begint a.s. Maandag 30 30 30 30 30 30 30 60 60 60 60 60 60 60 90 90 90 6 MAART met extra koopjes in alle afdeelingen. 90 90 90 90 Speelgoederen 1 1 DE ZON" DEN BOSCH PENSMARKT 2 2 3 3 3 3 1 L 1 L 1 L 1 L 1 *5 L 290 290 L 521 52 MAGAZIJNEN IN NEDERLAND. Schoenveters Lange dubbele, ijzergaren, 3 doz. voor Zijden Lint groote keuze div. coupons fant. lint Tafelkleedjes wit linnen met kant, thans Borduursel breed, diverse dessins 4 el voor Feston smal, mooi afgewerkt stukje, 20 el Zelfbinders voor Heeren, groote keuze, thans Wit Flanel zeer mooie kwal. van 39 ets. nu Wit Katoen 6/4 breed onopmaakt, van 36 ct. nu Poetsdoeken solied flanel, 3 stuks voor Schoenveters extra sterke lange en br. veters 2 doz. Theedoeken z.zw. keperd. roode ruit, v. 36 ct. nu Dweilen groote maat, 2 stuks voor Gobelinbanden prachtvolle dessins Fantasieschortjes wit ajour met moesje Wollen Loopers 50 c.M. breed zw. solide kwaliteit, mooie dessins Gordijnstof l breed met ingeweven rand, koopje Allovernets 100 c.M. breed mooie kwal., prachtvolle dessins Gordijnribs 2 breed in rood, goud, brons, enz., thans Heerenbretelles div. prima soorten, v. 70 tot 90 ets., nu Zelfbinders pr. zijde, mooie serie, nieuwe dessins Baddoeken groote zware doeken, thans Handdoeken extra voordeslige partij halfl doeken. Damestailles met br. borduursel v. 70 tot 85 ct. nu Poolbond l breed zeer mooie kwal. en dessins, waschecht Dameskousen fijn en sterk, echt zwart, thans Dameshandschoenen zwart en gekleurd tricot, prima kw. Linnenkleedjes met kant, rond en vierkant Speelschortjes aardige modellen, waschecht Damespantalons wit katoen of jeans met feston Damestailles onopgemaakt katoen, mooie afw. Handdoeken zware linnen doeken, van 1.25 nu Witte Zakdoeken soepel madapolam, per dozijn Tafellakens katoenen pellen, extra prijs Linnenkleedjes met kant, 50X50 c.M., div. soorten Scheerbakje en -Spiegel nikkel en een echt harenscheerkwast Zelfbinders zeer mooie moderne dessins en kleuren Heerenpetten pr. bukskin, mooie dessins alle maten Heerenhoeden restant partijtjes, goede kwal. vilt Cretonnen l breed zeer mooie dessins voor overgordijnen Vitrage breed schulprand, mooie dess. v. overgord. Gordijnstof l breed zwaar linnen, extra voordeelig Allovernets zeer mooie sort., waarbij v. 1.35, nu Enkele partijen speelgoed, waarbij zeer mooie, waardevolle artikelen, ruimen wij gedurende deze reclame week op tegen spotprijzen. II Pluchette 430 c.m. breed extra zware kwaliteit, div. kleuren Gobelinstof 130 c.m. breed v. gordijnen en meubelbekleeding Gordijnstof 130 c.m. breed zwaar laken serge, in div. kleuren Beddespreien wit watel met franje, 2 persoons Tafellakens 90 90 pellen dessins, groote maten -| 90 Theedoeken 70 X 70 c,M. zeer zw. keperd., roode ruit, p. j d. 40 Heerenpantalon prima wollen jaeger, thans Huishoudschorten J prima waschecht poolbont Heerenoverhemden effen zephir, alle maten -| 90 Beddelakens ongebleekt katoen, 2 persoons I 40 Dameshemden diverse zeer mooie soorten, thans Sloopen J prima katoen, rondom gefestonn. Damespantalon prima madapolam, breede festons -| 90 Boezeroens donker dubbeldr. of mooie str., dril 1 40 Damesnachthemden wit katoen met feston, prima afgew. Manshemden J extr. sol. katoen, de beste afwerking Corsetten zeer sol. kw., beste mod,, m. jarret. 