Plaatselijk üleaws. Heulden, 31 Jan. In den lande wordt veel propaganda voor „Plaatselijke Keuze" gemaakt. Velen hebben hiervan eene verkeerde voorstelling, anderen zijn er beslist tegen. Om echter met zaakkennis daarover te kunnen medespreken is het noodig dat men het pro en het contra hoore. Voor het laatste is gelegenheid door debat. (Zie advertentie). Laat daarom ieder opkomen, zouden we zegden, het onderwerp zal wel degelijk be handeld worden en een oordeel te vellen zonder onderzoek is zeker minder aan te bevelen. Het voorjaar begint zich te toonen de heer Jiskoot, sigarenfabrikant te Veen, zond ons in een sigarendoosje een levende vlinder, die weldra lustig door het kantoor vloog. Voor een talrijk gehoor (geen plaatsje was onbezet) werd Donderdagavond door de Heusdensche Harmonie een concert ge geven op de zaal „Concordia" alhier. Het programma bestond uit een twaalftal n namers, die met de noodige afwisseling gekozen en waarvan den samensteller, den beer S. Spiero, alle eer toekomt. Onder de verschillende nummers kwamen bijzonder uit no. 3, Doux-öonges, Concert Walse, no. 11. Lida, Mazurka en no. 12 Nationale FantaMe. De lndiaansche Two Step door den Directeur zelf gecomponeerd, moest op aandrang van de aanwezigen her haald worden; evenals no. 1, Le Congo, Marche. De beide voordrachten, door de heeren H. Wijnstekers en D. Kamerman, vielen zeer in den smaak. Het nastukje „In Politiek" blijspel, waar in ook een m«iKiesrol voorkwam. een algemeenen bijval. Inzonderheid komt een woord van lof toe aan Henny, de doch ter van den Overste, luitenant Edgar, ter wijl zoowel de Overste, als de Majoor en de Oppasser zich verdienstelijk van hunne taak kweten. Niet alleen waren de Leden met hunne Dames, waaronder de eerste stand, goed vertegenwoordigd, maar ook een aantal toegangskaarten werden door niet-Leden genomen. Het geheel heeft dus in alle opzichten goed voldaan en mocht deze vereeniging zich met a.s. Kermis nog eens doen hooren, dan kan zij verzekerd zijn van een zelfde belangstelling. Werkendam. Nu de meeste aan vragen om rente voor ouden van dagen bepaald bij de Invaliditeitswet, achter den rug zijn, is de aanwijzing van de navolgende personen, die daarbij bebulpzaam waren ingetrokken en wel van de dames F. A. J. Kieboom en G. de Waard en van de heeren H. W. Knol, A. Roubos en L. J. van Santen. Loop der bevolking over 1913. Op 31 December 1912 bedroeg deze 1821 m. en 1757 vrtotaal 3578. Vermeerderde door geboorte met 62 m. en 49 vr door vestiging met 77 m. en 98 vr., totaal 286. Verminderde door sterfte met 20 na. en 19 vr., door ver trek met 101 m. en 122 vr., totaal 262, zoodat de bevolking op 31 Dec. 1913 bestond uit 1839 m. en 1763 vr., totaal 3602. Getal huwelijken 13. Doodgeboren kin deren 2 m. en 1 vrouwelijk geslacht. Alfllkerk. De heer D de Ruiter alhier is benoemd tot directeur der fanfare „Wil lem I" te Sleeuwijk. Beneden-Langstraat. Het vijf- of zesjarig elzen- en eikenschaarhout wordt dit jaar zeer goed betaald. Naar schat ting brengt het f 2,60 a f 3,50 per 100 takkebossen aan struik op. Met het opmaken van dit hout vinden de arbeiders, nu er anders niets te ver dienen is, aardig werk tegen een hooger loon als vroeger. Men verricht het voor 90 100 cents per 100 stuks, ongerekend de benoodigde banden. Capelle. Deze week had de heer Jac. Dalmeijer, machinist op de stoom- echoenfabriek van den heer H. Kerst, het ongeluk met zijn rechterhand tusschen den riem der motorpomp bekneld te raken, 't Gevolg daarvan was, dat hij zich, na op de fabriek verbonden te zijn, direct onder geneeskundige behandeling van