Plaatselijk Nieuws Het s.s. Protector* verleent hulp. Een gedeelte van de bemanning is in Suez aan wal gebracht. FIETSENDIEF AANGEHOUDEN. De marechaussee van Moerdijk heeft Zondagavond op de veerpont aangehouden een zekeren Br. uit Bergen op Zoom, die in het bezit was van een heerenrjjwiel dat hg Zaterdag te Bergen op Zoom had ontvreemd. By fouilleering werd een doek op hem bevonden en in beslag genomen. De man, die nog voor een anderen rijwieldiefstal in het Politieblad stond gesignaleerd, is naar Bergen op Zoom vervoerd. Veen 5 April. Hedikhuizen 5 April. Cormvoirt 5 April. iGroepenwedstrijd damclub V.D. Dc 4e ronde bracht de volgende uit slagen: Groep 1. C. de Joode—A. de Graag 0—2 Groep II. Ant. Sluijmers—J. Swagenmakers 2—0 DOOR EEN LUCHTKOKER GEVAL LEN. De 37 jarige arbeider A. J. V. was bezig eternietp laten te leggen rond een luchtkoker op het dak van de remise der Noord Zuidholl. Tramweg My. aan de Leidsche Vaart te Haarlem. De man gleed uit en viel in de luchtkoker van een hoogte van 10 meter. Hy werd overgebracht naar het Diaconessenhuis, waar een borstbeen fractuur werd geconstateerd. De toestand is niet levensgevaarlyk. KLEEDING IN BRAND GERAAKT. De huisvrouw van IJ. N., wonende aan de Noordkade te Waddinxveen, had eenige kleeren rond de kachel gehangen om te drogen en was toen weggegaan, twee kin deren, een van 3 jaar en een van 9 maanden, achterlatende. Ia haar afwezigheid ge raakten deze kleeren in brand. Het kleinste kind kwam met het brandende goed in aanraking en bekwam zeer ernstige brand wonden aan beenen, onderlyf en hoofd. Laat uw protest over de wereld dreunen, Als een orkaan, door geen geweld gestuit, Boven de kreten der verdrukten uit En luister naar hun angstgeschrei en [kreunen. Laat wellen nu de bron van medelyden, Die in uw hart nu bruischend open gaat, Terwyl een stem van weemoed spreken gaat, En uw gemoed van liefde gaat verwijden. Gy wilt wel alle godsdienst breken, doodeD, Uitroeien, en verdelgen met geweld, Met 't doodend zwaard, dat uwe vuist [omkneld, Wilt gy verblinden, tarten zelfs de goden. Uw uitgedachte en vervloekte plannen, Van duivelswerk, dat met wreedheid boort In diepe wonde.maar het licht dat gloort Voor >God« kunt gy toch nimmer [uit hun harten bannen. Wy zien de tranen leeken uit de oogen, Van Vaders, Moeders, om hun dierbaarst [pand, En al wat heilig is, wordt opgeknot [verbrand, Gy kent geen weemoed, hebt geen [medeoogen. Maar allen willen wy tu samen stryden, Van welke kerk,of van welk gelcof, Voor God, htuden wy Oer de fakkel hoeg, Zyn licht zal u verlossen en bevryden. (Nadruk verboden). HAROLD. G. JonkerA. Fitters 02. A. Vos—G. Jonker 2—0. A. SchretiderAbr. Sluijmers 02. Hangpartijen: G. Jonker—A. Schreuder 0—2. A. VosAbr. Sluijmers 11. A. VosJ. Swagenmakers 2—0. A. SchreuderA. Vos 11. In groep 1 geeft de partij de Graag Bax laatstgenoemde nog een theo retische kans. Moet namelijk winnen om met Cath. de Joode gelijk aan te ko men op de 2e plaats. De eerste plaats wordt bezet door de Graag, welke ech ter buiten mededinging medespeelt. In groep II heeft A. Vos met 8 punten uit 5 partijen (3 gewonnen1,, 2 re mises) ongeslagen de leiding. De heer Strijers, tijd. onderwijzer aan de parochiale jongensshool alhier, is tegen 1 April in vaste betrekking benoemd aan een zelfde school te Mier- lo-Hout. ANDED. Tot secretaris van de Ger. Jon gelingsver. alhier is gekozen de heer J. G. van Wijnen. De visscher K. Duister had de zer dagen het geluk een edelkarper van 9 pond te bemachtigen. Het verfwerk van een te bouwen woonhuis voor M. Schouten is opge dragen aan B. Versluis en het metsel werk aan P. Tankers alhier. Bij het vullen van het benzine reservoir van de auto van C. Roza sloeg plotseling de vlam in de benzine. Door krachtdadig optreden kon de auto behouden blijven. ALMKEIIK. Vergadering van Bondsring „Al- tena Zuid" van J. V. op G. G. op Don derdag 20 Maart, 's avonds 7 uur in de consistorie der Geref. kerk alhier. 