Een particulier telegram aan de N. R. Ct. zegt De Köln. Ztg. verneemt dat het Bem- sche blad „der Bund" het volgende con stateert: Het geheele, ontzaglijk uitge strekte Russische front is thans op de beide vleugels ingedrukt. De verliezen der Russen zullen de 150,000 man te boven gaan. De militaire medewerker van de Ziircher Post constateert, dat het niet te ontkennen is, dat zich bij de Russen de reusachtige verliezen aan kanonnen en ander oorlogsmateriaal reeds zeer sterk doet gevoelen. Von Hindenburg behoort tot de grootste legeraanvoerders van alle tijden. Het gelukken van den slag in Oost-Pruisen is mogelijk ge maakt door de reusachtige prestaties op het gebied van marcheeren, betoond door de Duitsche troepen, en door den vasten wil van die troepen, om de tegen standers zoo vernietigend mogelijk te verslaan. Men schrijft van de Pruisisch-Gel- dersche grenzen aan de N. R. Ct. Als men let op de moeite die de Pruisische grensbewoners zich geven om op Hollandsch gebied levensmid delen te krijgen, dan kan men zich een denkbeeld vormen van het gebrek aan levensmiddelen dat op sommige plaatsen in Pruisen bestaat. Van twee uur ver komen de vrouwen en kinderen loopen om meel, erwten, boonen, rijst, enz. machtig te worden. Ook voor brood wordt de lange weg gemaakt, omdat het Pruisische oorlogsbrood duur en voor velen ongenietbaar is. Zondag zijn 2 Oostenrijksche vliegers over Rjeka gevlogen,de winterresidentie van den koning van Montenegro, waar zij uit een mitrailleuse schoten op de koninklijke familie die in een tuin wandelde, doch niet geraakt werd. Mag men de berichten van de Rus sische Novoje Vremja gelooven, dan neemt de spanning tusschen China en Japan een bedenkelijke afmeting aan. Dit blad verneemt uit Tokio, dat drie lichtingen van het leger gemobili seerd zijn en dat in Korea de staat van beleg is afgekondigd. Hetzelfde blad verneemt uit PekingDe Chi- neesche regeering deelde den Japan- schen gezant mede, dat China niet in staat is zonder toestemming van het Chineesche Parlement besluiten te nemen omtrent de laatste Japansche nota. Het Japansche voorstel tot reor ganisatie van het Chineesche leger en de vloot uitsluitend door Japansche instructeurs is in verband met de Chi neesche grondwet voor China onaan nemelijk. De Rjetsj ontvangt een telegram uit Irkoetsk van den volgenden inhoud In vele steden zelfs in de nabijheid van Charbin worden proclamaties aan geplakt, waarin wordt gezegd, dat Japan den Europeeschen oorlog misbruikte en Chineesch grondgebied wil annex- eeren waartegen iedereen wordt opge roepen om het vaderland te verdedi gen. Rusland wordt daarbij een vriend van Japan genoemd. Groote verwach tingen worden omtrent Amerika gekoes terd. De openbare meening in China moet in de hoogste mate opgewonden zijn. Onder de Duitschers aldaar heerscht een levendige beweging. De Japansche pers is verontwaardigd over den tegenstand van Joeantsjikai en eischt krasse maatregelen. De betrekkingen tusschen Japan en China zijn plotseling volkomen veran derd. De geheele Oostaziatische pers is ver baasd over de Japansche eischen. Uit Rome wordt aan de „Daily Chronicle" geseind, dat de laatst ont vangen berichten van de grens aan- toonen, dat de crisis waarin Oostenrijk- Hongarije ten aanzien der levensmid- delenvoorziening verkeert, op snelle wijze verergert De bladen richten dringende vertoogen tot de regeering, waarin er op wordt aan gedrongen maximumprijzen vast te stellen. De ge meentelijke autoriteiten zenden vracht wagens langs de restaurants en parti culiere woningen om daarin den afval op te halen. De vereeniging van hotel houders te Weenen heeft besloten om geen schotels met spijzen meer te ser veeren waarbij meel en bloem benoo- digd is, terwijl de porties