dr. Kohier moest stellen. Drongelen. Toen de Burgemeester zijn feestelijke intocht in de gemeente hield, bood hem de oudste inwoner, een vrouw van 92 jaar, een mooi bouquet aan. Herpt De hit van bakker V. sloeg Donderdag het 16-jarig knechtje zoodanig tegen zijn arm, dat deze bloedend verwond werd. kaatsheuvel. Dezer dagen ont stond do or onbekende oorzaak een begin van brand in de keuken van den heer A. v. d. Wee Cools op „den Vaartkant". Daar de gummislang van het gas-kookstel geheel weggebrand was, kwam er een groote felle vlam rechtstreeks uit de buis der gas leiding. Hierdoor werden eenige meubelen, die in genoemd vertrek stonden, aangetast. Door het flink optreden van den heer Brinkman was men het vuur spoedig meester en werd derhalve grootsr onheil voorkomen. Toen j.l. Vrijdag het 7-jarig dochtertje van W. v. H. uit Kaatsheuvel, die te Loon- op-Zand woont en daar werkzaam was, op den in vaart zijnde stoomtram wilde sprin gen, kwam ze te vallen. Het treurig gevolg daarvan was, dat een volgenden wagen over haar v et reed. Dit lichaamsdeel werd daardoor dermate verbrijzeld, dat opneming in 't gasthuis noodzakelijk bleek. Door dr. Rüding werd afzetting van haar voet noodig geoordeeld, waartoe dan ook besloten werd. Meeuwen. Door Burgemeester en Wethouders dezer gemeente is bepaald dat de verkiezing van een lid van den raad ter vervulling der vacature ontstaan door het overlijden van den heer Am. Straver, «al worden gehouden op Woensdag 11 Februari a.s., de stemming en herstemming zoo noo dig op 19 en 27 Februari d.a.v. Nieuwendflk. Na een tijdje rus tig te zijn geweent, schijnen de dieven hun handwerk weder opgenomen te hebben. Zoo werd bij den 81-jarigen arbeider A. v. d. Stelt een paar schoenen gestolen en bij J. Kolijn twee boeken; bij andere ingezetenen weer iets anders. Het is te hopen dat zulke boosdoeners spoedig onschadelijk gemaakt worden. Dezer dagen had de heer J. Mons- houwer Sr. het ongeluk een pot met kokende f hojfl nvfvt- "ij*1 hppn t® trok icon. De LU a JU bekwam zulke ernstige brandwonden, dat dadelijk heelkundige hulp moest worden ingeroepen. Naar wij vernemen zal op Zaterdag 14 Febr. het gemengd koor „De Lofstem" in het Instituutlokaal eene openbare uit voering geven. Vrijdagavond vierde de Geref. kna- penvereeniging „Benjamin" haar vierde jaarfeest. Benjamin mag zich in tamelijken bloei verheugen. De vereeniging telt 28 leden, heeft 150 boeken en wordt door over de 100 personen geldelijk gesteund. Het feest werd opgewekt gevierd. Samenspraken, voor drachten en zang wisselden elkander af. Te 12 uur werd het feestelijk samenzijn, het welk door het hoofd der christelijke school geopend en geleid was, door C. van Helden op gebruikelijke wijze gesloten. Raamsdonk. Deze week ontstond bij P. Koopmans brand in den schoorsteen. Door een gat in den schoorsteen kon men den brand spoedig blusschen. Raam sdonksveer. Bij L. van Ginneken stierf een koe ter waarde van f300 aan het miltvuur. Naar wij vernemen is alhier tegen een drietal verlofhouders proces-verbaal op gemaakt wegens het tappen en in voorraad hebben van sterken drank. Mleeuwjjk. Loop der bevolking over 1913. Bevolking 31 Dec 1912, 1652 m. en 1600 vr., totaal 3252. In 1913 geboren 56 m. en 50 - r., totaal 106, gevestigd 40 m. en 58 vr., totaal 98, overleden 14 m. en 18 vr., totaal 32, vertrokken 58 m. en 101 vr., totaal 159. De bevolking is alzoo vermeer derd met 24 m. en verminderd met 11 vr. en bedroeg op 31 Dec. 1913 1676 m. en 1589 vr., totaal 3265 zielen. Getal huwelijken 23. Levenloos geborenen 5. Sprang. J.l. Maandagavond kwam het bestuur