Uw Zenuwen Hoofdpijn, Kiespijn iliiuieiiiaud Plaatselijk Nieuws Mijnhardt's Zenuwtabletten punten 150 bedroeg. Een derde prijs kon worden behaald met minstens 80 punten, een tweede met minstens 100 punten, een eerste prijs 120 pun ten, eerste prijs met lot 140—150 p. Hieronder volgt de uitslag van het concours dat den geheelen dag tal van bezoekers trok, vooral in de avonduren. Aan het slot bracht de vice-president de heer v. Bladei een woord van dank aan de aanwezigen aan de juryleden en aan den orga nist de heer Joh. Verhoeven uit Dru nen, die op zoo onberispelijke wijze op de piano wist te begeleiden. Eveneens aan den heer Joh. van Laarhoven, secretaris van het con cours, die het leeuwenaandeel heeft gehad in de organisatie van dit con- concours en wenschte de heeren so listen geluk met hunne behaalde overwinningen. De heer Sikkers uit Drunen bracht nog een woord van dank aan de fan fare der Heilige Familie voor de keu rige regeling van het concours. Uitslag 2e afdeeling A. v. d. Grijn, Rotterdam, bariton 103 p. 2e prijs. L. Hugens, Rotterdam, piston, 80 p. 3de prijs. H. v. Stuijvenoerg, Bu ren, Bugle 86 punten, 3e prijs. Ge rard Zom, Zevenbergen, clarinette 125 p. 1ste prijs. L. Meulstee en A. Rietveld, Rotterdam duet Bariton en Tuba 86 p. 3de prijs. Adr. Verhaardt, Wagenberg, trombone 108 p. 2de pr. G. Meeuwissen, Wagenberg, bariton 82 p. 3e prijs.' Lamb, de Bever, Wa genberg, bugle 76 punten, geen prijs. Ant. Vermeulen, Wagenberg, piston 97 p. 3e prijs. Corn. Verhaard, Wa genberg, piston, 100 p. 2de prijs. Corn. v. Dalen Czn., Brakel, Tuba, 81 p. 3e prijs. G. Schonus Hzn. Hél- voirt, saxophon tenor 111 p. 2e pr. G. Schoonis Az. Helvoirt, tuba 124 p. 1ste prijs. A. v: Engelen, Vlijmen, piston, 126 p. 1ste prijs. Adr. v. d. Hout, Tilburg, clarinet 124 p. 1ste pr. Kwartet uit de fanfare „Concento", Rotterdam, 65 p., geen prijs. lste afdeeling: Gebr. v. Stuiven- berg, Buren, bugle en piston 132 p. lste prijs. H. v. Straten, Buren, trom bone, 80 p. 3de prijs. R. J. M. Wael- put, Wagenberg, piston, 140 p., lste prijs met lof der jury. W. van Gils, Wagenberg, tuba, 87 p. 3e prijs. A. Munnik, Schiedam, tuba, 114 p. 2e pr. ;M. Breur Jr., en Jac. v. d. Net, Zwijn drecht, Es-clarinet en B.-clarinet 123 p. lste prijs. J. Siebes, Dordrecht, Waldhoorn 127 p. lste prijs. A. J. de Pinth, Nieuwkuik, piston, 112 p. 2e prijs. J. Merkx, Drunen, B-clan- net 110 p., 2e prijs. Nic. Smits, Dru nen, Es-clarinet, 108 p., 2e prijs, 2e afdeeling. Jac. Samuels en N. de Bont, Nieuwkuik, piston en bariton, 130 p., lste prijs. TEGEN HET Z.G.N. UIT- PONDEN VAN VLEESCH. De Minister van Arbeid heelt den volgenden brief gezonden aan de Ve- 5 x t terinaire Inspecteurs der Volksge— Atcieeling uitmuntendheidL. van zondheid, die hem ter kennis hebben Wezel en M. v. d. Putten, Drunen, pi ston en trombone, 140 p., lste prijs met lof der jury. G. v. Stuivenberg, Buren, piston, 105 p. 2e prijs. Arie v. d. Net, Dordrecht, trombone 132 p. lste prijs. P. Schop, Zwijndrecht, tuba, 116 p. 2e prijs Hoogste Eere-AfdeelingJ. v. d. Net, Zwijndrecht, clarinet, 144 p. Ie