herberg de buffetjuffrouw doodgeschoten en een helpster verwond had. Starchfield werd bij die gelegenheid door een re volverschot gewond. Het vermoorde jongetje werd Don derdagmiddag omtrent 1 uur op een boodschap vlak bij zijn huis, in den Hampstead-road, uitgestuurd, en kwam niet terug. Het lijkje werd dienzelfden middag gevonden in een coupé van den trein, die om 4.13 van Chalk Farm naar Broad-street vertrekt en om 4.33 te Shoreditch aankomt. Een jonge man die te Mildmay Park, het tweede station na Chalk Farm, in den coupé kwam, zag het lijkje onder de bank maar eerst een paar stations verder, te Shoreditch, werd op zijn aangifte 't lijkje verwijderd. Het was nog niet stijf Een koord was het heel stijf om den nek gebonden. Al vroeger is 't jongentje eens vermist. „Een groote jongen" had hem toen naar een bioskoop meegenomen. Omtrent het hooge water in België werd Zaterdag uit Verviers gemeld: De tien centimeters dikke sneeuwlaag, die de hoogten der Hoëgne bedekte, is gesmolten en stroomen water storten zich in de Vesdre, de Hoëgne en de Gileppe. Te Dolhain en Ensival staan straten ouder water. De schade in de stad is overgroot. Binnen de stad Verviers werden de riooldeksels door het opborrelende water opgelicht. Men vreest grondverzakkingen. Op vele plaatsen zijn de buurtspoorwegen overstroomd en onbruikbaar. l)e werk lieden, die te Chaudfontaine van de treinen stapten, moesten tot de knieën door het water waden. Een watervergaarbak van de mijn Fond Piquette is gebarsten en 't stroo- meude water verwoest alles op zijnen doortocht. Te Henne zijn alle straten oudergeloopen, de groote weg op Ver viers is afgesneden. In heel de vallei staan duizenden huizen in het water. Te Andrimont hebben de groote fa brieken Peltzer en anderen, te zameu duizenden werklieden bezigend, het werk moeten staken. Te Ensival en elders zijn de scholen ontruimd en op de Markt staat het gemeentehuis te midden van een meer. Alle vervoerdienst is geschorst. Te Pepinster stroomt het water over de bruggen. Overgroote schade is te Theux aan gericht. De dieren werden uit de stallen gerukt en door den stroom meegesleept. Te Juslenville en te Cheutreid staan de spoorwegen onder, zoodat de treinen als stoombooten door het water stormen. Angst heerscht overal, want aanhou dend verergert de toestand. Op het Japansche eiland Sakoerasjima is een hevige vulkanische uitbarsting voorgekomen. De stad Kagoesjina en de omliggende dorpen staan in brand. Acht Portugeesche politieke gevan genen, die celstraf ondergingen, zijn er in geslaagd uit de gevangenis te Coïm- bra te ontvluchten. Nadat zij over den muur waren geklommen, werden zij ver volgd door drie soldaten, die voorbij gingen. Zij verdedigden zich door met steenen naar hun vervolgers te werpen en verdwenen in de richting van Celas bij Cuï m bra. Vijf blanke mijnwerkers en zeven negers zijn Zaterdag gedood bij een ontploffing van kolenstof in de Rook Castle mijn te Birmingham in den staat Alabama (V. S.) Er waren ruim 200 man in de schacht op het oogenblik van de ontploffing. Behalve de 12 gedooden hebben allen zich weten te redden. Bij Grodno, in het district Odessa heeft een troep wolven acht menschen verslonden. In den nacht van Vrijdag op Zaterdag heeft op de Pruisische kust een hevig onweer gewoed, hetwelk gepaard ging met een ontzettenden sneeuwstorm. Vooral in Pom meren is daardoor groote schade aangericht. Het plaatsje Damkerort is geheel en al vernield; met een verrekijker is te zien, dat het water rondom de daken der huizen stroomt. De honderd inwoners van Damkeror zijn er in geslaagd naar het dorp Steinort te vluchten. Hier werden zij door de visschersbevolking gastvrij opgenomen. Nog