een BOEREN ARBEIDER, terstond te huur JE GOUDEN LEED f. Openbare Verhuring BOUW- en WEILAND. e A ••iLEVERTRAAf Avondteekenschool „Sur sum Cor da' niet doorgaan. Bouw- en Weiland. Aan allen, die blijken van be langstelling gaven bij het slagen voor mijn Examen, mijn hartelijken dank. De aangekondigde Uit voering alhier, van de Chr. Zangvereeniging te Gorinchem, kan door onvoorziene omstandig heden Wegens sterfgeval te Heusden het gunstig bekende Café met Vergunning te Heusden. De Cursus 19151916 Notaris J. M. C. PAAP, publiek verhuren: Bouwland, WEILAND, Publieke Verkooping Mr. V. G. A. BOLL te Gorinchem en L G. VAN GENDT te Heusden, veilen Geregelde Stoomhootdiensten De Voorzitter zegt aan belanghebbenden bij den verkoop van het „Straatje" te heb ben medegedeeld dat de verkoopsprijs is bepaald op f 200 waarop hem is gezegd, dat dan van den koop wordt afgezien, zoo dat dan deze aangelegenheid als afgehan deld kan worden beschouwd. Aangenomen voor kennisgeving. Niets meer aan de orde zijnde, sluit de Voorzi ter de vergadering. Vergadering van den Raad der gemeente 's-Gravemoer, op Vrijdag 27 Aug. 19L5, 's avonds 7 uur. Tegenwoordig zijn alle leden. Voorzitter en Secretaris is de heer D. Smits, burgemeester. Na de opening der vergadering worden de notulen gelezen en vastgesteld. De Voorzitter deelt mede, dat B. en W. de kas der gemeente en van het Armbe stuur hebben opgenomen en daarbij alles in orde bevonden, dat de toemaat ver pach ting op 27 Juli voor de Gemeente f118, en voor het Armfonds f 196,opbracht en dat bij de aanbesteding van petroleum en steenkolen ten behoeve der Gemeente aannemer is geworden: van de .petroleum A. Heijblom voor vijf achtste cent per liter beneden den loopenden prijs en van steen kolen «n anthiaciet C. de Jong voor 3 cent per H.L. beneden den loopenden prijs, welke mededeelingen voor kennisgeving worden aangenomen. Ook de brandspuit is beproefd met goede resultaten. Alleen enkele oude slangen waren lek, waarom na eenige bespreking wordt besloten deze te laten nazien. B. en W. vragen en verkrijgen machti ging om de gemaakte goederen bij het handwerkonderwijs op de openbare school uit te deelen. Bijaldian bij het herhalingsonderwijs twee cursussen moeten worden gehouden, wordt bij voorbaat de onderwijzer J. Passchier met dien tweeden cursus belast. Op voorstel van B. en W. wordt beslo ten om de overtollige struiken en houtge wassen op de hooilanden der Gemeente in den komenden winter te laten rooien. Naar aanleiding van een schrijven van den heer Commissaris der Koningin met een oproep van het Koninklijk Nationaal Steuncomité hebben B. en W. eene collecte langs de huizen doen honden, waarmede verder wordt volstaan. Ingekomen is een schrijven van den heer J. Passchier, meldende dat deze zijne hoofd- acte heeft behaald, waardoor zijn salaris als onderwijzer eene verhooging ondergaat. Dienovereenkomstig wordt de begrooting gewijzigd. De Voorzitter spreekt over de verzanding van de haven en de Vaart, waaraan de Gemeente bepaald aanzienlijke kosten krijgt, maar waaraan men. vooralsnog toch nog niet veel zal doen met het oog op de geld middelen. Aan de orde is voorts de voorloopige vaststelling der gemeentexekening over 1914 die bereids door eene commissie is onder zocht, welke bij monde van den heer Bos man rapport uitbrengt van haar onderzoek. Over enkele punten wordt opheldering ge vraagd, terwijl een paar posten der uitgaven de commissie hoog voorkwamen. Nadat de voorzitter een en ander had toegelicht, dankt de commissie B. en W. voor hun zuinig beheer