1 „De roep v. het heden" door Dus- sen. 2 Jaarverslagen van Secr. en Penn, 3 „Jan de Wit" door Nieuwendijk. A.s. Vrijdagavond 7 uur, hoopt de Herv. schoolver. alhier weder in de consistoriekamer der Herv. Gem. een vergadering te houden. Op 19 Mrt., v.mi. 9 uur zal Dr. de Vries te zijnen huizen gelegenheid geven, tot kostelooze inenting. Terwijl op 20 Maart v.m. 11.30 hiervoor gele genheid zal zijn te Nieuwendijk in de Chr. school. Op de Vrijdag gehouden voor- jaarstierenkeuring werden 40 stuks aan gevoerd, goedgekeurd werden er ech ter 23. Den Heer G. Duizer trombonist alhier, hoopt op 2de Paaschdag a.s. deel te nemen aan het solistenconcours te Heusden en wel in de afdeeling Uitmuntendheid. Tot bestuurslid van de tuin- bouwvereeniging alhier, is gekozen de heer A. v. d. Stelt Czn. BABYLONIëNBROEK. Dezer dagen had de landbouwer J. H. het ongeluk met zijn hand in een bietensnijder tegeraken met gevolg dat geneeskundige hulp van Dr. de Boer uit Dussen moest worden ingeroepen. HEUSDEN. deravond worden gehouden. j Tot voorzitter, secretaris en pen ningmeester van de Chr. Schoolvere niging a. d. Loonschendijk zijn be noemd de heeren B. Verhoeven, G. Koenen en D. Spierings en tot algemeen adjunct de heer A. G. Paans. Tengevolge van een storing in de electrische leiding was j.l. Zondag avond een gedeelte van de gemeente van licht verstoken, zoodat men zich behelpen moest met petroleumlampen of kaarsen. J.l. Maandag had de heer T. d. H. het ongeluk te vallen met het nood lottig gevolg, dat hij zijn hand zoo danig verwondde, dat hij zich onder geneeskundige behandeling van Dr. K. moest stellen. DE WERKEN EN SLEEUWIJK. Vergadering van den Gemeente raad van de Werken en Sleeuvvijk op Vrijdag, 21 Maart 1930 des namiddags 2 uur. Onderwerpen ter behandeling: 1. Mededeelingen. 2. Ingekomen stukken. 3. Vaststelling heffingspercentage G. I. B. 1930—1931. 4. Voorstel tot onbewoonbaarverkla ring der woning van C. Bouman. 5. Voorstel tot het verleenen van een voorschot tot aankoop van een perceel grond aan de „Vijci" ingevolge de Landarbeiderswet. 6. Voorstel tot het verleenen van een voorschot ingevolge de Landarbei derswet aan C. Smits, G. Verhoeven en C. Bouman tot verkrijging van een plaatsje. 7. Voorstel tot wijziging der ge- meentebegrooting 1929. EETHEN. Door de fok- en controleverecni- ging „Het Land van Heusden en Al- tena" werd alhier opgericht eene ver- eeniging ter bestrijding van de tubercu lose onder het vee in den zin van het1 K. B. 25 Mei 1928. Dierenarts W. F. Hilwig te Heusden werd aangewezen voor de deskundige onderzoekingen. '8 GRAVENMOER. De alhier gehouden knipcursus welke gegeven werd door mej. van der Griendt uit Waalwijk, is vorige Week geëindigd. Waarvoor haar aller lof en tevredenheid toekomt. Door den heer J. de Ruit hoofd der O. L. school alhier, werd een ou deravond gehouden, in een der lokalen der school. Op de j.l. gehouden voorjaarskeu ring van springstieren te Oosterhout zijn goedgekeurd de stieren van: 1 De vereeniging V.L.O.S., 2e P. Melsen bei de alhier. Donderdagavond 7 uur, zal Ds. J. Snoeij in de Geref. Kerk alhier, voor gaan in een biduur voor het gewas. De heer Mr. Ruitinga, die de vorige week de stad verliet, om in