SMaatselijk Nieuws. Vervolg raadsverslag SLEEUW1JK. Dergelijke onjuiste aangiften moeten ter kennis van den Officier van Ju stitie worden gebracht. Er zijn op gaven geweest dat men in 3 weken slechts 3 gulden had verdiend, terwijl bleek, dat het er f 20.— waren ge weest. De krasse bepalingen zijn goed voor hen die misbruik willen ma ken, voor de goeden hinderen ze niet. De subsidie die het rijk verleent loopt van 25 tot 75 0/0. De heer v. 't Sant zegt, dat in Üe regeling geen bepaling is opgeno men, voor het aantal kinderen waar voor uitkeering zal worden gegeven. Spr. zou deze zoo hoog mogelijk wil len opvoeren. De Voorzitter merkt op, dat B. en W. een limiet van 10 kinderen hebben genomen. De heer Gulden wil beginnen met zijn spijt uit te drukken, dat.de re geering zoolang met deze steunrege ling heeft gewacht, daarbij acht spr. de regeling nog absoluut onvoldoen de. De menschen worden met 7.— voor ongeorganiseerden, 8.— gul den voor georganiseerden met 50 ets. toeslag per kind, behoed voor omko men van gebrek, om ze evenwel te behoeden voor economischen onder gang is het onvoldoende. Er moet voor gewaakt worden dat werkelooze arbeiders heelemaal verarmen. Spr. zou daarom de bedragen met f2.— verhoogen en de kindertoeslag op 75cts. brengen, zoodat de ongeorgani seerden f 9.en de georganiseerden f 10 plus 75 ets. per kind krijgen. Dit is nog te weinig, doch men bewaart de menschen den ten minste voor geheele inzinking. De hr. v. 't Sant zegt, dat ten allen tijde gebleken is, dat de raad sym pathiek staat tegenover steunverlee- ning, doch spr. acht het bezwaar lijk verder te gaan, dan de steunrege ling van den Minister. De 'kerkelijke overheid mag niet worden buitenge sloten. Ook de kerkelijke diaconiën en het burgerlijk armbestuur hebben een taak te vervullen. Het heerlijke beginsel der kerk, dat rijk en arm- elkaar ontmoeten, mag niet worden buiten gesloten. De Voorzitter zegt, dat de Mini ster zich wat de bedragen betreft heeft aangesloten, bij de bedragen Idie door den raad in zijn reeds ont worpen regeling zijn vastgesteld. In het equivalent dat 2/g ider verdiensten van een der huisgenooten van den verleenden steun moet worden afge trokken daar ligt 't verschil. De Min. heeft gezegd de menschen moeten met een gezin aan f 10.— komen, ver dient een der gezinsleden er f 3.— bij, dan mag hij die behouden. Alsde ze nu f.3.— verdient moeten er f2. van de steun worden afgetrokken. Zooals bekend is, heeft de minister als uurloon bij de rijkswerkverschaf fing een bedrag van 23 cent vastge steld. Nu kan men wel zeggen dat is te weinig, doch de minister zegt, dat kan mij niet schelen, er moet een prikkel blijven dat naar ander werk wordt uitgezien. De hr. Walraven vraagt wat wordt verstaan onder kostwinners. 1 De Voorzitter zegt, dat het hoofd van een gezin als kolstwinner wordt beschouwd. Zou men de toelage per kind willen verhoogen, dan kan spr. zich daarmede wel vereenigen. De heer v. 't Sant kan er wel me de meegaan, om de toelage voor kin deren te verhoogen, in een gezin met kinderen is de behoefte grooter, dan in een gezin zonder kinderen. De Voorzitter zegt, dat hij met het bestuur van een vakorganisatie heeft gesproken. De steunregeling zoo als die hier is ontworepn, gaat boven de steun die door de organisatie wordt verleend. Dit bestuur zei, dat de organisatie daardoor in de knoei komt, want de georganiseerde arbei ders zullen zich gban afvragen, waar voor hebben wij ons georganiseerd en offers getroost, nu de niet geor ganiseerden, nog meer krijgen alls wij van onze organisatie. Spr. heeft toen geantwoord dat men zich dan hierover maar tot den minister moest wenden, om een hoogere uitkeering te krijgen. Naar spr.'s meening be hoort ieder geval afzonderlijk te wor den beoordeeld, zou