Drie personen doodgereden. ON WED ER. in 1920 en 1921 geen nieuwe guldens aangemaakt. Men behoeft zich dus niet meer het hoofd te breken over 4e vraag of guldens van 1920 al of niet gangbaar zijn, want zij bestaan eenvoudig niet. ONSCHULDIG." In 1927 was een man door de Am- sterdamsche Rechtbank veroordeeld tot 8 maanden gevangenisstraf. Hij hield steeds zijn onschuld staande. Na uit de gevangenis ontslagen te zijn, solliciteerde hij naar een gemeentebetrekking, doch kon deze niet krijgen op grond van het vonnis. Hij vroeg toen revisie bij den Hoogen Raad. Deze verwees de zaak naar 't Amsterdamsche Hof en dit heeft den man vrijgesproken, het onaannemelijk achtende dat hij inderdaad den diefstal had begaan. O CHILEENSCH FRUIT. Te Rotterdam is binnengeloopen de „Samuel Bake", welke boot voor de Zuid-Chileensche Fruitcoöperatie 25.000 kisten Chileensche appelen aanvoert, welke appelen op de markten gebracht zullen worden te Rotterdam, Southampton, Hamburg en in Zweden. Te Rotterdam zullen heden ongeveer 5000 dezer kisten op de markt in den handel worden gebracht. o BROODPRIJSVERHOOGING. 'n verband met mededeelingen als zoude, als een gevolg van het in werking treden van de Tarwewet 1931, de broodprijs met 2 cent per brood k 8 ons worden verhoogd, wordt er van bevoegde zijde op gewezen, dat bedoelde mededeelingen niet als juist zijn te aanvaarden. Ver hooging van den broodprijs als gevolg van de Tarwewet zal zich, indien al met het oog op de bloemkwaliteit een wat duurdere buiten!andsche grondstof moet worden vermalen dan thans, kunnen beperken tot één cent per brood van 8 ons. Andermaal is Vrijdag een deel van ons land door onweder met sterken neerslag geteisterd. Te Nijmegen waren de regenbuien vreeselijk. De hellende straten in de binnenstad leken beken, het water golfde langs de huizen en drong overal de kel ders binnen. De rioleering kon het water niet verwerken en de deksels op de riool kokers werden open gedrongen, het water spoot op sommige plaatsen in breede golven wel twee meter omhoog. Na de bui moest direct de gemeente reiniging uittrekken om volgeloopen hui zen en kelder-pakhuizen leeg te pompen. Te Arnhem woedde een hevig onweer. Tijdens de bui barsste een wolkbreuk los, waarbij hagelsteenen vielen zoo groot als knikkers. Spoedig stonden vele straten in de lager gelegen stadsgedeelten blank en liepen kelders onder water, doordat de riolen het water niet konden verwer ken. Na de bui bleek, dat van veschei- dene straten het wegdek ernstig was beschadigd en dat in tuinen en parken nogal schade door den hagel was aange richt. Ook de Over-Betuwe heeft zwaar van het noodweer te lijden gehad. De zware slagregen en de hagelval hebben aan het gewas groote schade aangericht. In de omgeving van Lent werden groote com plexen bouwland en tuinderij onder water gezet, waardoor veel jonge groenten en aardbeiden verloren zijn gegaan. Boven Bemmel ontlastte zich een buitengewoon zware hagelbui. Stukken ijs van de afmetingen van flinke knikkers vielen hier neer, waardoor duizenden ramen van de kweekerijen verbryzeld werden en zelfs de ruiten van de woningen het hier en daar ontgelden moesten. Tusschen Montfort en Woerden zijn een dertigtal hoornen ontworteld. Onder Linschoten is de bliksem gesla gen in een groote voorraadschuur van den veehouder M. Buijs, in Kromwijk, behoorende tot de hoeve Leeuwenstein. De schuur is tot den grond afgebrand. Eenig landbouwgereedschap ging in de vlammen op. Verzekering dekt de schade. Te Princenhage is tijdens den hagelslag veel schade aangericht aan tuin- en veld gewassen. De schade wordt op f 80.000 begroot. Tijdens een hevig onweer is de bliksem geslagen in