Biimenlavid. Plaatselijk Nieuws. Firma L. J. VEERMAN Wat is bezuiniging al, omdat door de verplichting' tot aan brengen van reddingskisten ongeveer 60 c.M. van de breedte verloren gaat. De Voorzitter zegt, dat zulks veel meer zal kosten, daar de geheelebouw hiermede dan in overeenstemming moet zijn. De heer v. Oord zegt, men krijgt 5 M2. oppervlakte meer, de kosten zullen bij het nog breeder maken volgens ppgaaf f1600.meer bedragen, dit vindt spr. niet verantwoord, daar de brug bij Gorkum eenmaal komt. Daar bij zullen de bruggen tolvrij worden, dus het veer ondervindt daarvan veel nadeel. De heer de Waard is het heelemaal niet eens met het betoog van den heer van Oord. Het veer blijft altijd voor zien in de locale behoefte, bovendien zullen de kosten van f1603.aanmer kelijk lager zijn, volgens mededeeiing van zijn deskundige zou het breeder maken van 50 c.M. ongeveer f 500.a f600.meer bedragen. Tenslotte wordt besloten prijsopgaaf te vragen bij 4 of 5 solide scheeps bouwers en dan voor een boot met de vergroote maten en voor een boot met 50 c.M. minder breedte. B. en >W. zullen dan kunnen door werken, wanneer de verschillen niet boven de 11000 gaan. Daarna wordt de nieuwe Politiever ordening vastgesteld, nadat verschillen de artikelen op advies van de commis sie, die deze zaak bestudeerd heeft, zijn gewijzigd. Bii de rondvraag zegt de heer de .Waard, dat hii zich bii de vorige vergadering heeft vergist, toen het verzoek van Bolhuis en Baggerman werd behandeld, inzake terugbetaling te veel genoten salaris, door het feit, dat hun salaris werd gekort. Hii meende, n.l., en met hem nog meer dere raadsleden, dat het voorstel van B. en W. was overeenkomstig het verzoek. Het voorstel van B. en W. was, dat deze verlaging zou ingaan op i Jan. '35 volgens, doch adressanten ver zochten, met ingang van de Konink. goedkeuring, welke datum in Mei viel. De lieeren Visser, Zuidam en Hak kers, dachten eveneens in de richting als de heer de Waard aangeeft. Ten slotte wordt besloten, mede- deeling te doen. dat de bedoeling is geweest, dat de verlaging in gaat op de datum van de Konink. goed keuring. De heer de Waard wijst nogmaals op de ellendige toestand, waarin de straat verkeert, dit is zelfs oorzaak van een ongeluk geworden. Hii dringt op spoedig herstel der bestrating aan. De heer de Waal wijst op de ver- velooze toestand, waarin het gemeen tehuis verkeert, dit moet grondig worden nagezien. Besloten wordt, dat hiertoe zal worden overgegaan. Dan richt de Voorzitter het woord, tot de raadsleden, die voor het laatst de vergadering bijwonen, n.l. de heeren Zuidam, Kodde, Groene- veld, de Waal en Paans (afwezig). Hii zou spreker aangenaam zijn ge weest, als hii dezelfde leden weder in de nieuwen raad had kunnen in- stalleeren, hij ziet de oude leden dan ook met leedwezen vertrekken. De samenwerking was steeds vriend schappelijk en gaf daardoor een ver trouwelijke sfeer, hii dankt allen voor datgene, wat zii volgens hunne inzich ten hebben verricht in het belang der gemeente. Vooral geldt dat zegt spre ker ten opzichte van de overdracht der waterleiding het moet hun hard zijn gevallen, bij de laatste verkie zingsactie te hebben moeten hooren van een bepaalde groep, dat zij daar door hun eigen belang hebben ge diend. Spreker is overtuigd, dat de raad ook daarin naar zijn beste we ten, naar zijn plicht en eed heeft ge handeld, en hii beschouwt het als een der beste en meest verstandige maatregelen, doch ons nageslacht zal hierover beter kunnen oordeelen, dan het huidige geslacht. Hij hoopt ver der, dat God zijn