blijken dat de uitkeering voor sommigen te karig is dan zou de toelage, door het burger lijk armbestuur of diaconie verhoogd kunnen worden. De heer v. Straten acht het ook bezwaarlijk de uitkeering hooger te stellen, dan de uitkeering die door de organisatie wordt gegeven. De prikkel om zich te organiseeren, ver- dwiint daardoor. De heer Gulden merkt op dat de raad door zijn vastgestelde regeling reeds hiertoe heeft meegewerkt. Door een toeslag te verleenen op de uitkee ring uit de werkeloozenkas, was dit euvel te ondervangen, zoodat altijd een verschil tusschen georganiseerden en ongeorganiseerden blijft bestaan. Spr. zou de regeling ook ter kennis van den Minister willen brengen. Als door de organisatie's dan actie wordt gevoerd om verhooging van uitkeeringen te krijgen en de gemeen tebesturen werken dan op deze manier mede, waardoor den Minister duidelijk wordt gemaakt, dat de thans geldende uitkeeringen te laag zijn, dan wordt de kans op succes misschien grooter. Een bedrag van f7.acht spr. te wei nig. Hij heeft allen lof voor de kerk genootschappen, laat die ook meewer ken om de menschen voor ondergang te behoeden. Wordt evenwel de uit keering door den Minister verhoogd, dan komt dit ook ten goede aan de diaconiekassen. De heer v. 't Sant zegt, dat de heer Gulden thans de zaak op z'n kop zet. Spr. is tegen verhooging, alleen zou hij er wel mede accoord kunnen gaan, als de toeslag per kind wordt verhoogd. De Voorzitter vraagt of de raad er zich mede kan vereenigen, de toeslag per kind op fl.— te brengen. De heer v. 't Sant zou de bestaande regeling maar handhaven, anders wor den de kerkgenootschappen uitgescha keld. De heer Walraven zal er niet veel over zeggen, men is het er allemaal over eens, dat de menschen te weinig krijgen, doch er moet ook een bron van inkomsten zijn, waaruit dit betaald kan worden. De gemeente doet wat zij kan, dit is te prijzen, maar men kan toch ook niet te hoog gaan. Spr. kan daarom volkomen accoord gaan met het voorstel van B. en W. De heer v. 't Sant zou willen voor stellen de bestaande regeling te hand haven en de toeslag per kind brengen op 75 cent. De heer Gulden handhaaft zijn voor stel om de bedragen met f 2.te ver hoogen. De Voorzitter merkt op, dat deze regeling een grens heeft, er mag niet boven 65 pCt. van de algemeen in de gemeente geldende loonen gegaan wor den. De heer van 't Sant heeft er dan geen bezwaar tegen de kindertoeslag te bren gen op fl.als de uitkeering dan op 6 en 7 gulden wordt gesteld. De Voorzitter heeft daartegen geen bezwaar. De heer v. Straten verlaat de ver gadering. De heer Gulden merkt op, dat het er per slot over gaat de rijksregeling al of niet te accepteeren. Al is het een slechte regeling, als leeftijdsgrens wordt gesteld 60 jaar, wat ook te gek is, kan men niet' anders doen dan ze te accepteeren. Kostgangers die wer keloos zijn, dienen toch ook gesteund te wórden, daarvoor moet een bedrag worden genoemd. Spr. is van oordeel, dat deze minstens f6.per week no> dig hebben voor hun kostgeld. Spr. zou den raad in overweging willen ge ven, ook voor deze categorie een be hoorlijke steunregeling in het leven te roepen en de regeering te berichten, dat deze regeling absoluut onvoldoende is. Zelfs f 10.met 75 cent per kind toeslag is nog onvoldoende voor een eenigszins behoorlijk onderhoud. Men vraagt waar moeten de gelden van daan komen, doch de regeering heeft 25 millioen van de inkomstenbelasting afgedaan, die blijven voor het grootste deel in de zakken der groot-kapitalis ten. De Staatskas kan een behoorlijke steunregeling nog best financieeren en ook de gemeentefinancien kunnen het goed dragen. Tengevolge van de nieu we regeling komt de gemeente er gun stig voor te staan en zullen zij, die tot heden honderJe.i belas iigbe aaden, slechts even zoovele tientallen te be talen hebben. De heer v. 