de boerderij van den land bouwer Mellendijk te Zelhem. De hoeve werd geheel in asch gelegd. Te Azewijn, gemeente Bergh, is een schuur van den landbouwer Berendsen door den bliksem getroffen en in braftd geraakt. In de omgeving van Grave heerschte ook noodweer. Het stadje stond weldra blank. In het naburige Escharen trof de bliksem de boerderij van v. Bommel. Het huis brandde af. Te Kekerdom sloeg de bliksem in de kapitale boerderij Spaldrop De motor brandspuit van Ubbergen was spoedig ter plaatse, doch kon niet voorkomen, da| een der groote stallingen, waarin nog een ruime voorraad hooi was geborgen, in asch werd gelegd. Het woonhuis en de andere stalling konden behouden blijven. Ook het vee werd gered. Vrijdagmiddag woedde ook boven Venlo een kort maar hevig onweer. In de woning van K. aan den Veldschenweg sloeg de bliksem een groot gat in het dak en in den voorgevel. Ook in de Rummerstraat werd een wonig getroffen, doch hier werd geen noemenswaardige schade aangericht. In de buurtschap Rietmole, gemeente Haaksbergen is de boerderij „Hamers" door den bliksem getroffen. De boerderij brandde geheel af Zes varkens kwamen in de vlammen om, het overige vee kon nog bijtijds gered worden. In een naburige weide werd een koe door den bliksem getroffen en gedood. In totaal zijn door den afhaaldienst in deze omgeving 62 koeien opgehaald, die alle tijdens het onweer werden gedood. VRACHTAUTO RIJDT PLOTSELING OP EEN AANTAL MEISJES EN EEN WIELRIJDER IN. Op den weg BredaOosterhout on der de gemeente Teteringen, even voor café „Het Zwaantje", heeft Zaterdag avond een zeer ernstig ongeluk plaats gehad, waarbij drie personen den dood vonden. Omstreeks kwart over zeven begaven de 18-jarige mej. A. Jansen en de 15- jarige mej. Fien Metsaerts, beiden wo- inende te Teteringen, zich met eenige vriendinnen naar de kerk van O. L. Vrouwe van Goeden Raad aan den Driesprong. De meisjes liepen gearmd op het rijwielpad naast den weg met haar fietsen aan de hand. Uit de rich ting Breda naderde per rijwiel een ar beider van de Hollandsche Kunstzijde Industrie, de 46-jarige G. Swolfs, ter wijl van den kant van Breda een vracht auto van den poelier Bos uit Utrecht kwam aanrijden. Toen de auto vlak bij haar was, zagen de meisjes tot haar grooten schrik, dat de wagen plotseling een zwenking maakte en recht op haar inreed. Voordat allen zich uit d!e voe ten konden maken, was de aanrijding geschied. De arbeider Swolfs, die niet tijdig meer van zijn fiets kon stappen, werd overreden en op slag gedood. Zijn lijk was zoo ernstig verminkt, dat men aanvankelijk zijn identiteit niet kon vaststellen. Swolfs droeg echter een rijwielkaart, zooals de Hollandsche Kunstzijde Industrie aan haar perso neel verstrekt, bij zich en zoo kon de politie uitmaken^ wiije h'et slacht offer was. Van de groep meisjes werden mej. Jansen en mej. Metsaerts door den vrachtauto gegrepen. Eerstgenoemde werd met kracht op den grond ge worpen en zoo ernstig gewond, dat zij eenige oogenblikken na het onge val overleed. De 15-jarige Fien Met saerts gaf na een kwartier eveneens den geest. Terstond werd de politie gewaar schuwd en ook werd onmiddelijk ge neeskundige hulp ingeroepen. Toen de geneesheeren dr. Sluyters uit Teterin gen en dr. W. J. Haan uit Breda ech ter ter plaatse kwamen, kon hun hulp neit meer baten. Bij alle drie slacht offers moesten zij den dood constatee- ren. Te ruim half acht verschenen ook de officier van) Justitie te Breda, mr. Speyaerts van Woerden, en de majoor der marechaussee, jhr. Laman Trip, om een onderzoek in te stellen. De arbeider Swolfs was gehuwd en vader van drie kinderen. Mej. Metsaerts was eenig kind. Als tragische