Ingezonden. Plaatselijk Nieuws wat beteeken de, dat het rijk 50 pCt. der kosten zou dragen, mits de pro vincie ook 25 pCt. bijdroeg. Als de provincie deze niet geeft, wat dan? Het antwoord luidde, dat het rijk de 50 pCt. geeft en dat als de provincie de 25 pCt. niet zou geven, de ge meente dan bij het rijk kon aankloppen om verhooging van subsidie, die de Minister dan in overweging zal nemen. Spr. heeft ook gevraagd of het be slist noodzakelijk was, dat alleen kost winners of hoofden van gezinnen te werk worden gesteld. De Minister zei, dat dit wel in het algemeen moet wor den doorgevoerd, dat evenwel B. en W. bevoegd waren daarop een uitzondering toe te laten. Is de vader b.v. ziekelijk, dan mag een zoon te werk worden ge steld. Mochten er zoon's zijn die gaan verdienen, dan behoort de vader om den anderen dag te werken, men mag niet meer dan een inkomen van f 11. f 12.a f 13.per week krijgen. Spr. heeft ook nog geprobeerd de toezegging te krijgen, dat de subsidie zou ingaan van den dag, dat de werk zaamheden zijn begonnen, dit is hem evenwel niet gelukt. Aleen zal het wor den overwogen. Mocht dit niet het ge val zijn, dan gaat de subsidieverlening in met 19 Januari. Toen duidelijk was gemaakt, dat het geen rivierdijk was, werd gezegd, dat niet behoefde tc wor den gewacht op de verklaring, dat de werkzaamheden uit waterstaats oog punt geen bezwaar opleveren. B. en W. hebben ook nog aan Ged. St. geschreven en verzocht, een sub sidie van 25 pCt. te willen verleenen, te rekenen vanaf den dag waarop de rijkssubsidie ingaat. Het werk te Dron gelen begint evenwel op te schieten, daarom zouden B. en W. willen voor stellen, met de werkverschaffing verder te gaan en hen daarvoor weder een blanco crediet toe te staan. De heer Donken acht het van belang, dat de gemeente op de goedkoopste wijze laat werken, er is evenwel een zaak, die naar spr. meent, beter anders had gekund. Voor het opzicht is iemand van buiten genomen, dit had ook wel iemand uit de gemeente kunnen zijn, zooveel kunde is er toch niet voor noodig. De Voorzitter zegt, dat B. en W. te rade zijn gegaan bij mijnheer Hoffman, technisch ambten, bij den Prov. Wa terstaat. Uit wat deze mededeelde bleek spr., dat het niet ieders werk is. Op de vraag of hij geen geschikt persoon iwist, antwoordde hij ontkennend. B. en W. durfden het niet te wagen, het werk aan te vangen zonder des kundig toezicht van iemand, die der gelijk werk meer bij de hand heeft gehad. Spr. gelooft wel, dat er in de gemeente menschen zijn die het wel aandurven en misschien het ook wel kunnen, doch een sprong in het duister mag bij een werk als te Drongelen niet worden gedaan. Ook moet niet worden vergeten, dat iemand van buiten de gemeente, beter zijn prestige kan handhaven, dan iemand uit de gemeen te, waar men geregeld met elkaar om gaat, dit is ook van belang. De heer de Graaff vraagt, waarop B. en W. het oog hebben gericht, om met de werkverschaffing voort te gaan. - De Voorzitter zegt, dat hij voor zijn persoon heeft gedacht, om den dijk, waaraan men thans bezig is, zoover mogelijk te doen afgraven. Als de toe stand niet verandert, is het niet onwaar schijnlijk, dat zelfs tot na Maart sub sidie zal worden verleend. Spr. zou de verlaging willen vervolgen tot aan de Broeksche sluis. De toestand is treu rig, twee auto's kunnen elkaar niet passeeren. Stelt de raad er echter prijs op een gedeelte der werkeloozen naar een andere plaats te zenden, waar het een of ander noodig werk moet worden verricht, dan heeft spr. daartegen geen bezwaar. De heer de Graaff acht verbetering van v. Bruchem tot A. v. d. Assem het noodzakelijkste, omdat