PREDIKBEURTEN. 's Bosch een prima vetten os gekocht, welke op de vorige week gehondeD Bossche Paasch- veetectoonstelling, den derden pr|]s verwierf. Voor de Pluioaveevereen. Heusden en Omstreken, werden op de Geldermal- sensche Eierveiliog geveild dato 11 April. Witte eieren 4 50 ct. per stuk. Biuine eieren 4 75 ct. per stuk. Hen eieren 4.10 ct. per stuk. Eend eieren 4 55 ct. per stok. A— Da voorm. Oudheusdensche Poort sai binnenkort geheel verdwynen. Men is n.l. begonnen met de nog aanwezige muur tjes af te breken, terwyl de aangrenzende wallen worden afgegraven tot stoepen. Vooral met het oog op het snelverkeer valt deze maatregel toe te juichen, daar de veiligheid er door wordt bevorderd. De jeugdige v.v. »L.O.N.G.A« speelt a.8. Zaterdag te Aalburg om een bronzen medaille, welwillend beschikbaar gesteld door den heer J. Botmaan, caféhouder te Aalburg, tegen het 2e elftal van de v.v. vWilhelmina te dier plaatse. Ook hoopt »LON,G.A.« deel te nemen aan de seriewedstryden uitgeschreven door v.v. »Wilhelmina« en zal daarvoor op 2e Paaschdag tegen »De Trekvogels* uit B^- soyen uitkomen. De laatste vereeniging is natuurlijk veel sterker, doch dit zal de Longa-spelers, hopen wy, niet ontmoedigen. De beide wedstrjjden, Zaterdags en Maan dags, vangen om 4 uur aan. We verwachten van deze jonge spelers dat zy hun uiterste best zullen doen en al komen ze zonder prijs terug, toch hopen wy dat zy Heusdensch eer hoog zullen houder. Uitslag van het Heegelcon- cours te Heusden Zondag 13 April had hier de groote nationale vischwedstrijd plaats, uitgeschre ven door de Kon. Erk. Heusdensche hen- gelsportvereeniging, die gedeeltelijk werd bijgewoond door den Edel Acht. heer bur gemeester en den eere-voorzitter Mr. C. W. v. Ommeren. Rond half één trok men gezamenlijk van het vereenigingsgebouw „De gouden Leeuw" naar de Maas onder de tonen der harmonie „De Eendracht" uit Herpt, nadat de voorzitter, de heer P. Schmie- husen, de opgekomenen hartelijk had ver welkomd. Niet minder dan 23 vereenigingen met ruim 450 leden namen aan 't concours deel, zoodat de rij deelnemers bij den personeelen wedstrijd opgesteld werden over een lengte van nagenoeg 4 K.M. Gelukkig hield het weer zich tijdens het hengelen goed, hoewel de vooruit zichten niet gunstig waren. In 't geheel werden toegekend 16 korps- prijzen benevens 2 troostprijzen en 70 personeele prijzen. De vangst was niet, zooals werd ver wacht, daar in 't geheel slechts gevangen werden in den korpswedstrijd 115 stuks en in den personeelen wedstrijd 150 stuks. De prijzen werden als volgt behaald KorpswedstrijdPetrus en Paulus te Tilburg, le prijs, (503 gram) Nijmegen- sche Hengelaarsvereen. te Nijmegen, 2e pr. (4611/2 gr.); Hengelaarsvereen. De goede Hoop te Blerick, 3e pr. (451 x/2 gr.) De Vriendenkring te Heumen-Malden, 4e pr. (384y2 gr0 Het Voorntje te Ooster hout, 5e pr. (353y2 gr.) Nieuw Leven te Zaltbommel, 6e pr. (304y2 gr.) Wy- censche Hengelaarsbond te Wychen, 7e pr. (304 gr.) De Ruischvoorn te Tilburg, 8e pr. (291 x/2 gr); Het Voorntje te Son, 9e pr. (291 gr.) Hengelaarsvereeniging te Tegelen, 10e pr. (286 gr.)Maas en Roon te Grave, lie pr. (282y2 gr.); Vischlust te Waalwijk, 12e pr. (247 gr.)Hengel- sportvereen. te 's Bosch, 13e pr. (158 gr.) De Voorn te Tiel, 14e pr. (104 gr.); West-Arnh. Hengelaarsvereen. te Arnhem, 15e pr. (101 gr.); Het Bliekje te Ooster hout, 16e pr. (80y2 gr.)Hengelaarsclub De Bliek te Gorinchem, 17e pr. (60 gr.) Maas en Niers te Gennip, 18e pr. (39 gr.) Personeele prijzen le