't Sant blijft bij zijn voor stel om de oude regeling te handhaven en fl.per kind toeslag te geven. De heer Gulden handhaaft zijn voor stel van f9.en f 10. De heer Walraven acht het voorstel van B. »ein W. het best, n.l. 7 en 8 gulden met 75 ets toeslag per kind. Het voorstel van den heer Gulden komt het eerst in stemming en wordt verworpen met op één na algemeene stemmen, alleen de heer Gulden stemde voor. Het voorstel van B. en W. wordt hierop met op één na algemeene stem men aangenomen. De heer v. 't Sant stemde tegen. De Voorzitter zegt, dat er thans nog is de kwestie voor de kostgangers. B. en W. zijn van meening, dat deze zich tot het armbestuur behooren te wenden. Als de raad er mede accoora gaat, zouden B. en W. kostgangers boven 40 jaar een bedrag van f5.als steun willen verleenen. De heer Gulden acht 40 jaar veel te hoog en zou 23 jaar aannemen. De Voorzitter zegt, dat dan iedereen kostganger zal worden. De heer Gulden vindt het stuitend, dat kinderen zich degradeeren tot kost gangers en dat ouders dit toelaten. De heer Walraven zou een grens van 30 jaar stellen. Met algemeene stemmen wordt dit vocrstel aangenomen, eveneens het voorstel van B. en W. om het bedrag op f5.te brengen. Voorstel van B. en W. tot vaststelling eener regeling, waarnaar door de ge meente hypothecaire voorschotten kun nen worden verleend aan particulieren voor den bouw van woningen. De Voorzitter licht toe, dat voor het verkrijgen van een voorschot personen in aanmerking komen van 23 en niet ouder dan 45 jaar en men minstens 2 jaar in de gemeente woonachtig moet zijn. Voor den bouw van een woning kan een maximum voorschot van f 2400 en voor den grond f450 worden ver kregen. De heer Gulden vindt een leeftijds grens van 45 jaar wel wat kort geno men, hij zou deze op 50 jaar willen stellen. De Voorzitter zegt, dat de Landar- beiderswet de leeftijdsgrenzen heeft be paald van 25 tot 50 jaar, B. en W. zijn daar iets van afgeweken en heb ben gemeend 23 tot 45 jaar te moeten nemen, met het oog op de aflossings termijn van 24 jaar. Als men met 45 jaar begint is men 69 jaar eer de geheele aflossing heeft plaats ge had. Begint men met 50 dan wordt dit 74 jaar. De heer Walraven zou 50 jaar aan houden. Met algemeene stemmen wordt be sloten de leeftijdsgrens te stellen van 2350 jaar, terwijl de raad voor iedere aanvrage boven de 50 jaar de beslissing aan zich houdt. De heer Kramer vraagt of als men een huis wil verkoopen, de kooper ook op deze manier geholpen kan wor den. De Voorzitter zegt, dat dit niet gaat. Het ligt in de regeling vast, dat dit niet kan. Op die manier zou men een handel ftn huizen gaan krijgen, terwijl de bedoeling slechts is bevordering van de volkshuisvesting. De heer Gulden meent, dat aan de regeling een artikel toegevoegd behoort te worden, dat het wel kan en ook op die manier ingezetenen geholpen kunnen worden. De Voorzitter moet ontraden, een dergelijke bepaling in deze regeling op te nemen, men mag dit eerst wel eens goed onder de oogen zien. Wil men er toe overgaan, dan is het beter hiervoor een afzonderlijke regeling te maken. De regeling wordt hierop met alge meene stemmen vastgesteld, zooals zij door B. en W. is aangeboden. Met algemeene stemmen wordt be sloten bij de bank van de Vereen, van Nederl. Gemeenten een leening aan te gaan groot f 10.000, rente 4t/„ pCt. Besloten wordt voor een plaatsje te De Werken een bedrag van f 2400. beschikbaar te stellen. Bij de rondvraag zegt de heer Gul den, dat het noodig en gewenscht is, werkverschaffing in het leven te roe pen. De gemeente is in het genot ge komen van een stukje land en heeft dus een object verkregen voor werk verschaffing, door het voorste gedeelte af te graven en het achterste gedeel te op te hoogen. Hebben B. en W. verder ook al een oordeel over schoolgeldverlaging? Dan acht spr. de tarieven voor tlec- triciteit, vooral voor krachtdoeleinden, te hoog. Spr. meent dat het noodig is, dat het gemeentebestuur bij de P.N. E.M. aandringt op verlaging. Spr. ge looft dat het bedrijf er hier gunstig voorstaat en een verlaging best ge motiveerd is. Dan vestigt spr. de aan dacht op den boomgaard van mevr. v. 