prijs met lof der jury. J. v. Wezel, Drunen, bariton, 142 p., lste prijs met lot. G. Elshout, Drunen, tuba, 135 p. lste prijs. Kwartet afdeeling uitmuntendheid gebracht van de hoofden der Keu ringsdiensten Mij is ter oore gekomen, dat het voorkomt, dat op boerderijen, en in slachtplaatsen welke niet aan de voor slachterijen gestelde eischen voldoen, geregeld wordt geslacht met het doel het vleesch te verkoopen en de afval lende deelen voor eigen gebruik te houden. Ik verzoek u de aandacht van de keuringsveeartsen in uw ambtsgebied hierop te vestigen en hun te verzoe ken zoo noodig erop toe te zien, dat Jac. Samuels, W. v. Wijk L. v d. zulks niet VOOrkomt. Lee en N. de Bont, Nieuwkuik, lste en 2de piston met alt en bariton, 100 p. 2e prijs. Kwartet le afdeeling: L. v. Wezel, M. Elshout, J. v. Wezel en G. Els- hout, Drunen, lste en 2de piston met bariton en tuba, 137 punten lste prijs. De eerste dag van het concours-, begunstigd door mooi weer is in alle opzichten schitterend geslaagd. Op de boerderijen welke geen slachtplaats hebben, die aan de ge stelde eischen voldoet, zou het slach ten gedeeltelijk voor eigen gebruik, gedeeltelijk voor den verkoop slechts kunnen worden toegestaan tot ten hoogste twee dieren per jaar, zooals destijds door den Minister van Ar beid in de Tweede Kamer als norm werd aangegeven. HEEFT U AL EEN ROOD GLAASJE? De nieuwe motor- en rijwielwet, diej 1 Nov. in werking treedLt, houdt de bepaling in, dat fietsen en voer tuigen des avonds met roode reflec toren dienen te rijden. Men dient zich dus biervan tijdig te voorzien. Van deze bepaling zijn kinder- en kruiwagens uitgesloten. 19, d.a.v. zal worden overgegaan tot de benoeming van een Commies-grif fier der Kamer. Ook zal nu hoogstwaarschijnlijk kunnen overgegaan worden tot het afdeelingsonderzoek van het wets ontwerp, betreffende de wetgeving op de Naami. vennotsch., waaromtrent thans bij de Eerste Kamer ontvangen is de leidraad, onontbeerlijk voor de behandeling van het wetsontwerp. Te Nijmegen is ingebroken in de kistenfabr. de Phonix aan de Groen straat. Een kleine brandkast werd opengebroken. Ontvreemd werd een bedrag van f217, bestaande uit een bankbiljet van f 100, 6 van f 10 en zilvergeld. Vermoedelijk zijn er min stens twee daders. De dieven hebben zich toegang verschaft door een ope ning in den muur. Waarschijnlijk is verzuimd een kantoordeur af te slui ten althans sporen van braak zijn niet aanwezig. HEUSDEN. Donderdagavond j.l. hield de Pluimveevereeniging Heus- den en Omstreken hare driemaande- lijksche vergadering in ho^el v. Strien. De opkomst der leden was zeer slecht. De voorz. de heer F. van Dijk heette de aanwezigen welkom waarna de 2de secretaris de notulen voorlas en on veranderd werden goedgekeurd. Besloten werd eene bijdrage te ge ven aan de Bossche Combinatie van Pluimveever. voor het houden harer tentoonstelling op 9, ;10 en 11 Dec. a.s. Vervolgens werd het reglement vastgesteld dat in druk aan de leden zal worden verstrekt. Besloten werd bij genoegzame deel name gezamenlijk per autobus deBos- sche Pluimveetentoonstelling