pr. (bimbamklok) A. Verrijt2e pr. (klokstel) M. Christi- aans 3e pr. (barometer) W. Kroon, ter wijl voorts nog werden toegekend 67 prijzen, waarvan de minste nog de moeite waard was. Circa half vier keerde men wederom onder begeleiding der „Eendracht" in „De Gouden Leeuw" terug, waar de bekro ningen door den voorzitter met een har telijk woord werden uitgereikt. Gezegd moet nog worden dat het con cours een gezellig verloop had en dat de deelnemers vol lof waren over de goede regeling, waarvoor het bestuur der ver eeniging en speciaal haar secretaris, den heer J. Verdonk, die geen benijdenswaar dig baantje had, met recht een compli ment verdient. ANDED. In deze gemeente is een kinder koor opgericht, onder de naam van het „Vinkje". Directeur de heer A. W. van der Nat uit Sleeuwijk en Voorzitter de heer Calame, hoofd der Bijz. school. Voor de lijders aan vallende ziek ten te Heemstede werd alhier, gedu rende het 2de halfjaar 1929 ontvangen 152.50. Naar we vernemen is het wa terschap „De Opperste polder van An- del" voornemens aan het bestaande ma- thinegebouw een machinistenwoning te bouwen en een motor te plaatsen voor het in beweging brengen van het schep- iad„ daar de ketel is afgekeurd. Op 1 Mei a.s. zal in de v.m. openbare school een vergadering wor den gehouden van den ring „Altena" van Herv. Jongelingsver. in het Land van Altena. Enkele onderwerpen zullen worden behandeld. AMMERZODEN. De in onze gemeente gehouden hooi- en weilandverpachtingen brach ten gemiddeld 30 a 35 procent minder op dan verleden jaar. ALMKERK. Maandagmorgen geraakte een kind van den heer de R. alhier te wa ter, gelukkig wist dhr. G. Koops de kleine spoedig op 't droge te brengen. Dr. de Vries verleende hierna genees kundige hulp. Zaterdag speelde A.K.C. een vriend- schappelijken wedstrijd tegen de korf balver. van Gorinchem, welke eindigde met 74 in het voordeel van A.K.C. alhier. BRAKEIJ. Wij schreven reeds eerder welk een vlucht tegenwoordig de tuinbouw in deze gemeente gaat nemen. Behal ve fruit en groenten, waaronder voor al aardbeien een voorname plaats in nemen, is het vorige jaar ook een zeer goed geslaagde cultuur in aardbei- planten begonnen. Thans heeft men een aanvang gemaakt met het pooten van bloembollen en dezer dagen zijn heele oppervlakten daarmee bezet. Wij wen- schen den ondernemers ook hiermede succes. Tot leider van de werkzaamheden voor de Elfde Algemeene Volkstelling in deze gemeente, welke dit jaar zal worden gehouden, is benoemd de heer J. S. Deurloo. In het 2de kwartaal van dit jaar zijn door den Keuringsdienst van Wa ren te 's Hertogenbosch in deze ge meente verricht 23 inspecties van win kels, pakhuizen enz., 6 inspecties van bakkerijen, 5 monsters genomen van melk en 8 monsters van andere waren. Toegediend werd 1 waarschuwing, ter wijl geen processenverbaal werden op gemaakt. CAPELLE. De heer F. Braber, Chr. onder wijzer a. d. school te Loonschendijk heeft zijne benoeming als zoodanig naar Renkum aangenomen. Na 7 jaar zich met den meesten ijver van zijn functie als secretaris van de postduivenvereeniging „De Lucht vaart" gekweten te hebben heeft de heer A. v. Moergestel als zoodanig beaankt. In zijn plaats is in de dezer dagen gehouden ledenvergadering tot secretaris benoemd de heer M. Mesch, Korte Nieuwstraat alhier. J.l. Zondagmorgen werden tij dens de godsdienstoefening in de Ned. Herv. kerk alhier 78 catechisanten, die vorige week hun belijdenis hadden ge daan, door Ds. A. v. Willigen als lid maat der Ned. Herv. gem. bevestigd. De postduivenvereeniging „De Luchtvaart" gevestigd in het café van mej. de weduwe A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart alhier, hield j.l. Zon dag een wedvlucht vanuit Wouw met den volgenden uitslag: J. Treffers 1, 2. 