Voetbalsport. Plaatselijk Nieuws. Binnenlandsch weekoverzicht HEUSDEN. Zondag speelde Juliana I een beslissings wedstrijd te 's Bosch om het kampioen schap van Afd. 4 tegen Zaltbommel 2. In een spannenden wedstrijd hebben de OraDje-Witten met sprekende cijfers 51 gewonnen en zijn dus nu definitief kam pioen van Afd. 4. We wenschen Juliana van barte proficiat met het behaalde succes De eindstand is Juliana I 3—2 0-1 11—9 4 1.33 Zaltbommel II 31 02 911 2 0 66 A.s. Donderdagavond speelt Juliana een vriendschappelijke wedstrijd thuis tegen de 3e klasse K.N.V B. R. W. B. I uit Besoijen. De wedstrijd vangt aan om half acht en wordt gespeeld op het Jnliana-terrein nabij de brug. VEEN. Zaterdag speelde Achilles I haar 6e com petitie-wedstrijd voor de le klasse B.V B. tegen Sparta I te Vrijhoeve Capelle. Uit slag 60 Hedenavond 8 uur zal door Achil les II een vriendschappelijke wedstrijd gespeeld worden tegen Sparta II, Andel. WERKENDAM. Uitslagen Voetbal-wedstrijden. Koz. Boys 1 en Sprang I 14 Nova II en Koz. Boys II 02 Nova I en Sprangsche Boys I 21 SPRANG. Het 2e elftal van de v.v. N.E.O. speelde een thuis-wedstrijd voor de competitie tegen Sparta II uit Vrjjhoeve-Capelle. De wedstrijd eindigde met een 62 over winning voor eerstgenoemde club. SPORT KRABBELTJES. Het was een gezellige drukte in de kleedkamer van het Wilhelmina- ierrein te 's Hertogenbosch, toen ik' aldaar in de rust een kijkje ging nemen. Ik' werd als 't ware naar binnenge trokken, want ik zou vertellen hoe of ik 't gevonden had. 't Was 3—1 met de rust en zeg dan maar eens watprobeer maar eens iets in 't midden te brengen wanneer die kleine „Puck''' aan de gang is, het had er wel iets van weg of heel den Bosch van hem was. Er zat nog zoo'n klein kereltje in een hoekje, 't was Leijten en 'k hoor hem nog zeggen„hoe gaat ie'' 'k Heb hem een klap, op z'n schou der gegeven want .opj zoo'n moment zeg je niets. Wat Dirk mankeerde weet ik niet maar de geheele rust heeft hii besteed aan de scheiding in zijn haar 'twas wel verdacht! Er heerschte een prettige stemming onder de Heusdensche jongens de overwinning was in zicht zouden voetballen. Zij wilden kam pioen van Brabant worden\ Wat ik1 echter verwachtte is uitgekomen. 't Is een „harde" wedstrijd gewor den. Juliana heeft in de tweede helft geen kans meer gekregen om te „voetballen," maar toch hebben on ze jongens het kampioenschap be haald! Velen hebben mij na afloop ge vraagd hierover iets te schrijven, maar 't lijkt mij beter hierover le zwij gen. Ik heb wat de sport betreft al heel wat meegemaakt, maar wat Bom mel ons na de rust heeft laten zien, daar kunnen wilde volkstammen een lesje aan nemen Jongens van „Juliana," de over winning1 is ten volle verdiend, maar wat ik1 nog prettiger vind is. dat jullie een sportieve indruk in den Bosch hebben achter gelaten. Bravo, jongens! Jullie weten nu wat je waard bent en het staat nu, al reeds vast, dat Juliana" in de 3e kl. K.N.V.B. geen slecht figuur zal slaan, maar daar voor .is noodig training en een goede geest onder de spelers. En aan de elftal commissie zou ik deze raad willen gevenDirk' naar voren en Puck' rechtsbinnen, dan is 't dik1 in orde!,.. Maar nu gaan we seriën!! Het belooft Zondag heel wat te worden, de entree-prijzen zijn laag, de penningmeester zit met een leege kas. Supporters daarom allen present!!... Toen ik Zondag j.l. na afloop van de „strijd" op mijn fiets wilde stap pen, klopte een sportvriend mii op den schouder en vroeg mijZeg eens hoeveel Heusdensche suppor ters waren