't Sant, was dit niet een geschikt ter rein voor den bouw van een ambts- wonin voor een dokter. Ook is spr. bekend, dat de erven Kalis in onder handeling zijn over verkoop van hun land voor industrieterrein. Spr. acht het gewenscht, dat B. en W. een oog in het zeil houden. De Voorzitter wil op d.e vraag over werkverschaffing gaarne in besloten ver gadering het een en ander bespreken. Spr. heeft ook over de onderhandelin gen van de familie Kalis gehoord, er is niets tegen, dat B. en W. de familie eens polsen. De kwestie der school geldregeling hopen B. en W. in een volgende vergadering aan de orde te stellen. Wat de tarieven van den elec- trischen stroom betreft, geregeld drin gen B. en W. op verlaging aan, tot heden evenwel zonder resultaat, er is niets tegen het thans weer eens te probeeren. Over het terrein van de wed. v. 't Sant zou de Voorzitter liever even in besloten vergadering willen spreken. De heer Walraven merkt op, dat de stroom voor krachtdoeleinden in Go- rinchem slechts 8 ets, hier 20 ets. per KW. bedraagt. Spr. acht het daarom Wel gewenscht, te trachten verlaging te krijgen.| Hij vestigt de aandacht op de autospuit, er is een bak op ge- timmert, die slechts half af geverfd is. is. De Voorzitter merkt op, dat deze bak in de grondverf staat, deze wordt later eerst afgeverfd. De heer Kramer vestigt de aandacht op een lantaarn aan den Sleeuwijkschen dijk, die reeds geruimen tijd stuk is. De Voorzitter belooft opdracht voor herstelling te zullen geven en sluit hierop de openbare vergadering, waar op de raad over gaat in geheim, comité. ALMKERK. Dezer dagen had de heer B. K. alhier het ongeluk zoodanig met zijn fiets te vallen, dat geneeskundige hulp noodzakelijk bieek. Door B en W. dezer gemeente is de steunverleening aan de werkeloozen, die 13 Jan jl. was begonnen, met in gang van 31 Jan ingetrokken. Bjj den correspondent der Arbeids bemiddeling waren op 31 Jan. jl. 14 werkeloozen ingeschreven. Dezer dagen slaagde de heer A. Vink alhier voor het diploma Engelsche Handelscorrespondentie. Bij de dezer dagen opgemaakte inventarisatie van consumptie-aardappe len in deze gemeente, bleek dat er wei nig aardappelen meer voorradig waren. Vrijdagavond, 6 Febr., hoopt de Herv. Schoolvereen. alhier, haar algem. ledenverg. te houden in de consistorie kamer der Herv. Gem. ALMKERK. Verg. van Bondsring „ALcna- Zuid" van J. V. op G. G^ D.V. op Donderdag 5 Febr. 's avonds 7 uur in de Consistorie der Geref. Kerk al hier. Agenda. 1. „De Vader des Vaderlands". 2. „Uit de Nachtschool". ANDEE. Door den bekenden hoender fokker Adr. Verwijs alhier, zal we der een nieuwe hoenderfokkerij wor den bijgebouwd. BABYLONIëNBROEK. Dezer dagen werd het paard van den heer Joh. L., alhier, onder het werk onwel en den volgenden dag was het dier reeds dood. Voor genoemde een groote schade post. BRUCHEM. Zondagmiddag reed een luxe auto, waarin zich 8 personen bevon den in de richting 's-Bosch om een bloedverwante in het Gasthuis te gaan bezoeken. Even ter hoogte van het Hoenderpark brak het stuur met het noodlottig gevolg dat de auto welke gelukkig geen groote snelheid had, tegen een gebouw liep. 6 van de in gezetenen beliepen verwondingen aan hoofd, armen en beenen. Zekere J. van 't Zandt moest met een diepe hoofdwond in 't Hoenderpark wor den binnegedragen. De doktoren v. d. Plas en de Ridder verleenden eer ste hulp. CAPEELE. Het ie elftal der voetbalver. „Excelsior" speelde j.l. Zondag een competitiewedstrijd voor de ie kl. B. V. B. tegen R. W. B. II te Waal wijk, welke wedstrijd door „Excelsi or" gewonnen werd met 2o. Het water in de Buitenpo.der blijft langzaam vallende. De Kerk steeg is thans ook geheel watervrij, zoodat de verbinding naar en van het land van Altena via het Capel- scheveer weer ongehinderd kan plaats hebben. Gedurende de maand Januari werden ter gem.