8 en 9; M. Mesch 3,7 en 12; H. Spierings 4 en 14 en J. Spierings 13. Eerste overduif J. Spie rings; 2e M. Verduijn. Aankomst le prijswinnende duif 9.29.43 en laatste 9.32.13. Tot directeur van het te Almkerk naast de bestaande Chr. zangvereeni- gmg „Hallelujah" opgericht kinder koor is benoemd de heer A. Christ alhier. Door den slager A. Kerst in de Kom is met het oog op de Paschen op de Rotterdamsche Paaschveetentoon- stelling vorige week een os gekocht, welke het gewicht van 1500 pond heeft. DUSSEN. Door Dr. de Boer alhier, werd bij den heer B. aan zijn arm bloed vergiftiging geconstateerd en oordeelde overbrenging naar het ziekenhuis te 's Bosch noodzakelijk. J.l. Vrijdag vierde het echtpaar D. v. Krimpen, onder groote blijken van belangstelling hunne 25-jarig echt- vereeniging. Reeds vroeg in den mor gen tot laat in den avond, kwam men velicitatie's overbrengen. Terwijl door de vrienden uit de buurt een eereboog voor de woning was aangebracht. Met genoegen kan genoemd echtpaar, op dezen dag terug zien. EE THEN. Openbare vergadering van den Raad der gemeente, op Donderdag 17 April a.s. des namiddags half drie. Agenda 1. Beëediging Raadslid A, L. de Gras ff. 2. Ingekomen stukken. 3. Vaststelling hefürrgspercentage G I B. 4. Wijziging begrootingen 4929 en 4930 5. Vaststelling rekeningen Burgerlyke Armbesturen, 6. Vaststelling vergoeding byzondere school. GENDEREN. De landbouwer van den H. be merkte dezer dagen, dat één zijner koeien minder vlug was, waarom hij den veearts raadpleegde. Deze adviseer de onmiddellijke slachting, daar hoogst waarschijnlijk een ijzeren voorwerp in de ingewanden scheen te zitten. Bij opening van het beest bleek, dat een haarspeld in het hart zat, tengevolge waarvan het dier slechts enkele dagen meer had kunnen leven. Daar het vleesch voor de consumptie werd goed gekeurd, was de schadepost gelukkig niet groot. GORINCHEM. Ter gehouden veiling van fruit en groenten werd besteed voor: spi nazie 1014 ct., uien 11/22 ct., aardap pelen (legpoters) 5 ct., wortelen li/22 ct., witlof 17 ct, buitenlandsche appe len 2223 ct., per K.G. rabarber t8,00 115,00; slauien f6,wortelen f7,00; selderie f 1,00; prei f 1,50; radijs f2,00; violen f 1,10f2,00; kropsla f4,50 17,00; 2e srt. f2,20—f3,50; roode kool f 10,00. Per 100 stuks. MEEUWEN. Bij besluit van Gedeputeerde Sta ten van Noordbrabant d.d. 9 April 1930 zijn benoemd tot lid en voorzitter van het waterschap „Het Noorderafwate ringskanaal" de heer D. van Buuren Dzn. alhier, en tot lid van genoemd waterschap de heer A. Snoek Wzn. te Gorinchem. POEDEROIJEN. Door Ged. Staten van Gelder land werd aan het Gemeentebestuur vrijstelling verleend van de veiplich- ting tot het geven van onderwijs in het vak lichamelijke oefening voor 1930, onder voorwaarde dat het oude vak j. op de scholen onderwezen wordt. In het 2e kwartaal van dit jaar zijn door den Keuringsdienst van Wa ren te 's Hertogenbosch verricht 14 inspecties van winkels, pakhuizen enz., 3 inspecties van bakkerijen,, 6 monsters genomen van melk,, terwijl geen pro cessenverbaal werden opgemaakt.. Tot leider der werkzaamheden voor de Elfde Algemeene Volkstelling, dit jaar te houden is in deze gemeente benoemd de heer J. S. Deurloo. SPRANG. Ook hier is door de landbouwers de melkprijs verlaagd en vastgesteld op 12 