met de leden der Chr. School- vereeniging, onder leiding van haar voorz. ds. A. Pop, in vergadering bijeen. In de vacature, ontstaaD door het over lijden van S. Timmermans, werd J. Nieu- wenhuizen gekozen. Bij het punt reglementsherziening werd vastgesteld het bestuur met twee leden uit te breiden. Benoemd werden A. Smits en G. Vos Mzn. Door het hoofd der school, den heer H. E. v. d. Leeden, wercl het onderwerp „Opvoeding" behandeld. Deze vergadering, op gebruikelijke wijze geopend, werd met psalmgezang, en dank zegging door den heer Van der Leeden, gesloten. Dinsdagmiddag viel plotseling, in het huis bewoond door de wed'. De B., een stuk muur uit den brandgevel. Boven wonder liep dit zonder ongelukke n af, daar men juist de plaats des onheils verlaten had. Daar op 15 Jan. jl. d>9 openb. lagere school alhier nog door slechrs 66 kinderen werd bezocht, werd door 'tgez aeentebestaur besloten twee leerkrachten hun onta^g te geven, n.l. mej. M. Both en den heer A. H. de Jong. Voor de nationale militie, lichting 1915, hebben zich in deze gemeente 27 jongelingen laten inschrijven. Ween. De heer J. Vos Az. alhier, is ingaande 1 Februari benoemd tot aspirant kantoorbediende, op het postkantoor Go- rinchem. Dinsdagmiddag heeft de aan het Rijk toebehoorende schroefboot „Chrietiaan Bru- nings" de Maas opengemaakt, wat hem met veel moeite lukte. De Bossche booten heb ben hunne reis weder hervat en is thans de vaart weer geopend. Alleen de overtocht naar Gelderland kan nog niet plaats hebben. Wük. Alhier is overleden de weduwe M. Schouten.J Zij bereikte den hoogen leef tijd van bijna 90 jaar en was de oudste inwoonster dezer gemeente. Verslag van het verhandelde van den Ge meenteraad van Sprang, gehouden op 27 Januari 1914. Tegenwoordig alle leden, behalve de heer J. Rijken. De voorzitter, burgemeester Meijer, opent de vergadering, waarna de notulen der vorige vergadering worden gelezen en goed gekeurd. De voorzitter doet mededeeling van en kele ingekomen stukken, waaronder een besluit van heeren Gedep. Staten, houdende goedkeuring der begrooting voor 1914. Aan de orde van behandeling worden gesteld de volgende punten: 1. Voorstel van B. en W. tot eervol ont slag van de onderwijzeres W. J. Both en den onderwijzer A. H. de Jongh, wegens daling van het getal leerlingen aan de open bare school tot 66. De beraadslaging wordt gehouden met gesloten deuren. Na heropening der open bare vergadering wordt met algemeene stem men besloten mej. Both en den heerA. H. de Jongh eervol te ontslaan, met ingang van den eersten dag der maand, volgende op die waarin het besluit tot ontslag wordt goedgekeurd. 2. Voorstel tot verzending van een adres aan de Koningin om f 1100,buitenge wone subsidie in de gewone kosten voor onderwijs over 1914. Met algemeene stemmen wordt aldus be sloten. 3. Benoeming van een stembureau voor verkiezing van leden der Tweede Kamer, Prov. Staten en van den Gemeenteraad. Gekozen worden tot leden Maijers en Verhoeven; tot plaatsvervangende leden: De Jong en Rijken; tot vierde lid Vos en tot diens plaatsvervanger: Haverhals. 4. Benoeming var. een stembureau voor verkiezing van leden van de Kamer van Arbeid voor het schoenmakersbedrijf. Gekozen wordentot voorzitter burge meester Meijer; tot leden: Maijers en Ver hoeven; tot plaatsvervangers: Haverhals, De Jong en Vos. Hierna wordt de vergadering gesloten. kcrkniruna. Bussen. In het lokaal „Uw Konink rijk kome" is a.s. Zondag, des n.m. dienst, waarbij ds. Van Stein Callenfels zal voor gaan. Almkerk. In de Geref. kerk alhier zal a.s. Donderdagavond 6.30 uur optreden ds. Ballmann uit Utrecht, met het onder werp „De Geesteskinderen van Calvijn". PRËDIkBËUIIlËÏI, 1 Febr. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5,30 u. leeskerk. Geref. kerk (Putterstraat), nm. 5,30 u. ds. Laatsman. nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9,30 en nm. 6 u. Chr. Geref. Kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u.? Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Dam uit Willemstad. Dussen, vm. 9,30 u. ds. Van Stein Callenfels. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Van Rennes. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm 2 u. ds. Diemer. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. 's Gravemoer, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Van Leeuwen. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2,30 u. ds. R. Koolstra uit Nu- raansdorp. Chr. Geref. kerk, vm. 9.30 leeskerk, nm. 2,30 u. ds. Klum- per. Nz. vm. 9,30 u. ds. Van Voorst Vader. nink uit Well c. a. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. H.H. Correspondenten worden beleefd vei zocht de Predikbeurten vooral luist en tliditf in te zenden. Binnenland. In de afdeelingen der Eerste Katner werd bij het onderzoek der waterstaats- begrooting bij de regeering aangedrongen op een veelzijdig en streng onderzoek naar de oorzaken der spoorwegramp bij Beilen en naar middelen tot voorkoming, liefst door een deskundige commissie, staande buiten het spoorwegbeheer. Als maatregel werd gevraagd een sneller opruiming van verouderd materieel, vooral op het noordernet. Een arbeider, in dienst bij den aan nemer der lijn MeppelHoogeveen, werd de vorige week te Echten door een trein overreden gevonden en is aan de gevolgen daarvan overleden. Volgens geruchten zou het onder den trein ge raken van den verongelukte niet uit sluitend aan toeval te wijten zijn. In verband met deze zaak is de arbeider K., ook aldaar werkzaam, gearresteerd en gevankelijk naar Assen overgebracht. Woensdagavond heeft de politie een man in bewusteloozen toestand in een urinoir op den N. Z. Voorburgwal te Amsterdam, aangetroffen. Hij werd naar het Binnengasthuis gevoerd, waar hij tot bewustzijn kwam, en mededeelde, dat een onbekend© man hem een slag op liet hoofd had gegeven. Hij vermiste een portefeuille, inhoudende 2 bank biljetten van 1000 mark en een zilveren horloge. Volgens het Hbld., zal W., die te Weenen in arrest zit in verband met de vergiftiging aan den Koninginneweg te Amsterdam begin Februari worden uitgeleverd. Hoe gevaarlijk het is aan puistjes tj krabben, bleek dezer dagen te Neerlan- gel. Een schoenmakersknecht had een puistje in het aangezicht, krabde het open, met het noodlottig gevolg, dat hij binnen een halven dag aan bloed vergiftiging overleed. Men berekent dat in de jongste 14 dagen van het ijsvermaak in Friesland voor meer dan 100,000 gld. in schaatsen omgezet is. De voorraad was groot, toch zijn er nu al handelaars uitverkocht. Voor eenige maanden vreesden de Zeistenaren, dat hun geliefde „Zeister bosscheu" zouden verloren gaan. Geluk kig kocht de gemeente de beroemde bosschen en men juichte omdat een greotsch stuk natuurschoon behouden bleef. Edoch, nauwelijks is het gejuich verstomd of de vreeze sloeg wederom den Zeistenaren om het hart. En met recht. De door den gemeenteraad uit hun midden benoemde commissie tot exploi tatie van de bosschen had den raad voorgesteld van de ruim 200 H A. bos schen er 85 H.A. voor wandelplaats te houden en de andere 115 H.A. te ver- koopen. Voor het publiek zou dus bijna s/5 verloren gaan. Eu niettegenstaande uit den raad zeer sterk tegen den verkoop werd