Lachen Lachen j Morgenmiddag drie uur „Juliana I" Veteranen elftal. Plaatselijk Nieuws. deelde klappen uit, pakte den Rotterdam- schen biljartballenkoopman stevig in zijn kraag en deponeerde hem in het cachot. De messentrekker L. had zich in een hooiberg van een naburige boerderij ver stopt. De burgemeester haalde ook dit heerschap te voorschijn, beval „handen omhoog" en deponeerde den messentrekker, die verklaarde maar acht borreltjes op te hebben, eveneens in het cachot. De rust in den Kerkenhoek was spoedig weer hersteld. VERBREEDING VAN DE SPOOR BRUG TE ZALTBOMMEL. Naar aanleiding van het bericht omtrent een verbreeding van de spoorbrug te Zaltbommel brengt de Tel. in herinnering, dat op 30 December jj. is aanbesteed het grondwerk voor het verbreeden van den spoordijk geschikt zal worden gemaakt voor dubbel spoor. Wanneer en op welke wijze de spoorbrug zetf, wier onderbouw reeds op dubbel spoor berekend is, zal worden verbreed, is nog niet bekend. CAFÉHOUDER DOODGESLAGEN. De Groningsche kermis, die Zaterdag begon, heeft een slecht begin gehad, ondanks het fijt, dat zij is drooggelegd. Zaterdagnacht omstreeks half één heeft een vechtpartij plaats gehad in het café van den heer Vos in de Visscherstraat. Een neef van de vrouw van den caféhouder wond zich vreeselijk op, toen hij hoorde, dat hij twintig cent voor een glas bier moest betalen, terwijl hij in andere zaken vijftieD cent betaald had. Hij greep een stoel en sloeg den café-inventaris kort en klein. Ook den café-houder en zijn vrouw sloeg hij met den stoel op het hoofd. De vrouw bekwam eenige builen, doch de café-houder stortte ineen en overleed kort daarna. De dader, zekere R., is gearresteerd. ERNSTIGE AUTOBOTSING. Op den Rotterdamschen weg naby de Zweth heeft een ernstig verkeersongeluk plaats gehad. Doordat een auto, bestuurd dooo den heer H. uit Rotterdam, plotse ling stopte, werd dit voertuig aangereden door een auto, bestuurd door den heer N., eveneens uit Rotterdam. Twee dochters van laatstgenoemde, die achter in den wagen zaten, kregen ernstige verwondingen aan hoofd, armen en beenen. Ook een derde inzittende liep eenige kwetsuren opde heer N. zelf bleef ongedeerd. DE OFFICIEELËTBENOEMING VAN DEN GOUVERNEUR GENERAAL VAN NED.-INDIË. Bij Koninklyk Besluit van Vrydag is aan jhr. mr. A. C. D. de Graeff, onder dankbetuigig voor de vele en gewichtige diensten door hem aan den lande bewezen, eervol ontslag verleend als gouverneur- generaal van Nederlandsch-Indië, met ingang van den dag in September, waarop zijn opvolger de landvoogdij zal aanvaarden, en is jhr. mr. B. C. de Jonge met ingang van dien datum benoemd tot gouverneur- generaal van Nederlandsch-Indië. Itekeudmakiiig. DE VOORZITTER VAN HET HOOFD STEMBUREAU voor de verkiezing van Leden van den Raad dezer gemeente, maakt bekend, dat de openbare zitting voor de beslissing over de geldigheid der ingekomen lijsten en over de handhaving van de daarop voorkomende candidaten, zal worden gehouden op Zaterdag, 16 Mei a.a des voormiddags ten 10 uur ten Raadhuize dezer gemeente. H e u s d e n, 12 Mei 1931. De Voorzitter voornoemd, H. J. VAN EGGELEN. HEUSDEN. Voor de a.s. Gemeenteraads verkiezing zijn gisteren de navolgen de lijsten ingediend: Prot. Lijst. B. Stap. A. de Haan. P. Maasen. J. Meinders. H. Meenhorst. J. Vos. Tj. Jonker. J. Poddewijn. J. van der