, en ook dat moeten we mededeelen, dat in de optocht herauten, zegewagens, gecostumeerde ruiters en amo- zones zullen opgemerkt worden. Die zich nog niet opgaf, stelle het niet uit en deele aan de commissie (in diep geheim) mede wat hij of zij zullen voor stellen. Het Bestuur, dat de leiding heeft, moet dat nu reeds weten. Gedurende de maand Sept. 1913, werd in de rijkspostspaarbank ingelegd f14041.88. Terugbetaald f 9953,69. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 5451. Werkendam- De unie-collecte heeft alhier f 220,opgebracht. BesoUen. Maandagavond zal de heer J. A. Hoekendijk van Heemstede, in de Ned. Herv. kerk een bespreking houden over: De verpleging der toevallijders. Woensdag had het zoontje van J. van Loon, het ongeluk tusschen een ma chine te geraken bij den bakker T. Rox alhier, waardoor een zijner vingers werd afgesneden. Beneden-Langstraat. De fruit handel wordt levendiger en de opbrengst van appels kan in deze streek nog tamelijk heeten, maar van peren gering. Men besteedt voor zure bellefleurs f 4.50 f 5.00, goud- reinetten f 5.25 f 5.75, sterappels f 5.50 f 6.zoete appels f 3.50 f 4.25 en hand peren f 6.f 9.per H.L. W«k. De commissie tot het vieren van het onafhankelijkheidsfeest heeft be sloten, dat het feest op 8 en 9 October zal plaats vinden. (In ons vorig nummer werd abusievelijk een en ander onder Aalburg vermeld.) Met den aardappeloogst is men hier in vollen gang. Over het algemeen zijn ze dit jaar klein van stuk, doch van beste kwaliteit. Een nieuw soort met name „roode star" wordt langzamerhand ingevoerd, ze zullen zeker goeden opgang maken, daar ze groot van stuk en goed van kwaliteit zijn. ftaamsdonksveer. Aan het postkantoor en de daaronder ressorteeren de hulppostkantoren werd gedurende de maand Mei in de rijkspostspaarbank ingelegd 1 7306,94$ en terugbetaald f 10481,74. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 5227. Haauisdonk. Aan de stoomzui- velfabriek is in Sept. verwerkt 175402$ L. melk. De heer C. Willemse alhier, is met ingang 1 Oct. benoemd tot tijdelijk onder- derwijzer aan de 0. 1. s. te R.'veer. Driiiuiielen. Gedurende de maand September werden aan het postkantoor alhier behandeld 49 telegrammen waarvan 22 verzonden en 27 ontvangen. In de rijkspostspaarbank werd ingelegd f 671.50 en terugbetaald f 1259. Mederhemcrt- In de op 2 Oct. j.l. gehouden vergadering van den gemeen teraad werd besloten als premie in het pen sioenfonds voor de gemeente-ambtenaren slechts zooveel bij te dragen als door de wet bepaald wordt. Een voorstel tot betaling der geheele premie vond ernstige bestrijding. Hoewel er weinig in den hooihandel omgaat, werd deze week nog een partij door de heeren Gebrs. Oerlemans opgekocht, tegen den prijs van f 12,50 f 13,per duizend. Capelle. Op enkele plaatsen in deze gemeente zijn appeldieven weder aan den gang geweest} bij een paar personen heb ben ze een flinke hoeveelheid gestolen. Het ware te wenschen dat ze hun verdiende straf niet ontgingen. Naar we vernemen zal ds. J. Ruijs, tegen Februari a.s., wanneer zijn eerw. den leeftijd van 80 jaren heeft bereikt, emiritaat aanvragen. Meeuwen. Aan het telefoonkan toor alhier, werden gedurende de maand September j.l. ontvangen 30, verzonden 18 telegrammen. Herpt. De uitslag van de door de handboogschutterij „Ons Genoegen" alhier, gehouden onderlingen wedstrijd, was als volgt: Personeele wedstrijd, 1ste prijs G. Piron, 2e A. Smits, 3de P. Fitters, 4de M. Fitters, 5de J. Verhoeven. Kampioensprijs, M. Fitters Az. Op het gelukspapier, 1ste prijs M. Fitters, 2de J. Couwenberg, 3de J. Fitters Az., 4de A. v. d. Griendt, 5de G. Piron, 6de Ant. Fitters, 7de Joh. Fit ters, 8ste Ant. Couwenberg en 9de prijs Adr. Couwenberg. Na afloop van den wed strijd werden de prijzen door den presi dent, den heer A. Verhoeven, aan de over winnaars overhandigd en wekte deze de leden op steeds trouwe en eensgezinde leden