Dokkum te fungeeren als griffier bij 't Kantongerecht, ontving deze week een benoeming tot secretaris der Ge zondheidscommissie in den kring Dok kum. Bij besluit der Gedeputeerde Sta ten van den 5en Maart 1930, zijn de aan Gebrs. van Wijk te Genderen ver leende vergunningen tot het in werking brengen van autobusdiensten van Sleeu- wijk naar 's-Hertogenbosch en van Sleeuwijk naar Werkendam wederom ingetrokken, onder motief, dat deze idiensten door da exploitanten on genoegzaam worden geëxploiteerd. Voor dö Pluimveevereen. „H. en O." Werden op de Geldermalsensche Eierveiling dato 14 Maart geveild. Witte eieren f4.60 per 100 stuks. Bruine eieren f 5.per 100 stuks. Eende eieren f4.50 per 100 stuks. 1 Voor de elfde tienjaarlijksche volkstelling zijn voor deze gemeente door B. en W. aangewezen tot leider- teller de heer A. van Delft en tot tel ler de heer P. Bruijsten, resp. ambte- jnaar en volontair ter gemeentesecre tarie. De zittingen van den 29e Keu- ringsraad voor het geneeskundig on derzoek van de ingeschrevenen derlich- 1931 en van de tijdelijk ongeschikten der lichting 1930 wórden op het Ge meentehuis, alhier gehouden op de vol- 'gende dagen voor de na te noemen ge meenten Heusden 3 April, i Herpt 3 April. Wijk en Aalburg 3 April. Nieuwkuijk 4 April. Oudheusden 4 April. Vlijmen 4 April. Eethen 5 April. Engelen 5 April. BRAKEU. Voor de vervulling der betrek king van onderwijzeres aan de open bare lagere school alhier, tengevolge van het verleend eervol ontslag aan Mej. B. de Ruiter is door het Gemeen tebestuur de volgende voordracht opge maakt: 1. Mej. K. Bliek, tijd. onderw. te Bra ke!. 2. Mej. C. B. van de Werken, te Aalburg. 3. Mej. A. J. A. Hartog, te Burgh. iWegens vermeerdering van aan tal leerlingen en het vertrek van den Heer J. Gouda, zijn in deze gemeente 2 plaatsen te vervullen als onderwijzer aan de O. L. school. Ter vervulling dier vacatures werden door het Gemeentebestuur de volgende voordrachten opgemaakt: 1. 1. H. P. E. Visscher, tijd. onderw. te Brakel. 2. K. van Beem id. te Ophemert. 3. J. J. Kole, id. te Kruiningen. II. 1. A. J. Vermaas, tijd. onderw. te Oud-Beijerland. 2. 2. J. J. Kole, idem te Kruiningen. 3. H. P. E. Visscher, idem te Bra kel. Door den Gemeenteraad is on langs eene verordening vastgesteld, waarbij een ieder verplicht wordt de rupsennesten van den z.g. bastaard-sa tijnvlinder uit vruchtboomen, planten en struikgewas te verwijderen. Het behoeft geen betoog dat het ver wijderen van deze nesten voor land-, tuin- en ooftboom van veel belang is en wij vertrouwen dan ook, dat zulks door de ingezetenen trouw gedaan zal Worden, opdat geen maatregelen van overheidswege zullen behoeven geno men te worden. LAND VAN ALTENA. De prijs voor Bravoaardappelen bedraagt f 1.50 per H.L. Met wei nig vraag. Bij de gehouden verhuringen van bouw- en weiland werden alhier over het algemeen belangrijk lagere prijzen besteed dan verleden jaar. Te Sleeu wijk werd bij gehouden openbare ver huring van bouwland voor een per ceel bouwland van 4 H.A. bijna de helft minder besteed dan verleden jaar. OUDENDIJK. De eerste jaarvergadering der ijs- club „Nooit Gedacht", zal gehouden worden op Vrijdag 21 Maart a.s. 's avonds 7 uur in café v. d. Wiel alhier. SLEEUWIJK. De Jongelingsver. „Gideon" al hier is toegetreden als lid tot den Ring „Altena" van Herv. Jongelingsver. in het land van Altena. De Heer Olfers, tijdelijk onder wijzer aan de Openb. school, staat No. 1 op de voordracht te Schoonhoven. Naar we vernemen worden er in deze gemeente pogingen aangewend om een Chr. U.L.