en wordt de rekening overeenkomstig het voorstel der commissie met algemeene stemmen vastgesteld. Een gelijk lot ondergaat de gemeente- begrooting voor 1916, nadat de rapporteur der commissie over enkele posten der uit gaven toelichting had gevraagd en de heer Versteeg nog had gesproken over rooiïng der eikeboomen in den Lagendijk, alsmede de heer Beunis over den post der kosten voor buitengewone politiediensten. Ingekomen is nog een schrijven van J. Dekkers, opziener der algemeene begraaf plaats, vragende een onderzoek over tegen hem ingebrachte klachten, welk stuk even wel verder voor kennisgeving wordt aan genomen. De voorzitter kan nog mededeelen, dat naar aanleiding van een schrijven van den Minister van Financiën inzake arbeidsbe middeling door B. en W. de heer J. Pas schier als correspondent in deze gemeente is aangewezen en dat naar aanleiding van een schrijven van den Minister van Land bouw, Nijverheid en Handel bij inbeslag neming der rogge daarvoor mais kan wor den teruggenomen. Voorts worden aan gaande circulaires der regeering over het in het leven roepen eener commissie voor het midden8tandscrediet en over het beschik baar stellen van groenten, deze zaken hier niet noodzakelijk geacht of wel voor deze gemeente niet van toepassing verklaard. Van het Gemeentebestuur van Dongen is eindelijk ingekomen een concept-contract, in zake het voorzien dezer gemeente van electriciteit door het naburige Dongen. Dit stuk wordt lang en breed besproken en de conclusie is eindelijk, dat de hier daarvoor gevormde commissie met het Gemeentebe stuur van Dongen nader zal confereeren en nog enkele wijzingen in dit contract daar bij zal voorstellen. De kans om alhier ook voorzien te worden van electriciteit zal ver der van die conferentie afhangen, niettemin de zaak er niet zoo ongunstig voorstaat. Althans, men besloot reeds, dat de alhier uit te voeren electriciteitswerken, na het tot stand komen van het contract, tegelijk met die van Dongen door dat Gemeente bestuur kunnen worden aanbesteed. Verder niets meer aan de orde zijnde, sluit de voorzitter deze vergadering. De commissie voor het onderzoek dier stukken wordt samengesteld uit de heeren Cornet en Koman. De beer Cornet deelt mede, dat de Commissie de stukken in orde beeft bevonden, zoodat tot toelating van de herkozen leden wordt besloten. Een besluit van Ged. Staten tot goed keuring van een raadsbesluit tot wijziging der begrooting van 1914. Al8voor, tot goedkeuring van het kohier van den hoofdelijken omslag van 1915. Alsvoor, tot goedkeuring van bet kohier van schoolgelden over het 3e kwartaal 1915. Een adres van de vereeniging „Het Groene Krnis" te Werkendam om eene subsidie ter bestrijding der kosten voor het doen ontsmetten van school en biblio theekboeken. Overeenkomstig het voorstel van Burg. en Vfeth. wordt besloten op de begrooting voor 1916 eene subsidie van f15.te brengen. Een adres van den heer Duijne, hoofd der school te DeWerken, houdende ver zoek om de kosten van het abonnement van de drinkwaterleiding voor zijne ambts woning voor rekening der gemeente te nemen. Op voorstel van B. en W. wordt besloten de helft van de kosten voor rekening der gemeente te doen komen. Een schrijven vaD den Groepscomman dant te Sleeuwijk houdende toezending van een ODtwerp politieverordening op mest vaalten met verzoek om bericht of daar tegen bezwaren bestaan. Wordt besloten te berichten, dat tegen de uitvaardiging dier politieverordening bezwaren bestaan, vermits vele inwoners geene genoegzame ruimte bij hunne wonin gen hebben om, indien