te blijven, opdat „Ons Genoegen" tot in lengte van dagen moge groeien en bloeien. Voor de betrekking van onderwijzer aan de openbare school alhier, staat als no. 1 op' de voordracht de heer H. Fooij te Baardwijk. Door de benoeming van een tweede leerkracht zal een einde worden gemaakt aan een toestand op onderwijsge bied, die niemand zal terug wenschen. De raad bewijst hiermede aan de jeugd een weldaad, waarvoor alle ouders van school gaande kinderen hem dankbaar zullen zijn. §prang. Omtrent de oprichting van een anti-rev. propaganda-club kunnen wij berichten dat het voorloopig bestuur besloten heeft Woensdagavond 8 October een open bare vergadering te houden om alzoo zoo mogelijk tot definitieve oprichting over te gaan. Gedurende de vorige maand werd aan het hulp-postkantoor op de Rijkspost spaarbank belegd f 1700.69$ en terug betaald f 3032,27. Dinsdagavond 1.1. werd het 9-jarig zoontje van R. Timmermans door een fietser tegen den grond gesmakt. In bewusteloozen toestand werd hij opgenomen. De ijlings ontboden geneesheer dr. J. v. d. M. constateerde dat het sleutelbeen was gebroken. Nieuwendtfk. Maandag 29 Sept, had de landbouwer L. B. alhier, het onge luk, dat bij het eggen waarvoor hij 2 paarden gebruikte, een der paarden schichtig werd met het gevolg dat het andere paard zijn achterbeen brak en afgemaakt moest worden. Citt meren. Tot weger aan de weeg brug is door de geërfden gekozen A. van Trigt. Uitgebracht werden op A. v. Trigt 23, A. v. d. Werken Pz. 18 stemmen en bij herstemming A. v. Trigt 28 en A. v. d. Werken Pz. 24 stemmen, nog enkele stem men werden op verschillende personen uit gebracht. Kaatsheuvel. Aangezien alle gel den, dienstig voor de viering van het On afhankelijkheidsfeest in de chr. school aan den Loonschendijk, nog niet zijn ingekomen, zal het |een week later gevierd worden. De collecte te Loonschendijk heeft f 13 opge- gebracht. Men denkt in 't geheel pl. m. f 40 bq elkaar te krijgen. Dezer dagen zijn aardappelen gestolen bij W. v. L., landbouwer alhier. De boer meent den dief te kennen. De zaak is in handen der politie. Een aantal beschonken personen heb ben het dezer dagen de menschen zoo lastig gemaakt, dat de politie tusschenbeide moest komen. De belhamels waren zoo woedend, dat zij met groote messen deze te lijf wilden gaan, waarop deze genoodzaakt was van blanke sabel en revolver gebruik te maken en daar hadden ze respect voor. Verschei dene personen zijn gearresteerd. De gasleiding wordt op den Loon schendijk doorgetrokken tot aan de openbare school. De twee daar staande scholen zullen aansluiten. Er wordt ook een gaslantaarn geplaatst voor de pastorie der Herv. kerk, hetgeen een groote verbetering voor het verkeer zal zijn. ÉL nGEZO^DEll. Beleefd vraagt ondergeteekende 'n plaatsje in Uw veelgelezen blad, waarvoor bij voor baat vriendelqk dank. Tot zijne verwondering en spijt staat daar in uw blad, dd. 27 dezer, een bericht uit Werkendam, over de schittering door afwe zigheid van 't Land van Heusden en Altena, op de Fruitteelt- en Tuinbouwtentoonstel ling te Breda. Niet gewoon in couranten te schrijven, acht ondergeteekende zich evenwel ver plicht, ter wille van de waarheid en voor de eer van 't Land v. H. en A., 't volgende U mede te deelen. De afdeeling ,,'t Land van Heusden en Altena" der Ned. Pom. Ver. heeft voor 't eerst ingezonden op de Bredasche tentoon stelling in de categorie „fruitteelt"; hoe en met welk succes zij dat heeft gedaan, wil het Bestuur der afdeeling liefst overlaten aan het oordeel van den onbevooroordeelden lezer. Onze afdeeling had de eer op deze ten toonstelling te behalenzes eerste, drie tweede en een derden prijs. Het geheel was eene prachtige etalage en gaf te zien wat Heusden en Altena op het gebied van fruitteelt kan prestoeren. Een woord van lof mag hier niet worden onthouden aan den heer Van Roosmalen, beambte der Ned. Pom. Vereeniging, die zeer