onmisbare zegen zal schenken aan de aftredenden. De heer de Waal dankt namens de vertrekkende leden. Spreker hoopt, dat God den Voorzitter van den raad en zijn gezin nog vele jaren zal spa ren, en hii gesteld zal worden als een zegen der gemeente. De heer Zuidam dankt eveneens en zegt met genoegen te hebben ge luisterd, naar de waardeerende woor den van den Voorzitter. Spreker stelt deze waardeering op hoogen prijs temeer daar hij van dat deel der be volking, waarvoor hij meende altijd een goed vertegenwoordiger te zijn geweest, en daar waar mogelijk steeds hunne belangen voorstond, met die waardeering kreeg, welke hem toekwam. Dit heeft de uitslag der verkiezing bewezen en men bracht liever achter de groene tafel een stel demagogen, onder een valsch mom. Spreker betreurt het, dat de arbeiders het spel der demagogen niet door zien. Het zwaarst is spreker geval len, dat hii door het uitvallen uit den raad, de gemeente Werkendam, welke hem lief is geworden, moet verlaten, in verband met zijn werk zaamheden, onder zijn politieke te genstanders heeft hij edele menschen aangetroffen, ook in de waterleiding kwestie heeft hii gemeend het arbei dersbelang te hebben gediend, doch men heeft dit mis verstaan. Voor de steeds hartelijke samenwerking tusschen den Voorzitter en de leden van den raad en hem, brengt spreker warmen dank, hij hoopt, dat de har- monischen geest, welke altijd in dat college heeft bestaan, ook in den nieuwen raad zal worden bestendigd. De heer Groeneveld dankt ook voor de vriendelijke woorden van af scheid. Hij hoopt, dat de nieuwe raad steeds het belang der gemeente voor oogen zal hebben en wenscht allen Gods beste zegen toe. De heer Kodde zegt, slechts kort deel te hebben uitgemaakt van het college, hij is dankbaar, dat hij naar vermogen het belang der gemeente mede heeft kunnen dienen en dankt ook allen voor de prettige samenwer king. Daarna gaat men over in besloten vergadering om eenige oninvorder bare posten te behandelen. HARDNEKKIGE CONSTIPATIE. Wat zij al innam, niets hielp. Hoe zij tenslotte beter werd. „Sinds heel lang was ik lijdende aan storingen in mijn spijsvertering, in die mate dat het mij onmogelijk was, wat ik al innam, om mijn constipatie kwijt te raken. Sinds ik aan de Kruschen Salts- kuur begonnen ben, gaat het veel beter en daarom wil ik mijn bewondering uit spreken over de goede werking van Üw Kruschen Salts. Ik zal Kruschen Salts dan ook aan al mijn kennissen en familie aanraden". Mej, P. S. te A. De zes zouten in Kruschen Salts zijn het recept van de natuur zelf om de afvoerorganen goed te laten werken om eiken dag zachtjes maar zeker alle vergiftige afvalstoften uit het lichaam te verwijderen. Zoodoende wordt Uw or ganisme vrij gehouden van alle onzuiver heden, welke, indien ze zich kunnen op hoopen, den algeheelen gezondheidstoestand schaden. Begin morgen met de „kleine, dagelijksche dosis" Kruschen en zet daar mee de eerste stap op den weg naar vol maakte gezondheid. Stralende gezondheid voor één cent per dag. Kruschen Salts is uitsluitend verkrijg baar bij alle apothekers en drogisten k f 0.90 en f 4 60 per flacon, omzetbelas ting inbegrepen. Let op, dat op het étiket op de flesch zoowel als op de buitenverpakking de naam Rowntree Han dels Maatschappij voorkomt. -(Adv.) o GESTOLEN AUTO. De politie te Eindhoven kreeg een waarschuwing uit Tilburg, dat aldaar een nieuwe auto was gestolen. Zij plaatste direct motorpolitie nabij den overweg te Eindhoven, waar de gestolen auto spoedig aankwam. Op het teeken tot stoppen gaf de autodief vol gas en reed