bijzonderheid kan nog ge meld worden, dat de vader van mej. A. Jansen, die vlak bij de plaats van het ongeluk woont, bij het vernemen van de aanrijding zelf nog den pastoor heeft gewaarschuwd, niet wetend dat zijn eenige dochter tot de slachtoffers behoorde. De verslagenheid te Teteringen is zeer groot. Omtrent het ongeluk kan de Tele graaf nog melden, dat de bestuurder van den: auto de 18-jarige Bos uit Utrecht, een zeer langen arbeidstijd ach ter den rug had. Aan de politie deelde hij mede, dat hij ongeveer 20 uur in touw was geweest. Hij vervoerde met zijn vader kippen van Utrecht naar Brussel. Ten gevolge van den langen arbeidstijd en de warmte schijnt de jongeman door slaap overmand te zijn. Ofschoon hij onderweg eenige glazen bier gedronken heeft, is van dronken schap geen sprake. Zaterdagavond om elf uur was het onderzoek, dat mede geleid werd door burgemeester Sutorius en den gemeen teveldwachter nog niet geëindigd. Ge bleken is, dat de handremmen van de auto goed functionneerden; de voetrem echter slipte door. De auto schijnt met een snelheid van ongeveer zestig a zeventig kilome ter gereden te hebben. Een der mare chaussees verklaarde, dat tijdens zijn drie-jarigen diensttijd op dit wegge deelte reeds zeven ongelukken met doo- delijken afloop hebben plaats gevonden. Het onderzoek van de politie wordt bemoeilijkt door de omstandigheid, dat niemand precies gezien heeft hoe de aanrijding geschiedde. Het drama had zich in enkele seconden voltrokken. AARDAPPELZIEKTE. Bij den Plantenziektenkundigen Dienst te Wageningen is bericht binnengeko men, dat de aardappelziekte (Phytoph- thora infestans) is waargenomen in de soort Eersteling. Het eerste optreden van de ziekte is dit jaar dus zeer vroeg. Hcxefwel hieruit nog niet volgt, dat de ziektel zich dadelijk sterk zal uitbreiden, moet met de mogelijkheid daarvan toch ern stig rekening gehouden worden. Daar om is het gewenscht de aardappelvel den welke door hun loofontwikkeling hiervoor in aanmerking komen, zeker als de weersomstandigheden gunstig zijn voor het optreden van de ziekte, reeds nu te bespuiten met Bordeaux- sche of Bourgondische pap. De resul taten toch. die bereikt worden met de ze bespuitingen hangen geheel af, van het tijdstip waarop zij wordt uitgevoerd. Er moet n.l. bespoten worden vóór dat de ziekte optreedt. Zooals bekend kan worden veron dersteld, is herhaling van de bespuiting ter bescherming van het later bijge^ groeide loof noodig. Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door den Plantenziektenkun digen Dienst te Wageningen en door de op verschillende plaatsen werkza me ambtenaren van dezen Dienst. Pari jsche ^1 oilebrievpii GROOTE VRIJHEID IN HET RIJK DER MODE. Eeu nopjes-regen, ook op man tels en toilet-onderdeelen. Als een heel fijne regen, nu en dan zelfs als het fijnverdeelde vocht uit een par fum sproeier zoo zijn de nopjes neergedaald op onze voorjaars- en zo merstoffen. En ze worden niet alleen op japonnen maar ook op mantels toe gepast. Zag men vroeger b.v een gebloemd japonnetje dragen bij een effen marocain mantel dezen zomer zullen we een effen toiletje dragen onder een fijngemoesd marocain opper kleed. Gespikkelde stoffen worden niet alleen voor mantels en japonnen gebruikt, men vervaardigd er ook vestjes van en blou ses, taschjes, shawls en ceintuurs. In dit geval dienen ze ter opvroolijking van effen kleeding. We zagen onlangs een meisje in een heel eenvoudig donkerblauw mantelpak zonder eenige versiering Maar om den hals was een donkerblauw zijden shawl geknoopt, bezaaid met heel fijne, veerkleurige spikkels van het zelfde materiaal was het tascbje ver vaardigd, en de strik op het donker