cent per liter. Afgehaald op de boer derij. J.l. Zaterdag werd de leesbibliotheek van de Chr. volksbond alhier gesloten. Meer dan voorgaande jaren werd in den afge- loopen winter van deze nuttige instelling gebruik gemaakt, wel een bewijs dat zij in een gevoelde behoefte voorziet. Op initiatief van enkele dames is de Chr. naaikrans omgezet in een meisjes vereen, op G. G. Het bestuur is thans saamgesteld uit de n v. damesMejuiï. v. Noord, presidente, C. v. d. Esch, secretaresse, M. Leempoel, penm., C. Leempoel en B. Varossieau. WIJK. Het kan in de kippenwereld er somtijds raar naar toegaan. Een gans van een eigenaar uit deze gemeente werd zoowel op de tentoonstelling te Heusden als te Gorinchem met een eerste prijs bekroond als gent, terwijl het dier nu twee eieren heeft gelegd. WAALWIJK. De Waalwijksche slagers kwa men bijeen in het zaaltje van De Ko renbeurs met het doel een vakgroep te vormen, waartoe in beginsel besloten werd. Tevens werd overeengekomen de vleeschprijzen met 5 cent per pond te verhoogen. Toegekende premiën ter vee markt van 10 April 1930; premiën van f2.50: G. J. W. Branderhorst te Ee- then; A. Snijders te Sprang; P. de Raad te Eethen; H. J. van Bavel alhier (3 stuks); A. J. Verhoeven te Sprang- Capelle; M. B. Brekelmans te Kaats heuvel; S. Vos alhier; Th. van Hooft te Heusden (2 stuks); A. v. d. Kolk te Genderen (2 stuks); J. van Baardwijk- te Sprang (2 stuks); A. van Huiten alhier (2 stuks); A. van Velthoven alhier (2 stuks); W. de Jong alhier;, A. H. van Schijndel alhier; Th. van Schijndel te Waspik; H. de Rooij alhier; F. van I.oon alhier (2 stuks); G. Werther te Sprang; W. Klootwijk te Sprang en J. Spoor te Eethen. Er stonden circa 80 stuks rundvee aan de lijn. Verder waren aangevoerd een aantal paarden, biggen en ander kleinvee. De handel was zeer goed en er werden hooge prijzen gemaakt. Deze tweede premiemarkt in 1930 is, evenals de eerste goed geslaagd. De aanvoer betrot meest kalf- en melk vee, hoewel er ook een 20-tal kalveren en pinken aanwezig waren, waarin nog- ail handel was, terwijl er op beide mark ten in 1930 ongeveer 10 stuks vet vee werden aangevoerd. WERKENDAM. Zaterdag j.l. speelde de voetbal vereen. „W.V.V. I" een wedstrijd tegen „Sparta" uit Sliedrecht, welke door W. V.V. I met 52 werd gewonnen. De gehouden wedstrijd door W.V.V. II en H.V.B. uit Hardinxveld eindigde met 3—1 voor W.V.V. II. Aan dhr. C. Ruitenberg, motor schipper alhier, is als laagste inschrijver gegund, het leveren van 2400 M3. zand voor de woningbouwvereeniging alhier. Gekozen tot kerkvoogd der Ned. Herv. kerk, dhr. P. Cornet, welke deze benoeming heeft aangenomen. Op de j.l. gehouden ledenverga dering werd in de plaats van dhr. C. de Keizer, gekozen als bestuurslid, dhr. J. H. Adriaansen en herkozen dhr. F. v Herp. De verkoop van boeken en tijdschriften enz. ten bate dezer vereen, bracht ruim f66,op. WOUDRICHEM. De in de Ned. Herv. Kerk ge houden collecte ten behoeve de Chr. Bewaarschool heeft f 12.99 opgebracht. In de Algemeene vergadering van aandeelhouders v. de N. V. veerdienst „Vereenigd Altena" alhier, is het over 1929 uit te keeren dividend vastgesteld op 15 pCt. Gedurende het tijdvak 4 tot en met 10 April j.l. werd aan de visch- tnarkt alhier, slechts 1 winterzalm aan gevoerd, welke t 1.70 per pond Op bracht. Besteed werd voor grondel 20 tot 27 cent, spieringf 2 tot 5 cent, voorn 6 tot 12 cent. Alles per pond. 1905 18 April 1930 Dr. A. A. GIESBERTS, Woudrichem. Op 4 8 April a.s. is Dr. Giesberts 25 jaar dokter te Woerkum 25 jaren, een kwart eeuw 't herdenken waard. 