den motor met zijspan ondersteboven, waarbij een rechercheur en een agent licht werden gewond. De vervolging werd voortgezet met particuliere auto's. Bij Lommei kreeg men de informatie, dat de auto daar door de smokkelaarsversperring was heen ge reden. Nabij het Belgische grensplaatsje Hechtelt werd de wagen verpletterd tegen een boom gevonden. De bestuurder was verdwenen. O— ZINKWITFABRIEKEN GAAN SLUITEN. Naar de Msb. verneemt, zullen tenge volge van de opheffing der contingentee- ringen, de zinkwitfabrieken te Maastricht en Eijsden op 15 September a s. worden stopgezet. Ongeveer 700 menschen zullen hierdoor werkloos worden. o- AUTO-BOTSING. De reportage-auto van de A.Y.R.O. is te Amsterdem in volle vaart tegen een motorwagen van lijn 44 gebotst. De chauf feur, de 26-jarige P. Engelen uit Am sterdam, zat bekneld tusschen de brok stukken van zijn wagen en was zoo ern stig gewond, dat men het ergste vreesde. o NAMAAK-KANON ONTPLOFT. Te Zwartsluis, is bij de opvoering van het openluchtspel waarbij de intocht van Koning Willem I zou worden vertoond, een houten kanon uit elkaar gesprongen, en de heer de Goede, die de lont had aangestoken, ernstig aan het hoofd werd gewond en naar het ziekenhuis te Z wolle vervoerd. o AANGEREDEN. Te Maasland is de 70jarige G. v. Dorp door een auto gegrepen en eenige meters meegesleurd. Met een diepe hoofdwonde en in bewusteloozen toestand is de man naar zijn woning overgebracht. BRAND. In de Boschstraat te Woensdrecht is afgebrand de arbeiderswoning van F. D. o VERDRONKEN. Het tweejarig zoontje van den tuinder W. H. Vonk te Bleiswijk is te water geraakt en verdronken. Het driejarig zoontje van de familie K. uit Monnikendam is verdronken. J_iiI# Ifcrt DE WETHOUDERSVERKIEZINGEN IN DE GROOTE STEDEN. Te Amsterdam zijn tot wethouder ge kozen de heeren S. R. de Miranda, E. Boekman, F. v. Meurs, (allen S.D.A.P.), mr. G. C. J. D. Kropman (K.K.S.P.), G. Caas Kzn. (A.R) en Jac. Rustige (C.H.). De heer Baas heeft zijn benoeming in beraad gehouden. Te Rotterdam zijn gekozen de heeren A. B. de Zeeuw, Brautigam, J. B. J. Rutté en R. J. Dijk, allen S.D.A.P. De heer Dijk heeft zijn benoeming in beraad gehouden. Te 's Hage zijn gekozen de haeren M. Vrijenhoek, L.Buurmans (beiden S.D.A.P.), ir. L. J. M. Feber (R.K.), J. R. Snoek Henckemans {(C.H.), prof. ir, C. L. v. d. Bilt (Vryheidsb.) Te Utrecht zijn gekozen de heeren A. A. Bekker, dr. J. H. v. Maarseveen, (bei den R.K.), H. Botter weg (A.R.), J. J. Reijnders, G. L. de Haas, (beiden S.D. A.P.) VEROORDEELD. De Haagsche rechtbank heeft veroor deeld den 35 jarigen boekhouder J. P., tegen wien door het O. M. terzake van verduistering ten nadeele van de N.V. Textile Cv van een bedrag van f 100,000 twee jaar gevangenisstraf is geëischt, tot 4 jaar en zes maanden gevangenisstraf. NOTARIS P. FAILLIET. Voor de Bredasche rechtbank zou de verificatievergadering plaats hebben van de aangevraagde surséance van betaling door den inmiddels gearresteerden notaris de P. uit Bergen op Zoom. Deze verifi catievergadering is niet doorgegaan, doch de rechtbank heeft op advies van den voorloopigen bewindvoerder het notaris kantoor in staat van faillissement ver klaard met benoeming van mr. F. C. M. Pels Bijeken te Breda als curator. UIT EEN BOOM^GEVALLEN. Het 41-jarig zoontje van de familie Van Rooy te Kerkdriel, dat in een noten boom aan den kant van den dijk was geklommen, is daaruit gevallen. Overbren ging naar het ziekenhuis te 's Bosch werd noodzakelijk geacht. ONWEER. Drie arbeiders door den bliksem ge troffen. Op het terrein van de