Schoor. R. K. Lijst. H. A. M. J. M. Verhoeven. M. J- van Riet. P. J. Verschure. L. M- de Mol. S. W. A. Metselaar. P. F. Schmiehausen. J. H. J. Meijer. F. J. P. Klijn. M. A. Laros. S.DA.P. J. L. van der Zalm. G. van Elk. D. G. Vos. A. Kwetters. De kermis die Donderdag (He melvaartsdag) een aanvang neemt en tot en met Zondag duurt is volop in aanbouw. Wat de vermakelijkheden betreft, belooft de kermis meer dan andere jaren. Verschillende van onze oude bekenden zijn ook weer gearriveerd, o.a. de firma Sas met hare heerlijke boterwafels en oliebollen, de fami- lie's Janssen en de Leeuw met hun ne suikerkramen, verder Schiettent, Indianentent, Galanteriekraam, enz. enz. enz. In de Breestraat bij het Stadhuis heeft weder Riozzi's Bioscoop stand plaats genomen, die dit jaar zooals uit achterstaande advertentie blijkt, prachtige films te zien geeft. Op de Vischmarkt verrijzen de Stoomcaroussel, de Luchtschommels en de Zweefmolen. Bovendien wordt in de verschillen de café's gelegenheid 'gegeven tot dansen, voor uitstekende muziek wordt door de caféhouders gezorgd. Zooals men ziet is er ruimschoots gelegenheid om op gepaste wijze ker mis te houden. In deze gemeente heeft zich een veteranen-elftal gevormd, dat morgen Hemelvaartsdag een wed strijd zal spelen tegen „Juliana'' op het voetbalterrein nabij de brug. Het elftal allen iste klasse voetballers komt vermoedelijk als volgt uit G. v. Dijk, doelJ. Meinders, J. Verschoor achterTj. Jonker, A. Poddewijn, L. Poddewijn (midden M. Gijswijt, Hanegraaf, v. d. Linden, Nooten en Lefferts voor. De wedstrijd vangt aan om 3 uur. Zaterdag nam de voetbalvereen. „L.O.N.G.A.", deel aan de seriewedstrij den uitgeschreven door de v.v. „Sparta" te Vrijhoeve-Capelle. Er werd gespeeld tegen „N.E.O." uit Sprang, welke wedstrijd in gelijk spel 00 eindigde. AALST. De op 8 eni 9 Mei j.I. gehouden bazar, ten bate van de werkliedenver- eeniging „Eensgezinde Hulp" alhier, heeft een uitstekend verloop gehad. Beide dagen mocht men zich in een! druk bezoek verheugen. Vrijdagmiddag werd de bazar door den Voorzitter der vereeniging, den heer J. Opstelten, ge opend, waarna direct werd aangevan gen met den verkoop en de verschillen de vermakelijkheden. Door een ieder werd druk meegedaan, zoodat verwacht kan worden, dat de resultaten van de ze onderneming voor de vereeniging goed zullen zijn. Zeker komt een woord van dank toe aan allen die bij het tot stand komen van de bazar hunne me dewerking hebben verleend, in de eer ste plaats aan den Heer Burgemeester en leden van het Gemeentebestuur voor de verleende toestemming, aan het ijve rige bestuur der vereeniging, aan al len die op de twee dagen hun krach ten gaven, om in de verschillende stands en tenten eene functie te vervullen en niet in het minst aan de bezoekers, en ten laatste vooral niet te vergeten, aan den heer J. H. Ruger, Hoofd der school alhier, die ook dezen keer weer zoo veel in het belang van ons dorp heeft gedaan. De uitslag van dé verloting, welke Zaterdagmiddag plaats vond, is als volgt: Prijs. !no. prijs. no. Ie 261 9e 193 2e 148 10e 187 3e 308 1 11e 169 4e 282 12e 372 5e 391 13e 298 6e 173 14e 392. 