blauw strooien hoedje. Het stond al lerliefst en heel gedstingeerd. KLEINE PATROONTJES. Over het algemeen genieten kleine pa troontjes, kleine figuurtjes en motiefjes den voorkeur. En ze zullen weer in overvloed prijken op onze zomer-toilet- ten. Hei is echter eigenaardig dat men sommige motieven „gekleeder" vindt dan andere. Een mousseline japon, met bloemranken bedrukt, is veel ele ganter dan een toiletje van precies de zelfde stof, maar met ruitjes of streep jes gegarneerd. Gekleeder nog dan gebloemde mous seline is crêpe georgette in effen tint En snoezig is organdi dat men bij voorkeur voor ceremonieele toiletten neemt of voor bruidsmeisjesjaponnen Een der hier bekende modehuizen kleedde ter gelegenheid van een huwelijk vier jonge bruidsmeisjes in witte organ di met roode hoeden en kleine mofjes van roode bloemen. Jong en frisch zagen de meiskes er uit en zoo schil derachtig alsof ze juist van een plaatje gestapt waren. Voor oudere dames die naar een tuinfeest gaan of voor een andere ge legenheid elegant gekleed willen zijn, is zwart satijn nog altijd zeer geliefd, lichtelijk gedrapeerd en met een beige of witte jabot of wel met lange lichte revers afgewerkt. Behalve zwart geldt ook beige als chic, donkerrood en een soort violet-rood, de tint van Darwin- tulpen. Verder valt een fijne nuance zachtgrij8 op het oogenblik bij het da- mespubliek zeer in den smaak GROOTE VRIJHEID. In het rijk van Mevrouw Mode heerscht den laatsten tijd groote vrijheid. Is Hare Majesteit bang voor revolutie en omwenteling, vreest ze, als zoovele vorsten en vorstinnen, afstand te moe ten doen van den troon? Nooit te vo ren waren haar wetten zoo weinig streng, haar voorschriften zoo gemakkelijk op te volgen. Vrijheid is de leus. Daar is b.v. het middel Tap taillehoogte (of moeten we misschien zeggen de taille op middelhoogte Staat dit u niet, dan kunt ge het nog gerust een eindje hooger aanbrengen. En staat héél hoog u het beete, zoo is ook dat geoorloofd. Tenzij ge een japon verkiest geheel en al zonder middel, wat dikwijls no r het allermooiste is Ook bij den rok bestaat er vrijheid en lengte is een zeer betrekkelijk begrip. W,j zagen visitejaponnen die tot op de enkels vielen maar we zagen ze ook 25 en 30 c M. boven den grond. Ja ponnen voor sport of dagelijksch ge. bruik zijn natuurlijk nog korter. Van de avondtoiletten reiken er enkele geheel tot op den grond, andere een paar centimeters er boven. Voor den zomer zijn ze zeer luchtig en teer, van gazige, soepele stoffen, zijden mousseline, kant, organdi, tulle, filet, georgette en ook van bijzonder soepel gebloemd lamé. Natuurlijk worden voor het maaksel weer veel losse banen en volants gebruikt, regelmatig of asymmetrisch aangebracht. En elke japon wordt gecompleteerd door een klein manteltje, een shawl, een korte cape of bolero. 's Avonds wordt heel veel wit gedragen, maar een zachte, room-achtige nuance, verder veel blauw, mauve, lindebloesemkleur, sterk rood en natuurlijk nog altijd zwart. Een zwarte japon dient echter te worden opgevroolijkt met strass-versiering, ge- gekleurde bloemen, met een zilver of gouden manteltje. Zeer weelderig, als een koningsman tel bijna, is het kleedingstuk dat me vrouw '8 avonds over haar toilet werpt. Maar er zijn ook eenvoudiger avond mantels, practisch en warm, die er door een royale bontgarneering toch heel mooi zitten. Alleraardigst zijn de nieuwe avond hoedjes, een soort koor-kapjes van sterk gekleurd fluweel, rood of groen b.v., die bij een zwart fluweelen japon gedragen worden. Een andere vrijheid betreft onze mou wen. Er zijn mouwen met strookjes, met plo >ien, met knoopjes, met split ten met manchetten, mouwen