Maaskanalisatie- werken nabij het dorp MegeD, is de blik sem geslagen in een houten gebouwtje, waarin 8 arbeiders een schuilplaats had den gezocht voor den regen. Drie hunner werden op slag gedood, de vijf anderen bekwamen allen ernstig letsel. De slachtoffers zijn J. v. d. Boogaard, 50 jaar, gehuwd en vader van één kind. H. Arntz, 43 jaar, gehuwd en vader van vijf kinderen, beiden afkomstig uit Hors- sen (Maas en Waal), en J. M. Arts, 36 jaar, gehuwd en vader van drie kinderen, wonende te Oss. Ernstig gewond werden J. G. v. d. Vondervoort, vader van zes kinderen, G. A. Boeyen, R. Ploegmakers, N. v. d. Wielen, L. van Orsouw, allen uit Oss. De toestand van Vondervoort baart zorg. AALST. Ondanks slechte tijden en velerlei tegenslag heeft de Oranjevereeniging alhier aangedurfd een grootsch Oranjefeest te organiseerenin samenwerking met het fanfarecorps „Prins Hendrik" werd hieraan een Festival verbonden. Het terrein, voor dit doel belangeloos afgestaan door den WelEd. Heer Peereboom, leende zich uit stekend voor dit doel. Vrijdagavond, 30 Aug., werd door het fanfarecorps „Prins Hendrik" alhier en de Woudrichemsche Fanfare" op het terrein een coneert gegeven. Hoewel het weer nu niet bepaald aangenaam was, was toch het bezoek zeer bevredigend. Zaterdagmorgen, half negen, werden de schoolkinderen opgesteld bij het café Van Dijk, vanwaar gemarcheerd werd naar het terreiD, voorafgegaan door „Pins Hendrik" die natuurlijk weer het muzikale gedeelte verzorgde. Op het terrein werden door de kin deren allerlei spelletjes uitgevoerd, zooals turfdragen, fietsen met hindernissen, zak- loopen, stoelendans, hardloopen. Alle kinderen werden getracteerd, terwijl voor de winnaars en winnaarsters nog prach tige prijzen waren beschikbaar gesteld. Het was dan ook natuurlijk, dat alle kinderen des middags overgelukkig huis waarts keerden. Des Zaterdags namiddag werd het festi val geopend door den heer G. C. van Wijk, voorzitter der fanfare „Prins Hendrik", In een keurig speechjs heette hij alle aanwezigen, inzonderheid de deel nemende vereenigingen, namens Muziek- en Oranjevereeniging, van harte welkom, en bracht den dank over aan allen die tot het welslagen der festiviteiten hun daadwerkeiijken steun verleenden. Wij hebben, aldus spr. het nog nooit aange durfd, in Aalst een festival te organiseeren, maar thans, in samenwerking met da Oranjevereeniging, is het gelukt. Hij sprak voorts de hoop uit, dat dezen middag een aangenaam en vlot verloop zou hebben, en riep hiervoor aller medewerking in. De heer Rüger, hoofd der O. L'. school, was overtuigd te spreken namens alle ouders van schoolgaande kinderen,'wan neer hy den dank overbracht aan de initiatiefnemende vereenigingen, voor de gulle en hartelijke ontvangst die de schoolkinderen is te beurt gevallen. Terwijl door de deelnemende muziek- en zangvereenigingen verschillende num mertjes werden ten geboore gebracht, werden somtijds in een malsch regenbuitje de volksfeesten uitgevoerd. We laten hieronder de namen der prijs winnaars en winnaarsters volgen. Sport voor jongens Hardloopen 4e prijs A. H. van Veen 2e pr. As. van Ballegooijen 3e pr. T. Baks. Stoelendans te paard 4e pr. M. Baks2e pr. Jac. v. d. Pol3e pr. J. Biesheuvel. Hardrijden met hin dernissen te paard 4 e pr. T. Baks2e pr. Jac. v. d. Pol3e pr. M. Bax. Ringrijden te paard: 4e pr. D. Dufourné 2e pr. J. Biesheuvel3e pr. M. Baks. Mastklimmen4e pr. Jac. van Veen 2e pr. L. van Driel3e pr. M. Baks. Tonnetje kruien4 e pr. L. van Driel 2e pr. D. Dufourné 3e pr. P. v. d. Pol. Zakloopen4e pr. Jac. van Veen 2e pr. D. Duforné3e