te bezoe ken op 11 Dec. a.s. EEN GOEDE VANGST. De Haarlemsche recherche heeft in den Haarlemmerhout gearresteerd den 19-jarigen P. H. en den 20-jari- gen E. V., resp. autobekleeder en kantoorbediende, beiden uit Arnhem. Beiden waren in het bezit van een koffertje, dat zij in het kreupelhout wilden verbergen. In de koffertjes za ten inbrekerswerktuigen, 10 horlo ges, vulpotlooden enz. Bij zich droegen zij nog bossen sleutels en vijlen. Het schijnt dat de gevonden voor werpen afkomstig zijn van inbraken te Nijmegen, Rotterdam en Leiden gepleegd. DE EERSTE KAMER. Naar wij vernemen staat het thans vast, dat de Eerste Kamer, omtrent wier bijeenroeping nog geen defini tieve datum in de jongste vergade ring op 27 September j.l. kon wor den vastgesteld, bijeengeroepen zal worden op Dinsdag 18 October. Het is te verwachten dat in een openbare vergadering op Woensdag Wegens vertrek van den heer Gee- ne naar Vlijmen was een schrijven in gekomen dat deze bedankte als secre taris der vereeniging. De voorzitter betuigde zijn leedwezen over dat be sluit door den heer Geene die betoond heeft als secretaris de man te zijn op de rechte plaats. Besloten werd de benoeming van een nieuwen le secretaris aan te hou den tot de volgende vergadering en de voordracht van 2 leden aan de vergadering voor te stellen. Meldden wij in een onzer vo rige nummers dat Ds. Kuiper alhier, Woensdagavond a.s. te 6.30 uur hoop te op te treden te Hank (Gem. Dus- sen) vernemen wij thans dat dit niet te half zeven, doch te zes uur zaï zijn. Gedurende enkele weken komt hier bijna dagelijks een steenkolen- handelaar uit Vrijhoeve-Capelle en tracht zijn kolen ver beneden ds hier geldende steenkolenprijzen aan den man te brengen. Te begrijpen is, dat velen van deze gelegenheid ge bruik maken en hun wintervoorraad opdoen. Naar we hoorden hebben ook de Dussensche handelaars uit vrees hun klanten te verliezen de prij zen verlaagd. Voor de Dussenaars, nu de winter voor de deur staat, een buitenkansje. SPRANG. Het bijna 2-jarig doch tertje van den schoenmaker de R. al hier sloeg ai spelenderwijs haar moe der in het oog, waardoor dit ver wond werd. Dr. Waardenburg oor deelde specialistische hulp noodzake lijk, waarvoor zij zich naar den Bosch begal. Donderdagavond kwamen de leden der koleninkoopvereen. in ver gadering bijeen. Uit het verslag bleeic dat in dit seizoen 190 ton kolen ver handeld waren. De leden werd me degedeeld dat nog 5 cent per mud kon worden terugbetaald. Tot be stuursleden werden herkozen de hee ren A. Krol en L. v. d. Hammen. Dinsdag 18 October e.k. des narrig 4 uur zai in het leegstaand lo caal der Chr. School alhier, gelegen heid zijn tot kostelooze koepokinen ting. Bij den broodbakker J. K. al hier ontstond begin van brand. Met van eenige personen was men spoedig het vuur meester en kon erger voor komen worden. WASPIK. Door de gemeentepoli tie werd dezer dagen een Zuid-Atn- kaan aangehouden die uit de strafko lonie Merxplas was ontvlucht. Door Dr. Wijffels werd ten huize van J. de R. een geval van be smettelijke ziekte, n.l. roodvonk ge constateerd. komen