opge komen en er op gewezen werd, dat de menschen, die geld hadden geschonken bij den koop in Augustus iyi3 dit niet hadden gedaan om de gemeente aan bouwgrond te helpen, maar om de bos schen te behouden, het mocht niet baten. Wat de commissie voorstelde kwam neer op gemeentelijke bouwspeculatie. Door een der raadsleden werd opge merkt, dat het niet de vraag moest zijn, wat de gemeente er aan verdienen kan. Blijkt het later noodzakelijk, dan kan de gemeente altijd nog tot exploitatie overgaan. Maar het voorstel der commissie werd aangenomen met 9 tegen 4 stemmen. Te Duisburg zijn de Nederlandsche schipper Engelsman en zijn echtgenoote, varende op den lichter Duet, gearres teerd, als verdacht van moord. De vrouw had een onecht kind, thans een jongen van ongeveer 15 jaar, mee ten huwelijk gebracht. Deze knaap stierf dezer dagen A*r verdachte verschijnselen; bg de ?nwhouwing bleek, dat de jongen totaal iykschOUW g lichaam n (rSaodding vertoonde. Daar nu aan het licht kwam, dat de stutn- p«rd steeds slecht werd behandeld wordt vermoed, dat hij met zijn natuurlijken dood is gestorven, te meer, daar de hals indrukken vertoont, die op worging duiden. Het lijk werd ten behoeve van het verder onderzoek in beslag genomen. Het N. v. d. D. verhaalt van een nieuwen oplichtersstreek. De politie te Amsterdam had dezer dagen de eer en het genoegen, kennis te maken met een oplichterstruc, die tot nu toe nog niet bekend was. Aan het bagage-depot op het eerste perron van het Centraal-Station kwam een man, die er een doos in bewaring gaf; hij kreeg een re§u, genummerd 420, en datzelfde nummer kreeg de colli natuurlijk ook. De doos bleef kalm staan, maar intusschen werd colli 422, een goede leeren tasch met kleermakers- garnituren, weggehaald. De bewaarder heeft alleen maar niet gezien dat de meneer, die no. 420 bracht, dezelfde was, die no. 422 meenam. Maar toen den volgenden dag de eigenaar van No. 422 zijn tasch kwam opeischen, werd na tuurlijk het geheele bedrog ontdekt. En toen bleek ook, dat het re$u, waarop de colli was afgegeven, netjes vervalscht was; het nulletje van 420 was wegge maakt en vervangen door een twee in hetzelfde type drukletter. De truc is heel eenvoudig; eigenlijk een wonder dat niemand er eerder aan gedacht heeft. De oplichter brengt iets absoluut waardeloos in depót, en 't is nu geheel 't zelfde wat hij terug zal krijgen; winnen doet hij er in ieder geval op. Dezer dagen werd gemeld van een zonderling te Breda, bij wiens overlijden f 200.000 aan baar geld in huis werd gevonden. Thans blijkt 's mans vermogen om de 7 ton te hebben bedraden. Een erf genaam is een molenaarsknecht, die dadelijk zijn betrekking heeft opgezegd. In verband met het veelvuldige smok kelen van saccharine in de mailtreinen van Vlissingen naar Duitschland zijn twee beruchte smokkelaars aangehouden, maar daar men geen bewijs had, moest men ze op vrije voeten laten. In hun bezit werd een hoeveelheid saccharine gevonden. Men denkt een internationale smokkelaarsbende op het spoor te zijn. Een uitgebreid onderzoek is ingesteld. Te Weerdinge, zoo wordt aan de N. Gr. Ct. gemeld, werd dezer dagen een spoorwegarbeider verschrikt wakker, doordat muizen het heele borstgedeelte van zijn hemd totaal hadden stuk ge beten. Men meldt uit Kerkrade: In de mijn Willem Sophie werd een gehuwd Duitsch opzichter door afvallend gesteente verpletterd. En uit Heerlen In de Domaniale mijn ontplofte on tijdig ©en dynamietlading waardoor esn mijnwerker ernstig verwond werd, vooral in het gelaat. Hij zal waarschijnlijk beide oogen moeten missen. Vrijdagmorgen is, zoo