bereidwillig en met tact alles ten uitvoer heeft gebracht. Bij de opening der tentoonstelling was ons geheele Bestuur tegenwoordig op één lid na, dat door belangrijke bezigheden daartoe was verhinderd. In zijne openingsrede roemde de Min. van Landbouw, de heer Treub, deze tentoonstel ling en noemde haar welgeslaagd, waarom Z. Exc. dan ook, uit naam der Regeering, zijn steun en zooveel mogelijk medewerking zou verleenen, ter bevordering van fruitteelt en tuinbouw, waarvan zeer zeker, al is 't slechts voor een heel klein gedeelte, iets toekomt aan de afd. H. en A. der V. P. N. Het Bestuur der Baroniesche tentoonstel ling en de verschillende Comité's hebben daar op uitstekende wijze onze belangen behartigd, waarom ons Bestuur het dan ook tot zijn duren plicht rekende, in 't openbaar, bij monde van zijnen Voorzitter, daarvoor zijn welgemeenden dank te betuigen. Daags daarna ontvingen wij de vriendelijke uit- noodiging, op een speciaal daarvoor aan gegeven dag, deze nieuwe kennismaking meer in den breede voort te zetten. Twee wintercursussen in fruitteelt en tuinbouw, zoowel theoretische als practische, zijn reeds in Meeuwen gegeven, terwijl het Bestuur onzer afdeeling reeds besloten heeft, a.s. winter weder een dergelijken cursus te zullen houden, onder toezicht en medewer king der Ned. Pom. Vereeniging. Oud-cursisten en leden onzer afdeeling hebben, onder de goede leiding van den heer Van Roosmalen, eene excursie gemaakt dd. 25 dezer, naar de Bredasche tentoon stelling. Zie hier, Mijnheer de Redacteurde ware toedracht, inzake de Bredasche Tentoon stelling. Nogmaals onzen welgemeenden dank. Hoogachtend, Openbare vergadering van den Raad van Meeuwen, gehouden 30 Sept. 1913. Aanwezig 5 leden. Voorzitter de heer J. Oerlemans. Secretaris de heer Sprang. De Voorzitter opent de vergadering, waar na de notulen der vorige vergadering wor den gelezen en onveranderd vastgesteld. Hierna wordt mededeeling gedaan van de gehouden opneming van boeken en kas van den gemeente-ontvanger, waarbij alles in orde is bevonden. Nadat de commissie belast met het na zien der rekening over het dienstjaar 1912, heeft gerapporteerd dat geene op- of aan merkingen daaromtrent te vermelden val len, wordt deze rekening voorloopig vast gesteld in ontvangst f 8324,75, in uitgaaf f 7710,30$, alzoo met een goed slot van f 614 44$. De heer Van Buuren, Wethouder, hield zich buiten stemming. Hierop worden zonder eenige discussie een tweetal verordeningen vastgesteld, be treffende de afkondiging van verordeningen tegen wier overtreding straf is bedreigt, alsmede op het aanplakken van bekend makingen. Dit onderwerp afgehandeld zijnde, wordt door B. en W. ter tafel gebracht een ont- werp-politieverordening, ter vervanging van 'de bestaande. De eindstemming over deze verordening wordt evenwel aangehouden tot de volgende vergadering. Niets meer te behandelen zijnde, wordt de vergadering gesloten. Als alle zieken die de kuur met de Pink Pillen hebben gedaan, deelt de heer E. Fournier, kleermaker teCairanne (Vaucluse-Frankrijk), ons zijn volkomen tevredenheid mee: „Ik heb langen tijd aan een maag ziekte geleden, schrijft hij, en ik was tot een uitersten staat van verzwak king vervallen. Ik had verschillende geneeswijzen zon der goeden uitslag beproefd en ik was troosteloos, daar i k dacht niet meer te kunnen genezen en het leven was voor mij zonder vreugde. Men heeft mij toen ge raden uwe Pink Pillen te nemen. Ik heb er een doosje van gebruikt en ik hel) mij seffens zooveel verlicht ge voeld, ik heb zulk eene gewaarwording van welzijn ondervonden dat ik met die zoo gunstige behandeling ben voortge gaan. Zoo heb ik mij van mijne maag ziekte verlost en uwe goede pillen hebben bovendien mijne door die lange ziekte ontredderde gezondheid hersteld." Dit voorbeeld moest de arme zieken tot nadenken brengen, die een zwakke en bedorven maag hebben, die zich met moeite voeden en