spijzen welke voor de vaste clientèle worden geser veerd, verkleind worden. Zaterdag heeft te Budapest een mi nisterraad plaats gehad, welke van 's morgens 11 tot 's avonds 10 uur duur de, waarin het voedingsvraagstuk be sproken en besloten werd een staat op te maken van de aanwezige voorraden graan en aan Oostenrijk een derde van de bloem van meel-reserve, echter geen gewone graan, af te staan. De Times meldt uit Bern, dat Duitschland zonder eenige vorm van proces allen uit Elzas-Lotharingen ver jaagt, die verdacht worden van Fransch- gezinde neigingen. Een groot aantal Spaansche kooplieden uit Mühlhausen zijn plotseling te Bern aangekomen zij waren gedwongen hunne woningen te verlaten, die door Duitsche officieren en soldaten in bezit waren genomen. Elzas en Lotharingen zijn afgesneden van alle verbinding met de buiten wereld. De toegang tot het gebied der militaire operaties is onmogelijk. Zelfs voor Duitschers, tenzij ze daartoe een bijzondere vergunning hebben. De Italiaansche bladen melden dat Maandagmorgen in Cittaducole in de provincie Aquila en de Nazzavo Ra- maDO hevige schokken werden gevoeld. In laatstgenoemde plaats is een huis ingestort. Hierbij werd één kind ge dood, terwijl acht personen gewond werden. In de Vossische Zeitung wordt een merkwaardig geval van oorlogs-psychose gemeld. Op een dag werd bij de politie aangegeven, dat de weduwe Betti Stoll in de Komwiktstraat te Praag met haar beide dochters blijkbaar het slachtoffer geworden waren vaneen misdaad. Sedert weken hadden zij de deur van hun woning niet meer geopend. Er ging onmiddellijk een commissaris van po litie heen. Op zijn geklop deed niemand open. De deur werd toen geforceerd. In de voorkamer stuitte men op een barricade. Tafels, kasten, kisten, stoelen, koffers versperden het vertrek tot aan de zoldering. De politie drong er echter door heen en bereikte zoo de eigenlijke woonvertrekken. Hier lagen in drie naast elkaar staande bedden de drie vrouwen, slaapdronken, maar wakker. De oude vrouw begon, toen zij den politieman zag, opgewonden te sehree- wen: „Er uit! er uit! Maakt dat ge weg komt!" De commissaris probeerde de opgewonden vrouw tot kalmte te brengen. Eindelijk kwam ze wat bij en zeide toen„Laat ons met rust. Wij zitten hier sedert twse maanden afge sloten, omdat we niets van den oorlog willen weten. Wij willen den oorlog doorslapen. Wij hebben aan niets ge brek. Wij hebben voorraad genoeg." Het bleek nu, dat de drie vrouwen voor een half jaar voorraad hadden opgespaard. Zij herhaalden telkens weer, dat zij slapen wilden tot de oorlog voorbij was. In de laatste dagen hadden zij bijna onafgebroken geslapen. De Duitsche onderzeeër „U. 16" heeft tusschen Cherbourg en Duinker ken het Franscho stoomschip „Ville de Lille" in den grond geboord. De bemanning kreeg vergunning in de booten te gaan. Toen de „Ville de Lille" in de buurt van den vuurtoren van Barfleur trachtte te ontsnappen, boor de de onderzeeër het schip, dat niet snel genoeg voer, in den grond. De onderzeeër koerste toen naar een Noorsch schip, om dat in den grond te boren, maar op de verschijning van een torpedoflotille uit Cherbourg dook hij onder. Weer zijn twee stoomschepen in de Noordzee verongelukt. De Waveiet, een Engelsch s.s., is Zaterdagavond op een mijn geloopen. Twaalf der opvarenden zijn verdroukeu bij 't uitbrengen van een reddingsboot. Het schip is echter op zijn lading blijven drijven en bij Deal op het strand gezet. De Abeokuta, van de Elder-lijn, is bij Quessant ge zonken. De bemanning is gered. Volgens een bericht uit Hamburg zegt men daar in zeevaartkringen, dat Engeland op groote schaal mijnen tegen de Duitsche duikbooten heeft uitgelegd, hetgeen de onzijdige scheepvaart nog meer moet afschrikken