pr. M. Baks. Voor dames Ringrijden: 4e pr. Mej. M. v. Driel; 2e pr. Mej. A. v d. Laar; 3e pr. Mej. D. Biesheuvel. Stoelendans; 4e pr. Mej. R. van Dijk; 2e pr. Mej. A. v. d. Laar3e pr. Mej. M. Loef. Geblind doekt draadje knippen 4e pr. Mej. A. v. d. Laar; 2e pr. Mej. M, v. Heiningen 3e pr. Mej. M. Spiering. Voor vrouwen Vlug wandelen met kinderwagen4e pr. Mej. J. Bouman2e pr. Mej. D. Bies heuvel 3e pr. Mej. Joh. Biesheuvel. Wat het festival betrett, hieraan werd deelgenomen door „Woudrichemsche Fanfare" te Woudri- chem Fanfare „Concordia" te Neder- hemertMannenkoor „Ons Genoegen" te Poederoijen, 4e prijs f 5.Gemengd koor „Aurora" te Brakel, 5e pr. f5. en directeursprijs f 5.Gemengd koor „De Vervulde Wensch" te Nederhemert „Zanglust" te VeenZangvereeniging „T.O.G.I.D.O." te Aalst, 3e pr. f40. Fanfare „De Volharding" te Kerkwijk, 4e pr. f 25.Mannenkoor „Haaften's Mannenkoor" teHaaften; „Andel'sFanfare" te Andel, 2e pr. f 45.directeursprijs f5 Fanfare „Wllhelmina" te Veen Fanfare „Door Eensgezindheid" te Zuili- chem, directeursprijs f 5.Fanfare „O.B.K." te Brakel. Alle festiviteiten hadden een aange naam en vlot verloop, en geen enkele wanklank werd gehoord. Des avonds werkte ook het weer nog mede, zoodat het eind ook daarom nog te aangenamer was, wat wel bleek uit den stroom bezoekers die toen het terrein nog bezochten. Een woord van dank, aan allen die tot het welslagen dezer festiviteiten op eeniger- lei wijze hebben medegewerkt, inzonder heid aan het Bestuur der Oranje- en Muziekvereeniging alhier, voor het vele en moeilijke voorbereidende werk, is dan ook ten zeerste op zijn plaats. KAATSHEUVEL'. J.l. Dinsdagmiddag circa 5 uur werd de hulppostbesteller H. K. alhier bij het uitrijden van een dam op den Loonschen- dijk door de luxe auto bestuurd door den assistent van Dr. Winkelman uit Sprang aangereden en zoodanig tegen den grond gesmakt, dat hij een zeer ernstige hoofd wonde daarbij opliep. Hevig bloedend werd K. bij van Ach terberg binnen gedragen waar spoedig Dr. Cappetti aanwezig was, die mede ernstige hersenschudding moest consta- teeren. Gezien den zeer ernstigen toestand werd de getroffene door een der Paters van het Missiehuis „St. Antonius" uit voorzorg van de laatste H.H. Sacramenten der Stervenden voorzien, waarna hij per ziekenauto naar het Gasthuis te Waalwijk werd overgebracht. Dinsdagmiddag circa half vier brak, door onbekende oorzaak, brand uit in de woning annex fruit- en groentenwinkal van C. J. van E. in de Peperstraat alhier. De brand die op den zolder was ont staan, werd door voorbijkomenden ontdekt. Spoedig was de brandweer met vol mate riaal aanwezig. In het met riet onder- schoten dak vond het vuur echter gretig voedsel. Ruim een half uur duurde het vooraleer kon worden gezegd dat men den brand volkomen meester was. De zolder brandde geheel uit, terwijl onder het woonhuis en de winkel zeer ernstige waterschade opliepen. Een en ander is tegen brand verzekerd. OUDENDIJK. GEVONDEN VOORWERPEN. Op het feestterrein een hnlsslentel. Te bevragen bij A. van Vugt Azn. Een rijwielplaatje. Te bevragen bij P, Kant Dz. Door het Bestuur der Oranjever eeniging alhier was voor Koninginnedag- een uitgebreid feestprogramma samenge steld, dat regelmatig is afgewerkt. In den voormiddag hadden kinderspelen plaats en maakten de kinderen onder lei ding van de heeren Vos en Van Beem een wandeling door het dorp. De kinderen, die het schijnbaar zoo echt vonden ge zamenlijk in hun dorp te kunnen feesten, zongen uit volle borst de Vaderlandsche liederen. Tijdens de spelen kwam slechts