KERKBOEKJES Belijdenis- TeKsteii i Ft LJ.nm COSTUUMS VOOR BELIJDENIS. 1 „IN OE PARADIJSVOGEL" dat prettig zit, goed afkleedt, en waarin LI er tip-top uitziet U wilt bovendien een redelijken prijs uittrekken zoo'n Costuum hangt bij MOL voor U klaar. Neemt gerust de proef op de som; komt passen en uitzoeken en U heeft de zekerheid de beste kleeding voor een goedkoopen prijs te krijgen. Bij Mol riskeert U geen halven gulden Magazijnen van Heeren- en Kinderkleeding Uitsluitend onze bekende solide kwaliteiten tegen de denkbaar laagste prijzen. Voor de Belijdenis den gehouden, den leden ter goedkeu ring zal worden aangeboden. WAARDHUIZEN. Dinsdagmiddag had de 72-jarige I. Biesheuvel het ongeluk van een hooi- tasch te vallen en kwam, eer hij op de beganen grond was, nog met een voor uitstekende balk in aanraking. In zorgwekkende toestand werd hij door zijn broer opgenomen. WOUDRICHEM. Dinsdagavond draaide in het v.m. café „Het Zwarte Paard" de bedrijfsfilm der Maggi's Voedingsmiddelen, die door vele dames werd bijgewoond. Gewezen werd o m. op de doelmatige voeding met betrekking tot de Maggi's producten, terwijl de rolprent ons de groote omvang der fabrieken in Zwitser land toonde. Tot slot een prachtige na tuurfilm van genoemd land. Daar de heer Spronk, eigenaar van het voormalige Café Restaurant „Het Zwarte Paard" dit niet meer wenscht te verhuren of te verkoopen, doch dit thans zelf als vergaderzaal wil exploiteeren, is het comité dat tot dit doel was opge richt, ontbonden. Voor het afhalen van weggeld- kaarten zal door de Rijksontvanger alhier, zitting worden gehoudente g houden wij voorradig een prachtige collectie met en zonder Gezangen benevens een mooie sorteering in Houtbrand en Fluweel. Almkerk op Woensdag, 20 April en Woensdag 27 April 1932 van 10 tot 4 uur in het Gemeentehuis. Nieuwendijk op Zaterdag 23 April 1932 van 1 tot 3.30 uur in het In stituut. Dussen op Dinsdag 19 April en Dinsdag 26 April 1932 van 10.30 tot 4 uur in het Gemeentehuis Hank op Zaterdag 2_3 April 1932 van v.m. 10 tot 12 uur in de R.K. school. Sleeuwijk op Maandag 2April 1932 van v.m. 10 tot 12 uur in het Gemeentehuis. Werkendam op Donderdag 28 April 1932 van 10 tot 4 uur in de Nutszaal. Aangifte op den zitdag in April voorkomt lang wachten bii jatere aangifte ten kantore. De biljetten moeten ingevuld worden aangeboden. Door eenige visschers is met bekomen vergunning een aanvang ge maakt met de uitoefening der vis— scherii op grondel. De uitkomsten zijn echter nog gering. Ook de ove rige visscherii is nog verre van roos kleurig, terwijl de vangst van zalmen geheel tot het verleden schijnt te gaan behooren. Voor de vacante betrekking van onderwijzer aan de ie Openbare school alhier, hebben zich 20 sollici tanten aangemeld. Gemaakt en naar Maat in groote verscheidenheid. —O— r Kiest zekere WÊSBBÊSSÊWÊ U wenscht een costuum Welnu, J johan de Mol Heusden.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1932 | | pagina 7