25 jaren arbeid, niet alleen »zoo lang het dag was,« maar ook »bjj avond en onty,« ook »door weer en wind*. Altijd gereed, altyd konden zy die hem noodig hadden er op rekenen dat hy kwam, waar hÜ ook geroepen werd. Daarom zyn wy hem dank verschuldigd, en op 48 April zal onze burgery toonen dat ze hem er kentelijk is. Is hij medicus in de eerste plaats, draagt hy »op bei z'n handen* zijn gloeiend en thousiasme voor de geneeskunde, ook op ander terrein heeft hy »in 't voorbijgegane tydvak* zich niet onbetuigd gelaten. De leden van het ziekenfonds »Hou en Trou* kunnen het u wel vertellen, wat de jubilaris voor hen in al die jaren is geweest Van de plaatselijke vereeniging tot be strijding der Tuberculose, is by vanaf de oprichting voorzitter en zyn waardevolle adviezen worden in die vergaderingen altijd op hoogeo prijs gesteld. Ook vaD de afd. Woudrichem e.o, van het Ned. Roode Kruis is hjj »de leidende figuur#, ook van deze afdeeling is hij voorzitter. Tot de oprichting van ons fanfarecorps heeft hij rnede »den eersten stoou gegeven. Wij denken aan zijn at beid bij de stich ting der vereeniging »E!ectra« (de voor loopster van het provinciaal electrisch net). Voorzitter was hij van het comité tot behoud van ons post- en telegraafkantoor in zijn tegenwoordigen vorm, welke actie met zoo gur.stig resultaat werd bekroond. Mogen wij, Woudrichemmers, hem nog vele, vele jaren in ons midden zien Onze beste wenschen voor de toekomst vergezellen hem, en in niet mindere mate ook Mevrouw Giesberts, die haar Echtge noot in vele gevallen tot niet geringe hulp en bystand was. Ook haar komt dus van deze hulde een groot deel toe. Heil Dr. Giesberts en zijn gezin I S. GOEDE VRIJDAQ. A n d e 1, Ned. Herv. Kerk nam. 7 uur Ds. A. B. van der Put. C a p e 11 e, Ned. Herv. Kerk, nam. 7 uur Ds. A. van Willigen. GendereD, Ned. Herv. Kerk, nam. 7 uur Dr. E. D. G van der Horst. 's-Gravemoer, Ned. Herv. Kerk, nam. 7 uur Ds. Bolkenstein. Geref. Kerk, nam. 7 30 uur Ds. Snoey. Heesbeen, nam. 6.30 uur Leesdienst. Werkendam, Ned. Herv. Kerk, nam. 7 uur Ds. Lazonder. Geref. Kerk, nam. 7 uur Ds. Jonker. Geref. Gem., nam. 7 uur Leesdienst. Chr. Geref. Kerk, nam, 7 uur Ds. Baas. W ij k, nam. 6 30 uur Ds. Gobius du Sart. Well, nam. 7 uur Leeskerk. Spoedeischende vergadering van den Raad der gemeente NEDERHE- MERT op Maandag 14 April des n.m. half drie. Voorzitter Edelachtb. Heer C. W, v. Ommeren. Aanwezig alle leden. De Voorzitter opent de vergadering op de gebruikelijke wijze, leest daarna de notulen. De heer de Gaaij stelt voor naar aanleiding van de gelezen notulen, de huur voor het schoolhuis met tuin in te doen gaan op 1 April en op dien datum ook de huur van den tuin te doen ingaan, spr. vindt dit niet meer dan billijk. De heer v. Vliet wil de huur op 1 Mei doen ingaan. de Gaaij. En dan ook met 1 Mei aanvaarden. v. Vliet. Het land is door het school bestuur bezaaid. de Gaaij. Men mag er niet opkomen, zoolang het niet aanvaard is, juist daar om zou ik de huut^ 1 April doen ingaan, men kan dan een maand eerder aan den gang. v. Vliet. Niemand heeft er schade aan. de Gaaij. Jawel de gemeente, v. Vliet. Niemand heeft er schade of voordeel van als het schoolbestuur inpoot, daarom stel ik voor de huur 1 Mei te doen ingaan. de Gaaij. Ik vind het een onbillijk voorstel. v. Vliet. Breng het maar in omvraag. Voorzitter. Ik zal eerst het voorstel van den heer de Gaaij in omvraag bren gen. Tegen dit voorstel stemden de heeren Smits, Peereboom, v. Ooijen