een enkel regenbuitje de feestvreugde ver storen, maar ondanks dat, bleef de stem ming zegevieren. In den namiddag toen de ringrijdery voor paren zou aanvangen, was het al niet veel beter. Hoe kan bij zoo'n gelegenheid jong Holland anders bij een stralende zon het oog doen strelen. Nu hadden wij slechts eveD het voofrecht, daarvan te genieten. Een paartje gekleed in oud-Hollandsch costuum trok niet alleen de aandacht van het publiek, maar ook het Bestuur keek met eenige argwaan naar deze jonge dame. Men achtte zich verplicht eens te infor- meeren wie toch die schoone zijn kon en toen bekende zij (hij) alras, een jongen te zijnDe heeren konden natuurlijk niet aan de ringrijdery voor paren deel nemen, en vertrokken ras, nageoogd door velen. De uitslag der verschillende spelen laten wij hier volgen. Ringrijderij voor paren. 4 Gijsb. Kant met mej. P. Verhoeven- Swart. 2 C. J. van Hoven met mej. T. van Hoven. 3 M. Vink met mej. A. v. d. Dag. 4 M. Dekker met mej. A. Dekker. Troostprijs H. de Lorm met mej. B. C. de Lorm. Ringrijderij op fietsen voor heeren en dames. 4 A. v. Vugt. 2 J. P. Kant. 3 M. Dekker, 4 C. Holster. Stoelendans voor dames. 4 Corn. Westerlaken. 2 H. Kant. 3 S. v. Vugt. 4 F. van Hoven. Hardloopen met hindernissen. 4 A. Vink Pz. 2 D. van Vugt. 3 J. H. Verhoeven. 4 Ad. van Vugt. 5 Abr. van Andel. 6 J. P. Kant. 7 W. J. van Beem. Gedurende de wedstryden speelde het fanfarecorps „Kunst en Vriendschap" uit Rijswijk, terwijl in de vooravond „Juliana" uit Uitwijk concerteerde, gevolgd door „Kunst na Strijd" alhier. Deze vereeni gingen, die onder leiding staan van den heer P. C. v. d. Wiel, hebben zich allen buitengewoon van hun taak gekweten, zoodat vooral tijdens de concerten, toen ook het weer gunstiger werd, nog veel genoten is. In de consumptietent, waar The Happy Band uit Woudrichem hoogtij vierde, heerschte den geheelen avond een gezel lige stemming, die door geen wanklank werd verstoord. Zoo is dan het Oranjefeest, ondanks het ongunstige weer nog vrij goed verloopen en menige Oranjeklant zal met genoegen aan dezen dag terugdenken. AMMEIIZODEN. Tot wethouders dezer gemeente werden gekozen de heeren A. v. d. Graft en H. A. de Groot. BRAKEL'. Maandagavond, 2 September 1.1. werd alhier in het werkliedengebouw een comité gevormd voor het houden van een propagande-avond ten bate van den Ned. Blindenbond. Dit comité werd als volgt samengesteld D. W. v. Dam van Brakel, voorzitter. Mr. J. van Dalen, secretaris. J. N. den Hartog, penningmeester. Leden: L. van Dalen, Fred, van Dalen, M. van Dalen, G. A. van Dalen en C. van Steenis. Op 4 October a.s. zal deze propaganda Kunst- en Filmavond ten bate van voor melden Bond worden gehouden in het Werkliedengebouw alhier. Aan dezen avond zal onze 42 jarige pianist C. van Dalen Mzn. zijn medewerking verleenen. Deze avond zal alsdan worden onderhouden door een zeer fraai filmwerk over het leven en werken der blinden. Deze film bestaat uit 4 akten en zal ongeveer 43/4 uur duren. Tevens zal een voorfilm plaats hebben en eenige schoone natuuropname van Amerika's Westkust. Laat een ieder eens medewerken aan dezen avond, zoodat hij goed moge slagen. Het is ten bate van den Nederlandschen Blindenbond. Bij besluit van den Minister van Defensie is aan Jielis van Kooij alhier, voor goéd vrijstelling verleend wegens kostwinnerschap. Bezuiniging is het koopen van een blok CHROMO-VLOEICARTON van 40 of 25 cent en het koopen van een agenda uit onze oprui ming agenda's. Boekhandel HEUSDEN.

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1935 | | pagina 7