er op het terrein Hii keek' hoog verbaasd toen ik' zei 50 h 60. Naar 't geluid te hooren had hij het aantal op 500 geschat!! den Bob kampioen! Hoogst voldaan ben ik naar huis gegaan en "'s nachts zag ik1 in mijn aroom „de Heusdensche boot," voor op een heel groot vat waarin 11 voetballers? uit Bommel. BOMMEL WAS) INGEMAAKT! Zij V. P.Si. |Men vertelde mij, dat er plannen bestaan om „Juliana" een huldigings-wedstrijd te laten spelen tegen een 3 e I&asser. Supporters zul len wij een mooie beker beschikbaar stellen Ieder dubbeltje is welkom RRAKEL. Op het te 3 Juni te Deil ge houden melkexamen van de Rijks- Zuivel-Centrale, behaalden onze dorpsgenooten, de heeren D. v. Wii- gerden, P. v. Willigen en W. v. d. Heuvel resp. 182, 180 en 149 punten. Aan beide eersten werd een diploma uitgereikt. RABILONIëNBROEK. t Mej. C. Lankhaar alhier, had 1.1. Vrijdag het ongeluk1, zich 200- danig met een ketel kokend water aan haar voet te branden, dat ge neeskundige hulp1 moest worden in geroepen, welke door Dr. v. Vuu- ren uit Dussen werd verleend. J.l. Zaterdag had alhier, de aanbesteding plaats van een woon huis voor rekening van Jobs. Lank haar, de laagste inschrijver was P. Kramer te Genderen. aan wie het werk' is opgedragen. CAPELLE. In de zaal van den heer Ant. van Dijk aan het Bruggetje te Vrijh. Capelle, werd 'j.l. Vrijdagavond, onder leiding van den heer P. de Rooy, een algemeene ledenvergadering gehouden van de vereen, van paardenhouders „Ons Belang". De vergadering werd geopend met een welkomstwoord van den voorzit ter, waarna deze eenige treffende woor den van waardeering sprak ter na gedachtenis van den overleden voor zitter, den heer J. van Pelt. Bij de daarop volgende verkiezing van een biestuursldii, ter aanvulling der vacature, ontstaan door het overlijden van den heer J. van Pelt, werden 76 stemmen uitgebracht, waarvan de heer A. A. Michaëll er 59 verwierf, terwijl 12 stemmen waren uitgebracht op den heer L. van Pelt, 1 op den heer Andr. Timmermans en 4 ongeldige stemmen. De heer A. A. Michaël nam onder dankzegging voor het in hem gestelde vertrouwen zijn benoeming aan. Van de rondvraag werd geen ge bruik gemaakt. Met een woord van dank voor de belangstelling werd de vergadering vervolgens gesloten. Door B. en W. der gemeente Sprang-Cape'le werd' j.l. Zaterdagmor gen 11 uur ten gemeentehuize aanbe steed het uitbaggeren der Capelsche en Labbegatsche haven, waarvoor a!s volgt werd ingeschreven: (C. is Ca pelsche, L. is Labbegatsche en M. is Massa). C. A. Schoondermark Spran,g f0.76 (L.); B. Timmermans, Sprang, f0.75 (L.) M. Boeser, Capelle, f0.75 (M.); A. van der Stelt, Capelle, f0.60 (C.); A. Heurter, Capelle, f0.60 (C.)G. Ockers, Capelle, f0.60 (L.)H. Wer- ther, Capelle, f0.65 (M.); Gommers, Waspik, f O.571/2 (C.)P. J. Hommel', Capelle, f0.53 (M.); G. Bax, Capelle, t'0.48 (L.), fO.53 (C.); L. Timmermans, Capelle, f0.48 (L.); A. van Wijlen, Capelle, f0.47 (L.); Arn. Boeser, Ca pelle, f 0.47 (L.) f 0.43 (C.); K. Roo mer, Capelle, f0.44 (L.), f0.45y2 (C.), f0.44y2 (M.); M. Wagemakers, Cape le, 10.44 (L.); G. P. de Rooy, Capelle;, 10.42 (M.); M. Roomer, Capelle, f 0.39 (L.); f0.44 (C); C. Prinsen, Dussen:, 10.39 (L.)J. Heurter, Capelle, f0.39 (M.); W. Kanters, Raamsdonksveer, f0.39 (M.); J. Meter, Capelle, f0.38 (L.); J. Snijders, Raamsdonksveer, f0 38 (L.), f 0.36 (C); Th. Kluitenaar, Ca pelle, f 0.37 (L.), f 0.35 (C.), f 0.36 (M.); H. Van Schijndel, Raamsdonksveer, tO.36 (L.), f 0.35 (C.)R. J. Seeters, Raamsdonksveer f0.34 (L.), f0.32 (C.), fO.33 (M.); L. Zijlmans,' Raamsdonk, 128 3/4 (M.). De inschrijvingsbedragen zijn per M3. De gunning heeft nog niet plaats gehad. De j.l. Zondag in de Ned. Herv. Kerk alhier gehouden collecte, ten ba te van de Zending, heeft f68 opge bracht. A.s. Donderdag, des nam. 3 uur, zal in het gebouw van de Geref. ge meente aan de Hoogevaart optreden, Ds. W. E. Lamain uit Rotterdam, waar- bi] dan een huwelijksinzegening zal plaats hebben. DUSSEN. - Door enkele jonge boeren wer den alhier pogingen in het werk1 ge steld om te dezer plaatse een eigen afdeeling van den R. K. Jonge Boe renstand op te richten. Deze initia tiefnemers zijn hier evenwel niet in geslaagd en thans hebben zijn be sloten geen eigen afdeeling te stich ten, maar zich allen aan te sluiten bil de afdeeling Dussen-Hank. Zaterdag 6 Juni a.s. organi seert de Dussensche Pluimvee- en Konijnenfokvereeniging in den tuin van hotel Leemans alhier (bii' ongun stig weer in de garage) een groote tentoonstelling, uitsluitend al© club- show. Er zijn reeds honderd inzen dingen ingeschreven. Als keurmeester zal optreden de heer Fens uit Oosterhout. Diverse fraaie prijzen zijn beschik baar gesteld. De werkzaamheden aan de Rommegatschen Dijk, welke in werk verschaffing worden uitgevoerd en de ophooging van een weiland aan de Molenkade, waardoor ter plaatse een goed gelegen bouwterrein ontstaat, vorderen snel. Thans is men ook begonnen met slechting van de oude „sluis", die thans geen dienst meer doet. Wanneer deze werkzaamheden wor den beëindigd, zullen de werkloozen wederom in den Zuid-Holl. Polder te werk worden gesteld, alwaar in den Buitenpolder nog 63 K.M. sloot sloot en 66 K.M. vliet onvoltooid zijn. Alvorens het traject provinci ale weg vanaf de „Tol" tot aan de „Posthoorn" alhier, van een geheel nieuw wegdek te voorzien, wordt deze weg eerst op- vereischte breedte ge bracht. Hiertoe worden bijna alle electriciteitsmasten, die vaak bii pas- seeren een groot obstakel vormden, in den berm van den weg geplaatst. Daarna zal geheel de weg worden omgeploegd en geegaliseerd. Zaterdag 6 Juni j.l. organiseerde de Pluimvee- en Konijnenfokvereen. voor Dussen en omstreken een ten toonstelling van jonge dieren in den tuin van hotel „De Koppelpaarden" alhier. Er waren niet minder dan 185 inzendingen, waarmede de gestelde ver wachtingen verre werden overtroffen. Als men weet, dat deze Jonge Die rendag de eerste is, die deze ver eeniging organiseert en daarbij uit sluitend als clubshow bedoeld was, kan men zich een denkbeeld vormen, aan gaande de omvang en bloei dezer nog jonge vereeniging. De belangstelling was zeer bevredigend en ook dit mag gerust als een succes worden aange merkt. De heer Fens uit Oosterhout had als keurmeester een zeer zware taak, waar van hij zich uitstekend heeft gekwe ten en bovendien deze tentoonstelling in zekere mate, tot een leerschool ge maakt, daar hij bij elke inzending de noodige op- en aanmerkingen met de afwijkingen maakte! De leden kunnen hiermede hun voordeel doen in de toekomst. De prijzen werden als volgt toege kend: M. Sacht een le, 2e en 3e pr.; Fr. Leeggangers een le en 2e; L. Dijkstra Capelle eereprijs en le pr.; W. v. Deur- se n een 2e, 3e en e.v. Roosendaal; W. Scholten een z.e.v.; J. Heimans vier le en eerepr.; J. Scholten een le, 3e en e.v.; L. Dijkstra, Capelle, drie le, drie 2e, een eerepr. en 3e; D. v. d. Pluijm een le en 3e; A. Peterse een le, twee 2e, dri'e 3e, een z.e.v. en een e.v.; C'. Leemans v. Balkom twee eerepr., v'ier le, vier 2e, drie 3e, twee z.e.v. en een