dit gedeelte ook het meest gebruikt wordt. Spr. ver moedt dat de polder van Meeuwen niet ongenegen zal zijn, om medewerking te verleenen. De Voorzitter acht het geen bezwaar ook daar te beginnen. De heer v. d. Schans acht op twee punten beter, met het oog op het feit, dat men elkaar anders in den weg loopt. De heer de Graaff wijst er op, dat het noodig zal zijn de Broeksche sluis dan te verlagen, omdat men anders op ritten zal krijgen. De Voorzitter vreest, dat de betreffen de polder daar niet zijn medewerking toe zal verleenen. Besloten wordt de werkverschaffing voort te zetten en de werkzaamheden op 2 punten te doen geschieden, ter wijl B. en W. een blancco crediet wordt verleend. De heer de Graaff vraagt nog of de polder van Drongelen ook niet wat kan doen. De heer v. d. Schans wijst er op, dat de polder in Drongelen alle wegen moet onderhouden, de polder van Meeu wen heeft zeer weinig wegen in onder houd. Aan de verharding van den dijk zal de polder van Drongelen echter zeker medewerken. Besloten wordt de begrooting J930 met een paar kleine bedragen te wijzi gen en er een post van f 1000 op te brengen voor verlaging van den dijk te Drongelen. Aangezien het Burgerlijk Armbestuur te Drongelen een huisje wil verkoopen, is het noodig dat de raad hiervoor schatters aanwijst. Hiervoor worden be noemd de heeren H. Vos, J. Haspels en J. v. d. Stelt. f i De vergadering wordt hierop door den Voorzitter gesloten. (Buiten verantwoordelijkheid der Redactie). Geachte Redactie! Naar aanleiding vqn het ingezonden stuk door den heer J. de Witt, getiteld „Organisatie en de gemeenteraad van Almkerk", opgenomen in Uw blad van Vrijdag 23 Januari 1931, neem ik be leefdelijk de vrijheid U eenige plaats ruimte in Uw veel gelezen blad te verzoeken, voor het navolgende: Nu ik geen schoolmeester ben, wil ik het corrigeeren van het ingezonden stuk, door den heer de Witt, gaarne aan daartoe bevoegden overlaten en me enkel bepalen tot hetgeen, waar over ik vermeen te kunnen mèepraten. In zijn ingezonden stuk doet de heer de Witt het voorkomen, alsof de raad van Almkerk het organiseeren der ar beiders in zijn gemeente tegenwerkt en wil zulks enkel bewijzen uit het feit, dat de raad der gem. Almkerk in zijne verg. van 12 Jan. j.l. afwijzend heeft be schikt op een ingekomen verzoek van de afdeeling van den Christelijken Na- tionalen Werkmansbond alhier, waarbij den raad werd verzocht, om aan de leden van dien bond eene uitkeering van f0.40 per dag, plus een kindertoe slag van f0.20 per dag, boven de te ontvangen uitkeering uit de Werkloo- zenkas, te verleenen uit de gemeente kas. Daar dhr. de Witt in zijn ingezon den stuk geen enkel ander argument voor zijne beschuldiging aanvoert, valt het mij niet moeilijk, hem te bewijzen, dat hij zich aan laster schuldig maakt. Het wil mij voorkomen, dat de heer de Witt spreekt over dingen, waarvan hij geen kennis heeft en wanneer ik dit schrijf, dan bedoel ik hiermede, dat hij niet met de bevoegdheid van een Gemeenteraad op de hoogte is en wil daarom den heer de Witt bewijzen, dat de raad niet anders mocht handelen dan hij deed; feitelijk zou ik moeten schrijven, dat de raad naar mijne mee ning aan de georganiseerde arbeiders iets heeft toegestaan, waartoe hij niet direct bevoegd was, dus juist van het tegenovergestelde blijk heeft gegeven dan door den heer de Witt wordt be weerd. De gemeenteraad, mijnheer de Witt, is bevoegd om regelingen en verorde ningen te treffen, die hij in het belang der gemeente noodig oordeelt. Voor het treffen van zoo'n regeling of veror dening is hij verplicht, om te onder zoeken of hetgeen hij regelen wil, al