Advertentie». FIRMA L. J. VEERMAN. p. f. Heusden, 1 Januari. „De Automaat", Heusden. iVertegenw.A. PODDEWIJN. Mijn beste wenschen op de zen dag aan vrienden en be kenden. Heusden, 1 Januari. A. van Alphen. Kleermaker Heusden. •Wijkschestraat 11. p. f. 1 Januari. A. Baaijens, Botermarkt. Heusden. Sigarenmagazijn. Comestibles. p. f. 1 Januari. H. Baaijens-Merkx. Café. p.'/L Heusden, 1 Januari. Onze geachte clientèle, zoo wel in- als buiten de stad, zij een gelukkig Nieuwjaar toegewenscht. Handel in: {Tabak, Sigaren en Sigaretten. Ant. Baaijms-CIeinenL iVisclunarkt 112 - Heusden. 'J. A- van Bergc-IIeiiegouwen. Electro Techn. Installatie Bureau,. OBrcetstraat, 77 Heusden. p. f 1 JaJnuari. II. v. Berkel. Hoogstraat Heusden. wenscht zijn igeachte cliëntèle tdoiowel binnen als buiten de 'stad een voorspoedig Nieuw jaar. Öndergeleekende wenscht aan vrienden en bekenden, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar. L. F. van Bladcl-van Diein, in Koloniale Waren, Tabak, Sigaren en Sigaretten. Pujtterstr. O 45 Heusden. C. Bonman, Drielrnm potterstraat. Kruidenierswaren, Comestibles. p. f. Heusden, 1 Januari. De ondergeteekende wenscht zijn begunstigers, vrienden en tennissen een gelukkig Nieuw jaar en houdt zich beleefd iaanbevolen voor alle voorko mende HUISTIMMERWERKEN A. J. Bouwman. Wijkschepoort 129 W. Joh. Boom-Pijnenburg. v/h' P. J. Verschure-v. d. Ven. Eiiectr. Brood-, Beschuit- en Banketbakkerij. ZN. 1 Januari. Firma G. F. van Bokhoven, Handel in Glas-en Aardewerk Putterstraat, Iieusden, wenscht hai^e begunstigers, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de stad, éèn gelukkig Nieuwjaar toe. 'A. J. BOELEN Heusden. Luxe Auto-verhuurinrichting. Rijwiel- en Radiohandel. wenscht zijn geachte Cliën ten een gelukkig Nieuwjaar. M. van Diem, Modiste. p. f. Heusden, 1 Januari. A. van Dijk, Handel in alle soorten STEENKOLEN EN TURF. p. f. Heusden, 1 Januari. H. VAN EEUWIJK Zonen. Handel in: Tabak, Siga ren en Sigaretten, Galanterie- en en Huishoudelijke Ar tikelen, enz., Engstraat Heusden, wenscht hunne begunstigers, vrienden en bekenden, zoo wel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuw jaar toe. Fa. Wed. P. Engelen Zonen, Huis- en Decoratieschilders, Botermarkt Heusden. Onzen dank voor het genoten vertrouwen in het afgeloopen jaar en ons weder aanbeve lende voor dit jaar. p. f. 1 Januari. S. den Engelse, Engstraat Heusden. Brood-, Beschuit- en Kleingocdbakkerij p. f. 1 Januari. J. Franco, Breestr. 84, t.o. het Stadhuis, Eerste Heusdensche Electr. Salon voor Scheren en Haarsnijden, wenscht zijn geachte cliëntèle, vrienden en bekenden, een ge lukkig Nieuwjaar. Heusden. 