7e 376 15e 126 8e 323 16e 146 ADMKERK. Op de j.I. Zaterdag gehouden ver gadering v. d. Chr. Hist. Kiesvereert. alhier, werden tot candidaten gesteld, voor de a.s. gemeenteraadsverkiezing, de heeren Ant Burghout 1; Jac. v. Leeuwen 2; P. A. Nieuwenhuize 3; H. v. d. Assem 4; H. Dekker 5; J. B. Branger 6; W. Paans 7; P„ v. d. Nat 8; A. Pullens 9 en J. W. v. Drunen 10. Het fanfarecorps „Nooit Ge dacht" alhier, is uitgenoodigd om op Zaterdag 23 Mei a.s., te Sleeuwijk het aldaar te houden muziek- en zangcon cours des avonds met een concert te openen. J.I. Vrijdag herdacht P. v. Dru nen en Echtgenoote, onder groote be langstelling den dag, dat zij voor 40 jaren door den band des huwelijks wa ren verbonden. Door bereidwillige han den was aan den ingang v. d. woning een eereboog geplaatst, welke de feest vreugde verhoogde. Nog grooter werd de feestvreugde, toen des avonds het fanfarecorps „Nooit Gedacht" alhier, hun een serenade bracht. Bovengenoemde oudjes kunnen met genoegen op dezen onvergetelijken dag terugzien. ANDEL. Door de arbeiderspartij alhier, zal voor de a.s. gemeenteraadsverkiezingen de navolgende candidatenlijst worden ingeleverd: 1. P. Hoesen; M. v. d. Vliet (aftr.) 3. G. Rochat; 4. C. W. Verhoeven; 5. T. Kamerman. Gedurende de maand April j.I. zijn door de Wilhelminasluis alhier ge passeerd 2444 vaartuigen, met een in houd van 352430 M3. Vorig jaar in April passeerden 3322 vaartuigen, met een inhoud van 513289 M3. De uitslag van den alhier gehou den voetbalwedstrijd tusschen „Spar ta" alhier en „Sparta" uit Oudendijk, was gelijk spel 00. Tot bestuursleden van de werk- liedenvereen. „Helpt Elkander" alhier, werden herkozen, de heeren M. v. d. Vliet, H. v. Noorloos en T. Kamerman, terwijl in de plaats van den hèer G. Naaijen Antzn. werd gekozen, de heer G. Rochat. Tot bode werd aangesteld de heer C. W. Verhoeven. Door de Chr. Hist, kiesvereen. alhier, zal de volgende candidatenlijst worden ingeleverd 1. P. van Houwelingen (aftr.); 2. C. Verwijs (aftr.); 3. Joh. de Fijter (aftr.); 4. F. J. van Duist; 5. J. den Dekker Jz. De stemming voor den gemeen teraad zal plaats hebben op 18 Juni a.s. (niet op 15 Juni, zcoals in het vorig nummer werd medegedeeld.) BRAKEL. De stemming ter verkiezing van leden van den raad dezer gemeente, over de candidaten welke op 12 Mei j.I. zijn gesteld, zal plaats hebben op Vrijdag 19 Juni a.s. CAPELLE. De tijdens den bidstond voor het gewas in de Ned. Herv. kerk gehou den collecten voor de armen en den eeredienst, hebben in totaal ruim f137 opgebracht. In de vacature, ontstaan door het bedanken van den heer Jac. v. Hooren, is tot voorzitter der plaatse lijke tuinbouwvereen. gekozen, de heer C. Sterrenburg. Het 2e elftal der voetbalvereen. „Excelsior", speelde j.I. Zondag een vriendschappelijken wedstrijd tegen „Dussensche Boys" en verloor met 4—0. J.I. Zaterdagmiddag werd te Vrij hoeve-Capelle de le ronde gespeeld, der door de voetbalvereen. „Sparta" aldaar georganiseerden seriewedstrijd. Hieraan namen deel „S.D.O." en ,,N.E. O." uit Sprang, „Excelsior'"' comb., al hier, „Neerlandia" uit Kaatsheuvel, „L. O.N.G.A." uit Heusden en „Victoria" uit Raamsdonk. De uitslag dezer le ronde is, dat a.s. Zaterdag in de eind- wedstrijden uitkomen „Neerlandia" „S.D.O," en „N.E.O." De heeren J. Huysman en W. B. Rijken, zijn herkozen als bestuurslid van het Waterschap „De Binnenpolder van 's-Grevelduin-Capelle." Door een groep kiezers zal bij de a.s. verkiezingen van den gemeen teraad van Sprang-Capelle, een can didatenlijst worden ingediend, waarop voorkomen: 1. J. Kraak; 2. L. M. Heurter. De postduivenvereen. „De