niet geregeld werd door den Rijks- of den Provincialen wetgever en wanneer zulks het geval is, dan mist de gemeen teraad de bevoegdheid om daarop in breuk te maken. Zoo ook had de raad van Almkerk te onderzoeken, of hij be voegd was om de voorgestelde rege ling te treffen en bij dat onderzoek is kernen vast te staan, dat de raad, vol gens de bestaande jurisprudentie, daar toe niet bevoegd was, en daar we de gegeven voorschriften van het wettig over ons gestelde gezag hebben te eerbiedigen, zag de raad van Almkerk zich verplicht, om op het gedane ver zoek, door den Chr. Nat. Werkmans bond afwijzend te moeten beschikken. Vertrouwende, hiermede den heer de Witt te hebben duidelijk gemaakt, dat zijn geuitte beschuldiging, jegens den raad van Almkerk, van allen grond is ontbloot en verwacht van hem, dat hij op het door hem aangevoerde argu ment zijne beschuldiging openlijk zal terugnemen. U, mijnheer de Redacteur, dankend voor de afgestane plaatsruimte. C. J. v. d. WIEL. Almkerk, 26 Jan. 1931. GEVONDEN VOORWERPEN. EEN FIETSPOMP. Terug te bekomen bij den Brigade-Commandant der Kon. Marechausseé te Heusden. HEUSDEN. Donderdag hield de pluimveerver. Heusden en Omstreken haar jaarver gadering. Nadat de voorzitter, de heer J. Buijs (Herpt), den leden een gelukkig Nieuw jaar had toegewenscht, werden de no tulen gelezen en goedgekeurd. Door den penningmeester, den heer P. Ver gouw', werd rekening en verantwoor ding gedaan. De betrokken bescheiden worden nagezien door de heeren Gij- selhart en Furster, die een en ander in orde bevonden, waarna de voorzitter den heer Vergouw dank zegde voor de correcte administratie. Met algemeene stemmen werd de heer J. Buijs her kozen tot voorzitter, terwijl in de va cature, ontstaan door ontslagname van den heer van der Plas, gekozen werd de heer F. Kleijn-Loeff, waarna de voorz. den aftredenden functonaris namens al len dankte voor zijn werken en steun vanaf de oprichting en speciaal bij het organiseeren van tentoonstellingen. Hierna had de verloting plaats van enkele prijzen. Medegedeeld werd nog, dat een po ging wordt gedaan, om hier een pluim vee-film te laten vertoonen. Donderdag zal de nieuw gebouwde R. K. Jongensschool plechtig in gebruik genomen worden. Dien dag zal om 8 uur een gezongen H. Mis worden opge- dragen, waartoe de ouders der leerlingen tot bijwoning zijn aangespoord. Voor het praktijkexamen Boekhou den vanwege de Vereen, van Leeraren van Handelswetenschappen slaagde o.a. ook onze stadgenoot, de heer G. Baaijens De leden van de Fanfare der H. Familie" die Zondag hebben deelge nomen aan het solistenconcours te Vlijmen, hebben zich kranig en de eer van Heusden hoog gehouden. F. Leijten behaalde met zijn bugle-solo „Der Liebestraum" van Th. Hoch, in de 3e afd. een eerste prijs met 81 punten. Adr. v. d. Wiel in de 2e afdeeling met zijn trombone-solo „Morceau de Salon No. 6" van H. Painparé een eerste prijs met 84 punten. Jac. Timmermans in de le afd. met zijn pistonsolo „Edelweis vom Semmering" Fantaisie van Th. Hogh, een eersten prijs met 80 punten. Jac. van Diem in de afdeeling Uitmun tendheid met zijn buglesolo „Sinvögelchen aus dem Thüringer Wald" Th. Hogh, een tweeden prijs met 78 punten. J. van Helvoirt in de afdeeling Uit muntendheid met Sax.-Sopr.