in twee deeleneen boven en ondermouw, losse mouwen, geborduurde mouwen of met ingezette kantsteken versierd. Ge hebt hierin 1' embarras du choix wat ook wel eens lastig is WILHELMINE. Onze lezeressen, die uitvoerig wen- schen ingelicht te worden over de laatste mode, zoowel voor dames als kinderen, raden wij dringend aan een abonne ment te nemen op „Het Nieuwe Mode blad." Dit uiterst practische Nederlandsche modetijdschrift, hetwelk ook een schat van gegevens biedt voor handwerken in alle genres, is bij de uitgevers dezer courant tegen sterk gereduceerden prijs verkrijgbaar. De abonnementsprijs van Het Nieuwe Modeblad twee maal per maand ver schijnende in 16 bladzijden met tel kenmale 2 gratis knippatronenbladen, bedraagt slechts f0.95 per kwartaal, franco per post f 1.25. «'la&csp-ltjk ^ienw>. HEUSÜEN. Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorteerende hulppostkantoren werd gedurende de maand Mei 1931 ingelegd f 25915.04 en terugbetaald f 18140.28. Het laatste door dat kantoor uitgegeven boekje draagt het nummer 10758. Naar wij vernemen heeft de Heer Mr. C. W. van Ommeren ontslag genomen als Voorzitter van het Bestuur der avond- teekenschool. Zaterdagavond gaf de „Heusdensche Fanfare", onder leiding van den heer v. Berkel, haar eerste concert op de tent. Aanvankelijk was er niet veel belang stelling, doch na de pauze was het publiek van buiten de stad meer opgekomen. Onder de nummers die ten gehoore werden gebracht, trok bijzonder de aan dacht de 4me Fantasie van H. Esgudie voor Saxophone Sopraan, solist het lid P. de Graag. Zeer gevoelig wist de solist met begeleiding van het koor het thema door zjjn voordracht weer te geven en den omstanders te bekoren, wijl aan de goede vlugge afwerking der variatie's niet te kort werd gedaan. Jammer dat er weer zooveel verloren ging door het rumoer van auto's en joe lende kinderen. Naar wij nader vernemen heeft bet Bestuur dezer vereen, te kennen gegeven, in overleg met haar zustervereeniging hieraan voor goed een einde te willen zien en doet deze een beroep op aller medewerking. Naar wij uit goede bron vernemen, is het aanvangsuur van de Jubileumver gadering, welke a.s Zaterdag in de Sed. Herv. Kerk gehouden zal worden, van 5 op 6 uur gebracht, zoodat het ook voor de menschen van buiten geen bezwaar zal zijn om naar hier op te komen. AALBURG. Bij de j.l. Zondag te Zaltbommel gehouden motorwedstrijden, behaalde Mej. v. d. Werken, onderwijzeres al hier, een der eerste prijzen. ALMKERK. De collecte gehouden in de Herv. Kerk, ten bate van de zending, bracht f 190.80 op. Op Zaterdag 6 Juni hoopt in de zaal van Wed. C. Dekker, de on derlinge varkensverzekering „Aller Be lang" alhier, een algemeene ledenver gadering te houden, waar o.m. behan deld zal worden het vaststellen van het reglement voor „Slachtfondsverze- kering van varkens voor leden en niet- leden". en aanstelling bestuurslid te Sleeuwijk. alwaar zich deelnemers voor Sleeuwijk. Oudendijk e.o. kunnen op geven. %NI)EL. Aan den heer van leperen, on derwijzer aan de Bijzondere school al hier, is een ziekenverlof van enkela weken toegestaan. BRAKEL. Ten Gemeentehuize alhier, zijn 18 aanvragen ingediend ter bekoming van een vischakte voor het dienstjaar 1931—1932. CAPELLE. Gedurende de maand Mei 1931 werden ter gemeente-secretarie voorden Vleeschkeuringsdienst aangegeven 24 runderen, 68 varkens en 5 geiten. De postduivenvereen. „De Lucht vaart", gevestigd bij Mej. Wied. A. v. d. Haart aan de Nieuwevaart, hield j.l. Zondag in combinatie met de Kaats- heuvelsche vereen. „De Getrouwe Duif" een wedvlucht vanuit Compiegne, met den volgenden uitslag: W. Stubben 1, 24, 37; H. v. Dongen 2, 