tot rust en worden gesterkt door Glazeu Buisje 75 ct. Bij Apoth. en Drogisten VERDRONKEN. Het 3 jarig dochterje van den heer B. Noomen te Berkenwoade is te water ge raakt en verdronken. DE POSTVLUCHT AMSTERDAM—BATAVIA. Te Batavia aangekomen. Maandagmorgen om 8.50 (Ind. tijd) is laitenant Koppen met zijn «Postduif* te Muntok op het eiland Banka aangekomen, waarmede hij dus in 9 vliegdagen op In- dischea bodem is geland. De Postduif is na een kort oponthoud weer uit Muntok vertrokken en na een tusschenlanding te Palembang te Batavia aangekomen. Met den pechdag 6 October Allahabad Culcutta meegerekend, heeft hjj dus 10 dagen noodig gehad om van Amsterdam naar Batavia te vliegen. Een geweldige prestatie Op den vluggen tocht van 43 vliegdagen van Geysendorffer nog 4 dagen in te loopen is geen kleinigheid. Na den tegenslag Allahabad is het luite nant Koppen weer voorspoedig gegaan. Het traject CalcuttaBangkok werd door het links laten liggen van Rangoon bekort met 1850 M.M. Zondag heeft «De Post duif* een vlucht gemaakt van 1600 K.M. tot Singapore, van waar het vliegtuig is vertrokken naar Muntok, MOTOR-ONGELUK. De 31-jarige G. van Dijk reed op de Nassaukade te Amsterdam met zijn motor fiets en sloeg plotseling wegens een deflect aan den motor tegen den grond. Hij kreeg een hersenschudding. O ZWARE MISHANDELING VAN EEN POLITIE AGENT. Voor de Dordtsche Rechtbank hebben terecht gestaan twee arbeiders, uit Hendrik Ido Ambacht en Ridderkerk. Zij hadden 16 Juli j.l. onder H I Ambacht den agent van politie G. Tomerus toen deze hen op jachtovertreding betrapte, aangevallen en mishandeld waardoor hij een verwonding aan het hoofd, veel bloedverlies, een hersen- schok en een pijnlijke zwelling aan den rechteronderarm kreeg. Tut eind Augustus heeft hij geeu dienst kunnen doen. Het O M. eischte zes jaren gevangenis straf met afirek van voorarrest. Mijrhardst's Hoofdpijniabletten 60 en 30 ct. Mjjnhardt's Kiespijntabletten, 60 en 30 ct. By Apoth. en Drogisten. r-m /-V I y—V A /l -r T /4 I -J 1 1 4- 4- y-v v\ I I V1 1 V\ yv 1 EEN ONVOORDEELIGE KOSTGANGER. Een onbekend sinjeur, zich uitgevende voor varkenskoopman, logeerde eenige dagen by een inwouer van Maarheeze. Aan den knecht vroeg hjj een nieuw rijwiel ter leen en hiermede is de oplic iter spoorloos ver- dweoen. De zaak is in handen der politie. o LIJK OPGEHAALD. Uit de Maas onder Obbicbt is opgehaald het lijk van een in staat van ontbinding verkeerend man. Uit het onderzoek kwam vast te staan, dat de verdronkene is de ruim 60 jarige Claessens uit Vucht (Belgie) De man, die van zijn vrouw gescheiden leefde, was sinds een week vermist. O— GESTIKT. Te Maasland had de vrouw van den heer B. des avonds haar dochtertje in een krip te slapen gelegd. Terwijl de ouders afwezig waren, is de krib omgekanteld en is het beddegoed boven op het kind ge vallen, tengevolge waarvan het is gestikt. IN EEN POT KOKEND VET GEVALLEN. Donderdag viel te Aalten het 7-jarig zoontje van den heer G. in een pot met kokend vet. De kleine is Zaterdag aan de bekomen brandwonden overleden. INBRAAK. A Zaterdagavond