-solo „Con certino" Carl Friedemann, een eerstsn prijs met 88 punten. Het kwartet, bestaande uit de leden J. van Helvoirt, Jac. Timmermans, F. Scheuder en G. Schreuder, in de Eere- Afdeeling met „Quartet No. 3" van James Brier, een eersten prijs met 80 punten. Naar wij vernemen, hoopt de R.K. Tooneelvereen. op Zondag 8 Febr. in het vereen.gebouw alhier een uitvoering te geven. Opgevoerd zal worden het tooneelspel „Offerande" in 4 bedrijven van Jan Grosveld. ALMKERK. Naar wij vernemen, heeft de Bazar alhier, ten bate van de IJsclub „Aller Belang" f 227.opgebracht. Ds. A. Dönszelman, Herv. Predikant alhier, heeft thans een beroep ontvangen naar de gemeente Doesburg, terwyl Zijn Eerw. nog voorkomt op een drietal naar Soest. J.l. Zondagmorgen had de heer v. D. alhier, op de Voorsteeg bij het verlaten der kerk het ongeluk, doordat hij met een ander kerkbezoeker in aan raking kwam, met fiets en al in 't water terecht te komen. Naar wij vernemen, heeft de politie deze zaak in handen. Op 5 Febr. a.s. hoopt de Ring Altena-Zuid" van Ger. Jongel. vereen. in de Kerk alhier haar jaarvergadering te houden. AALST. Zondag 1.1. heeft de heer Van der Ent, Godsdienstonderwijzer bij de Ned. Herv. Gemeente alhier, geen godsdienst oefening mogen leiden. De reden hiervan is een geschil tusschen het Classicaal Bestuur en de Kerkvoogdij. ANDEE. De heer J. F. Calame, Hoofd der Bijz. School alhier, staat No. 13 op de candidatenlijst der Chr. Historische Unie ter verkiezing van leden van Provinciale Staten. Zondag viel de 46 jarige W. van Noorloos van den hooizolder. Hij werd bewusteloos opgenomen. De ontboden geneesheer constateerde hersensschudding. Het gewoon jaarlijksch onderhoud aan de Wilhelmina schutsluis alhier is opgedragen aan den aannemer De Graat uit Vreeswijk. Verleden jaar de h,eer Baumann uit Grave. Door een defect aan het electri- citeitsnet, tengevolge van den geweldigen storm, was deze gemeente enkele avonden gedeeltelijk van electrische straatverlich ting verstoken. BRAKEE. In de j.l. Vrijdag gehouden Be stuursvergadering van de Veiling „Gelder- malsen en Omstreken" is tot keur en veilingmeester benoemd de heer L. van der Stelt, tuinbouwvakonderwijzer alhier. Blijkens de gehouden Elfde 40- jaarlijksche Volkstelling in deze gemeente, bedroeg het aantal inwoners op 34 Dec. j.l. 4755, waarvan 937 mannen en 818 vrouwen. De heer H. J. Brouwers, volontair ter gemeente-secretarie alhier, is met ingang van 4 Februari a.s. werkzaam gesteld ter secretarie der gemeente Zalt- Bommel. CAPELLE. De Gemengde Zangvereeniging ,,'t Rozeknopje", alhier, zal Dinsdag 3 Febr. a.sonder leiding van haar Direc teur, den heer N. Snijers, een uitvoering geven in de zaal van den heer W. de Reyer te Raamsdonksveer. Onze dorpsgenoot W. Rijkers is bevorderd tot 2e luitenant en j.l. Zater dag als zoodanig te Amersfoort beëedigd. Bij het dezer dagen gehouden examen slaagde de heer E. P. Spierings alhier, voor het practijk-diploma dubbel- boekhouden „Mercurius" en der Vereen, van Leeraren te Amsterdam. Op het terrein der voatbalvereen. „Excelsior" werd j.l. Zondagmiddag een proefwedstryd gespeeld tusschen het le en 2e elftal dier vereeniging. Deze wed strijd, welke een zeer geanimeerd verloop had, werd door het 4 e elftal met een flink aantal doelpunten gewonnen. De in het café van mej. Wed. A. v. d. Haard gevestigde Spaarvereen. „Vele Kleintjes maken een Groote" hield Maandagavond 20 dezer haar jaarverga dering. Na afhandeling der zaken trad voor de leden een humorist op, die de aanwezigen op een aangename wijze wist te boeien. DRUNEN. Veiling 22 Januari. Bellefleurs 3033 ct., Geelzuur 20 23 ct., Princesse Noble 22—30 ct., Brederode 1823 ct., id. II 1216 ct-, Juin 45 ct., id. II 13 ct, Sjalotten 810 ct., Schorseneeren 716 ct., Sprui ten I 1729 ct., id. II 715 ct, id. Ill 2—5 ct., Witlof 24—27 ct., Veldsla 811 ct., Aardapp. 