Ó. school op te richten. CAPEL'LE. Onder leiding van het hoofd der school, den heer M. J. Juursema, zal a.s. Vrijdag des avonds 7 uur in de [Chr. school a.d. Loonschendijk een ou- SPRANG. J.l. Vrijdag reed een auto in de Biersteeg alhier, tegen een telefoonpaal waardoor deze afknapte en de ruiten der auto braken. De inzittende kwamen met den schrik vrij. A.s. Donderdagavond zal in de zaal van den Chr. volksbond alhier een propaganda vergadering van den B.V. L. gehouden worden. Als spreker zal optreden de heer G. B. Rabou uit 's Bosch, op deze vergadering zullen aan de leden der afd. Sprang-Capelle de uitreiking plaats vinden van den foto album van den gehouden landstormdag te Den Haag. J.l. Donderdag herdacht op fees telijke'wijze de Ger. Jongel. vereen. „Timotheus" haar 31-jarig bestaan. Haar voorzitter de heer Wachtel van den Berg opent deze op gebruikelijke wijze sprak hierna een openingswoord waarbij spr. de aanwezige het welkom toeriep. De uitgebrachte verslagen getuigden van bloei der vereeniging. Door dhr. C. Chabot 'werd als onderwerp ter bespre king ingeleid Art. 34 der Ned. Geloofs- bel. en door A. Braspenning „De be- teekenis der Gemeene Gratie voor het Maatschap. Leven". Aan Ds. J. Snoek werd namens de J. V. en Cath. met het oog op zij'n vertrek een prachtigen stoel aangeboden, verschillende voor drachten werden opgevoerd. De die nende dames zorgden voor uitreiking v. versnaperingen. Na een woord van dank, sloot Ds. Snoek met dankzegging. In de, voor dit doel goed inge richte zaal van den Chr. Volksbond herdacht j.l. Donderdagavond de Ned. Herv. J. V. op G. G. „Timotheus" op feestelijke wijze haar zilveren jubileum. Door den Chr. besturenbond was na mens de aangesloten afd. een prachtige bloemenmand aangeboden. Om c.a. 7.30 uur opent haar voorzitter dhr. Adr. Janson deze bijeenkomst op gebruike lijke wijze. Koos vervolgens als uit gangspunt voor zijn openingswoord het „Eben Haëzer". Door den secr. Joh. Versteeg werd een goed verzorgd verslag uitgebracht. Verschillende gebeurtenissen uit het verleden werden gememoreerd. Hieruit bleek o.a. dat de heeren Adr. eii Ant. Janson thans ook heden hun zilveren jubileum als lid herdachten waarvan dhr. Adr. Janson 24 jaar als voorzitter gefungeerd heeft. Hartelijke woorden v. dank werden geuit aan het adres van genoemde heeren voor al den arbeid voor de vereen, verricht. Dat deze woorden door daden ge volgd werden bleek hieruit dat aan haar voorzitter een zilveren horloge met in scriptie en aan haar penn. een prachtig koperen rookstel werd aangeboden. De heer Janson getroffen voor zooveel er kentelijkheid dankt mede namens zijn broer voor de verrassing hun bereid. Voor beide was dit een aansporing om nog met meerdere liefde te arbeiden aan den groei der Ned. Herv. Jonge lingschap ter dezer plaatse. Spr. zegt j dat wel het aantal jaren met 25 is gestegen, doch zijn hart is nog jong en gevoeld hij zich nog zeer goed thuis onder de Jongelingen. j Ook het finantieel verslag gaf rede tot dank. Een 4-tal onderwerpen werden behandeld, afgewisseld door voordrach-1 ten waarbij ernst en luim elkaar afwis- j selde. Vele afgevaardigden van zuster- ver. e.a. woonden dezen feestavond bij die alle de beste wenschen voor de feestvierende vereeniging uitte. Om ruim 12 uur sloot de voorzitter deze goed geslaagden feestavond. WASPIK. Door Dr. W. is ten huize van G. K. een geval van besmettelijke ziek te Roodvonk geconstateerd. In het café van den Heer A. Pruijssers werd onder architectuur van den Heer A. de Bruijn aanbesteed het bouwen van een woonhuis met schuur voor rekening van den Heer A. van Pas alhier. Dc hoogste inschrijver was Lodewi- kus uit Raamsdonksveer, voor f 10 890, de laagste P. Kielen te 's Gravenmoer voor f8 992. Het werk werd aan den laagsten inschrijver gegund. WELL. J.l. Vrijdag 14 Maart had in het R.