1 90 Heerenpantalons prima wollen jaeger, alle maten 40 Regenhoeden gummi, moderne kleuren en dessins Pantalons en Borstrokken J zeer sterke tricot, van 1.85 nu Damesblouse fijne popeline, moderne kleuren A 90 Dameshemden pr. wit katoen m. borduursel div. srt. Damespantalons J 40 Huishoudschorten ruime mod. in poolbont en flammée sterk wit katoen, br. feston, thans Witte Rokken madapolam met geborduurde strook "j 40 Heerenparapluies fijn soiled overtrek, moderne stokken CD O Tailles J prachtv. keuze, van 1.75 tot 2.25 nu Heerenoverhemden met dubbelen boord, modern zephir Lambriquine gobelin met franje, zeer mooi, per El Pluchette l breed J Voor overgordijnen, div. kleuren 40 Heerenhoeden pr. vilt, nieuwe modellen en kleuren Damesblousen wollen popeline, nieuw geborduurd Gordijnserge zware wol, in rood, goud en groen 40 Corsetten elegante modellen, extra solide kw. Dames-Visitetasschen J prima leder, fijn© afwerking Dames-Nachthemden extra kw. katoen, zeer mooie afw. 9 9 Luxormat 2x3 afgepast, mooie dessins Gordijnpluche 130 c.M. zeer mooie kwaliteit, in alle kleuren Koehaar-Karpetten rood met zwart en gekleurde strepen Tafelkleeden zwaar wol, mooie Perzische dessins Beddespreien wit pique, gefestonneerd, 2 persoons Beddespreien quipure, prachtvolle dessins Peignoir-Schorten diverse waschechte stoffen Luster-Schorten ruime huishoudmodellen Tafellakens f X ll zwaar halflinnen damast Nachthemden fijne shirting, mooi afgewerkt Costuumrokken wollen cheviot, nieuw model Blouses fluweel, zijde er. wollen stoffen, seriepr. Jumpers modern wel gebreid Corsetten elegant model extra soüde m. jaretell. Wit Katoen solide soepele kw., stukje 10 El voor 90 Dames-Combination pr. shirting met feston en entredeux Damesschorten met lange mouwen, 1ste kwalitait Beddelakens. zwaar graslinnen, gefestonneerd Wollen Tafelkleeden mooie dessins, in rood en groen ^""Ïk90 Beddenspreien zw. wafelspreien, met franje, 2 pers. 90 390 ras Heerenoverhemden m. stijven dubb. boord, nieuwste dess. *390 Parapluies O v. Dames en Heeren, pr. s. v. 4.50-5 nu 90 90 90 Damesjaponnen popeline en cheviot, geborduurd Costuumrokken willen kamgaren, marine en zwart Damesblouse moderne Schotsche zijde Damesblouse elegant model in pr. wollen stoffen Graslinnen extra solide kw., stukje 10 El voor A 90 Tafellakens 44 zeer mooie damast dess. gr. maten Kinderjurken aardige mod., wollen stoffen, gebord, A 90 Wollen Kamgaren 110 c.m. tc zeer mooi v. costumes, marine en zw. Manchestermansbroeken extra sterk, alle maten A 90 Kindermatrasje extra overtrek, gevuld met zeegras Etamine Gordijnen 150 X 240 cM., m. prachtv. br. kant. Tullen Beddesprei zeer mooie sorteering, 2 persoons Chinamat 160x240 c.M. extra fijn en sterk, mooie kl. z. naad A 90 Tafelkleeden zeer mooie Perzische dess. extra zw. m firxv\vg<1 _h> DE SERIE-WEEK REESMANN.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1922 | | pagina 4