een aantal andere plaatsen zijn overstroomd; het dorp Laase is afge sneden van het verkeer. In het visschersdorp Nest (tusschen Oostzee en Jamundermcer) staan alle huizen onder water. Er zijn wagens van de electrische tram naar Nest gezonden om de inwoners met hunne have te redden. De golven sloegen hoog over het plaat«je Karwenbruch heen. Een extra- trein met marine matrozen en brand weerlieden uit Putzig (in West Pruissn) werden naar het geteisterde plaatsje gezonden. De storm heeft ook hevig huisgehou den in Dantzig en omstrekenzeebaden en badinrichtingen zijn voor hetmesren- deel weggeslagen. Het schiereiland Hela is door de zee op verschillende plaatsen doorgebroken. Over de staking in Zuid-Afrika werd Zaterdag uit Johannesburg gemeld: Poutsma en Field, secretaris en onder secretaris van de vakvereeniging van spoorwegpersoneel, zijn op beschuldi ging van oproerige uitingen gevangen gezet. Ook drie voormannen van arbeiders, die over de staking hebben gesproken met name Glenden, Livingstone en Dunro zijn gevangen gezet. Uit Kimberley kwam Zondag het bericht, dat een poging is gedaan, om de spoorwegbrug te Veertienstroomen in de lucht te doen vliegen. Deze be langrijke brug ligt over d® Vaalrivier op de hoofdlijn naar Johannisburg en Mafeking. De poging mislukte, maar de wissels en de rails werden sterk beschadigd. De burgermacht in Transvaal mobili seert met verbluffende snelheid. Ver scheidene regimenten trekken Johannes burg en Pretoria binnen en bezetten de strategische punten van den spoorweg. Men krijgt meer en meer de over tuiging dat de regeering voor een be weging staat die meer gelijkt op een revolutie dan op een staking. De Staatscourant bevat een procla matie, waarbij alle gewapende burgers in Natal en Oranje Vrijstaat worden opgeroepen. Met de gewapende macht, welke reeds opgeroepen is, zal de re geering dan over ongeveer zestigduizend man de beschikking hebben. Zaterdag werd uit Tokio gemeld Het officiëele rapport, uitgebracht door de vereeniging tot hulpverleening, behelst dat in het noorden van Japan, met name op Hokkaido, negen millioen menschen door mislukking van den oogst en slechte opbrengst op de vis- scherij op den grens van den hongers nood zijn. Harry Thaw, de New-Yorksche mil- lionair dïe enkele maanden geleden uit het krankzinnigengesticht, waarin hij na den moord op zijn medeminnaar Stanford White was opgesloten, naar Canada is gevlucht en vandaar is uit geleverd, is nog steeds te Concord in New Hampshire. Het gerechtshof daar heeft een onderzoek laten instellen naar zijn geestvermogens en de commissie van psychiaters heeft Zaterdag haar rapport uitgebracht. Zij komt tot de slotsom dat Thaw niet meer lijdt aan de geestesafwijkingen, die na zijn mis drijf de rechters hebben bewogen hem krankzinnig te verklaren, en dat er mitsdien geen gevaar bij is, hem tegen borgtocht op vrije voeten te stellen. Maandag werd uit Bazel gemeld De Bonco de Credito di Cinese te Locarno, die over een kapitaal van ruim 3 millioen francs beschikt, heeft haar betalingen gestaakt. De bijna S''a mil lioen bedragende deposito's moeten verloren zijn. De directeur is voort vluchtig. In Locamo en Lugamo waar een filiaal der bank is gevestigd, heerscht groote opgewondenheid. Met het oog op mo gelijke rustverstoring, is om versterking der politie gevraagd. ISurgerljjke Stand. Heusden, van 618 Jan. Geboren Adrianus, z. v. Petrus van Sprang en Hendrika Mallant. Overleden: Elisabeth Maria, 3 w., d. v. Martiuus v. d. Besselaar. Capelle, over de maand Dec. Geboren: Johanna Cornelia, d. v. J. Paans en C. A. Rijken Cornelia Jo- sephina, d v. J. P. F. Vermeulen en H. J. VermeerAdriaan, z. v. A. Ver hagen en