-K. Bondsgebouw te Ammerzoden, de vergadering plaats van de R.-K. en Chr. organisatie over de arbeidsvoorwaarden in het mandenmakersbedrijf. De pa- troonsvoorstellen werden onvoldoende geacht. En werd bij stemming door de werknemers met 143 stemmen voor en 7 tegen besloten het werk neer te leg gen. WIJK. Als bewijs dat hier zware varkens gefokt worden kan dienen dat dezer dagen door den landbouwer Adr. Bax een gemest varken werd afgeleverd, we gende 652 pond. Zaterdag j.l. heeft de heer Butler, onderwijzer aan de O. L. school al hier, onze gemeente met ter woon ver laten. Voor de school is zijn vertrek 'n verlies. Hoe de leerlingen deze uit stekende leerkracht eerden en waardeer den moge blijken uit 't afscheid, dat ze hem hebben bereid. Zijn schoollocaal was op alle moge lijke wijzen door de kinderen versierd. Op den met bloemen getooiden lesse naar lag de volgende, door de kinde ren zelf gestelde brief: „Lieve Meester! Ja meester, nu gaat U heen nietwaar? Maar we kunnen er 'niets aan doen. En we vinden 't erg jammer hoor. F.n hoe vind U de lessenaar? Is hij mooi? Ja meester, dat is, om dat U 'heengaat. Wie deze brief geschre ven heeft, moet U maar raden. Mees ter vind U dat aardig van ons? Ja, het is maar een klein briefje, maar ik weet niet meer, wat ik schrijven moet. Dag Meester! Terwijl meester zijn leerlingen 'n ver snapering presenteerde, hieven deze uit volle borst 'n: „Lang zal hij leven" aan. De morgen verliep zeer gezellig. Bij 't beëindigen van dezen laatsten schooltijd, welke de heer Butler in Wijk doormaakte, werd hem door één der meisjes-leerlingen, 't volgende, door hen zelf vervaardigde gedichtje, op de me lodie van: „Vaarwel mijn dierbaar va derland" toegezongen: „Weer gaat een meester van ons heen, Dus meesterlief, vaarwel! Al Iaat gij ons nu ook alleen, Toch meesterlief, vaarwel! Voor al wat gij ons hebt geleerd, Voor al uw vriendschap en veel meer O, meesterlief, vaarwel! Uw heengaan valt ons lang niet licht. Toch meesterlief, vaarwel! De droefheid leest ge op ons gezicht, Toch meesterlief, vaarwel! Ik zing dit lied niet van plezier, Want wellicht zie 'k U nooit weer hier. Och meesterlief, vaarwel!" Dat de heer Butler aangedaan was door de betoonde hartelijkheid van den kant zijner leerlingen, laat zich begrijp ^Enkele weken geleden ontving hij van hen als aandenken een wandelstok. Voor ons is dit alles een bewijs dat hij alhier hoog aangeschreven stond. Moge 't hem in zijn nieuwen werk kring naar wensch gaan! WERKENDAM. De algern. vergadering der ond. Paarden- en Veeverzekering Maatschap pij „Werkendam en Omstreken", had dit jaar plaats op Vrijdag 14 Maart 1.1. en werd gehouden in café van de Wed. v. d. Steenhoven alhier. De ver gadering was goed bezocht. De voor zitter de heer A. B. Holster opende met een woord van welkom, waarna voorlezing der notulen door den secre taris de heer C. v. d. Stelt welke on veranderd werden goedgekeurd. Hierop volgde het jaarverslag, dat olns een beeld gaf van wat de ver eeniging in 1929 doorleefde. Wij stipten er het volgende uitaan. In de aanvang van het jaar had het paardenfonds met gevoelige sterfgevallen te kampen, zoo dat de uitgaven de inkomsten overtrof fen, later viel alles echter weer mede, zoodat achteruitgaan der kas werd voorkomen. De ontvangsten voor het paardenfonds bedroegen 2747,20, de uit gaven f2409,21, batig