1 Januari. M. Gijswijt. Kapper. p. f. Heusden, 1 Januari. C. II. v. Gicssen, Handel in Steenkolen. Heusden. wenscht begunstigers, vrien den en bekenden een voor spoedig jaar. J. W. Gijsclhart, Mr. Zadelmaker en Stoffeer der, Touwhaudel, wenscht U een voorspoedig jaar en beveelt zich beleefd in UEds. gunst aan. Wijlcsche poort, Heusden P. A. DE GRAAG Mr. Timmerman Heusden. wenscht zijn geachte cliëntèle vrienden en bekenden, een voorspoedig jaar. Tevens beleefd aanbevelende voor alle voorkomende Timmer- en Meubel werken. Billijke prijzen. Nette afwerking G. M. Baaijens, Rund- en Varkensslagerij. Sterrestraat. Heusden. wenscht zijne begunstigers, vrienden en bekenden, een gélukkig Nieuwjaar. A. A. Burgliouts. Heeren Kleermaker ij p. f. Heusden, 1 Januari. P. van Beers, Mr. Smid. Heusden. Oudheusdenschepoort. p.f. 1 Januari. F. de Bruijn, Kolenhandel. Heusden, wenscht Vrienden en Begun stiger een gelukkig Nieuwjaar. M- H. VAN BEERSUM Agent Z. H. B. Nieuwstr. 99a. Heusden. Th. Couwenberg. .Huishoudelijke Artikelen, Landbouwgereedschappen. P- fHeusden, 1 Januari. H. A. Clement, p. Heusden, 1 Januari. (f. van Diessen-Clerks. Electrische Brood- en Banketbakkerij, Botermarkt Heusden. p>f. 1 Januari. G. Docdeyns, Hotel Café Restaurant „CONCORDIA". Auto-verhuurinrichting. p, f Heusden, 1 Januari. G. II. v. Glabbeek, Heusden. Lamsslagerij. p. f. 1 Januari. Voor het jaar 1934 wordt aan vrienden en bekenden, in en buiten Heusden, 's Heeren Zegen toegewenscht door A. H. HANSEN, Eibergen, (Gelderl.) Aan al mijn clientèle, vrien den en bekenden een geluk kig Nieuwjaar. L. HEIJKANTS, Slijterij. Heusden, 1 Januari. Hcxspoor's Sigarenmagazijn „SUMATRA", t/o 't Stadhuis. Z. N. Heusden, 1 Januari. Jac. van Holten, Vischmarkt 7374. Heusden. Telefoon Interc. 41. Rijwielhandel. Reparateur. Telefunken Radio. Electr. Techn. Install.-Bureau Alle benoodigdheden op het (gebied van electriciteit. Solied en goedkoop adres. p. f. 1 Januari. Th. van Ilooff. Handel in: Granen, enz. M o 1 e n a a r. p. f. Heusden, 1 Januari. A. van Hooft. Handel in: Kolen, Turf, Ko loniale- en Grutterswaren, wenscht zijn begunstigers te Heusden en Omstreken een gelukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. C. HANEGRAAF vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. DE HEUSDENSCHE WINKELVEREEN1GING wenscht hare clien- c? tèle zoowel binnen als c? buiten de stad een ge- <5? lukkig en voorspoedig j, jaar toe. Öndergeleekende wenscht zijne vrienden en begunsti gers, zoowel binnen als bui ten de stad, een gelukkig Nieuwjaar en beveelt zich verder in ieders gunst aan. C. de Jong. p. f. 1 Januari. Wed. M. Janson, Vleeschhouwerij Heusden. p. f. 1 Januari. De V.V. JULIANA" wenscht hare Suporters en Donateurs een geluk kig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. GEBRS. T. G. JONKER, Vertegenwoordigers Amstel-Bierbrouwerij p. f. Heusden, 1 Januari. Gezusters Kramer, wenschen hun cliëntèle zoo wel binnen als buiten de stad een zalig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. G. Kieboom-Nieuwenhuizcn, Engstraat Heusden. Kruidenierswaren, Kaas, Bo ter, Eieren, Garen en Band, p. Tabak en Sigaren. 