en v. Vliet. Voor stemden de heeren de Gaaij v. d. Kolk en v. d. Werken. Het voorstel van den heer v. Vliet om de huur 1 Mei te doen ingaan en het land door het schoolbestuur reeds thans te doen bezaaien wordt met 4 tegen 3 stemmen aangenomen, tegen stemden de heeren de Gaaij, v. d. Kolk en v. d. Werken, voor de andere heeren. Ingekomen stukken: Schrijven van het gemeentebestuur van Ammerzoden over de gemeenschap- pelijken regeling ten opzichte van de Gpenbare school aan de Noordzijde. Waar deze school met 1 Mei 1930 wordt opgeheven, behoort de 31 Juli 1930 aangegane regeling te vervallen, het gemeentebestuur van Ammerzoden verzoekt het besluit te willen nemen tot opheffing. B. en W. stellen voor deze regeling op te heffen, waarmede de raad accoord gaat. Schrijven van Ged. St. om inlichtin gen en advies, naar aanleiding van een bij dit College ingekomen adres van J. R. Oomen en anderen, ouders van 30 leerplichtige kinderen. Deze ou ders hebben zich tot Ged. St. gewend met het verzoek om het raadsbesluit, waarbij besloten was, niet in te gaan op het verlangen van de gemeente Poe- deroijen, om met de gemeente Neder- hemert een regeling aan te gaan, over het bezoeken der openbare Lagere school te Aalst, door kinderen uit de gemeente Nederhemert, te vernietigen en vragen medewerking, opdat de raad van Nederhemert alsnog aan het al leszins billijke verzoek van de gemeente Poederoijen voldoet. Adressanten geven, te kennen dat zij slechts 1 K.M. van de school te Aalst afwonen en hunne kinderen reeds jaren deze school be zoeken en nu verplicht worden de Open bare school te Nederhemert N.Z. te bezoeken, afstand 4 K.M. tot 1 Mei en daarna genoodzaakt zullen zijn naar de Openbare school aan de Z.Z. te gaan. Op 10 Maart is hunne kinderen het bezoeken der school te Aalst ont zegd. Adressanten hebben zich toen eerst tot het gem.best. v. Nederhemert gewend, om alsnog aan het billijke ver zoek van de gemeente Poederoijen te voldoen, de raad heeft echter op dit ver zoek afwijzend beschikt. Vandaar hun adres tot Ged. St.. B. en W. stellen voor Ged. St. te berichten, dat het vorige jaar, door het gemeentebestuur van Nederhemert met dat van de gemeente Poederoijen een conferentie is gehouden en dat deze laatste gemeente nu een vergoe ding van f 7.per kind vraagt. Bij het raadsbesluit van 27 Februari is af wijzend hierop beschikt, uit overweging dat de kinderen de Openbare schooi aan de N.Z. kunnen bezoeken, die op een afstand binnen 4 K.M. is gelegen, dat verwacht mocht worden dat na dit tijdstip, de kinderen de Bijzondere school zouden gaan bezoeken. Verder uit overweging dat als op het verzoek wordt ingegaan, er nog meer kinderen te Aalst ter school zullen willen gaan, wat de gemeente dan nog meer zal kosten. Dat adressanten wel te kennen geven, dat zij voor hun kinderen Openb. onderwijs verlangen, dat zij dit ech ter in de gemeente zelf kunnen ont vangen tot 1 Mei aan de N.Z., na 1 Mei bij de Openbare school aan de Z.Z. De heer v. d. Werken vraagt, of men er niet bij zal zetten, dat de kin deren dan per autobus naar deze school zuhen worden vervoerd. De Voorzitter zegt, dat dit niet be sloten is. v. d. Werken. Maar dat zal tocli moeten. v. Ooijen. Dat zeg jij, maar dat zullen Ged. St. wel zeggen. Voorzitter. Of dat noodig zal zijn weten wij nog niet, de kinderen gaanl nu weer te Aalst op school, dat is dus iets van later zorg. Gaan de hee ren accoord met het schrijven van Ged. Staten

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1930 | | pagina 2