e.v.; L. Borstlap twee eerepr., twee le, drie 2e en twee 3e; F. v. Hees een 3e; A. Peterse een le, 2e, 3e en een z.e.v.; J. v. Wijk een 2e, 3e, z.e.v. en een e.v.; B. Scholten een 3e, een z.e.v. en een e.v.; J. v Dijk een 2e en 3e; J. v. Domenie een 2e en 3e; H. Stupers een le, twee 2e, een 3e en een e.v.; C. M. v. d. Beek, Babiloniënbroek een 3e; G. v. Dijk een 2e en 3e; L. Roosendaal en le en 2e; B. Scholten een le en 2e; B. Heimans een 2e en 3e; L. Meijers een 2e. Degenen waar geen plaats bij staat vermeld, zijn afkomstig uit Dussen. NIEUWENDIJK. De alhier, gespeelde Korfbal wedstrijd tusschen „RustRoest" al hier en „H.K.C." te Hardinxveld eindigde met een 64 overwinning voor „RustRoest." De alhier gehouden collecte ten bate tot de instandhouding /Ier Geref. Kerk' alhier, bracht f 870. op. De raming was f750.zoo- dat deze dus ver is overschreden. Bii de te Gorinchem gehouden wandelsport, uitgaande van de ver eeniging „Hellas" aldaar, werden on ze dorpsgenooten G. Biesheuvel. D. van der Stelt en L. Wisse eersten in de 20 K.M. marseh. Zij verwierven een medaille ter onderscheiding. De muziekvereeniging „Over winning na Strijd" directeur de Wel- Ed. Heer O. Walraven Jr.. .maakte Zaterdagavond een muzikale wande ling door ons dorp. in verband met de prachtige resultaten die dezer ver eeniging op het nationaal concours te Rotterdam' behaalde, n.l. een iste prijs, met 317 punten en een tweede prijs in de marsch-wedstrijd. Het een ander bracht veel publiek op de been. POEDEROIJEN. Bii den heer J. H. ten Hage is aan komen vliegen een postduif gemerkt: Delo - 6504246/31. Op het te 3 Juni te Deil ge houden melkexamen van de Rijks- Zuivel-Centrale, behaalden onze dorpsgenooten, de dames M. en J. Brienen en de heer H. v. Buren resp. 185, 183 en 197 punten. Alle drie werd een diploma uitgereikt. Laatst genoemde behaalde het hoogst aan tal punten van het gehouden exa men. RAAMSDONKSVEER. Maandagmiddag omstreeks 4 uur had in de Julianalaan een ern stig ongeval plaats. Het zes-jarig zoontje van G. uit de Julianalaan, dat met de ijscowa gen van P. uit Geertruidenberg mee liep, kwam ongelukkiger wijze onder den wagen terecht. De wielen van den grooten ijsco wagen gingen den kleine over de beentjes. Een dokter die direct aan wezig was, constateerde dat een been tje boven de knie was gebroken. Op advies van den dokter werd de klei ne naar het R. K. Ziekenhuis over gebracht. De 17-jarige dochter van A. J. M. uit de Suikerstraat kreeg bloed vergiftiging aan haar lip, waaraan zij enkele dagen een wondje had. De toestand verergerde zoodanig, dat de dokter overbrenging naar het R. K. Ziekenhuis alhier, noodzake lijk oordeelde. Nader vernemen we, dat haar toe stand ernstig is. Nog denzelfden dag is ze van de laatste H. Sacramenten voorzien. SPRANG. Door het bestuur van de Ned. Herv. Mannenvereeniging op G. G. T. en Z., het bestuur der Ned. Her vormde Jongelingsvereen. en Meis- jevereen.' alhier, is een comité ge vormd om in den komenden win ter z.g. winterlezingen te houden. Het comité is uit de navolgende heeren samengesteld: Ds. Bousema. Voorzit ter; A. Bosch; D. Nieuwenhuizen; W. Spuijbroék en C. v. Zeist. Deze le zingen zullen dan in de groote zaal van den Chr. Volksbond gehouden worden. SLEEUWIJK. De heer W. In 'tVeld alhier, heeft deze week de eerste nieuwe aardappelen gedolven en geveild. Ze brachten 20 cent per K.G. op. J.l. Dinsdag is alhier, door de commiezen een persoon afkomstig uit Gorinchem gearresteerd, wegens het Smokkelen van sigarettenpapier. Tot