daarop militaire keukens worden gebouwd of logies in ge bruik wordt genomen, hunne mestvaalten op minstens 75 Meter afstand daarvan aan te leggen. Een schrijven van het Gemeentebestuur van Werkendam houdende verzoek om be richt of de Raad genegen is, art. 42 der politieverordering zoodanig te wijzigen, dat het ledigen of doen ledigen eener verzamel plaats van faecale stollen en het vervoeren of doen vervoeren daarvan tusschen des morgens 5 en des avonds 10 uur geoor loofd zal zijn. Wordt besloten te berichten dat genoemd art. 42 niet in den hierboven aangegeven zin gewijzigd kan worden, doch dat de Raad wel genegen is om dat artikel zoodanig te veranderen, dat faecaliën in gesloten wagens door deze gemeente zullen mogen worden vervoerd, tusschen des morgens vijf en des avonds tien uur. Wordt op voorstel van B. en W. besloten om aan den administrateur der brood kaarten eene bezoldiging van 1 30.per maand toe te kennen. Hierna gaat de Raad in geheime zitting over, ter behandeling van reclames H.O. 'durend deskundig toezicht, welk toe zicht ook op de weging wordt uitge- 'oefend, terwijl alle geslachte varkens (ook de bijgekochte) zeo gestempeld worden, dat alle deelen steeds herken- baar zijn als afkomstig van een varken, j bestemd voor binnenlandsch verbruik, terwijl het stempel tevens aangeeft de gemeente, waarin het varken geslacht is. 3. Eiken Zaterdag wordt het slacht- gewicht der in de afgeloopen week voor binnenlandsch verbruik geslachte var kens aan den directeur van het Rijks Centraal Bureau toegezonden. Waarborgen moeten worden gegeven, dat de voor consumptie geschikte deelen dezer varkens verbruikt worden in de gemeente of haar naaste omgeving. Den burgemeesters wordt daarom ver zocht, de slagers te verplichten niet anders te leveren dan aan directe ver bruikers door verkoop in het klein. Uitzondering hierop kan gemaakt worden voor het niet en détail ver kochte vette en magere spek en kluiven welke mogen worden ingezouten. Het gezouten spek zal, mits in goeden toe stand zijnde, desgewenschtdoortusschen- komst van het Rijks Centraal Bureau worden afgenomen tegen prijzen, in behoorlijke verhouding staande tot de prijzen, waartegen het spek in ie ge meente in het klein wordt verkocht. Men schrijft uit Koewacht aan de D. Ct. Donderdagmorgen had hier een eigen aardige en treurige plechtigheid plaats Er was namelijk in Belgisch gedeelte van Koe vacht een vrouw gestorven, en daar het kerkhof op Nederlandschen bodem ligt, moest het lijk de grens passeeren. Nu mag echter geen Belg, zelfs met de beste passen, van hier den Hollandschen bodem betreden, maar men moet eerst naar Selzaete of Ke- moeke en vand: ar langs den grooton weg naar Sas van Gent of Hulst. Geen der familieleden van den over ledene mocht dan ook de doode naar i het kerkhof volgen. Na de keikelijke diensten werd het stoffelijk overschot daarom door de familie na r de grens gebracht, waar het door de Duitsche militairen onder lei ling van een officier aan eenige Hol- landsche ingezetenen werd overhandigd, die het grafwaarts droegen. Van verre stonden de kinderen door de draadversperringen den droeven stoet na te staren. Sturgeiiyke Ktand. Verslag van de Gemeenteraadsvergade ring van de Werken en Sleeuwijk, gehouden Woensdag 25 Augustus 1915. Tegenwoordig 9 leden. Afwezig de heeren Van der Meijden en Van der Stelt. Nadat de vergadering met gebed is ge opend worden de notulen van de vorige vergadering door den Secretaris gelezen en onveranderd vastgesteld. Aan de orde is Onderzoek van de geloofsbrieven der her