vierde de Knapen- vereeniguig «Da Jonge Garde* alhier, haar vijfjarig beslaan. Uit hei verslag san den Secretaris be merkten we dat deze vereeniging steeds in bloei toeneemt. Het programma woor deze avond was ryk voorzien, en werd afgewisseld door Opstellen, Voordrachten, Samenspraken en Zang, vooral dit laatste gaf een mooie afwisseling. Deze knapen verschaften ons werkelijk een aangenamen avond, er bleek ook goeden ijver aanwezig in deze jeugdige van 1246 jaar te zitten. Menigeen verwonderde zich over de vrijmoedigheid van geest van deze knapen, die allen in hun verschillende rollen zoo echt waren. In bizonderheden zullen we niet treden, daar het voortdurend applaus dat hen ten deel viel genoeg voor hen getuigde. Gaarne sluiten wij ons aan hij de woor den san den Secretaris aan het slot van zyn jaarverslag «Nu tot volgend j-iar dan*. Inschrijvers voor de op 8 October j.l. gehouden aanbesteding voor het her stellen van een aanlegsteiger en van eenige meerpalen. H. Bouman en Zn., Heusden f1188. J. Parel, Sliedrecht 1283. H. C. Rexwmkel, Rossum 1325. H. F. P. Venroij, 's-Bosch 1480. F. H. v. d. Piuijno, Dassen 14.,5. M. Vissers, Drunen 1589. Het werk is aan den laagsten inschrijver gegund. Zondag speelde het eerste elftal «Juliana* zijn eerste Competitie-wedstrijd te Baardwijk voor de lste klasse B. V. B. tegen «Baardwijk 2«, welke wedstrijd door Juliana* met 31 werd verloren. Het tweede elftal speelde alhier zijn eerste wedstrijd voor de 2de klasse B.V.B. tegen «R.W.B. 3* uit Bssoyen, welke door «Juliana 2 met 32 werd gewonnen. ANDEL. Aan bakker J. Versteeg, al hier, werd op de Bakkerijtentoonstelling te Utrecht, voor een inzending beschuit een prijs toegekend. Terwyl men in den timmerwinkel van A. J. Smits, alhier, bezig was met electrisch schaven, sprong plotseling de schaafmachine uit elkaar. Hoewel ver schillende knechts in de werkplaats aan wezig waren, werd niemand door de weg vliegende stukken gewond. Maandag 3 Oct. had wederom, begunstigd door prachtig weer, de jaar- lijksche Geitenkeuring plaats. Hoewel het aantal (61 stuks) ter keuring opgevoeide geiten met zoo groot was, als dat van het vorig jaar (89 stuks), toch is het te zien, dat de Geitenfokvereenigiog «De Goede Verwachting* nog steeds iu bloei toeneemt. De pryswinners waren als volgt le groep: wit ongehoornde lammeren, le prijs A. de Lorm, 2s pr. J. Fondse, 3e pr. B. Verzijl, 4? pr. Jst. van Wijn gaarden, 5e pr. Jac. Schooteu, 6s pr. L, A. van Eeten, 7e pr. B. Verzijl, 8s pr P. Crielaard, 9e pr. Nic. van Ryswyk Oz., 10e pr. Adr. van Andel, lie pr. D. Naaijen. 2e groep wit ongehoornde éénjarige melkgeites. le prijs Math. Versteeg Gz., 2e pr. C. van Andel, 3e Jac. Schouten, 4a pr. A. Kraaij Jr., 5e pr. P. Versteeg Gz., 6e pr. G. Lankhaar, 7e pr. Jst. van WijngaardeD, 8e P. Crielaard. 3e groep wit ongehoornde meerderjarige melkgeiten. le prijs J. Fondse, 2e pr. Jac. Schouten, 3e pr. 0. Verhoeven, 4e pr. B van Os, 5a pr. C. Snoek, 6e pr. C. Kalis. 7e pr. P. van Ryswyk. Ongehoornde overjarige geit. le pr. C. Schouten. 4e groep wit gehoornde lammeren. le prijs Jac. Schouten, 2e pr. L. A. van Eeten. 