21A. Donders 3, 8, 30; H. Netten 4, 7, 10; P. Snoeren 5, 34; A. Zwart 6, 31; W. v. Best 9, A. Versteeg 11, 12; C. Klis 13; G. Vos 14; Chr. v. Heeswïjk 15, 18, 22, 39; H. Dekkers 16, 38; J. v. Ree 17, 32; C. Constanje 19; W. Mandemakers 20; P. Snaphaan 23, 25; Th. Lichtvoet 26; W. v. d. Velden 27; H. v. Kampen 28; P. Nieuwenhuizen 29, 35, 36 en P. v. d. Velden 33, 40. De Postduivenvereen. „De Lucht vaart" alhier, hield j.l. Zondag gecom bineerd met de Kaatsheuvelsche vereen. „De Getrouwe Duif", een wedvlucht vanuit Dourdan met den volgenden uit slag: P. Snaphaan, 1, 19; L. v. Boxtel 2; P. Snoeren 3; P. v. d. Velden 4, 5, 6, 20, 21; A. Donders 7, 8, 22; H. v. Campen 9; G. Vos 10, 13, 14; H. Net ten 11; C. Klis 12; P. Nieuwenhuizen 15; C. Corstanje 16; H. Rozenbrand 17; Chr. v. Heeswijk 18; H. Dekkers, 23; Grootzwagers 24; A. Versteeg 25 en W. Stubben 26. Onze vroegere dorpsgenoot A. v. Hooren, kommies ie kl. te Ruc- phen is overgeplaatst naar Roosen daal. De voetbalvereeniging „Excel sior" speelde j.l. Zondag te Waspik op den seriewedstrijd, uitgeschreven door de voetbalvereen. „Hercules" al daar, in de eerste ronde tegen D.V.C. en won met 32, waardoor „Excel sior" zich in de finale plaatste, wtelke! a.s. Zondag wordt gespeeld. Door het schrikken van een na derende auto, geraakte j.l. Zaterdag het paard van J. B. in den buitenpolder te water. Na veel moeite wist men het dier op het droge te brengen. De in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden collecte ten bate der zending, heeft, naar men ons mededeelt, f77. opgebracht. A.s. Zondag zal in de Ned. Herv. Kerk te dezer plaatse door den heer Smit, Diacoon te Heemstede een spreek beurt worden gehouden in het belang der stichtingen voor lijders aan val lende ziekten. Op den te Breda gehouden schiet wedstrijd uitgaande van den Vrijwilli- gen Landstorm, behaalde de heer J. van Herpen, lid der plaatselijke atdee- ling van den B.V.L., den 11 den prijs. De heer C. Wagemakers heeft zijn benoeming tot zaakvoerder der Coöperatieve aankoopvereen. Sprang- Capelle e.o. aangenomen. Het bouwen van een woonhuis voor rekening van den heer H. v. d. Haven alhier, is opgedragen aan den heer A. H. Willems te Sprang. PUSSEN. De emeritus-pastoor van de pa rochie alhier, H. C. Baekers, herdenkt op heden 3 Juni in het St. Odagesticht te St. Oedenrode, zijn 60-jarig priester feest. PRUNEN. Veiling van 1 Juni. Spinazie 37 ct., id. II i/a'2 ct„ Postelijn 1013 ct., Asperges 30—43 ct., id. II 17—28 ct., id. IIJ 6—15 ct., Ra barber 12 ct., Peulen 7087 ct., Erw ten 4042 ct., Aardbeien 6075 ct., id. II 4056 ct., Boontjes 7478 ct., alles per kg. Bloemkool 813 ct., id. II 47 ct., id. Ill 13 ct., Komkommers. Wit 16 —20 ct., id. II 10—15 ct., id. Ill 4 8 ct., Sla 13 ct., Komkommers Groen 1317 ct., id. II 711 ct., alles p. bos. Peen 710 ct., id. II 26 ct., Ra barber 13 ct., Keelen li/2'ct. p. bos. GENDEREN. De Herv. Jongelingsvereen. al hier is niet, zooals in eern van onzie» laatste nummers werd meegedeeld, toe getreden tot het Ned. Jongelingsverb., doch tot de „Ring Altena" van Herv. Jongelingsvereenigingen. GIESSEN. Door de afd. Werkendag van het N.O. Genootschap, is aangewezen als afgevaardigde naar de Algemeene ver gadering te Tiel, de heer Kooiman, Hoofd der Openbare school. POEDEROIJEN. Ten Gemeentehuize zijn 19 aan vragen ingediend ter bekoming van een vischakte voor het dienstjaar 1931 1932. SPRANG. Onder vele blijken van belang stelling herdacht de familie H. Snlj- (ders. in de Dijkstraat alhier, haar 40- jarig huwelijkfeest. Het was voor deze geachte familie met hunne kinderen een

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1931 | | pagina 2