Lucht vaart" alhier, hield j.I. Zondag, ge combineerd met de Kaatsheuvelsche ver. „De Getrouwe Duif", een wedvlucht vanuit Compiegne met den volgenden uitslag: G. Vos 1, 12, 18, 21; Chr. v. Hees- wijk 2, 16, 29; J. Spierings 3, 28, 31; P. v. d. Velden 4, 13; A. Versteeg 5, 7, 9; P. Snoeren 6, 10, 30; H. v, Don gen 8; P. Snaphaan 11, 19, 26; J. v. Ree 14, 20; A. Donders 15, 23, 25; Th. Lichtvoet 17, 27; P. Nieuwenhui- zen 22; W. Stubben 32, 33 en H. Net ten, 34. DUSSEN. A.s. Vrijdagavond 7 uur, zal al hier de verkiezing plaats hebben van een notabel der Herv. Gemeente. A.s. Zaterdagavond 6.30 uur, zal te Hank in het lokaal der Herv. Gem. de verhuring plaats hebben van de aan wezige zitplaatsen. SLEEUWIJK. Op de vergadering van de Lib. Staatspartij „De Vrijheidsbond", werd een lijst opgemaakt voor leden van den gemeenteraad, die luidt als volgt: 1. M. Sigmond (aftr.); 2. T. Kornet; 3. L. Ruytenberg; 4. C. Pellikaan; 5. G. Dekker; C.O.zn.; 6. D. v. d, Heu vel. Donderdagavond is onder voor zitterschap van den Edelachtb. Heer W. Beukenkamp alhier, een afdeeling van de burgerwacht in het leven ge roepen, met aanvankelijk 24 leden. Tot bestuursleden werden gekozen als volgt: C. Pellikaan, Commandant, D. Gaas- terland, voorz., Pi Beukenkamp, secr., A. v. d. Giezen, penningm. De stamboekstier „Martinus" van C. W. Vermeulen alhier, behaalde op de keuring vanwege de zuivelfabriek „Altena" te Nieuwendijk, de hoogste onderscheiding met een premie van f 100.— WIJK. Voor de a.s. gemeenteraadsver kiezing zijn heden de navolgende lijs ten ingediend: St. Geref. Partij: 1. P. Sodderland; 2. D. v. Wijk Azn.; 3. W. Kentie; 4. Adr. Vos Az. Gemengde lijst: 1. B. v. Wijk; 2. B. v. Loon; 3. T. Smookers; 4. A. C. Bouman Wzn.; 5. G. v. Os Jz.; 6. C. Bouman. Sportlijst: C. Bouman Ariezn. Arbeiders en Middenstanders: 1. K. v. d. Velden; 2. B. Roza; 3. M. Mans; 4. K. v. d. Mooren; 5. A. Wijnen; 6. H. Bouman Czn.; 7. Ant. Nieuwkrop Fzn. Verder een lijst: 1. G. P. L. Botman Wzn; 2. G. v. d. Pol; 3. D. Hille. Zaterdagavond speelde de korf balclub „A.K.C." uit Almkerk een wed strijd tegen „Excelsior" alhier. Om streeks zes uur gaf de heer F. Wolters, die als scheidsrechter fungeerde, het beginsignaal. Dadelijk weru er vanbri- de kanten flink gespeeld. Merkbaar overwicht van „A.K.C.", dat vroeger veel sterker was dan „Ex-elsior", was er in 't begin niet. Het doelpunt van den heer Romein van „A.K.C." kwam dan ook onverwacht. Toch ontmoedig de het de wakkere „Excelsior" speel sters en spelers niet, integendeel het vuurde hen aan. Voor de rust werden geen doelpunten meer gemaakt. Na een korte pauze werd de wedstrijd voort gezet. „A.K.C." kwam geweldig op zetten maar onze verdediging was hecht en sterk. Toch gelukte het aan den heer Polak in een onbewaakt oogen- blik een doelpunt te maken. „A.K.C." was nu merkbaar in de meerderheid, toch hield „Excelsior" met taaie vol harding vol. Kort voor het einde maakte de Almkerksche speler Pelikaan nog een doelpunt, zoodat deze spannende wedstrijd eindigde met 30 in T voor deel van A.K.C. Met genoegen kunnen beide clubs op deze wedstrijd terug zien. Een tegenpunt van „Excelsior" was wel verdiend geweest. De heer F. Wolters leidde de w'edstrijd tot al ler tevredenheid. Een woord van dank komt hem zeker toe. WERKENDAM. De Zaterdag gehouden voetbal wedstrijd door A.D.O. van Gorinchem