saldo 1337,99. Uitgekeerd werden 7 paarden. Voor het runderfonds was het jaar veel gun stiger. Hiervan bedroegen de inkom- komsten f5837,34, de uitgaven 13984,74, batig saldo f 1852,60. Uitgekeerd wer den 20 runderen Het ledental vermeer de met 1 en bedraagt thans 92. Op I 1 Jan. 1.1. waren verzekerd 185 paar den met een verzekerde waarde van f 69505, en 676 runderen met een ver zekerde waarde van f157270. Na voor- j voorlezing bracht de voorz. den ser, j dank voor zijn uitgebreid jaarverslag, 't verheugde hem dat het runderfonds zulk een voordeelig jaar gaf. De Com missi e over de jaarrekening bestaande uit de heeren H. van Andel en A. van Vugt Jzn., bracht bij monde van eerst genoemde een gunstig verslag uit, zoo dat deze in zijn geheel werd goedge keurd. Daarna volgde eene bespreking aan gaande wijzigingen in het bestaande Reglement. In hoofdzaak hadden deze betrekking op de vergoeding bij even- tueele schade alsmede de wijze van verzekering en de plichten van den ver zekerden. Voor hen die nog geen lid zijn, kan het zijn nut hebben, eerst inlichtingen in te winnen, mogelijk zullen onder het gewijzigd Reglement, meerdere tot deel name besluiten. Met bijna algem. stem men werden tot bestuursleden herkozen de heeren C. A. Koekkoek, C. lppel Johzn. en H. Boger die zich deze her benoeming lieten welgevallen, waarna de voorzitter hun dank zegde. Naar ouder gewoonte had ook dit jaar onder de aanwezigen een gratis verloting plaats, waarbij aardige prij zen werden uitgereikt. Daar niemand iets voor de rondvraag had, sloot de voorzitter met een woord van van dank voor de goede samen werking, deze vergadering. Herkozen als lid van het Burger lijk Armbestuur, de heer J. J. van Oord, wethouder alhier. Zaterdagmiddag werd door W. V.V. II een uitnederstrijd gespeeld te gen „Wilhelmina" te Aalburg. De voet balwedstrijd werd met 4:1 door Aal burg gewonnen. De collecte gehouden in de Ned. Herv. Kerk voor de Diaconie, tijdens den Bidstond bracht op ruim f94.in den Biesbosch ruim f23.Tijdens den bidstond werd in de Geref. Kerk een bankbiljet van f100.gecollecteerd voor de armen. Naar wij vernemen zal door de Wer- kendamsche Woningbouwvereeniging „Werkendam Vooruit" binnenkort we derom 6 nieuwe woningen worden ge plaatst aan de Uitbreiding. Deze zullen dan gebouwd worden in 't verlengde van de 6 laatste woningen. Vorige week Donderdag vierde de Herv. Chr. Meisjesvereen. „Mirjam" onder leiding van Ds. Lazonder haar jaarfeest in 't Vereenigingsgebouw. Het rijk voorziene programme, werd goed afgewerkt. De zaal was overvol met belangstellenden. Naar wij vernemen zal de Chr. Gemengde Zangvereen. „Soli Deo Glo ria" op Vrijdag 21 Maart a.s. een uit voering geven in de Nutszaal. -- Onze vroegere dorpsgenoot de heer J. Overweel, Godsdienstonderwij'- zer te Hardinxveld, is met ingang van 1 April a.s. benoemd, als vaste voorgan ger der Ned. Herv. Gemeente te Her- kingen (Z.) --- Onder leiding van Ds. Pop van Gorinchem, werd in de Oude school alhier, een vergadering gehouden om te komen tot de oprichting van een „Convessioneele" vereeniging, alhier. Hiervoor gaven zich staande deze ver gadering op, 34 leden. WOUDRICHEM. Gedurende het tijdvak 7 tot en met 13 Maart j.l. werden aan de visch- tnarkt alhier aangevoerd 27 winterzal- men van f 0.80 tot f 1.90 per pond en 4 schotjes van f2.tot f2.50 per stuk* Besteed werd voor snoek 40 tot 50 cent, brasem 25 tot 30 cent; baars 18 tot 27, cent en voorn 6 tot 12 cent. Alles per pond. i Onder de gemeente Sliedrecht ia

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1930 | | pagina 2