1 Januari. J. de Kok Azn. Beschuit- en Kleingocdbak kerij. Heusden. p. f. 1 Januari. J. Kcnlic Bzn. Organist Ned. Herv. Kerk Heusden. p. f. Woudrichem, 1 Januari. II. Klerks. Luxe Auto-verhuurinrichting. Waterpoort Heusden p. f. 1 Januari. J. KLERKS wenscht vrienden en begunsti gers een gelukkig Nieuwjaar. Heusden, Nieuwstraat 104. B. VAN KIJIJK, Expediteur. Agent der Stoombooten te Heusden. Geluk en voorspoed aan mijn Cliëntèle. Voor prompte bediening in dit jaar hoop ik te zorgen. J. Kuijpers, Nieuwstraat Heusden. Handel in: Kruideniers waren, Garen, Sajet en Tabak, wenscht vrienden, begunsti gers cu bekenden een geluk kig Nieuwjaar. A. J. VAN DER KOLK. p. f. Heusden, 1 Januari. J. Kamminga-Verheij. Handel in: Sigaren, Sigaret ten, Tabak, Wijnen en Likeuren. Engstraat W 88Heusden. p. f. 1 Januari. F. J. Klijn-Loeff. In Gedistilleerd, Likeuren, Wijnhandel, Port, Victo ria water Pf- yOberlahnstein" Heusden 1 Januari. H. van Herwaarden en D. M. van Herwaarden Schoenhandel, Schoenmakerij p. f. Heusden, 1 Januari. Waarom verzekert men zijn Auto, Persoonlijke Ongeluk ken, Brand, Diefstal, enz. bij W. VAN HELDEN, Engstraat Heusden, omdat die de grootste zeker heid geeft en het goed koopst is. p. f. 1 Januari. C. Kuijsten-v. Alphen. Rund- en Varkensslagerij. p. fHeusden, 1 Januari. M. de Kooning, Modiste, wenscht hare geachte Cliën tèle een gelukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. J. van Laarhoven. Electr.-Techn. Install.-Bureau Koper-, Lood- en Zinkwerken, Mastiek- en Leiendakbedek king. Verlichtingsartik., enz. p. f. Heusden, 1 Januari. Aan vrienden en begunsti gers een gelukkig Nieuwjaar. Gez. de Leeuw, Costumières, Wijkschestr. 16 Heusden. P. Leijlen, Café en Vleeschhouwerij. p. f. Heusden, 1 Januari. M. LAROS Kapper, wenscht zijn cliëntèle een voorspoedig Nieuwjaar. Demerkade 17^. Heusden. De V. V. „LONGA", wenscht aan haar sportvrien den en donateurs een geluk kig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. Anna Maas, Costumière Heusden. wenscht hare geachte Cliën tèle een gelukkig Nieuwjaar. „Het Wapen van Brabant". C. J. M. MERKX. - Heusden Putterstraat Z 62. Tel. 45. p. f. 1 Januari. H. Meenhorst. p. f. Heusden, 1 Januari. Firma Joh. de Mol, Botermarkt Heusden. wenscht al hare Clièntèle een gelukkig en voorspoedig Nieuwjaar. F. J. Nouwens, Breestraat Heusden, p. f. 1 Januari. A. Nootcn, Rund- en Varkensslagerij. Breestraat Iieusden. p. f. 1 Januari. Mijne heilwenschen aan be gunstigers, vrienden en be- kulen. Aanbevelend P. v. d. OEVER, Barbier en Haarsnijder, Heusden. P. van Overboek, Engstraat Iieusden. Barbier en Haarsnijder, naar de eischen des tijds, wenscht zijne begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuwjaar, en beveelt zich beleefdelijk aan. A. Poddewijn, Melkrijder der Coöp. Stoom- zuivelfabriek „St. Isidorus", wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuw jaar. L. v. d. Pol-Verhoeven. Schoen- en Klompenhandel. p. f. Heusden 1 Januari. De Voetbalvereen. „P.S.V." te Heusden, wenscht hare Eereleden, Donateurs en an dere begunstigers een zalig en voorspoedig 1934. Adr. Rcas. Vleeschhouwer. p. f. Heusden, 1 Januari. Anloon Remie, Dames- en