zich in Engel- sche wateren te begeven. De Verein deutscher Eisen- und Stahl- Industriellen heeft Woensdag in een algemeene vergadering de volgende mo tie aangenomen omtrent de oogmerken van den oorlog: Wanneer de oorlog voor Duitschland met de overwinning eindigt, hetgeen door de Duitsche ijzer- industrie met vol vertrouwen wordt verwacht, mag slechts een vrede ge sloten worden, die in zyn geheeleu om vang in overeenstemming is met de ontzaglijke opofferingen,die üet Duitsche volk tijdens den oorlog heeft gebracht en nog dagelijks brengt. Te dien einde mogen: ten eerste, de vredesonderhan delingen niet uitsluitend aan de diplo matie worden overgelaten; ten tweede, moet de vrede een verst rking brengen ran Duitschland's macht ter zee en een uitbreiding van het voor het blanke ras bewoonbare emigratiegebied, en ten derde moet bij de regeling van de tol- toestanden in een vergroot Duitschland de ny verheid in ruime mate gehoord worden. Volgens de Temps telt het Belgische leger, na met nieuwe manschappen te zijn aangevuld, thans ruim 100000 man. De werving ervoor wordt ijverig voort gezet. Indien die echter niet voldoende blijkt, zal de Belgische regeering waar schijnlijk den algemeenen dienstplicht voor mannen van 1825 jaar afkon digen. Naar de Daily Telegraph uit Havre verneemt heeft de Belgische regeering reeds besloten dat de militielichting voor 1915 de mannen van 18 tot 25 jaar zal omvatten, die onmiddellijk onder de wapenen zullen worden ge roepen. Van het besluit zijn getrouwde mannen uitgezonderd. Het Noorsche blad, Ekstrabladet, schrijft dd. 18 Februari: Hoezeer men in Engeland met de Duitsche bedreiging spotten mag, zij heeft overal elders in de wereld aan merkelijke uitwerking gehad. Als Duitschland zijn plan om heel Engeland met ontplofbare mijnen te omgeven kan uitvoeren, dan is de 18e Februari de laatste dag van Engeland's wereld heerschappij. Men tracht in Engeland het gevaar te verminderen door de schepen met neutrale kleuren te be schilderen. Maar tegen mijnen helpt dat niets. Volgens de verklaring van de Duitsche admiraliteit zal het ook tegen duikbooten niet veel geven. Men moet toestemmen, dat, als de Duitschers een uithougeringsoorlog tegen Engeland voeren, het doorlaten van Engelsche schepen, die zulke plompe listen ge bruiken, belachelijk zou zijn. Men weet dat Engeland met het uithongerstelssl is begonnen, Duitschland heeft het denkbeeld slechts overgenomen. Geen schroomvalligheid, slechts geweld zal nu over de overwinning of den dood van Engeland beslissen. Ook de nood van de Noorsche mogendheden kan daaraan niets veranderen. De Berliner Lokal Anzeiger verneemt uit Kopenhagen Politiken schreef op 17 Februari: Wij moeten het ons dui delijk voorstellen, dat zich van morgen af een nieuw risico voordoet. Intusschen waarschuwt Duitschland alleen voor mogelijke vergissingen en bedreigt niet rechtstreeks de onzijdige scheepvaart Prins Alexis van Servië, die met zijn gemalin te Londen is aangekomen, heeft aau een vertegenwoordiger van Central News verklaard, dat het moreel der Servische troepen nog uitmuntend is. „De positie, die wij thans hebben kunnen innemen, zeide de Prins, is prachtig en niemand zal, zoolang we leven, ons het stukje Servië, dat wij bezitten, kunnen afnemen." De Prins is vergezeld door zijn se cretaris Nickageorgevitch. Deze zeide o.a., dat er nog 70,000 Oostenrijkers waren op Servisch gebied, doch voegde hij er bij, dat zijn krijgs gevangenen. Het plan bestaat te Londen een steun- tentoonstelling te houden, daar er ont zaglijk veel noodig is voor Servië. Het volgende voorval gebeurde volgens het „N. v. d. D in Brussel verleden week in een der groote hotels en werd dooreen ooggetuige meegedeeld. Aan een tafeltje zaten drie