K. NieuwenhuijzenPieter Johan, z. v. D. Sprangers en A. Ver- duijn levenloos kind van C. Mande- makers en A. G. Boeser. Overleden: J. J. Oerlemans, 48 j., echtg. van G. HoefnagelG. Mouthaan, 79 j., wed. van G. Rozenbrand. Nederhemert, over de maand Dec. Getrouwd: M. Baks, 28 j. en G. E. v. d. Pol, 30 j.; J. Bauman, 26 j. en H. C. Schreuders, 22 j. Geboren: Drika, d. v. C. v. d. Oever en C. van Heusden Hendrika, d. v. W. van Dijk en L. LobregtWillem, z. v. W. van Heemskerk en J. M. de Jongh. Ingekomenvan Brakel, E. Knoop Dordrecht, P. van Rijswijk Zwijndrecht, A. C. Verbeek en gezin. 's Gravemoer, over de maand Dec. Getrouwd: P. H. v. d. Giessen, 27 j. en Th. Joha. Bakkeren, 25 j. Geboren: Hendrina Catharina, d. v. P. van der Dussen en C. C.Sluijk Jacoba, d. v. C. J. van Eersel en B. Melsen Cornelis Rokus, z. v. J. Melsen en A. J. Borstlap. Overleden: Gijsberta PHds, 61 j., echtg. v. W. Versteeg; Willemina Wane, 78 j., wed. v. C. J. PruijssersJohanna van Loon, 70 jechtg. v. Nic. Heijblom. Ingekomen van: Oosterhout, A. van Suijlekom; Dongen, A. A M. Verschuur en Ma. van Dongen's Gravenhage, An. Timmermans en Wa. Nerrings Waspik, Ma. RoosenbrandSteenbergen, Jan Staal met gezinWaalwijk, Aa. Ca. Ophorst. Vertrokken naar: Rotterdam, Tb. Aa. Hulst; Oudenbosch, C. M. E., P. C. en J. E' J. van Alfen. Wijk en Aalburg, over de maand Dec. Geboren Cornelis Catharinus, z. v. T. Broekhuizen en B. BoumanAdam, z. v. A. Nieuwkoop en H. Nieuwkoop; Johanna, d. v. K. v. d. Mooren en G. v. d. PolJohanna, d. r. J. v. d. Pol en E. v. Kuijk Johanna en Jenneke, d. v. T. P. van Rijswijk en J. Timmer mans. Getrouwd: J. v. Mersbergen, 27 j. en M. Verbeek, 20 j. Overleden C. C. Broekhuizen, 13 d. Meeuwen, over de maand Dec. Vertrokken naar: Rotterdam, A. C. H. van Koijck en G. van Rijswijk. Geboorten, overlijden of huwelijken hadden niet plaats. Geertruidenberg, over de maand Dec. Getrouwd: Adriaan Kaas, 35 j. en Henriette J. Elzerman, 22 j. Geboren: Cornelia Gerardina, d. v. J. H. de Wijs en G. M. J. Meijers; Dingeman, z. v. D. van Dongen en M. A. BogaartsHubertus Jacobus, z. v. J. van Uijen en P. J. t. d. KieboomWilhel- mina Johanna, d. v. W. Gerritse en W. Vermeeren; Antonius Wilhelmus, z. v. W. A. Sinx en A. van Dongen; Josephina, d. v. M, A. de Bruijn en P. Guillot. Overleden: Poulus Hogerwaard, 2 j Maria Kroo3wijk, 77 j., echtg. van P. Smits. Waspik, van 15 tot 31 Dec. Geboren Dimphena Adriana, d. v. P. J. Kamp en A. v. Hooren Cornelia Petronella, d. v. A. Schellekens en G. Ch. Schmitz Antonius Johannes Adri anus, z. v. Ch. Montens en M. E. J. Gijsman. Overleden C. P. Schellekens, 5 d. Ingekomen van Capelle, M J. van Gijzel; Wamel, A. M. C. J. PetersTil burg, H. B. Hooijmaijers Breda, J. C. Hooijmaijers; Bergen op Zoom, G. M. M. A. Werten Vlijmen, J. Bruurmijn Vught, M. Kerremans en gezin Rotter dam, A. D de Graaf en P. A. v. d Pluijm en gezin. Vertrokken naar: Oosterhout, H. P. Kemmeren Capelle, M. A. Blom Swal- men, J. N. Schuller en gezin Besoijen, J. W. Verhoofdstad en J. v. d. Gouw. Stinnenlaml. De dienstplaat, die thans gedragen wordt door de uniform dragende be ambten bij de posterijen en telegrafie, is met ingang van 16 Januari door den directeur-generaal afgeschaft. Alleen het hulppersoneel, evenals jongelingen bij den telegraafdienst en brievengaarders met de uitvoering van diensten buiten het kantoor belast, zullen die plaat blijven dragen. Maandag heeft over het geheele land de politie op last van hoogerhand op verschillende kantoren van loterijonder nemingen, als Lotisico, Tijdgeest, Witte Kruis, Beider Belang, Noord-Hollandsch Witte Kruis enz., alle mogelijke boeken en bescheiden in beslag genomen, zelfs reclame-borden