Firma L J. VEERMAN Uitslag TH. M. VAN HOOFF) VOEDERARTIKELEN, H. WILLE VULPENHOUDERS „S W A Êaeem, Jeukende L. J. VEERMAN te HEUSDEN RUIME KEUZE „MONT-BLANC"- Vulpen houders De overval te Drunen. Practische St. Nicolaas geschenken. in den Boekhandel van de firma HEUSDEN. EN voor den heer A. Schippers te Heumen. De kiel is gelegd voor een sleepschip van pl.m. 530 ton, voor rekening van dhren P. en C. van Dongen te Woudrichem. WOUDRICHEM. By de gehouden aanbesteding ten Gemeentehuize van het verbeteren van den Almkerkschen weg en de Zandsteeg, zyn de perceelen 1 en 4 gegund aan A. van Dyk en perceelen 2 en 3 aan W. Bouman, beiden alhier. Op de laatstgehouden najaarskeuring van springstieren is goedgekeurd, de zwart* bonte stier, oud 17 maanden, van M. v. Hoven, alhier, en afgekeurd de zwartbonte stier, oud 15 maanden, van denzelfden eigenaar. By de op Dinsdagavond gehouden vei kiezing voor Notabelen der Ned. Herv. Kerk werden herbenoemd de. heeren M D. van Wende! de Joode en J. Roomer err in de plaats van den heer B. van Straten benoemd de heer M. Versteeg. ZALTBOMMEL. Op de gehouden na jaarskeuring van springstieren waren 12 stuks aangeboden. Slechts 6 konden van het goedkeuringsmerk worden voorzien. Eigenaars dezer dieren waren de heeren L. van Rheen. H. M. Brouwers, C. A. Heystek en G. D. J. Dingemans, allen te Bruchem, G. Maas te Aalst, gemeente Poederoyen, en G. A. van Doorn te Rossum. Verkoudheden en Koorts verdrijft men spoedig met Mijnhardt's Sanapirin tabletten Genezend, pijnstillend, koortswerend. Glazen buisje 75 ct. By Apoth. en Drogisten SPRANG-CAPELLE. Vergadering van den raad dezer gemeente op heden (Vrij dag) 19 November 1926 des nam. 3 u. Agenda 1. Vaststelling van de notulen der ver gadering van: 6 Oct. 1926. 2. Onderzoek van den geloofsbrief van J. v. Beek, benoemd tot lid van den ge meenteraad vacature B. Verhoeven. 3. Beëediging J. v. Beek als lid van den gemeenteraad. 4. Ingekomen stukken. 5. Aanbieding rekening van ontvang sten en uitgaven der gemeente, dienst '25. 6. Aanbieding gemeentebegrooting voor den dienst 1927. 7. Vaststelling reglement voor de Bur- gerl. Armbesturen in de gemeente Sprang- Capelle. 8. Aangaan van geldleeningen f 10 000 voor verbouw en eerste inrich ting der bijzondere school en f 2500 voor aanleg Westelijke Dwarssteeg. 9. Mededeelingen. Voor een flinke schare volks, trad j.l. Woensdagavond in het belang van den Ger. Zendingsbond i n het Ned. Herv. kerkgebouw op Ds. S. Groeneveld van Leerdam. Z.Eerw. deed dit naar aanleiding van Jesaja 11 vers 10, waarbij door Z.E. de nav. gedachten nader werden ontwik keld. Ie. De wortel Isaï. 2e. De opge richte banier en ten 3e. De ruste. In zijn toepassing werd opgewekt tot liefde, ge bed en milde offervaardigheid voor de Zending onder de heidenen. WASPIK. Maandagavond gaf de R.K. Werkliedenvereen. dezelfde uitvoering als Zondagavond, maar nu voor de mannen Het kluchtspel „De zwarte bende" en het blijspel „Jonas de recruut" werden op verdienstelijke wijze gespeeld. Tevens trad als spreker op de heer vt Dieten uit Zeist, over de R. K. arbeidersbewe ging en hare instellingen. Niet alleen de stoffelijke, maar ook de geestelijke be langen werden behandeld. Op glasheldere wijze zette hij het groote nut der R. K. Werkliedenvereen. uiteen en gaï een auide- delijk overzicht van de levens- en spaar kasverzekering „Concordia". De heer van Dieten oogstte een luiden bijval in. Het vreedzaam plaatsje Drunen, Werd plotseling opgeschrikt, Door de mare dat 'n snoodaard 't Kantoor had opgelicht 'n Held was op 'n avond Met 'n air zooals dat hoort, 't Lokaaltje binnengedrongen, Gewapend, enzoovoort. ïHai ds up, of 't kost je 't leven 1 Komaan vriendjes, het geld »Vlug wat, waar zyn de centjes »Of je uurtjes zijn geteld«. Het drietal ambtenaartjes Hierdoor ten «eerst verschrikt, Laat 't heertje stil zijn gang gaan Zonder dat er ééntje kikt 1 Vlug verdween nu een en ander In onzen held z'n buis, Waarna hij als 'n weerlicht Verdwijnt uit 't gastvry huis. Zyn tocht ging nu naar Gorcum, Hy dacht »dddr ben ik vrij, »Dddr zal my niemand zoeken »Verdacht van stelery.« Maar ach, wat desillusie Voor onzen jongen held, Den volgenden morgen waren, »Zyn« uurtjes reeds geteld. X. o— Indien gij lijdende zijt aan Exzeem, Ringworm, Zeere plekken, Jeukende uitslag, Huidroos of eenige andere vorm van huidziektegebruik dan het D.D.D. recept. Een paar druppels maar van deze wonderbaarlijke vloeistof en gij ondervindt onmid dellijk verlichting. Prikkelingen pijn verdwijnen direct en een paar aan wendingen brengen gewoonlijk een volkomen genezing teweeg. Koopt vandaag nog een flacon f. 0.75 bij Uw Apoth. of Drog. Uitstel kan gevaarlijk zijn. Begin dus nu met de genezing. Herptsche poort HEUSDEN. Goedkoopste adres voor als: Mais, Erwten, Haver, Gerst, Tarwe, Rogge, Lijn koeken, Koekjes, Lijnmeel, Sojameel, Lijnzaad, Bippen- voeder, Ochtendvoeder, Zeme len, Bismeel, Gries, Bloem, Hijst en Mout. Parapluien- en Mode Magazijn, vooih, J. F. W. LINGEMANN y Hooge Steenweg 19 's BOSCH. Pracht Collectie Nouveauté's. in Tompouse Parapluie's Wandelstokken Speciale inrichting voor Repareeren Overtrekken Ruime Sorteering Dameskousen, Slobkousen Handschoenen, Zelfbinders, Zijden Shawls, enz. in ruime keuze voorradig, D.D.D. infl. d 0.76 en f. S.60. D.D.D. ttepè f.1.- bij. alle apoth. en drog.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1926 | | pagina 14