Duitsche officieren. Aan een ander tafeltje dineer den een heer en een dame, die Engelsch praten. De Duitsche officieren verzoeken den heer geen Engelsch te praten. Deze stoort zich niet aan het verzoek en gaat door. Daarop gelasten de officieren den kellner den heer te beduiden dat hij geen Engelsch mag praten. Ook dit helpt niet. Inmiddels zijn de heer en de dame klaar. De kellner ontvangt een groote fooi en meteen een kaartje om dit don officieren te overhandigen. Terwijl dezen zien, dat het de Ame- rikaansche gezant is, verzoekt de gezant den officieren hem te volgen naar de Kommandautur, maar liefst op 50 passen afstund, omdat hij niet wil, dat zijn dame gezien wordt in gezelschap van Duitsche officieren. Aldus geschiedde. l'laatNeljjk lieuwi. Voor Dames- en Kinderkleeding is de Firma Taverne De Meere, Hinthamer straat 69, 's-Hertogenbosch, het beste adres voor deze omstreken. Deze zaak is ook des Z >ndags van 10 tot 1 uur geopend. Heusden, 20 Febr. J. Buwolda, Hapert. C. van Kiugten, Haarsteeg. A. Verhoeven, Sprang. Gisteren vergaderde de Raad dezer Gemeente, des namiddags te 7,80 ure, ter behandeling van de volgende onderwerpen 1. Notulen der vorige vergadering. 2. Mededeeling van ingekomen stukken. 3. Ontwerp-verordening omtrent het bak ken en verkoopen van brood. 4. Ontwerp-reglement van orde voor den Gemeenteraad. 5. Wijziging gemeente-begrooting 1914. Bij den Brigade-Commandant der Kon. Marechaussee alhier, kan zich de eigenaar vervoegen van een gladharige donkerbruine hond-reu, van pl.m. 8 maanden, zoogenaam de „poedel-pointer" korte staart, met le deren halsriempje en koperen ring. De Bergsche Maas is nog steeds zeer vischrijk. De visscher N. v. O. had in de afgeloopen week niet minder dan 80 pond snoek met den hengel gevangen, w.o. exem plaren van 10 pond. Maandag stortte de werkman v. B. bij het lossen van een schip met cichorei wortelen van de ladder in de Maas. De schipper kou deu drenkeling nog bijtijds grijpen, vóór hij door den sterken stroom meegesleurd kon worden. De Belgische vluchtelingen, die alhier vertoeven en niet volledig in eigen onder houd kunnen voorzien, moeten Woensdag a.8. naar een der kampen vertrekken. VIcrkeiKlaiii De zangvereeni- ging „Soli Deo Gloria", hoopt Woensdag a.s. een uitvoering te geven in de Nutszaal. Capelle. Als bewijs dat hier best vee gefokt wordt zij medegedeeld, dat de landbouwer W. C. Vermeulen, alhier, deze week drie koeien verkocht werden voor de som van f 380.--- per stuk. De op 15 Januari j.l. vastgestelde lijsten voor de Kamer van Arbeid bevatten 8 patroons- en 96 werklieden-kiezers. Den 3en Maart a.s. zullen Mej. Lisette Jamin en de heer Nicola Sauvelt, daartoe aan gezocht door de Rederijkerskamer „Vrien dentrouw" in de zaal van den Heer L. F. van Dongen een uitvoering geven. In verband met de onteigening van hooi, op last der militaire overheid, in deze gemeente, Vrij hoe ven-Cappel en Sprang en met den daarvoor besteden prijs heeft de Landbouwvereeniging zich tot den Minister van Oorlog gewend met verzoek den maxi mum hooiprij8 van f 19.te brengen op f 22.zijnde de door de particuliere hooikoopers bestede prijs. Doilgenschc Vaart Woens dagavond is alhier de bo-rderij, behoorende aan de Erven J. P. Pruijssers en bewoond door Chr. Jansen, geheel afgebrand. Het vee werd gered. Assurantie dekt eenigzins de schade. 