bestuurslid van Coöp. Boe renleenbank voor Werkendam en Omstreken is herkozen, de heer P. Dekker alhier. Naar wij vernemen is Mei- A. v. d. Koppel met 1 Juni 22 jaar in dienst geweest bij de familie Sprenger alhier, dit feit is feestelijk herdacht. VEEN. GevondenEen rijwielbelas- tingmer'k. Terug te bekomen bii den Gemeente-Veldwachter, alhier. WERKENDAM. Dezer dagen herdacht de heer J. de Klerk, dat hii voor 2 5 jaren werd benoemd als Kassier der Coöp. Boerenleenbank alhier. Namens het Schoolbestuur werd aan den Heer G. G. Versen- daal, die zijn 25-jarig onderwijzers loopbaan herdacht, een mooie bim- bamklok overhandigd en door het personeel der Rehobotschool een bu reaustoel. Dinsdag 9 Jan., des nam. te half acht, .vierde de Chr. Vrouwen bond afd. Werkendam, haar tweede jaarvergadering in het Gebouw van Chr. Belangen. Het programma vermeldde o.m. een Gew. Gesch. en een opvoedkun dig onderwerp, met een tableau ge titeld: „De roeping der vrouw." WOUDRICIIEM. Blijkens het verslag van den Warenkeuringsdienst voor het gebied Breda over het jaar 1935, werden in dat jaar uit deze gemeente 3 5 monsters consumptiemelk onder zocht; 2 monsters van azijnsoorten; 7 monsters van brood; 3 monsters van vleeschwaren en 1 monster di verse waren, in totaal alzoo 49 mon sters. Door de keurmeesters werden in deze gemeente inspecties gehou den in 31 melkverkoopersplaatsen6 bii melkventers; 2 in kruideniers winkels; 2 bii grossiers; 2 in brood winkels; 6 in broodbakkerijen; ter wijl 49 brooden werden gewogen. Gegeven werden 1 bemerking op waren; 4 bemerkingen op aanduidin gen; 14 bemerkingen op andere ei- schen. Er werden geen processen- verbaal gegeven. In de afgeloopen week werd door een groot aantal visschers uit deze ge meente met een 30-tal schuiten op de Bergsche Maas op finten gevischt. Aan de vischmarkt werden ongeveer 12000 finten aangevoerd, waarvoor 4 tot 8 cent per stuk werd betaald. Met de galgvisscherij van de Firma Wijnbelt alhier en met de kantzegen- visscherij werd door de visschers uit deze gemeente op de Waal en Mer- wede op zalmen gevischt. De uitkom sten van de kantzegenvisscherij waren zeer slecht. Aan de vischmarkt alhier werden van 29 Mei tot en met 4 Juni j.T. aangevoerd 82 zomerzalmen ad f 0.64 tot f0.95 per pond en I St. Jacobs- zalm ad 'f0.98 per pond. Voor bot werd aan 'de vischmarkt 17 cent per pond hesteed. Gevaarlijke communistische in vloeden werkzaam. Naar een sta king onder de Nederlandsche ha venarbeiders? Voorshands profi teert Rotterdam van de staking te Antwerpen. De Rotterdamsche ondernemers in een, moeilijk par ket. Anthony Fokker gehuldigd. Residentieweek, wielercriteriuin en de middenstand. Des eenen nood, is des anders brood of zou het in ieder geval kunnen zijn. Te Antwerpen staken de haven arbeiders, die ongeveer de helft ver dienen van hun collega's in Rotterdam: en Amsterdam, en de Nederlandsche havensteden plukken daarvan de vruch ten, wijl1 de schepen, die anders in de Belgische havenstad gelost worden den Nieuwen Waterweg en het Noord- Zeekanaal opstoomen. Speciaal te Rot terdam heeft men waar kunnen ne men, dat aan de aanneerrikantoren van de H.A.R. buitengewoon veel volk werd aangenomen. Maar nu is een verzoek van de stakende Belgische havenar beiders aan hun Rotterdamsche vak- genooten gekomen, om geen z.g. ^be smet" werk te verrichten, en zich soli dair met de Belgische stakingsbewe ging te toonen. Het gevolg daarvan! is geweest, dat de Rotterdamsche af deeling van de Nederlandsche Federatie van Transportarbeiders