lleeren- Kleermaker. Breestraat W 68 Heusden. wenscht zijn begunstigers, vrienden en kennissen een ge lukkig en voorspoedig Nieuw jaar. A. Richters, Koperslagerij Heusden, wenscht zijn begunstigers, zoowel binnen als buiten de stad, een gelukkig Nieuw jaar. A. van Rijswijk, Mr. Timmerman iieusden. p. f. 1 Januari. W. Sluijmers. Wijkschestraat Heusden. Koloniale Waren, Tabak, Sigaren, Likeuren, enz. wenscht zijn geachte cliëntèle, vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. L. J. v. d. Staak, Mr. Metselaar en Aannemer. Handel in Brandstoffen. p. f. Heusden, 1 Januari. Wed. Jan Smits, Wijkschestraat Heusden. Schoenmagazijn van eigengemaakt werk. Voordeelig adres voor ieder. pf. 1 Januari. C. Snijders, Handel in: Glas- en Aardewerk, Putterstraat. Heusden. wenscht zijn begunstigers, vrienden en bekenden een gelukkig Nieuwjaar. II. van Strien, Hótel „liet Wapen van Am sterdam. Wijkschestraat Heusden. p. f. 1 Januari. B. VAN SINT TRUIJEN Fijne wasch-, strijk en glansrinrichting. Vischmarkt N 45 Heusden. p. f. 1 Januari. L. Sluijmers, Hoogstraat Hoek Nieuwstr. Handel in: Kruideniers- en Grutterswaren. Begunstigers, vrienden en be kenden een gelukkig jaar toe gewenscht. Heusden, 1 Januari. N. SCHOUTEN, wenscht vrienden en begun stigers zoowel binnen als bui ten de stad een gelukkig Nieuwjaar. Café „Unter de Linden" Heusden. Oudheusdenscheind W 26. J. Timmermans, Hoogstraat 103 Heusden. Schoenhandel Reparatiën. p. f. 1 Januari. Chr. Timmermans. Hotel Café Restaurant „CENTRAL", Vischmarkt Heusden. p. f. 1 Januari. II. Vos-van der Stecnhoven, wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuw jaar. Beleefd aanbevelend, Heusden, Engstraat W 89. N. Th. Vaassen, M r. T imme 1* 111 a n. Steeds te ontbieden. p. f. Heusden, 1 Januari. P. Verheij, Café „De Gouden Leeuw". Schilder en Behanger. Vischmarkt Pf- Heusden. 1 Januari. Fa. Charles Schreuder en Zn. Bedden, Matrassen, Complete Meubileering, wenscht aan al haar cliën ten een voorspoedig en ge lukkig Nieuwjaar. F. Schreuder Zoon, in Bedden, Matrassen, Meu belen, enz. p. f. Heusden, 1 Januari. N.V. Garage A. v. SETERS, Tel. 50. Heusden, Burchtstraat 56. wenscht zijn geachte cliën tèle, zoowel binnen als bui ten de stad een gelukkig Nieuwjaar. C. II. Swagemakers, wenscht zijn geachte vrien den en begunstigers een ge lukkig Nieuwjaar. Heusden, 1 Januari. A. Swagemakers Tel. 26. Motor-, Rijwiel- en Auto- verhuring. Reparatie-inrichting. p. f. Heusden, 1 Januari. Beveelt zich beleefd aan. Joh. Vos-Kipping. Grossier in Koloniale waren. p. f. Heusden, 1 Januari. A. Verschuur-Baert. Botermarkt, O 72- Drogisterij Heusden. p. f. 1 Januari. C. J. H. VERHOEVEN. Café „De Anistel", Heusden, wenscht Familie, Vrienden en Begunstigers een voorspoedig jaar. CH. VAESEN Heusden. Foto-atelier, Fotohandel, wenscht zijn geachte cliën tèle, begunstigers, vriendenen bekenden een gelukkig Nieuw jaar en beveelt zich beleefd aan. J. C. Verhoeven Heusden. Slager Nieuwstr. 100, wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuw jaar. H. J. WELS, Electr.-Techn. Install.-Bureau wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuw jaar. Heusden, Wijkschestraat 4. J. Hopmans. Oudheusden. P1 Januari. G. NIEUWKOOP en Zone». Mr. Timmerlieden. p. f. Heesbeen, 1 Jan. C. VAN WIJK Azn. Mr. Metselaar, p. f. Aalburg, 1 Januari. A. VAN HELDEN. Café. p. f. Aalburg, 1 Januari. „DE ONDERNEMING", A. Bouman. wenscht hare geachte cliëntèle vrienden en bekenden een voorspoedig jaar. Aalburg, 1 Januari. E. en D. de Graaff. Kleermakerij, p. f. Aalburg, 1 Januari. A. J. den Iloet. Rijwielen, Naaimachines, enz. Aan mijn Cliëntèle, Vrien den en bekenden, een Geluk kig Nieuwjaar. Aalburg, 1 Januari. A. v. Berkel. Auto's, Rijwielen, Electriciteit Aalburg, wenscht zijn geachte cliëntèle een voorspoedig jaar. GEBRs. DONKERSLOOT Handel in: Boter, Kaas en Eieren, wenschen hunne geachte cliën tèle, vrienden en bekenden, een gelukkig Nieuwjaar. Aalburg, 1 Januari. D. VAN WIJK Veerman. p Aalburg, 1 Januari. Antonie Vos, Bakker. p. f. Aalburg, 1 Januari. J. M. van Wijk, Mr. Metselaar. p. f. Heusden, 1 Januari. L. de Wilt, N. V. „E. D. A. H," p. f. Heusden, 1 Januari. L. J. J. Wassen, Heusden, 1 Januari. J. Waaijers, in Galanteriën, Speelgoederen en Huishoudelijke Artikelen. p. Heusden, 1 Januari. A. J. WALRAVEN, Galanterieën, Garen en Band, wenscht vrienden en begun stigers een gelukkig Nieuw jaar. Heusden, Wittebroodstr. 139. Adr. Vos Pzn., Broodbakkerij Aalburg, wenscht zijn begunstigers vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. Mej. A. J. Kuipers, Coupeuse, wenscht hare geachte cliën tèle en kennissen een geluk kig Nieuwjaar. Aalburg, 1 Januari. II. Bouman, B oterhandel Aalburg. p. f. 1 Januari. Corist. van Drunen. Autoverhuurder Wijk en Aalburg, wenjscht zijn geachte cliëntèle. vrienden en bekenden een ge lukkig Nieuwjaar. Aan mijn geachte Cliëntèle 's Heeren besten zegen toege wenscht in het Nieuwe jaar. M. BAX, Lood- en Zinkwerker. Beleefd aanbevelend, Wijk, 1 Januari. Firma Gebr. de Kok, Brood- en Beschuitbakkerij. p. f. Wijk, 1 Januari. IJ. ROZA, Wijk (bij Heusden) Manufacturier. p. f. 1 Januari. W. F. Furstcr Zn., Mr. Schilders. Handel in Verfwaren, alle soorlen Tapijten, Matten,enz. p. f. Wijk, 1 Januari. M. SCHOUTEN, Grossier. p. f. Wijk, 1 Januari. Bij de intrede van dit jaar de hartelijke geluk wenschen aan mijn begunstigers. Corn, van Tilburg, Slager. Wijk. D. de Graaff Zn., Wijk. Manufacturen, wenschen hunne geachte cli ëntèle, vrienden en bekenden een gelukkig jaar en beve len zich opnieuw in ieders gunst aan. M. de Graaff Wijk. p. f. 1 Januari. W. Schouten. Kuidenier te Wijk, wenscht zijn geachte cliëntèle, vrienden en bekenden eea voorspoedig jaar. (opgericht 20 Febr. 1830) Stads Horloge- en Klokken maker, speciaal adres voor het repareeren van Antieke klokken, wenscht zijn geachte cliën tèle een zalig Nieuwjaar, en houdt zich beleefd aanbevo len.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1933 | | pagina 6