die, in de noodzake lijkheid zich te voeden, zich van zelf bevinden in de noodzakelijkheid te lijden. Ziet eens met welke zekerheid en welke snelheid de Pink Pillen den heer Fournier genezen hebben. En ge looft nu niet dat 't hier een buitengewoon geval betreft; alle maagzieken die den goeden inval hebben gehad de kuur met Pink Pillen te doen, hebben gelijk soortige uitslagen verkregen. Het is overigens gemakkelijk u zelf'n meening te vormen. Koop van daag nog 'n doosje Pink Pillen, de prijs er van is matig en het is geen groote uitgave. Neem de Pink Pillen gedurende eenige dagen in. Wij zijn zeker dat gij meer eetlust zult hebben, dat uwe spijsvertering zonder pijnen zal plaats hebben en dat gij zelf zult vragen met die weldadige behan deling voort te gaan. Verkrijgbaar f 1.75 per doos, en f9 per 6 doozen, bij het Generaal Depot der Pink Pillen, Eeghenlaan 22, Amsterdam; voor Htusden en Omstreken bij M. Malingré, Drogist te Heusden, de firma V. d. Dries, Apotheker, Vischstraat te 's Hertogenbosch, firma P. J. van Gils, Apotheek te Waalwijk, en verder bij verschillende apothekers en goede drogisten. Binnenland. Het gezin De Klerk, Commelinstraat 106 te Amsterdam, vermistte volgens het N. v. d. D., sinds j.l. Maandag een 6-jarig zoontje. 's Morgens even vóór 9 uur is het jongentje met zijn 7-jarig broertje de deur uitgegaan op weg naar school, maar het tweetal schijnt het weer te aanlokkelijk gevonden te hebben om zich tusschen de schoolmuren te laten opsluiten en is door de stad gaan dwalen. 's Avonds kwam de oudste jongen alleen thuis. Door de angstige ouders ondervraagd, vertelde hij met zijn broertje stekeltjes te hebben gehengeld. Ook waren ze 's middags bij hun grootmoeder in de Tuinstraat geweest, aan den anderen kant van de stad. Wat daarna precies is gebeurd, valt niet mei zekerheid uit 't verhaal van den jongen op te maken. Hij zeide op de De Ruyterkade bij 't pontveer te zijn beland. Dan vertelde hij van een man, die het broertje peren zou hebben gegeven en daarna meege nomen naar den overkant van het IJ. Tegen hem, den oudste, zou de man gezegd hebben maar even te wachten, dan mocht hij ook mee over 't water. De man was daarop met het broertje op de pont gegaan, de andere jongen had gewacht een heele poos, en toen de man niet terug kwam, was hij naar huis geloopen. Hoe de ouders ook vroegen, wat de politie later ook probeerde, de jongen bleef bij zijn onwaarschijnlijk verhaal. In hoeverre men het gelooven moet, is moeilijk te zeggen. De politie was echter de meening toegedaan, dat het vermiste jongentje wel bij het stekeltjes-hengelen in het water gevallen en onopgemerkt verdron ken zou zijn en dat de oudste jongen alle andere bijzonderheden uit angst verzonnen had. Donderdagmorgen is evenwel op den Middenweg het lijkje van den vermis ten knaap gevonden. Te oordeelen naar den toestand van het lijkje is hier ver moedelijk misdrijf in het spel. Men staat hier voor een geval van een sexueelen moord. Een vrouw die op het land werkte van den Buiksloterhampolder, op ongeveer 7s uur afstand gaans van het Tolhuis, vond het lijkje liggen in een drogen greppel. Zij waarschuwde Van den dader is nog geen spoor ont dekt. Het kind is vermoedelijk gewurgd. De politie is bezig met den politiehond naar den dader te speuren. De das van het kind was strak om den hals aan gehaald en het vel toonde hier eenige beschadiging. Het lijkje is ter schou wing naar het Wilhelminagasthuis over gebracht. Nadat op het terrein van de misdaad aan den politiehond „lucht" gegeven was, doordat men bij het lijkje had gebracht, ging het dier dadelijk snuf felend langs de greppel tot de plek, waar deze tegen den Middenweg eindigt. Hier bleef de hond een tijdje staan, blijkbaar niet wetende, of hij rechts, den kant naar de stad, of links, dien naar Buiksloot, zou opgaan en ook daar na was uit zijn bewegingen niet op te maken, in welke richting