en dergelijke, op de be doelde loterijondernemingen betrekking hebbende. De inbeslagnemingen hebben ten doel de zaak van loterij wetsovertreding straf fer aan te pakken dan tot dusver het geval is geweest en een uitgebreider onderzoek te doen instellen naar de vraag, of en op welke wijze de loterij- wet wordt overtreden. Dit optreden wordt in overeenstem ming geacht met hetgeen de regeering, met name de minister van financiën, ten aanzien van de bedoelde onderne mingen in zijne Memorie van Antwoord op het voorloopig verslag der Tweede Kamer betreffende de begrooting van financiën heeft medegedeeld. In die Memorie van Antwoord zeide de minister o.a. het volgende Indien mocht blijken, dat de thans bestaande wettelijke bepalingen daar voor niet voldoende zijn, zal de onder- geteekeude nader in overleg treden met zijn ambtgenoot van justitie, tot wiens departement de handhaving der Lote rij wet behoort, om maatregelen te be- ramen, waardoor op afdoende wijze kan worden opgetreden tegen de in het Voorloopig Verslag bedoelde particu liere loterijen. De inbeslagneming heeft zich tot deze kantoren bepaald, omdat het doel was, nu slechts daar de inbeslagneming te doen, waar die briefjes ten verkoop aan het publiek in voorraad waren. De maatregel, om op hetzelfde uur over het geheele land de inbeslagne mingen te doen, was al geruimen tijd te voren bereid, doch stipt geheim ge houden. Zaterdagnacht zijn drie souteneurs: S. van Amsterdam, O. van Rotterdam en S. van Den Haag uit de Rijkswerk inrichting te Hoorn ontvlucht. De drie ontvluchten waren opgenomen in de ziekenkamer. Met een daar aan wezigen pook hebben zij een deurslot half uitgehakt, waardoor de deur geopend kon worden. Uit de ziekenkamer konden de mannen zoo in een gang komen, waar ze met den pook een tweede deur forceerden; aldus doende kwamen zij in een boet terecht. Hier werd een kist op een mand geplaatst en is vermoe delijk met een mes getracht de spint- balken door te snijden. Althans een der balken vertoont tal van inkervingen. Toen dit niet gelukte, zijn de pannen op zij geschoven, en wisten de mannen door een opening van 40 a 50 cM. heen te kruipen, waarna ze op het open ter rein kwamen. Aan de voorzijde van het gebouw werden ze ontdekt door een bewaarder, wiens revolver echter niet overging. De mannen vluchtten toen naar de achterzijde, waar ze vermoedelijk een 16 meter breed water overzwommen. Een langdurig zoeken van bewaarders, politie en rijksveldwacht, ook met een politiehond, leverde geen resultaat. Een der ontvluchten, Schippers, was Donderdag naar Amsterdam geweest, om voor het hof te verschijnen. Twee der mannen zijn in gestichts- kleeding, de derde heeft een zwart ziekenpak aan. In verband met den moord aan de overzijde van het IJ, vraagt thans de officier van justitie te Amsterdam be kend te worden gemaakt met de woon- of verblijfplaats van Reinirus Lucassen, geboren te Hummelo den 13deu Juni 1871, bijgenaamd Bóeren-Jantje, zich ook noemende Jan Willemsen. Hij moet, blijkens de mededeeling in het Politie blad, door den rechter-commissaris wor den gehoord. Omtrent Reinirus Lucassen, bijge naamd Bóeren-Jantje, deelt de corres pondent te Doetinchem van het Hbld. het volgende mede Reinirus Lucassen is te Eldrik (ge meente Hummelo en Keppel) geboren. In zijn jeugd heeft hij voor het stelen van eieren op den Kruisberg gezeten. Na zijn ontslag is hij in militairen dienst gegaan. Daaruit gedeserteerd, werd hij op de secretarie der gemeente Hummelo en Keppel aangehouden. Na dien heeft hij in België, Duitschland en ons land rondgezworven. Hij stond zeer ongunstig bekend en maakte er werk van zich overal te verhuren en den godspenning te ontvangen, waarna