-secretarie te Sprang- Capelle v. d. Vleeschkeuringsdienst aangegeven 22 runderen, 83 varkens en 6 geiten. Voor de lichting 1932 zijn in de gem. Sprang-Capelle ingeschreven 59 personen. Het aantal inwoners der ge meente Sprang-Capelle bedroeg op 1 Jan. 1931 blijkens het bevolkings register 4912. De Coop. Aankoopver. voor Capelle, Vrijhoeve-Capelle en Sprang c.a. houdt Woensdag 4 Febr. (he den) om half zeven in de zaal van den heer J. Treffers een algemeene ledenvergadering. DRUNEN. J.l. Donderdagmiddag had op de veiling Langstraat een plechtigheid plaats die niet onvermeld mag blijven. Zoowel het bestuur als de kooplieden waren van meening dat het vertrek van den heer Pijnenburg, die vanaf de op richting directeur is geweest en door zijn vlijt en eerlijken handel en wandel de veiling tot een ongekenden bloei heeft weten te brengen, niet onopgemerkt mocht voorbijgaan. Even voordat de veiling een aanvang nam de laatste onder leiding van den heer Pijnenburg nam de heer Gijs- mans uit Waspik het woord. Als waarnemend voorzitter van de veiling wenschte hij, nu de heer Pijnen burg naar Nijmegen gaat vertrekken, om aldaar zijn krachten te geven als direc teur van de Nijmeegsche veiling, van deze gelegenheid gebruik te maken om, mede namens zijne medebestuurders, een woord van openlijke dank te brengen aan den scheidenden directeur, voor alles wat hij in het belang van de veiling heeft gedaan. Wij kunnen, zegt spr., niet anders dan vol lof zijn over uw ijver en uw werk, want gij hebt onze veiling gemaakt tot een veiling welke kan concurreeren met alle veilingen in het Zuiden van ons land en met vele in Holland. Wij feliciteeren U met uwe promotie en hopen dat het u ge geven mag zijn ook de Nijmeegsche vei ling tot grooten bloei te brengen. De heer M. van Wijk uit Genderen zegt dat het allen bij het vernemen van de benoeming van den heer Pijnenburg tot Directeur van de Nijmeegsche veiling zal zijn gegaan als hem, n.l. dat men met weemoed in het harte den heer Pijnenburg zal zien vertrekken. Met de meest eervoile wijze gaat de heer Pijnen burg van deze veiling, die hij groot heeft gemaakt, vertrekken. Vanaf de oprichting der veiling heeft de heer Pijnenburg ge toond te zijn een man met groote werk kracht gepaard gaande met een eerlijk heid, die boven alle lof is. Hij bezat de gave om op eenvoudige wijze met allen om te gaan. Het spijt hem en met hem zeer zeker allen, dat de heer Pijnenburg gaat vertrekken. Nijmegen mag geluk gewenscht worden met een in alle opzichten goede kracht. Moge u, sluit spr. zijn rede, onder Gods zegen, de veiling in Nijmegen tot grooten bloei brengen. Openlijk breng ik hulde en dank voor alles wat ge in het belang van onè hebt gedaan. Moge het u en uw gezin tot in lengte van dagen goed gaan. Een krachtig applaus bewees dat alle aanwezigen het met deze enthouiast uit gesproken woorden eens waren. De heer Sprengers uit Oud-Heusden, zei dat de kooplieden bij de te brengen hulde niet achterwege wenschten te blij ven. Namens alle kooplieden, zoowel de groote als kleine afnemers, brengt spr. den heer Pijnenburg dank voor de vriend schappelijke wijze waarop hij steeds met de kooplieden heeft omgegaan. Over de oorzaak waarom de heer Pij nenburg gaat vertrekken, wil