kozen leden van Krugten, van der Meijden, Monshouwer en Verhagen. Heusden, van 2431 Aug. Geboren: Heine Pieter, z. v. Jan Vegter en Trientje Beugel; Wilhelm Alexander, z. v. Krijn van den Berg en Elisabeth van Grieken. Overleden: AdrianusHexspoor, 66j. Werkendam, van 2027 Aug. Geboren: Pieternella Cornelia, d. v. P. L. Vos ;n P. Stevens; Corn.elis, z. v. C. Bleijenberg en L. van de Giessen. DeWerken enSleeuwijk, van 1327 Aug. Ondertrouwd: Arie Hakkers, 23 j. en Marigje van der Stelt, 23 j.. Getrouwd: C. D. Kramer, 25 j. en C. Potters, 24 j. Geboren: Hendrikus Johannes, z v. J. W. Roubo3 en G. PellikaanJaD Willem, z. v. C. H. van der Stelt en P. LooijAntonetta, d. v. H. C. de Graaff en A. C. voor den Dag; Quiri- nus, z. v. G. W. Akkerhuis en K. Huij- ser Cornelia Bastiana, d. v. A. H. Ver sluis en M. Sehaddelee; Johanna, d. v. T. den Hollander en H. van der Meij den Dirk, z. v. M. Dekker en A. M. Daim. Overleden: Dingeman Bonens, 57 j. j echtg. van C. van der Meijden Johan nes Hendrikus Daim, 60 j.; Hermanns van Weijgerden, 39 j. Capelle, van 131 Aug. Getrouwd: J. van Boxel, 35 j. en A. Rekkers, 33 j G. M. Mesch, 44 j. en S. de Roon, 46 j. Geboren: Karei, z. v. A. van de Werken en A. P. van Ooijen Marti- nus Marinus, z. v. G. W. Treffers en H. v. d. Schans; Leentje, d v. A. Ver- duijn en H. P. Blom; Johannes, z. v. H. van Oosterhout en J. J. Molegraaf; levenloos kind van Oversteeg. Overleden: P. van Oversteeg, 77j A. Verduijn, 71 j.H. Snijders, 56 j. BfiinueulamJ. De algemee xe voorwaarden, waaron der regeeringsvarkens gedurende de maand September zullen worden be schikbaar gesteld, zijn blijkens de circu laire van den minister van Landbouw, handel en nijverheid aan de burgemees ters het volgende: 1. De gezamenlijke slagers moeten behalve varkens,die door tusschenkomst van het Rijks Centraal Bureau geleverd worden voor onmiddellijk gebruik ter plaatse, nog zooveel varkens slachten, dat het slachtgewicht daarvan ten minste 1/3 bedraagt van dat der varkens, die door tusschenkqmst van het Rijks Cen traal Ba.eau geleverd worden. 2. De slachting der door tusschen komst van het Rijks Centraal Bureau geleverde varkens geschiedt onder voort- Het te Hilversum verschijnende nieuwsblad Vooruit vertelt, dat de militairen, die in het kamp te Laren' vertoeven, een „regimentsknaap" in hun midden hebben. Het is een 9-jarige jongen uit Hil versum. Dezer dagen kwam hij in het kamp met verzoek om hem wat eten te geven. Hij vond een hartelijk onthaaj en dit beviel hem zóó goed, dat hij niet meer weg wilde. De soldaten ontfermden zich over den knaap en besloten, hem als „regimentszoon" te adopteeren, zulks met goedvinden van de officieren, die schik in het geval kregen. Er werd een uniform gemaakt voor den jeugdigen landsverdediger, die als een „echte" soldaat het militaire laven medemaakt. Aan zijn uniform ont breekt een geweer, in de plaats waar van een bajonet den jongen zoon van Mars gevechtswaardig maakt De ran sel is vervangen door een knapzak. Overigens maakt de jongen alle mar- schen en oefeningen mede. Verleden week marcheerde hij met de soldaten 28 K M. v* r. Een kleine concessie wordt hem op marsch trouwens toegestaan valt het loopen hem onder weg te moeilijk, dan mag hij bij deD majoor op het paard zitten, tot zijn vermoeid heid geweken is. De 9 jarige jongen is een zoon van een stoker van de gasfabriek. Zijn vacan- tie is inmiddels verstreken, doch men heeft verlof voor hem gevraagd en ver kregen, tot tijd en wijle het kamp te Laren wordt opgeheven, d. i. in de maand September. vormde