reeds Donder dag een manifest onder de Rotterdam sche havenarbeiders heeft verspreid,, waarin deze worden aangespoord, den strijd hunner Antwerpsche collega's te steunen. En meer nog: thans wordt er zelfs door het bestuur van de Fe deratie onder de arbeiders propaganda gemaakt voor het weer invoeren van, een garantieloon voor haven-reservis ten. Haven-reservisten zijn arbeiders,, die zich verschillende malen per d4g moeten melden, of er al of geen werk aan de winkell is. Vroeger kregen deze menschen daarvoor een speciale tege moetkoming, doch later werd elke ga rantie opgeheven. Het gevaar bestaat nu, dat indien de Belgische havenar beiders succes hebben, ook de Neder landsche havenarbeiders in staking zul len gaan. Reeds thans wordt er door communistische elementen in deze rich ting gedreven. En stakingen zijn thans populair in West-Europa: men zie maar eens naar Spanje, Frankrijk en België. Dit voor wat de werknemers be treft. Voor de werkgevers intusschen, doet zich wel! een zeer eigenaardig' föit voor. In verband met de valuta- verhouding hebben deze er belang bijv dat de Belgische stakers het conflict winnen. De Belgische havenarbeiders verdienen per dag f2.50, de Nederland sche f4.88. De Belgen eischen thans 14 francs looosverhooging. Een derge lijke loonsverhooging nu zou het loon- versch® tusschen Antwerpen en. Rot terdam voor een groot deel overbrug gen. Helpen dus de Rotterdamsche on dernemers hun Belgische collega's in de bestrijding van dé looneischen der arbeiders, dan, helpen zij het valuta- verschiil in het nadeel van Rotterdam te bestendigen. Wat de heer Anthony Fokker voor de Nederlandsche luchtvaart heeft ge daan,, kan moeilijk onderschat worden:.. Het was dan ook geen wonder, dat Fokker dezer dagen,, toen hij zijn 25- jariilg jubileum als vlieger vierde, een grootsche huldiging heeft gebracht. H. M. de Koningin verleende Fokker een hooge onderscheiding en Amsterdam! schonk hem de groote medaille van de gemeente. Van het allergrootste belang tijdens deze huldiging was echter de mededee lt ng van den heer Fokker, dat hij be reid was zijne medewerking te verlee- nen aan een, breederen opzet van die Nederlandsche vliegtuigindustrie, die reeds zooveel aam hem te danken heeft Indien men in deze tijden van werkloos heid nieuwe arbeidsmogelijkheid' schept, verdient men dien dank van onsi volk. De beste gelukwensch voor den heer Fokker lijkt ons in dit verband dan ook wel, dat wij den wensch uitspre ken, den grooten Nederlandsche vliiëg- tuigbouwer nog minstens 25 jaar voor ons te mogen behouden en dat nog veel van zijn vliegtuigen onder K.L.M.- vlag zullen vliegen. Aan sportgebeurtenissen plegen wij in onze overzichten uit den aard van de zaak weinig aandacht te schenken, maar voor het Scheven,ingsche wie- Iercriterium moet dit keer een uitzon dering gemaakt worden, omdat aan dit sportgebeuren groot propagandis tisch nut was verbonden. Door het houden van dezen grooten wedstrijd hebben de organisatoren gedaan ge kregen, dat een honderdduizend men schen, waaronder vfele vreemdelingen zich naar Scheveningen hebben bege ven en daar kennis hebben kunnen maken met de mooie "Nederlandsche badplaats. Dit was ook het eigenlijke doel' van dezen wedstrijd, die werd georganiseerd: als inzet van de Residen tieweek, die de belangen van dén mid denstand moet dienen. Andere Neder landsche steden kunnen wellicht met de in Den Haag opgedane ervaring hun voordeel doen. (Nadruk verboden).

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4