en W.V.V. alhier, eindigde met 43 voor A.D.O. De candidaten van „De Vrijheids bond" voor de a.s. gemeenteraadsver kiezing zijn als volgt: 1. T. de Klerk, 2. W. G. de Waard, 3. J. M. C. Paap, 4. J. L. Kodde, 5. J. Rijnsaard, 6. L. R. Baggerman, 7. C. v. d. Stelt, 8. C. J. Duijnhouwer. De leerling-bankwerker T. Da- men alhier, had het ongeluk op de Machinefabriek van de firma Baan- Hofman te Gorinchem, zijn sleutel been te breken. Mej. Wed. C. Klootwijk-Visser aan de Uitbreiding had het ongeluk haar been te breken waarvoor zij zich onder behandeling moest stel len van Dr. Mijnlieff. Toen Zaterdagmiddag de 71- jarige Wed. C. d. H. huiswaarts keer de van een bezoek van een harer fa milieleden, is zij in haar woning in elkander gezakt en was enkele 00- genblikken daarna overleden, naar men ons mededeelt, tengevolge van een hartverlamming. Eiermijn Geldermalsen. Veiling 7 Mei 4931. Witte eieren f 3.40 - f 4.30 per 100 Bruine eieren f3.00f4.15 per 400 Predikbeurten Heeren Correspondenten worden beleefd verzocht, bij de opgaven der Predikbeurten steeds den ZO MERTIJD te vermelden. HEMELVAARTSDAG. Aalburg, v.m. 9.30 u. leesdienst. Almkerk, v.m. 9.30 u. Ds. Dönszelman. Ger. Kerk, v.m. 9.30 u. Ds. Hakman. Andel, Ger. Kerk, v.m. 9.30 u. Ds. Bouw meester. Capelle, v.m. 9.30 u. Ds. Van Willigen. Dussen, v.m. 9 u. Ds. Kuyper. Giessen, Ger. Kerk, v.m. 9.30 u. leesdienst. Sprang, v.m. 9.30 u. Ds. Fokkema Ger. Kerk, v.m. 9.30 u. Ds. Hagen. Sleeuwyk, v.m. 9.30 u. Ds De Leeuw. Well, n.m. 2 u. Ds. Boerendans. Werkendam, v.m. 40 u Ds. Lazonder. Ger. Kerk. v.m. 10 u. Ds. Jonker. Chr. Ger. Kerk, v.m. 10 u Ds. Baas. Ger. Gem., v.m. 10 u. leesdienst Ger. Gem., H. V., v.m. 10 n. leesdienst. 's Gravenmoer, v.m. 9,30 Ds. Bolkenstein i Ger. Kerk, v.m 9,30 Ds. Snoeij Chr. Ger. Kerk, v.m. 9.30 leesdienst Vergadering van den Raad der Ge meente Almkerk, op vrijdag 8 Mei n.m. |2 uur. Voorzitter: EdelAchtb. Heer H. Bliok. Secretaris: WeljEd. Heer C- ij. v. d. Wiel. Afwezig de heer A. v. d. Stelt Czh. De Voorzitter opent als naar ge woonte de vergadering met gebed en verzoekt hierna den secretaris de notulen der vorige vergadering' voor te lezen, welke onveranderd worden goedgekeurd. Ingekomen stukkien Het verslag v. d. Gezoindsheidsoom- missie gevestigd te Heusden, dienst jaar 1930 wordt op voorstel van B. en W. voor kennisgeving aangeno men. jEen schrijven van het blinden In stituut te Grave, waarin wordt ver zocht een subsidie te verleenen aan genoemde inrichting, wordt eveneens voor kennisgeving aangenomen. (Hetzelfde geschiedt met een schrij ven van H. H. Ged. Staten dezer provincie, meldende goedkeuring wij ziging der Gem.-Begrooting. Hierna is aan de orde een verzoek v. d. heer C. Colijn te Nieuwendijk (Kille), waarin hij verzoekt hem ont heffing van schoolgeld te verleenen, inverband met ziekte enz. zijner huis genoten. De Voorzitter zegt, dat volgens de verordening, hierop geen ontheffing kan worden toegestaan. Een schrijven van den Bond van mobilisatie invaliden te Smallinger- land, waarin zij verzoeken om me dewerking om het daar heen te lei den dat de Regeering voor deze In valide zorgt. De heer van Leeuwen vraagt, of dit alleen gaat over de lichamelijke invalide, waarop de Voorzitter be vestigend antwoordt. De Voorzitter zegt, dat er in deze gemeente maar één persoon is. De heer Noorloos zegt, dat die Bond