's-Cjlravemoer. Op 15 Maart a.s. des middags om 3 uur, zal er te Ooster hout eene stierenkeuring worden gehouden. Ds. G. Klumper, voormalig pred. bij de Chr. Geref. Gemeente alhier, heeft met het kerkverband gebroken en zijn lidmaat schap opgezegd. Z.Eerw. wenscht tot de Geref. Kerk over te gaan. Vele grieven in de Chr. Geref. Kerk, maar vooral in de Gemeente, hebben daartoe geleid. IVeclerlieiiiert. Woensdag vierde de heer W. Knoop zijn zilveren jubilé als schoolhoofd op het Eiland. Het schoolge bouw was smaakvol versierd en bij zijn intrede werd de jubilaris hartelijk door de jeugd verwelkomd. Na enkele toepasselijke liederen werden de kinderen rijkelijk ont haald. Het Dagelijksch Bestuur bood namens de gemeente een keurigen fauteuil aan, waarbij de burgemeester baron Lewe van Aduard zeer waardeerende woorden sprak. Van leerlingen en oud-leerlingen werd een prachtig schrijfbureau aangeboden. Talrijk waren ook de geschenken van particulieren, zoodat deze dag voor de familie Knoop tot een onvergetelijke gemaakt is. Moge de jeugd nog vele jaren van zijn uitstekend onderwijs profiteeren. Onze vroegere dorpsgenoot de heer P. J. Straver, thans onder de wapenen, is bestemd voor den dienst bij het lager onder wijs in Ned.-Indië als onderwijzer 3e klasse. Nieuwemltik. Dezer dagen had de 13 jarige G. Vogelaar, het ongeluk op het schoolplein, met kopjespringen zijn arm te breken. De alhier bestaande Chr. Zangver- eeniging „De Lorstem" is voornemens op 27 Febr. a.s. eene openbare uitvoering te geven. Irijhoeven-Cappel- Maandag 15 Februari 1.1. gaf de zangvereeniging „Hallelujah" alhier haar jaarlijksche uit voering. Het weer werkte niet mee, zoodat de opkomst van het anders talrijke publiek wel wat tegenviel. Toch kon men niet klagen. Nadat de voorzitter op de gebrui kelijke wijze het publiek had toegesproken, werd het welvoorziene programma afge werkt. We kunnen niet anders zeggen, dan dat er goed gezongen is, niettegenstaande er ook wel een enkele fout was op te merken. Sommige stukken waren prachtig. De ver- eenigiDg heeft haar ouden roem gehand haafd. Dankbaar voor het genotene gingen we huiswaarts. Ween. Door de broodbakkers alhier, is deze week het tarwebiood met 2 cent per 2 k.g. verhoogd, en wordt het thans verkocht voor 30 cent per 2 k.g. Door een Commissionair uit Andel, werden alhier enkele partijtjes aardappelen „Bravo's opgekocht, bestemd voor de in garnizoen liggende militairen te Andel en Rijswijk. Er werd besteed f3.50 per 70 k g. Bij een tweetal inwoners werden deze week een zevental kippen vermist. Of dit diefstal is of de schuld is te wijten aan een losloopenden trekhond, dit kon niet werden nagegaan. Het is dus zaak ze maar goed op te sluiten. JUiiineulaud. Ook voor Nederland kan de door Duitschland voorgenomen afsluiting van de Noordzee een zeer «matigen toestand scheppen. Met bezorgheid en belangstelling ziet men tegemoet, wat de nieuwe fase van den grooten oorlog zal brengen. Zal het Duitsche dreigement de neu trale scheepvaart lam leggen? Of zal het gevaar niet zóó groot blijken als liet wel leek en zal men in staat blijken met niet èl te groot risico de scheep vaart te onderhouden? In het eerste geval zijn de ge volgen voor het economische en het handelsleven niet te overzien. Er worden tal van handelsschepen verwacht; van Amerika zijn thans 62 schepen naar Denemarken onderweg Zij bevatten, naar men met zekerheid weet, graan en voedingsmiddelen. Zweden en Noorwegen verwachten 150 booten, die binnenkort moeten aan komen. Hoeveel Amerikaansche schepen onderweg zijn naar het Continent is onmogelijk vast te stellen. Omtrent het verleenen van z.g. „za- kenverlof is bepaald dat aangezien het bedoelde verlof slechts wordt verleend om belanghebbenden „in staat te stellen de balans op te maken of orde te stellen op hunne administratie" het feit alleen, dat men aan het hoofd van een zaak staat op zich zelf niet voldoende is om aanspraak op dit verlof te maken. Wanneer de korpscommandanten niet kunnen bekomen die inlichtingen die zij behoeven of zij deze inlichtingen onvoldoende achten, wordt het verlof niet verleend. Iemand te Hoorn heeft een