3i/24i^ ct., Kroten 45 ct., Wortelen li2 ct., id II i/2 1 ct., Knolrapen 23 ct., Kastanjes 5 8 ct., alles per kg. Roodekool 312 ct., Wittekool 13 ct., Savoijekool 18 ct., Boerenkool 1 4 ct., Bloemkool 2025 ct., Citroenen 23 ct., Cocosnoten 1113 ct., Selderie 17 ct., alles per stuk. Prei 818 ct., id. II 16 ct., Sel derie 516 ct., Snijselderie li/,2 ct., per bos. Buitenl. appelen f 5.50f 6.00 per kistje. Naar wij vernemen, zal de heer L. Pijnenburg, Directeur der veiling Drunen, reeds spoedig deze veiling ver laten, om in Nijmegen aan de veiling zijne krachten te wijden. Door zijn ijver en werkkracht bracht hij de veiling Drunen tot wat zij nu is Elke aanvoer der en ook elke kooper ziet hem noode weg gaan. Wij feliciteeren de veiling Nijmegen met zulk een kracht, die voor zeker voor de veiling Drunen had moeten behouden worden. Nader vernemen wij nog, dat de heer Pijnenburg Donderdag nm. 2 uur de laat ste veiling van groenten en fruit zal leiden. Zijn wij goed ingelicht, dan zal hieraan eenigszins een officieel karakter worden gegeven. DONGEN. Zondagmiddag sprong de heer J. van B. Jr. uit de tram, juist voor het Hotel „De Posthoorn". Door tot nu toe onopgehelderde oorzaak kwam hij te vallen en geraakte met beide beenen onder de tram. Op het verschrikkelijk gegil kwamen onmiddellijk verschillende vrienden toe- geloopen en werd de ongelukkige binnen gebracht bij den heer G. Snels. Het bleek spoedig dat een der beenen onder de enkel en het ander onder de knie was afgeknepen. Beide doktoren Heintjes en Brokx waren bijna terstond ter plaatse. De ongelukkige, die ondanks de vree- selijke pijnen en het ontzettend bloed verlies, nog zeer goed bij zijn positieven was, werd onmiddellijk naar het Elizabeth- gasthuis gebracht. Beide beenen werden geamputeerd. Men vreest voor het jonge leven. Het ongeval, dat aan eigen onvoorzich tigheid is te wijten (de tram is zonder dat iets was bemerkt, doorgereden), heeft in geheel Dongen groote beroering ge bracht, daar het slachtoffer algemeene sympathie geniet. DUSSEN. Als leider van de Zondagsschool in de polder had het vorig jaar bedankt de heer van Vuuren alhier. Daar steeds omtrent 80 kinderen deze nuttige instel ling bezochten, zou het jammer geweest zijn. als deze zaak zoodoende te niet ge gaan zou zijn. Op herhaald aandringen heeft daarom de heer J. N. den Hartog, hoofd der openbare school in de polder zich bereid de leiding op zich te nemen. Moge de nieuwe leider veel zegen op zijn werk ontvangen. GIESSEN. Varkenshouderij nog niet zoo slecht. Naar wij vernemen heeft O. S. alhier dezer dagen een varken afgeleverd, waar aan hij na 5 maanden mesten ruim f 4 4 verdiende. Nog niet zoo slecht in dezen tijd van malaise. Het voeder was betrok ken van de firma Schouten alhier. GENDEREN. Maandagmorgen hebben de arbei ders aan de werkverschaffing te Drongelen gezamenlijk een bezoek gebracht ten ge meentehuize. Reden van deze demonstra tie was ontevredenheid ove* de uitbeta ling der loonen. Ook hebben zij nog een bezoek gebracht bij den heer G. v. d. Beek, loco Burgemeester dezer gemeente. LAND VAN ALTENA. De Gemeente Den Bosch heeft aan het „Comité tot verbetering der wegen in het Land van Altena" een bijdrage toegezegd in de kosten van voorbereiding ten bedrage van f 400. LOONSCHEN DIJK. Voor de Ned. Herv. Jongel.vereen. „Gideon" trad in de Ned. Herv. Kerk alhier als spreker op Ds. Leenmans uit Delft, die zijn toehoorders bepaalde bij Ezechiël 9 vs. 8—41. De boeiende rede werd door de aanwezigen met aandacht beluisterd. POEDEROIJEN. Voor de vacature van ondewijzer aan de O.L. School in deze gemeente, ontstaan door het a.s. vertrek van den heer G. de Groot, hebben zich tot heden 2 sollicitanten aangemeld. Blykens de gehouden 40-jaarlijk- sche volkstelling, bedroeg