meldt Het Volk, bij een villa in een bosch nabij Ede (G.) gevonden een te vondeling gelegd kind van 't vrouwelijk geslacht, 6a7 maan den oud. Aan den chef der gemeente-politie is het gelukt de moeder op te sporen. Het is de 26-jaiige J. V., dienstbode te Waarder bij Woerden, ongeveer 7 maan- d©n geleden in de kliniek te Utrecht bevallen. Zij diende toen bij een land bouwer onder Driebergen, volgens haar de vader van het kind. Het kind was voor f 2 per week te Driebergen uit besteed, maar de vrouw bracht haar op 22 Jan. haar kind terug, omdat zij het niet langer wilde opvoeden. Op haar verzoek bracht de vrouw het kind toen bij haar ongehuwde zuster te Driebergen, waar zij het des avonds hseft afgehaald. Zij is toen eerst naar Utrecht en vandaar naar Arnhem gegaan om zich van het kind te ontdoen. Te Arnhem heeft de politie haar en de kleine nachtverblijf verschaft. Den volgenden dag is zij naar Ede vertrokken, waar zij het kind te vondeling heeft gelegd en zij is toen door de bosschen naarhet station Veenen- daal-de Klomp geloopen. Per trein ging ze terug naar Waarder. Maandag is zij gearresteerd en naar Ede gebracht. Zij heeft een volledige bekentenis afgelegd, het was haar te doen de kleine, die haar tot last was, kwijt te raken. Woensdag wordt zij naar Arnhem gebracht, het kind blijft voor- loopig te Ede, waar het is uitbesteed. Burgerlijke Stand. Waspik, van 1 tot 15 Jan. Ondertrouwd: J. Schaapsmeerders en E. M. A. van StrienP. v. d Wiel en A. van EerzeiW. Bergé en B. Kanters. Geboren Adriaan Johannes, z. v. 0. de Bont en J. Kamp Johanna Gerdina, d. v. L. Kikkers en J. G. van Wanrooij. Heusden, vm. 10 en nm 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9.30 en nm 6 u. ds. v. d. Pol. Geref. kerk A, vin. 9.30 en Aalstvm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Paddenburg. Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 2 u. leeskerk. Aalburgnm. 2 u. dr. Tjalma uit Veen. Almkerkvm. 9.30 u. dr. Montijn. Andelvm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooijmans. Babyloménbroekvm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Dierkens Brakel, geen opgaaf. Capellevm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Ruijsch. Ger. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Brummelkamp, (nm. Doopsbed.) Loonschendijk, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Japchen, (nm. Doopsbed.) Doeveren, vm. 10 u. ds. Bastiaanse. Drongelennm. 1,30 ds. Van Asch. Drunen, vm. 10 u. ds. Van der Hoff. Drimmelen, vm. 9,30 u. ds. Kan uit Ooster hout. Eethen, vm. 9.30 u. ds. Van Asch. Gameren, vm. 9.30 en nm. 6,30 u. ds. Van Ingen. Geertruidenberg, geen opgaaf. Gender en, vm. 9,30 u. ds. Feykes. Giessen, nm. 2 u. ds. Benders. Heesbeen, geen dienst. Herpt, geen dienst. Loevsstein, geen dienst. Meeuwen, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. Klomp. Nedcrhemert, Zz. nm. 2 u. ds. Van Voorst Vader. Nieuwendijk, Geref. kerk, vm. leesdienst en nm. ds. Van der Zanden uit Andel. Pouderoijennm. 2 u. ds. Ten Bokkel Hui- Raamsdonk, vm. 9.30 u. ds. Meischke. Raamsdonksveer, nm. 2 u. ds. Meischke. Rijswijkvm. 9,30 u. ds. Benders. Sleeuwijk, vm. 9.30 u. ds. Visch. Sprang, vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Pop. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 2 u. leeskerk. Uitwijk, nm. 2 u. dr. Montijn. Vsen, vm. 9,30 en nm. 2 u. dr. Tjalma. Vlijmen, nm. 2 u. ds. Ossewaarde. Waspikvm. 9,30 u. dr. Locher. Woudrichem, vm. 9.30 u. ds. Gobius du Sart. Wijk c.a., vm. 9,30 en nm. 2 u. ds. Gobius du Sart.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1914 | | pagina 2