ouder- wetsche staartklok verkocht voor de kapitale som van f20.000. Dat onder de tegenwoordige omstan digheden, bij de buitengewoone duurte van het geld, zulk een kolossale som voor deze klok wordt betaald, bewijst wel dat het een buitengewoon kunst product is, Naar wij vernemen zijn de pogingen door de directie van de Kon. Stearine- kaarsen-fabriek te Gouda aangewend tot het bekomen van de grondstoffen uit Engeland voor het öogenblik met succes bekroond. Het stoomschip „Boulama" met een ladiüg palmolie bestemd voor de kaarsenfabriek is te Rotterdam aan gekomen, zoodat het bedrijf voorloopig in zijn vollen omvang kan plaats vinden. Met ingang van 18 Februari, is, in afwijking van voorgaande regelingen in verband met de zeer belangrijke stijging der graanprijzen, de prijs van tarwebloem (inlandsch uitsluitend een soort) bepaalt op f 20.80 per 100 K G. van ongebuild tarwemeel f 17 per 100 K.G. Deze prijzen zijn berekend netto, contant aau fabriek, molen of magazij a voor bakkers en dergelijke verbruikers. Aan tusschenpersonen moet op verzoek 25 ets. koiting worden toegestaan. In verband hiermede ziju de maxi mum broodprijzen vastgesteld op 24 cent per K.G. voor gebuild tarwewater- brood. Dinsdag werd te Wageningen aan den oever van den Rijn de uniformjas gevonden van een militair wielrijder. Voetstappen leiden naar den water kant. De jas behoorde blijkbaar aan W. N. afkomstig uit Zutfen en te Ede in garnizoen en bevatte behalve ver schillende andere papieren, een schrij ven aan den commandant te Ede en aan een adres te Zutfen. Niet onmoge lijk heeft men hier te doen met een poging tot zelfmoord, welke dan in verband kan staan met een diefstal te Ede, waaruit de genoemde sedert Maan dag vermist wordt. Op het fort Marken-binnen is ver leden week ten nadeele van het rijk uit een houten geldkistje, dat in de officierskamer stond een bedrag van f 2300 aan bankbiljetten ontvreemd. De diefstal werd Vrijdagmorgen ont dekt door den officier die met het finan cieel beheer belast is. Deze was een paar dagen met verlof geweest en Don derdagavond laat thuisgekomen. Voor zijn vertrek was de kas door den kapi tein in orde bevonden. Het onderzoek is in vollen gang. Omtrent de resul taten is echter nog niets bekend. kerknieuws. Heusden. A.s. Donderdag, des avonds om 6 uur, hoopt de WelEerw. heer ds. Ak kerhuis van Sleeuwijk, in de Geref. Kerk alhier, voor te gaan in den „Bidstond voor den nood der tijden". lWerk.euda.iii. Tot notabel der Ned. Herv. Kerk alhier, is in de vacature C. C. Zwets, gekozen de heer C. P. Kornet. Door ds L. H. v. d. Meijden, te Enschede, is bedankt voor het beroep naar de Chr. Ger. Kerk, alhier. PHfellllkBÜUttTËV 21 Februari. Geref. kerk, vm. 9,30 en nm. 5.30 u. leeskerk. Geref. kerk A, vm. 9,30 en nm. 6 u. ds. De Jong. Geref. kerk B, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Boeijinga. Chr. Geref. Kerk? Geref. kerk, vm. 9.30 en nm. 6 u. ds. Diemer van Gameren. Geref. kerk, geen opgaaf. Loonschendyk, nm. 2 u. ds. Koster uit 's Grev. Capelle. Postkantoor te lleusden. Lijst ran de onbestelbare briefen en briefkaar ten, waarvan de afzenders onbekend zijn. Heusden, vm. 10 u. en nm. 6 u. ds. Ruijsch van Dugteren. Werkendamvm. 9,30 en nm. 6 u. ds. G. J. v. d. Pol. Aalst, vm. 9.30 en 2 u. geen dienst. 6.30 ds. van Paddenburg. Aalburg, vm. 9.30 u. ds. Ewoldt. Almkerk, vm. 9,30 en nm. 2 u dr. Montij n. Andel, vm. 9.30 en nm. 2 u. ds. v. d. Put. Baardwijk, vm. 10 u. ds. Louwe Kooij mans. Babyloniénbroek, vm. 9.30 u. ds. Blankhart. Besoijen, vm. 10 u. da. Dierkens. Brakelgeen opgaaf. Capelle, vm. 9,30 u. ds. Koster nm. geen dienst. Doeveren, vm. 10 u. ds. Bastiaanse. Drong elm, geen dienst.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1915 | | pagina 2