Het Koninklijk vacantieverblijf te Hohwald. De aankomst van H. M. de Koningin en H. K. H. Prinses Juliana aan het Grand Hotel te Hohwald in de Vogezen, waar de vorstinnen Haar vacantie doorbrengen De maaier bekijkt van zijn hooge standplaats het voorbijtrekken van de wandelaars op den eersten dag der vierdaagsche afstandsmarschen Een welkome verfrissching tijdens de Vierdaagsche Afstands marschen De reusachtige reflector van een der moderne Engelsche zoek lichten, welke deze week gebruikt worden bij de afweeroefeningen tegen schijnaanvallen uit de lucht boven Londen De heer Jansen uit Tiel liep den eersten dag van de Vierdaagsche Afstandsmarschen mee op... klompen Eén-richting-verkeer tijdens de Vierdaagsche Afstandsmarschen in de omgeving van Nijmegen. Wandelaars nemen hun weg door het veld. om een landbouwwaaen te oasseeren De nieuwe burgemeester van St. Maartensdijk (Tholen) is Woensdag geïnstalleerd. Vanaf het bordes van het raadhuis danken de burge meester en diens echtgenoote voor de hulde der bevolkina Te Middenmeer, het nieuwe dorp in Neerlands twaalfde provincie, werd Woensdag een paardenmarkt gehouden. Daar de installatie hiervoor nog niet gereed is, werden de paarden vastgebonden aan de auto's, waarmede zij ter markt gebracht waren H. M. de Koningin tijdens een wandeling in gezelschap van een Harer hofdames te Hohwald in de Vogezen, waar de vorstin thans met H. K. H. Prinses Juliana vertoeft Henkei in actie tegen Mc Grath (Australië) tijdens de inter-zöne-finale Duitse'land Australië om de Davis Cud te Wimbledon

Nieuwsblad het land van Heusden en Altena de Langstraat en de Bommelerwaard | 1936 | | pagina 4