het aantal in woners dezer gemeente op 4 Jan. 4244, waarvan 723 mannen en 518 vrouwen. RIJSWIJK. De Jongelingsvereen. „Het Mosterd zaadje zal op 3 Febr. a.s. haar jaarfeest vieren. Verschillende onderwerpen zullen worden behandeld. Van gemeentewege wordt alhier aan de arbeiders werk verschaft. De ka de aan den grooten wiel alhier wordt verlegd, waarmede ettelijke arbeiders werkzaam zijn. Naar we vernemen zal in deze werkverschaffing door het rijk subsidie worden verleend. RAAMSDONK. Zaterdagavond ongeveer 11 uur is een gedeelte van den nooddam na de stormen der laatste dagen weggeslagen. Deze nooddam was Maandagavond van de vorige week gelegd. De drie poldersNoord en Zuid en Sint Antoniepolder, de Oude polder en de Sandoelsche polder, liepen weer vol, al kwam het water niet zoo hoog als de vorige keer, daar het dichten van het gat niet drie getijden duurde, maar slechts één getij. Dezelfde wegen, die bij de eerste door braak onderliepen, kwamen ook thans weer onder het water, dat over de Lange Broekstraat in den Oude Polder stroomde. Deze tweede doorbraak van den rivier dijk werd Zondagavond weer gedicht, zoodat geen water uit de rivier meer in den polder kan komen. Schenkeldijk, een polderdijk die schei ding vormt tusschen den St. Antoniepolder en den Oude Polder, is echter Zondag avond bezweken. Verschillende huizen staan weer onder water. De kerkdiensten konden onge stoord doorgaan. De burgemeester, polderbesturen en de ingenieur van den Rijkswaterstaat de Vet uit Breda waren den geheelen dag in de wppr SLEEUWIJK. Het 3-jarig zoontje van de H. was bij de kruidenier K. op zijn wagen geklommen, die daar niets van had be merkt en verder reed. Toen K. ongeveer 100 M. had gereden viel het kind van de wagen en bezeerde zich zoo ernstig dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Terwijl dhr. H. uit Gouda, alhier over den „Hoek" reed, kwam zijn broek tusschen de ketting van zijn fiets waar door hij kwam te vallen met zijn hoofd door een ruit van de woonkamer van slager Dekker. Met eenige ontvellingen liep dit ongeval nog goed af. Op 1 Jan. 1930 bestond de bev. uit: 4776 m. en 1630 vr. totaal 3406; Geboorten 44 m. 43 vr. totaal 87 Gevestigd 62 m. 76 vr. 138 406 119 225 Overlijden 15 m. 49 vr. totaal 34 Vertrek 72 m. 91 vr. 168 87 110 197 Bevolking op 1 Januari 1931 1795 m. 1639 vr. totaal 3434 pers. Aantal hu welijken 32. SPRANG. Mej. M. van Os, onderwijzeres aan de Chr. School alhier, is in gelijke be trekking benoemd te Sleeuwijk. - Met het oog op de verschillende werklooze uitgetrokken arbeiders zoowel onder de bouwvak- als fabrieksarbeiders besloot den Chr. Besturenhond alhier een adres aan den Raad te richten met het verzoek een steunregeling in het leven te roepen. Ook werd besloten bij B. en W. aan te dringen om bij de N.V. Brabantsche Waterleiding Mij. te verzoeken de prijzen voor het water zoo mogelijk verlaagd te krijgen. VEEN. Vrijdag 30 Jan. hoopt alhier voor de Geref. Gem. op te treden Ds. Fraanje van Barne$eld nam. 2.30 en 's av. 6.30 u. WERKENDAM. Terwijl de heer v. V. zijn werk zaamheden uitoefende in een der grienden van den Biesbosch, had hij het ongeluk zich zoodanig in zijn hand te hakken, dat geneeskundige hulp van Dr. Mijnlieff moest worden ingeroepen. Beroepen tot predikant bij de Geref. Gem. alhier Ds. A. Verhagen van Middel burg. Den heer Joh. Pellikaan lid van den damclub O.D.L. werd een zilveren medaille gewonnen, zijnde de 2e prijs voor het kampioenschap van het Land van Altena. De collecte-busjes der ziekentelefoon in de Geref. Kerk alhier, bedraagt in t

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 2