hij zich niet meer liet zien. Zijn vader is sinds lang dood, zijn moeder is het vorige jaar naar Wehl verhuisd. Het blad verneemt nog, dat Boeren- Jantje o.a. ook het beroep van schoen maker en timmerman heeft uitgeoefend. Het schijnt, dat hij nog niet laDg ge leden met de justitie heeft kennis ge maakt, althans een paar jaar geleden is zijn gevangenhouding wegens oplich ting door de justitie elders gelast. En aan dien last moet ook gevolg gegeven zijn. Kort na den moord moet de ge zochte zich hebben opgehouden in het Zuiden des lands. Uit Doetinchem meldt men aan de N. R. Ct.: Reinirus Lukassen, bijgenaamd Boeren Jautje, heeft Woensdag in deze gemeente vertoefd. Hij vervoegde zich dien avond bij den heer J. van Z. en maakte zich daar bekend als een oud dorpsgenoot. (De heer v. Z. is ook in Eldrik geboren.) Bóeren-Jantje vertelde, dat de as van zijn kar gebroken was, zoodat hij moest overnachten, en vroeg een bedrag ter leen, dat hem gegeven werd. Hij is toen in het hotel de Gouden Leeuw, een der eerste hotels alhier, gaan logeeren. Nadat de heer v. Z. Zaterdagmorgen in de bladen het bevel tot inhechtenis neming van Bóeren-Jantje had gelezen, stelde hij de politie met zijn ontmoeting in kennis Opmerkelijk is het, dat een zoontje van den heer v. Z. tegenover zijn moeder de opmerking maakte, dat de man, die bij zijn vader was, precies op een aap geleek. Naar de moeder van den gezochte heeft medegedeeld, was Boeren Jantje zeer intiem met den beruchten Frans Rosier. Een droevig en aangrijpend ongeluk is Vrijdagavond voorgevallen te Amster dam op het baanvak van lijn 3, tusschen de Ceintuurbaau en den Willemspark- weg. Toen de tram ongeveer halfacht bij de halte Postspaarbank stilhield, bemerkte een passagier, die wilde uit stappen, dat er onder den wagen iets uitstak, waarop hij het trampersoneel opmerkzaam maakte. Bij aandachtige beschouwing kwam men tot de vreese- lyke ontdekking, dat 't het deerlijk verminkte lijkje van een knaap was. De wagen werd opgevijzeld en niet zonder moeite gelukte 't de overblijf selen te voorschijn te brengen, die daarop door de zorg van den genees kundigen dienst in allerijl naar het Wilhelminn-Gasthuis werden vervoerd. Er was blijkbaar, zonder dat iemand van het personeel of de passagiers 't bemerkt had, een ontzettend ongeluk gebeurd. Men herinnerde zich alleen in de bocht van de Roelof Hartstraat een schok gevoeld te hebben. In die altijd eenigszins gevaarlijke bocht moet de arme jongen getracht hebben spelender wijze van links tegen het balcon op te springen en daarbij onder de wielen zijn geraakt. Het lichaam moet toen onder den wagen zijn meegesleurd en enkele malen een omwenteling hebben meegemaakt, wat het ventje bijna on middellijk met den dood heeft moeten bekoopen. Volgens later bericht was 't een elf jarig jongetje, uit de Ruysdaelstraat, V. geheeten. Tusschen Rasguere en Baflo is Zon dagnacht de ruim 20-jarige arbeider W. de B., uit Winsum, in een twist dood gestoken. Eenige personen zijn aange houden. Te Ohé en Laak (Lintb.) is uit de Maas opgevischt het lijk van een man, wiens handen met een touw aaneen waren gebonden. In een te Rotterdam gehouden, druk bezochte vergadering van leden der vereeniging van sleepbooteigenare i is besloten, met kracht het aangeboden contract door te voeren. Bij weigering worden de werklieden met opzegging van 8 dagen ontslagen. Verder werd besloten, dat door de booten, die kunnen blijven varen, aller eerst het contractwerk der leden zal worden bevorderd er werd vastgesteld, dat nog ongeveer 100 booten gelegen heid hebben, met personeel buiten den bond van machinisten en stokers te vareD. Het bestuur heeft verder besloten, zoo