afdeelingen, zoo weinig mogelijk sprake zal mogen wezen." Zaterdagmorgen is ouder de gemeente "Venlo een Duitsch vliegtuig gedaald, afkomstig uit België en op weg naar Wezel. De inzittenden, 1 officier en 1 min dere, zijn naar den garnizoens-comman- dant geleid. Na een tijdlang boven Nederlandsch grondgebied te hebben gevlogen, meen den zij boven Duitschland te zijn en deden een noodlanding. Toen zij be merkten op Nederlandsch gebied te zijn gedaald, wilden zij weer opstijgen, wat hun door de militairen belet werd. Waterhoogte Heusden. Hoog Water. Laag Water. 27 Aug. 1.03 M. 0.40 M. -r N.A.P. 28 1.03 0.27 29 1.08 0.37 30 1.24 0.54 Waterhoogte Maastricht (brug) 30 Aug. 0 64 M. beneden 0. 31 0.66 WATERHOOGTE KEULEN (11 u. v.m.) 30 Aug. 1.99 M. boven 0. 31 1.94 llarklberieSaleu 's-Bosch, 27 Aug. Op de heden gehouden veiling werden aangevoerd 61210 gegaran deerd versche inl. hoender-eieren, waarvoor werd besteed van fl.09 tot fl.12 perK.G. Haantjes, f 0,251,00 per stuk. Amsterdam, 27 Aug. Op de veiling waren de prijzen ais volgt: Kipeieren f6,05 a f 8,00Eendeieren f 6,60 a f 7,05 per 100 stuks Ganseieren f ,00 per 100 stuks Aanvoer 33184 stuks. Middenprijs per 100 stuks f 6,74. Jonge hanen f0.88, oude hanen f 0.68 tot f 1.28, oude kippen f 0.55 tot 1,50. konijnen f 0.68 stuks. Adverteiiiiën. Gevraagd: P.G., gehuwd, goed kunnende melken en ploegen. Vast werk. Woning voorhanden, bij J. B A E L D E, polder Hardenhoek, Werkendam. De opperbevelhebber van land- en zeemacht heeft den hoofdintendant ge schreven: „In verband met het naderende koude jaaigetfjde acht ik het uoodig er U. H. E. G. op te wijzen, dat het mijn wensch is, dat alle troepen, die thans nog in stroo legeren, dezen winter van stroo- zakken worden voorzien. Bij de voorstellen ter verbetering van de legering geeft een der divisiecom mandanten in overweging, voor de on derofficieren kribben beschikbaar te te stellen, voor zooverre zulks nog niet is geschied. Ik heb de eer u te ver zoeken mij in te lichten, in hoeverre aan daartoe door de commandanten der troepenafdeeling aan u rechtsstreeks te richten aanvragen, uwerzijds zou kun nen worden voldaan. Tevens gelieve u mij mede te deelen, of, voor den a.s. winter, de hoeveelheid dekens voldoende zal zijp. Met uitbrei ding van het leger sedert den vorigen winter met een sterkte van ongeveer 70.000 man dient rekening te worden gehouden, terwijl van inkwartiering bij de inwoners, althans van nieuw ge Adres CHR MERKX. IDRAlSMA-vANVALKEriBURG'S- LEEUWARDOV Verkrijgbaar te: Heusden, bij G. Malingré. A lm kerk. bij Mej. S. van Drunen. Russen, bij J. J. Paes. Sleeuwfjk, bij J. v. d. Linden. Werkendam, bij J. v. d. Werff. Houdricheui, bij J. Struick Czn. zal aanvangen lö September f 915, en eindigen 15 .llaart 1916. Leerlingen welke dezen Cursus wen- schen te volgen moeten zich vóór 18 September a.s. bij een der Bestuurs leden aanmelden, terwijl daartoe ook gelegenheid zal worden gegeven op Zaterdag 4 en 11 September a.s. des avonds van V9,39 uur in de Teekenschool. Cursusgeld voor 1 leerling f 5. voor 2 uit één gezin I' 9,59 en voor 3 uit één gezin t' ÏO, Leermiddelen worden gratis verstrekt. Het Bestuur: L. G. VAN GENDT. J. A. SPEINZ. A. DE HAAN. van te Werkendam, zal op Vr(jdag 3 September 1915, nam. 6 uur precies, in het Calé „H. J. VAN GOOL", te Woudrichem, voor het Seizoen 1916, Mevr. J. S. HersVan Eeten en Mej. G. M. W. van Eeten, 14 perceelen, onder UHwjjk. Struik Daim, voor 3 jaar, één meet van bet land, genaamd „de Bageinelaag", ontler Woudrichem. Voor 5 jaar, twee meten van het land, ge naamd „de Bageinelaag", gemeld, in 2 per ceelen. Voor 3 jaar, c. ten verzoeke van Mevr. A. v. d. Colff, 1.88-89 II. V, onder Woudrichem en Mevr. WertherDe Jongh, 1-91-19 HA, onder Rjjswjjk. 