Minister Gefissen bezichtigt den bouw van „Prsnsendam". Tijdens zijn bezoek aan den dierentuin probeerde Titulescu goede maatjes te worden met een jongen beer, hetgeen slechts gedeeltelijk gelukte Minister prof. dr. ir. H. C. J. H. Gelissen bracht Woensdag een be zoek aan de Rotterdamsche Droogdok Mij ter bezichtiging van den bouw der .Prinsendam" In vollen ren tijdens de Dinsdag te Newmarket (Eng.) gehouciea paardenrace De burgemeester van Peking heeft met andere autoriteiten en alle straatvegers een schoonmaak-optocht door de stad gehouden om de bewoners aan te sporen tot meer zindelijkheid op eigen terrein. Gereed voor het vertrek De directeur der K.L.M., de heer Plesman (tweede van rechts), neemt een kijkje in de machinekamer tijdens de proefvaart van het motor-tankschip .Macoma", het honderdste schip, dat de Kon. Shell in Nederland heeft laten bouwen ^eilensymphonie als voorbereiding van de groote jaarlijksche wedstrijden, waarbij de beoefenaars van deze interessante sport elkanders Drestaties weer oaan melen De Franscne bombardeer-vliegboot .Bretagne de grootste ter wereld catastropha!en brand in de Stearine-kaarsenfabriek Gouda, na de .Lieutenant de vaisseau Paris is te St. Nazaire afgeleverd. Het gevaarte na de tewaterlating Een kijkje op de verwoesting, welke door het vuur werd aangericht een overzicht van de .Prinsendam', die bij de Rotterdamsche Droog dok Maatschappij in aanbouw is. De foto werd genomen uit een 40 meter hooge kraan

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4