het spoor verder leidde. Het eenige voorwerp, dat door den dader zelf was achtergelaten, is een af gebrande lucifer. Van meer beteekenis zijn misschien de afdrukken van mansvoetstappen, na goed zoeken in den bodem van de grep pel ontdekt. Opdat deze niet verloren zouden gaan werden zij bedekt met een stuk plaatijzer. Toen deurwaarder Schmidt te Amster dam Dinsdagmorgen beslag wilde leggen op een motorboot in den Binnen-Amstel aldaar, stuitte hij bij den schipper op heftigen tegenstand. De schipper dreig de den deurwaarder met een revolver, en keerde, toen de deurwaarder en diens bediende desondanks het schip wilden betreden, plotseling de plank om. De heer S. sprong nog bijtijds op den wal, maar zijn bediende geraakte te water. Het personeel van de politieboot arres teerde des avonds den schipper te Ouder kerk aan den Amstel, welke aanhouding met verzet gepaard ging. Het goldt hier een revindicatoir be slag, zoodat de schipper om het voor loopig beslag te voorkomen niet anders had behoeven te doen dan den deur waarder te zeggen, dat hij geen beslag toeliet. Daar in een zoodanig geval de deurwaarder een nieuw bevelschrift van den president der rechtbank behoeft om het beslag te doen leggen en deze al vorens dit te doen de verdere partijen pleegt te hooren, bood de heer Schmitt den schipper aan, hem per rij tuig naar het paleis van justitie te vergezellen, doch in antwoord hierop trok de man zijn revolver. Op het bureau van politie gekomen bleek het vuurwapen met losse patronen geladen te zijn. Later is de schipper weder op vrije voeten gesteld. Bij 'de politie te Venlo is, naar de N. Venl. Ct. meldt, aangifte gedaan, dat de 19-jarige, onder voogdij staande, dienstbode G. J. aldaar naar Duitsch- land werd ontvoerd. Als verdacht van deze ontvoering is aangehouden zekere L. H. P., oud 21 jaar, te Venlo. Een 25-jarige dienstbode te Gulpen heeft, naar aan de L. K. wordt gemeld, bekend, een kind, waarvan zij bevallen was, in een tuin te hebben begraven. Marr daar zij bang was, dat men het daar zou vinden, had zij het weer op gegraven en een doek gewikkeld, aan hare moeder gegeven, die het in de Geul zou hebben geworpen. De moeder heeft aan een brigadier de plaats aangewezen, waar zij het lijkje geworpen had, en daar dichtbij, ouder de gemeente Wittem, is het opgevischt. Uit Amsterdam wordt aan de Alkm. Ot. gemeld, dat men dezer dagen tot de ontdekking is gekomen, dat een groot aantal leden van het personeel eener groote manufacturenzaak in de Kal verstraat ten nadeele zijner firma successievelijk verschillende goederen heeft ontvreemd. De waarde dezer goederen zou in de duizenden guldens loopen. De betrokken leden van het personeel zijn ontslagen. PRGDIKBËVKÏEll, 5 Oct. ds. De Jonge uit Sleeuwijk. Geref. kerk, (Put terstraat) nm. 5.30 u. ds. Laatsman. nm. 2 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. de heer Verhaar van Rot terdam. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. lezing. Geref. kerk, vm. 9.30 u. leeskerken nm. 2 u. leeskerk. Drongelen, 30 Sept. 1913. Mijnheer de Redacteur! Nsmeris H Bestuur der afd. Land van Reusden en Altena11, der Ned. Pom.. Vereeniging, D. VAN CAMPEN, Voorzitter. D. BRANDERHORST, Secretaris. onmiddellijk de politie. Heusden, vm. 10 u. zie Herpt, nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 6 u. Werkendam, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vm. 9.30 en Aalst, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Van Padden- burgh. Aalburgvm. 9.30 ds. Blankhart uit B.broek. Almkerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Montijn. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloniénbroek, nm. 2 u. ds. Blankhart. 6 Oct. nm. u? de heer Hoekendijk uit Heemstede. Besoijen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Dierkens. Brakel, geen opgaaf. Heer Fournier.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1913 | | pagina 2