noodig de booten leeg van Duitschland te laten komen om vooral geen stoornis in het transito-bedrijf te laten voor komen. Voorts is men overeengekomen, dat het sleeploon niet zal worden opgevoerd, en dat een percentage daarvan zal worden gestort in de weerstandkas. Van de zijde van den Bond van Machinisten, Stokers en Dekpersoneel werd Maandag aan de D. Ct. meegedeeld, dat op het oogenblik op 14 sleepbooten, welke te Dordrecht aan den wal liggen, het personeel is ontslagen, omdat het geweigerd heeft, het contract in zake het staangeld te teekenen. Al het in genoemde Bond georgani seerde personeel zal ook weigeren het individueel arbeidscontract te teekenen, dat hun door de patroons, aangesloten bij de Vereeniging vau Sleepbooteige naren, wordt aangeboden. De weigering vindt haar oorzaak in de onvoldoende loonregeling, welke het contract biedt. Verder voldoet dit ook niet aan de eischen inzake de beman ning en het completeeren van sleep, waardoor de regeling van de Zondags rust gevaar zou loopen, De Bond van Machinisten, Stokers enz. meent, dat om deze redenen dit contract telkens aanleiding tot conflicten zal geven. Een lezer van het Hbld. schrijft: Zaterdagmorgen zit ik aan het station Delftsche Poort te Rotterdam in een coupé 2de klasse in den trein naar Roosendaal. Zeer geagiteerd stapt een heer mijn compartiment binnen met de vraag of ik naar Roosendaal ga. Op mijn bevestigend antwoord verzoekt hij mij zeer beleefd hem met 20 ct. te helpen, j Hij moet zijn fiets bevrachten, maar heeft geen geld meer en hij is te Rot terdam onbekend. „Ik kom bij u zitten en te Roosendaal, waar ik den chef ken, geef ik het u terug 1" Ik doe het en haastig loopt hij met mijn kwartje ik had geen dubbeltjes naar het loket voor de vrachtgoederen. Maar als de trein weggaat, is hij nog niet terug en te Roosendaal heb ik vergeefs naar den man uitgekeken. Plaatselijk Nieuws. Heusden, 14 Jan. De heeren K. A. de Mol en A. K. J. de Mol, zonen van den heer Joh. de Mol alhier, j en tot voor korten tijd mede-Heusdenaren, zijn benoemd tot directeuren van onder staande vennootschap. De „Staatscourant" no. 292 bevat de statuten Naamlooze Vennootschap. Heerenkleeding en Manufacturenhandel van Gebroeders Bischoff, te Hengelo (O). Doel: het drijven van handel in kleeding, mode-artikelen en aanverwante zaken. Duur 25 jaar. Kapitaal f 100.000, verdeeld in 40J aandeelen van f 250, waarvan 280 ge plaatst en volgestort. Het bestuur is opge dragen aan twee directeuren, onder toezicht van ten hoogste drie commissarissen. Voor de eerste maal zijn benoemd tot directeuren de heeren K. A. de Mol Johz. winkelbe diende te Zaandam, en A. K. J. de Mol Johz. idem, te Zwolle, en tot commissarissen de heeren W. Bischofl, koopman te Zaan dam, J. B. H. Bischoff, koopman te Zwolle en J. E. Bruggink, winkelchef te Zwolle, j Geholpen door den Oostenwind is het water op de Bergsche Maas alhier niet zoo hoog, als anders kon verwacht worden. Toch staan drie aanlegsteigers reeds onder water en nog een weinig was en de passage langs de Prins Hendrikkade is verbroken. De bergkeeten der stoombooten zijn ook niet te bereiken. Ten spijt van de onderwijzerswereld J in het arrondissement Heusden, komt het j bericht dat de heer A. Blok tegen 1 April 1 ontslag heeft aangevraagd als schoolopziener. I Sinds 1880 heeft de heer B. deze functie f met toewijding waargenomen en 't opkomend i geslacht kan zich alhier geen anderen functi- I onaris voorstellen. Toch gunnen wij den j heer Blok gaarne de gewenschte rust. Op 80-jarigen leeftijd komt die dan ook een ieder toe. Wij hopen, dat hij er nog enkele jaren van zal mogen genieten.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2