een goed werk doet want spr. brengt naar voren, dat als 't Rijk die menschen niet opneemt, dat de ze dan komen voor rekening van dia conie of armbestuur. De heer A. v. d. Stelt Azn. vraagt of die persoon nu voldoende onder houden wordt, spr. zegt daar is veel geleden en zelfs (zijn er die het T.B.C. hebben gekregen. De heer de Jong merkt op, dat men dit thuis ook kan krijgen. De heer v. Leeuwen noemt ook nog een geval. De Voorzitter zegt, dat het degelijk wordt onderzocht De heer Nieuwenhuizen zegt, die jongen hier in onze gemeente heeft er zijn gezondheid gelaten. Waarna de heer Verschoor voor stelt aan dit adres adhaesie te be tuigen, want spr. kan zich toch niet indenken dat „vader staat" dit van de schouders wil gooien. De heer Koekkoek zegt, wij moes ten die man nog maar wat geven, zoolang de regeering niet in deze in grijpt- De Voorzitter zegt, wij zullen eerst eens afwachten, wat dit uitwerkt. Waarna het voorstel v. d. heer Ver schoor met algemeene stemmen wordt aangenomen. Een schrijven van H. H. Ged. Sta ten dezer prov., waarin de Raad wordt medegedeeld, dat door dit College een rapport is ontvangen van den Inspecteur van het Lager onderwijs te 's Bosch, waaruit blijkt dat de schoolbanken v. d. O. L. school a. d. Voorsteeg alhier, niet aan de ge stelde -eischen voldoen. De Voorzitter zegt, dit te hebben onderzocht en zelfs frof hij onder die oude banken ier nog aan waar spij kers door zaten en zonder leuning enz. Verder deelt spreker (nog mede een onderhoud te hebben gehad met het Hoofd der Chr. Herv. school, waar ook kort geleden nieuwe banken zijn geplaatst, genoemd Hoofd ider Herv. school, deelde mede dat 18 nieuwe schoolbanken ongeveer f300 zouden kosten. De heer de Jong zegt, de uitgaven worden meer en de inkomsten min der, wij hebben nooit op betere ban ken gezeten. De heer A. v. d. Stelt Azn. zegt, de banken waar de kinderen inzitten, tnoeten behoorlijk zijn en ook het londerwijs moet op peil blijven. De heer de Jiong zegt, ik heb 4 jaar hier naar school gegaan en 7 jaar a. d. Nieuwendijk en ik heb nooit aldus spreker, op een bank ge zeten met een leuntje er aan. De Voorzitter zegt, waar nu de heer de Jong over spreekt is van 70 jaar terug, daar kan men nu niet mee rekenen. De heer Verschoor zegt, Zouden er nog bij' zijn die nog wat opgeknapt kunnen worden. De Voorzitter zegt, ik ben geen deskundige, het zijn alle banken van een oud type. De heer Burghout merkt op, dat men de banken op zou, laten knap pen, en dan toch nog verplicht zou kunnen worden om nieuwe te koo- pen. De Voorzitter is hier ook bang voor. Waarna met algemeene stemmen besloten wordt, nieuwe banken aan te koopen. Hierna is aan de orde punt 5 van de agenda. Voorstel garantietoeslag gedurende 21/? jaar huur woning Gemeente vroedvrouw. De Voorzitter licht deZe zaak na- en zegt dat ide heer Schermles alhier genegen is, voor de vroedvrouw on der Dussen een woning te bouwen onder voorwaarde dat hém van ge meentewege een garantietoeslag wordt verleend van f2.50 per week Almkerk en Pusse»? f1.25- De heer Noorloos vraagt of dit nog boven de huur is, waarop de Voorzitter bevestigend antwoordt, doch hij wil alleen maar een ga rantie hebben voor 2V? jaar. Slot in het volgend nummer. (Hemelvaartsdag). Groote Voetbalwedstrijd Komt het zien V r ij entree!! N r

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 2