5e groep wit gehoornde melkgeiten. le prys P. Kalis, 2« pr. B. Verzijl, 3e pr. Jst. van Wijngaarden, Mej. M. A. Schouten verkreeg met haar boute geit een eervolle vermelding. Een woord van lof en dank aan de keurmeesters, de Heeren Tromp uit Breda en Zegwaard, dierenarts te Andel, die hunne taak met opgeruimdheid en naar ieders genoegen hebben vervuld. Des avonds halfacht werden de prijzen uitgereikt, waarna nog een gratis verloting plaats had, voor ieder die geen prijs had gewonnen, doch wel met hunne geiten ter keuring waren aanwezig geweest. Dat «De Goede Verwachting* in hare verwachting niet teleurgesteld wordt, is den wensch van al hare leden. BENEDEN-LANGSTRAAT. De hooi- handel wordt wel wat levendiger. Men besteedt voor het goede handelshooi f 20 tot f22, voor roggestroo f 43, voor haver- stroo f 12, alles per 500 K.G. De heer W. Versteeg Hz. heeft voor de benoeming van het Burg. Atm- fonds als armmeester bedankt. CAPELLE. Tot bestuursleden van de Afd. van het Tuberculosefonds te dezer plaatse «Draagt Elkanders Lasten* zijn benoemd Jac. Vos, K Rosenbrand en J. Haverhals. Ds. J. H. Koster, Herv. Predikant te Monlfoort, heeft voor het beroep naai de N. H. Gem. a.d. L'dijk bedankt. De heer P. Wagemakers, alhier, is benoemd tot Secretaris van de Afd. v. d. Chr. Fabrieks- en Transportarbeiders- bond, zulks in de plaats van den Jac. Vos, die als zoodanig heeft bedankt. Op 26 dezer wordt in openbare zitting van Heeren Ged. Staten dezer prov. behandeld het beroep van het bestuur der- Vereen. tot Stichting en Instandhouding van Scholen met den Bijbel voor de ge meenten Capelle en Vrijh.-Capelle te Capelle, legen het besluit van den Raad der ge- meerite Spraug-Capelle d.d. 27 Juni 49*27, waarby afwijzend is beschikt op het ver zoek van dat bestuur, om beschikbaarstel ling van gelden voor aankoop van school- meubelen en leermiddelen voor inrichting derde lokaal der bijzondere school aau de Nieuwstraat. Bij de j.l. gehouden aanbesteding der levering van brandstoffen ten behoeve der openbare gemeentegebouwen voor het stookseizoen 1927 1928 werd deze opge dragen aan den laagsten inschrijver, C. van Zeist, brandstoffenhandelaar alhier. Op Dinsdag 18 dezer, des avonds 7 uur, zal Ds. Goslinga, Herv. Pred. te Utrecht, in de Ger. Kerk, alhier, een lezing houden, daartoe uitgeuoodigd door het bestuur der bijz. school aan de Nieuwstraat, alhier. Heden Woensdagavond zal Ds. C. v. d. Wal te Rijnsaterwoude, beroepen predikant bij de Ned. Herv. Gem alhier, des avonds 7 uur voor deze gemeente op treden. DUSSEN. GIESSEN. Ds uitslag vau de io café De Lorm gehouden aanbesteding voor het bouwen van een machinegebouw met ma chinistwoning, voor rekening van de ge combineerde Waterschappen alhier, is als volgt Massa Gebr. v. Wandel de Joode, Sleeuwijk, f 6659 L. Pelhkaan, f 7126 W. van Straten, Almkerk, f 6847 J. Straver, f 6889 A. Kleinloog, Genderen, f 7230 Gebr. Tankens, Andel, f 7210 T. H. v. d. Piojjm, Dussen, f 6955 E. Groeneveld, Woodrichem, I 6771 Perceel B. P. Pellikaan, Sleeuwijk, f 2743 