hij thans niet spreken, op de algemeene vergade ring zal hij daarvoor gelegenheid vinden. Wel wil hij er op wijzen, dat door de groote werkkracht van den directeur ook 's-winters veiling gehouden wordt waar door velen in de gelegenheid zijn ge komen om gedurende deze maanden brood voor hun gezinnen te verdienen. Spr. zegt dat de Tilburgsche kooplie den hem verzocht hebben hun dank over te brengen aan den directeur, die voor hun welzijn zooveel heeft gedaan. Nooit is hem iets te zwaar geweest als het be trof hun belangen te dienen. Zelfs oflerde hij daarvoor menigmaal zijn nachtrust op. Het scheiden van Drunen, aldus spr., waar u geboren is, waar ge uw vader en moeder moet achterlaten en zoo talloos vele vrienden, zal u hard vallen, maar weest er van overtuigd, dat wij allen u nooit zullen vergeten. Zichtbaar aangedaan dankte de heer Pijnenburg de sprekers voor hunne harte lijke woorden tot hem gericht. Dank brengt hij aan het personeel waarmee hij zooveel jaren op aangename wijze heeft mogen samenwerken. Als hij iets tot stand heeft kunnen brengen, is dat, om dat er een eendrachtige samenwerking onder hen was. Gaarne wil spr. hopen dat deze samen werking zal blijven bestaan, dan, maar dan alleen, kan worden gewerkt in het belang van de koopers en teelers. Blijf steeds het spreekwoord„Eendracht maakt macht". „Tweedracht breekt kracht," voor oogen houden. Daarna werd met de veiling een aan vang gemaakt. Na afloop daarvan had de heer Pijnen burg vele handdrukken, die meer ver tolkten dan woorden kunnen zeggen, in ontvangst te nemen. Bossche Ct. GIESSEN. Op 7 Februari a.s. herdenken Antonie van Vugt en J. Elshout al hier hunne 40-jarige echtvereeniging. 's GRAVENMOER. Vrijdagavond vierden de N. H. Jongel. vereen. „Ora et Labora" en de Jonged. vereen. „Dorcas" resp. hun 8e en 23e jaarfeest in de O. L. school. Het lokaal was tot in alle hoeken gevuld met belangstellenden en het geheel had een prachtig ver loop. Donderdagavond a.s. zal de knapenvereen. „Samuel" haar eerste jaarfeest in de Geref. Kerk op feeste lijke wijze herdenken. Woensdagavond zal de Land en Tuinbouwvereen. in het Wapen v. 's-Gravemoer bij M. J. de Geus in vergadering bijeenkomen. Waar ook gelegenheid zal wezen voor opgave van kunstmeststoffen en bespreking over verlaging van de huurpachten der landerijen. OOSTERIIOUT. Onder groote belangstelling heeft het echtpaar A. Fens-Willemse, alhier, vorige week de gouden echt vereeniging herdacht. De harmonie bracht de oudjes aan hun feestelijk: versierde woning een serenade. POEDEROIJEN. Zaterdag gaf het Mannenkoor O. G. voor een volle zaal de aange kondigde uitvoering. De Eere-Voorz. de heer van Westrenen, opende de vergadering met een kort woord, daarna gaf hij de leiding aan den heer A. W. v. d. Nat. We merkten direct op, dat er een goed dirigent voor stond, alles ging er correct af en er werd heel goed gezongen. Het tooneelwerk was ook schit terend, er werd voorbeeldig voorge dragen. De lachspieren werden dan ook telkens in beweging gebracht. Tevens kregen we een paar Alt-so lo's van Mej. B. van Zee te hooren, welke ook zeer goed in den smaak vielen. Te ongeveer 11 uur sloot de Eere-Voorz. de vergadering, compli menteerde Directeur en leden, be dankte allen voor het ordelijk verloop en riep allen een tot weerziens toe. Hoogst voldaan keerden allen huis waarts. LOONSCHEN DIJK. Door de Staatk. Ger. Kiesver. Loonschendijk c.a. zijn voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing in de ge meente Sprang-Capelle, candidaat ge steld de heeren A. Smits en J. J. Pruijssers en voor Loon op Zand de' heeren J. Haverhals en M. v. Pelt. De heer G. Geenen heeft zijn benoeming tot ouderling der N. H. Kerk alhier, aangenomen.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 4