148 99 31.A., onder Rijswijk- voor 5 jaar, ten verzoeke van Mevr. J. S. Hers Van Eeten, lo. „de 19 liond" van Hilleke, onder Uitwijk. 2o. „«Ie 19 ll«»nd" van Branderhorst, omlcr Uitwijk. Alles breeder bij biljet. VAN DE NOTARISSEN zullen op Donderdagen 9 en 83 September 1915, telkens n.m. 4 uur precies, ten Herberge van GEBRS. DE GRAAFF te Meeuwen, ten verzoeke van de HoogEdelG. Jhr. S. C. de Gijselaar, bij inzet en toeslag lluuw en Weiland, Kade en liykglooiïiig in den Rooijschen Polder, aan den Dijk, onder Drongelen, Kad. Sectie A no. 53, 54, 55 en 56, samen groot 4.84.40 H.A., verhuurd tot 15 Nov. a.s. aan J. W. de Graaff, in 2 perc. en massa. Zie biljetten.- van Heusden en omgekeerd. Van Heusden en van Amsterdam Maan dag, Woensdag en Vrijdag, 's nam. 4 uur, uitgezonderd Zondags. Aankomst aan beide plaatsen don daaropvolgenden dag, voorm, Plaats van afvaart te AmsterdamKlo veniersburgwal. f Van Heusden op Maandagmorgen naar Gouda, Waddingsveen, Boskoop, Gouwslui3, Alten, Oudshoorn, Woubrugge, Oude Wete ring, Hillegom, Bennebroekerbrug, Haarlem, Spaarndam, Krommenie, Alkmaar, Zaan dam en Wormerveer. Vrijdagmorgen naar Gouda, Waddings- vren, Boskoop, Alfen, Gouwsluis, Tei Aar, Nieuwveen, Vrouwenakker, Uithoorn. Ouderkerk a. d. Amstel, Zaandam en Wor merveer. Van Zaandam Dinsdag en Donderdag voorm. 10 uur. Bovenstaande diensten allen Directie W. Defais, Amsterdam en J. B Verschure 's-Bosch. f Goederen voor Delft, Vluurdingen. Schiedam, Den Haag worden aangenomen Dinsdags te 's-Gravenhage Donderdags, ligplaats, Trekweg tegenover Boerhavestraat. Agenten te 's-Kage De Korte en Soheurs, Zieke 27 en 28. Inlormatiën van bovenstaande diensten in te winnen bij B. VAN KUIJK, Wilhel- minaplein te Heusden. ■f Deze diensten zijn vrij van veergeld. t SLEKU IVIJK. De zetting der boter bedraagt 80 et per kalf toto en dxe der eieren f 1.80 de 26 stuks. OOSTERBOVT, 30 ug. Boter f 1,58 a 1,60 per Kg. Eieren f 0.82 en 0.24 de 4 stuit. BESOOIJEN30 Aug. De prijs der Boter was heden f 0f 1 60 per Kilo. Aangevoerd,25 K.O. Lieren 6 a 6I/2 et per stuk. ROTTERDAM, 30 Aug. Op de v remark t u>ar n heden a ng.voerd 399 vdte runderen. magere dito vette engrasknlveren, nuchtere ka v ren, 316U schapen of lammeren, 4 2 varkens, biggen. .je prijzen waren als vo'gt runderen le kwalit-.it lib, 2e too 100 cent, kafverenle kw. 120 te too 110 ct. schapen le kw. 82, 2e kw. 76 et. vette varkens 95 a 90 ct. licht soort 86 ct. per kilo. Nuchtere fokkeUveren f a 00.00 idem voor de slacht f 00. 00 00 Biggen J 6.00 a 0.00 per week. OOR1NCHLM, 30 Aug. Op de veemarkt waren aan evoerd 583 runderen, 21 nuchtere kalveren, vette inrkens, 444 biggen, schapen en lammeren De prijzen waren als volgtzware kalf koeien f 280 320 kaljvaarzen f 180 a 240 guist- vaarzen f 120 a 160 melkkoeien J 180 a 250 twee-en-een-halfjarige ossen f - a anderhalf-jarige ƒ000 a 000, pinken f a gras kalveren 60 a 80 nuchtere f 18 a 28, schapen f a lammeren f a biggen f 10 a 24 per stuk. Vette varkens a cent per half kilo. Kippen, f 0.90 af 1 30 per stuk. Eieren, f 1 70 1 80 per 26 stuks Boter, 80 a 85 cent „er half kilo. i a. ten verzoeke van Mej. M. J. -an Eeten, b. Ten verzoeke van den Heer L. J. W. d. ten verzoeke van Mevr. Scholten-De Jongh e. ten verzoeke van Mej. E. H. Spoor,

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1915 | | pagina 3