T. H. v. d. Pluim, Dussen, f 2560 NIEUWENDIJK. De heer M. Millenaar van Dussen, werd door twee kommiezen aangehouden met zijn rijwiel. By contro leering bleek, dat M. een doorgeknipt be lastingplaatje op zijn fiets had, welk met een klein tipje achter de solarhaak zat. M. beweerde er niets van af te weten, daar de fiets gehuurd was bij W. L., alhier. Door de twee kommiezen en den rijksveldwachter De Ridder werd bij de W. L. een onderzoek ingesteld het bleek dat een 10 tal fietsen gevonden werden, waar doorgeknipte plaatjes op zaten. Procesverbaal werd opgemaakt. Een waarschuwend woord tot het pu bliek, dat een fiets wil huren, is hier dus wel op zijn plaats. WDK. Varantwoordig ingekomen gif ten voor d© bazar N. L. Rooijakkers, jongejuffr. Anna Nienhuis en firma J. v. Laathoven allen te Heusden firma J. Monster, Gorinchem li. Hes, Gonnchem Mej. S. v. Santen v. d. Maaden, Rotter dam Mej. J. B«kker v. d. Maaden. Rot terdam firma R. S. Stokvis en Zn., Rotter dam firma v. d. Heijden, 's Bosch P. Btuman, Vlissingeri Mq. G. v. Tilburg, m. d. Hilversum C. v. Wyk, Zeist Jac. v. d. Mooren, Genderen Mej Prillevitz, Mevr. Hofstede, familie v. d. Heuvel, An neke v. d. Mooren, Arida v. d. Mooren, Hermi v. d. Mooren, C. v. d. Mooren, Bertha v. Bergeyk, J. v. Bergeijk, Syke v. Bergeijk, J. v. d. Mooren, Bertha v. d. Mooren, Arida v. Wijk, Gez. v. Kuijk, Du je v. Dijk, Mej. W. Hoeflaken, M. v. Alphen Thd., Cor van Suilekom, G. v. d. Maaden, Koosje Roza, J. v. Loon, J. v. Wyngaarden, Mej. H. den Hoet, Mej. M. Bouman, Gez. Arendse, G. de Bruyn, Arida de Vries, B Vos, G. J. Bouman ec B. Krop allen te Wijk en Aalburg. Dezer dagen zag men alhier toen zij ging melken rookwolken langs een vrouw opstijgen. Spoedig toegeschoten hulp, wist dra verder onheil te voorkomen door den brand te blusschen. Wat was het geval Zy had, naar gewoonte, weer haar pijpje gerookt en meenende dat deze uit was, in haar zak gestoken, doch zij schijnt zich daarin vergist te hebben. WOUDRICHEM. De marechaussée K. den Boer, van de Brigade der Kon. Ma rechaussée alhier is met ingang van 41 dezer overgeplaatst naar Apeldoorn. Veiling van 8 October. Maagde peren I 1013 ct. per K.G. 68 ct. per K.G. 30—33 ct. per K.G. 57 ct. per K.G Maagde peren II Bonne Louis Soul peren K«fappelen Oranje Reinetten Zoete appelen Kroet appelen Peen Prei Bravo'8 WERKENDAM. 810 ct. per K.G. 4— 7 ct. per K G. 79 ct. per K.G. 23 ct. per K.G. 15 ct. per bos 3j ct. per bos f 5.40 per H.L Ds Zaterdag j.l. ge houden voetbalwedstrijd tusschen W. V. V. en Sparta uit Sliedrecht eindigde met gej lyken stand 11. De match gehouden tusschen Blauw- Wit uit Woudrichem en D. V. O. alhier eindigde met 4 —2 in het voordeel van Blauw-Wit. Op de te Utrecht gehouden groote Internationale Brood- en Beschuitwed strijden, uitgeschreven door de Zeelandia- fabriek, behaalde de heer C. W. Deenik, alhier, in klasse E de verguld bronzen plaquette voor inzending wittebrood. De 49ste jaarcollecte voor scholen met den Bijbel heeft voor deze gemeente f196 85 opgebracht.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1927 | | pagina 2